دوشنبه ۰۵ خردادساعت ۰۷:۰۴May 2020 25

جدیدترین‌های «جهش تولید»

 
خبر آنلاین   ۱۱ دقیقه پیش    
اهمیت تولید بر کسی پوشیده نیست و جهش آن به عنوان شعار سال امرمبارکی است و امیدوارم در سال کرونا تحقق پیدا کند و مرهمی بر زخمهای به دل نشسته مردم ایران باشد.
ایانا   ۶ ساعت پیش    
معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی خوزستان با بیان این مطلب که با تولید این رقم علاوه بر تامین بذر مورد نیاز استان بخش عمده ای از نیاز بذری کشور را نیز تامین می کند گفت: با معرفی رقم ناشکوفا تحول عظیمی در توسعه کشت کنجد اتفاق خواهد افتاد.
اقتصاد آنلاین / معدن24   ۱۳۹۹/۰۳/۰۴ - ۱۳:۰۴   + ۲۶ سایت دیگر  
مشاور طرح ها و سرمایه گذاری وزارت صنعت، معدن و تجارت از آغاز پویش تولید ملی، اشتغال پایدار و صادرات مستمر به منظور افتتاح200 طرح صنعتی و معدنی به ارزش 169 هزار میلیارد تومان خبر داد و گفت: کمیته بهره برداری از طرح ها در وزارت صمت تشکیل شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۰۴ - ۱۷:۰۸    
بازیگر تئاتر همدان با بیان اینکه با شیوع ویروس کرونا جامعه هنری به شدت آسیب دیده اند گفت: البته با توجه به شعار سال، هنرمندان باید جدی تر به این مقوله وارد شده و در کنار سایر اقشار جامعه برای تحقق آن در همه زمینه ها تلاش کنند.
هنر صدا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۴ - ۱۶:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
رادیو صبا برنامه طنز مثل ساعت را با رویکرد پرداختن به شعار سال راهی آنتن می کند. به گزارش هنرصدا به نقل از روابط عمومی رادیو صبا، مثل ساعت عنوان برنامه ترکیبی-نمایشی است که با محوریت “جهش تولید” پخش می شود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۰۴ - ۱۴:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی گفت: در منطقه ثامن فرصت های سرمایه گذاری وجود دارد که با تحرک بخشی به صنایع مرتبط با صنعت ساختمان، ارزش افزوده خوبی در اشتغالزایی ایجاد خواهد کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۰۴ - ۱۳:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعۀ قزوین در خطبه های نماز عیدفطر رزمایش کمک مؤمنانۀ را خاطرۀ فراموش نشدنی ماه رمضان خواند و عنوان کرد: در قزوین اقدامات جهادی در کمک مؤمنانه به مانند یک حماسه بود، به نحوی که باعث سربلندی استان شد و ما امیدواریم این حرکت خیر با محوریت سنگر مسجد ادامه پیدا کند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۴ - ۱۲:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر صمت گفت: برنامه ریزی های سال جاری در بخش معدن و صنایع معدنی در چارچوب جهش تولید و بر مبنای دو موضوع گسترش فعالیت های اکتشافی و دیگری رشد بهره برداری از صنایع معدنی طراحی شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۴ - ۱۲:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- مدیرکل امور روستایی و شوراها استانداری سمنان گفت: آبادانی و توسعه روستاهای استان در گرو تحقق منویات مقام معظم رهبری مبنی بر جهش تولید است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۴ - ۱۲:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - امام جمعه سیرجان با بیان اینکه ما همواره ثابت کرده ایم اگر با هم باشیم در همه مشکلات با وحدت و همراهی مردم و مسئولان موفق و پیروز می شویم گفت: نباید هرگز متکی به بیگانه شویم بلکه باید رونق و جهش تولید را همواره مد نظر قرار دهیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۴ - ۱۱:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - امام جمعه ریگان با بیان اینکه راه حل برون رفت از معضل بیکاری در سال جهش تولید به دست دولت و ملت است گفت: مسئولان باید زمینه اشتغال و تولید داخلی را فراهم و تقویت کنند.
دانا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۴ - ۱۱:۲۴    
حجت الاسلام محمد سوری گفت: برای مقابله بهتر با دشمن باید بیشتر فرمایشات رهبری را در بحث جهش تولید دنبال کنیم.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۳/۰۴ - ۱۱:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه اراک با اشاره به آغار دور جدید مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس یازدهم در مقام عمل برای اشتغال، اصلاح روند خصوصی سازی و تحقق جهش تولید برنامه ریزی کند.
راه ملت   ۱۳۹۹/۰۳/۰۴ - ۱۱:۱۵   + ۱۰ سایت دیگر  
منتخب مردم کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس یازدهم، راه برون رفت از مشکلات را همدلی و هماهنگی قوای سه گانه دانست و گفت: اگر مجلس و دولت یک صدا باشند و مسائل مردم، نظام و انقلاب را در اولویت قرار دهند، مشکلات کشور حل می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۳/۰۴ - ۱۱:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
امام جمعه قزوین در خطبه های نماز عید فطر از مسئولان خواست با تلاش مضاعف جهش تولید را حداکثری کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۳/۰۴ - ۱۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
دماوند- امام جمعه دماوند گفت: جهش تولید مهم ترین دستور کار مجلس یازدهم باشد .
تحلیل بازار / دانا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۴ - ۰۹:۳۹   + ۸ سایت دیگر  
فولادگر، رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل 44 قانون اساسی مجلس گفت: بعد از اصلاحات اصل 44 قانون اساسی، روش رد دیون اصلاح شد و بخش خصوصی حقیقی به میدان آمد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۳/۰۴ - ۰۹:۳۶    
بیرجند- فرش دستباف خراسان جنوبی اگر چه با آوازه جهانی ظرفیت بزرگی برای جهش تولید دارد اما مشکلات قالیبافان در مهد تولید این هنر زیاد است و هنوز وعده های دولت برای حمایت از این هنر و هنرمندان عملیاتی نشده است.
آنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۴ - ۰۸:۰۳    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نطنز از کاشت 500 اصله نهال بادام در این واحد دانشگاهی با هدف تحقق جهش تولید خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۳/۰۴ - ۰۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
استاندار اردبیل گفت: زمینه تحقق جهش تولید در استان اردبیل فراهم است.
می متالز   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۲۲:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
می متالز - مدیر کل دفتر وزارتی وزارت صنعت، معدن و تجارت در گرگان گفت: با توجه به ظرفیت های موجود در سطح کشور و اولویت های تعریف شده از سوی سرپرست وزارت صمت با محوریت توسعه ساخت داخل، توسعه صادرات و مدیریت واردات و همچنین مدیریت بازار داخلی، شرایط برای تحقق جهش تولید در کشور فراهم است.
تحلیل بازار / شعار سال   ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۱۹:۱۸   + ۲۹ سایت دیگر  
مدرس خیابانی، سرپرست وزارت صمت با اشاره به خوداتکایی ایران در صنایع نظامی، تاکید کرد: همانطور که ایران توانست در بخش های نظامی خوداتکا شود، می تواند از تهدیدها، فرصت سازی کرده و استقلال صنعتی را رقم زند.
دانا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۲۱:۳۰    
منتخب مردم در مجلس یازدهم ضمن اشاره به چالش ها و راهکارهای جهش تولید در استان سیستان و بلوچستان در خصوص برنامه های خود برای پیشرفت مناطق مختلف کشور گفت: تصمیم گرفته ام که در مجلس یازدهم بحث پیشرفت منطقه ای را دنبال کنم تا برنامه ریزی ها از رویکرد های مرکز محوری و کلان شهر محوری دور شود.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۲۰:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل - استاندار اردبیل گفت: در سالی که مزین به جهش تولید است، واحدهای تولیدی استان متوقف و تعطیل نیستند.
اقتصاد آنلاین / عیار آنلاین   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۲۳:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
مطابق با تصمیم هیات مقررات زدایی مصوب شد که برای زنجیره های تولید صنایع تکمیلی کشاورزی و غذایی و صنایع مرتبط، نیازی به تفکیک زمین و استعلامات تکراری نیست.
ریاست جمهوری   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۸:۴۷   + ۷۲ سایت دیگر  
دراین جلسه دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در آخرین حضور خود به عنوان ریاست قوه مقننه در شورای عالی هماهنگی اقتصادی گزارشی درباره ضرورت جذب واستفاده از ظرفیت سرمایه انسانی و مالی ایرانیان خارج از کشور برای تحقق جهش تولید ارائه کرد ومقرر شد پیشنهادهای لازم در جلسات آینده این شورا مطرح و ...
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۸:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
معاون سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان رضوی گفت: در راستای تحقق شعار جهش تولید و تکمیل پروژه های سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال جدید در سال 99، تعداد 33 پروژه سرمایه گذاری افتتاح و بهره برداری می شود.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۸:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیت های معدنی در پیامی به مناسبت روز معدن بر لزوم توجه به نقش معدن در توسعه پایدار و تولید ملی تاکید و تصریح کرد: اکنون زمان آن است تا در کنار ارتقا سهم بخش معدن در تولید ناخالص ملی، این صنعت به جایگاه شایسته خود در اقتصاد کشور دست یابد.
الف   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۷:۱۸    
برای جهش تولید باید راهکارهای سریع را عملیاتی کرد تا تولید با جهش یک باره مواجه شود، کارشناسان برای جهش تولید معمولا این چند راهکار را پیشنهاد می کنند: اقتصاد دانش بنیان ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۷:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
شرکت فولاد مبارکه اصفهان ، در سال جهش تولید به رکورد حمل محصولات به میزان بیش از 854 هزار و 860 تن در اردیبهشت دست یافت.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۶:۵۰    
آیت الله عبادی با تاکید بر اینکه در مسئله اقتصاد بخشی از قوانین نیاز به اصلاح دارد، گفت: باید مجلس یازدهم شورای اسلامی در اولین فرصت درخواست اصلاح قوانین اقتصادی را بدهد تا موانع جهش تولید برداشته شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۶:۱۸    
استاندار اردبیل گفت: جهش تولید محقق نخواهد شد جز با افزایش تولیدات ناخالص داخلی که ما در استان با تمام توان تحقق این مهم را پیش خواهیم گرفت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۶:۰۳   + ۶۸ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: در سال جهش تولید در مقابله با قاچاق کالا، سوخت، مواد مخدر و همچنین صید ترال (صید تور کفی) در خلیج فارس کوتاه نخواهیم آمد.
اقتصاد آنلاین / می متالز   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۲۰:۳۹   + ۱۱ سایت دیگر  
بهزاد بهادرانی، مدیر ناحیۀ نورد سرد، از کسب رکوردهای تولید روزانه و ماهانه در خطوط مختلف این ناحیه در اردیبهشت ماه 1399 خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۵:۵۸    
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه مجلس یازدهم را مجلس خوب و انقلابی پیش بینی می کنیم گفت: قانون گذاری و نظارت دو مسئولیت مهم برای نمایندگان است و هر دو در راستای رفع مشکلات مردم نقش زیادی دارد.
همزمان با دومین ماه از سال جهش تولید، کارکنان پرتلاش واحد احیاء مستقیم شرکت فولاد سفیددشت با تولید 72533 تن محصول، موفق به ارتقای 2228 تنی رکورد تولید ماهیانه نسبت به آخرین رکورد در دی ماه 98 شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۵:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند- نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی بابیان اینکه یکی از راهکارهای رفع مشکلات اقتصادی اصلاح قانون است، گفت: رفع موانع قانونی و اجرایی جهش تولید اولویت کار مجلس جدید قرار گیرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۵:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - رییس سازمان جهاد کشاورزی خوزستان گفت: در سال زراعی جاری یک میلیون تن چغندر قند در استان برداشت خواهد شد در حالی این میزان در سال زراعی قبل حدود 630هزار تن بود.
دانا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۵:۳۰    
تحلیلگر مسائل اقتصادی با تاکید بر اینکه در دو ماه نخست سال هیچ اقدامی جز سخنرانی و حرف برای برای جهش تولید انجام نشده است، گفت: مجلس جدید کار سختی پیش رو دارد و برای حمایت از تولید می بایست در بخش پولی کشور قانون گذاری کرده و مقررات زائد کسب و کار و امضاهای طلایی را حذف کند.
اتاق نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۵:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
آخرین سرشماری سراسری کشور که در سال 1395 انجام شد، جمعیت کشور را 79 میلیون و 926 هزار و 270 نفر اعلام کرده است. بنا بر اطلاعات این سرشماری 51 درصد جمعیت کشور را مردان و 49 درصد آن را زنان تشکیل داده اند ...
اقتصاد آنلاین / نرخ باکس   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۲۱:۲۵   + ۱۵ سایت دیگر  
تلاشگران ناحیۀ آهن سازی در سال جهش تولید در ادامۀ عملکرد موفقیت آمیز این ناحیه با همت و تلاش مضاعف موفق شدند تولید آهن اسفنجی در مجموع واحدهای احیا مستقیم را به 716 هزار و 500 تن افزایش دهند.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۴:۴۶    
یک کارشناس پولی و بانکی گفت: احیای بانکداری اسلامی در سال جهش تولید یک ضرورت برای توسعه اقتصادی و مبارزه با تحریم های ظالمانه علیه ملت ایران است.
اقتصاد آنلاین / معدن24   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۲۰:۳۴   + ۲۱ سایت دیگر  
فولاد مبارکه در سال گذشته، علی رغم مشکلات عدیده توانست اهداف سالانۀ خود را محقق سازد و هم زمان با شروع سال جهش تولید نیز به رکوردها و موفقیت های پی درپی در بیشتر خطوط تولید دست یابد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۴:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل داروسازی فارماشیمی گفت: پارسال تولید و فروش داروسازی فارماشیمی 3 برابر افزایش داشت و برای امسال هم طرح توسعه خطوط تولید را در دستور کار داریم.
خانه خشتی   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۴:۳۹    
رییس گروه تحقیقاتی پژوهشکده پسته کشور گفت: با توجه به پتانسیل های خوب تولید و صادرات پسته، با وجود همه چالشها و مشکلات گفته شده هنوز هم می توان به جهش تولید و صادرات پسته در آینده امید داشت.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۴:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
بهرامی گفت: در سال جهش تولید، 2 راهبرد مهم اولویتی، شامل ارتقای شاخص های برخورداری عشایر فارس، شامل دسترسی به آب، برق، مسکن، بهداشت و سواد و ایجاد تنوع در تولید و اشتغال عشایر، مورد توجه قرار دارد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۴:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
نماینده منتخب مردم تربت حیدریه در مجلس یازدهم گفت: مجلس یازدهم باید هرچه سریع تر برای حفظ کسب وکار و بازار که به دلیل ویروس کرونا دچار آسیب شدند، بخشی از بودجه 99 را به این مهم اختصاص دهد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۴:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
یکی از سیاست هایی که وزارت صنعت و معدن و تجارت در سال جهش تولید بر عهده دارد افزایش میزان داخلی سازی کالاهای وارداتی است که این میزان در یک سال اخیر به بیش از یک و نیم میلیارد دلار رسیده است.
اقتصاد آنلاین / معدن نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۱۵:۲۳   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیت های معدنی در پیامی به مناسبت روز معدن بر لزوم توجه به نقش معدن در توسعه پایدار و تولید ملی تاکید و تصریح کرد: اکنون زمان آن است تا در کنار ارتقا سهم بخش معدن در تولید ناخالص ملی، این صنعت به جایگاه شایسته خود در اقتصاد کشور دست یابد.