جمعه ۳۰ شهریورساعت ۲۳:۳۱Sep 2018 21

جدیدترین خبرهای «تلفن ثابت»

خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۱۲:۰۴    
سرمایه گذاری برای توسعه و پیشرفت همیشه جز ارکان اساسی یک شرکت برای پیشرفت و باروری و حضور در عرصه رقابت در بازار حوزه ICT می باشد. مسلماً حذف آبونمان و به نوعی درآمد شرکت مخابرات ایران مشکلات عدیده ای در این زمینه ایجاد خواهد کرد. ...
جماران   ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۳:۳۰    
به گزارش خبرنگار ایرنا، وابستگی فراوان مردم به تلفن ثابت برای رسیدگی به امورات روزمره در سال های اخیر و با گسترش نفوذ موبایل کاهش پیدا کرده اما هنوز بخش زیادی از فعالیت های عمومی از این طریق انجام می شود. ...
ایمنا   ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۰۹:۵۰    
دهاقان – فرماندار شهرستان دهاقان گفت: زیرساخت تلفن ثابت در روستای لاریچه فراهم نیست.
جماران   ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۰۸:۱۲    
به گزارش ایرنا، بهروز رزمی سه شنبه در جلسه بررسی مسائل و مشکلات ارتباطاتی شهرستان نیر افزود: تاکنون 35 روستای این شهرستان دارای اینترنت پرسرعت می باشند و امسال نیز 44 روستا به این تعداد افزوده می شود. ...
ایران اکونومیست   ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۷:۲۶    
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با بیان اینکه حذف آبونمان تلفن ثابت برخلاف روند تلاش مخابرات برای توسعه خدمت رسانی در سراسر کشور است، اظهار داشت: با توجه به کمترین افزایش تعرفه تلفن ثابت نسبت به سایر شرکت های خدماتی در 14 سال اخیر و افزایش هزینه ها در بخش های خدماتی و ارزی و تورم موجود ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۲:۳۶    
اقتصاد ایران: تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت مخابرات ایران گفت: هزینه نگهداری هر خط تلفن ثابت چند برابر آبونمان دریافت شده از مشتریان است و در صورت حذف کامل آبونمان هیچ منبعی برای جبران هزینه های نگهداری خطوط تلفن ثابت که یکی از مهم ترین زیرساخت های ارتباطی کشور است، وجود ندارد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۱:۳۶    
اقتصاد ایران: مدیرعامل شرکت مخابرات ایران حذف آبونمان تلفن ثابت را برخلاف روند تلاش مخابرات برای توسعه خدمت رسانی در سراسر کشور دانست و گفت: اجرای این مصوبه به ضرر و زیان شرکت است.
انتخاب   ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۲۰:۵۵    
مهندس سید مجید صدری با بیان اینکه حذف آبونمان تلفن ثابت برخلاف روند تلاش مخابرات برای توسعه خدمت رسانی در سراسر کشور است، اظهار داشت: با توجه به کمترین افزایش تعرفه تلفن ثابت نسبت به سایر شرکت های خدماتی در 14 سال اخیر و افزایش هزینه ها در بخش های خدماتی و ارزی و تورم موجود ...
اتحادیه طلا،جواهر و سکه تهران   ۱۳۹۷/۰۶/۲۴ - ۱۰:۱۶    
اقتصاد صنعت - طی دو سه روز گذشته پیامکی از سوی شرکت مخابرات ایران برای برخی مشترکان ارسال شده که در نوع خود جالب توجه است. اقتصاد صنعت - طی دو سه روز گذشته پیامکی از سوی شرکت مخابرات ایران برای برخی مشترکان ارسال شده که در نوع خود جالب توجه است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۶/۲۳ - ۰۷:۳۴    
رئیس اتحادیه صنف فروشندگان و تعمیرکنندگان تلفن ثابت و همراه در استان اصفهان گفت: کمبود کالا عامل مهمی است که به افزایش قیمت ارز در شرایط فعلی دامن زده و در نهایت باعث شده تا قیمت ها بیش ازآنچه درواقعیت است افزایش یابد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۷/۰۶/۲۳ - ۰۱:۳۴    
اقتصاد ایران: اگرچه عدم دریافت آبونمان تلفن ثابت هزینه های زیادی برای مخابرات خواهد داشت، اما تکلیف این موضوع در حالی هنوز روشن نشده که به گفته وزیر ارتباطات، این حکم دیوان عدالت اداری لازم الاجراست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۶/۲۲ - ۱۰:۰۱    
شرکت مخابرات دیگر مجاز به درج ردیف هزینه آبونمان در قبض تلفن ثابت نیست.
همدان پرس   ۱۳۹۷/۰۶/۲۲ - ۰۹:۳۷    
در صورت اجرای طرح فیبر نوری در استان مشترکین از مزایای مختلفی از جمله سرعت بالای اینترنت،کیفیت عالی و بدون نویز، امنیت بالا، تلفن تصویری، دانلود فایل با سرعت بالا، تلویزیون آنلاین، حرکت به سمت خانه های هوشمند،حرکت به سمت هوشمندسازی اشیاء،داشتن تلفن ثابت اینترنتی به هرتعداد فقط بر روی یک تارنوری ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۶/۲۲ - ۰۸:۲۹    
ساری - مدیرکل فناوری اطلاعات و ارتباطات مازندران از رفع مشکل تلفن ثابت و اینترنت روستای محروم آزارچال رامسر خبر داد و گفت: همچنین مشکل 250 نقطه عشایری استان رفع شده است.
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۱۶:۱۳    
رئیس مخابرات شهرستان ساری در استان مازندران در باره سرقت کابل مخابرات در مناطقی از شهر گفت: نیمه شب گذشته کابل خطوط مرکز مخابرات نیمه شعبان از داخل کانال زیر زمینی ربوده شد که این موضوع موجب شد ارتباط تعدادی از مشترکان تلفن ثابت و اینترنت قطع شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۶/۲۰ - ۱۵:۱۵    
سخنگوی شرکت مخابرات ایران با اعلام چگونگی قطع خطوط تلفن ثابت دارای بدهی، گفت: عدم پرداخت قبض تلفن ثابت، پس از دو ماهه دوم صورتحساب، باعث قطع خط مشترک می شود.
پارسینه   ۱۳۹۷/۰۶/۲۰ - ۱۴:۲۵    
به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل شرکت مخابرات ایران، وزیر ارتباطات در جلسه شورای اداری شهرستان اشنویه افزود: حکم دیوان عدالت اداری توسط سازمان تنظیم مقررات به شرکت مخابرات ایران ارسال شده است. ...
عصر خبر   ۱۳۹۷/۰۶/۲۰ - ۱۱:۴۰    
در این جریان که بیش از هرچیز خدمات USSD را مد نظر قرار می دهد، بانک مرکزی همواره خواستار توقف ارائه خدمات USSD و اخیرا صفر شدن کارمزد پرداخت از طریق موبایل و تلفن ثابت بوده است.
روز نو   ۱۳۹۷/۰۶/۲۰ - ۱۰:۱۹    
معاونت حقوقی، مجلس و تفریغ بودجه دیوان محاسبات کشور غیرقانونی شدن اخذ آبونمان تلفن را به تمامی دستگاه های اجرایی ابلاغ کرد. به گزارش روز نو ، اخذ آبونمان از قبض تلفن ثابت با شکایت معاونت حقوقی، مجلس و تفریغ بودجه دیوان محاسبات کشور و رای دیوان عدالت اداری غیرقانونی اعلام شده است. ...
سیتنا   ۱۳۹۷/۰۶/۲۰ - ۱۰:۰۵    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، با بیان اینکه تحول دیجیتال در استان آذربایجان غربی یعنی نجات دریاچه ارومیه، گفت: با هوشمندسازی آبیاری کشاورزی در منطقه دریاچه ارومیه 35 درصد در مصرف آب کشاورزی صرفه جویی می شود که بر اساس محاسبات، میزان آب صرفه جویی شده از موجودی آب این دریاچه بیشتر است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۶/۱۹ - ۱۹:۲۹    
تهران- ایرنا- اخذ آبونمان از قبض تلفن ثابت با شکایت معاونت حقوقی، مجلس و تفریغ بودجه دیوان محاسبات کشور و رای دیوان عدالت اداری غیرقانونی اعلام شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۶/۱۹ - ۱۵:۴۹    
وزیر ارتباطات حکم دیوان عدالت اداری برای حذف هزینه آبونمان تلفن ثابت از قبوض مشترکان را لازم الاجرا دانست و گفت: این حکم به مخابرات ارجاع داده شد.
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۶/۱۹ - ۱۳:۳۹    
تهران-ایرنا- حذف آبونمان از قبض های تلفن ثابت گرچه الزامی است و باید اجرا شود اما اجرای آن به گفته وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در شرایط کنونی مانع توسعه است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۶/۱۹ - ۱۳:۳۲    
تهران-ایرنا- حذف آبونمان از قبض های تلفن ثابت گرچه الزامی است و باید اجرا شود اما اجرای آن به گفته وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در شرایط کنونی مانع توسعه است.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۶/۱۹ - ۱۱:۰۴    
وزیر ارتباطات با اشاره به موضوع حذف آبونمان از قبض تلفن های ثابت گفت: هرچند ظاهر این حذف آبونمان به نفع مردم است اما اثر اجرایی این حکم درنهایت با توجه به مدل های اقتصادی، فشار به پرسنل مخابرات و نارضایتی کارگری است و همچنین موجب کند شدن فرآیند توسعه می شود ...
بانک ویدئو نوداد   ۱۳۹۷/۰۶/۱۴ - ۲۳:۵۱    
محمدجواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در آخرین توئیت خود نسبت به توئیت رضا رشیدپور مبنی بر برخوردار نبودن 95 درصد روستاهای سیستان و بلوچستان از تلفن ثابت واکنش نشان داد.
صراط نیوز   ۱۳۹۷/۰۶/۱۴ - ۱۶:۲۱    
جهرمی در آخرین توئیت خود نسبت به توئیت رضا رشیدپور مبنی بر برخوردار نبودن 95 درصد روستاهای سیستان و بلوچستان از تلفن ثابت واکنش نشان داد و توییت زیر را منتشر کرد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۷/۰۶/۱۴ - ۱۴:۰۶    
اقتصاد ایران: وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: تا پایان سال جاری 500 روستا در استان از خدمات اینترنت و تلفن ثابت بهره مند خواهند شد.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۶/۱۴ - ۱۳:۳۵    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: تا پایان سال جاری 500 روستا در استان از خدمات اینترنت و تلفن ثابت بهره مند خواهند شد.
ایران آنلاین   ۱۳۹۷/۰۶/۱۴ - ۱۰:۳۰    
آذری جهرمی وزیر ارتباطات در مورد دریافت آبونمان از تلفن هایی که قطع هستند، گفت: دریافت آبونمان از تلفن هایی که قطع هستند نباید دریافت شود.