چهارشنبه ۱۴ خردادساعت ۰۲:۰۷Jun 2020 3

جدیدترین‌های «نقش زنان»

 
شبستان   ۱۳۹۹/۰۳/۰۹ - ۱۹:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
اقدامی در خصوص نقش زنان در دوران دفاع مقدس گفت: زنان در دوران دفاع مقدس چه در پشتیبانی و پشت جبهه و چه جنگ، نقشی ریشه دار و ارزشمند داشتند که هنوز نیمی از آنها نیز برای جامعه بازگو نشده است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۳/۰۴ - ۰۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
بخش نخست گفت وگو با ربابه صاحبی در خصوص مقاومت مردم دزفول و نقش زنان در دفاع مقدس را در ادامه مشاهده می کنید.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۵:۵۱    
مریم جلیلی گفت: سوم خرداد مایه مباهات دوران دفاع مقدس شهدا بوده و قطعا نقش زنان نیز در آن ایام امری انکار ناپذیر است.
شما نیوز   ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۱۱:۵۳    
با شیوع ویروس کرونا، زنان نقش پررنگی برای جلوگیری از ابتلا به این ویروس ایفا کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۱۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
با شیوع ویروس کرونا، زنان نقش پررنگی برای جلوگیری از ابتلا به این ویروس ایفا کردند.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۱۱:۳۵    
نقش زنان در جنگ یک پرونده قطور از حماسه و غرور است، پرونده ای که کمتر آن را گشوده و خوانده ایم. درباره تنوع و چگونگی حضور زنان ما در جنگ و نحوه پشتیبانی آن ها از رزمندگان دفاع مقدس می توان صدها کتاب نوشت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۱۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - جامعه شناس ایلامی در خصوص نقش زنان در خانواده و مواجهه پیشگیرانه با بیماری کرونا گفت: این بیماری در جامعه از حالت فردی خارج و به یک پدیده اجتماعی تبدیل شده است که زنان نیز مانند مردان سهم بسزایی در قطع زنجیره آن دارند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۰۰:۰۵    
ثعبان الموسوی با اشاره به نقش زنان در جریان مقاومت فلسطین، گفت: در مرحله کنونی باید تلاش کنیم که زن فلسطینی تبدیل به یک عنصر فعال و کارآمد در مقاومت شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۲/۳۰ - ۱۴:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان چهارمحال و بختیاری با انتقاد از اینکه تاکنون به نقش زنان در جامعه توجه جدی صورت نگرفته است، گفت: در شرایط امروز جامعه نه تنها خاندان از هم پاشیده شده است بلکه به سمت فروپاشی خانواده ها در حال حرکت هستیم و این یک تهدید جدی برای کشور است.
کرد پرس   ۱۳۹۹/۰۲/۳۰ - ۱۳:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری کردپرس، محمد نوذری با بیان این که نباید صرفا با نگاه دولتی و اداری به موضوع دفاع مقدس توجه کرد، افزود: در این بحث باید از ظرفیت و قابلیت مشارکت بالای مردم و سازمان های مردم نهاد استفاده شود. ...
آنا   ۱۳۹۹/۰۲/۲۷ - ۱۴:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
شیدا مهنام گفت: بیانات مقام معظم رهبری در ستاد ملی مبارزه با کرونا مبنی بر اهمیت سعادت خانواده و نقش زنان و همچنین تقدیر از حلم زن در شرایط بحرانی کنونی، ضرورت پرداختن به موضوع را برای این بنیاد دو چندان کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۲/۲۶ - ۱۰:۱۶    
فرمانده سپاه بیت المقدس استان به بیان دیدگاه خود درباره نقش زنان در تحولات حقیقی جامعه و تولیدات فضای مجازی پرداخت.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۲/۲۳ - ۱۵:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
سرهنگ امیرعباس آسمند تدوین نقش زنان کهگیلویه و بویراحمد در دوران دفاع مقدس را ضروری عنوان کرد و گفت: مسئولان امور بانوان ادارات می توانند اطلاعات مربوط به خانواده های شهدا و ایثارگرانی که در حیطه کاری آنها خدمت می کنند را گردآوری کرده و در این زمینه همکاری کنند.
رسا   ۱۳۹۹/۰۲/۱۷ - ۱۶:۰۱    
برخی به دنبال تاریخ سازی هستند و تلاش می کنند حضور بانوان در صحنه های اجتماعی را در پیش از انقلاب بسیار پررنگ نشان دهند
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۲/۱۵ - ۱۸:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- نقش زنان هرمزگانی در اقتصاد این استان بسیار مهم و موثر است و آنها در فعالیت های اقتصادی مشارکت خوبی دارند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۲/۱۵ - ۰۷:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
همیشه در مراسم هدفداری که ولیعهد عربستان ترتیب می داد، زنان بی حجاب آزادانه با مردان در ارتباط بودند.
مردم نیوز   ۱۳۹۹/۰۲/۱۴ - ۱۹:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
مردم نیوز :میثم مطیعی مداح معروف اهل بیت در صفحه شخصی خود در توییتر درباره نقش موثر زنان در خانواده در این روزهای کرونایی نوشت: مشرق
مجله بوبینا   ۱۳۹۹/۰۲/۱۳ - ۱۳:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
عکسی از اکبر عبدی بازیگر 59 ساله ساله در کنار دخترش المیرا عبدی منتشر شده است عکس اکبر عبدی و دخترش اکبر عبدی بازیگر محبوب کشورمان می باشد که نقش های مختلفی را بازی کرده است. این بازیگر 59 ساله سابقه بازی در نقش زنان در فیلم های مختلف را دارد. ...
تلنگر   ۱۳۹۹/۰۲/۱۳ - ۱۱:۳۴    
شعارها و مطالب نشریه هایشان می گفت که قرار است حقوق پایمال شده زنان توسط مردان را به آنها برگردانده شود و نقش زنان را دردموکراسی و مسائل اجتماعی تعیین کنند. شعارهایی که بزرگ بود و فریبنده برای آن روزهای اوایل انقلاب که جوان ها پر از شور و احساسات آرمانگرایانه بودند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۲/۱۱ - ۰۹:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
وی گفت: من این زیبایی نقش زنان را دفاع مقدس را دیدیم در آن زمان پشتیبانی دفاع مقدس بود در اینجا پشتیبانی جهاد سلامت، که جادارد از همه خواهران وکسانی که درسراسراستان وخصوصا در شهرستان زرند جهاد می کنند .
ایثار   ۱۳۹۹/۰۲/۰۸ - ۱۰:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
کتاب نان سال های جنگ ؛ مروری بر نقش زنان روستای صدخرو سبزوار در پشتیبانی از دفاع مقدس به همت انتشارات راه یار راهی بازار نشر شد.
مجله بوبینا   ۱۳۹۹/۰۲/۰۸ - ۰۰:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
منتخب مردم تهران در مجلس یازدهم مطرح کرد: شب ها جلسات مجازی منتخبان مجلس یازدهم را برگزار می کنیم. زهره سادات لاجوردی ، منتخب مردم تهران در مجلس یازدهم، درباره نقش زنان در این دوره از مجلس شورای اسلامی و اولویت های این مجلس ...
سبلانه   ۱۳۹۹/۰۲/۰۷ - ۲۲:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری اردبیل گفت: در حال حاضر که در سطح جامعه با شیوع بیماری کرونا مواجه هستیم، نقش زنان در پیشگیری از آسیب های این بیماری برجسته است.
آمد خبر   ۱۳۹۹/۰۲/۰۷ - ۲۰:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش آمد خبر (amadkhabar.ir) : کتاب نان سال های جنگ شامل خاطرات و نقش زنان روستای صدخرو سبزوار در پشتیبانی از رزمندگان دفاع مقدس توسط انتشارات راه یار منتشر و راهی بازار نشر شد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۲/۰۶ - ۱۴:۴۴   + ۱۳ سایت دیگر  
کتاب نان سال های جنگ ؛ مروری بر نقش زنان روستای صدخرو سبزوار در پشتیبانی دفاع مقدس به همت انتشارات راه یار راهی بازار نشر شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۲/۰۶ - ۱۲:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیأت مدیره انجمن سواد رسانه ای به برنامه رسانه های بیگانه در جهت تنزل جایگاه بانوان در فرهنگ ایرانی اسلامی اشاره و اظهار کرد: متأسفانه از بین رفتن نقش زنان در شاکله خانواده در حال رخ دادن است.
شیرازه   ۱۳۹۹/۰۲/۰۵ - ۱۲:۵۴    
در این جلسه که با آسیب شناسی در حوزه زنان انقلابی این استان و افول نقش زنان همراه بود، به نقش جدی زن انقلابی در راهبرد و افق کلان استان فارس توجه شد.
عصر همدان   ۱۳۹۹/۰۱/۲۴ - ۰۹:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار عصر همدان؛ نقش زنان در جامعه اسلامی به ویژه در صحنه های انقلاب چه در پیروزی نهضت امام خمینی(ره) و چه پس از آن در خط مقدم جبهه های نبرد حق علیه باطل و یا در پشت جبهه ها بر کسی پوشیده نیست. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۲۳ - ۰۹:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- در بحران کرونا آنچه قابل توجه است، نحوه مدیریت زنان در بحران است؛ اینکه نقش زنان در مهار بحران، مستقیم است یا غیر مستقیم؟ میزان تأثیرگذاری آنها در مدیریت بحران چگونه است؟ آیا زنان با قدرت و ویژگی های مفروض، همه بحران ها را به یک گونه مدیریت می کنند؟
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۰۹:۲۸    
سردار علی رزمجو فرزمانده سپاه امام صادق(ع) در گفتگو با خبرنگار فارس در کنگان، نقش زنان در شرایط جنگ بیولوژیک را تشریح کرد.
زندگی آنلاین   ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۰۰:۰۴    
معاون مرکز تحقیقات زن و خانواده حوزه علمیه خواهران در پاسخ به این که چرا نگاه دوگانه به زن می شود، یعنی وقتی او را لازم داریم، بدحجاب را هم به نفع انقلاب مصادره می کنیم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی در واکنش به موارد اضطراری تهدیدکننده سلامت مانند کووید-19، تقویت سیستم های بهداشتی، تحقیق و توسعه درمانی و موارد دیگر نیازمند گروه های مختلف و نوآوری های زیادی هستیم و غفلت از نیمی از استعدادهای ذهنی ، توانایی کشورها در مقابله با این موارد را محدود خواهد کرد ...
افق نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۲۲:۲۴    
گردهمایی نقش زنان در گام دوم انقلاب اسلامی با هدف تبیین مسئولیت های زنان انقلاب اسلامی روز گذشته همزمان با شهادت حضرت ام البنین (س) در مجموعه سرچشمه تهران برگزار شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۲:۴۵    
ایسنا/خراسان رضوی رشد و توسعه جوامع جهانی به خصوص در دهه های اخیر اگرچه پیشرفت های شگرفی را در عرصه های مختلف به همراه داشت و نوع بشر را به آرامش نسبی نزدیک کرد ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۰۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
پژوهشگر نقش زنان در جریان احتکار گندم و افزایش قیمت نان در زمان پادشاهی ناصرالدین شاه را برای بیننده تشریح می کند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۲:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
نقش زنان در جامعه از گذشته تاکنون بر هیچ کسی پوشیده نیست، زمانی این بانوان جهادگر در پشت جبهه های جنگ، عاشقانه کمر همت را می بستند و امروز نیز همچون زنان دیروز در پشت جبهه سلامت برای تهیه و تولید لباس و ماسک در تلاش و کوشش هستند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۱/۰۲ - ۱۶:۳۷    
امروزه نقش زنان در جامعه از گذشته بیشتر شده و زنان به سمت مستقل شدن می روند، اما گرایش آن ها به کدام رشته ها بیشتر است؟
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۶ - ۱۲:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - در روزهای شیوع بیماری کرونا و افزایش تمایل شهروندان برای قرنطینه خانگی، نقش زنان خانه دار به عنوان سکان داران مدیریت منازل در نحوه استفاده صحیح و بهینه از ساعات حضور اعضای خانواده در کنار یکدیگر بیشتر از قبل است.
میزان   ۱۳۹۸/۱۲/۲۶ - ۰۸:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- یک مدرس حوزه و دانشگاه با اشاره به نقش زنان در مدیریت بحران کرونا در جامعه گفت: زنان می توانند به عنوان همسر و مادر مشکلات روی داده در جامعه را مدیریت کنند و در اولین قدم مدیریت استرس و بحران و جلوگیری از ایجاد ضعف در خانواده و به طبع در جامعه است. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۲ - ۱۲:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - مدیرکل بانوان و خانواده استانداری لرستان گفت: در شرایط کنونی که همه در حال مبارزه با ویروس کووید 19 هستیم نقش زنان در محیط خانواده یک نقش مهم تر و اثرگذارتر شده است.
تحلیل بازار / دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ - ۱۶:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
نقش زنان در فعالیتهای اقتصادی طی چند دهه اخیر به مرور افزایش یافته است. مهمترین عامل تأثیر گذار در این افزایش ارتقای مهارت های شغلی زنان، بالا رفتن میزان تحصیلات آنان و ضرورت کسب استقلال اقتصادی و کمک به افزایش درآمد خانواده بوده است.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۱۲/۱۹ - ۰۰:۱۰    
زهرا شکرچیان/ عضو انجمن جوانان کارآفرین استان تهران کتاب خانم شلی لاندبرگ که اخیرا با عنوان زنان در علم اقتصاد چاپ شد، نشان می دهد زنان در عرصه دانشگاهی علم اقتصاد نیز نابرابری های مختلفی را متحمل می شوند ...
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۸/۱۲/۱۴ - ۱۳:۵۴    
کارگاه آموزشی "ندای سلامت" و " نقش زنان در مدیریت استرس و ارتباط موثر در خانواده" بمناسبت گرامیداشت ولادت با سعادت فاطمه زهرا ( س) روز زن و مادر برگزار شد ...
بسیج   ۱۳۹۸/۱۲/۱۲ - ۱۹:۱۰    
نمایشگاهی با عنوان " نقش زنان در اقتصاد مقاومتی " به همت جوکار مسئول جهاد سازندگی حوزه زینبیه ناحیه مرکزی در پایگاه الزهرا این حوزه برگزار شد.
رکنا   ۱۳۹۸/۱۲/۱۱ - ۱۱:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
رکنا: با رشد و توسعه بازار سرمایه، روز به روز به تعداد سرمایه گذاران در این بازار نیز افزوده شده است؛ به طوری که طی سال های اخیر شاهد حضور روزافزون سرمایه گذاران، به خصوص زنان سهامدار در بازار سهام هستیم.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۱۲/۱۱ - ۰۰:۲۸    
ثآرا سادات میران کارشناس بازار سرمایه فرآیند پیچیده توسعه و نقش منابع انسانی، به مثابه یکی از عوامل اصلی آن، نیازمند بازنگری در نقش نیروی انسانی به خصوص نقش زنان است که نیمی از جمعیت جهان را تشکیل می دهند ...
بسیج   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۳:۲۲    
مسئول بسیج جامعه زنان کُردستان هدف از برگزاری دوره را معرفی الگوی سوم نسل زنان انقلابی به دختران و زنان کنونی جامعه عنوان کرد.
کبنا نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۲۱:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
نتایج اولیه انتخابات مجلس یازدهم نشان می دهد که حضور حداقلی زنان در این مجلس نیز، همچون مجلس های گذشته ادامه خواهد داشت و به احتمال زیاد از نظر میزان تأثیرگذاری آنها در روند قانونگذاری، نه تنها پیشرفتی حاصل نخواهد شد بلکه شاهد کاهش نیز خواهیم بود ...