چهارشنبه ۱۳ فروردینساعت ۱۸:۳۶Apr 2020 1

جدیدترین‌های «تعرفه»

 
تحلیل بازار   ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
وزارت صمت چه در حوزه تولید داخل با ارایه راهکارهای حمایتی و ضراب العجلی و چه در حوزه واردات با کاهش و به صفر رساندن تعرفه ها سعی بر تامین حداکثری محصولات بهداشتی داشته است تا مردم عزیزمان با کمبودی در بازار مواجه نشوند.
ایلنا   ۴ ساعت پیش   + ۳۵ سایت دیگر  
وزارت صمت در سریعترین زمان ممکن پس از درخواست تولید مواد و اقلام بهداشتی و درمانی در خصوص بیماری کرونا از سوی وزارت بهداشت ، اقدام به اتخاذ تدابیر ویژه و ایجاد کارگروهی برای این موضوع کرده است و هر چند مسئولیت توزیع این گونه اقلام بر عهده وزارت بهداشت بوده است ...
همدان پرس   ۷ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
ظرفیت نیروگاه تجدیدپذیر استان همدان به حدود 60 مگاوات افزایش یافته است | بیشترین سهم رشد مصرف در تعرفه صنعتی بود که نشان دهنده رونق تولید در بخش صنعت استان است که نسبت به سال 97 شاهد رشد 15 درصدی بودیم | توانستیم تابستان سال 98 را بدون هیچ گونه خاموشی برنامه ریزی شده پشت سر بگذاریم.
اکو فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۲۲:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
اکوفارس: با تصویب نامه هیئت وزیران در خصوص تغییرات تعرفه های سال 99 اعلام شد که بر این اساس واردات 464 ردیف تعرفه کالایی در سال 99 مشمول تغییرات شده است.
نوش آنلاین   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۹:۴۰    
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین هیات وزیران در 28 اسفند سال گذشته آیین نامه اجرایی مقررات صادرات و واردات را در سال 99 تصویب کرد و براساس آن پیشنهادهایی را هم برای تعرفه واردات چای جهت درج در کتاب مقررات صادرات و واردات اعلام کرد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۸:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
آیین نامه جدید تعرفه حق الوکاله حق المشاوره و هزینه سفر وکلای دادگستری مصوب ریاست محترم قوه قضاییه به تاریخ 1398/12/28 که در تاریخ 99/01/09 ابلاغ گردیده وازین پس لازم الاجراست که لازم است درباره آن توضیحاتی بیان شود.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۵:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
پاکستان در نظر دارد تا تعرفه بسیاری از مواد اولیه مورد استفاده صادرکنندگان را حذف کند. هدف از این کار تقویت کسب و کارها در چارچوب رقابتی و حمایت از رشد اقتصاد است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۳:۴۸    
معاون درمان وزیر بهداشت با بیان اینکه تست کرونا در بخش دولتی برای بیماران واجد علائم به صورت رایگان گرفته می شود، گفت: چیزی تحت عنوان تعرفه بیماران کرونایی نداریم. برای هزینه آزمایش و تست کرونا نیز در بخش خصوصی تعرفه مشخص و ابلاغی نداریم.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۳:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : معاون درمان وزارت بهداشت، در ارتباط با آخرین وضعیت بیماری کرونا در کشور، پاسخگوی سئوالات خبرنگاران بود.
پول نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۱:۴۵    
در سال 98 صحبت هایی در خصوص آزادسازی واردات خودرو برای سال 99 صورت گرفت اما این کار انجام نشد و به امسال موکول شد. در کل وضعیت واردات خودرو در سال 98 مساعد نبود. ...
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۰:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر، کیومرث مظفری اظهار داشت: پرداخت هزینه های درمانی بیمه شدگان مبتلا به کرونا طبق تعرفه های مصوب دولتی است، 70 درصد هزینه های بخش سرپایی و 90 درصد بخش بستری در تعهد پرداخت بیمه سلامت است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۰:۰۲    
مدیرکل بیمه سلامت استان کرمانشاه گفت: بیمه سلامت در بخش بستری 90 درصد و بخش درمان سرپایی نیز 70 درصد تعرفه های دولتی بیماران کرونایی را پرداخت می کند.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۲۳:۴۲    
حقوق ورودی لباس گان (محافظ پرستاری) از 55درصد به 5درصد کاهش یافت. ( منبع ) لینک کوتاه لینک کپی شد
اصلاحات نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۲۲:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
اصلاحات نیوز؛ دکتر ادیب زاده نماینده مرکز در کارگروه بررسی آیین نامه تعرفه حق الوکاله در واکنش به برخی ادعاهای منتشر شده در خصوص نوآوری های آیین نامه: ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۵:۴۲   + ۳۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا- جدول تعرفه و حقوق ورودی کالاهای وارداتی که به تصویب دولت رسیده است، برای اجرا از فروردین سال 99، با امضای معاون اول رییس جمهوری ابلاغ شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۵:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
جدول تعرفه ها و حقوق ورودی کالاهای وارداتی جهت اجرا در سال 1399 که به تصویب دولت رسیده، برای اجرا از اول سال جاری با امضای معاون اول رئیس جمهور ابلاغ شد.
تبریزمن   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۴:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
در جلسه آنلاین شورای اسلامی کلانشهر تبریز، با تاکید بر تدفین متوفیان ناشی از ویروس کرونا براساس تعرفه مصوب، مقرر شد؛ کسری درآمدهای سازمان های شهرداری از طریق سازمان مرکزی شهرداری تبریز تامین شود.
مهمترین خواسته ی پرستاران از مسئولین این است که در کنار تامین امکانات و تجهیزات لازم جهت ارائه مراقبت ایمن از بیماران، به مشکلات مادی و معنوی آنها نیز توجه شود تا بتوانند با فراغ بال به وظایف خود عمل کنند. ...
فرتاک نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۳:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش فرتاک نیوز ، علی بهادری جهرمی رئیس مرکز امور وکلای قوه قضاییه در مورد تصویب آیین نامه حق الوکاله جامعه وکلا توضیحاتی را ارائه کرد. وی به برخی نکات در مورد آیین نامه اصلاحی حق الوکاله اشاره کرد و گفت: وقتی برخی پیش نویس های پیشنهادی برای اصلاح آیین نامه تعرفه را دیدم ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۲:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- مدیرکل بیمه سلامت استان کرمانشاه از تعهد پرداخت هزینه های درمانی بیمه شدگان مبتلا به کرونا طبق تعرفه های مصوب دولتی خبر داد و گفت: 70 درصد هزینه های بخش سرپایی و 90 درصد بخش بستری در تعهد پرداخت بیمه سلامت است.
دفتر هیئت دولت   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۶:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
با تصویب هیئت دولت و به منظور جبران بخشی از هزینه خودپرداخت معاینه پزشکان عمومی بخش خصوصی که مددجویان شهری کمیته امداد امام خمینی (ره) را پوشش می دهند، هزینه های معاینه تا سقف تعرفه بخش خصوصی از محل اعتبار برنامه بیمه سلامت این مددجویان پرداخت می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۴:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
دستورالعمل تعرفه خدمات سرپایی دارویی در داروخانه های دولتی و خصوصی باطل شد.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۱:۲۵   + ۱۳ سایت دیگر  
ایسنا: رییس جمهور آمریکا به تنهایی از قدرت این برخوردار است که روی واردات نفت یا فرآورده های نفتی تعرفه وضع کند و به حمایت از صنعت نفت شیل بپردازد که از افت شدید قیمت ها در معرض خطر نابودی قرار گرفته است. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۰۶:۳۹    
مدیرکل پیشین شرق آسیای وزارت خارجه گفت: شرق آ سیا منطقه ای بسیار کلیدی برای آمریکا به حساب می آید و مقابله با تهدید چین و سپس کره شمالی در سال جدید هم ادامه خواهد داشت.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۰۸:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
کشاورزان امیدوارند سال جدید خسارت های ناشی از حوادث طبیعی کاهش یابد و راهکاری هم برای فروش عادلانه محصولات آنها پیدا شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۲:۰۳    
دفتر مشاوره و امور روانشناختی سازمان بهزیستی کشور درباره تعرفه های روانشناسی، توضیحاتی داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۱:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران گفت: طبق مصوبه شورای اسلامی شهر تهران در سال جاری 25 درصد تعرفه های ورزشی این نهاد افزایش خواهد یافت.
تدبیر و امید   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۲۲:۲۴   + ۶۹ سایت دیگر  
افزون بر این، اسناد پزشکان و اعضای هیئت علمی تمام وقت جغرافیایی شاغل در دانشگاه علوم پزشکی زابل که مطابق تفاهم نامه دانشگاه علوم پزشکی در بیمارستان فاطمه الزهرا (س) با تعرفه دولتی فعالیت می نمایند، توسط سازمان های بیمه گر پایه در هر دو محل فعالیت به صورت دو کا محاسبه و پرداخت می گردد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۲۰:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
منابع آگاه اعلام کردند، پس از حدود20 ماه و اعمال تعرفه در واردات گاز از آمریکا، حالا چین واردات این حامل انرژی از آمریکا را از سر گرفته است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۳:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور از به تعویق افتادن اجرای تعرفه جدید حق التحریر دفاتر اسناد رسمی خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۲:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا- نماینده منتخب مردم پنج شهرستان خراسان شمالی در مجلس شورای اسلامی گفت: تعرفه های خدمات نظام مهندسی ساختمان در استان افزایش یافته این در حالی است که میزان آن بیشتر از شهرهایی چون مشهد است.
رضا فانی با ابراز خرسندی از افزایش 50 درصدی احکام حقوقی در پایان سال 98 و پیگیری های به عمل آمده از طرف سازمان نظام پرستاری، خواهان پرداخت مطالبات به حق و قانونی گروه پرستاری شد ...
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۱:۱۲    
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته کمیته امداد استان سمنان گفت: 75 فرزند مددجوی تحت حمایت کمیته امداد استان سمنان در سال 98 از مزایا خدمات سربازی در سرفصل های معافیت، انتقالی، بخشودگی و کاهش تعرفه بهره مند شدند.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۷:۰۲    
500 هزار تومان، 2 میلیون تومان، 250 میلیون تومان و...! اینها دقیقا چند مورد تعرفه ساخت اپلیکیشن هستند که شما در صورت جستجو در سطح وب یا چند شرکت نرم افزاری دریافت می کنید! ...
اقتصاد آنلاین / نود فناوری   ۱۳۹۸/۱۲/۱۸ - ۱۴:۰۹   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون فنی و توسعه شبکه همراه اول با بیان اینکه شیوع کرونا نتوانست بحرانی برای شبکه ارتباطی کشور ایجاد کند، گفت: در یکی دو هفته اخیر ظرفیت شبکه را 20درصد ارتقا داده ایم.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
پرستاران خواستار اجرای قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری شدند.
معدن نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۰:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
پایگاه خبری معدن نیوز - دولت آمریکا در نظر دارد تعرفه واردات فولاد از چین را لغو نمیاد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۰:۴۰    
تهران - ایرنا - اداره کل گمرک دولت قطر در راستای اجرای دستور "شیخ تمیم بن حمد آل ثانی" امیر این کشور در خصوص اتخاذ مجموعه ای از اقدامات برای مبارزه با "ویروس کرونا"، 905 کالای پزشکی و مواد غذایی را به مدت 6 ماه از تعرفه گمرکی معاف کرد.
فلزات آنلاین   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۸:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آداک فلز سهند گفت:گمرک در سال جاری، تعرفه ها را چند برابر افزایش داد و واردات آمیژان ها با مشکل مئاجه شده است؛ به همین دلیل، قیمت مواد اولیه در داخل کشور چند برابر رشد کرد و نوسانات قیمت ارز و افزایش میزان تقاضا نیز بر قیمت این مواد تاثیر زیادی گذاشته و مشکلاتی را برای مصرف کنندگان ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۳:۲۴   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیر هماهنگی بین دستگاه های اجرایی در ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا گفت: تمام بیمارستان های وابسته به نیروهای مسلح در سامانه وزارت بهداشت قرار گرفتند و تعرفه های این بیمارستان ها باید بر اساس اعلام دستورالعمل وزارت بهداشت دریافت شود.
اخبار رسمی   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۳:۲۲    
دوشنبه 99/1/04 ، (اخبار رسمی) : تعرفه عبارت است از مالیات و عوارضی که دولت ها به دلایل حمایتی، مالی یا ترکیبی آنها از کالاهای وارداتی و یا صادراتی اخذ می کنند. اصطلاحا این دریافتی به حقوق گمرکی Customs Duties موسوم است ...
معدن نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
پایگاه خبری معدن نیوز - هفته گذشته اتحادیه اروپا (اتحادیه اروپا) اعلام کرد که از 12 آوریل 2020 تعرفه های آنتی دامپینگ (AD) را بر روی محصولات فولادی زنگ نزن نورد گرم چین، اندونزی و تایوان اعمال می کند.
اعتبار نوین   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۰۱:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
قیمت خورد خارجی تابعی از قیمت دلار و میزان تعرفه برای واردات خودرو است.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۲۲:۲۷    
اینکه نمایندگان مجلس که میزان تعرفه واردات را مشخص می کنند، خود به واردات کالا اقدام کنند، یعنی تعارض منافع.مصادیق زیادی از تعارض منافع در ساختار فعلی کشور ما وجود دارد که باید هرچه سریعتر برای مدیریت آن برنامه ریزی گردد. تعارض منافع اصلی ترین بستر بروز فساد است.
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۱۰:۲۶   + ۴۰ سایت دیگر  
معاون فنی و امور گمرکی گمرک ایران با هدف ساده سازی تشریفات گمرکی و تسریع در واردات و صدور مجوزها، فهرست کالاهای مشمول مقابله با کرونا را به تفکیک ردیف های تعرفه ای به وزارت صمت اعلام کرد.
راه امروز   ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۰۲:۳۹   + ۱۰ سایت دیگر  
مهرداد جمال ارونقی، معاون فنی گمرک ایران خبر داد: فهرست تعرفه ها و شرح مشخصات اقلام مورد نیاز جهت مقابله با ویروس کرونا (کووید 19) که از سوی مرجع طبقه بندی نظام هماهنگ سازمان جهانی گمرک (WCO) تهیه شده، به وزارت صمت اعلام شد.
اقتصاد آنلاین / شعار سال   ۱۳۹۸/۱۲/۲۶ - ۱۴:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
تعرفه های جدید حق التحریر دفاتر اسناد رسمی که به محل مناقشه ای بین سردفتران و قوه قضائیه تبدیل شده بود، با تصویب آیت الله رئیسی برای اجرا ابلاغ شد.
معدن نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۰۲ - ۱۱:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
پایگاه خبری معدن نیوز - گروه های تجاری آمریکا از کاخ سفید خواستند تعرفه های کامودیتی و کالاهای چینی را برای کمک به شرکت های درگیر با چالش های ناشی از بیماری همه گیر کروناویروس COVID-19 تعلیق نماید.
تهران پرس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۲ - ۱۰:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تهران پرس ، بر اساس دستورالعمل دفتر واردات گمرک ایران، با توجه به عدم ابلاغ کتاب مقررات صادرات و واردات و جداول تعرفه های گمرکی سال 1399 با اخذ تعهد مبنی بر پرداخت احتمالی مابه التفاوت حقوق ورودی بر اساس فرم تعهد یا درج کامنت بر روی اظهارنامه با رعایت کامل مقررات ...
صما   ۱۳۹۹/۰۱/۰۱ - ۲۱:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
مدیریت شهری تهران از تعیین یک آوانس مالی 45 روزه به بسازو بفروش های پایتخت خبر داده است. با در نظر گرفتن این امتیاز ویژه، سازنده های شهر تهران می توانند تا پایان اردیبهشت ماه 99، هزینه های مربوط به عوارض صدور پروانه ساختمانی را با همان تعرفه سال 98 پرداخت کنند.