چهارشنبه ۰۴ مهرساعت ۰۸:۴۰Sep 2018 26

جدیدترین خبرهای «سرعین»

جماران   ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۱۳:۴۶    
به گزارش ایرنا ، بهروز رزمی روز سه شنبه در دیدار با فراماندار سرعین افزود: روستاهای آلوچه ، تازه کند سبلان ، بیله درق، ویندکلخوران و آق قلعه ، پنج روستایی هستند که تا پایان سال تحت پوشش اینترنت پر سرعت قرار خواهند گرفت. ...
خانه ملت   ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۱۲:۲۹    
نماینده مردم اردبیل، نمین، نیرو سرعین در مجلس گفت: ساعت به ساعت قیمت ها در حال تغییر است و قدرت خرید مردم به یک سوم کاهش یافته است.
جماران   ۱۳۹۷/۰۶/۲۹ - ۱۳:۴۲    
به گزارش ایرنا ، بسیاری از عزاداران در پایگاه های ثابت و سیار انتقال خون اقدام به اهدای خون خود کردند. در شهرستان های پارس آباد ، بیله سوار ، گرمی ، نمین ، نیر ، سرعین ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۲۲:۳۰    
در جلسه شورای اداری شهرستانهای سرعین و بیله سوار ، بر لزوم اجرای هر چه بهتر مراسم تاسوعا و عاشورای حسینی و برنامه های هفته دفاع مقدس تاکید شد.
جماران   ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۱:۳۳    
نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: با پیگیری انجام شده و سفر رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور به اردبیل واحدهای جدید آموزشی به ارزش 8.5 میلیارد تومان در نمین و نیر کلنگ زنی شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۸:۳۶    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان سرعین گفت: سرعین از جمله قطب های مهم تولید محصولات دامی استان اردبیل است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۰:۳۳    
نماینده مردم شهرستان های اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس گفت: 5 پروژه آموزشی سال آینده در شهرستان های اردبیل، نیر و نمین به بهره برداری می رسد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۰:۴۳    
استاندار اردبیل گفت: در شرایطی که با محدودیت منابع آبی مواجه هستیم، مدیریت پساب آب های گرم معدنی شهر گردشگری سرعین واقع در استان اردبیل یک ضرورت زیست محیطی است.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۳۹۷/۰۶/۲۴ - ۱۳:۵۵    
استاندار اردبیل از بازنگری طرح گردشگری منطقه نمونه آلوارس واقع در شهرستان سرعین خبر داد.
سبلانه   ۱۳۹۷/۰۶/۲۲ - ۰۹:۴۷    
نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین گفت: دلیل الحاق نشدن نمین به منطقه آزاد تجاری اردبیل بار مالی است که دولت آن را تقبل نکرد و گرنه جو مناسبی برای رای آوری این الحاق وجود داشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۶/۲۲ - ۰۹:۰۵    
با هدف فرهنگسازی در حفظ محیط زیست ، به گردشگران منطقه آلوارس برای جمع آوری پسماندها کیسه های پلاستیکی تجزیه پذیر داده می شود .
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۱۸:۵۴    
نماینده مردم اردبیل، نمین، نیر و سرعین در مجلس گفت: طرح ایجاد درآمد پایدار برای شهرداری ها به مجلس ارائه شد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۱۴:۴۹    
مسئول نمایندگی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان سرعین از احیای روستای باستانی کنزق به عنوان برند تاریخی این شهر خبر داد.
سبلانه   ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۱۳:۴۴    
نماینده مردم اردبیل نیر، نمین و سرعین امروز با حضور در دفتر پایگاه خبری تحلیلی سبلان ما به سوالات خبرنگاران پاسخ گفت.
پایگاه خبری ارس تبار   ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۱۱:۰۵    
نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: احداث و راه اندازی بندرخشک در منطقه مغان و اصلاندوز فقط یک حرف بود که گفته شد و گذشت و در عمل چیزی نبود.
برق نیوز   ۱۳۹۷/۰۶/۲۰ - ۱۶:۲۰    
مراسم تکریم و معارفه سرپرست مدیریت برق سرعین در محل اتاق مدیر برق سرعین برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۶/۱۹ - ۱۸:۰۸    
نماینده مردم شهرستان های اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس گفت: نخستین پل تمام شیشه ای ایران در هیر مهر ماه افتتاح می شود.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۷/۰۶/۱۹ - ۱۳:۲۰    
صدیف بدری نماینده حوزۀ انتخابیه اردبیل، نمین، نیر و سرعین در مجلس شورای اسلامی از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل بازدید نمود.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۶/۱۸ - ۰۹:۵۰    
اردبیل - ایرنا - نماینده مردم اردبیل ، نیر ، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت در صورت تعلل در پرداخت پول گندم کاران مکلف به پرداخت جریمه دیرکرد به کشاورزان شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۲۲:۴۸    
نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: وحدت مجمع نمایندگان باعث پیشرفت استان و تسریع در حل مشکلات خواهد بود و این وحدت به هیچ قیمتی نباید از بین رود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۱۵:۳۸    
نماینده مردم شهرستان های اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: با پیگیری های صورت گرفته و قول مساعد دبیر شورایعالی مناطق آزاد کشور، لایحه الحاق نمین به همراه لایحه توسعه منطقه آزاد چابهار دوباره به مجلس ارائه می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۱۵:۲۶    
نماینده مردم شهرستان های اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: اعتبارات استانی طرح های عمرانی اردبیل 100 درصد افزایش یافته است و خوشبختانه هیچ گونه مشکل مالی در اجرای طرح های زیربنایی و مهم نداریم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۰۹:۵۵    
رئیس هیأت انجمن های ورزشی استان اردبیل گفت: مسابقات بین المللی دارت جوانان در آبان ماه سال جاری به میزبانی شهر توریستی سرعین برگزار خواهد شد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۱۴:۲۸    
اردبیل - ایرنا - مسئول نمایندگی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سرعین از آغاز عملیات کاوش باستان شناسی در روستای کنزق این شهرستان خبر داد.
الف   ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۰۴:۳۰    
روستای ورگه سران در شمال سرعین و دامنه های کوه سبلان قرار گرفته که دارای مناظر طبیعی زیبا و دل انگیزی می باشد از آن جمله در بند ورگه سران، که در دره و تنگه ای طبیعی فرسایشی زیبایی قرار گرفته است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۶/۱۳ - ۲۱:۵۱    
نماینده مردم شهرستان های اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: نحوه واگذاری شرکت کشت و صنعت مغان به بخش خصوصی قابل قبول نبوده چرا که اهلیت سرمایه گذار تأیید نشده و با قیمت غیرکارشناسی بوده است.
خرداد نیوز   ۱۳۹۷/۰۶/۱۳ - ۱۷:۰۹    
خرداد: صدیف بدری در نشست علنی امروز (سه شنبه، 13 شهریور ماه) مجلس شورای اسلامی در اخطار قانون اساسی با اشاره به بند 9 و 12 اصول 3 و 43 قانون اساسی گفت: شرکت های دولتی عمدتا در استان های مرکزی کشور سرمایه گذاری کرده اند و در استان های مرزی نظیر اردبیل، سرمایه گذاری از آنها شاهد نیستیم. ...
نصر نیوز   ۱۳۹۷/۰۶/۱۲ - ۱۶:۲۳    
نصر: معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشور گفت: در صورت تامین 4 تا 5 هکتار زمین در سرعین مجموعه دهکده سلامت شمالغرب کشور در سرعین احداث خواهد شد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۷/۰۶/۱۲ - ۱۳:۳۳    
اقتصاد ایران: اردبیل - معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل گفت: رشته گردشگری در مقطع کارشناسی پیوسته در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل - مرکز سرعین مصوب شده و بدون آزمون دانشجو می پذیرد.