چهارشنبه ۲۴ مردادساعت ۰۸:۲۹Aug 2018 15

جدیدترین خبرهای «بن سلمان»

خبرگزاری فارس   ۶ ساعت پیش    
المانیتور پس از بررسی ناکامی های عربستان در عرصه خارجی پس از روی کار آمدن سلمان و پسرش، به تبعات این ماجراجویی ها برای اقتصاد این کشور پرداخته و بر اساس آمار سازمان ملل، از فرار سرمایه ها از عربستان سعودی خبر داده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۰ ساعت پیش    
یکی از مبلغان عربستان سعودی که به دلیل انتقاد از ولیعهد این کشور به زندان افتاده بود، بر اثر شکنجه کشته شده است.
کیهان   ۱۰ ساعت پیش    
عربستان مهر: فعالان حقوق بشر عربستانی گزارش دادند سلیمان الدویش مبلغ سعودی که به دلیل انتقاد از محمد بن سلمان به زندان افتاده بود در زندان کشته شد. سلیمان الدویش که بیش از یک سال در زندان بود زیرشکنجه جان باخته است. رسانه ها از افشای جزئیات و نحوه کشته شدن او خبری منتشر نکرده اند. ...
العالم   ۱۰ ساعت پیش    
خبر: کشته شدن "سلیمان الدویش" منتقد سیاستهای سعودی درزیر شکنجه در زندانهای سعودی تحلیل: درصورتی که کشته شدن سلیمان دویش تحت شکنجه به تایید و اعلام رسمی سعودی برسد، وی نه اولین و نه آخرین کشته شده دگراندیش مخالف در دستگاه سعودی خواهد بود ...
پرس شیعه   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۲۱:۱۸    
رئیس جمهور مصر در سفری سرزده به عربستان رفت و با پادشاه این کشور دیدار و گفتگو کرد. به گزارش پرس شیعه به نقل از الیوم السابع، رئیس جمهور مصر در سفری سرزده به عربستان رفت و با پادشاه این کشور دیدار و گفتگو کرد. عبدالفتاح السیسی رئیس جمهور مصر با ملک سلمان در نیوم عربستان دیدار کرد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۶:۰۰    
وزارت خارجه آمریکا با انتشار بیانیه ای اعلام کرد که مایک پامپئو و محمد بن سلمان ولیعهد عربستان در تماس تلفنی با یکدیگر درباره آتش بس احتمالی افغانستان گفتگو کرده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۵:۵۵    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از کابل، وزیر امور خارجه آمریکا و ولیعهد سعودی درباره برقراری آتش بس در افغانستان گفتگو کردند. رسانه های افغانستان امروز سه شنبه به نقل از وزارت خارجه آمریکا اعلام کردند ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۴:۴۴    
فعالان حقوق بشر عربستانی گزارش داده اند که سلیمان الدویش مبلغ سعودی که به دلیل انتقاد از محمد بن سلمان به زندان افتاده بود در زندان کشته شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۱:۲۵    
طبق بیانیه وزارت خارجه آمریکا، وزیر خارجه این کشور در تماسی تلفنی با ولی عهد عربستان سعودی درباره موضوعاتی از قبیل سوریه، عراق، یمن و افغانستان رایزنی کرد.
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۰۹:۲۹    
شهادت یک فلسطینی در نوار غزه، سفر رییس جمهوری فیلیپین به سرزمین های اشغالی و گفت وگوی تلفنی وزیر خارجه آمریکا با ولیعهد سعودی از جمله مهم ترین اخبار جهان در 12 ساعت گذشته است.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۰۹:۱۹    
ولیعهد عربستان در گفت وگویی تلفنی با وزیر خارجه آمریکا به بررسی شماری از پرونده های مهم و مشترک منطقه ای و بین المللی پرداخت.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۰۹:۱۰    
گفت وگوی تلفنی پامپئو با بن سلمان درباره سوریه، یمن و عراق، اعلام آمادگی اردوغان برای جنگ، خبر جدید از کشته شدن ابوبکر البغدادی و کشته شدن پنجمین نظامی آمریکایی در افغانستان، از جمله مهم ترین خبرها و رویدادهای خاورمیانه در 24 ساعت گذشته بوده اند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۰۸:۳۵    
وزیر خارجه آمریکا با ولیعهد عربستان درباره سوریه ، عراق و افغانستان گفتگو کرد اما درباره حمله سعودی ها به اتوبوس حامل دانش آموزان و قتل عام کودکان یمن سکوت کرد.
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۰۸:۰۳    
وزیر خارجه آمریکا با ولیعهد سعودی درباره سوریه، عراق و یمن تلفنی گفت وگو کرده است.
شفقنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۰۸:۰۰    
شفقنا- محمد بن سلمان ولیعهدسعودی درباره 3 کشور عربی با مایک پمپئو وزیر خارجه آمریکا تلفنی گفتگو کرد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از اسپوتنیک عربی، بیانیه وزارت خارجه آمریکا روز گذشته اعلام کرد: پمپئو در یک تماس تلفنی با ولیعهد عربستان، با وی درباره اوضاع شمال غربی سوریه، عراق ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۰۱:۴۰    
مایک پمپئو وزیر امور خارجه آمریکا و محمد بن سلمان ولیعهد عربستان سعودی در گفتگوی تلفنی شرایط شمال شرق سوریه، عراق، افغانستان و یمن را بررسی کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۰۱:۲۸    
ولیعهد عربستان سعودی و وزیر امور خارجه آمریکا در تماسی تلفنی درباره اوضاع منطقه از جمله سوریه، یمن، عراق و افغانستان گفتگو کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۰۱:۰۰    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما ، به نقل از خبرگزاری رویترز، وزارت امور خارجه آمریکا اعلام کرد مایک پمپئو وزیر امور خارجه این کشور و محمد بن سلمان ولیعهد عربستان سعودی در گفتگوی تلفنی شرایط شمال شرق سوریه، عراق، افغانستان و یمن را بررسی کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۰۰:۵۶    
وزیر امور خارجه آمریکا و ولیعهد سعودی تلفنی درباره سوریه، یمن و عراق گفتگو کردند.
روزنامه شروع   ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۵:۱۳    
بحران هایی که عربستان از آن رنج می برد به طور روزافزونی در حال رشد است. این بحران ها به دلیل سیاست های گستاخانه محمد بن سلمان که از تایید ترامپ رئیس جمهوری آمریکا برخوردار می باشد، به وجود آمده است.
مردم نیوز   ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۳:۴۵    
مردم نیوز : صدای لرزان عادل الجبیر وزیر امور خارجه عربستان سعودی در کنفرانس خبری اخیر درباره بحران با کانادا مایه تمسخر کاربران فضای مجازی در توئیتر شده است ...
میزان   ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۳:۲۵    
خبرگزاری میزان- نشریه گاردین در گزارشی نوشته است که عربستان سعودی، ترامپ را پیش روی خود می بیند که دیکتاتوری هایی که مردمان خود را رنج می دهند، تشویق و ستایش می کند و البته خود نیز با کانادا در حال مبارزه است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۱:۱۶    
یک فعال عربستانی در فضای مجازی، با یک عکس، محمد بن سلمان ولیعهد سعودی را به چالش کشیده است.
روز نو   ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۰:۱۸    
مصطفی مطهری در یادداشتی برای دیپلماسی ایرانی می نویسد: رفتن به نبرد وهابیت توسط محمد بن سلمان اگر حتی شدت هم بگیرد با قبول و پذیرش زعامت بی چون و چرای ولیعهد توسط متولیان دینی سعودی و تحت امر، نظارت و مدیریت وی قرار گرفتن ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۰:۰۷    
یک معارض سیاسی شناخته شده سعودی جزئیات جدیدی از شرایط خاندان آل سعود و شاهزادگان عربستانی را افشا کرده است.
کیهان   ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۲۱:۴۶    
معارض مشهور سعودی می گوید، بن سلمان به غیر از شاهزاده های پیر و سالخورده، اکثر شاهزادگان نسل دوم سعودی را ممنوع الخروج کرده است.
پایتخت ما   ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۹:۱۶    
اروپایی ها باید به این موضوع توجه کنند. محمد بن سلمان ولیعهد عربستان سعودی آن مردی نیست که دیگران فکر می کنند. دستکم در مورد کانادا، او این موضوع را اخیرا به خوبی نشان داد. اروپایی ها با یکدیگر متحد شوند و به شاهزاده جوان سال سعودی بگویند که چنین اقدامات برای عربستان بدون هزینه نخواهند بود
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۸:۵۷    
ولیعهد و وزیر دفاع عربستان در پیامی به رئیس حزب تحریک انصاف پاکستان پیروزی او در انتخابات سراسری این کشور را تبریک گفته است.
بانک ویدئو نوداد   ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۸:۲۳    
مهمترین تحولات عربستان در هفته ای که گذشت، به شرح زیر است:
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۷:۵۹    
تهران–ایرنا– روزنامه گلوب اند میل نوشت: محمد بن سلمان ولیعهد سعودی با واکنش های غیرقابل پیش بینی و رویارویی با دولت کانادا، جهانیان را به تعجب واداشته است.