چهارشنبه ۳۰ آبانساعت ۱۸:۱۶Nov 2018 21

جدیدترین‌های «معاون اول قوه قضاییه»

آفتاب یزد   ۱۳۹۷/۰۸/۳۰ - ۰۰:۲۷    
جرم مفسدان اخیر اقتصادی، اصلا خرید سکه های عرضه شده ازسوی بانک مرکزی نبوده است حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای معاون اول قوه قضاییه در حاشیه جلسه مسئولان عالی قضایی اظهار کرد: با توجه به شرایط کنونی که قوه قضاییه مقابله با مجرمین را تشدید و تسریع کرده است ...
روزنامه سیاست روز   ۱۳۹۷/۰۸/۲۹ - ۰۰:۴۰    
ماجرای سخنان آقای ظریف در باره پولشویی تمامی ندارد چرا که او همچنان بر حقانیت خود اصرار دارد. روز یکشنبه وزیر خارجه به انتقادات پاسخ داد و روز گذشته نیز پس از آن که منتقدین و معاون اول قوه قضاییه خواستار ارائه اسناد ادعایی ظریف درباره پولشویی شدند، گفت؛ من مسئول مستندات نیستم. ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۷:۲۳    
ایرنا : معاون اول قوه قضاییه گفت: در مورد دو فردی که به عنوان مفسد فی الارض و از طریق ارتکاب اخلال در نظام پولی و ارزی کشور به اعدام محکوم شدند، چند قانون داریم و اگر کسانی شبهه ای یا بحثی دارند، می توانند حتی اگر حقوقدان نیستند به این قوانین مراجعه کنند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۶:۱۵    
تهران- ایرنا- معاون اول قوه قضاییه گفت: در مورد دو فردی که به عنوان مفسد فی الارض و از طریق ارتکاب اخلال در نظام پولی و ارزی کشور به اعدام محکوم شدند، چند قانون داریم و اگر کسانی شبهه ای یا بحثی دارند، می توانند حتی اگر حقوقدان نیستند به این قوانین مراجعه کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۵:۰۵    
اژه ای: مصوبه دولت مبنی بر پرداخت حق بیمه جانبازان در دیوان عدالت اداری خارج از نوبت بررسی و اگر مغایر قانون باشد، ابطال می شود.
شوشان   ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۲۳:۱۰    
گیلانی، طی دیداری که روز یکشنبه 27 آبان 97 با محسنی اژه ای معاون اول قوه قضاییه داشت، خواستار رسیدگی سریع نسبت به تخلف بانک کشاورزی در خصوص کشت و صنعت کارون شد.
هارپی نیوز   ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۸:۳۲    
سخنگوی فراکسیون نمایندگان ولایی با اشاره به حضور اژه ای معاون اول قوه قضاییه در جلسه این فراکسیون گفت: آقای اژه ای در مورد اظهارات وزیر خارجه درباره پولشویی تاکید داشت که باید ظریف توضیح دهد و اسناد خود را ارائه کند ...
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۳:۱۸    
بررسی راهکارهای مقابله با تحریم در جلسه غیر علنی مجلس، تشکیل کمیته ای در دولت برای بررسی نحوه مقابله با تحریم ها، درخواست معاون اول قوه قضاییه از ظریف برای ارائه اسنادش درباره پولشویی، اعلام وصول ساماندهی پیام رسان های اجتماعی و .. ...
آفتاب نیوز   ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۱:۵۷    
سخنگوی فراکسیون نمایندگان ولایی با اشاره به حضور اژه ای معاون اول قوه قضاییه در جلسه این فراکسیون گفت: آقای اژه ای در مورد اظهارات وزیر خارجه درباره پولشویی تاکید داشت که باید ظریف توضیح دهد و اسناد خود را ارائه کند ...
598   ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۱:۴۴    
سخنگوی فراکسیون نمایندگان ولایی پارلمان با اشاره به حضور اژه ای معاون اول قوه قضاییه در جلسه این فراکسیون گفت: آقای اژه ای در مورد اظهارات وزیر خارجه درباره پولشویی تاکید داشت که باید ظریف توضیح دهد و اسناد خود را ارائه کند.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۱:۲۳    
سخنگوی فراکسیون نمایندگان ولایی با اشاره به حضور اژه ای معاون اول قوه قضاییه در جلسه این فراکسیون گفت: آقای اژه ای در مورد اظهارات وزیر خارجه درباره پولشویی تاکید داشت که باید ظریف توضیح دهد و اسناد خود را ارائه کند ...
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۱۴:۳۵    
سخنگوی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس از حضور اژه ای معاون اول قوه قضاییه در جلسه این فراکسیون خبر داد.
انتخاب   ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۲۰:۴۰    
معاون اول قوه قضاییه درباره نشست امروز مسئولان عالی قضایی گفت: ریاست محترم قوه قضاییه در این جلسه باز به همه قضات تاکید کردند که همه کسانی که می توانند و ضرورتی ندارد که در زندان باشند از مجازات های جایگزین حبس استفاده کنند و قضات حتما این کار را انجام دهند.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۴:۱۷    
معاون اول قوه قضاییه از تاکید رییس قوه قضاییه بر استفاده از مجازات های جایگزین حبس از سوی قضات خبر داد و گفت که موارد دیگری از دستورالعمل نظارت و پیگیری احیای حقوق عامه به تصویب رسید.
انصاف نیوز   ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۰۷:۴۵    
دادستان تهران می گوید گوشی های تلفن همراه در حال حاضر توزیع نمی شود و ادعای کسانی که معتقد هستند دستور دادستانی اشتباه است را کاملا رد می کنیم، دادگاه باید گوشی های تلفن همراه را ضبط می کرد و چون رایی صادر شده مجددا در خواست دادیم که دادگاه در این بخش ورود کند و تا جایی که خبر دارم قرار است معاون ...
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۱۱:۲۸    
معاون اول قوه قضاییه گفت: ان شاءالله اقدامات ترامپ با شکست مواجه می شود و مردم عزیز ما با بصیرت و استقامت خود این تحریم ها را به فرصت تبدیل خواهند کرد.
میزان   ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۱۱:۲۱    
خبرگزاری میزان- حجت الاسلام و المسلمین محسنی اژه ای معاون اول قوه قضاییه لحظاتی قبل در مراسم گرامیداشت یوم الله 13 آبان حضور یافت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۱۰:۵۱    
معاون اول قوه قضاییه لحظاتی قبل در مراسم گرامیداشت یوم الله 13 آبان حضور پیدا کرد.
ایثار   ۱۳۹۷/۰۸/۰۷ - ۱۲:۰۲    
معاون حقوقی و امور مجلس بنیاد شهید و امور ایثارگران و رییس کمیسیون ماده 16 رسیدگی به شکایات جانبازان با اشاره به ابلاغیه معاون اول قوه قضاییه به روسای کل دادگستری استان های سراسر کشور گفت: بر اساس این ابلاغیه مشکل ضمانت اجرایی آرای کمیسیون ماده 16 برطرف شده است.
الف   ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۲۱:۳۵    
حجت الاسلام محسنی اژه ای معاون اول قوه قضاییه خبر از محاکمه اخلالگران اقتصادی در سایر استان ها داد.
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۴:۰۸    
معاون اول قوه قضاییه گفت: دادگاه های ویژه رسیدگی به جرائم اقتصادی که اخیرا در تعدادی از استان های کشور تشکیل شده، بزودی رسیدگی های خود را شروع می کنند.
بازار نیوز   ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۲۰:۴۳    
حجت الاسلام و المسلمین محسنی اژه ای سخنگو و معاون اول قوه قضاییه آخرین وضعیت احکام دادگاه های ویژه اخلال گران اقتصادی را تشریح کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۸:۵۵    
غلامحسین محسنی اژه ای آخرین وضعیت احکام صادره برای مفسدان اقتصادی را تشریح کرد و گفت: حکم اعدام دو متهم پرونده مفاسد اقتصادی در مرحله تجدید نظر خواهی در دیوان عالی کشور قطعی شد.
رجا نیوز   ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۸:۴۱    
معاون اول قوه قضاییه از تأیید حکم اعدام وحید مظلومین و محمد سالم در دیوان عالی کشور خبر داد.
تدبیر و امید   ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۸:۴۱    
محسنی اژه ای سخنگو و معاون اول قوه قضاییه آخرین وضعیت احکام دادگاه های ویژه اخلال گران اقتصادی را تشریح کرد. پرونده وحید مظلومین و محمداسماعیل قاسمی در دیوان عالی کشور مورد رسیدگی قرار گرفت و حکم اعدام آن ها تایید شد.
عصر ایران   ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۸:۳۶    
یکی از این افراد به نام "وحید مظلومین" فرزند حبیب الله و نفر دوم "محمداسماعیل قاسمی" فرزند غلامعلی معروف به "محمدسالم" است
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۸:۳۳    
حکم اعدام وحید مظلومین معروف به "سلطان سکه"و محمداسماعیل قاسمی معروف به "محمد سالم"، دو متهم پرونده مفاسد اقتصادی اخیر (ارز و سکه) در مرحله تجدید نظر خواهی در دیوان عالی کشور تایید و قطعی شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۸:۲۴    
غلامحسین محسنی اژه ای آخرین وضعیت احکام صادره برای مفسدان اقتصادی را تشریح کرد و گفت: حکم اعدام دو متهم پرونده مفاسد اقتصادی در مرحله تجدید نظر خواهی در دیوان عالی کشور قطعی شد.
جماران   ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۸:۲۰    
به گزارش جماران؛ محسنی اژه ای گفت: رسیدگی و قطعی شدن حکم این دو مفسد با برگزاری چندین جلسه دادگاه و بررسی در دیوان عالی کشور فقط حدود یک ماه و نیم طول کشیده است. ...
انتخاب   ۱۳۹۷/۰۷/۲۷ - ۱۵:۱۰    
معاون اول قوه قضاییه گفت: دشمن می خواهد که معیشت مردم را تحت فشار قرار دهد و بر عکس ما باید کاری کنیم که مردم در رفاه بیشتری باشند و در همین راستا و به منظور مقابله با اخلالگران اقتصادی ضرورت دارد هر شخصی که اتهامش روشن و جرمش در دادگاه مشخص شد سریعاً حکم وی اجرا گردد و اگر مواردی باشد که لازم است ...
جام جم   ۱۳۹۷/۰۷/۲۷ - ۱۲:۰۷    
معاون اول قوه قضاییه با اشاره به اینکه در خصوص مسئله ورود غیرقانونی خودروها پرونده هایی تشکیل شده است، گفت: در این زمینه برخی عناصر گمرک و همچنین مالکان این خودروها تحت تعقیب قرار گرفته اند و این پرونده ها در حال رسیدگی هستند.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۳:۰۸    
معاون اول قوه قضاییه گفت: در خصوص مسئله ورود غیرقانونی خودروها پرونده هایی تشکیل شده است، در این زمینه برخی عناصر گمرک و همچنین مالکین این خودروها تحت تعقیب قرار گرفته اند و این پرونده ها در حال رسیدگی هستند.
نامه نیوز   ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۵:۵۵    
معاون اول قوه قضاییه گفت: از سوی رئیس دولت اصلاحات از چهار نفر شکایت شده اما نمی دانم این چهار نفر چه کسانی هستند. پرونده در دادسرا است.
نواندیش   ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۵:۲۲    
معاون اول قوه قضاییه گفت: از سوی رئیس دولت اصلاحات از چهار نفر شکایت شده اما نمی دانم این چهار نفر چه کسانی هستند. پرونده در دادسرا است. به گزارش ایلنا ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۱:۵۰    
تهران- ایرنا- مشاور معاون اول قوه قضاییه گفت: هزینه مبارزه با مواد مخدر، درمان و بازپروری معتادان باید با ضبط خودروهای حمل موادمخدر و مصادره اموال این دسته از قاچاقچیان تأمین شود.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ - ۱۷:۳۸    
معاون اول قوه قضاییه با بیان اینکه دشمن با هدف قرار دادن معیشت و اقتصاد مردم و جنگ روانی در صدد براندازی نظام است، گفت: علی رغم تفکر برخی افراد غافل، ایران اسلامی در برابر جنگ روانی و اقتصادی دشمن با وجود پرداخت هزینه خواهد ایستاد و تسلیم نخواهد شد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ - ۱۲:۴۴    
ارومیه- ایرنا- معاون اول قوه قضاییه گفت: دستگاه قضا با تمام قوا از فعالان اقتصادی و توسعه اشتغال در هر نقطه از کشور که موجب تثبیت اقتصادی داخلی می شود، حمایت می کند.
شبستان   ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۱۶:۱۶    
محمدرضا مترقب در مراسمی با حضور معاون اول قوه قضاییه به عنوان رئیس کل جدید دادگستری استان کردستان معرفی و از تلاش های علی اکبر گروسی رئیس کل سابق دادگستری استان تقدیر و تشکر شد.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۱۶:۱۱    
معاون اول قوه قضاییه با بیان اینکه ما همیشه توصیه می کنیم افرادی که مرتکب هر جرمی شده اند از کشور خارج نشوند گفت: بین مجرمی که فرار کرده و از طریق اینترپل به کشور بازگردانده شده با مجرمی که در داخل دستگیر شده است فرق بسیار هست.
موج   ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۱۴:۵۱    
معاون اول قوه قضاییه عنوان کرد: ما در قوه قضاییه باید پناهگاه و ملجاء مردم در تظلماتشان باشیم؛ تحقق و گسترش عدالت هم از وظایف اصلی ماست که هدف تمامی انبیاء هم تحقق عدالت بوده است. ...
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۱۴:۰۴    
به گزارش جام جم آنلاین از میزان، طی مراسمی با حضور معاون اول قوه قضاییه، حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای، توکل حیدری به عنوان رئیس کل جدید دادگستری استان همدان معرفی و از زحمات محمدرضا مترقب قدردانی شد. ...
کرد پرس   ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۱۳:۴۴    
سرویس کردستان- معاون اول قوه قضاییه گفت: دستگاه قضایی تمام قد در کنار دولت برای رفع مشکلات خواهد بود و دولت باید همه درک، فهم، تلاش و اقداماتش را برای رفع مشکلات مردم بکار بگیرید.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۱۳:۳۶    
سنندج - ایرنا - معاون اول قوه قضاییه گفت: برای رفع مشکلات جامعه به صورت تمام قد کنار دولت ایستاده ایم.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۱۱:۴۵    
مراسم تودیع و معارفه رئیس کل دادگستری همدان با حضور معاون اول قوه قضاییه و مسئولان استانی در سالن همایش های اداره ارشاد اسلامی برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۱۰:۴۸    
سنندج - ایرنا - رئیس کل جدید دادگستری کردستان روز یکشنبه در آیینی با حضور معاون اول قوه قضاییه و برخی مسئولان استانی معرفی شد.
قوه قضاییه   ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۱۰:۳۹    
طی مراسمی با حضور معاون اول قوه قضاییه، "توکل حیدری" به عنوان رئیس کل جدید دادگستری استان همدان معرفی و از زحمات "محمد رضا مترقب" قدردانی شد. به گزارش روابط عمومی دادگستری استان همدان ...
شبستان   ۱۳۹۷/۰۷/۱۴ - ۱۲:۳۸    
معاون اول قوه قضاییه در سفر به همدان گفت: فشار اقتصادی، دامن زدن به شایعات کذب و ایجاد فضای یاس و ناامیدی در جامعه هدف اصلی دشمنان برای رسیدن به اهداف شومشان است.
روزنامه سیاست روز   ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۱۰:۵۱    
معاون اول قوه قضاییه با اعلام اسامی محکومان به اعدام به جرم افساد فی الارض در دادگاه های ویژه، تاکید کرد که این احکام غیرقطعی است و هم بر اساس قانون و هم بر مبنای استجازه از مقام معظم رهبری، درصورت اعتراض قابلیت رسیدگی مجدد دارد. ...
پایگاه خبری تحلیلی حرا   ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۰۶:۰۴    
براساس اعلام معاون اول قوه قضاییه باقری درمنی، محمد سالم و سلطان سکه اعدامی شدند.
ستاره   ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۲۳:۴۲    
معاون اول قوه قضاییه با اعلام اسامی محکومان به اعدام به جرم افساد فی الارض در دادگاه های ویژه، تاکید کرد که این احکام غیرقطعی است و هم بر اساس قانون و هم بر مبنای استجازه از مقام معظم رهبری، درصورت اعتراض قابلیت رسیدگی مجدد دارد.