یکشنبه ۱۱ خردادساعت ۱۱:۰۵May 2020 31

جدیدترین‌های «کنترل کرونا»

 
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۲۲:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه با اشاره به افزایش آمار مبتلایان به کرونا در استان گفت: ازدحام مردم در نقاط و مراکز مختلف نگران کننده است و باید برای آن چاره اندیشی کرد.
به گزارش سلام نو، به نقل از فارس خسرو ساکی رئیس مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی با اشاره اینکه تمامی پروتکل های بهداشتی در حوزه های آزمون امتحانات اجرا می شود، اظهار کرد: حفظ سلامت دانش آموزان ...
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۱۱:۲۷    
محمد کاظم انبارلویی: دولت جز برجام برگ برنده دیگری در دست نداشت درحالیکه می توانست با اتحاد و انسجام ملی و با جنبشی همگانی به شرایطی که آمریکا پدید آورده است پاسخ بدهد. ولی ما به این سمت نرفتیم ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۱۰:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کارگروه اطلاع رسانی بیماری کرونا دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: خراسان رضوی همچنان در وضعیت هشدار ویروس کرونا قرار دارد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۹ - ۰۹:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی با بیان اهمیت عبرت آموزی از تجربیات بحران ها و اطلاع رسانی از اقدامات در استان، اضافه کرد: انتقال این تجربیات می تواند در بهبود وضعیت کنترل بیماری و بحران در سایر نقاط کشور اثر گذار باشد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ - ۱۷:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
طالبی استاندار یزد گفت: به دلیل همراهی مناسب نماینده ولی فقیه در استان یزد و دیگر بزرگان مذهبی استان، هیچگونه اختلافی در زمینه تعطیلی اماکن مذهبی و اعمال محدودیت ها برای برگزاری مراسم های مذهبی به وجود نیامد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ - ۱۵:۰۵    
پاسداشت ایام عید سعید فطر، بازگشایی مجدد حرم های مطهر و آغاز به کار یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، در کنار کنترل و روند کاهشی مرگ ومیر ناشی از کرونا، از اتفاقاتی بودند که بارقه هایی از امید و نشاط را در بعد معنوی و سیاسی ایجاد کردند، اما این هفته قتل تأسف بار رومینا دختر نوجوان تالشی به دست پدرش ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ - ۱۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رییس کارگروه اطلاع رسانی بیماری کرونا دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: بر اساس جدیدترین گزارش وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، استان خراسان رضوی اوج کرونا را پشت سر گذاشته و به مرحله مهار و کنترل این بیماری رسیده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ - ۱۱:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
کرج - ایرنا- معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی استان البرز گفت : این استان با همکاری و مشارکت خوب مردم و دستگاه های اجرایی تاکنون توانسته گام های موفقی در کنترل کرونا بردارد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ - ۱۰:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
کرمانشاه_ معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه گفت: در زمینه کنترل کرونا هنوز به مرحله بحرانی نرسیدیم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ - ۰۹:۴۱   + ۱۹ سایت دیگر  
یک متخصص طب سالمندی با تاکید بر اینکه طی 30 سال آینده حدود یک سوم تا یک چهارم جمعیت کشور را سالمندان تشکیل می دهند، گفت: طبیعتا باید برای مواجهه با این پدیده برنامه ریزی کنیم ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ - ۰۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان هلیلان از انجام فعالیت هایی برای پیشگیری و کنترل کرونا ویروس در هلیلان خبر داد.
شفا آنلاین   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۲۲:۰۵    
پیام اصلی دولت چین دراین گزارش سالانه اولویت قائل شدن برای پیشگیری و کنترل کرونا در آینده قابل پیش بینی است
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۱۶:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
قم – ایرنا – رییس دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: در حال حاضر در مرحله مدیریت و کنترل کرونا قرار داریم و هنوز به مرحله مهار این بیماری در استان نرسیدیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۱۴:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون بیماری های مشترک دفتر بهداشت و مدیریت بیماری های دامی سازمان دامپزشکی کشور گفت: اکنون پیش نویس پروتکل بهداشتی دامپزشکی برای شناخت بیشتر کرونا به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و ستاد مقابله با کرونا ارسال شده که در صورت تصویب اجرایی می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۱۰:۴۰   + ۱۲ سایت دیگر  
استاندار قم گفت: برخلاف خیالات و سیاه نمایی دشمنان در مورد قم، این استان به خوبی و با همراهی و فداکاری همه گروه ها در شرایط مناسبی بسر می برد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۰۷:۴۰    
پشت خط زن تیم ملی والیبال ایران گفت: امیدوارم با کنترل کرونا شاهد حضور 6 هزار تماشاگر در سالن غدیر ارومیه باشیم.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۱۳:۱۲    
مردانی گفت: بهترین راه برای کنترل کرونا ویروس رعایت فاصله گذاری اجتماعی است و این گفته که برخی می گویند کرونا ویروس کم اثر شده است، گفته درستی نیست.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۱۳:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
به نوشته پایگاه خبری هیل ، وزارت دفاع آمریکا علیرغم ادعاهای رئیس جمهور این کشور درباره کنترل بیماری کرونا تا پایان سال 2020، طبق برنامه خود پیش می رود و در حال برنامه ریزی برای فعالیتها با وجود کرونا در سال 2021 است.
شفا آنلاین   ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۰۸:۲۰   + ۱۹ سایت دیگر  
وزیر بهداشت، درخواست کرد که وفاق ناشی از کنترل ویروس کرونا در کشور به نفاق، تفرقه و سیاست زدگی آلوده نشود.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۳/۰۵ - ۲۱:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور در 2 روز متوالی در گفتگو با وزرای کشور، نیرو و استاندار استان خوزستان خواستار رفع مشکلات مردم در زمینه آب آشامیدنی و کنترل ویروس کرونا در این استان شد.
برترین ها / آنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۵ - ۲۲:۵۴   + ۱۳ سایت دیگر  
پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری: رئیس جمهور تاکید کرد: وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و استانداران استان هایی که روند شیوع بیماری کرونا در آن مناطق به طور نسبی روبه افزایش است، تا رسیدن به شرایط اطمینان بخش ...
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۳/۰۵ - ۰۹:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
مرصادنیوز: با وجود اینکه آمار مبتلایان بیماری کرونا در استان کرمانشاه در روزهای اخیر روندی صعودی دارد، اما کارناوال های عروسی و عزا همچنان در شهر برقرار است و چالشی جدی برای کنترل این بیماری محسوب می شود.
رسا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۴ - ۲۳:۱۲   + ۱۴ سایت دیگر  
حریرچی با اشاره به اینکه روند افزایشی در خوزستان قابل توجه است، گفت: با اقدامات بسیار خوبی که در خوزستان انجام شده، بیماری کنترل شده است.
سلام نو / جهان نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۰۴ - ۱۹:۵۷   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور به وزیر کشور دستور داد به استانداران استانها و مسئولان شهرهایی که در روزهای اخیر شاهد رشد تعداد مبتلایان به ویروس کرونا بوده اند، ابلاغ کند که مراقبت ها را افزایش داده و با توجیه افکار عمومی و اطلاع رسانی دقیق، مردم را به رعایت کامل اصول بهداشتی دعوت کنند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۳/۰۴ - ۲۱:۱۵    
استاندار خوزستان گفت: برای مهار و کنترل کرونا ویروس به همکاری مردم و رعایت نکات بهداشتی از سوی آن ها نیازمندیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۳/۰۴ - ۱۹:۳۲   + ۳۵ سایت دیگر  
رئیس جمهور در گفت و گو با استاندار خوزستان بر ضرورت همکاری و تلاش مضاعف مدیران اجرایی و بهداشتی استان برای کنترل سریعتر کرونا تاکید کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۳/۰۴ - ۱۷:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
تسنیم : معاون کل وزارت بهداشت با بیان اینکه بالاترین روند صعودی بیماری کرونا در استان خوزستان مشاهده می شود، گفت: مردم خوزستان برای کنترل کرونا به ما چند روز دیگر فرصت بدهند.
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۳/۰۴ - ۱۶:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
معاون کل وزیر بهداشت گفت: در کشور آمار بستری و مرگ و میر به میزان قابل توجهی در حدود 70 الی 80 درصد نسبت به زمان اوج بیماری کاهش یافته است، اما براساس پیش بینی ها در برخی از استان ها با روند صعودی مواجه هستیم. ...
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۳۹۹/۰۳/۰۴ - ۰۷:۴۸    
دکتر ترزا تام مقام ارشد سازمان بهداشت کانادا در کنفرانس خبری خود تاکید کرد، استفاده از ماسک یا هر نوع پوشش محافظ در مقابل دهان، مخصوصا در محیط هایی که امکان حفظ فاصله فیزیکی در آنها وجود ندارد، از هر وسیله دیگری برای مقابله با کرونا بهتر است. تهران – اقتصاد برتر – 3 خرداد 99 ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۲۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
استاندار: استان یزد بعنوان یکی از ده استان موفق کشور در کنترل کرونا عمل کرده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۶:۰۲    
ایسنا/لرستان رئیس شبکه بهداشت و درمان بروجرد گفت: هنوز به مرحله کنترل کرونا نرسیده ایم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۱:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که همراهی مردم و رعایت پروتکل های بهداشتی در چند هفته آینده نقش حائز اهمیتی در مهار ویروس کرونا دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۰۱:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
این روز ها به دلیل شیوع بیماری کرونا و با دستور ستاد مرکزی کنترل کرونا بر آن شد که راهپیمایی آخرین جمعه ماه مبارک رمضان که به روز قدس نامگذاری شده است، به منظور جلوگیری از شیوع کرونا ویروس برگزار نشود ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۳/۰۲ - ۰۹:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
استاندار همدان گفت: اگر همکاری و مشارکت مردم نبود امروز این جایگاه را در دنیا در بحث مقابله با ویروس کرونا نداشتیم.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۲۳:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
دزفول- رئیس دادگستری دزفول گفت: از ظرفیت سران طوایف و ریش سفیدان دزفول به منظور جلوگیری از برپایی مجالس عزا و عروسی و کنترل کرونا در شهرستان دزفول استفاده می شود.
ریاست جمهوری   ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۱۵:۵۰   + ۳۹ سایت دیگر  
رئیس جمهور نیز در این جلسه با تأکید بر اینکه گرچه با همکاری خوب مردم، اکنون از مرحله مدیریت و کنترل کرونا عبور کرده و درحال ورود به مرحله مهار این ویروس هستیم، خاطرنشان کرد: اگر مردم تصور کنند که شرایط کاملاً عادی شده و هیچ خطری سلامت ما را تهدید نمی کند ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۱۳:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
مشهد - رئیس سازمان نظام پزشکی مشهد با بیان اینکه بیماری کرونا در مرحله کنترل قرار دارد، گفت: در حال حاضر امکانات ما کفایت تعداد مبتلایان را می کند و با بحران مواجه نیستیم.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۲/۳۰ - ۱۷:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
مشهد -معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی با تاکید بر تداوم رعایت پروتکل های بهداشتی، اعلام کرد: استان در حال حاضر از مرحله کنترل کرونا عبور کرده و در مرحله مهار آن قرار دارد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۲/۳۰ - ۱۶:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/قم رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان قم با اشاره به موفقیت در زمینه کنترل کرونا بیان کرد: هنوز به مرحله مهار کامل کرونا نرسیده ایم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۲/۳۰ - ۰۹:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- رییس مرکز بهداشت چهارمحال و بختیاری گفت: اکنون سه گروه غربالگری و کنترل کرونا به منظور آزمایش و غربالگری عشایر کوچرو در مسیر کوچ عشایر مستقر و فعال شده اند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۲/۳۰ - ۰۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
جمعی از دانشگاه های استان خوزستان در نامه ای خطاب به استاندار خوزستان، با توجه به پیش رو بودن عید فطر خواستار اعمال محدودیت های ترافیکی و جلوگیری از بازگشایی بازار ها به خصوص بازار های محلی برای کنترل شیوع ویروس کرونا شد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۲/۳۰ - ۰۰:۲۷    
دنیای اقتصاد : آخرین آمار رسمی وزارت بهداشت از ابتلای 2 هزار و 294 مورد ابتلای جدید به ویروس کرونا در بازه زمانی 24 ساعته حکایت دارد و این در حالی است که وزیر بهداشت می گوید از مرحله کنترل کرونا عبور کرده و به سمت مهار آن در اکثر نقاط کشور حرکت می کنیم ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۲/۲۹ - ۲۳:۲۹   + ۲۷ سایت دیگر  
نماینده سازمان جهانی بهداشت در ایران گفت: در طول هفته ها و ماه های گذشته، شاهد پیشرفت بسیار خوبی از سوی ایران در زمینه کنترل بیماری کووید19 بوده ایم؛ در بسیج ملی مبارزه با کرونا در ایران، تمام توصیه های سازمان های بین المللی به ویژه سازمان جهانی بهداشت به کار گرفته شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۲/۲۹ - ۱۸:۵۶   + ۱۸ سایت دیگر  
وزیر بهداشت با بیان اینکه توانستیم مدیریت و کنترل کرونا را در عرصه بین المللی بیان کنیم، گفت: از سازمان جهانی بهداشت درخواست کردیم در تحریم های ظالمانه علیه ما و بقیه ملت هایی که در این شرایط ممکن است دچار مشکل در تهیه دارو و واکسن شوند مداخله کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۲/۲۹ - ۱۷:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استاندار خراسان شمالی بر تشکیل نظارت و کنترل سیر صعودی ابتلا به کرونا ویروس در سطح استان تأکید کرد.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۲/۲۹ - ۱۶:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
گروه علمی: محققان دانشگاه هنگ کنگ اعلام کردند: با آزمایش روی همسترها دریافتند استفاده فراگیر از ماسک ها می تواند موجب کاهش انتقال ویروس کرونا شود.
بیتوته   ۱۳۹۹/۰۲/۲۹ - ۱۶:۴۱   + ۱۲ سایت دیگر  
محققان دانشگاه هنگ کنگ با انجام آزمایش روی همسترها دریافتند استفاده فراگیر از ماسک ها می تواند موجب کاهش انتقال ویروس کرونا شود.
خوزنیوز   ۱۳۹۹/۰۲/۲۹ - ۱۶:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
نماینده وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حوزه مقابل با ویروس کرونا در خوزستان گفت:مهمترین عامل در بحث همه گیری ویروس کرونا و کنترل آن، رفتار اجتماعی و نوع نگرش مردم در رعایت فاصله گذاری اجتماعی است. ...