شنبه ۰۴ اسفندساعت ۲۱:۱۵Feb 2019 23
 

جدیدترین‌های «معاون اول قوه قضاییه»

میزان   ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۲۳:۲۱    
خبرگزاری میزان- برخی رسانه های ضد انقلاب در اقدامی مضحک بعضی جملات سخنگوی قوه قضاییه در نشست خبری امروز را به صورت آشکاری تحریف کردند، خبرگزاری میزان در همین راستا فیلم یکصد و سی و ششمین نشست خبری معاون اول قوه قضاییه را بار دیگر منتشر کرد.
روز نو   ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۶:۴۹    
مصطفی پورمحمدی وزیر سابق دادگستری معاون اول قوه قضاییه می شود. به گزارش روزنو ، شنیده ها حکایت از این دارد که با ریاست ابراهیم رییسی در قوه قضاییه مصطفی پورمحمدی گزینه جدی معاون اولی قوه قضاییه است و به احتمال زیاد جایگزین محسنی اژه ای خواهد شد.
میزان   ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۳:۱۰    
خبرگزاری میزان- مراسم ترحیم و یادبود اخوی دکتر ذبحی مشاور معاون اول قوه قضاییه بعداز ظهر فردا در مسجد نور برگزار می شود.
مشرق نیوز   ۱۳۹۷/۱۱/۲۲ - ۱۴:۴۴    
معاون اول قوه قضاییه در رابطه با شروط اتحادیه اروپا برای ایران، گفت: ما هیچ شرطی که با منافع و استقلال خودمان منافات داشته باشد را نمی پذیریم.
صراط نیوز   ۱۳۹۷/۱۱/۲۲ - ۱۲:۲۶    
حضور محسنی اژه ای، معاون اول قوه قضاییه در راهپیمایی 22 بهمن تهران.
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۱۱/۲۲ - ۱۰:۵۱    
معاون اول قوه قضاییه در راهپیمایی 22 بهمن شرکت کرد. به گزارش خبرگزاری همسو، حجت الاسلام محسنی اژه ای صبح امروز به جمع راهپیمایان 22 بهمن پیوست. انتهای پیام منبع:ایسنا
ایسنا   ۱۳۹۷/۱۱/۲۲ - ۱۰:۵۱    
معاون اول قوه قضاییه در راهپیمایی 22 بهمن شرکت کرد.
میزان   ۱۳۹۷/۱۱/۲۲ - ۱۰:۴۰    
خبرگزاری میزان- حجت الاسلام و المسلمین محسنی اژه ای معاون اول قوه قضاییه به جمع عظیم راهپیمایان 22 بهمن پیوست.
میزان   ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۱۱:۳۱    
خبرگزاری میزان- حجت الاسلام و المسلمین محسنی اژه ای معاون اول قوه قضاییه از خبرگزاری مهر بازدید کرد.
میزان   ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۲۳:۵۵    
خبرگزاری میزان- برنامه بدون توقف در جدیدترین قسمت خود در تاریخ 97/11/2، به ادامه گفتگو با حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای سخنگو و معاون اول قوه قضاییه جمهوری اسلامی ایران و از اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام پرداخته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۰:۳۶    
معاون اول قوه قضائیه : تعیین علنی بودن دادگاه ها مطلقاً با قاضی نیست و قاضی باید برای برگزار غیرعلنی دادگاه دلیل بیاورد.
میزان   ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۰۰:۱۵    
خبرگزاری میزان- حجت الاسلام و المسلمین محسنی اژه ای معاون اول و سخنگوی دستگاه قضا با حضور در برنامه بدون توقف به برخی سوالات پاسخ داد.
میزان   ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۰۰:۱۵    
خبرگزاری میزان- برنامه بدون توقف در جدیدترین قسمت خود در تاریخ 97/11/1، به ادامه گفتگو با حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای سخنگو و معاون اول قوه قضاییه جمهوری اسلامی ایران و از اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام پرداخته است.
صبا ایران   ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۶:۳۵    
معاون اول قوه قضاییه درخصوص اخبار و شایعاتی که درباره آزادی مرتضوی و خروجش از کشور مطرح شده است گفت: اینها کذب بوده و مرتضوی آزاد نشده است.
میزان   ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۰۸:۳۰    
خبرگزاری میزان- برنامه بدون توقف در جدیدترین قسمت خود در تاریخ 97/10/29، به ادامه گفتگو با حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای سخنگو و معاون اول قوه قضاییه جمهوری اسلامی ایران و از اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام پرداخته است.
میزان   ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۲۳:۲۵    
خبرگزاری میزان- حجت الاسلام و المسلمین محسنی اژه ای معاون اول قوه قضاییه در برنامه بدون توقف در خصوص لزوم جوانگرایی در قوه قضاییه اظهار کرد در قوه قضاییه ما در طول برنامه پنجم توسعه اجازه جذب 4 هزار قاضی را داشتیم که همه آن ها جوان هستند.
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۱:۳۳    
به گزارش خبرگزاری همسو نیوز از میزان، حجت الاسلام و المسلمین محسنی اژه ای معاون اول قوه قضاییه در هفتمین قسمت از برنامه بدون توقف که با حضور وی برگزار شد، در رابطه با سازوکار تعیین ریاست قوه قضاییه ...
میزان   ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۲۳:۱۵    
خبرگزاری میزان- حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای معاون اول قوه قضاییه و سخنگوی دستگاه قضا در برنامه بدون توقف بیان کرد: ما تاکنون موفق نشدیم قانون کارشناسی را عوض کنیم. کانون وکلا یک شخصیت حقوقی مستقل است و کانون کارشناسان ربطی به ما ندارد ما فقط رنج آن را می کشیم.
میزان   ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۲۲:۵۰    
خبرگزاری میزان- حجت الاسلام و المسلمین محسنی اژه ای در پنجمین قسمت از برنامه بدون توقف درباره سند رسمی و عادی اظهار کرد: هیچ بانکی سند عادی را به عنوان وثیقه نمی پذیرد و سند عادی را به عنوان وثیقه نیز در دادگاه نمی پذیرند.
حامیان ولایت   ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۴:۴۷    
حجت الاسلام و المسلمین محسنی اژه ای در چهارمین قسمت از برنامه بدون توقف با حضور وی در پاسخ به سئوالی در رابطه با آزادی برخی متهمان صاحب نفوذ با قرار وثیقه، اظهار کرد: اینکه کسی برای کسی وثیقه بگذارد، جرم و اعمال نفوذ، محسوب نمی شود. ...
میزان   ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۲۲:۲۰    
خبرگزاری میزان- حجت الاسلام و المسلمین محسنی اژه ای در چهارمین قسمت از برنامه بدون توقف با حضور وی در پاسخ به سئوالی در رابطه با آزادی برخی متهمان صاحب نفوذ با قرار وثیقه، اظهار کرد: اینکه کسی برای کسی وثیقه بگذارد، جرم و اعمال نفوذ، محسوب نمی شود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۲:۰۰    
معاون اول قوه قضاییه با اشاره به ضروت بازنگری در قوانین اصل 49 قانون اساسی گفت: برخی قوانین برای جرائم امروز کفایت نمی کند.
میزان   ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۲۲:۲۰    
خبرگزاری میزان- حجت الاسلام و المسلمین محسنی اژه ای معاون اول قوه قضاییه و سخنگوی دستگاه قضا در برنامه بدون توقف در مورد میزان رضایت از قوه قضاییه بیان داشت: آیا می خواهیم بدانیم مردم از قوه قضاییه، مجلس، نیرو های مسلح، دانشگاه، حوزه و .. ...
فرتاک نیوز   ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۲:۵۹    
به نقل از روابط عمومی برنامه تلوزیونی بدون توقف ؛ قسمت هفتاد و یکم از برنامه "بدون توقف" به تهیه کنندگی رضا غلامحسین نژاد و سردبیری ابراهیم جلالیان دیشب سه شنبه 18 دی ماه ساعت 19:20 به روی آنتن شبکه سه سیما رفت و حجت الاسلام غلامحسین محسنی اژه ای سخنگو و معاون اول قوه قضاییه به عنوان کارشناس ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۱:۲۱    
معاون اول قوه قضاییه :یکی از خدمات این نظام این بود که دست همه مفسدین را کوتاه کرد.
میزان   ۱۳۹۷/۱۰/۱۶ - ۲۲:۱۰    
خبرگزاری میزان- حجت الاسلام و المسلمین محسنی اژه ای معاون اول قوه قضاییه و سخنگوی دستگاه قضا مهمان برنامه تلویزیونی بدون توقف از سری برنامه های شبکه سه سیما بود و با حضور در این برنامه به سوالات مطرح شده، پاسخ داد.
ایلنا   ۱۳۹۷/۱۰/۱۶ - ۱۴:۴۰    
معاون اول قوه قضاییه نسبت به اظهارات وزیر امور خارجه انگلیس واکنش نشان داد و تاکید کرد: آزادی یا عدم آزادی افراد هیچ ربطی به ایشان ندارد.
عصر ایران   ۱۳۹۷/۱۰/۱۶ - ۱۴:۲۶    
معاون اول قوه قضاییه درباره پرونده بازداشتی های محیط زیستی اظهار کرد: پرونده به دادگاه رفته اما وکیل باید پرونده را بخواند و اعلام آمادگی کند تا تعیین وقت شود. مگر اینکه بگویند ما وکیل نمی خواهیم.
سینما پرس   ۱۳۹۷/۱۰/۱۵ - ۱۴:۱۰    
سینماپرس: حجت الاسلام غلامحسین محسنی اژه ای، وزیر اسبق اطلاعات و سخنگو و معاون اول قوه قضاییه مهمان هفتادمین قسمت برنامه بدون توقف می شود.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۲۲:۳۹    
به گزارش تابناک، با پیگیری های خبرنگار قضایی فارس مشخص شد "حجت الاسلام اژه ای"، معاون اول قوه قضاییه هیچ اظهار نظری در مورد فردی به نام "جعفری تبار"، مشهور به شیخ استخاره نداشته است و مطلب نقل شده در یکی از کانال های تلگرامی در این مورد از اساس کذب محض است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۹/۲۷ - ۱۷:۴۲    
دادستان تهران گفت: با حمایت معاون اول قوه قضاییه و همکاری دادستانی تهران دستور رفع توقیف از هزاران قطعه خودرو که پرونده آن ها در شعب ویژه در حال رسیدگی بود صادر شده ولی رسانه ها کم تر به این موضوع پرداخته اند باز هم عنوان می شود که خودروسازها دچار مشکلاتی هستند و خودروسازان حق ندارند بهانه بیاورند.
خبر آنلاین   ۱۳۹۷/۰۹/۲۷ - ۰۷:۴۰    
روزنامه خراسان با محسنی اژه ای سخنگو و معاون اول قوه قضاییه مصاحبه ای انجام داده است.
جماران   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۰۸:۱۸    
* روزنامه خراسان: این روزنامه در تیتر نخست عنوان 'حذف سود مرکب وامهای بانکی' را منتشر کرد. عکس نخست خراسان نیز تصویری از بازدید معاون اول قوه قضاییه از موسسه فرهنگی هنری خراسان با عنوان 'رسانه ها باید قوه قضاییه راهم نقد کنند و هم کمک' است. * ویژه نامه خراسان رضوی: ...
شفقنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۲۱:۳۸    
شفقنا- معاون اول قوه قضاییه از تایید حکم اعدام باقری درمنی در دیوان عالی کشور خبر داد. به گزارش انتخاب ، غلامحسین محسنی اژه ای در صد و سی و چهارمین نشست خبری خود از تایید حکم اعدام حمید باقری درمنی متهم اقتصادی خبر داد. ...
مرودشت نا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۲۰:۱۴    
به گزارش سایت خبری مرودشت نا به نقل از فارس، حجت الاسلام محسنی اژه ای معاون اول قوه قضاییه در صد و سی و چهارمین نشست خبری سخنگوی قوه قضاییه به پرسش های خبرنگاران پاسخ داد. نشست قبلی محسنی اژه ای با رسانه ها در تاریخ 20 آبان ماه یعنی قریب به یک ماه قبل برگزار شده [...]
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۴:۱۶    
معاون اول قوه قضاییه از تایید حکم اعدام باقری درمنی در دیوان عالی کشور خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۳:۵۳    
معاون اول قوه قضاییه از تایید حکم اعدام باقری درمنی در دیوان عالی کشور خبر داد.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۲۳:۱۹    
معاون اول قوه قضاییه گفت:در استجازه ای که از رهبر معظم انقلاب درباره تشکیل دادگاه های ویژه صورت گرفت، پیش بینی شد آیین نامه ای برای این کار تنظیم شود که براین اساس هفته گذشته در 35 بند و 8 تبصره ابلاغ شد. ...
ایستنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۳:۳۴    
غلامحسین محسنی اژه ای معاون اول قوه قضاییه با بیان اینکه به تولید و اشتغال و نیازمندی های مردم نباید ضربه و خللی وارد شود گفت: یک بخشی از گوشی تلفن همراه در تهران توقیف شده است؛ و چیزی حدود صد و بیست ...
روزنامه سیاست روز   ۱۳۹۷/۰۹/۱۶ - ۲۱:۱۴    
حجت الاسلام و المسلمین محسنی اژه ای گفت: در استجازه ای که از رهبر معظم انقلاب درباره تشکیل دادگاه های ویژه صورت گرفت، پیش بینی شد آیین نامه ای برای این کار تنظیم شود که این آیین نامه در 35 بند و 8 تبصره در هفته گذشته ابلاغ شد. ...
آی تی آنالایز   ۱۳۹۷/۰۹/۱۶ - ۱۷:۰۰    
معاون اول قوه قضاییه گفت: در آیین نامه پیش بینی شده است که کالایی که توقیف شده باشد را باید سریع تعیین تکلیف کرد و مخصوصا اگر مربوط به تولید و نیازمندی های عمومی مردم است ...
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۱۶ - ۱۲:۴۱    
به گزارش خبرگزاری همسو نیوز از میزان، حجت الاسلام و المسلمین محسنی اژه ای معاون اول قوه قضاییه در نشست دادستان ها با موضوع بررسی مشکلات و چالش ها در رسیدگی به پرونده های جرایم اقتصادی که در دادستانی کل کشور برگزار شد ...
میزان   ۱۳۹۷/۰۹/۱۶ - ۱۲:۳۰    
خبرگزاری میزان- مسئول سیاسی نماینده بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی شریف در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه از پاسخگویی و حضور معاون اول قوه قضاییه در جلسات چالشی دانشگاه ها تقدیر کرد.
ابنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۶ - ۱۱:۴۷    
معاون اول قوه قضاییه تصریح کرد: آیین نامه استجازه مقام معظم رهبری به دستگاه های ذیربط و روسای کل دادگستری ها ابلاغ شد.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۶ - ۱۰:۲۰    
معاون اول قوه قضاییه با اعلام خبر ابلاغ آیین نامه مربوط به دادگاه های ویژه اقتصادی، گفت: مواعدی که برای ابلاغ، اعتراض و تجدید نظر خواهی وجود دارد در این آییننامه کاهش یافته است.
میزان   ۱۳۹۷/۰۹/۱۵ - ۱۵:۳۵    
خبرگزاری میزان- اظهارات حجت الاسلام و المسلمین محسنی اژه ای معاون اول قوه قضاییه در رابطه با آیین نامه موارد استجازه از مقام معظم رهبری فردا، جمعه در خبرگزاری میزان منتشر می شود.