چهارشنبه ۱۴ خردادساعت ۰۳:۲۱Jun 2020 3

جدیدترین‌های «بیماران کرونا»

 
خبرگزاری مهر   ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
خرمشهر- معاون درمانی دانشکده علوم پزشکی آبادان از پیک شیوع بیماری کرونا در جنوب غرب خوزستان و ادامه روند افزایش مبتلایان تا پایان خردادماه سال جاری خبر داد.
آفتاب نیوز   ۱۰ ساعت پیش   + ۴۹ سایت دیگر  
رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: تاکنون 157 هزار و 562 نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت 64 نفر در 24 ساعت گذشته، آمار جان باختگان کرونا در کشور به 7942 نفر رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۴:۳۵   + ۴۱ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت گفت: تاکنون 123 هزار و 77 نفر از بیماران کووید 19 بهبود یافته و یا از بیمارستان ها ترخیص شده اند.
روز نو   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۴:۰۰   + ۵۲ سایت دیگر  
بنابر اعلام سخنگوی وزارت بهداشت، آمار مبتلایان روزانه کرونا در کشور از مرز 3000 نفر عبور کرد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۳:۲۰   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون درمان وزارت بهداشت گفت: داروی فاویپیراویر مزیت بهتری نسبت به داروهای قبلی برای بیماران کرونا ندارد و در مورد رمدسیویر هنوز به جمع بندی نهایی نرسیده ایم.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
وزیر بهداشت گفت: خواهش من از مردم این است که بیماری کرونا را عادی تصور نکنند و نکات بهداشتی را به طور کامل رعایت کنند.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۲۱:۴۴   + ۳۰ سایت دیگر  
ایسنا: معاون پرستاری وزارت بهداشت با بیان اینکه اگر وضعیت بیماری کرونا به همین منوال پیش برود پرستاران دچار سندروم فرسایشی خواهند شد، گفت: اگر تعداد بیماران بیش از این شود، از تحمل کادر درمان خارج خواهد بود. ...
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۸:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: تاکنون 154 هزار و 445 نفر به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت 81 نفر در 24 ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به 7 هزار و 878 نفر رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۴:۴۸   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت: از دیروز تا امروز 2 هزار و 979 بیمار جدید مبتلا به کووید19 شناسایی شده اند.
تیک   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۰:۴۷   + ۱۰۸ سایت دیگر  
دکتر سعید نمکی در نشست ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا خراسان رضوی که در استانداری خراسان رضوی برگزار شد، اظهار داشت: تجربه بهداشتی بنده می گفت که در این شرایط سخت، باید کشور را دریابیم. این ویروس، منحوس و بسیار چموش است و با هیچکدام از اجداد خود تشابهی ندارد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۲۳:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
از زمان شیوع کروناویروس در استان فارس، بیمارستان حضرت علی اصغر (ع) با 150 تخت به عنوان مرکز درمانی بیماران مبتلا به کووید19 معرفی شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۲۳:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز با اشاره به وضعیت بیمارستان های خوزستان در ارائه خدمات به بیماران کرونا گفت: در حال حاضر با این ظرفیت موجود امکان ارائه خدمات وجود دارد اما اگر مردم رعایت نکنند و فاصله گذاری اجتماعی کمرنگ شود و بار مراجعه بیشتر شود ...
سلام نو   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۱۴:۲۹   + ۴۶ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت در توضیح آخرین موارد بروز کووید-19 در کشور گفت: با شناسایی 2516 مورد جدید این بیماری طی 24 ساعت گذشته، مجموع مبتلایان کووید19 در کشور به 151466 نفر رسید. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۱۳:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
معاون وزیر بهداشت با تأکید بر اینکه قدرت بیماری زایی کرونا اصلا کم نشده است، گفت: میزان بستری بیماران کرونا در کشور کاهش پیدا کرده است.
ایسنا: فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلان شهر تهران، با بیان اینکه در 24 ساعت گذشته میزان مراجعه به مراکز مراقبت های بهداشتی کاهش یافته است، از شهروندان درخواست کرد بیش از گذشته در زمینه غربالگری با مراکز بهداشتی همکاری کنند. ...
صراط نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۰۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
یک بررسی کوچک در فرانسه نشان می دهد که سه چهارم بیماران کرونا بستری شده در بخش مراقبت های ویژه دچار لخته های خونی خطرناک در وریدهای پا شده اند.
وقت نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۱۹:۳۱   + ۱۹ سایت دیگر  
وقت نیوز - استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه شاخص های ارزیابی وضعیت بیماری کرونا در کشور و استان رو به بهبود است، گفت : 91 درصد از مبتلایان کرونا در استان بهبود یافته و تعداد بیماران بستری شده نیز 50 درصد کاهش داشته است.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۱۶:۲۰   + ۱۴ سایت دیگر  
رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: تاکنون 148 هزار و 950 نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت 57 نفر در 24 ساعت گذشته، جان باختگان کرونا در کشور به 7734 نفر رسید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۱۴:۳۰    
تعداد بیماران مبتلا به کرونا در استان بوشهر از هزار نفر فراتر رفت.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۱۰:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
زنجان-رئیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان، با بیان اینکه برای بستری بیماران کرونایی در استان زنجان هزار و 500 تخت پیش بینی شده بود،گفت: در استان 30 درصد از تخت های بیمارستانی استفاده شد.
598   ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۰۹:۱۵   + ۲۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: تاکنون 146 هزار و 668 نفر به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت 50 نفر در 24 ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به 7 هزار و 677 نفر رسید.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۳/۰۹ - ۱۶:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون کل وزارت بهداشت با بیان اینکه شناسایی افرادی که با بیماران کرونا در تماس بوده اند در دستور کار است، گفت: اوضاع مبتلایان به کرونا در سیستان و بلوچستان صعودی است.
بهار نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۰۹ - ۱۴:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
گروه علمی: دانستن مدت زمان واگیر بودن بیماران کرونا ازلحاظ تصمیم گیری درباره مدت ایزوله ماندن در خانه یا زمان مرخص کردن این بیماران اهمیت دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۰۹ - ۱۲:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: با تلاش همکاران در بیمارستان های گلستان و فارابی تعداد 57 تخت به مجموعه تخت های ویژه بیماران کرونا اضافه شد و در بیمارستان فارابی هم یک بخش دیگر با 35 تخت آماده شده است.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ - ۲۲:۱۰    
رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت اعلام کرد: تاکنون 143 هزار و 849 نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت 63 نفر در 24 ساعت گذشته، تعداد جان باختگان ناشی از کرونا در کشور به 7 هزار و 627 نفر رسید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ - ۱۶:۴۶   + ۱۶ سایت دیگر  
دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر گفت: 383 نفر یعنی بیش از 40 درصد مبتلایان به کرونا در استان به طور قطعی بهبود یافته اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ - ۱۵:۰۵    
سخنگوی وزارت بهداشت گفت: تاکنون 112 هزار و 988 نفر از بیماران کووید 19 بهبود یافته و ترخیص شده اند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ - ۱۲:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر گفت: ظرفیت تخت های بستری ویژه بیماران کرونایی در حوزه بلوچستان تکمیل شده و با این اوصاف در وضعیت بحرانی قرار گرفته ایم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ - ۱۰:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
نجف آباد یکی از شهرستان های استان اصفهان است که با شیوع ویروس کرونا درگیر این بیماری شد و به محدوده قرمز هم رسید؛ آرامستان شهر نجف آباد تنها محلی است که اموات کرونایی شهرستان در آن تغسیل و دفن می شوند ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۲۰:۳۹    
فرمانده عملیات مدیریت مقابله با کرونا در شهر تهران گفت: در 24ساعت گذشته 200نفر در بخش های عادی و 65 نفر در بخش های ویژه بیماران کرونا در بیمارستان های تهران بستری شدند که به موجب این آمار، افزایش نسبی 3.5درصدی مبتلایان در تهران را شاهد هستیم.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۱۶:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: تاکنون 141 هزار و 591 نفر به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت 56 نفر در 24 ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به 7 هزار و 564 نفر رسید.
سلام نو / عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۱۴:۲۶   + ۳۵ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت از شناسایی 2080 بیمار جدید مبتلا به کووید19 در کشور طی بیست و چهار ساعت گذشته خبر داد و گفت: بیش از 111 هزار بیمار بهبود یافته و ترخیص شده اند. ...
روزنامه سپید   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۱۲:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش سپید آنلاین به نقل از خانه ملت عباس پاپی زاده وضعیت شیوع کرونا در استان خوزستان را نگران کننده دانست و گفت: مردم استان خوزستان به اندازه کافی آب برای شستشو نداشته و همین موضوع و رعایت کامل مسائل بهداشتی را با مشکل مواجه می کند ...
روزنامه سپید   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۱۱:۱۷   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش سپید آنلاین ، مسعود مردانی در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: تجارب سه ماه اپیدمی کرونا در ایران نشان می دهد بیمارانی که به نوع خفیف یا متوسط بیماری کووید 19 مبتلا هستند و در خانه استراحت می کنند، معمولا دچار مرگ و میر نمی شوند، این افراد 80 تا 85 درصد موارد این بیماری هستند. ...
بهداشت نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۰۷:۵۵    
در بیمارستانی در منطقه فقیرنشین لس آنجلس یک پزشک 35 ساله با اینکه 7 ماهه باردار است دست از معالجه و رسیدگی به بیماران کرونا نکشیده است.
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۲۳:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
در بیمارستانی در منطقه فقیرنشین لس آنجلس یک پزشک 35 ساله با اینکه 7 ماهه باردار است دست از معالجه و رسیدگی به بیماران کرونا نکشیده است.
صدای زرند   ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۲۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
با شناسایی 60 بیمار جدید مبتلا به کرونا در شبانه روز گذشته، آمار کل بیماران در استان کرمان تا عصر سه شنبه ششم خردادماه به یک هزار و 576 نفر رسید. آمارهای امروز، مربوط به همه ی مناطق استان به جز جنوب است چرا که به گفته ی سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان ...
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۱۷:۱۰   + ۱۲ سایت دیگر  
رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت اعلام کرد: تاکنون 139 هزار و 511 نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت 57 نفر در 24 ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به هفت هزار و 508 نفر رسید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۱۷:۰۱    
سرویس سلامت همگانی انگلیس از مجاز بودن درمان بیماران مبتلا به کرونا با داروی ابولا خبر داد.
روز پلاس   ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۱۴:۴۲   + ۱۰ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت، از روند نزولی بستری بیماران کرونا در کشور خبر داد و گفت: تاکنون 837 هزار و 90 مورد تست تشخیصی کرونا در آزمایشگاه های مورد تأیید وزارت بهداشت انجام شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۱۴:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت، از روند نزولی بستری بیماران کرونا در کشور خبر داد و گفت: مردم از رفتن به نقاط قرمز رنگ کشور خودداری کنند.
سلام نو / خرداد نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۱۱:۴۴   + ۳۸ سایت دیگر  
دانشمندان ویروس زنده کووید-19 را از مدفوع جدا کرده و وجود RNA را روی سطوح آن تشخیص دادند. به گزارش سلام نو، ایسنا نوشت، براساس گزارشی که روز گذشته در مجله Emerging Infectious Diseases منتشر شد، محققان چینی ویروس زنده کووید-19 را از مدفوع بیمارانی که در اثر این بیماری درگذشته اند، جدا کرده اند ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۱۳:۱۲    
سفیدپوشان کادر درمان همچنان با تمام تلاش و روحیه ای خستگی ناپذیر در حال ارائه خدمت به بیماران کرونا هستند.
بیتوته   ۱۳۹۹/۰۳/۰۵ - ۲۲:۲۵    
تازه ترین یافته های دانشمندان ویروس شناس نشان می دهد بیماران مبتلا به کووید-19 از روز یازدهم دیگر ناقل ویروس نیستند؛ حتی اگر آزمایش آنها مثبت باشد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۳/۰۵ - ۲۰:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
علیرضا زالی رئیس ستاد مقابله با کرونا در تهران گفت: در 24 ساعت گذشته، 143 مورد بیمار جدید مبتلابه کووید-19 در بخش های عادی و 51 مورد در بخش های ویژه بیمارستان های استان تهران بستری شده اند و 194 نفر نیز از بخش های درمانی مرخص شده اند.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۰۵ - ۲۰:۱۵   + ۱۰ سایت دیگر  
در حالی که در 24 ساعت گذشته بیماری کرونا در استان خوزستان رکورد زد و بیش از 600 نفر در 24 ساعت به آمار بیماران کرونا افزوده شد، سخنگوی ستاد مدیریت بیماری کرونا در خوزستان گفت: تمامی ادارات دولتی و بانک ها از فردا سه شنبه باز هستند و فعالیت خود را از سر می گیرند.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۳/۰۵ - ۱۹:۵۹    
دکتر زالی رئیس ستاد مقابله با کرونا درباره آخرین وضعیت بیماران کرونا در استان تهران گفت: در 24 ساعت گذشته، 143 مورد بیمار جدید مبتلابه کووید-19 در بخش های عادی و 51 مورد در بخش های ویژه بیمارستان های استان تهران بستری شده اند و 194 نفر نیز از بخش های درمانی مرخص شده اند.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۰۵ - ۱۸:۱۰   + ۲۷ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: تاکنون 137 هزار و 724 نفر به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت 34 نفر در 24 ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به 7 هزار و 451 رسید.
همگردی   ۱۳۹۹/۰۳/۰۵ - ۱۷:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
فردا/ بخش متفاوت بیماران کرونایی در مانائوس برزیل را می بینید.
55آنلاین   ۱۳۹۹/۰۳/۰۵ - ۱۶:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
یکی از پرسش های مهم درباره ی دنیاگیری ویروس کرونا که همه گیرشناسان به سختی درپی یافتن پاسخی برای آن هستند، این است که چه عواملی موجب می شود برخی بیماران به ابرناقل تبدیل شوند. ویروس کرونا بیشتر صنایع واشنگتن را متوقف کرده است و رستوران های... ...