دوشنبه ۰۲ اردیبهشتساعت ۰۲:۴۲Apr 2019 22

جدیدترین‌های «شرکت عمران»

پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۲:۲۸    
شرکت عمران شهرهای جدید در چارچوب ضوابط و مقررات جاری کشور تنها مرجع و متولی صدور پروانه شهرک سازی کشور است که با توجه به ظرفیت های کشور و برنامه ریزی نظام فضایی در اسناد فرادست شرکت، رأسا یا به درخواست بخش خصوصی و یا دولتی اقدام به تهیه اسناد شهرک سازی ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۰۹:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
طی جلسه ای بین مدیران شرکت عمران پردیس و مدیران قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء مقرر شد پس از نهایی شدن طرح مطالعاتی فاز اول قطار شهری پردیس، در ماه های آینده کلنگ این پروژه به زمین زده شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۰۹:۲۶   + ۲۰ سایت دیگر  
شرکت عمران پردیس با اعمال تخفیف 30 درصدی اقدام به فروش عرصه واحد های مسکن مهر کرده که ارزش کل هر واحد بدون احتساب تخفیف بین 31 تا 48.8 میلیون تومان است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۷:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیرعامل و رئیس هیات مدیره شرکت عمران شهر جدید هشتگرد با اشاره به طرح برنامه ملی بازآفرینی شهری و مسکن امید اعلام کرد که ساخت پنج هزار و 89 واحد مسکونی امید در این شهر آغاز شد.
به گزارش اقتصادآنلاین ، حبیب الله طاهرخانی با اشاره به تقدم آماده سازی زمین نسبت به ساخت و ساز واحدهای مسکونی، یکی از ملاحظات کلان در برنامه اجرای مسکن امید مورد نظر شرکت عمران شهرهای جدید است ...
وطن خواهی با تأکید براینکه این پروژه برای تکمیل و بهره برداری به 470 میلیارد تومان منابع نیاز دارد گفت: دستگاه اجرایی این پروژه شهرداری است ولی از آنجایی که تکمیل مترو برای ما بسیار اهمیت داشته و توسعه آن منجر به توسعه شهر خواهد شد ...
کارگاه برنامه ریزی ارزش تهیه نقشه راه و برنامه علمیاتی احداث 400 هزار واحد مسکونی در کشور با محوریت شهرهای جدید با حضور معاونان وزیر راه و شهرسازی، مدیران کل و کارشناسان معاونت مسکن و ساختمان و شرکت عمران شهرهای جدید در محل شرکت عمران برگزار شد.
اقتصاد آنلاین / فرارو   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۰۳:۰۲   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، مقام مسئول عمران پردیس از تسهیلات اقساطی برای دریافت قرارداد پنج برگی و فروش عرصه مساکن مهر توسط این شرکت خبر داد و گفت: بر این اساس متقاضیان می توانند باقیمانده آورده نهایی خود را با حداقل 4میلیون تومان نقد و اقساط 6ماهه پرداخت کنند. ...
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۸:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید هشتگرد گفت: دو پروژه بزرگ مترو گلشهر - هشتگرد و مسکن مهر در این شهر امسال، تکمیل و راه اندازی می شود.
سازه نیوز   ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۷:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید هشتگرد، با اشاره به وجود 10 هزار مسکن مهر بدون متقاضی در این شهر جدید گفت: نیمی از این خانه ها را در قالب مسکن امید، به صورت خودمالکی به فروش می رسانیم.
پایگاه خبری کشکان   ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۵:۰۵    
با توجه به درج مطلبی در سایت و کانال خبری کشکان از آقای عبادالله گراوند عضو محترم شورای شهر کوهدشت در خصوص حضور معاونت پژوهش و ترویج شرکت عمران و بازآفرینی شهری کشور (خانم دکتر اسکندری)، به اطلاع می رساند رئیس شورای اسلامی شهر کوهدشت به همراه معاونین شهردار ...
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۵:۰۲    
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید هشتگرد با بیان اینکه مترو هشتگرد به 300 میلیارد تومان نقدینگی نیاز دارد و در سال جاری تکمیل می شود گفت: به دنبال افزایش قیمت مسکن در تهران بارقه های رونق ساخت و ساز در هشتگرد نیز دیده می شود اما افزایش قیمت آنطور که در پردیس و اندیشه اتفاق افتاده در هشتگرد صورت نگرفته ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۴:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید هشتگرد با بیان اینکه مترو هشتگرد به 300 میلیارد تومان نقدینگی نیاز دارد و در سال جاری تکمیل می شود گفت: به دنبال افزایش قیمت مسکن در تهران بارقه های رونق ساخت و ساز در هشتگرد نیز دیده می شود اما افزایش قیمت آنطور که در پردیس و اندیشه اتفاق افتاده در هشتگرد صورت نگرفته ...
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدیدهشتگرد از امضای 25 تفاهمنامه سرمایه گذاری بخش خصوصی با هدف ساخت خدمات روبنایی، مسکن و واحدهای تجاری به ارزش 3 هزار و 200 میلیارد تومان در سهر جدید هشتگرد خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۲:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
صفدری گفت: 18 هزار واحد مسکن امید در طول سه سال و در قالب سه پروژه در هشتگرد ساخته می شود.
صما   ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۲:۱۹    
مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید هشتگرد با بیان اینکه توسعه شهر هشتگرد به صورت نامتوازن شکل گرفته است گفت: متاسفانه پیوستگی مطلوبی بین بافت و کالبد شهر وجود ندارد و یکی از اولویت های ما اصلاح این موارد است .
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۱:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران هشتگرد با اعلام این که قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء مترو هشتگرد را تا شهریور امسال تکمیل می کند، گفت: در طرح مسکن امید به دنبال آن هستیم تا 100 میلیون تومان وام ساخت را برای این واحدها تامین کنیم.
قدس آنلاین   ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۰:۲۵    
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید گلبهار گفت: واگذاری زمین های اطراف ایستگاه قطار شهری در چارچوب قوانین بوده و متعاقب واگذاری نظارت لازم برای اجرای تعهدات ساخت صورت خواهد پذیرفت.
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، دی ماه سال گذشته محسن وطن خواهی از اتمام پروژه های مسکن مهر این شهر تا شهریور ماه سال آینده خبر داده و گفته بود: برای تعیین تکلیف واحدهایی که متقاضیان آن آورده خود را واریز نکرده اند به زودی فراخوان می دهیم. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۰۱:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا- مدیر عامل شرکت عمران شیرین شهر با رد آبگرفتگی وسیع در این شهر جدید، گفت: به دلیل نفوذ آب به داخل شهر تنها 10 خانوار جابه جا شدند و شرایط زندگی برای دیگر ساکنین عادی است.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۰۰:۱۰    
مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید، از تمرکز برای تکمیل، افتتاح و بهره برداری متروی پرند و هشتگرد در سال 98 خبر داد. به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس گفت: در حوزه چاپ قراردادهای پنج برگی حدود 5 هزار واحد باقی مانده و تا امروز نیز قراردادهای 35 هزار واحد تحویل متقاضیان شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۱۵:۳۱   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید با بیان اینکه مشکل 6400 واحد مسکن مهر معارض دار پردیس رفع شد گفت: هزینه های نگهداری واحد از متقاضیانی که واحدهای خود را دیر تحویل می گیرند دریافت میشود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۱۲:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
شرکت عمران پرند با انتشار جدولی زمان بندی پروژه های قابل افتتاح مسکن مهر این شهر و میزان آورده متقاضیان را اعلام کرد.
دولت   ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۰۹:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
طاهرخانی در خصوص برنامه شرکت درباره بحث ارزیابی و ارتقای تاب آوری این شهرها نیز بیان کرد: سیل گسترده اواخر سال 97 و اوایل سال جاری نشان داد که همه بخش ها از جمله شهرهای جدید ناگزیر از ارزیابی مجدد تاب آوری شهرها در برابر حوادث طبیعی و اتخاذ تصمیمات و به کارگیری اقدامات اجرایی در این زمینه اند ...
عصر شهروند   ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۱۱:۲۶    
گزارش امروز اقتصاد شهروند ، نگاهی دارد به اقدامات شهرداری و شرکت عمران شهر جدید و اتفاقات پیش رو.
عصر شهروند   ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۱۰:۴۲    
گزارش امروز عصر شهروند، نگاهی دارد به شهر جدید پردیس ، آشنایی با شهرداری و شرکت عمران شهر جدید و مناقصات و مزایدات شهر و خبرهای خوب برای پردیسی ها در سال نود و هشت.
داود صفدری ضمن اشاره به بازدید معاون وزیر راه و شهرسازی از اراضی 35 هکتاری پروژه تولید و عرضه مسکن شهر جدید هشتگرد بیان کرد: مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید همچنین از نقاط حادثه خیز شهر جهت جلوگیری از بروز خسارات در زمان مخاطرات طبیعی بازدید و دستوراتی را مبنی بر انتقال آب رودخانه فشم به پایین دست ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۱/۲۲ - ۱۴:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
ابتدای سال 98 سوژه ای در سامانه فارس من با عنوان سوداگری و دلال بازی در مسکن های مهر پردیس ثبت شد و خبرنگار خبرگزاری فارس برای پیگیری این موضوع به سراغ سید مهدی هدایت مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس رفته است.
افکار نیوز   ۱۳۹۸/۰۱/۲۲ - ۱۰:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
علی نبیان گفت: در بخش تولید مسکن تلاش خواهیم کرد که این بازار را از رکود خارج کنیم و با همکاری تمام دستگاه های ذیربط از جمله شرکت بازآفرینی شهری و شرکت عمران شهر های جدید این بازار را به سمت رونق هدایت کنیم.
شبکه اینترنتی آفتاب   ۱۳۹۸/۰۱/۲۱ - ۰۲:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: ساخت و عرضه 200 هزار واحد مسکونی تا سال 1400 ازسوی وزارت راه و شهرسازی برعهده شرکت عمران شهرهای جدید قرار گرفته است.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۰۱/۲۱ - ۰۰:۰۹    
مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید درخصوص آغاز ساخت نسل دوم شهرهای جدید و شهرک های مسکونی و اقامتی به عنوان یکی از برنامه های عملیاتی این شرکت در سال 98 گفت: در سال گذشته عملیات اجرایی تیس و سیراف آغاز شد و اساسنامه شرکت عمران ایوانکی به تصویب هیات وزیران رسید ...
پاون   ۱۳۹۸/۰۱/۲۰ - ۱۷:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران نیرو خوزستان صبا از شرکت های طرف قرارداد سازمان آب و برق خوزستان، از اتمام عملیات احداث سیل بند روی کانال شهید چمران حمیدیه تا پایان امروز خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۱/۲۰ - ۱۷:۰۷   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید از دستور کار قرار گرفتن و عملیات اجرایی شهرهای جدید تابناک ، خوارزمی ، پارس ، کوشک ، مکران و سنندج خبر داد.
نبأپرس   ۱۳۹۸/۰۱/۲۰ - ۱۶:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عامل شهر جدید پرند گفت:جاده کمربندی جنوبی شهر پرند (بلوار باهنر) تا 10 روز آینده بازگشایی می شود.
عباس مصطفوی از کلنگ زنی بزرگ ترین دهکده ورزشی کشور در شهر جدید سهند در آینده ای نزدیک خبر داد و گفت: طبق برنامه ریزی انجام شده این تعداد واحد باقی مانده تا 31 اردیبهشت ماه باید تمام شود که تلاش داریم بتوانیم در خردادماه امسال جشن اختتامیه مسکن مهر شهر جدید سهند را برگزار کنیم.
فرهادزاده از نصب سیل بند در اطراف شهر جدید شیرین شهر خبر داد و گفت: تا کنون نزدیک به چهار میلیارد برای نصب این سیل بندها و تملک اراضی که بعضا ناچار به ورود آن ها بودیم هزینه کردیم که حدودا نیمی از آن هنوز به طور کامل پرداخت نشده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۱/۱۷ - ۱۱:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
کاشان - مدیرعامل شرکت عمران و احیای بافت فرسوده کاشان ضمن ارائه پیشنهادی مبنی بر اختصاص محورهای پیاده روی در بافت های قدیمی کاشان گفت: احیای سالانه دو بافت قدیمی در کاشان در دستور کار است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۱/۰۶ - ۱۵:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران کارکنان شهرداری تهران گفت: خطر ایجاد سیلاب در دریاچه شهدای خلیج فارس وجود ندارد و ایمنی کامل برای شرایط خاص در آن پیش بینی شده است.
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید بینالود ساخت اولین کتابخانه عمومی شهر را یکی از پروژه های اولویت دار این شهر در سال 98 اعلام کرد و افزود: تلاش می کنیم تا پروژه خط ریلی بینالود را به نتیجه برسانیم، در مرحله اول ...
صبح کیش   ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۵:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
در آستانه ایام نوروز 98 و حجم گسترده ورود گردشگران به جزیره کیش، مهندس مقدس زاده طی نشستی صمیمانه که با حضور تعدادی از مدیران خدمات شهری برگزار شد، از تعدادی از نیروهای خدماتی که وظیفه نظافت سرویس های بهداشتی پارک ساحلی مرجان در دو شیفت کاری روز و شب را برعهده داشتند ...
معاون وزیر راه و شهرسازی با تأکید براینکه طبق مصوبه جدید، هزینه کرد شرکت عمران برای احداث خدمات روبنایی دیگر معافیت نبوده و به جای مالیات قطعی تلقی می شود گفت: بدون شک با این اقدام دست ما برای هزینه در این حوزه بازتر می شود و می توانیم خدمات بیشتری در بخش های گوناگون فرهنگی، آموزشی و .. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۰۷:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید صدرا طرح جدید دولت جهت ساخت مسکن برای اقشار متوسط یا میان درآمدی را تشریح کرد.
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید هشتگرد گفت: به دلیل رکود اقتصادی ایجاد شده در دولت و کشور تمامی مراکز محله ها و مراکز بهداشتی از طریق مشارکت بخش خصوصی احداث می شود.
ایلنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۳ - ۱۱:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید هشتگرد با بیان اینکه با مشارکت بخش خصوصی پروژه های عمرانی در این شهر در حال اجرا است گفت: مراحل نهایی تکمیل متروی هشتگرد را می گذرانیم و به زودی این پروژه به افتتاح می رسد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۳:۱۶    
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پرند گفت: دانشگاه دانشگاه آزاد اسلامی پرند، یک دانشگاه علمی است و شرکت عمران نیز می تواند طرح های علمی مطلوبی را که از سوی دانشجویان اعلام شده پشتیبانی و ارائه خدمت کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۱۳:۲۹   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران پردیس زمان بندی تحویل قراردادهای 5 برگی ضد جعل مسکن مهر پردیس را اعلام کرد.
بنیاد مستضعفین انقلاب اسلامی   ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۰۸:۳۸    
طی حکمی از سوی محمد سعیدی کیا رئیس بنیاد مستضعفان، ایرج معزی به عنوان مدیرعامل شرکت عمران و مسکن ایران منصوب شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۱۶:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست شرکت عمران، آب و خدمات منطقه آزاد کیش گفت: اجرای پیاده راه خیابان دریا، آخرین پروژه سال 97 است.