چهارشنبه ۲۱ آذرساعت ۲۲:۳۹Dec 2018 12

جدیدترین‌های «سرعین»

خبرگزاری تسنیم   ۱ ساعت پیش    
نماینده مردم شهرستان های اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس گفت: با حضور سرمایه گذاران 420 میلیارد تومان سرمایه گذاری در بخش کشاورزی استان اردبیل فراهم شد.
خبرگزاری تسنیم   ۲ ساعت پیش    
نماینده مردم شهرستانهای اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس گفت: عملکرد اجرایی در بخش کشاورزی قابل قبول نیست و باید توسعه صادرات محصولات کشاورزی در وهله نخست مورد توجه واقع شود.
ایران آنلاین   ۱۰ ساعت پیش    
در دو استان گیلان و اردبیل وزش بادهای شدید جنوبی همراه است که در بخش هایی از اردبیل مثل سرعین مشکین شهر و نمین و اردبیل سرعت ورزش باد می تواند به حدود 80 کیلومتر در ساعت هم برسد
سبلانه   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۴:۰۰    
حسین محرمی بعنوان مدیر جدید آموزش و پرورش شهرستان سرعین منصوب شد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۰۹:۵۱    
اردبیل - ایرنا - 'سرعین ایران کوچک است' این تعبیر زیبایی از شهری می باشد که در دامنه سبلان استوار ایستاده و با ویژگی های خاص خود بخشی از زیبایی های سرزمین آذربایجان در دل ایران بزرگ را به نمایش گذاشته است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۰۹:۱۲    
اردبیل - ایرنا - مدیر تعاون اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: 2 شرکت تعاونی توسعه و عمران در شهرستان های نیر و سرعین راه اندازی شده و برای تشکیل این تعاونی ها در سایر شهرستان های این استان تلاش می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۸:۵۰    
محمد فیضی نماینده مردم اردبیل, نیر ، نمین و سرعین درمجلس شورای اسلامی از توافق دولت و مجلس برای کاهش فقر در کشور خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۷:۲۱    
نماینده مردم شهرستان های اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس گفت: وزیر وزش و جوانان پیشنهادی برای تفکیک وزارت ورزش و جوانان داده و مجلس از این طرح استقبال می کند.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۳:۵۵    
مدیر هتل لاله سرعین گفت: طرح "پنجشنبه های به یادماندنی" برای خروج گردشگری شهرستان سرعین از حالت تک فصلی در هتل لاله سرعین برگزار می شود.
گلستان 24   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۰:۰۶    
سرپرست فرمانداری گرگان با بیان این که مخالف احداث تله کابین در ناهارخوران هستم، گفت: دومین پروژه بزرگ آبگرم کشور را بعد از سرعین اردبیل، در زیارت گرگان احداث خواهیم کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۳:۳۶    
اردبیل - نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: با تخصیص اعتبار مورد نیاز از محل صندوق توسعه ملی، مدیریت آب های سطحی و طرح های آبخیزداری اجرایی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۲:۴۱    
نماینده مردم اردبیل نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی از اجرای 11 طرح آبخیزداری در استان اردبیل خبر داد.
جماران   ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۲۲:۴۸    
نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: میزان مصرف انرژی در کشور ایران در حدود چهار برابر بیشتر از میانگین دنیا است. به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه اردبیل ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۴:۲۴    
نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس گفت: براساس برنامه ششم توسعه باید 50 درصد مصرف انرژی در کشور کاهش یابد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۴:۰۱    
مجمع عمومی فوق العاده جامعه صنفی تاسیسات اقامتی استان اردبیل در شهر سرعین برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۳:۴۲    
نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی توسعه انرژی های نو و تجدیدپذیر را برای حفظ محیط زیست ضروری دانست.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۲:۳۵    
اردبیل-ایرنا-نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین گفت: مصرف انرژی در ایران بیش از چهار برابر میانگین دنیا است و برای رسیدن به استاندارد جهانی نیاز به اصلاح الگوی مصرف و استفاده از انرژی تجدید پذیر است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۱:۳۴    
سرعین یکی از شهرهای کوچک استان اردبیل است که شهرتی جهانی دارد و هر کسی به این استان سرمی زند چند ساعتی هم که شده از این شهر و جاذبه های توریستی آن دیدار می کند. علت معروفیت شهر سرعین وجود چشمه های آبگرم فراوان است که هر ساله میزبان جهانگردان و ایرانیان زیادی است ...
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۰۹:۰۱    
نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس از اصلاح قانون منع بکارگیری بازنشستگان در مجلس شورای اسلامی و بررسی دقیق در مرکز پژوهش های مجلس خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۶ - ۱۷:۳۲    
اردبیل- ایرنا- ارتفاع برف که بارش آن از روز پنجشنبه شروع شده در منطقه کوهستانی آلوارس سرعین به 30 سانتیمتر و در گردنه الماس واقع در محور ارتباطی خلخال به اسالم به بیش از 20 سانتیمتررسید.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۶ - ۰۹:۳۹    
نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: تصویب لوایح چهارگانه AFTF به نفع امنیت سرمایه گذاری در کشورمان است که مجلس نسبت به تصویب آن اقدامی انقلابی انجام داد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۷/۰۹/۱۵ - ۲۲:۲۶    
چهارمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان سرعین با محوریت آسیب های فضای مجازی برگزار شد.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۳۹۷/۰۹/۱۵ - ۱۴:۱۷    
نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس گفت: متاسفانه در حال حاضر تنگناهای زیادی در حوزه صادرات کشور وجود دارد و این امر مشکلات زیادی را پیش روی صادرگنندگان ایجاد کرده است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۵ - ۱۲:۵۱    
اردبیل-ایرنا-نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین گفت: الحاق ایران به کنوانسیون بین المللی مقابله با تأمین مالی تروریسم (CFT) یک امر ضروری است و مجلس شورای اسلامی هم بدنبال تصویب نهایی آن است.
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۱۹:۲۵    
به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل ، این مراسم که عصر امروز در سالن فدک اردبیل برگزار شد با طرح دغدغه هایی از وضعیت اشتغال دانشجویان و بیکاری فارغ التحصیلان همراه بود. در این مراسم نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی توجه ویژه نمایندگان به اشتغال جوانان را یادآور شد. ...
سبلانه   ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۱۸:۵۷    
نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه دانشجو باید سیاسی باشد اما سیاسی کار نباشد،گفت: مطالبه گری حق دانشجویان و جوانان است چرا که همین مطالبه گری ها باعث پیشرفت جامعه و منطقه می شود.
ایسکانیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۱۷:۴۷    
نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: مطالبه گری دانشجویان باعث تقویت حنجره نمایندگان مجلس می شود.
فدراسیون والیبال ایران   ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۱۷:۴۴    
نماینده فدراسیون جهانی والیبال روز چهارشنبه از امکانات میزبانی اردبیل بازدید کرد. به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، کریستین واسمر روز چهارشنبه وارد استان اردبیل شد تا از امکانات این استان برای میزبانی هفته چهارم لیگ ملت های والیبال بازدید کند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۱۶:۵۴    
نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: دانشجو باید از حق خود دفاع کند چرا که این مطالبه گری باعث می شود مسئولان به وظیفه خود بهتر عمل کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۲۱:۵۵    
نماینده مردم شهرستان های اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: اکنون 100 هزار پروژه ملی و استانی تکمیل نشده است که استفاده از ظرفیت سرمایه گذار بخش خصوصی در این زمینه امری بسیار مهم و حیاتی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۱۸:۵۴    
بمناسبت روز جهانی داوطلبان اردوی جهادی جمعیت هلال احمر استان در روستای لاطران سرعین برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۱۱:۰۴    
رئیس دادگستری شهرستان سرعین از تشدید برخورد با ساخت و سازهای غیرمجاز در سرعین خبر داد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۰۹:۳۸    
مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: در صورت اختصاص زمین مناسب، آماده راه اندازی بازارچه دائمی صنایع دستی در شهر توریستی سرعین هستیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۹/۱۲ - ۱۷:۵۲    
مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: از برگزاری جشنواره های زمستانی با محوریت گردشگری غذا در روستا های شهرستان سرعین به صورت ویژه حمایت می کنیم.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۷/۰۹/۱۲ - ۱۳:۲۷    
جلسه پرسش و پاسخ دانشجویان دانشگاه آزاد اردبیل با حضور سه نماینده مردم اردبیل، نیر، سرعین و نمین در مجلس در این دانشگاه برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۲ - ۱۰:۲۷    
اردبیل - ایرنا - نماینده اردبیل ، نیر ، نمین و سرعین در مجلس گفت: راه های مواصلاتی استان اردبیل با پیگیری نمایندگان و استاندار اردبیل از اعتبارات ویژه دولت برخوردار می شوند.
سبلانه   ۱۳۹۷/۰۹/۱۲ - ۰۸:۵۷    
عضو شورای شهر سرعین گفت:با توجه به مصوبه مجلس برای تخصیص درآمد آبهای معدنی به شهرداری و دهیاری ها و پیگیری های نمایندگان استان و اعضای شورای سرعین این امر تاکنون محقق نشده که امیدواریم مسولان ذیربط وقت کشی ها را کنار بگذارند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۹/۱۰ - ۱۷:۳۰    
در آستانه 16 آذر روز دانشجو ، جلسه پرسش و پاسخ با حضور نمایندگان اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد اردبیل برگزار شد.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۳۹۷/۰۹/۱۰ - ۱۷:۰۹    
نماینده مردم شهرستان های اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس گفت: مجلس به تحقیق و تفحص از گمرک جمهوری اسلامی ایران رای داد.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۳۹۷/۰۹/۱۰ - ۱۷:۰۹    
نماینده مردم شهرستان های اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس حجتی وزیر جهاد کشاورزی را عامل اصلی نابه سامانی ها و مشکلات بخش کشاورزی دانست و گفت: بخش کشاورزی با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می کند.
آنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۰ - ۱۵:۳۶    
نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: هر موقع به جوانان اعتماد کردیم توفیق ما زیاد شد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۰ - ۱۳:۱۴    
اردبیل - ایرنا - نماینده اردبیل، نیر ، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: طرح راه آهن اردبیل - میانه بعد از اینکه اولویت اول دولت تدبیر و امید شد، به لحاظ تامین مالی و اجرایی شتاب بیشتری گرفت.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۷/۰۹/۱۰ - ۱۲:۵۹    
فراخوان بانک اطلاعات هنرمندان شهرستان سرعین برای برنامه ریزی دقیق برنامه های فرهنگی هنری توسط اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان اعلام شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۹/۰۷ - ۲۰:۴۷    
فصل اول کاوش و تحقیقات باستان شناسی در روستای تاریخی کنزق که با هدف بررسی و لایه نگاری آغاز شده بود به اتمام رسید و اطلاعاتی از پیشینه این روستا و دستکندهایش از دوره میانی اسلام هویدا شد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۰۷ - ۱۴:۱۵    
اردبیل - ایرنا - نماینده اردبیل ، نیر ، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: قرارگاه خاتم الانبیا در این استان با 50 هزار میلیارد ریال اعتبار پروژه های زیرساختی اجرا می کند.
سبلانه   ۱۳۹۷/۰۹/۰۶ - ۱۴:۲۸    
سرپرست معاونت صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل از برپایی نمایشگاه صنایع دستی زمستانی در روستای تاریخی کنزق سرعین خبر داد
منجیل خبر   ۱۳۹۷/۰۹/۰۶ - ۱۴:۲۱    
محمد فیضی زنگیر در جلسه علنی امروز (سه شنبه 6 آذر) مجلس شورای اسلامی پس از تشریح سوال خود از منصور غلامی وزیر علوم مبنی بر اینکه علت توسعه تحصیلات تکمیلی در موسسات آموزشی غیرانتفاعی بدون داشتن حدنصاب هیات علمی چیست و چرا علیرغم افزایش دانشجو در دانشگاه پیام نور مکانیزمی برای تطابق رشته با اعضای ...
خبرگزاری میراث آریا   ۱۳۹۷/۰۹/۰۶ - ۱۴:۲۰    
سرپرست میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان سرعین از تدارک برنامه آموزش الزامات گردشگرپذیری به اصناف شهر سرعین خبر داد.