دوشنبه ۲۷ آبانساعت ۱۳:۱۳Nov 2019 18

جدیدترین‌های «مسیل»

ایرنا   ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- هواشناسی خراسان رضوی با صدور اطلاعیه ای نسبت به آب گرفتگی معابر و سیلابی شدن مسیل ها بر اثر بارش های برف و باران در مناطق مختلف این استان هشدار داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۲۰:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
بوشهر - مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان بوشهر با اشاره به خطر وقوع سیلاب و طغیان رودخانه ها در استان بوشهر گفت: مردم هنگام بارندگی به رودخانه ها و مسیل ها نزدیک نشوند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۶:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
با فعالیت سامانه بارشی از امروزعصر در استان، احتمال آبگرفتگی معابر، سیلابی شدن مسیل ها و رودخانه ها وجود دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۶:۳۱   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای بوشهر گفت: با توجه به هشدار هواشناسی مبنی بر بارش شدید باران و احتمال وقوع سیلاب، مردم از نزدیک شدن به حریم رودخانه ها و مسیل ها خودداری کنند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۴:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر مدیرعامل آب منطقه ای بوشهر با اشاره به احتمال وقوع سیلاب در بوشهر گفت: ساکنین حاشیه رودخانه ها و مسیل ها در بستر و حریم رودخانه اسکان نیافته و از فعالیت در مناطق مستعد سیل خودداری نمایند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۳:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد مدیرکل هواشناسی استان کهگیلویه و بویراحمد نسبت سیلابی شدن مسیل ها و آبگرفتگی معابر و اختلال در تردد جاده ای این استان هشدار داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۳:۳۷    
شهرری- ایرنا- شهردار قیامدشت گفت: مسیل های منتهی به جاده امام رضا(ع) برای جلوگیری از هرگونه آبگرفتی در اثر بارش های پاییز و زمستان با اعتبار سه میلیارد و 200 میلیون ریال در حوزه شهر قیامدشت لایروبی شد.
شاخص نیوز   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۰:۱۱   + ۱۲ سایت دیگر  
شاخص : مدیرکل مدیریت بحران استانداری قزوین گفت: متعاقب این سامانه بارشی احتمال بروز آبگرفتگی و سیلاب در سطح شهرها و مسیل رودخانه ها و نیز کولاک و مه گرفتگی در گردنه ها وجود دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۸/۲۴ - ۱۲:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
هواشناسی استان بوشهر درباره سیلابی شدن مسیل ها و وزش تندباد از ظهر یکشنبه تا پایان دوشنبه هشدار داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۱۸:۲۴    
آستارا - ایرنا - ستاد مدیریت بحران فرمانداری بندر آستارا با انتشار اطلاعیه ای، نسبت به بالا آمدن آب رودخانه ها، سیلابی شدن مسیل ها و رعد و برق ناشی از بارش ها هشدار داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۱۶:۵۹   + ۸ سایت دیگر  
اهواز- مدیرکل هواشناسی استان خوزستان گفت: از اواخر روز شنبه تا سه شنبه هفته آینده با تقویت سامانه بارشی در استان شاهد آب گرفتگی معابر و طغیان مسیل ها در نقاط مختلف خوزستان خواهیم بود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۱۵:۰۶   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- اداره کل هواشناسی استان تهران با صدور اطلاعیه ای هشدار دارد: با بارش باران و گاهی برف در سطح شهر تهران در روز شنبه 25 آبان امکان آبگرفتی معابر، مسیل ها و اختلال در آمد و شد و به ویژه در نواحی کوهستانی به دلیل رخداد مه و لغزندگی وجود دارد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۱۴:۱۳   + ۱۴ سایت دیگر  
از حدود 2 هفته پیش از گوشه و کنار زمزمه هایی به گوش می رسید که در بارندگی های اخیر و طغیان یکی از مسیل های قدیمی تهران، با نفوذ آب در مخازن سازمان اسناد و کتابخانه ملی، اسنادی از بین رفته است، اما مسئولان کتابخانه ملی امروز این موضوع را رد کردند.
صبحانه انلاین   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۲۱:۱۸    
اداره کل هواشناسی استان تهران در اطلاعیه ای هشدار داد: با پیش بینی سامانه بارشی، مردم از توقف در حاشیه رودخانه ها و مسیل ها خودداری کنند
عصر ایران   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۲۰:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی استان تهران در اطلاعیه ای هشدار داد: با پیش بینی سامانه بارشی، مردم از توقف در حاشیه رودخانه ها و مسیل ها خودداری کنند. در این اطلاعیه که ایرنا قرار گرفت آمده است: با فعالیت سامانه بارشی ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۲۰:۰۳   + ۱۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- اداره کل هواشناسی استان تهران در اطلاعیه ای هشدار داد: با پیش بینی سامانه بارشی، مردم از توقف در حاشیه رودخانه ها و مسیل ها خودداری کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۵:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
لار- لایروبی مسیل رودخانه های فصلی لار است به منظور جلوگیری از ایجاد سیلاب اجرا شد.
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۵:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهردار مشهد از لایروبی کانال ها و مسیل های سرپوشیده این شهر خبر داد و گفت: عملیات اجرایی لایروبی با بیش از 70 در صد پیشرفت در حال انجام است.
جماران   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۳:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
پیام مساعدی روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: در این مدت ناپایداری های جوی به صورت بارش باران، گاهی رگبار باران همراه با رعدوبرق و وزش باد شدید و در مناطق مستعد با احتمال ریزش تگرگ پیش بینی می شود. ...
استانداری تهران   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۱:۵۹    
عملیات لایروبی رودخانه لات آجی شهر قرچک توسط معاونت خدمات شهری شهرداری انجام شد. رودخانه لات آجی به طول 10 کیلومتر یکی از مسیل های آب های روان و جلوگیری از سیل در بارندگی است که طی چند روز گذشته توسط شهرداری در حال لایروبی است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۱:۴۹    
شیراز- ایرنا- شهردار شیراز با رد برخی اظهارنظرها مبنی بر این که پاکسازی نشدن مسیل ها منجر به حادثه سیل دروازه قرآن شد، گفت: این مسیل ها مردادماه گذشته پاکسازی و کانال ها لایروبی شده بودند و مستندات آن قابل ارائه است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۱:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
بوشهر - مدیرکل هواشناسی استان بوشهر از وقوع بارش باران در استان خبر داد و گفت: در هفته آینده احتمال آب گرفتگی معابر عمومی، سیلابی شدن مسیل ها وجود دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان-مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان با اشاره به شناسایی 120 سازه پرخطر در مسیل رودخانه های استان اصفهان اظهار داشت: 140 کیلومتر از مسیر رودخانه های استان اصفهان ساماندهی شده است.
جماران   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۰:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا، علی داوودی مهر روز سه شنبه در نشست هم اندیشی برای مقابله با وقوع سیل در کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: بیش از 10 رودخانه اصلی، یک هزار و 400 کیلومتر مسیر رودخانه و بیش از 14 هزار کیلومتر مسیل و آبراهه در این استان وجود دارد. ...
جماران   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۰۹:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
محمود بدلی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: 245 هزار و 139 نفر جمعیت در این روستاها ساکن هستند که تامین ایمنی آنها در اولویت این اداره کل قرار دارد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۱۲:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری مرکزی: پاکسازی مسیل ها و رودخانه ها، تامین و ذخیره سازی انرژی، ساماندهی خودروها و رفع خطر از برخی ساختمان ها از اقدامات پیشگیرانه کاهش خسارت در زمان بحران است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۱:۰۹    
فرماندار گلپایگان گفت: این شهرستان با وجود دو سد بزرگ فقط حق برداشت 60 میلیون متر مکعب آب کشاورزی دارد، درخواست کشاورزان افزایش این میزان است.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۰۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
رییس حوزه هنری کشور با اذعان بر این نکته که هنر کاریکاتور، یک هنر انتقادی است، گفت: همانطور که هنرمندان کارتونیست با آثار خود دشمنان را سیلی می زنند طبیعتا لازم است مسیل و مشکلات جامعه را هم به تصویر بکشند.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۱۸:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
فروغی بسطامی گفته است: کار جنون ما به تماشا کشیده است / یعنی تو هم بیا که تماشای ما کنی؛ حکایت آبخیزداری ما است که چند سالی است با دستکاری شدید در کوهستان و تخریب جویبارها و مسیل ها به پیش می رود. منتقد سدسازی بودیم که رودخانه ها را از خروش بازداشتند و تالاب ها را خشکاندند.. ...
جماران   ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۱۰:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای سبزوار روز شنبه با بیان این مطلب به خبرنگار ایرنا گفت: تاکنون 500 میلیون ریال برای جبران خسارت سیل به راه های روستایی این شهرستان پرداخت شده است. ...
دولت   ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۱۰:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور با صدور اخطاریه ای ضمن پیش بینی رگبار شدید باران برای روز یکشنبه در مناطقی از استان های کرمان، فارس و هرمزگان به ساکنان این مناطق توصیه کرد ضمن احتیاط در ترددهای خود از اسکان در حاشیه مسیل ها خودداری کنند. ...
استانداری تهران   ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۱۰:۰۶    
شهردار فرون آباد از اجرای عملیات لایروبی کانال ها و مسیل های آب در سطح شهر خبر داد.
جماران   ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۰۷:۱۵   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری هرمزگان روز شنبه اظهار داشت: با ورود این سامانه در روزهای شنبه و یکشنبه، آبگرفتگی معابر و اختلال در تردد جاده ها، سیلابی شدن رودخانه ها و مسیل های فصلی در پاره ای نقاط استان پیش بینی می شود به همین دلیل از فرمانداران، بخشداران، شهرداران ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۰۷:۰۹    
بندرعباس- ایرنا- اداره کل هواشناسی هرمزگان در اخطاریه شماره 16 خود نسبت به آبگرفتگی و سیلابی شدن مسیل ها در استان در روزهای آینده هشدار داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۰۷:۰۹    
بندرعباس- ایرنا- اداره کل هواشناسی هرمزگان نسبت به آبگرفتگی و سیلابی شدن مسیل ها در استان در روزهای آینده هشدار داد.
ایسنا: سازمان هواشناسی ضمن پیش بینی رگبار شدید باران و رعد و برق در جنوب کشور نسبت به احتمال آبگرفتگی معابر عمومی و طغیان رودخانه های فصلی هشدار داد. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۷ - ۱۰:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- هواشناسی هرمزگان آبگرفتگی معابر عمومی، سیلابی شدن مسیل ها و طغیان رودخانه های فصلی را برای روزهای شنبه و یکشنبه هفته آینده پیش بینی کرد.
موج   ۱۳۹۸/۰۸/۱۷ - ۰۹:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
بنا بر گزارش اداره کل هواشناسی هرمزگان، سیلابی شدن مسیل ها و رودخانه های فصلی در این استان دور از انتظار نخواهد بود.
جماران   ۱۳۹۸/۰۸/۱۶ - ۱۷:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی روز پنجشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: بیشترین تصرفات رودخانه ها در شهرستان بجنورد، در حاشیه مسیل های اطراف مرکز استان و نیز در شهرستان مانه و سملقان در حاشیه رود اترک گزارش شده است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۸/۱۶ - ۱۶:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استان اصفهان ضمن تاکید بر شناسایی و تخریب ساخت و سازها در حریم رودخانه های این استان گفت: بیش از 500 کیلومتر از مسیل رودخانه های استان اصفهان لایروبی شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۸/۱۴ - ۱۷:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
افزایش گرد وخاک و کاهش دما در شمال و نواحی مرکزی سیستان و بلوچستان و رگبارهای پراکنده و سیلابی شدن برخی مسیل ها در جنوب استان، از پدیده های جوی در ساعات و روزهای آینده است.
جماران   ۱۳۹۸/۰۸/۱۴ - ۱۳:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار بندرخمیر گفت: جاده شهر جدید علوی بندرعباس از مجاورت نخلستان های روستاهای این منطقه می گذرد که باعث انحراف آب و یا مسدود شدن مسیل های نخلستان ها می شود. ...
جماران   ۱۳۹۸/۰۸/۱۴ - ۱۳:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
قدرت الله ترابی نژاد روز سه شنبه در جمع خبرنگاران افزود: در این راستا هشت میلیارد تومان برای شهر سراب دوره ( چگنی) و چهار میلیارد تومان نیز برای شهر ویسیان مصوب و ابلاغ شده است. ...
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۳ - ۱۹:۱۲    
مدیر پروژه بازگشایی مسیل های شهر بهارستان با اشاره به اجرای طرح بازگشایی مسیل های این شهر پس از بیست سال، اظهار کرد: از سال 91 تا کنون 18 کیلومتر از مسیل شهر بهارستان تا روستای کیچی برای پیشگیری از سیلاب و خسارات احتمالی ساماندهی شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۸/۱۳ - ۱۶:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان- کارشناس آبهای سطحی امور آب شهرستان اصفهان گفت: بعد از دو دهه با اجماع بین سازمانهای اجرایی، احیا و آزادسازی دو کیلومتر از مسیل و کانال هدایت آبهای سطحی روستای کیچی آزادسازی واحیا شد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۸/۰۸/۱۳ - ۱۴:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان بستان آباد ساخت و ساز های غیرمجاز اطراف مسیل ها و لایروبی نیمه تمام اوجان چای بستان آباد را تهدیدی بزرگ در مواقع بارندگی عنوان کرد و خواستار تسریع در انتقال حقآبه تالاب بین المللی قوریگل تا 15 آبان شد.
جماران   ۱۳۹۸/۰۸/۱۳ - ۰۹:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
رضا شمس روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این اراضی با اجرای حکم قضایی صادره از محاکم قضایی خلخال در بستر و حریم رودخانه ها و در مجاورت روستاها که توسط اشخاص مختلف به صورت غیرقانونی تصرف ،اشغال و حصارکشی شده بود، رفع تصرف شد. ...
شعار سال   ۱۳۹۸/۰۸/۱۳ - ۰۰:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
نماینده البرز در شورای عالی استان ها با اشاره به اینکه ساخت و سازهای غیرمجاز در مسیر مسیل ها و رودخانه های کرج باعث جاری شدن روان آب ها در سطح این شهر شده،گفت: برای حل مشکل شهرداری برنامه هایی در دستور کار دارد ...
شهروند البرز   ۱۳۹۸/۰۸/۱۲ - ۲۱:۱۳    
باعنایت به پیگیریهای مکرر بخشداری مرکزی درخصوص ایمن سازی و لایروبی رودخانه ها و مسیل های بخش بمنظور پیشگیری از وقوع حوادث غیرمترقبه ناشی از جاری شدن سیل، صبح امروز آقای ارمندپور بخشدار مرکزی ضمن بازدید از رودخانه فصلی روستای خرم آباد از نزدیک در جریان پیشرفت فیزیکی عملیات لایروبی رودخانه قرار گرفت.