سه شنبه ۱۲ فروردینساعت ۱۹:۴۴Mar 2020 31

جدیدترین‌های «شرکت عمران»

 
شبستان   ۱۵ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
دیرعامل شرکت عمران شهر جدید پرند گفت: براساس هماهنگی انجام شده با اداره کل فناوری اطلاعات وزارت راه و شهرسازی، پرداخت الکترونیکی در سامانه مسکن مهر پرند امکان پذیر شد.
ارانیکو   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پرند گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و لزوم در خانه ماندن و سلامت متقاضیان، شرایط تحویل واحد، نقل و انتقال و خرید عرصه مسکن مهر پرند به شکل الکترونیکی فراهم شده است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۰۵:۲۹   + ۱۷ سایت دیگر  
رباط کریم - مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید پرند از فراهم شدن امکان نقل و انتقال الکترونیکی واحدهای مسکن مهر پرند خبر داد.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۸:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید از فعال بودن پروژه های مشارکتی به ارزش 7000 میلیارد تومان در شهرهای جدید خبر داد و گفت: سال 1398 با وجود تحریم ها، شرایط رکودی در شهرهای جدید وجود نداشت و درآمد مجموعه شرکت عمران نسبت به سال 1397، دو برابر شد.
مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید از فعال بودن پروژه های مشارکتی به ارزش 7000میلیارد تومان در شهرهای جدید خبر داد و گفت: سال 1398با وجود تحریم ها، شرایط رکودی در شهرهای جدید وجود نداشت و درآمد مجموعه شرکت عمران نسبت به سال 1397، دو برابر شد.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۵:۰۶   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور فرماندهی انتظامی ویژه و پایگاه دریابانی کیش از ممنوعیت تردد در سواحل جزیره کیش خبر داد. به گزارش ایلنا، سرگرد" بهرام ایمانی نسب" گفت: بر اساس مصوبه شورای سلامت جزیره کیش با توجه به تردد خودروها و حضور تعدادی از کیشوندان در سواحل ممنوعیت هایی اعمال شد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۴:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
شیراز- مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید صدرا از انجام اقدامات پیشگیرانه بهداشتی و ضدعفونی کردن معابر شهر صدرا برای مقابله با ویروس کرونا خبرداد.
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس از افتتاح و تحویل 15 هزار واحد مسکن مهر این شهر جدید به مالکان تا پایان خردادماه خبر داد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۵:۲۹    
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید بهارستان از تصویب طرح 185 هکتاری اراضی فاز چهار این شهر جدید در کمیسیون ماده پنج خبر داد.
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید صدرا از آماده سازی 250 هکتار زمین مورد نیاز طرح اقدام ملی تولید و عرضه مسکن در این شهر جدید خبر داد.
کلام تازه   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۰۴:۲۴    
پایگاه خبری تحلیلی کلام تازه | اولین شماره از پادکست خبری کلام تازه منتشر شد. اخبار روز چناران، گلبهار و گلمکان را از پادکست کلام تازه بشنوید.
کلام تازه   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۵:۲۴    
پایگاه خبری تحلیلی کلام تازه | به گزارش کلام تازه به نقل از روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید گلبهار به دستور رئیس هیات مدیره و مدیرعامل این شرکت، بنرهای هشداردهنده و توصیه های بهداشتی به منظور جلوگیری و قطع شیوع ویروس کرونا در سطح شهر و حاشیه بزرگراه آسیایی نصب گردید. ...
کلام تازه   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۴:۲۴    
پایگاه خبری تحلیلی کلام تازه | به گزارش کلام تازه به نقل از روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید گلبهار به دستوررئیس هیات مدیره و مدیرعامل این شرکت نسبت به نصب انشعاب آب ومواد شوینده در ورودی شرکت عمران شهر جدید گلبهار اقدام گردید. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۳:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران پردیس با بیان اینکه از سوم عید 40 درصد نیروها به سر کار آمده و فعالیت را آغاز کرده اند گفت: مسکن ملی در بخش مشارکتی در پردیس به پیشرفت 5 تا 30 درصد رسیده و واحد های ثبت نامی را هم تا اردیبهشت ماه به فوندانسیون می رسانیم.
کلام تازه   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۳:۲۴    
پایگاه خبری تحلیلی کلام تازه | به گزارش کلام تازه به نقل از روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید گلبهار، هومن گریوانی رییس هیات مدیره و مدیرعامل این شرکت ضمن تبریک سال نو و فرارسیدن بهارطبیعت و هم چنین اعیاد فرخنده ماه مبارک رجب دراین خصوص گفت ...
عضو هیات مدیره شرکت عمران شهر جدید پرند از آغاز عملیات اجرایی ساخت 7420واحد در قالب دو سایت 88و 130هکتاری خبر داد.
عضو هیات مدیره شرکت عمران شهر جدید پرند از آغاز عملیات اجرایی ساخت 7420 واحد در قالب دو سایت 88 و 130 هکتاری خبر داد.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۵:۴۴   + ۲۷ سایت دیگر  
در روز های اخیر یکی از اعضای هیئت مدیره شرکت عمران پرند، قیمت هر متر مربع واحد های طرح اقدام ملی مسکن در این شهر را 3.5 تا 4 میلیون تومان اعلام کرده و گفته بود که ممکن است در بعضی واحد ها قیمت تا متری 4.5 میلیون تومان هم برسد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۱:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران پردیس از فعال شدن پروژه های مسکن مهر این شهر طی فردا خبر داد و گفت: در ورودی های فاز 11 آزمایشگاه تشخیص کرونا مستقر شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۲۱:۳۸    
تهران-ایرنا - مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس گفت: ازتمامی پرسنل قبل از ورود به سایت های کارگاهی مسکن مهر در فاز 11 پردیس آزمایش خون و تست کرونا گرفته می شود تا هیچ مورد مشکوک به بیماری وارد محوطه کارگاهی نشود.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۱۸:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
پردیس- مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس گفت: تخفیف فروش عرصه مسکن مهر پردیس تا خرداد ماه تمدید شده است.
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید صدرا از تامین زمین مورد نیاز برای ساخت 22 هزار واحد مسکونی طرح اقدام ملی تولید و عرضه مسکن در این شهر جدید خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۰۹:۳۲   + ۴۷ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی از تحویل اولین واحدهای طرح ملی مسکن در تابستان 99 خبر داد و گفت: در جریان صحبت عضو هیئت مدیره شرکت عمران پرند درباره قیمت مسکن ملی نیستم.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۲ - ۲۱:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس گفت: طی دو شیفت کاری و با تحویل روزانه 600عدد قرارداد 5برگی ضد جعل بیش از 98درصد از مالکان مسکن مهر قراردادهای خود را تحویل گرفتند.
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید بهارستان از ثبت نام 10 هزار متقاضی در مرحله دوم طرح اقدام ملی تولید و عرضه مسکن در این شهر جدید خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۱/۰۱ - ۱۴:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
پردیس- مدیر عامل شرکت عمران پردیس گفت: عملیات اجرایی پمپاژ فاضلاب فازهای 8 و 11 به تصفیه خانه پردیس تا تیرماه تکمیل خواهد شد.
کلام تازه   ۱۳۹۹/۰۱/۰۱ - ۰۲:۵۴    
پایگاه خبری تحلیلی کلام تازه | به نام خدا مردم شریف شهر جدید گلبهار سلام علیکم درود بر شما که طراوت و مهربانی تان، گل های همیشه بهار را جان می دهد و برای همه فصول گلبهار را نگین شهرهای جدید ایران نموده است ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۳:۴۷   + ۲۰ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید، گفت: 81 پروژه خدماتی به ارزش 3 هزار و 335 میلیارد ریال در شهرهای جدید در سال 98احداث شده که 29 مورد آن آماده بهره برداری بعد از پایان بحران کرونا است.
اقتصاد آنلاین / صما   ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۰۲:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید گفت: به غیر از شهر جدید پردیس حدود 9هزار واحد مسکن مهر در سایر شهرها آماده بهره برداری و تحویل به متقاضیان است که برگزاری مراسم افتتاح آنها به دلیل شیوع ویروس کرونا به زمانی دیگر موکول خواهد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۱۷:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
شرکت عمران پردیس با ارسال پیامکی به متقاضیان مسکن مهر به آنها هشدار و اولتیماتوم داد نسبت به تشکیل پرونده قسط خود اقدام کنند.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۰۱:۴۱   + ۱۱ سایت دیگر  
بر اساس اعلام یک عضو هیات مدیره شرکت عمران پرند، هزینه ساخت واحدهای مسکونی طرح اقدام ملی در این شهر متری 3.5تا 4میلیون تومان است که البته این ارقام با توجه به هزینه های فعلی برآورد شده و قیمت زمین و محوطه سازی هم به این مبالغ اضافه خواهد شد.
عضو هیأت مدیره شرکت عمران شهر جدید پرند از تعیین میانگین قیمت ساخت واحدهای مسکونی طرح اقدام ملی مسکن در این شهر جدید خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۲/۲۶ - ۱۷:۱۱    
گروه استانها- قرارگاه سازندگی عمار با هدف تجمیع و مدیریت همه دستگاهها اعم از بسیج ، شهرداری و شرکت عمران و سایر بخش های دولتی و خصوصی در شهر پرند راه اندازی شد.
اقتصاد آنلاین / بازتاب   ۱۳۹۸/۱۲/۲۶ - ۱۷:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت متروی تهران در خصوص آخرین توافقات برای تکمیل خط متروی پرند و پردیس توضیحاتی ارائه داد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ - ۱۸:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید هشتگرد با بیان اینکه سهم این شهر از طرح اقدام ملی مسکن 21هزار واحد است، گفت: در مرحله اول ثبت نام 6800نفر واجد شرایط شناخته شدند و از ظرفیت خالی ثبت نام می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ - ۱۴:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران نیرو خوزستان صبا از پیشگیری از بروز سیلاب در منطقه رفیع خبر داد.
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس با اشاره به این که واحدهای مسکن مهری که تحویل گرفته نمی شوند، عمدتا در اختیار بنگاه داران و سرمایه گذاران است از افزایش سود تسهیلات این واحدها به 18 درصد خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ - ۰۰:۲۳    
پرند با حدود 95 هزار و 700 واحد ساختمانی، پایتخت مسکن مهر کشور است. واحد کارگزاری مسکن مهر که اداره امور مربوط به این بخش را برعهده دارد توانسته تاکنون بیش از 73هزار واحد را تحویل دهد ...
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید هشتگرد با اشاره به تشکیل پرونده هزار و 161 متقاضی مرحله نخست طرح اقدام ملی مسکن در این شهر جدید، سهمیه مرحله دوم این طرح در هشتگرد را 6 هزار واحد اعلام کرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۴ - ۰۸:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - عضو هیئت مدیره شرکت عمران شهر جدید هشتگرد ارسال نامه در شرایط کنونی برای ساکنان مسکن مهر این شهر مبنی بر اینکه در صورت عدم پرداخت اجاره عرصه مسکن مهر به برخورد قانونی توسط این شرکت منجر می شود را تکذیب کرد.
عضو هیات مدیره شرکت عمران پرند از ضدعفونی معابر پرند به صورت یک شب در میان توسط واحد خدمات شهری شرکت عمران این شهر جدید خبر داد.
بورس نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۲۳ - ۱۲:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
شرکت عمران و سازندگی استان قزوین از تغییر ترکیب هیات مدیره خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۲/۲۲ - ۱۵:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
مقام مسئول شرکت عمران هشتگرد با اشاره به آغاز ثبت نام طرح ملی مسکن این شهر از روز شنبه آینده، گفت: ثبت نام این دوره به 2 روش پیامکی و مراجعه به سایت طرح ملی مسکن انجام می شود.
تابا خبر   ۱۳۹۸/۱۲/۲۱ - ۲۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
استاندار خوزستان :50 خانه فرسوده و در معرض خطر منطقه حصیرآباد را تا پایان فروردین سال 99 جا به جا خواهد کرد. به گزارش تابا ؛غلامرضا شریعتی روز چهارشنبه 21 اسفندماه در پایان نشست بررسی مشکلات منطقه حصیرآباد اهواز اعلام کرد ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۱ - ۱۸:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس گفت: از روز شنبه 24 اسفند ماه، مالکان مسکن مهر پردیس مدارک خود را برای دریافت کارت اقساط وام بانک مسکن غیر حضوری و از طریق میز خدمت الکترونیکی به این شرکت تحویل خواهند داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۲/۲۱ - ۱۵:۱۱    
عضو هیئت مدیره شرکت عمران پرند گفت:به منظور پیشگیری از شیوع کرونا ویروس وجلوگیری از تجمع متقاضان برای امور اداری و بانکی و تحویل مسکن مهر تمام امور مربوطه الکترونیکی شده است و نیاز به حضورفیزیکی نیست.
شوشان   ۱۳۹۸/۱۲/۲۱ - ۱۳:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیر اداره تعمیرات و نگهداری ماشین آلات شرکت عمران نیرو خوزستان صبا از عملیات تعمیر و راه اندازی 8 دستگاه ماشین آلات راهسازی طی 2 هفته ی گذشته در تعمیرگاه مرکزی این شرکت در کوت امیر خبر داد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۸/۱۲/۲۰ - ۲۰:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید هشتگرد از تکمیل و تحویل 14هزار و احد مسکن مهر تا پایان فروردین ماه سال آینده در این شهر جدید خبر داد.