چهارشنبه ۲۴ مردادساعت ۰۸:۳۶Aug 2018 15

جدیدترین خبرهای «رئیس جمهوری سوریه»

آنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۰۵:۵۲    
رئیس جمهوری سوریه برای قدردانی از کارگران یکی از کارخانجات سیمان کشورش که در هفت سال گذشته مجاهدانه از محیط آنجا صیانت و حراست کرده بودند در کاخ ریاست جمهوری استقبال و قدردانی کرد.
خلیج فارس   ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۱:۰۸    
خلیج فارس: اسما اسد، همسر بشار اسد، رئیس جمهوری سوریه به سرطان پستان مبتلا شده است.
سایت تحلیلی خبری صبح تهران   ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۸:۱۰    
ریاست جمهوری سوریه در صفحه خود در فیسبوک اعلام کرد که اسماء اسد، همسر بشار اسد، رئیس جمهوری سوریه به سرطان سینه دچار شده است.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۵/۱۴ - ۱۴:۲۶    
مجله آتلانتیک در مقاله ای نوشت، با وجود آنکه زمانی به نظر می رسید بشار اسد، رئیس جمهوری سوریه با شکست کامل فاصله چندانی ندارد اما اکنون او توانسته دوباره قدرتش را باز پس گرفته و دشمنانش را شکست دهد.
آنا   ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۷:۵۰    
رئیس اوستای جنوبی از تمایل رئیس جمهوری سوریه برای سفر به این کشور خبر داد.
شفقنا   ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۳:۲۱    
شفقنا- رهبر یک جمهوری خودخوانده واقع در شمال گرجستان که از پشتیبانی روسیه برخوردار است، از تمایل رئیس جمهوری سوریه برای سفر به آنجا خبر داد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از بخش عربی خبرگزاری اسپوتنیک روسیه، آناتولی بیبیلوف ، رهبر اوستیای جنوبی امروز (شنبه) اعلام کرد که بشار اسد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۲:۴۷    
یک رسانه روسی از برنامه ریزی برای سفر رئیس جمهوری سوریه به جمهوری اوستیای جنوبی خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۲:۳۶    
رهبر اوستیای جنوبی گفته است که رئیس جمهوری سوریه قرار است به این جمهوری خودخوانده برود اما تاریخ دقیق آن هنوز مشخص نیست.
خرداد نیوز   ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۲۰:۱۲    
بی بی سی مدعی شده به مدارکی دست یافته که نشان می دهد شماری از رهبران علویان سوریه در اقدامی غیرمعمول، از بشار اسد، رئیس جمهوری سوریه و دولت او برائت جسته اند و خواسته اند "اعمال" دولت سوریه به پای علویان این کشور نوشته نشود. ...
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۳:۵۶    
وزیر جنگ رژیم صهیونیستی با اذعان به پیروزی رئیس جمهوری سوریه در جنگ این کشور، گفت که نگرانی های این رژیم درباره بلندی های جولان اشغالی کاهش یافته است.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۲۳:۵۳    
مسیر بشار اسد، رئیس جمهوری سوریه در رسیدن به پیروزی نهایی در جنگ داخلی این کشور اکنون با چالش های دیپلماتیک روبرو است که در عین حال می تواند تلاش های آخر او به منظور بازپس گیری آخرین قسمت های خاک کشورش را پیچیده تر ساخته و حتی ممکن است مناطق بزرگی از این کشور را تا مدتی نامحدود از دسترس او خارج ...
آنا   ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۲:۴۴    
رئیس جمهوری سوریه گفت: تروریست ها مدتی در این کشور بودند و با سلاح و مال برخی کشورها جولان می دادند ولی اکنون با ذلت از کشور به بیرون رانده شده اند تا حلقه دیگری از پروژه های آمریکایی-صهیونیستی که بدون استثنا همه ما را هدف قرار داده بود ناکام بماند.
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۲:۱۷    
رئیس جمهوری سوریه طی سخنانی به مناسبت هفتاد و سومین سالگرد تاسیس ارتش این کشور، دستاوردهای این نهاد در مبارزه با تروریسم را ستود.
مشرق نیوز   ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۱:۲۶    
رئیس جمهوری سوریه در سخنانی گفت که ارتش این کشور حلقه های پروژه صهیونیستی آمریکایی در منطقه را یکی پس از دیگری نابود می کند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۱:۰۴    
رئیس جمهوری سوریه در سخنانی گفت که ارتش این کشور حلقه های پروژه صهیونیستی آمریکایی در منطقه را یکی پس از دیگری نابود می کند.
تدبیر و امید   ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۳:۱۸    
الترک یکی از شرورترین مخالفان نظام سوری به شمار می آید که قبل از بازداشتش در سال 2001 در دوره بشار اسد، رئیس جمهوری سوریه بیش از 17 سال در زندان های تحت امر دولت حافظ الاسد، رئیس جمهوری سابق این کشور محبوس بود.
بانکداری ایرانی   ۱۳۹۷/۰۵/۰۷ - ۱۶:۴۱    
شیخ دروزیان سوریه در مراسم ترحیم شهیدان سویداء، جنوب این کشور گفت: بشار اسد، رئیس جمهوری سوریه با کمک هم پیمانانش، ایران و روسیه، سوریه را آزاد کرده است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۵/۰۶ - ۱۲:۴۵    
بیروت- ایرنا-رابطه بیروت و دمشق طی سالیان اخیر به دنبال بحران سوریه پرفراز و نشیب بوده است؛ اما به گفته تحلیلگران در برهه پیش رو تثبیت بشار اسد رئیس جمهوری سوریه در قدرت، نزدیکی بین دو طرف را به امری محتوم تبدیل می کند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۷/۰۵/۰۵ - ۱۲:۳۳    
اقتصاد ایران: رئیس جمهوری سوریه به عناصر گروه تروریستی کلاه سفیدها هشدار داد و گفت :' آنها یا باید در چارچوب عفو عمومی جاری ظرف چهار پنج سال گذشته سلاح شان را بر زمین بگذارند و یا آنکه همچون سایر تروریست ها با آنها برخورد خواهد شد.'
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۵/۰۵ - ۱۲:۰۲    
تهران - ایرنا - رئیس جمهوری سوریه به عناصر گروه تروریستی کلاه سفیدها هشدار داد و گفت :' آنها یا باید در چارچوب عفو عمومی جاری ظرف چهار پنج سال گذشته سلاح شان را بر زمین بگذارند و یا آنکه همچون سایر تروریست ها با آنها برخورد خواهد شد.'
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۷/۰۵/۰۵ - ۱۱:۱۱    
رئیس جمهوری سوریه با بیان اینکه سرنوشت کلاه سفیدها دقیقا مانند تروریست ها خواهد بود، گفت: اسرائیل، اردن و کشورهای غربی کلاه سفیدها را فراری دادند.
پانا   ۱۳۹۷/۰۵/۰۴ - ۲۳:۲۳    
تهران (پانا) - رئیس جمهوری سوریه گفت، تا قبل از اینکه موازنه سیاسی در جهان برقرار شود حضور نظامی ارتش روسیه در سوریه ضروری است. به گزارش اسپوتنیک، بشار اسد ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۷/۰۵/۰۴ - ۲۲:۱۳    
فارس : رئیس جمهوری سوریه در گفت وگو با رسانه های روس گفت که اولویت بعدی ارتش این کشور آزادسازی استان ادلب است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۵/۰۴ - ۲۱:۵۳    
بشار اسد رئیس جمهوری سوریه تاکید کرد که اولویت ارتش این کشور آزادسازی ادلب است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۵/۰۴ - ۲۱:۴۰    
رئیس جمهوری سوریه گفت حضور نیروهای روسی در سوریه، به منظور حفظ توازن در منطقه، ضروری است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۵/۰۴ - ۲۱:۳۲    
رئیس جمهوری سوریه در گفت وگو با رسانه های روس گفت که اولویت بعدی ارتش این کشور آزادسازی استان ادلب است.
آنا   ۱۳۹۷/۰۵/۰۴ - ۱۶:۲۱    
رئیس جمهوری سوریه گفت حملات تروریستی در سویدا بیانگر تلاش برخی از کشورها برای احیای گروه های تروریستی است.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۵/۰۴ - ۱۳:۱۶    
رئیس جمهوری سوریه اعلام کرد، حملات تروریستی در "سویدا" بیانگر تلاش برخی از کشورها برای احیای گروه های تروریستی است.
ملیت   ۱۳۹۷/۰۵/۰۴ - ۱۱:۳۰    
بشار اسد رئیس جمهوری سوریه گفت: حمله روز گذشته (چهارشنبه) به سویداء در جنوب سوریه نشان می دهد که حامیان تروریسم سعی دارند به تروریست ها جان تازه ببخشند تا برگه برنده ای برای دست یافتن به اهداف سیاسی خود داشته باشند.
ایران آنلاین   ۱۳۹۷/۰۵/۰۴ - ۱۱:۱۵    
ایران آنلاین / جیمز متیس وزیر دفاع آمریکا عصر سه شنبه (به وقت محلی) تلویحا به ناتوانی واشنگتن درمقابله با سیاست های تهران درمنطقه اعتراف کرد و گفت: تنها دلیلی که امروز بشار اسد رئیس جمهوری سوریه در راس قدرت حضور دارد، پشتیبانی ایران است. ...