دوشنبه ۰۵ خردادساعت ۰۲:۳۴May 2020 25

جدیدترین‌های «مشکوک به کرونا»

 
اقتصاد نیوز   ۲ ساعت پیش    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران از شناسایی 63 بیمار مشکوک به کرونا طی 24 ساعت گذشته خبر داد و گفت: شاهد ورود مسافران زیادی به استان هستیم و امیدواریم فاصله گذاری اجتماعی رعایت شود؛ چون در صورت عدم رعایت فاصله گذاری در دو یا سه هفته بعد دچار مشکل خواهیم شد.
ایلنا   ۳ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
پزشک تیم فوتبال تراکتور گفت: تمرینات تیم تا زمان مشخص شدن وضعیت نفرات مشکوک به کرونا برگزار نمی شود.
دی اسپورت   ۳ ساعت پیش   + ۲۶ سایت دیگر  
پزشک تیم فوتبال پرسپولیس توضیحاتی را در خصوص شایعات مطرح شده در مورد مثبت اعلام شدن تست کرونا برخی اعضای این تیم ارائه کرد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران از شناسایی 63 بیمار مشکوک به کرونا طی 24 ساعت گذشته خبر داد و گفت: شاهد ورود مسافران زیادی به استان هستیم و امیدواریم فاصله گذاری اجتماعی رعایت شود؛ چون در صورت عدم رعایت فاصله گذاری در دو یا سه هفته بعد دچار مشکل خواهیم شد.
ایرنا   ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا - دفتر ارتباطات و رسانه باشگاه فرهنگی، ورزشی و اقتصادی تراکتور اعلام کرد: بر اساس نتایج تست گیری اولیه، چهار نفر از اعضای تیم مشکوک به کرونا هستند.
سرمربی تیم فوتبال تراکتور تبریز درباره مشکوک بودن 4 بازیکن این باشگاه به بیماری کرونا توضیحاتی داد.
پزشک تیم فوتبال گل گهر سیرجان اعلام کرد بیش از 5 بازیکن این تیم لیگ برتری به ویروس کرونا مبتلا شده اند. به گزارش سلام نو به نقل از خبرآنلاین؛ محمدعلی زارع پزشک تیم گل گهر سیرجان در گفت وگو با اخبار ورزشی درباره کرونایی شدن بازیکنان این تیم گفت ...
قم نیوز   ۱۰ ساعت پیش    
قم نیوز: رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم از پذیرش 34 بیمار مشکوک به کرونا در مراکز درمانی قم طی 24 ساعت گذشته خبر داد و گفت: 17 نفر از این تعداد در بیمارستان بستری شدند.
برترین ها / ورزش 3   ۹ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
ورزش سه: باشگاه تراکتور اعلام کرد که به دلیل وجود 4 مورد مشکوک به کرونا در این تیم، تمریناتش را آغاز نمی کند. طبق اعلام باشگاه سرخپوش تبریزی پس از تست های به عمل آمده 4 مورد مشکوک در این تیم دیده شده است و به همین خاطر تراکتوری ها فعلا تمرین خود را آغاز نمی کنند تا دوباره تست گیری انجام شود. ...
بانک ورزش   ۱۰ ساعت پیش   + ۵۲ سایت دیگر  
بانک ورزش - تمرینات تراکتور به دلیل مشکوک بودن چهار نفر از اعضای این تیم به کرونا، فعلا آغاز نمی شود. به گزارش بانک ورزش وبه نقل از سایت باشگاه تراکتور، بر اساس نتایج تست گیری اولیه، چهار نفر از اعضای تیم تراکتور مشکوک به کرونا اعلام شده اند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۳/۰۴ - ۱۵:۳۱    
زارع بیان کرد: تعداد بازیکنان تیم گل گهر سیرجان که مشکوک به کرونا هستند تک رقمی است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۴ - ۰۱:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
یکی از باشگاه های لیگ برتری که گفته می شود چند بازیکن مشکوک به کرونا دارد، تمرینات خود را لغو کرد.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۴ - ۱۲:۳۶   + ۱۹ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: سرمربی تیم فوتبال گل گهر سیرجان تایید کرد که تعدادی از بازیکنان این تیم مشکوک به بیماری کرونا هستند. پس از این که ستاد ملی مبارزه با کرونا مجوز ورزش های گروهی را صادر کرد، سازمان لیگ فوتبال ایران نیز به باشگاه های لیگ برتری اجازه داد تا تمرینات گروهی خود را آغاز کنند ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۶:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم از پذیرش 23 بیمار با تشخیص احتمالی و مشکوک به کرونا و یا مشکلات حاد تنفسی پذیرش در مراکز درمانی قم خبر داد و گفت: در 24 ساعت گذشته 5 نفر از بیماران پس از بهبودی کامل از بیمارستان مرخص شدند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۳/۰۲ - ۱۹:۲۱    
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی گفت: تاکنون 683 نفر از مبتلایان به کرونا ویروس، بهبود یافته و از مراکز درمانی مرخص شده اند و هم اکنون 176 بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان ها بستری هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۳/۰۲ - ۱۸:۳۹   + ۱۶ سایت دیگر  
قم - رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم با بیان اینکه در حال حاضر 111 نفر مشکوک و محتمل به کرونا در قم بستری هستند، گفت: حال 28 نفر این بیماران وخیم است.
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۳/۰۲ - ۱۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
رمضان قدیروف ، رئیس جمهوری چچن در پی احتمال ابتلا به ویروس کرونا به بیمارستانی در مسکو منتقل شده است.
پانا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۲۳:۳۷    
ساری (پانا) - 326 بیمار مشکوک به ویروس کرونا در بیمارستان های مازندران در حال حاضر بستری هستند. بر اساس اطلاعیه ستاد اطلاع رسانی فرماندهی مدیریت و کنترل بیماری کرونا مازندران ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۱۹:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی یزد از بازگشت فعالیت 14بیمارستان استان به حالت عادی خبر داد.
اسپوتینگ روسیه   ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۱۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
بستری شدن قدیروف در بیمارستان مسکو به علت مشکوک بودن بیماری کرونا در وی می باشد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۱۴:۵۹   + ۱۰ سایت دیگر  
قم - رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم از پذیرش 24 بیمار مشکوک به کرونا در مراکز درمانی قم طی 24 ساعت گذشته خبر داد و گفت: 12 نفر از این تعداد در بیمارستان بستری شدند.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۲/۱۸ - ۱۴:۵۸   + ۱۹ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم از پذیرش 45 بیمار مشکوک به کرونا در مراکز درمانی قم طی 24 ساعت گذشته خبر داد و گفت: 29 نفر از این افراد در بیمارستان بستری شدند. ...
آنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۰۹:۲۶    
مسئولان برگزارکننده رقابت های لیگ برتر انگلیس اجازه تمرین را به بازیکنانی که مشکوک به ویروس کرونا بودند، ندادند.
پانا   ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۲۰:۴۴    
ساری (پانا) - ستاد اطلاع رسانی فرماندهی مدیریت و کنترل بیماری کرونا مازندران اعلام کرد که در شبانه روز گذشته، 59 بیمار مشکوک به کرونا در استان بستری شدند. ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۲۰:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان شرایط آمار ابتلا جدید به کرونا ویروس، ترخیص شدگان و تعداد بیماران تحت مراقبت های ویژه با وضعیت وخیم تر در بیمارستان ها در طی 24 ساعت اخیر را تشریح کرد.
قم نیوز   ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۱۷:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
قم نیوز: رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم از پذیرش 32 بیمار مشکوک به کرونا در مراکز درمانی قم طی 24 ساعت گذشته خبر داد و گفت: 17 نفر از این تعداد در بیمارستان بستری شدند.
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۱۸:۵۰   + ۱۱ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: جواد قارایی، کارگردان مجموعه مستند ایرانگرد از بروز حادثه ای برای تیم تولید خود خبر داد و گفت: خودم نیز مشکوک به کرونا هستم و می روم تست بدهم. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۱۶:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
قدیر با اشاره به وضعیت بیماران کرونایی و مشکوک به کرونا در قم گفت: از ساعت14دیروز تا ساعت 14امروز13 بیمار کرونایی پس از بهبودی از بیمارستان های قم ترخیص شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۱۶:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
قم - رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم از پذیرش 32 بیمار مشکوک به کرونا در مراکز درمانی قم طی 24 ساعت گذشته خبر داد و گفت: 17 نفر از این تعداد در بیمارستان بستری شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۱۶:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار نهاوند گفت: تیم غربالگری شناسایی موارد مشکوک به کرونا در ورودی نهاوند مستقر شد
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۱۳:۳۴   + ۱۴ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: دکتر علیرضا حقیقت پزشک باشگاه پرسپولیس پس از انجام تست های پزشکی این باشگاه اظهار داشت: با توجه به اهمیتی که باشگاه پرسپولیس برای سلامتی بازیکنان قائل بود، امروز تست ارزیابی بیماری کویید 19 برای تمام بازیکنان کادر فنی و عوامل اجرایی باشگاه انجام شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۰۸:۴۴    
قدیر از پذیرش 20 بیمار مشکوک به کرونا در مراکز درمانی قم طی 24 ساعت گذشته خبر داد و گفت: 12 نفر از این تعداد در بیمارستان بستری شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۰۸:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: هم اکنون 267 نفر بیمار مشکوک به ویروس کرونا با علائم تنفسی حاد مشکوک به کرونا براساس تشخیص بالینی در این مراکز بستری هستند.
شفقنا   ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۰۲:۴۳    
شفقنا- پزشکان آمریکایی اعلام کردند که کودکانی که علایم ابتلا به سندرم التهابی مشکوک به کرونا را دارند، نیاز به توجه فوری و احتمالاً بستری شدن در بیمارستان دارند. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۲/۳۰ - ۲۳:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: نخستین آمبولانس به برانکارد ایزوله منفی جهت انتقال بیماران مشکوک به کرونا در دانشگاه علوم پزشکی زاهدان سیستان و بلوچستان مجهز شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۲/۳۰ - ۲۱:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
دکتر فرشیدی با اشاره به مثبت شدن جواب آزمایش 121 نفر از موارد مشکوک به کرونا در هرمزگان، گفت: شمار مبتلایان به کووید 19 در این استان به دو هزار و 59 نفر رسید.
قم نیوز   ۱۳۹۹/۰۲/۳۰ - ۱۹:۲۱    
قم نیوز: رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: در حال حاضر 135 نفر مشکوک و محتمل به کرونا در قم بستری بوده که 30 نفر آنها بدحال هستند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۲/۳۰ - ۱۷:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
قدیر با اشاره به تعداد بیماران جدید کرونایی در قم گفت: از ساعت 14دیروز تا ساعت 14امروز 21بیمار کرونایی و مشکوک به کرونا پس از بهبودی از بیمارستان های قم ترخیص شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۲/۳۰ - ۱۵:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: در حال حاضر 135 نفر مشکوک و محتمل به کرونا در قم بستری بوده که 30 نفر آنها بدحال هستند.
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۰۲/۳۰ - ۱۵:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم از پذیرش 20 بیمار مشکوک به کرونا در مراکز درمانی قم طی 24 ساعت گذشته خبر داد و گفت: 12 نفر از این تعداد در بیمارستان....
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۲/۳۰ - ۱۵:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
قم - رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم از پذیرش 20 بیمار مشکوک به کرونا در مراکز درمانی قم طی 24 ساعت گذشته خبر داد و گفت: 12 نفر از این تعداد در بیمارستان بستری شدند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۲/۳۰ - ۱۴:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
طی 24 ساعت گذشته 12 نفر مشکوک به کرونا در مراکز درمانی قم بستری شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۲/۳۰ - ۱۱:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
قدیر گفت: 48 نفر در مراکز درمانی قم با تشخیص احتمالی و مشکوک به کرونا و یا مشکلات حاد تنفسی پذیرش شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۲/۲۹ - ۲۳:۵۲   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: طی 24 ساعت گذشته تعداد 42 بیمار مشکوک به کرونا براساس تشخیص بالینی در بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی بستری شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۲/۲۹ - ۱۸:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم گفت:در حال حاضر 140 بیمار مشکوک به کرونا در قم بستری اند که 25 نفر از آن ها بدحال هستند.