سه شنبه ۱۹ فروردینساعت ۱۰:۲۴Apr 2020 7

جدیدترین‌های «کمیسیون آموزش»

 
برترین ها   ۵ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس گفت: قرار است تا آخر فروردین ماه تاریخ پایان سال تحصیلی به ویژه امتحانات نهایی دانش آموزان اعلام شود. میرحمایت میرزاده، با اشاره به جلسه کمیسیون آموزش و تحقیقات با وزرای آموزش و پرورش و علوم و تحقیقات ...
خبرگزاری فارس   ۲۴ دقیقه پیش    
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: فعلا راه بهتری جز کنکور و مصاحبه برای انتخاب دانشجویان دکتری وجود ندارد زیرا کسی که می خواهد در این جایگاه باشد باید توانایی خود را احراز کند و باید به اساتید باسابقه و برجسته ای که داوری می کنند اطمینان کرد.
خانه ملت   ۳۵ دقیقه پیش    
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: جهش تولید کشور در گرو تولید و تقویت سرمایه اجتماعی سالم در مدارس است.
خانه ملت   ۳۶ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
در نشست مشترک کمیسیون آموزش مجلس با وزیر و معاونان آموزش و پرورش مسائلی مانند زمان برگزاری کنکور و دایر شدن مدارس، تغییر تقویم آموزشی، آموزش سکویی و ضمن خدمت فرهنگیان مطرح شد.
خانه ملت   ۱۰ ساعت پیش   + ۲۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: در نشست مشترک امروز کمیسیون آموزش و تحقیقات با وزیر آموزش و پرورش مقرر شد این وزارتخانه تا آخر فروردین ماه تاریخ پایان سال تحصیلی به ویژه امتحانات نهایی دانش آموزان را اعلام کند.
برترین ها / اول فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۹:۱۵   + ۳۱ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: حمایت میرزاده، سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس درباره جلسه با وزیر آموزش و پرورش با موضوع چگونگی آغاز سال تحصیلی اظهار کرد: در این جلسه درباره تمام دغدغه هایی که از جانب خانواده ها، دانش آموزان و معلمان مطرح شده بود تبادل نظر شد. ...
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۲۰:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس محتوای جلسه امروز این کمیسیون با دو وزیر آموزش و پرورش و علوم را تشریح کرد.
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۹:۲۷   + ۱۵ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: حمایت میرزاده، سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس درباره جلسه با وزیر آموزش و پرورش با موضوع چگونگی آغاز سال تحصیلی اظهار کرد: در این جلسه درباره تمام دغدغه هایی که از جانب خانواده ها، دانش آموزان و معلمان مطرح شده بود تبادل نظر شد. ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۷:۵۲    
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: بهترین کار این است که این ترم دانشگاه حذف شود به دلیل اینکه هنوز مشخص نیست که بتوانیم دانشگاه را بازگشایی کنیم و کنکور امسال هم باید برگزار نشود.
رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: در ایام تعطیلی مدارس، اقدامات خوبی در آموزش و پرورش انجام گرفته است.
ایسنا: محسن حاجی میرزایی در نشستی با اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی که در دفتر وزیر برگزار شد، با تبریک اعیاد مبارک شعبانیه اظهار کرد: امیدوارم دوره آینده مجلس شورای اسلامی با شکوه پیش رود و برای عزت و اقتدار جمهوری اسلامی ایران راهگشا باشد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۵:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش مجلس گفت: قرار است در جلسه عصر امروز تعدادی از اعضای این کمیسیون با محسن حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش دیدار کرده و زمان بازگشایی مدارس، برگزاری امتحانات نهایی و کنکور را بررسی کنند.
دانا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۲:۴۴   + ۸ سایت دیگر  
کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی عصر امروز در نشست مشترک با وزرای علوم و آموزش و پرورش درباره تعطیلی مدارس و زمان برگزاری امتحانات نهایی و کنکور تبادل نظر می کنند.
صاحب نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۲:۴۳    
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: بهترین کار این است که این ترم دانشگاه حذف شود به دلیل اینکه هنوز مشخص نیست که بتوانیم دانشگاه را بازگشایی کنیم و کنکور امسال هم باید برگزار نشود.
اقتصاد آنلاین / خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۲:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس اسلامی گفت: افزایش 50 درصدی حقوق قانون مدیریت کشوری که به دستور دولت اجرایی شد در مورد فرهنگیان به مرحله اجرا درآمد اما معلمان مشمول این افزایش حقوق نشدند.
میزان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۰:۵۰    
خبرگزاری میزان- عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی گفت: این کمییسون امروز دوشنبه جلسه ای با وزیر آموزش و پرورش و معاونین این وزارتخانه پیرو مباحث تحصیلی دانش آموزان در شرایط بروز کرونا خواهد داشت. تاریخ انتشار: 10:49 - 18 فروردین 1399 - کد خبر: 610292
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۰:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس با اشاره به اینکه آموزش وپرورش از این به بعد باید آموزش الکترونیک را به رسمیت بشناسد، گفت: مسئولان ابتدا به فکر سلامت دانش آموزان باشند و بعد آموزش آنها.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۰:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش از برگزاری جلسه این کمیسیون برای بررسی نحوه بازگشایی مدارس و دانشگاه ها و همچنین زمان و شیوه برگزاری امتحانات دانش آموزان، خبر داد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۰۲:۵۸   + ۱۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: به رسمیت شناختن آموزش غیرحضوری یکی از درس هایی است که کرونا به مسئولان آموزشی کشور داد لذا انتظار می رود برنامه ریزی مدونی برای آموزش غیرحضوری صورت گیرد.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۲۲:۱۱    
حذف کنکور 99 به دلیل کرونا فقط یک پیشنهاد است باشگاه خبرنگاران جوان- رئیس کمیسیون آموزش مجلس درباره عدم برگزاری کنکور سراسری سال 99 و جذب 100 درصدی دانشجو بر اساس سوابق تحصیلی، گفت: این موضوع تنها یک پیشنهاد از سوی یکی از اعضای کمیسیون آموزش مجلس بوده که هنوز روی آن کار نشده است. ...
8 صبح   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۲۰:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
مشکلاتی که جامعه متأثر از ویروس کرونا متحمل شده، حالا برای بسیاری از داوطلبان آزمون سراسری سال جاری این پرسش را به وجود آورده که بالاخره زمان دقیق کنکور 99 چه زمانی است؟ آیا کنکور امسال به تعویق می افتد یا خیر؟ ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۲۰:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش مجلس گفت: نباید بگذاریم صدمه جدی به فعالان حوزه رسانه وارد شود، زیرا خبرنگاران و سایر متخصصین این حوزه قطعاً در شرایط کنونی دچار مشکل خواهند شد. همه مسئولان و وزارتخانه های مربوطه موظفند در این روز های کرونایی، رسانه ها را حمایت کنند ...
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۲۰:۰۳    
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با اشاره به کارشکنی موسسات کنکور در لغو این آزمون و ضرورت آن به دلیل شیوع کرونا، از راهکار جایگزین برای پذیرش دانشجو در ایران سخن گفت.
مرحله دوم توزیع 150 هزار بطری محلول ضدعفونی کننده دست، بر پایه الکل 81 درصد به ارزش 120 میلیارد ریال و ارسال به 20 دانشگاه علوم پزشکی و 20 استان و 20 بیمارستان شهرستان های تهران برگزار شد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۶:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: امروز هم که کشور ما با کرونا درگیر شده که یک نوع جنگ بیولوژیک و یا جنگ ناخواسته بیولوژیک است شرکت های دانش بنیان ما به صحنه وارد شده اند. تاریخ انتشار: 16:50 - 17 فروردین 1399 - کد خبر: 610151
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در واکنش به احتمال بازگشایی مدارس از هفته آینده گفت: تصمیم گیری درباره بازگشایی مدارس حساسیت بسیار بالایی نسبت به موضوعات دیگر دارد و سلامت دانش آموزان از امتحانات مهم تر است. ...
رویداد ایران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۹:۲۹    
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: می توان امسال کنکور را برگزار نکرد و دانش آموزان با مراجعه به دانشگاه ها بر اساس سوابق تحصیلی پذیرش بگیرند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۳:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: می توان امسال کنکور را برگزار نکرد و دانش آموزان با مراجعه به دانشگاه ها بر اساس سوابق تحصیلی پذیرش بگیرند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۳:۰۷   + ۱۹ سایت دیگر  
رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از جلسه هفته جاری این کمیسیون با وزیران علوم و آموزش و پرورش برای بررسی موضوع بازگشایی مجدد مدارس و دانشگاه ها خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۰:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس معتقد است ویروس کرونا جنگ بیولوژیکی آمریکا علیه برخی کشورها است.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۹:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس از انتقال برخی دغدغه های معلمان درباره آموزش در فضای مجازی به مسئولین وزارت آموزش و پرورش خبر داد و گفت: سیستم آموزشی با اجبار در استفاده معلمان و دانش آموزان از اپ هایی داخلی به جایی نمی رسد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۴:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با تأکید بر نهادینه کردن فرهنگ استفاده صحیح از فضای مجازی بر استفاده از ظرفیت های فضای مجازی در مقطع کنونی تأکید و تصریح کرد: استفاده صحیح از این ظرفیت منجر به جهش علمی در سال جدید می شود.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۸:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه حذف ترم تحصیلی از اختیارات وزارت علوم بوده که به دانشگاه ها تفویض شده است، گفت: حذف ترم تحصیلی توسط دانشگاه ها منع قانونی ندارد.
برترین ها / دانا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۵:۴۶   + ۱۶ سایت دیگر  
برترین ها: رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت که با توجه به شرایط موجود بازگشایی کلاس های دانشگاهی حداقل تا نیمه اردیبهشت ماه متصور نیست. ...
فانوس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۷:۳۶    
رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: باید نخست مشخص شود که امتحانات نهایی چه زمانی قرار است برگزار شود بنابراین تا امتحانات نهایی برگزار نشود نمی توان در مورد زمان دقیق برگزاری کنکور سخنی گفت.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۶:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس بیان کرد: باوجود همه دلخوری ها، اکنون همبستگی مردم در اوج شیوع بیماری کرونا بیش از پیش نمایان شد و این نشان می دهد ممکن است مردم از اشخاص ناراحت باشند اما از نظام جمهوری اسلامی با تمام قدرت دفاع خواهند کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۵:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: باید نخست مشخص شود که امتحانات نهایی چه زمانی قرار است برگزار شود بنابراین تا امتحانات نهایی برگزار نشود نمی توان در مورد زمان دقیق برگزاری کنکور سخنی گفت.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۰۷:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: در رشته های هنرستان می توان رشته ای تحت عنوان بهداشت فردی ایجاد کرد. در حال حاضر ویروس کرونا منجر شده است که به بهداشت فردی توجه بیشتری داشته باشیم ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۶:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
عضو سابق کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: امروز بیش از هر زمان دیگر مجاهدت ها، فداکاری ها و خدمات فرزندان انقلابی ملت ایران از قله سرد و پوشیده از برف کردستان تا سنگر های سوزان جنوب کشور در هشت سال دفاع مقدس و امروز در عرصه جهاد سلامت در ذهن و خاطره ملت ایران ماندگار است.
تهران نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۵:۵۵    
حبیب الله دهمرده ، نماینده مردم زابل در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار سرویس سیاسی شبکه خبری تهران نیوز درباره طرح فاصله گذاری اجتماعی اظهار داشت: متأسفانه دولت در مدیریت رفت و آمدها پیش از آغاز سال نو کوتاهی کرده و همین کوتاهی منجر به بروز برخی مشکلات شد. ...
شما نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۵:۵۲    
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: متأسفانه سیستم توزیع تسهیلات بانکی برای حمایت از کسب و کارها و صاحبان مشاغل خیلی شفاف نیست و مشکلاتی در این خصوص مشاهده می شود.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۲:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با تأکید بر اینکه کمیسیون آموزش به زودی به مشکلات فنی فضای مجازی برای بهره گیری مراکز علمی و آموزشی از آن ورود خواهد کرد از مراکز پژوهشی شناسنامه دار خواست نسبت به تولید محتوا برای برای فضای مجازی اقدام کنند.
تحلیل بازار / خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۲:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون آموزش مجلس با بیان اینکه مجلس دهم باید مقدمات ریل گذاری برای حمایت از تولید را فراهم و مجلس یازدهم رسیدگی به آن را در دستور کار قرار دهد، گفت: قوانین مالیاتی باید برای جلوگیری از فرار مالیاتی و حمایت از سرمایه گذار و تولید، اصلاح شود.
شمال نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۲۳:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا : رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با قدردانی از عوامل ساخت سریال پایتخت گفت که برای بیان انتقاد ابتدا از عوامل سریال تشکر شود، بعد سیل نقدها را روانه کنید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۲۱:۲۵    
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات گفت: در برنامه های سوم تا ششم توسعه مسئله سهمیه های کنکوری دیده شده است و نمی توان قانون بالادستی را بر هم زد.
برترین ها / جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۲۰:۵۹   + ۱۵ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: رئیس مجمع نمایندگان استان تهران در مجلس شورای اسلامی پیش از ظهر امروز در تماس های جداگانه ای با فرمانده سپاه محمدرسول الله تهران بزرگ ،وزرای علوم و آموزش و پرورش درخصوص آخرین تدابیر اتخاذ شده درباره مسئولیت های مختلف در خصوص شرایط ویژه کشور با شیوع کرونا بحث و تبادل نظر کرد. ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۷:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از راه حل های غلبه بر مشکلات اقتصادی جهش تولید است که لازمه آن کار، تلاش، کوشش و در نهایت تولید با کیفیت است.
برترین ها / دانا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۹:۰۳   + ۱۵ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: پیش بینی می شود حداقل تعطیلی کلاس های درس تا پایان فروردین تمدید شود بنابراین در بهترین شرایط بازگشایی کلاس های درس در نیمه اول اردیبهشت ماه خواهد بود. ...