جمعه ۱۵ فروردینساعت ۲۱:۰۱Apr 2020 3

جدیدترین‌های «کانون فرهنگی هنری»

 
شبستان   ۶ ساعت پیش    
مدیر مسئول کانون فرهنگی هنری الهادی از اختصاص هزینه جشن های شعبانیه این کانون به نیازمندان خبر داد و گفت: این طرح در راستای کمک به نیازمندان محله انجام می شود و خیرین نیز مشارکت فعالی دارند.
شبستان   ۷ ساعت پیش    
مدیر مسئولان کانون فرهنگی هنری آیت الله مروج (ره) گفت: اعضا و فعالان کانون فرهنگی هنری آیت الله مروج (ره) مسجد توحید در راستای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا مواد ضدعفونی بین اهالی محل توزیع می کند.
شبستان   ۷ ساعت پیش    
حاج حسنی گفت: اعضای کانون فرهنگی هنری پیامبر اکرم (ص) روستای سرکنه از زمان شیوع ویروس کرونا در چهارمحال و بختیاری در بخش های مختلفی از جمله مشارکت در برپایی ایستگاه غربالگری به منظور مقابله و پیشگیری از شیوع کرونا فعالیت دارند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۰۹:۱۵    
جعفری بابیان اینکه تلاش فعالان کانون فرهنگی هنری قرآن و عترت برای خدمت به مردم و کمک به مراکز درمانی بی نظیر است گفت: اعضای این کانون با حضور در مسجد جامع روستای کاکلک روزانه 500 ماسک بهداشتی تولید می کنند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۲۳:۱۷    
حجت الاسلام چراغی پور، با بیان اینکه رسالت کانون های فرهنگی هنری مساجد در شرایط کنونی حمایت از اقشار مختلف به ویژه نیازمندان است، اظهار کرد: به منظور پیشگیری از شیوع کرونا، هم اکنون 14 کانون در شهر مرزی مهران در حال خدمات رسانی هستند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۹:۰۳    
خدامردادی از حضور جهادی اعضای کانون فرهنگی هنری مسجد امام حسن مجتبی(ع) و اعضای قرارگاه فرهنگی این مسجد در مراکز درمانی و آزمایشگاهی کرونا خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۸:۲۳    
حجت الاسلام والمسلمین فاطمی نیا از تهیه و توزیع 313 بسته ی معیشتی برای بیماران و نیازمندان به همت کانون فرهنگی هنری فخرالائمه خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۳:۰۹    
حجت الاسلام زارعی کیاپی گفت: کانون فرهنگی هنری شهید مصطفی مازح میاندرود در راستای پیشگیری از شیوع کرونا، فعالیت های مختلفی نظیر تولید پنج هزار ماسک، ضدعفونی معابر و اماکن عمومی و ... را انجام می دهد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۰۹:۵۷    
مسابقه کتابخوانی از فرات تا فرات توسط کانون فرهنگی هنری طه مسجد جامع رسول اکرم (ص) شهر الوند برگزار می شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۸:۴۵    
چادرنشین از فعالیت10 عضو کانون فرهنگی هنری امام علی(ع) نکا در عملیات ضدعفونی معابر و خیابان های کوی مهرگان این شهرستان خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۴:۱۳    
رضایی اقدامات کانون فرهنگی هنری مسجد اباعبدالله الحسین (علیه السلام) گرگان در خصوص پیشگیری از بیماری کرونا را تشریح کرد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۰:۲۱    
اعضای کانون فرهنگی هنری کانون امام حسن مجتبی(ع) به منظور مقابله با گسترش ویروس کرونا و تامین سلامت مردم، اماکن عمومی شهرستان نهبندان را برای چندمین بار ضدعفونی کردند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۰۹:۰۹    
غلامی گفت: اولین جلسه از سلسله نشست های مهدویت با موضوع قرآن و مهدویت به همت کانون فرهنگی هنری ضیافت به صورت مجازی در مسجد حضرت فاطمه الزهراء (س) بروجن برگزار شد.
رسا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۰۰:۳۰    
مدیر کانون فرهنگی هنری حضرت حجت شهرستان باوی با اشاره به ضدعفونی معابر شهری از برپایی ایستگاه سلامت برای تست اخذ غربالگری خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۰۰:۲۱    
مدیر مسؤول کانون فرهنگی هنری جناب حرّ گفت: مانند دوران دفاع مقدس در کنار دیگر اقشار جامعه با تمام توان برای ریشه کنی ویروس کورنا مبارزه میکنیم و به امید خدا به زودی نابودی این بیماری منحوس را جشن می گیریم.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۰۰:۱۱    
مدیر مسول کانون فرهنگی هنری منتظران گفت: به همت جوانان مومن و انقلابی بستان آباد تا ریشه کنی کامل ویروس کرونا تمام توان خود را برای پیشگیری و مقابله با این بیماری منحوس به کار می بندیم.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۰۰:۱۱    
مدیر مسؤول کانون فرهنگی هنری انتظار گفت: نیروهای انقلابی و مسجدی روستای عین الین در شرایط بحرانی شیوع ویروس کورنا با تمام توان برای پیشگیری و مقابله و نهایتا ریشه کنی کامل این بیماری در منطقهء خود از هیچ تلاشی فروگذار نیستند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۵:۱۵    
مومنی خنکدار با بیان اینکه اعضای مسجد امیرالمومنین(علیه السلام) خیابان شهید محمد بلباسی قائمشهر جهت مبارزه و غلبه بر ویروس کرونا فعالیت های چشمگیری دارند، گفت: اعضای کانون فرهنگی هنری اخلاص تاکنون 27عملیات ضدعفونی در قائمشهر انجام دادند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۵:۰۵    
آرست از تولید و توزیع 5 هزار ماسک بهداشتی برای مقابله با کرونا به همت کانون فرهنگی هنری کوثر روستای ملاخیل نکا خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۴:۴۵    
عندلیب از تولید ماسک و توزیع رایگان آن تا ضد عفونی معابر توسط اعضای کانون فرهنگی هنری معارف اهل بیت(ع) خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۱:۳۳    
طبرسا گفت: یک هزار و 300 بسته حمایتی از سوی کانون فرهنگی هنری مسجد جامع گلشن گرگان بین نیازمندان توزیع شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۰۸:۴۱    
عباسی گفت: اعضای کانون فرهنگی هنری انصار المهدی (عج) فارسان در راستای مقابله با شیوع کرونا با همکاری سایر ارکان مسجد حضرت صاحب الزمان (عج) روزانه 150 ماسک بهداشتی تولید می کنند.
رسا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۰۰:۰۶    
مدیرستاد کانون های مساجد لرستان به فعالیت کانون ها و مساجد در مقابله با کرونا اشاره کرد و گفت: 418 کانون فرهنگی هنری مساجد استان محور و پایگاه مقابله با کرونا هستند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۸:۵۳    
آرست از ضدعفونی مسجد و معابر روستا به همت اعضای کانون فرهنگی هنری کوثر مسجد روستای ملاخیل نکا و اطلاع رسانی در مورد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا در این روستا خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۲:۴۹    
موحدی از تولید بالغ بر 500 لباس ایزوله بیمارستانی توسط بانوان کانون فرهنگی هنری قدس خبر داد
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۱:۴۷    
کرباسیان گفت: این مجموعه در راستای مقابله با شیوع کرونا با همکاری شهرداری و ستاد مرمی مقابله با کرونا استان اقدام به تولید ماسک و لباس بیمارستانی نموده است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
قجری اقدامات و فعالیت های انجام شده کانون فرهنگی هنری الزهرا (سلام الله علیها) کوی مهندسین گرگان در راستای مقابله با کرونا را تشریح کرد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۰:۵۹    
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مهدیشهر از دوخت ماسک پارچه ای توسط خواهران کانون فرهنگی هنری نورالمهدی مهدیشهر خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۰:۵۷    
علی اکبری از راه اندازی فروشگاه اینترنتی با پیک رایگان توسط کانون فرهنگی هنری میثاق به منظور کمک به مردم و عدم حضور آنها در بیرون از خانه برای مقابله با ویروس کرونا خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۰۸:۵۵    
حبیبی خویی بابیان اینکه تولید ماسک در مسجد حضرت سیدالشهدا (ع) روستای خوی همچنان ادامه دارد گفت: روزانه بیش از هزار ماسک بهداشتی توسط فعالان کانون فرهنگی هنری نور نبوی تولید و توزیع می شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۰۱:۴۱    
مسیح خواه از فعالیت های جهادی اعضای کانون فرهنگی هنری شهدای صرم از دوخت ماسک تا تب سنجی وغربالگری کرونا خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۸:۱۵    
عملیات گندزدایی و ضد عفونی اماکن، معابر و مساجد منطقه ارم به همت جهادگران بسیجی و اعضای کانون فرهنگی هنری مسجد فاطمه الزهرا(س) تبریز ادامه دارد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۵:۵۳    
خسروی با اشاره به محوریت کانون فرهنگی هنری مسجد در گند زدایی از محلات، گفت: با همکاری دفتر تسهیلگری پشت بازار برنامه های ویژه مقابله با ویروس کرونا در دو محله پشت بازار ودرب دلاکان برگزار می شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۲:۳۳    
شهسواری از برگزاری مسابقه نقاشی ماکرونا را شکست می دهیم به همت کانون فرهنگی هنری حضرت معصومه (س) ایوانکی خبرداد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۰۹:۵۱    
طاهری گفت: معابر و مساجد شهر شهرکرد توسط فعالان کانون فرهنگی هنری سالار شهیدان با همکاری سایر ارکان مسجد امام سجاد (ع) به منظور مقابله با کرونا روزانه بعد از نماز مغرب و عشا ضدعفونی و گندزدایی می شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۲۰:۱۱    
بابایی با اشاره به اینکه کانون فرهنگی هنری گمشده بقیع و موکب شهید شکارچی در کنار مردم برای مقابله با ویروس کرونا قرار دارد، افزود: با توجه به مشکلات عدیده مردم سیل زده، حمایت خیران و نهادهای حمایتی از معاش مردم سیل زده در این روزها ضروری است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۳:۲۷    
80 نفراز اعضای کانون فرهنگی هنری شهدای روحانی حوزه علمیه صاحب الزمان(عج) شهر ایلام در قالب گروه های جهادی برای پیشگیری و مقابله با کرونا بسیج شده اند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۳:۰۳    
سعادتمند از دوخت و دوز ماسک برای کمک به مردم و بویژه مدافعان سلامت خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۲:۰۳    
کانون فرهنگی هنری بوی سیب مسجد امام هادی(ع) مسابقه کتابخوانی مجازی پیشوای آسمانی برگزار می کند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۰۸:۵۱    
بخشی گفت: بچه مسجدی ها و جهادگران جبهه سلامت کانون فرهنگی هنری گلستان مسجد سیدالشهدا (ع) روستای ارجنک شبانه روز در خط مقدم تولید ماسک و نبرد با کرونا قرار دارند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۷:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
للگانی گفت: اعضای کانون فرهنگی هنری ابوتراب مسجد امام حسین (ع) در اقدامی جهادی به منظور پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا و برای حفظ سلامتی مردم معابر و مساجد روستای دزک را ضدعفونی و گندزدایی کردند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۶:۴۱    
حسینیه مسجد دولتشاهی خرم آباد به همت کانون فرهنگی هنری این مسجد و حمایت خیران، به کارگاه تولیدی ماسک تبدیل شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۴:۵۱    
کانون فرهنگی هنری اهل قلم مسجد امام حسین(ع) استان لرستان این روزها پایگاهی برای جوانان روستا جهت پیشگیری از شیوع بیشتر ویروس کرونا شده است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۰۸:۴۷    
شریفی گفت: اعضای فعال کانون فرهنگی هنری مهدی آل محمد (عج) روزانه مسجد حضرت ابوالفضل (ع) روستای کلار سفلی در شهرستان لردگان را گندزدایی و ضدعفونی می کنند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۳:۱۳    
غلامی از فعالیت های جهادی اعضای کانون فرهنگی هنری مقداد برای مقابله با کرونا خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۱:۵۱    
نوایی گفت: قرارگاه مقابله با ویروس کرونا در منطقه سر پل محمد حسن خان بابل به همت کانون فرهنگی هنری علویون و پایگاه مقاومت بسیج محل در حال فعالیت است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۱:۱۱    
برخی از مسئولان استانی از کارگاه رایگان تولید لباس بیمارستان در کانون فرهنگی هنری الزهرا(س)بازدید کردند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۰۲:۲۵    
کانون فرهنگی هنری حضرت معصومه(س) شهرستان جلفا روزانه 600 عدد ماسک تولید و میان اقشار محروم و آسیب پذیر جامعه توزیع می شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۰۰:۵۳    
مدیرمسؤول کانون فرهنگی هنری باب الحوائج گفت: بنا به وظیفه شرعی و انسانی، همپای مدافعان سلامت با تمام توان برای ریشه کنی ویروس منحوس کورنا می جنگیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۲۲:۳۱    
18 کانون فرهنگی هنری مساجد کشور در 18 رشته با عنوان رتبه برتر شناخته شدند.