دوشنبه ۳۰ اردیبهشتساعت ۲۱:۰۴May 2019 20

جدیدترین‌های «کمیسیون آموزش»

خانه ملت   ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
نشست اعضای کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی امروز 30 اردیبهشت ماه 1398 با حضور منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری برگزار شد.
خانه ملت   ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به سئوال سه نماینده از وزیر علوم، تحقیقات و فناوری از مهلت دو هفته ای هر سه نماینده برای جمع بندی پاسخ های وزیر علوم در ارتباط با سئوالات مطروحه خبر داد.
آنا   ۳ ساعت پیش    
عضو کمیسیون آموزش مجلس گفت: وزیر علوم در کمیسیون آموزش حضور پیدا کرد و درباره وضعیت بودجه وزارت علوم و برخی دانشگاه ها توضیح داد که نمایندگان قانع نشدند.
سلامت نیوز   ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
سلامت نیوز :سخنگوی کمیسیون بهداشت مجلس با اشاره به ضرورت تفکیک قوانین مربوط به غذا و دارو گفت: به دلیل اهمیت و پیچیدگی های بحث غذایی ضروری است غذا قوانین جداگانه ای از دارو داشته باشد. ...
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس به تشریح جلسه امروز این کمیسیون که با حضور وزیر علوم برگزار شد، پرداخت.
وزارت آموزش و پرورش   ۴ ساعت پیش    
رئیس دانشگاه فرهنگیان با اشاره به حضور بیش از 70 درصد دانشجویان در سراهای دانشجویی در طول ترم، بر لزوم توجه به بودجه و نیازهای آنان تأکید کرد. به گزارش معاونت رسانه و ارتباطات آموزش وپرورش، در نشست مشترک اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با هیئت رئیسه دانشگاه فرهنگیان، حسین خنیفر ...
خانه ملت   ۶ ساعت پیش    
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با تأکید بر تشدید نظارت ها بر مدارس غیردولتی، عنوان کرد: نباید محدودیت هایی اعمال کرد که فقط عده ای خاص بتوانند در یک مدرسه مورد نظر تحصیل کنند و در این راستا آزمون ورودی برای مدارس غیردولتی جایگاه قانونی ندارد.
ایلنا   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: روز شنبه بازدید هایی از برخی مدارس غیردولتی انجام شد که نشان از وضعیت نگران کننده آن مدارس داشت.
امید نامه   ۸ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
نشست مشترک اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با اعضای هیات رییسه دانشگاه فرهنگیان با ارائه گزارش رییس و معاونان دانشگاه و اعلام حمایت اعضای کمیسیون از دانشگاه فرهنگیان به عنوان دانشگاهی که ماموریت تربیت معلم کشور را بر عهده دارد، برگزار شد.
آنا   ۸ ساعت پیش    
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: اکنون اهدا و پیوند عضو شکل خوبی به خود گرفته است.
همسو نیوز   ۹ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری همسو نیوز میرحمایت میرزاده سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس در آئین رونمایی از سامانه ثبت شکایات مردمی و تلفن گویای سازمان مدارس و مراکز غیردولتی که صبح امروز در سالن شهید حججی برگزار شد، گفت: هر نماینده ای در برابر تمام ملت ایران مسئول است ...
سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس گفت: عدم مهارت آموزی دلیل اصلی رشد روزافزون بیکاری در کشور است که بی شک بی توجهی به این مسئله سبب بروز مشکلات قابل توجهی می شود.
خانه ملت   ۹ ساعت پیش    
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس بیان داشت: از رئیس جمهور می خواهم آموزش و پرورش کشور را با هر ابزاری که می تواند و با تدبیری که انتظار می رود به ریل اصلی خود برگرداند.
بازتاب   ۱۰ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
آئین رونمایی از سامانه ثبت شکایات و تلفن گویای سازمان مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت های مردمی برگزار شد. به گزارش مهر، صبح امروز آئین رونمایی از سامانه ثبت شکایات و تلفن گویای سازمان مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت های مردمی، با حضور سید محمد بطحائی، وزیر آموزش و پرورش ...
خانه ملت   ۱۰ ساعت پیش    
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: باید در زمینه پژوهش در مدارس کار بیشتری صورت گیرد البته در سال های اخیر وضعیت پژوهش کمی بهتر شده اما باز هم جای کار بسیار است.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۰۹:۲۵    
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: انتقاد وزیر آموزش و پرورش مبنی بر حذف آزمون در دوره ابتدایی حرف درستی است اما اینکه عملیاتی و اجرایی شود، زمان بر است و باید کار کارشناسی خود را طی کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۰۷:۵۸   + ۱۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش مجلس گفت: اظهارات اخیر آقای روحانی در خصوص کم بودن اختیاراتش در کشور به منظور فرار از پاسخگویی از عملکردش بیان شده و وی باید توضیح دهد اگر اختیار لازم را نداشته، چرا وعده حل مشکلات کشور را در 100 روز داده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۰۷:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- دیدار روحانی با جمعی از دانشجویان و جوانان و تاکید بر نقش حضور نسل جوان در عرصه های مختلف برای گذر از تنگناها، اعلام تصویب طرح نوآفرین در هیات دولت از سوی آذری جهرمی، رای مثبت اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس به عدم تعویق زمان برگزاری کنکور 98 ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۲۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی نسبت به عدم تعویق زمان برگزاری کنکور سراسری 98 رای مثبت دادند.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۷:۴۸    
نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: ارزیابی درسی در سه سال اول دوره ابتدایی باید روش توصیفی باشد و در سه سال دوم دوره ابتدایی نمره و کارنامه برای دانش آموزان صادر شود تا در مقاطع بالاتر یکدفعه دچار تعارض نشوند.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۷:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با اشاره به حضور رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در نشست امروز کمیسیون متبوعش، از جمع بندی کمیسیون مبنی بر عدم امکان تغییر زمان برگزاری کنکور سراسری خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۷:۳۶    
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات گفت: دانش اموزان مناطق سیل زده 5 درصد سهمیه مازاد دریافت می کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۷:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش گفت: رئیس سازمان سنجش در نشست این کمیسیون اعلام کرد که اگر زمان برگزاری کنکور به تعویق بیفتد، می تواند مشکلاتی را ایجاد کند و نمایندگان پس از استماع نظر خدایی اعلام کردند که تعویقی در زمان برگزاری کنکور سراسری نباید صورت گیرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۷:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به حضور رئیس سازمان سنجش در جلسه امروز این کمیسیون گفت: خدایی تاکید کرد زمان برگزاری کنکور تغییر نخواهد یافت.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۶:۵۹   + ۳۸ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی خبر داد: امروز آقای خدایی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در جلسه این کمیسیون گفت که زمان کنکور به هیچ وجه تغییر پیدا نمی کند.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۶:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- عضو هیئت رئیسه کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس گفت: این کمیسیون به طور صددرصد مخالف به تعویق افتادن زمان برگزاری کنکور در سراسر کشور است چرا که این مسئله می تواند باعث اضطراب بسیاری از خانواده ها در کل کشور شود.
وانا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۶:۳۱    
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت از رئیس جمهور می خواهم آموزش و پرورش کشور را با هر ابزاری که می تواند و با تدبیری که انتظار می رود به ریل اصلی خود برگرداند.
موج   ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۶:۲۹    
عضو کمیسیون آموزش مجلس گفت: حقوق دانشجو معلمان دانشگاه فرهنگیان باید افزایش یابد. به گزارش خبرگزاری موج، محمد مهدی زاهدی در توییتی نوشت: وزارت آموزش و پرورش مکلف به اعمال افزایش حقوق دانشجو معلمان دانشگاه فرهنگیان بر اساس قانون بودجه سال 1398 است. ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۵:۵۱    
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: بنده معتقدم سلطانی فر از وزرای قبلی عملکرد بهتری داشته است.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۵:۵۰    
خانه ملت نوشت: عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت از رئیس جمهور می خواهم آموزش و پرورش کشور را با هر ابزاری که می تواند و با تدبیری که انتظار می رود به ریل اصلی خود برگرداند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۵:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: طرح دو فوریتی تعویق کنکور سراسری هفته آینده در مجلس بررسی می شود.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۵:۰۹    
اقتصاد ایران: عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: از رئیس جمهور می خواهم آموزش و پرورش کشور را با هر ابزاری که می تواند و با تدبیری که انتظار می رود به ریل اصلی خود برگرداند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۳:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش گفت: مسئولان باید در مقابل تصمیمات غلط که هزینه های کشور را بر کشور وارد کرده پاسخگو باشند.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۳:۰۰   + ۱۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس بیان داشت: از رئیس جمهور می خواهم آموزش و پرورش کشور را با هر ابزاری که می تواند و با تدبیری که انتظار می رود به ریل اصلی خود برگرداند.
پرس شیعه   ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۰:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
فریده اولاد قباد عضو فراکسیون قرآن و عترت مجلس شورای اسلامی گفت: نمایندگان به عنوان منتخبین مردم باید از مطالبات و نظرات مردم نسبت به مسئولان و مقامات دفاع کنند. ...
پانا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۰۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - عضو هیات رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی بر لزوم جذب مربیان قرآن و هنر در آموزش و پرورش از طریق دانشگاه فرهنگیان تاکید کرد. ...
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۰۸:۳۷    
سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس با تمجید از طرح تشکیل سازمان نظام صنفی معلمان گفت: دغدغه ها و مطالبات فرهنگیان از طریق سازمان نظام صنفی معلمان دنبال شود.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۰۸:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیته علوم، تحقیقات و فناوری کمیسیون آموزش مجلس ، با اشاره به لزوم توجه ویژه به امر نخبه پروری در کشور گفت: متاسفانه ضوابط شناسایی نخبگان در سیستم آموزش و پرورش به نحو مطلوب نیست.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۰۸:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
نایب رییس کمیسیون آموزش مجلس از نبود نظارت و کنترل وزارت آموزش و پرورش بر فعالیت مدارس غیردولتی انتقاد کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۲:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی تغییر در زمان برگزاری کنکور 98 را موجب اخلال در نظم آموزشی کشور دانست و گفت: معتقدم فرصت کافی برای داوطلبان مناطق سیل زده تا دو ماه آینده جهت مرور درس ها وجود دارد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: برخی نمایندگان به دلایل ملاحظات انتخاباتی تمایلی به استیضاح وزرا به ویژه وزیر علوم، تحقیقات و فناوری ندارند.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۰۹:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس با بیان اینکه تعداد بالای فارغ التحصیلان بیکار در کشور، ماحصل مدرک گرایی است،گفت: صرف داشتن مدرک نمی تواند ضامن شغل افراد باشد.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۰۸:۲۵    
عضو کمیسیون آموزش مجلس با اشاره به اجرای ناقص سند تحول بنیادین آموزش و پرورش گفت: مسئولان آموزشی کشور، عزم جدی برای اجرای کامل سند تحول بنیادین را ندارند.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۰۸:۲۲    
عضو کمیسیون آموزش مجلس معتقد است که برای داشتن جامعه ای ایده آل بدون جرم و بزه، باید تزکیه و تعهد را باید نسبت به تعلیم و آموزش در اولویت قرار داد.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۲:۴۰    
عضو کمیته آموزش و پرورش کمیسیون آموزش مجلس با بیان اینکه فضای آموزشی کشور برای حذف مشق شب مناسب نیست، گفت: در حال حاضر امکان حذف مشق شب از سیستم آموزشی کشور وجود ندارد.
تهران پرس   ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۰۵:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
محمدمهدی زاهدی عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری تهران پرس، عدم برگزاری جلسات شورایعالی انقلاب فرهنگی را سبب ایجاد آسیب به نظام آموزش و فرهنگ دانست و گفت: با توجه این که شورای عالی انقلاب فرهنگی یک حوزه مرجع در زمینه علمی ...
آنا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۹:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته آموزش عالی و علوم پزشکی کمیسیون آموزش مجلس تأکید کرد: وزارت علوم و سازمان سنجش هر چه زودتر وضعیت کنکور داوطلبان در مناطق سیل زده را تعیین تکلیف کنند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۸:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عضو کمیسیون آموزش وتحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس در سال 98 بودجه خوبی برای شرکت های دانش بنیان در نظرگرفته است که امید می رود عملکرد این شرکت ها را بهبود بخشد.
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، میرحمایت میرزاده درباره احتمال تعویق زمان کنکور سراسری به دلیل وقوع سیل، اظهار داشت: این موضوع تاکنون در مجلس شورای اسلامی و کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس مطرح نشده است. ...
شعار سال   ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۶:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
حاجی بابایی امسال هم اعلام کرده قصد نامزدی برای انتخابات ریاست مجلس را دارد. انتقاد اصولگرایان از لاریجانی در این یک سال هم به اوج خود رسیده است. اما ساختار مجلس ایران پیچیده است. شاید اصلا عارف نامزد ریاست مجلس نشود و به همان ریاست کمیسیون آموزش اکتفا کند ...