دوشنبه ۳۰ مهرساعت ۰۹:۲۲Oct 2018 22

جدیدترین خبرهای «رئیس جمهوری سوریه»

پرس شیعه   ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۱۷:۱۴    
وزارت خارجه روسیه در بیانیه ای از دیدار نماینده رئیس جمهوری این کشور با بشار اسد خبر داد. به گزارش پرس شیعه به نقل از اینترفکس، وزارت امور خارجه روسیه امروز شنبه با صدور بیانیه ای اعلام کرد ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۱۳:۲۵    
رئیس جمهوری سوریه در پیامی خطاب به نبیه بری رئیس پارلمان لبنان از اقدام وی در ارسال پیام تبریک به مناسبت سالگرد جنگ اکتبر قدردانی کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۷/۰۷/۲۷ - ۲۱:۵۱    
فرستاده ویژه رئیس جمهوری روسیه در امور سوریه به همراه هیأت روس، با رئیس جمهوری سوریه دیدار و در مورد تحولات این کشور به گفت وگو نشست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۷/۲۷ - ۱۹:۱۷    
رئیس جمهوری سوریه که امروز نماینده ویژه همتای روسی خود را به حضور پذیرفته بود، بر ادامه مبارزه واقعی برای نابودی تروریسم و بازگرداندن ثبات به کشورش تاکید کرد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۷/۲۷ - ۱۸:۳۶    
دمشق- ایرنا- 'بشار اسد' رئیس جمهوری سوریه گفت که برخی از کشورهای غربی و منطقه همچنان در امور سیاسی این کشور دخالت می کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۷/۲۷ - ۱۸:۱۳    
رئیس جمهوری سوریه در جریان دیدار با الکساندر لافرینتیف فرستاده رئیس جمهوری روسیه، گفت: دمشق به مسیر خود برای نابودی تروریسم ادامه می دهد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۲:۰۰    
مسکو - ایرنا - وزیر امور خارجه روسیه اعلام کرد که از بشار اسد رئیس جمهوری سوریه برای حضور در منطقه کریمه روسیه دعوت شده است.
انتخاب   ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۰:۲۰    
سرگئی لاوروف، وزیر خارجه روسیه در گفت وگو با شبکه یورونیوز گفت که از بشار اسد، رئیس جمهوری سوریه برای سفر به روسیه و شبه جزیره کریمه دعوت به عمل آمده است.
روزنامه اطلاعات   ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۲۲:۳۱    
سرگئی آکسینوف رئیس جمهوری خودخوانده منطقه کریمه روسیه در رأس یک هیات بلند پایه با رئیس جمهوری سوریه دیدار و گفت وگو کرد.اسد در این دیدار به مردم و رهبری شبه جزیره کریمه، تحقق اراده آنان برای بازگشت به آغوش میهن خود یعنی روسیه را تبریک گفت. بشار اسد همچنین دعوت سفر به کریمه را پذیرفت. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۶:۱۰    
یک عضو هیئت نمایندگی کریمه که به دمشق سفر کرده، بعد از دیدار با رئیس جمهوری سوریه اعلام کرد، "بشار اسد" وعده داده تا در صورت امکان به شبه جزیره کریمه سفر و در اجلاس بین المللی اقتصادی یالتا شرکت کند.
ایران آنلاین   ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۳:۵۷    
بشار اسد، رئیس جمهوری سوریه در دیدار با هیئت رسمی از این شبه جزیره که در دمشق به سر می برد، از تصمیم خود برای حضور در همایش بین المللی اقتصادی "یالطا" در کریمه خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۳:۵۳    
دمشق- ایرنا - 'سرکئی اکسیونوف' رئیس جمهوری شبه جزیره 'کریمه' امروز (سه شنبه) با 'بشار اسد' رئیس جمهوری سوریه در دمشق دیدار و گفت و گو کرد.
پرس شیعه   ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۱:۵۷    
رسانه های خارجی از موافقت رئیس جمهوری سوریه با سفر به جمهوری کریمه خبر دادند. به گزارش پرس شیعه به نقل از روسیا الیوم، بشار اسد رئیس جمهوری سوریه دعوت سفر به جمهوری کریمه را پذیرفت. روز گذشته هیأت عالیرتبه کریمه به ریاست سرگئی آکسینف (Sergey Aksyonov) به سوریه سفر کرده بود. ...
جهان نیوز   ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۱:۵۷    
رسانه های خارجی از موافقت رئیس جمهوری سوریه با سفر به جمهوری کریمه خبر دادند.
روزنامه اطلاعات   ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۲۳:۰۱    
ابراهیم الجعفری وزیر خارجه عراق دیروز در دمشق به دیدار بشار اسد رئیس جمهوری سوریه رفت. اسد در این دیدار تأکید کرد که پیروزی های سوریه و عراق در برابر تروریسم مشترک است زیرا میدان نبرد در دو کشور یکی است ...
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۵:۲۰    
رئیس جمهوری سوریه با استقبال از وزیر خارجه عراق تأکید کرد که شرایط منطقه و جهان به نفع سوریه و عراق در حال تغییر است و دلیل اصلی آن، مشروعیت موضوعی است که دو کشور برادر از آن دفاع می کنند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۵:۱۴    
تهران- ایرنا- ابراهیم الجعفری وزیر خارجه عراق امروز دوشنبه در دمشق با بشار اسد رئیس جمهوری سوریه دیدار کرد.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۵:۱۱    
رئیس جمهوری سوریه در جریان دیدار با وزیر خارجه عراق اعلام کرد که شرایط منطقه ای و بین المللی در قبال آنچه در سوریه و عراق رخ می دهد به شکل مثبتی در حال تغییر است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۴:۵۵    
وزیر خارجه عراق که به دمشق رفته است، امروز با رئیس جمهوری سوریه دیدار کرد.
برترین ها   ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۲:۲۸    
خبگرزاری ایلنا: یک نشریه آمریکا با بیان این که رئیس جمهوری سوریه، بر خلاف باور بسیاری، دشمنانش را شکست داد، متذکر شد که دیگر خطری او را تهدید نمی کند. این نشریه در مقاله ای نوشت: بشار اسد رئیس جمهوری سوریه دیگر در خطر نیست و واشنگتن باید به مداخله نظامی اش در سوریه پایان دهد. ...
خرداد نیوز   ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۳:۲۰    
خرداد: وزیر خارجه عراق امروز (یکشنبه) در سفری دو روزه وارد دمشق شد. به گزارش خرداد، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، ابراهیم جعفری، وزیر خارجه عراق در این سفر دو روزه با بشار اسد، رئیس جمهوری سوریه و مسؤولان ارشد سوری دیدار و درباره تحولات منطقه و روابط دوجانبه صحبت خواهد کرد. ...
پرس شیعه   ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۰۹:۵۳    
وزیر خارجه عراق برای نخستین بار طی 3 سال گذشته در سفری 2 روزه وارد دمشق شد. به گزارش پرس شیعه به نقل از سومریه نیوز، ابراهیم الجعفری وزیر خارجه عراق برای نخستین بار طی 3 سال گذشته وارد سوریه شد. ...
فردا نیوز   ۱۳۹۷/۰۷/۲۰ - ۱۳:۴۹    
با وجود اینکه همسر رئیس جمهوری سوریه روند شیمی درمانی خود را آغاز کرده اما به فعالیت های خود ادامه می دهد و برای بار دوم بعد از اعلام ابتلایش به سرطان سینه در ملأعام حاضر شده و با اعضای باشگاه مجروحان ارتش این کشور دیدار کرد.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۷/۲۰ - ۰۹:۵۷    
رئیس جمهوری سوریه به برهم صالح، همتای عراقی خود تصدی پست ریاست جمهوری را تبریک گفت.
انتخاب   ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۲۱:۵۰    
رئیس جمهوری سوریه در پیامی کتبی به برهم صالح ، انتخاب وی به عنوان رئیس جمهور عراق را تبریک گفت.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۰۹:۴۳    
با وجود اینکه همسر رئیس جمهوری سوریه روند شیمی درمانی خود را آغاز کرده اما به فعالیت های خود ادامه می دهد و برای بار دوم بعد از اعلام ابتلایش به سرطان سینه در ملأعام حاضر شده و با اعضای باشگاه مجروحان ارتش این کشور دیدار کرد.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۲۲:۰۷    
بشار اسد، رئیس جمهوری سوریه در حکمی اعلام کرد: تمام کسانی که بعد از شروع اعتراضات در سال 2011 چه در داخل و چه در خارج کشور از خدمت سربازی فرار کرده و از ارتش جدا شده اند شامل عفو عمومی می شوند. ...
روزنامه شهروند   ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۲:۰۴    
بشار اسد دستور عفو عمومی برای فراری های ارتش سوریه صادر کرد رئیس جمهوری سوریه دیروز دستور عفو عمومی افراد فراری از خدمت سربازی چه در داخل و چه در خارج از این کشور را صادر کرد ...
رئیس جمهوری سوریه در حکمی جرایم و تخلفات همه نظامیان فراری که در سوریه و خارج از این کشور حضور دارند، را بخشیده شده اعلام کرد.
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۱:۵۷    
بشار اسد مطرح کرد: رئیس جمهور سوریه در سخنانی بحران امروز سوریه را با طرح “معامله قرن” آمریکا مرتبط دانست. تاریخ انتشار : چهارشنبه 18 مهر 1397 ساعت 11:43 کد مطلب: 366828 ...