سه شنبه ۲۶ تیرساعت ۱۰:۴۸Jul 2018 17

جدیدترین خبرهای «سرعین»

خبرگزاری میراث آریا   ۱۴ دقیقه پیش    
مسئول آموزش اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل از برگزاری سه دوره آموزش تخصصی هتل داری در شهرستان سرعین خبر داد.
شبکه خبر   ۲ ساعت پیش    
منطقه ییلاقی آلوارس در دامنه های مرتفع سبلان با داشتن آب و هوایی مطبوع و پیست اسکی یکی از زیباترین روستاهای سرعین است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۲۰:۴۵    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی گردشگران در سرعین
جماران   ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۶:۰۳    
نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: آمار ارائه شده در جذب تسهیلات فراگیر و اشتغال روستایی و همچنین رقم تحقق یافته در بخش اشتغال صحیح و درست نیست و باید اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این زمینه بازنگری عملیاتی داشته باشد. ...
الی گشت   ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۱:۲۶    
سرعین شهر نمونه گردشگری کشور می شود اقدامات لازم برای معرفی شهر سرعین به عنوان شهر نمونه گردشگری شروع شده است. سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل خبر از معرفی سرعین به عنوان شهر نمونه گردشگری داد ...
ورزش 3   ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۱:۰۳    
مدیرکل اداره ورزش و رییس هیات فوتبال استان البرز در اردوی تیم اکسین حضور یافتند.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۰۷:۱۴    
نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان های زیرمجموعه آن تاکنون به تعهدات خود در قبال توسعه استان اردبیل عمل نکرده اند.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۱۴:۰۹    
سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل از معرفی سرعین به عنوان شهر نمونه گردشگری در کشور خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۰۸:۱۶    
نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: عملکرد وزارت کار در اردبیل نسبت به سایر استان ها قابل قبول نیست.
سبلانه   ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۲۲:۵۲    
نماینده مردم اردبیل ، نیر ، نمین و سرعین در مجلس خواستار تکمیل پروژه های درمانی و تجهیز مراکز درمانی تامین اجتماعی استان اردبیل شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۲۲:۱۱    
نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: نرخ بیکاری اعلام شده در استان اردبیل به آمارسازی شبیه بوده و تغییرات مثبت اعلام شده از سوی مسؤولان ملموس نیست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۲۱:۲۷    
نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس گفت: وجود 120 تخت بیمارستانی در شان و جایگاه اردبیل 600 هزار نفری نیست.
سبلانه   ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۱۹:۵۲    
نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: آمارسازی و ارائه آمار های دروغین در استان اردبیل بی داد می کند و هرچه زودتر این آمار دهی ها اصلاح و متوقف شود.
سبلانه   ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۱۷:۲۲    
نماینده مردم اردبیل ، نیر ، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت : تهدیدات آمریکا بعد از خروج ترامپ از توافقنامه برجام، نیازمند اقدام هوشمندانه مسئولان کشور است .
روزنامه اطلاعات   ۱۳۹۷/۰۴/۲۲ - ۲۰:۰۲    
اردبیل – خبرنگاراطلاعات: مدیرمجموعه پیست اسکی آلوارس درشهرستان سرعین درجمع خبرنگاران گفت : با دریافت 40 میلیارد تومان اعتبار بانکی طول تله سیژ پیست اسکی آلوارس از 1200 متربه 5000متر افزایش پیدا خواهد کرد . ...
جماران   ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ - ۲۰:۵۶    
نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: بهزیستی در حوزه پیشگیری باید در کشور به یک برند تبدیل شود که به نظر می رسد تاکنون این اتفاق نیفتاده است. ...
جماران   ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ - ۱۵:۴۷    
معاون توسعه پیشگیری سازمان بهزیستی گفت: در قالب برنامه ششم توسعه کشور سازمان بهزیستی مسئولیت و ماموریت تامین سلامت اجتماعی را در کشور عهده دار است. به گزارش ایسنا، منطقه اردبیل ...
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ - ۱۳:۲۹    
اردبیل – ایرنا – نماینده اردبیل ، نیر ، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: امور و پرونده های مددکاری بهزیستی باید به بخش غیر دولتی و جوانان تحصیل کرده در رشته های مختلف روانشناسی و علوم تربیتی واگذار شود.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ - ۱۳:۲۴    
اردبیل - ایرنا - نماینده اردبیل ، نیر ، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: امور و پرونده های مددکاری بهزیستی باید به بخش غیردولتی و جوانان تحصیل کرده در رشته های مختلف روانشناسی و علوم تربیتی واگذار شود.
سبلانه   ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ - ۱۱:۵۰    
نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس گفت: توسعه حوزه گردشگری نیازمند تعریف رویدادها و جشنواره های متنوع و جذاب است.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ - ۱۱:۲۷    
نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی به جذب پشت نوبتی ها برای بهره مندی از خدمات بهزیستی اشاره کرد و گفت: در استان اردبیل 12 هزار پشت نوبتی مستحق داریم که امیدواریم با توجه مسئولان سازمان بهزیستی کشور و استان و براساس بودجه 97 این سازمان، زمینه جذب آنها فراهم آید.
جماران   ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۹:۰۶    
رئیس سازمان بهزیستی کشور از راه اندازی 150 اورژانس اجتماعی در کشور خبر داد. به گزارش ایلنا، انوشیروان محسنی در گردهمایی علمی-تخصصی معاونین پیشگیری بهزیستی سراسر کشور در سرعین با اشاره به اینکه می بایست بهزیستی های نقاط مختلف کشور روحیه مطالبه گری خود را حفظ کنند ...
بویر نیوز   ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۵:۱۵    
رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: برای حمایت از تهیه مسکن برای خانواده های دارای دو معلول به بالا 30 میلیون تومان کمک بلاعوض توسط سازمان بهزیستی به این خانواده ها اعطا می شود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۴:۲۰    
نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: افزایش مستمری افراد تحت پوشش سازمان بهزیستی و کمیته امداد با طرح در صحن علنی مجلس مورد موافقت نمایندگان قرار گرفته است.
الی گشت   ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۰:۴۲    
ساخت مرتفع ترین تله سیژ جهان در سرعین مرتفع ترین تله سیژ جهان به زودی در آلوارس سرعین ساخته می شود، خبری هیجان انگیز که می تواند ماجراجویان را به وجد بیاورد. با ساخت این تله سیژ حتی صعود به قله سبلان هم آسان تر می شود و کوهنوردان زیادی می توانند برای کوهنوردی از این امکان استفاده کنند ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۰۹:۰۸    
مجموعه پیست اسکی آلوارس سرعین یکی از جذاب ترین و مجهزترین مجموعه های تفریحی-ورزشی کشور است که می تواند یکی از مقاصد مهم سفر برای انجام ورزش های زمستانی در منطقه باشد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۲۲:۰۵    
مدیر داخلی مجموعه کوهستانی آلوارس مهرگان از احداث مرتفع ترین تل سیژ جهان طی دو سال آینده در آلوارس سرعین خبرداد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۲۰:۱۵    
تجمع 52 نفری پرسنل آبدرمانی سبلان سرعین با پادرمیانی مسؤولان استان اردبیل پایان یافت.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۱۳:۱۷    
اردبیل- ایرنا - مسئول نمایندگی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان سرعین از آغاز اجرای طرح ساماندهی خانه مسافرهای شهرستان سرعین واقع در استان اردبیل خبر داد.
دانا   ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۱۳:۱۱    
مدیر مجموعه پیست اسکی آلوارس گفت: اگر فازهای بعدی پیست آلوارس راه اندازی شود، مرتفع ترین تله سیژ جهان در این پیست ایجاد می شود.