دوشنبه ۲۸ مردادساعت ۲۱:۵۶Aug 2019 19

جدیدترین‌های «کمیسیون اصل نود»

نایب رئیس کمیسیون اصل نود مجلس با بیان اینکه بر اساس مستنداتی که به دست نمایندگان محلس رسیده، حجم ذرتهای آلوده وارد شده به کشور 500 هزار تن است گفت: پرونده ای در این خصوص در مجلس تشکیل و به قوه قضائیه ارائه شد.
سهیلا روزبان| هزینه 3500 میلیارد تومانی فقط برای صندوق عقب 206 حسابی حاشیه ساز شده است. بهرام پارسایی، رئیس کمیسیون اصل نود مجلس این موضوع را به توییتر کشاند و حالا به شهروند می گوید که مشکلات در صنعت خودروسازی ایران آن قدر پیچیده شده است که به نظر می رسد مشکل لاینحل است. ...
نایب رئیس کمیسیون اصل نود مجلس با بیان اینکه بر اساس مستنداتی که به دست نمایندگان محلس رسیده، حجم ذرتهای آلوده وارد شده به کشور 500 هزار تن است گفت: پرونده ای در این خصوص در مجلس تشکیل و به قوه قضاییه ارائه شد. ...
رئیس کمیسیون اصل نود می گوید از نظر این کمیسیون تخلفاتی رخ داده و گزارش های مربوط به آن به نهادهای قضایی و تصمیم گیرنده ارجاع شده است و به زودی نیز گزارش کمیسیون اصل نود در صحن مجلس قرائت می شود.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۰۸:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی گفت: من حیث المجموع عملکرد سازمان میراث فرهنگی در حوزه هایی نظیر واگذاری به بخش خصوصی، برگزاری نمایشگاه ها، ایجاد شفافیت، استرداد اموال فرهنگی و... بسیار مثبت ارزیابی شد.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۹:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون اصل نود مجلس با یادآوری وادرات 500 هزار تن ذرت آلوده به قارچ آفلاتوکسین، گفت: عدم هماهنگی دستگاه های دولتی دلیل واردات ذرت های آلوده است لذا وزارتخانه های جهاد کشاورزی و بهداشت و مسئولان گمرک مکلف به ارایه اسناد شدند.
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۶:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز : عضو هیئت رئیسه کمیسیون اصل نود مجلس با اشاره به حضور رئیس سازمان میراث در جلسه این کمیسیون و با تأکید بر درآمدزایی از حوزه گردشگری گفت ...
سلام نو / خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۲۱:۱۲   + ۱۹ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، محمدرضا امیرحسنخانی عصر شنبه در گفت و گو با خبرنگار سیاسی ایرنا در تشریح نشست کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی افزود: سازمان میراث فرهنگی و گردشگری، برای ورود سرمایه به کشور تمهیداتی در نظر گرفته است از جمله اینکه در ایران برای تسهیل در خرید و سیاحت گردشگران خارجی ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۷:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
فرهاد تجری عضو پیشین کمیسیون اصل نود مجلس با اکثریت آرا به عضویت کمیسیون قضایی مجلس درآمد.
دانا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۲:۴۵    
رئیس کمیسیون اصل نود مجلس گفت: 102 مورد پرونده زمین خواری در کمیسیون اصل نود رسیدگی کردیم و حتما مصریم که با افراد فاسد در هر جایگاه و رتبه ای که هستند برخورد شود.
پایگاه اطلاع رسانی رادیو   ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۱:۴۵    
سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس با اشاره به غیر استاندارد بودن خودروی سمند گفت: این خودرو دارای استاندارد های جهانی نبوده و با توجه به 120 میلیارد تومان هزینه برای طراحی، حتی تست تصادف هم انجام نداده است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۰۷:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه حضور نیروهای آمریکایی در خلیج فارس یک خطای استراتژیک و غلط است، گفت: حضور آمریکایی ها در خلیج فارس دارای سابقه تاریخی است و آنها به زودی مجبور خواهند بود برای همیشه از کل منطقه خارج شوند.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۰۰:۱۲    
ایسنا نوشت : بهرام پارسایی، سخنگوی کمیسیون اصل نود در صفحه شخصی خود در توییتر با اشاره به اسناد در اختیار در مورد فساد در طراحی خودرو سمند، گفت که به زودی پرده ای دیگر از یک فساد بزرگ تر در مافیای خودرو را اعلام خواهد کرد.
رکنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۵ - ۱۸:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: سخنگوی کمیسیون اصل نود با اشاره به اسناد در اختیار در مورد فساد در طراحی خودرو سمند، گفت که به زودی پرده ای دیگر از یک فساد بزرگتر در ⁧مافیای خودرو⁩ را اعلام خواهد کرد. حوادث رکنا: یک خودروی سمند در بزرگراه حکیم با یک خلافی عجیب به دام افتاد. ...
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۵ - ۱۳:۲۹   + ۵۰ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: سخنگوی کمیسیون اصل نود با اشاره به اسناد در اختیار در مورد فساد در طراحی خودرو سمند، گفت که به زودی پرده ای دیگر از یک فساد بزرگتر در ⁧مافیای خودرو⁩ را اعلام خواهد کرد. ...
پدال نیوز   ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ۱۰:۳۴    
پدال نیوز: سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی گفت: خودروسازی ایران 100 هزار میلیارد تومان بدهکار است.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ۰۰:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
خانه ملت : سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی گفت: خودروسازی ایران 100 هزار میلیارد تومان بدهکار است. بهرام پارسایی افزود: براساس گزارش رسیده به کمیسیون اصل نود مجلس، وقوع بحران در صنعت خودرو نزدیک است و اگر تدبیری برای آن نشود، خودروسازان به بحرانی شدیدتر از موسسات مالی تبدیل می شوند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۱۴:۱۴    
با حضور رئیس کمیسیون اصل نود مجلس؛خانه ورزش روستایی کمال آباد از توابع شهرستان البرز به بهره برداری رسید.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۱۰:۰۹    
نشست کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی امروز سه شنبه 22 مردادماه با حضور سیدجواد حسینی، سرپرست وزارت آموزش و پرورش و اعضای این کمیسیون برگزار شد.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۱۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
نشست کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی امروز سه شنبه 22 مردادماه با حضور سیدجواد حسینی، سرپرست وزارت آموزش و پرورش و اعضای این کمیسیون برگزار شد.
روزنامه شهروند   ۱۳۹۸/۰۵/۱۶ - ۱۳:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
شهروند | 8 هزار پرواز داخلی در سال 96 کنسل شد و میزان تاخیری پروازها از 900 هزار دقیقه هم فراتر رفت. این آمار را بهرام پارسا، سخنگوی کمیسیون اصل نود اعلام کرده و گفته است: آمار کنسلی پروازها طبق استعلام کمیسیون، آمار وحشتناکی است ...
اقتصاد آنلاین / همسو نیوز   ۱۳۹۸/۰۵/۱۵ - ۰۴:۲۴   + ۲۰ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، بهرام پارسایی گفت: کمیسیون اصل نود در مورد افزایش بی رویه قیمت، کنسلی و تاخیر پروازها استعلامی را از سازمان هواپیمایی کشوری داشته که پس از مهلت یک ماهه برای پاسخگویی سازمان هواپیمایی با وزیر راه در این رابطه جلسه ای را برگزار خواهیم کرد. ...
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، امیر خجسته نماینده همدان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به بازدید هیأت اعزامی کمیسیون اصل 90 از گمرکات جنوب کشور گفت ...
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۵/۱۳ - ۱۰:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون اصل نود مجلس با اشاره به بروز تخلفات سیاسی- اقتصادی در برخی از شوراهای شهر و روستا، گفت: اصلاح قانون مرتبط با نظارت بر انتخابات شوراها ضروری است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۵/۱۲ - ۱۳:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون اصل نود مجلس گفت: در بازدید کمیسیون از گمرکات جنوب مشخص شد سه و نیم میلیون تن کالای اساسی در یکی از بنادر انبار شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۵/۱۲ - ۱۳:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
محمدرضا داورزنی معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان به همراه معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین،رئیس کمیسیون اصل نود مجلس و مدیرکل ورزش و جوانان استان قزوین از استادیوم در حال احداث 6 هزار نفری قزوین بازدید کرد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۵/۱۱ - ۲۲:۱۵    
خبرگزاری میزان- عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: کمیته فرهنگی کمیسیون اصل نود مجلس گزارشی درباره ارزیابی از میراث فرهنگی کشور تهیه کرده است. تاریخ انتشار: 22:12 - 11 مرداد 1398 - کد خبر: 538031
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۵/۱۱ - ۱۱:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اصل نود مجلس گفت: پس از نمایش اقتدار ایران در تنگه هرمز، شاهد افزایش قدرت چانه زنی ایران در جهان هستیم و اگر امروز آمریکا و انگلیس کسانی را برای مذاکره با ایران می فرستند، نتیجه این اقتدار و توانمندی است.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۸/۰۵/۰۸ - ۱۲:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین ، داوود محمدی رئیس کمیسیون اصل 90 ، در تشریح نشست دیروز کمیسیون قانون اساسی با وزیر صنعت معدن و تجارت اظهار داشت: کمیسیون اصل 90 پرونده ای را برای اجرای دقیق قانون منع بکارگیری بازنشستگان در مورد کلیه وزارتخانه ها تشکیل داده و روزگذشته نیز این جلسه در مورد وضعیت اجرای قانون ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۵/۰۷ - ۱۶:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی در انتقاد به عزل و نصب های اخیر در قزوین، گفت: در استان قزوین به صورت افراطی از نام آقای جهانگیری در عزل و نصب ها سوءاستفاده می شود.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۵/۰۷ - ۱۴:۴۹    
نشست کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی امروز دوشنبه 7 مردادماه با حضور رضا رحمانی، وزیر صمت و اعضای این کمیسیون برگزار شد.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۵/۰۷ - ۱۰:۲۸    
نایب رئیس کمیسیون اصل نود در مجلس از بررسی مشکلات عرصه کشاورزی با حضور محمود حجتی خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ - ۱۹:۲۲    
باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: اعضای کمیسیون اصل نود در نشست امروز خود هیأت رئیسه این کمیسون برای اجلاسیه چهارم در مجلس دهم را انتخاب کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ - ۱۷:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
هیأت رئیسه کمیسیون اصل نود برای اجلاسیه چهارم مجلس دهم مشخص شد و داداشی و خجسته نواب اول و دوم کمیسیون شدند.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ - ۱۷:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس از برگزاری انتخابات هیات رئیسه کمیسیون خبر داد و گفت: آقایان داداشی و خجسته به عنوان نواب رئیس و پارسایی به عنوان سخنگو انتخاب شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۵/۰۵ - ۱۳:۵۰    
رئیس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی با اشاره به تجهیز 103 خانه ورزش روستایی، گفت: این امر نشاط و طراوت مضاعفی را در روستاها ایجاد کرده و به همین سبب احتمالاً در هر روستا یک خانه ورزش ساخته می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۵/۰۲ - ۱۲:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی گفت: مهارت آموزی در کشور ارزشمند است اما متاسفانه این مهارت آموزی در جامعه با دخالت دولت حذف شده است.
میهن صنعت   ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۱۴:۵۸    
عضو کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی گفت: برگزاری نمایشگاه فرصت های ساخت داخل و رونق تولید از آن جهت بسیار خوب و مفید است که با این رویکرد نشان می دهیم وعده هایمان در حد شعار نمانده و در حال عملیاتی کردن آن ها هستیم.
روزنامه نوآوران   ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۱۴:۲۳   + ۱۷ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی گفت: برگزاری نمایشگاه فرصت های ساخت داخل و رونق تولید از آن جهت بسیار خوب و مفید است که با این رویکرد نشان می دهیم وعده هایمان در حد شعار نمانده و در حال عملیاتی کردن آن ها هستیم.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۴:۰۷    
رئیس کمیسیون اصل نود قانون اساسی مجلس گفت: گزارش این کمیسیون همزمان، به قوه قضائیه ارسال شده تا با تخلفات به درستی برخورد شود.
میهن صنعت   ۱۳۹۸/۰۴/۳۰ - ۱۲:۲۹    
سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس درباره صحبت های رئیس سازمان خصوصی سازی مبنی بر اینکه ایران خودرو و سایپا در وثیقه بوده و امکان واگذاری ندارند، بیان کرد: اغلب شرکت های واگذاری شده در وثیقه بودند به طور مثال آلومینیوم المهدی بدون فک وثیقه واگذار شد.
سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس درباره صحبت های رئیس سازمان خصوصی سازی مبنی بر اینکه ایران خودرو و سایپا در وثیقه بوده و امکان واگذاری ندارند، بیان کرد: اغلب شرکت های واگذاری شده در وثیقه بودند به طور مثال آلومینیوم المهدی بدون فک وثیقه واگذار شد.
شریان   ۱۳۹۸/۰۴/۳۰ - ۱۱:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش شریان نیوز ،داود محمدی با رای اعتماد نمایندگان، به ریاست کمیسیون اصل 90 انتخاب شد به گزارش جهان نیوز ، در ادامه جلسه علنی امروز- یکشنبه- داود محمدی برای ریاست کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی معرفی شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۴/۳۰ - ۱۱:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک برای چهارمین سال متوالی، رئیس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی شد.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۴/۳۰ - ۱۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
داود محمدی نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی برای چهارمین سال، رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۴/۳۰ - ۱۱:۲۱    
با رای نمایندگان داوود محمدی به عنوان رئیس کمیسیون اصل نود انتخاب شد.
اقتصاد آنلاین / ایلنا   ۱۳۹۸/۰۴/۳۰ - ۱۱:۵۲   + ۱۹ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، انتخاب رئیس کمیسیون اصل 90 در دستور کار جلسه علنی صبح امروز یکشنبه مجلس قرار داشت. که داوود محمدی به عنوان گزینه هیات رئیسه معرفی و با 161 رأی نمایندگان از مجموع 179 رأی مأخوذه به عنوان رئیس کمیسیون اصل 90 برای سال چهارم و سال پایانی مجلس دهم انتخاب شد. ...
تهران پرس   ۱۳۹۸/۰۴/۳۰ - ۱۰:۴۷    
به گزارش خبرگزاری تهران پرس، داود محمدی نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز (یکشنبه) پارلمان از سوی هیأت رئیسه مجلس به عنوان گزینه ریاست کمیسیون اصل نود مجلس معرفی شد. بر این اساس در حال حاضر رأی گیری برای انتخابات ریاست کمیسیون اصل نود مجلس در حال برگزاری است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۴/۳۰ - ۱۰:۴۴    
نماینده مردم قزوین در مجلس به عنوان گزینه ریاست کمیسیون اصل نود معرفی شد.