یکشنبه ۲۸ مهرساعت ۰۹:۴۲Oct 2019 20

جدیدترین‌های «میهن صنعت»

اقتصاد آنلاین / میهن صنعت   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۶:۴۵   + ۴۶ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین ، ویدئوی منتشر شده به گونه ای است که بیننده تصور می کند خودروی دارای ایراد، از تولیدات جدید بوده و به تازگی خریداری و تحویل شده، حال آنکه پس از بررسی مشخص شد که بیش از چهار سال از تحویل خودرو به مشتری می گذرد و در این چهارسال قطعاً این خودرو در معرض بارندگی های قبلی قرار گرفته ...
میهن صنعت   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۳:۰۰    
در جدول زیر قیمت بلیت پرواز تهران-نجف را در روز جمعه 26 مهر 98 مشاهده می کنید
میهن صنعت   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۲:۵۵   + ۱۲ سایت دیگر  
استاد دانشگاه و پژوهشگر در برنامه رو در روی شبکه چهار سیما با عنوان اربعین، نماد وحدت و اقتدار اسلامی با اشاره به به اهمیت ایام اربعین گفت: استفاده از واژه پیاده روی تقلیل مفهوم و جایگاه رویداد بزرگ و عظیم اربعین حسینی در دنیای معاصر است.
میهن صنعت   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۲:۴۰   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای کشور گفت: علی رغم بسیج 100 درصدی ناوگان اتوبوسی حمل ونقل جاده ای کشور برای بازگشت زائران اربعین حسینی، این ناوگان با مشکل کمبود سوخت مواجه نخواهد شد.
میهن صنعت   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۱:۲۰    
طی چند سال گذشته مردم دنیا به ویژه مردم کشورهای توسعه یافته به خوبی ورود تکنولوژی به حریم زندگی شان را درک کرده اند. تکنولوژی حد و مرز ندارد و هر روز در حال توسعه است تا جایی که امروز در خصوص چمدان های خودران زیاد می شنویم.
برترین ها / میهن صنعت   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۰۹:۲۵   + ۵۱ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: به گفته رییس انجمن صنفی گاوداران، با عرضه مستقیم گوشت از سوی تولیدکنندگان، قیمت گوشت گوساله به 75 هزار تومان کاهش می یابد. احمد مقدسی اظهار کرد: اگر طرح عرضه مستقیم گوشت به بازار توسط تولیدکنندگان اجرایی شود، قیمت گوشت گوساله در مراکز عرضه سطح شهر به 75 هزار تومان خواهد رسید. ...
میهن صنعت   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۰:۵۵   + ۱۷ سایت دیگر  
منابع آگاه در کردستان عراق اعلام کردند که روح الله زم در نزدیکی های مرز اربیل با ایران دستگیر شده بود.
میهن صنعت   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۰:۵۰    
کابین خودروها متناسب با نیاز مشتریان طراحی شده اما تنها یک یا دو نمونه از خودروهای مفهومی ساخته می شود که پس از نمایش به موزه ها می روند. برخی از این خودروهای مفهومی دارای فضای داخلی عجیبی هستند که در ذیل به منحصر به فردترین آن ها اشاره شده است.
میهن صنعت   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۰:۳۰   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو در بازدید از مرکز تحقیقات ، طراحی و تکوین محصول گفت: تحقیقات خود را در زمینه طراحی محصولات آینده، عرضه خودروهای جدید و متناسب با ذائقه مشتریان و افزایش عمق داخلی سازی محصولات با مشارکت شرکت های دانش بنیان و نیروهای نخبه این مراکز ادامه خواهیم داد.
میهن صنعت   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۰:۳۰   + ۳۴ سایت دیگر  
مدیر عامل گروه صنعتی ایران خودرو به همراه هیاتی از مدیران حوزه خدمات پس از فروش و به منظور نظارت بر حسن اجرای طرح خیمه زدیم راه را... که در فاصله روزهای 22 تا 30 مهر سال جاری در حال اجراست، به همراهی گروهی از مدیران ارشد این مجموعه، به استان خوزستان سفر کرد.
میهن صنعت   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۰۹:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
برای پیشبرد روند قانونی چگونگی انحصار وراثت باید به نکات قانونی مهمی توجه داشته باشیم.
سلام نو / میهن صنعت   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۰۸:۳۶   + ۹۴ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، جت آموزشی و پیشرفته تمام ایرانی یاسین صبح امروز (پنجشنبه) با حضور وزیر دفاع، فرمانده نیروی هوایی ارتش و معاون علمی و فناوری رئیس جمهور رونمایی شد. ...
سلام نو / میهن صنعت   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۰۹:۱۵   + ۳۱ سایت دیگر  
رییس سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای از رسیدگی به پرونده تخلفات رانندگان اتوبوس در مسیرهای اربعین خبر داد و گفت: اقدامات مختلفی برای بهبود ارائه خدمات به زائران اربعین در مسیر بازگشت انجام شده است و حدود 7000 دستگاه اتوبوس برای پایانه مرزی مهران در نظر گرفته ایم. ...
میهن صنعت   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۰۹:۰۵    
روزنامه های روز پنجشنبه 25 مهر 98 منتشر شد.
میهن صنعت   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۲۰:۵۷   + ۱۹ سایت دیگر  
وزیر نیرو درباره احتمال استیضاح خود گفت: آنچه که من خبردار شدم، مستلزم این است که با نمایندگان مجلس درباره اش صحبت کنیم و آنچه که مدنظر آنان است را توضیح دهیم تا موضوع برطرف شود.
میهن صنعت   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۸:۵۲   + ۴۹ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت گفت: اقدامات امنیتی برای بررسی حمله به نفتکش ایرانی توسط متخصصان در شورای عالی امنیت ملی و نهادهای امنیتی انجام و به وزارت خارجه ارائه شد تا به سازمان ملل ارسال شود.
میهن صنعت   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۸:۲۲   + ۱۴ سایت دیگر  
نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی در واکنش به خبر دریافت یک دستگاه خودرو سراتو گفت: تحویل خودرو مذکور در قالب طرح تحویل خودرو به همه نمایندگان بوده و شامل فرد خاصی نمی شد.
میهن صنعت   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۷:۰۲   + ۳۲ سایت دیگر  
عضو هیات مدیره بانک ملی ایران با اشاره به تغییر رویه بانک ها از پرداخت نقد به ایجاد اعتبار برای مشتریان، گفت: در سامانه سککوک به جای پرداخت نقد به صاحبان کسب و کار اعتبار داده می شود که این اعتبار علاوه بر شفافیت در هزینه کردن آن باعث کاهش هزینه های تولید کنندگان کالا و خدمات و نیز کسب کارمزد برای ...
میهن صنعت   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۶:۵۷   + ۱۹ سایت دیگر  
کمپین ما عاشقان حسینیم به همت حوزه مقاومت بسیج انک ملی ایران راه اندازی شده تا جاماندگان پیاده روی اربعین حسینی (ع)، عشق و ارادت خود را به خاندان اهل بیت ابراز کنند.
میهن صنعت   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۶:۵۷   + ۴۰ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک ملی ایران با تاکید بر این که ریسک جزء مهمی از فعالیت بانکداری است، حمایت کافی از مدیران ریسک پذیر نظام بانکی را خواستار شد.
میهن صنعت   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۶:۵۷   + ۱۴ سایت دیگر  
همزمان با فرا رسیدن ایام پیاده روی اربعین حسینی، کارکنان بانک ملی ایران با پیوستن به عشاق حسین(ع) ، اقدامات متنوعی را برای خدمت رسانی به زائران حرم امام حسین (ع) انجام داده اند.
میهن صنعت   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۶:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
مهندس فلاح فر عضو هیأت مدیره پست بانک ایران با اشاره به عاملیت این بانک در اجرای قانون حمایت از توسعه و اشتغال پایدار درمناطق روستائی و عشایری اعلام کرد ...
میهن صنعت   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۶:۵۲   + ۵۵ سایت دیگر  
بیست و پنجم مهرماه که مصادف است با هفدهم اکتبر، از سوی سازمان ملل متحد به عنوان روز جهانی ریشه کنی فقر نامگذاری شده و این در حالی است که امروز حجم قابل توجهی از مردم جهان با پدیده فقر دست و پنجه نرم می کنند.
میهن صنعت   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۵:۴۷   + ۴۵ سایت دیگر  
شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی، هر گونه سهمیه بندی کارت های سوخت شخصی را تکذیب کرد.
شرکت های بزرگ فولادسازی کشور، در شهریور ماه امسال متوسط رشد 60درصدی صادرات را به ثبت رساندند. گسترش نیوز: در ماه ششم سال 98 شرکت های بزرگ فولادسازی 584هزار تن انواع محصولات فولادی روانه بازارهای صادراتی کردند. ...
میهن صنعت   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۵:۳۲   + ۶۰ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر برنامه ریزی، تامین، تنظیم و توزیع بازار وزارت صمت، گفت: سیاست های دولت در تنظیم بازار گوشت منجر به کاهش قیمت ها در بازار شد.
میهن صنعت   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۵:۳۲   + ۱۸ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت در ادامه سفرهای استانی خود، شامگاه چهارشنبه به استان بوشهر سفر می کند، تا ضمن افتتاح و آغاز عملیات اجرایی طرح های صنعتی، مشکلات صنعتگران در شهرک صنعتی، صنایع دریایی و منطقه ویژه اقتصادی بوشهر را مورد بررسی و حل و فصل قرار می دهد.
میهن صنعت   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۵:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
لیستی از قیمت خانه های 70 متری در مناطق مختلف تهران گردآوری شده که می توان در جدول ذیل مشاهده کرد.
میهن صنعت   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۴:۴۷    
شرکت گوگل به تازگی از دو پرچمدار نسل جدید خود به نام پیکسل 4 و پیکسل 4 ایکس ال رونمایی کرد. گوشی های هوشمندی که از همان طراحی افشا شده برخوردارند و مدل های برجسته ای از سوی برند گوگل محسوب می شوند.
میهن صنعت   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۴:۴۷   + ۳۴ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک پاسارگاد با انتقاد از اینکه بانک ها و بیمه ها در کشور ما اجازه ندارند درباره بنگاه سازی فکر کنند، گفت که سرمایه در گردشی که به کارخانه ها داده می شود، بعضا به دلیل عدم نظارت تبدیل به خودرو و ویلا می شود.
میهن صنعت   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۴:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
انتشار جزئیات کامل یک اتهام انتسابی بدون حکم قطعی قانونی اصولا اقدامی مغایر شرع و خلاق بشری و نوعی قصاص قبل از جنایت است بین اتهام و مجرمیت فاصله بعیدی است و اصل مصونیت و تعرض ناپذیر اقتضا می کند که حریم خصوصی اشخاص همیشه مراعات شود.
میهن صنعت   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۴:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
رشد اقتصادی آمریکا در سال جاری کمتر از میزانی خواهد بود که پیش تر پیش بینی می شد.
میهن صنعت   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۴:۳۲    
برخی از فناوری ها در گذشته پیشرفته تلقی می شدند اما امروزه ساده و حتی عجیب به نظر می رسند که خاطره انگیز هستند و مرور آن ها می تواند خوشایند باشد. در زیر لیستی از این فناورهای نوستالژی گردآوری شده که شاید خاطرات شما را نیز زنده کند.
میهن صنعت   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۴:۳۲   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان این که هنوز تولید گوشی تلفن همراه در داخل به میزانی نرسیده که بخواهیم تغییری در تعرفه واردات آن اعمال کنیم، گفت: تولید گوشی تلفن همراه داخلی نیازمند سرمایه گذاری سنگین است.
میهن صنعت   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۴:۳۲   + ۱۱ سایت دیگر  
گوگل تصمیم گرفته است که 150 میلیون دلار در زمینه توسعه انرژی های پاک و تجدیدپذیر سرمایه گذاری کند.
میهن صنعت   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۴:۳۲   + ۱۶ سایت دیگر  
به تازگی کارشناسان فعال در حوزه فناوری دریافته و اعلام کرده اند که باگ و آسیب پذیری جدیدی در دستیار صوتی اختصاصی گوگل وجود دارد که شارژ باتری گوشی های اندرویدی را می خورد.
میهن صنعت   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۴:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
طبق گزارشی جدید اسپیس ایکس از اتحادیه بین المللی مخابرات درخواست کرده تا 30 هزار ماهواره استارلینک دیگر به فضا بفرستد.
برترین ها / میهن صنعت   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۱:۲۲   + ۱۳ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: به نقل از آر اف آی، از یکم دسامبر 2019 میلادی، شهروندان چینی که از طریق موبایل به اینترنت متصل می شوند باید به وسیله فناوری شناسایی صورت احراز هویت شوند. ...
میهن صنعت   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۴:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
شرکت سوئدی نوپای یونیتی از تولید یک خودروی برقی مناسب استفاده در داخل شهرها خبر داده که سال آینده به قیمت 19 هزار دلار به بازار می آید.
اقتصاد آنلاین / میهن صنعت   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۲:۵۲   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش دیلی میل، تا 12 سال دیگر نخستین نوزاد در فضا متولد می شود. اگبرت ادلبروک موسس و مدیر ارشد اجرایی SpaceBorn United اعلام کرد این شرکت مشغول طراحی ماموریت هایی برای وضع حمل زنان باردار در مدار زمین است. ...
میهن صنعت   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۴:۱۷   + ۱۳ سایت دیگر  
دولت آلمان راهنمای امنیتی نسل آتی شبکه های بی سیم را بدون اشاره ای به ممنوعیت استفاده از تجهیزات هواوی منتشر کرده است.
میهن صنعت   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۴:۰۷   + ۱۴ سایت دیگر  
شاخص بورس تهران امروز چهارشنبه 24 مهر 98 با رشد 668 واحدی به 309 هزار و 647 واحد رسید.
برترین ها / میهن صنعت   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۳:۳۷   + ۳۱ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: یک منبع آگاه از تعلیق از کار رئیس سازمان هواپیمایی کشوری با حکم دادگاه مرتبط با سانحه سقوط هواپیمای مسافری در یاسوج خبر داد. امروز در یکی از روزنامه های همسو با دولت ...
میهن صنعت   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۳:۵۷   + ۴۲ سایت دیگر  
آن طور که معاون گمرک اعلام کرده تمامی مشکلات مربوط به ترخیص حدود 1100 دستگاه خودروی پروانه شده در گمرک برطرف شده است، اما ترخیص آن مشروط به اجازه دولت خواهد بود که پیگیری تمدید مصوبه یا خروج خودروهای در گمرک مانده از اختیارات وزارت صمت است.
میهن صنعت   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۳:۱۲    
امروز 24 مهر 98 قیمت طلا، سکه و ارز اعلام شد و قیمت هر گرم طلای 18 عیار به 404 هزار 700 تومان رسید.
اقتصاد آنلاین / میهن صنعت   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۳:۳۶   + ۴۲ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین ، عباس فخاریان با اشاره به استقرار تیم های امدادی سایپا در مسیرهای منتهی به مرز عراق افزود: ارائه خدمات امدادی گروه سایپا به صورت رایگان به تمامی خودروهای عازم نقاط مرزی صورت می گیرد و در صورت ارائه خدمت، تنها هزینه قطعات یدکی اخذ خواهد شد. ...
اقتصاد آنلاین / میهن صنعت   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۵:۰۹   + ۱۹ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین ، بنا بر گزارش روابط عمومی شرکت ایساکو، تجربه چندین ساله کاروان خدماتی ایساکو نشان می داد که یکی از معضلات مهم زایرین در زمان برگشت از زیارت اربعین، یافتن جای پارک خودرو در پارکینگ های بزرگ و شلوغ مرزی بوده است ...
سلام نو / میهن صنعت   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۰۹:۱۷   + ۷۲ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، روزنامه فیگارو مدعی شد که روح الله زم در نجف دستگیر و به ایران منتقل شده است. روزنامه فیگارو مدعی شد که روح الله زم احتمالا در شهر نجف دستگیر و به ایران منتقل شده است. ...
میهن صنعت   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۱:۴۲   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت راه آهن در نامه ای خطاب به دبیر ستاد تنظیم بازار خواستار واگذاری مسئولیت قیمت گذاری بلیت قطار در ایام پُرتقاضا به هیئت مدیره شرکت راه آهن و تأیید وزیر راه و شهرسازی شد.
میهن صنعت   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۱:۴۲   + ۱۷ سایت دیگر  
صد و چهارمین مرحله یارانه نقدی بامداد (پنجشنبه 25 مهرماه) به حساب سرپرستان خانوار واریز و قابل برداشت می شود.