پنجشنبه ۲۳ آبانساعت ۱۵:۱۸Nov 2019 14

جدیدترین‌های «هوافضای سپاه»

گلستان 24   ۴۴ دقیقه پیش    
صبح امروز 23 آبان ماه مراسم گرامیداشت شهید تهرانی مقدم و شهدای هوافضای سپاه با حضور سرلشکر سلامی برگزار شد.
پرس شیعه   ۴ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
فرمانده هوافضا سپاه گفت:راه شهید طهرانی مقدم در همه عرصه و دانشگاه ها پیگیری شد تا به پیشرفت های امروز برسیم. به گزارش شیعه پرس، سردار سرتیپ امیرعلی حاجی زاده فرمانده هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حاشیه مراسم گرامیداشت شهدای این نیرو که به مناسبت هشتمین سالگرد شهادت سردار شهید حسن ...
فرمانده کل سپاه گفت: امروز نیروی هوافضای سپاه قدرت لازم برای در هم شکستن استخوان های دشمن را بدست آورده و اگر دشمنی خطایی انجام دهد قدرت فرزندان این نیرو آن خطا را اصلاح خواهد کرد.
خبرگزاری مهر: سردار سلامی در مورد احتمال مذاکرات موشکی گفت: هرگز چنین اتقافی نمی افتد و این موضوع خط قرمز ماست. سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حاشیه مراسم گرامیداشت شهدای هوافضای سپاه که به مناسبت هشتمین سالگرد شهادت سردار شهید حسن طهرانی مقدم صبح امروز (دوشنبه) در ...
پرس شیعه   ۵ ساعت پیش   + ۳۴ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه گفت:ملت این اطمینان خاطر را داشته باشند و با آسودگی زندگی کنند چراکه ما قادر هستیم هر دشمنی را درهم بشکنیم. به گزارش شیعه پرس، سردار سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حاشیه مراسم گرامیداشت شهدای هوافضای سپاه که به مناسبت هشتمین سالگرد شهادت سردار شهید ...
موج   ۵ ساعت پیش    
فرمانده سپاه گفت: هوافضای سپاه به قدرتی رسیده که دشمن اگر خطایی کند، قدرت جوانان برومند ما آن را به سرعت و در هر نقطه ای اصلاح خواهد کرد.
پرس شیعه   ۵ ساعت پیش   + ۳۱ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه گفت: هیچ چیزی در میدان ذهن شهید طهرانی مقدم ناممکن نبود و مرد غلبه بر شکست ها بود. به گزارش شیعه پرس، سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مراسم گرامیداشت شهدای هوافضای سپاه که به مناسبت هشتمین سالگرد شهادت سردار شهید حسن طهرانی مقدم صبح امروز (دوشنبه) در ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۲:۲۱    
سردار سرتیپ پاسدار امیرعلی حاجی زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، ماجرای ساخت اولین موشک ایرانی توسط شهید حسن طهرانی مقدم را بازگو کرد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۰۷:۴۶   + ۱۰ سایت دیگر  
سرلشکر سلامی و سردار حاجی زاده با حضور در بیمارستان از آیت الله حسینی بوشهری عضو مجلس خبرگان رهبری و دبیر شورای عالی حوزه علمیه قم عیادت کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۸:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه و فرمانده نیروی هوافضای سپاه امروز با حضور در یکی از بیمارستان های تهران از آیت الله حسینی بوشهری عیادت کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۸/۱۱ - ۱۴:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
معاون نظارت و ارزیابی قرارگاه خاتم الانبیا (ص) گفت: ساقط کردن پهپاد جاسوسی آمریکا توسط نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به دشمن فهماند جمهوری اسلامی در زمینه اقتدار و امنیت ملی با احدی شوخی ندارد.
بازار نیوز   ۱۳۹۸/۰۸/۰۸ - ۱۲:۴۵    
سردار امیر علی حاجی زاده در گردهمایی فرزندان شهدا گفت: تجربه در دنیا نشان داده که آمریکا مشکلی از مشکلات ملت ها را حل نکرده است، اما برخی مسئولان ما همچنان معتقدند که رفع مشکلات، با ارتباط با آمریکا امکان پذیر است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۸/۰۴ - ۱۵:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسخ نامه یک کودک 12 ساله را داد.
بازتاب   ۱۳۹۸/۰۸/۰۱ - ۱۷:۰۵   + ۲۴ سایت دیگر  
یک فروند هواپیمای بدون سرنشین ایرانی در اطراف روستای مگرنات از توابع بخش شعیبیه شهرستان شوشتر در استان خوزستان فرود اضطراری کرد. یک فروند هواپیمای بدون سرنشین متعلق به نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اطراف روستای مگرنات از توابع بخش شعیبیه شهرستان شوشتر در استان خوزستان فرود اضطراری ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۵:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا (ص) متشکل از شبکه یکپارچه پدافند هوایی، نیروی پدافند هوایی ارتش، حوزه پدافندی هوافضای سپاه پاسداران و بخش های پدافندی نیروهای زمینی ارتش و سپاه پاسدران امسال نیز همچون سال های گذشته رصد منطقه و تامین امنیت هوایی مسیر رفت و آمد زائران اربعین را عهده دار هستند.
میزان   ۱۳۹۸/۰۷/۱۹ - ۲۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نهم، گفت: نیروی هوافضای سپاه با مورد اصابت قرار دادن پهپاد بدون سرنشین آمریکایی، به سران کاخ سفید هشدار داد که اگر ما بخواهیم می توانیم آن دسته از تجهیزات شما که دارای سرنشین هستند را نیز به سادگی منهدم کنیم. ...
میزان   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۰۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- رئیس گروه ژئوپلوتیک مرکز راهبردی جمهوری اسلامی ایران گفت: پهپاد 273 میلیون دلاری بدون سرنشین گلوبال هاوک از فراز بسیاری از کشور ها عبور کرده بود و هیچ کدام از آن ها نتوانسته بودند این پهپاد را شناسایی کنند، ولی دیدیم که نیروی هوافضای سپاه با بکارگیری سامانه دفاعی بومی ...
اسپوتینگ روسیه   ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۸:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در خصوص ساخت یک سامانه جدید پدافند هوایی اطلاع داد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۶:۰۵    
خبرگزاری میزان- فرمانده نیروی هوافضای سپاه گفت: اگر ما در برابر صدام ایستادگی نمی کردیم مسلما جنگ های بزرگ تری بر ما تحمیل می شد و معلوم نبود چه سرنوشتی در انتظارمان باشد. تاریخ انتشار: 16:02 - 15 مهر 1398 - کد خبر: 556517
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۲:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده نیروی هوافضای سپاه در پیامی فرا رسیدن هفته نیروی انتظامی را تبریک گفت.
مشرق نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۰۳:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
گفت وگو با فرمانده نیروی هوافضای سپاه را در حاشیه ی دیدار مجمع عالی فرماندهان سپاه با فرمانده کل قوا مشاهده کنید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۰۰:۰۴   + ۳۴ سایت دیگر  
فرمانده نیروی هوافضای سپاه از دردست ساخت بودن یک سامانه جدید پدافند هوایی خبر داده که طبق بررسی ها می تواند نمونه ایرانی مشابه سامانه تور ام-2 باشد.
موج   ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۷:۳۳    
وابستگان نظامی بیش از 20 کشور دنیا از نمایشگاه پهپادهای غنیمتی متجاوز توسط نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با عنوان شکار کرکس ها در باغ موزه دفاع مقدس بازدید کردند.
بسیج پرس   ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۶:۱۶    
حجت الاسلام والمسلمین رضایی گفت: بازنشستگی، عقلانیت مبتنی بر علم و تجربه و منظومه ای از تجربیات و نورافشانی توانمندی هااست.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۰:۰۶   + ۳۴ سایت دیگر  
فرمانده نیروی هوافضای سپاه گفت: رویکرد سازمان صنایع دفاع در هوشمند سازی تسلیحات نظامی قابل تقدیر است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۰۱:۲۵    
نمایشگاه شکار کرکس ها که توسط نیروی هوافضای سپاه در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برپا شده است، به بازدیدکنندگان ثابت می کند که ما می توانیم ؛ همان گونه که در حوزه های دیگری نظیر لیزر، هسته ای، موشکی، سلول های بنیادی، فناوری نانو و... نیز ما توانستیم .
شیعه نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۱۵:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش شیعه نیوز ، در سالروز عملیات غرورآفرین ضربت محرم ، کلیپی از حمله سال گذشته سپاه به مواضع داعش در بوکمال سوریه را مشاهده می کنید. در این کلیپ که در صفحه منتسب به سردار حاجی زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه منتشر شده است، تصاویری وجود دارد که برای اولین بار پخش می شود. ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۲۲:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
سردار امیرعلی حاجی زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه در برنامه تلویزیونی چهل ستون اظهار داشت: در دنیا فقط ابرقدرت ها توانایی طراحی و تولید موشک های نقطه زن را دارند و تعداد کشور های تولیدکننده موشک های نقطه زن کمتر از 10 کشور است.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۱۷:۳۵    
نصف جهان: سردار امیرعلی حاجی زاده، فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران در خصوص شهرهای موشکی و ویژگی های آنها گفت: یکی از توانمندی های بسیار مهم کشورمان بخش موشکی است که این توانمندی را نباید در معرض غافلگیری دشمن قرار دهیم ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۱۷:۳۴   + ۳۹ سایت دیگر  
فرمانده نیروی هوافضای سپاه با تاکید بر اینکه دشمن در اجرای عملیات علیه ما بزند یا نزند مغلوب و بازنده است، گفت: امروز دشمن در صورتی که دست به اجرای عملیاتی علیه پهپادهای ما بزند حتی اگر موفق هم بشود مجبور است موشک پدافندی 5 میلیون دلاری را خرج پهپاد فوق پیشرفته 25 هزار دلاری ما بکند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۰۸ - ۲۲:۲۷   + ۱۰۳ سایت دیگر  
فرمانده نیروی هوافضای سپاه با بیان اینکه در حال طراحی سامانه راداری ای هستیم که در حین حرکت با هدف درگیر می شود، گفت: حفر تونل برای شهرهای موشکی از سال 63 شروع شده و تا به امروز شبانه روزی ادامه دارد.
بازار نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۰۷ - ۱۵:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
بزرگترین نمایشگاه پهپاد های غنیمتی با عنوان نمایشگاه شکار کرکس ها به مناسبت هفته دفاع مقدس و توسط نیروی هوافضای سپاه پاسداران به اجرا در آمده است.
بسیج   ۱۳۹۸/۰۷/۰۷ - ۱۲:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده سابق هوافضای سپاه آذربایجان شرقی گفت: هفته دفاع مقدس فرصتی مغتنمی برای بازخوانی ارزش های انقلاب، ایثارگری و جانفشانی های رزمندگان است که اقتدار و امنیت را برای کشور به ارمغان آوردند بنابراین مهم ترین راه احیای ارزش های والای نظام و انقلاب ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۰۶ - ۲۱:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
بزرگترین نمایشگاه پهپادهای غنیمتی با عنوان نمایشگاه شکار کرکس ها به مناسبت هفته دفاع مقدس و توسط نیروی هوافضای سپاه پاسداران به اجرا در آمده است.
فانوس   ۱۳۹۸/۰۷/۰۶ - ۱۵:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده هوافضای سپاه با بیان اینکه ما تنها در مورد کشور ایران مسئول نیستیم، گفت: اگر ما در اینجا قدرتمند شویم مسلمانان در کشمیر و نیجریه و سایر نقاط نیز اوضاع بهتری خواهند داشت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۰۶ - ۱۴:۳۷   + ۵۹ سایت دیگر  
فرمانده نیروی هوافضای سپاه با تاکید بر اینکه انقلاب اسلامی باید به تمدن بزرگ اسلامی ختم شود، گفت: ما تنها در مورد ایران مسؤول نیستیم و اگر در اینجا قدرتمند شویم، مسلمانان در کشمیر و نیجریه و سایر نقاط نیز اوضاع بهتری خواهند داشت.
حامیان ولایت   ۱۳۹۸/۰۷/۰۶ - ۰۹:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
با وجود گذشت حدود سه ماه از ماجرای اسقاط پهپاد آمریکایی، هنوز هم فرامتن هایی شنیدنی درباره این واقعه وجود دارد. متنی که در ادامه خواهید خواند، گوشه ای از این فرامتن هاست که برای نخستین بار در گفتگو با مرآت و از زبان ابوالحسن سلطانی زاده، معاون سیاسی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیان شده اند ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۰۵ - ۱۳:۴۰    
کاشان - معاون اسبق فرهنگی نیروی هوافضای سپاه ضمن تاکید بر پشتیبانی همه جانبه مردم از ولی فقیه زمان گفت: مسئولان به شهدا و انقلابیون بی مهری نکنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۰۴ - ۱۴:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
مسئول نمایندگی ولی فقیه در نیروی هوافضای سپاه گفت: دوران دفاع مقدس نمونه بارز ایستادگی ملت ایران و جوانان کشور بر سر آرمان ها و مقابله با جبهه کفر است.
میزان   ۱۳۹۸/۰۷/۰۲ - ۱۷:۱۰    
خبرگزاری میزان- نمایشگاه شکار کرکس ها نخستین نمایشگاه پهپاد های غنیمتی متجاوز، توسط نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در باغ موزه دفاع مقدس دایر شده است. این نمایشگاه از فردا 31 شهریورماه تا 15 مهر همه روزه از ساعت 10 الی 18 پذیرای بازدیدکنندگان خواهد بود. ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۲۰:۱۲   + ۱۱ سایت دیگر  
نخستین نمایشگاه پهپادهای غنیمتی متجاوز، توسط نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از 31 شهریورماه تا 15 مهرماه همه روزه از ساعت 10 الی 18 در باغ موزه دفاع مقدس پذیرای بازدیدکنندگان خواهد بود.
اسپوتینگ روسیه   ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۱۴:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
نمایشگاه "شکار کرکس ها" نخستین نمایشگاه پهپادهای غنیمتی متجاوز، توسط نیروی هوافضای سپاه پاسداران ایران در باغ موزه دفاع مقدس تهران دایر شده است.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۶/۳۱ - ۱۵:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
سامانه سوم خرداد صبح روز یکشنبه 21 اردیبهشت 1393 در جریان بازدید حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی از نمایشگاه دستاورد های نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی رونمایی شد.
تهران پرس   ۱۳۹۸/۰۶/۳۱ - ۱۵:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری تهران پرس ، صبح امروز و درجریان مراسم رژه نیروهای مسلح در بندرعباس برای اولین بار سکوی پرتاب دوفروندی موشک بالستیک دزفول به نمایش درآمد. دزفول یک موشک بالستیک با برد 1000 کیلومتر و سوخت جامد است که برای اولین بار در بهمن ماه سال 97 رونمایی شد. ...
بسیج پرس   ۱۳۹۸/۰۶/۳۱ - ۱۳:۴۸   + ۱۴ سایت دیگر  
در نمایشگاه پهپادهای غنیمتی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، پهپادهای جدید که توسط نیروی هوافضای سپاه شکار شده اند نیز به نمایش گذاشته شد.
ایثار   ۱۳۹۸/۰۶/۳۱ - ۱۲:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیر عامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس گفت: نمایشگاه شکار کرکس ها هرچند تجلی مجاهدت های علمی، مدیریت جهادی، باورمندی و اقتدار فرزندان سبزپوش ملت ایران در هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است اما تابلوی شجاعت، جهاد، همدلی، همکاری و اقتدار همه نیروهای مسلح کشورمان است.
روزنامه آذربایجان   ۱۳۹۸/۰۶/۳۱ - ۱۲:۰۴   + ۷۰ سایت دیگر  
فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: امروز بعد از چهل سال از انقلاب اسلامی شاهد پیشرفت فراوان در حوزه های مختلف به ویژه هواپیماهای بدون سرنشین هستیم و جزو پنج کشور برتر دنیا در حوزه پهپاد هستیم. ...
حامیان ولایت   ۱۳۹۸/۰۶/۳۱ - ۱۰:۳۳   + ۱۹ سایت دیگر  
در مراسم رژه 31 شهریور گرامیداشت هفته دفاع مقدس، 16 فروند از موشک های بالستیک نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از مقابل جایگاه رژه رفتند. این موشک ها از نوع قدر، عماد، سجیل، خرمشهر و قیام بودند. منبع : فارس
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۶/۳۱ - ۱۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
در مراسم رژه نیروهای مسلح امسال، یگان های محمول برگزیده نیروی هوافضای سپاه از مقابل جایگاه عبور کردند.