پنجشنبه ۲۱ فروردینساعت ۱۲:۳۶Apr 2020 9

جدیدترین‌های «آیت الله جعفر سبحانی»

 
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۰۸:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
قم- ایرنا- فرزند آیت الله جعفر سبحانی از مراجع عظام تقلید در نوشتاری پیشنهاد کرد، حوزه علمیه برای گرایشات مختلف شبکه تلویزیون اینترنتی تأسیس کند تا مخاطبین ازاین فضا بتوانند در ایام پیش رو که محدودیت هایی برای تجمعات وجود دارد، به رسالت خود بپردازند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۶:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
قم – ایرنا – آیت الله جعفر سبحانی از مراجع تقلید ضمن توصیه به دعا، توسل و افزایش معنویت در نیمه شعبان برای تعجیل در فرج امام زمان(عج) و برطرف شدن بالای کرونا، رعایت دقیق توصیه پزشکان را ضروری دانست.
موج   ۱۳۹۸/۱۲/۱۱ - ۱۴:۱۹    
آیت الله جعفر سبحانی از مراجع تقلید در پیامی از خدمات شبانه روزی پزشکان و پرستاران تشکر کرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۱۱ - ۱۱:۰۰   + ۱۹ سایت دیگر  
قم - ایرنا - آیت الله جعفر سبحانی از مراجع تقلید در پیامی ضمن تشکر از خدمات شبانه روزی پزشکان و پرستاران، صحت و سلامت را برای این قشر کشور و شفای عاجل همه بیماران را از خدای متعال خواستار شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۹ - ۲۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
قم – ایرنا – آیت الله جعفر سبحانی از مراجع تقلید با صدور پیامی، درگذشت حجت الاسلام والمسلمین سیدهادی خسروشاهی از استادان حوزه علمیه، پژوهشگر، نویسنده و مورخ معاصر را تسلیت گفت.
شبکه اجتهاد   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۹:۵۵    
شبکه اجتهاد: خبر کرونا وقتی که در قم آمد، روحانیت حتی اگر می خواست واکنشی هم نشان ندهد، نمی توانست. آیت الله ناصر مکارم شیرازی به مردم توصیه کرد که در مراکز عمومی حاضر نشوند. وی گفت که زیارت عاشورا و حدیث کسا را در خانه بخوانید؛ چرا که این دو روحیه می دهد و آثار گران بهایی دارد ...
سلام نو / خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۷:۱۶   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، پس از شیوع بیماری کرونا در قم و ایجاد شرایط خاص در قم و همچنین توصیه مسئولان بهداشتی و درمانی در خصوص پرهیز از اجتماعات مردمی و فرهنگی بزرگان حوزه نیز در این خصوص واکنش نشان دادند. ...
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۴:۰۳   + ۳۵ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: آیت الله جعفر سبحانی از مراجع تقلید با تاکید ضرورت توجه به هشدار ها و توصیه های پزشکی برای مقابله با ویروس کرونا گفت: توصیه پزشکان و مسئولان بهداشتی و درمانی کشور برای مقابله با کرونا از جمله عدم حضور در اجتماعات برای ما حجت است. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۱۰:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
قم- ایرنا- آیت الله جعفر سبحانی از مراجع تقلید گفت: شرکت در انتخابات از ارکان حفظ نظام است وحفظ نظام بر همه واجب می باشد.
افکار نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۱۰:۰۴   + ۱۰ سایت دیگر  
آیت الله جعفر سبحانی از مراجع تقلید دقایقی پیش رای خود را به صندوق سیار انداخت.
رسا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۰۴:۲۷    
حضرت آیت الله سید محمدعلی علوی گرگانی با حضور در بیت حضرت آیت الله جعفر سبحانی از مراجع تقلید دیدار و گفت وگو کرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۰:۰۹    
قم - ایرنا - آیت الله جعفر سبحانی از مراجع تقلید گفت: انتخابات آینده مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری باید در شان نظام جمهوری اسلامی در کمال آزادی و حفظ آرای مردم برگزار شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۰۹:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
قم- ایرنا- آیت الله جعفر سبحانی از مراجع عظام تقلید گفت: رای دادن از الزامات شرعی است و حفظ نظام با شرکت درانتخابات میسر می شود.
انصاف نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۲۳:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
متن نامه ی آیت الله جعفر سبحانی ، از مراجع تقلید خطاب به مدیرمسوول روزنامه ی اطلاعات را به نقل از پایگاه اطلاع رسانی این مرجع تقلید می خوانید: بسمه تعالی حضور محترم حجة الاسلام جناب آقای حاج سید محمود دعایی (دامت تأییداته) ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۷ - ۱۳:۰۶   + ۱۶ سایت دیگر  
قم – ایرنا – آیت الله جعفر سبحانی از مراجع تقلید گفت: هر نوع تعرض به کتب پزشکی برخلاف روح اسلام و دعوت اسلام به علم و دانش است.
تیک   ۱۳۹۸/۱۱/۰۶ - ۱۴:۴۵   + ۲۳ سایت دیگر  
آیت الله سبحانی در دیدار رئیس سازمان بازرسی کشور گفت: جای شگفتی است که 90 نفر از نمایندگان فعلی مجلس رد صلاحیت شده اند، چگونه مجلس در راس همه امور است اما یک سوم آن دارای روحیاتی غیر از انجام وظیفه باشند؟ ...
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۶ - ۱۳:۰۲   + ۳۴ سایت دیگر  
برگزاری تسنیم: آیت الله سبحانی صبح امروز در دیدار رئیس سازمان بازرسی کل کشور با اشاره به رد صلاحیت برخی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی توسط شورای نگهبان قانون اساسی اظهار داشت ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۴ - ۱۳:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
قم - ایرنا - طی آیینی با حضور حضرت آیت الله جعفر سبحانی از مراجع تقلید تعدادی از مروجان فرهنگ وقف و همچنین خانواده و همرزم سردار حاج قاسم سلیمانی و شهیدان جبهه مقاومت در سالن اجتماعات مجتمع فرهنگی آموزشی امام زاده سید علی (ع) قم تجلیل شدند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۴ - ۱۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
قم - ایرنا - حضرت آیت الله جعفر سبحانی از مراجع تقلید خطاب به مبلغان مذهبی گفت: اگر واقعا تبلیغ و تعلیم تشیع را به زبان روز و بدون تنش بیان کنید می تواند خیلی مهم و تاثیرگذار باشد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۴ - ۰۱:۴۵   + ۱۱ سایت دیگر  
قم-ایرنا- آیت الله جعفر سبحانی از مرجع تقلید گفت: هم اکنون اقبال بانوان به حفظ ایات الهی نسبت به آقایان بسیار پیشی گرفته و اگر بانوان با قرآن آشنا شوند بی شک محیط خانواده هم قرآنی می شود و بانوان نقش مهم و اساسی در تربیت فرزندان و نهاد خانواده دارند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۱۲:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
قم – ایرنا – آیت الله جعفر سبحانی ازمراجع تقلید با بیان اینکه هر قلمی قابل سوگند نیست گفت: بسیاری از قلم هایی که درفضای مجازی مشغول نگارش است سعادت آفرین نیستند بلکه سعادت زدا از جامعه هستند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۱۷:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
قم - ایرنا - آیت الله جعفر سبحانی از مراجع تقلید در پیامی درگذشت آیت الله سید هاشم رسولی محلاتی را تسلیت گفت و از وی به عنوان عالم پرهیزگار و محقق درعرصه تفسیر و حدیث یاد کرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۳ - ۱۴:۱۳   + ۹ سایت دیگر  
قم - ایرنا - آیت الله جعفر سبحانی از مراجع تقلید در پیامی تصویری با تسلیت شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی فرمانده سرافراز نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: آقای قاسم سلیمانی یک فداکار و مجاهد بسیار شجاعی بود که پیوسته در راه اعتلای اسلام و حفظ ایران از اشرار خدمات عظیمی داشت.
شبکه اجتهاد   ۱۳۹۸/۱۰/۱۳ - ۱۳:۲۹    
شبکه اجتهاد: آیت الله جعفر سبحانی در پیامی تصویری از به مناسبت شهادت سردار اسلام شهید حاج قاسم سلیمانی از مجاهدات های وی گفت.
شبکه اجتهاد   ۱۳۹۸/۱۰/۱۰ - ۰۱:۴۰    
الطاف الرحمن فی فقه القرآن عنوان یکی از جدیدترین آثار قرآنی – فقهی آیت الله جعفر سبحانی می باشد که جلد دوم آن اخیراً توسط موسسه آموزشی تحقیقاتی امام صادق (ع) انتشار یافته است.
سایت قنوت   ۱۳۹۸/۱۰/۰۴ - ۱۴:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
حضرت آیت الله جعفر سبحانی از مراجع تقلید در درس خارج خود که در مسجد اعظم قم برگزار شد، با اشاره به خورشید گرفتگی صبح فردا گفت: خورشید در قم ساعت 7:12 دقیقه طلوع می کند که همراه گرفتگی خواهد بود. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۰۳ - ۰۹:۳۳   + ۱۲ سایت دیگر  
قم – ایرنا – آیت الله جعفر سبحانی از مراجع تقلید با صدور پیامی درگذشت آیت الله سید مهدی موسوی خلخالی از علمای شهر مشهد را تسلیت گفت.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۲۳:۵۴    
قم - ایرنا - آیت الله جعفر سبحانی از مراجع تقلید، امر مبارزه با مواد مخدر را بهترین مصداق برای نهی از منکر عنوان کرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۲۱:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
قم - ایرنا - آیت الله جعفر سبحانی از مراجع تقلید گفت: وجود معضل آلودگی به تریاک درکشور برغم ممنوعیت کشت آن، معلوم می شود که دستی در خارج وجود دارد که می خواهد جوانان کشور را از کار بازدارد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۲۲:۱۵   + ۱۳ سایت دیگر  
بندرعباس - ایرنا- پیام آیت الله جعفر سبحانی شنبه شب در هشتمین همایش کریمه اهل بیت(س) در بندرعباس خوانده شد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۹/۰۶ - ۱۵:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- آیت الله جعفر سبحانی در پیامی درگذشت همشیره رئیس جمهور را تسلیت گفت. تاریخ انتشار: 15:35 - 06 آذر 1398 - کد خبر: 571705
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۶ - ۱۳:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
قم- ایرنا- آیت الله جعفر سبحانی از مراجع تقلید درپیامی درگذشت خواهر رییس جمهوری را تسلیت گفت.
شبکه اجتهاد   ۱۳۹۸/۰۹/۰۲ - ۰۲:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
شبکه اجتهاد: سی و هشتمین سالگرد ارتحال علامه طباطبایی و همایش بزرگ نقش علم اصول در تفسیر قرآن کریم با سخنرانی حضرت آیت الله جعفر سبحانی و با حضور علما، اساتید و طلاب حوزه برگزار شد.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۸/۰۸/۳۰ - ۱۳:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
آیت الله جعفر سبحانی با اشاره به اهمیت علم اصول، خواستار تحول تدریجی در این علم شده و اظهار داشت: باید به صورت تدریجی در علم اصول دستکاری شود، زیرا علمی که در آن دستکاری نشود، می میرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۳۰ - ۰۸:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
قم - ایرنا - آیت الله جعفر سبحانی از مراجع تقلید گفت:لازم است یک روز را به نام اصول فقه درتقویم کشور نامگذاری شود و حوزه علمیه مقدمات آن را فراهم کنند.
حوزه   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۳:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ درپی درگذشت آیت الله سید عبدالله شرف الدین از علمای لبنان، حضرت آیت الله جعفر سبحانی با صدور پیامی این ضایعه را تسلیت گفت.
شبکه اجتهاد   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۰۰:۳۰    
آیت الله جعفر سبحانی به مناسبت میلاد رسول گرامی اسلام (ص) و هفته وحدت اسلامی، یک پیام ویدئویی را برای مرکز اسلامی لندن ارسال کرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۱۴:۴۹   + ۱۰ سایت دیگر  
قم- ایرنا- آیت الله جعفر سبحانی از مراجع عظام تقلید گفت: تقریب بین مسلمانان از آثار انقلاب اسلامی است، یعنی درباره مسائل اختلافی نباید درکوچه و بازار بحث کرد بلکه جای این مباحث در محافل علمی است.
رسا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۸:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
همزمان با هفته وحدت کنفرانس وحدت امت اسلامی در مرکز اسلامی انگلیس با پیام حضرت آیت الله جعفر سبحانی برگزار شد.
سایت قنوت   ۱۳۹۸/۰۸/۱۱ - ۰۹:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
این کتاب یکی از آثار و تألیفات حضرت آیت الله جعفر سبحانی از مراجع تقلید شیعه است و سرگذشت دو سفر کوتاه مؤلف به کشور ترکیه و اردن را به مخاطبان عرضه می کند که در بخشی از آن آمده است: ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۸/۰۷ - ۱۱:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
مراسم عزاداری شهادت امام رضا (ع) در بیت آیت الله جعفر سبحانی مرجع تقلید شیعیان با حضور سرمست و مرتضی حیدری برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۰۶ - ۰۸:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
قم – ایرنا – آیت الله جعفر سبحانی از مراجع تقلید با صدور پیامی ضمن تسلیت ارتحال آیت الله سید جعفر مرتضی عاملی، گفت: آثار این عالم بزرگوار بدون استثناء بسیار سودمند و مفید است.
بازار نیوز   ۱۳۹۸/۰۸/۰۱ - ۱۵:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
آیت الله جعفر سبحانی از مراجع تقلید از طرح مساله تعطیلی پنجشنبه ها در کشور انتقاد کرد و گفت: نباید اجازه داد این موضوع تصویب شود.
اسپوتینگ روسیه   ۱۳۹۸/۰۸/۰۱ - ۱۴:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
آیت الله جعفر سبحانی از مراجع تقلید نزدیک به حکومت ایران با انتقاد شدید از طرح نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای تعطیلی پنج شنبه ها، گفت: می خواهند ما را به سنت کشورهای مسیحی وادارند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۳۰ - ۲۰:۳۳   + ۵۵ سایت دیگر  
قم -ایرنا -آیت الله جعفر سبحانی از مراجع تقلید از طرح مساله تعطیلی پنجشنبه ها در کشور انتقاد کرد و گفت: نباید اجازه داد این موضوع تصویب شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۲۱:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
آیت الله جعفر سبحانی با حضور دریکی از بیمارستان های تهران از آیت الله ناصر مکارم شیرازی عیادت کرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۳:۲۵   + ۲۲ سایت دیگر  
قم – ایرنا – آیت الله جعفر سبحانی از مراجع تقلید با اشاره به مصوبه مجلس شورای اسلامی مبنی بر اینکه قهوه خانه ها را به عنوان اماکن عمومی معرفی نکرده است، گفت: این موضوع باید در شورای نگهبان بازنگری شود.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۷:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
گروه حوزه های علمیه آیت الله جعفر سبحانی گفت: اینکه در این ایام مشکلات را در عراق تشدید کرده اند، نشان می دهد که اغتشاشات از سوی دشمنان در عراق برنامه ریزی شده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۴:۱۶    
قم - ایرنا - آیت الله جعفر سبحانی از مراجع تقلید گفت: حجاب برای کشور ما به عنوان یک نماد بر شمرده می شود و بدحجابی را در حقیقت دهن کجی به نظام دانست .