یکشنبه ۲۹ دیساعت ۰۵:۴۱Jan 2020 19

جدیدترین‌های «چمران»

مردم نیوز   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۵:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
مردم نیوز : مهدی چمران عضو شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در رابطه با اینکه با توجه به عیان شدن رویکرد و موضع اروپا در قبال برجام و طرح مسئله مکانیزم ماشه، سیاست ها و رویکردهای دولت نیاز به چه تغییرهایی دارد؟ اظهار داشت: به عقیده من موضع وزارت خارجه در مقابل اروپا موضع کاملاً روشنی بود ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۴:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان دبیر دوازدهمین کنگره ملی مهندسی مکانیک بیوسیستم و مکانیزاسیون کشاورزی از برگزاری دوره دوازدهم این کنگره برای اولین بار در دانشگاه شهید چمران اهواز خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۲:۲۶    
با حکم رئیس دانشگاه شهید چمران اهواز، آهنگرپور عضو هیئت علمی دانشکده علوم به مدت 2 سال به سمت مدیر گروه آموزشی فیزیک این دانشگاه منصوب شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۲:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
در حکمی از سوی مدیرکل تربیت بدنی سازمان امور دانشجویان، مرعشیان عضو هیئت علمی دانشکده علوم ورزشی دانشگاه شهید چمران اهواز به مدت یک سال به عنوان دبیر منطقه 10 ورزش دانشگاه ها، منصوب شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۰۹:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
عضو شورای ائتلاف انقلاب اسلامی گفت: لیست های انتخاباتی منتشر شده در فضای مجازی در جهت تخریب هدف اصلی است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۲۷ - ۱۴:۲۴    
امام جمعه شهر چمران گفت: در شهرستان بندر ماهشهر ثروت وجود دارد اما ضعف مدیریت ها باعث عقب ماندگی شهرستان شده است.
تیتر شهر   ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۱۶:۰۶    
اداره اجتماعی وفرهنگی ناحیه پنج از برگزاری کارگاه آموزشی سلامت محور در محله کاشانک خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۱۰:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران نوشت: دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی گفت: لیست انتخاباتی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی مراحل نهایی خود را می گذارند.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۲۰:۲۲    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان خوزستان ، چهاردهمین نمایشگاه کتاب استان خوزستان با حضور ناشران داخلی و خارجی در محل نمایشگاه های بین المللی استان خوزستان واقع در اهواز، کیانپارس، میدان شهید چمران برگزار می شود. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۰۹:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
دبیر دوازدهمین کنگره ملی مهندسی مکانیک بیوسیستم و مکانیزاسیون کشاورزی گفت: با همکاری بخش خصوصی دوازدهمین دوره این کنگره با هدف بررسی چالش های حوزه مکانیزاسیون کشاورزی در دانشگاه شهید چمران اهواز به مدت دو روز برگزار می شود.
تیتر شهر   ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۵:۴۵    
اداره اجتماعی وفرهنگی ناحیه ی پنج از برگزاری کارگاه شهروند آگاه درمدرسه چمران خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۱:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان بر اساس تقویم آموزشی دانشگاه شهید چمران اهواز، زمان انتخاب واحد و حذف و اضافه در نیم سال دوم تحصیلی 98-99 اعلام شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۰۹:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی ائتلاف نیروهای انقلاب به تشریح سازوکار نهایی این شورا برای بستن لیست تهران پرداخت.
موج   ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۰۹:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
رییس مرکز کنترل هوشمند ترافیک پلیس راهور پایتخت گفت: محور جنوب به شمال چمران از تونل تا گیشا و از حکیم تا همت با حجم بار ترافیکی صبحگاهی مواجه است.
فردا نیوز   ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۲۳:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
فصل پر تب و تاب امتحانات، فصلی که دانش آموزان بعد از یک ترم تحصیلی، در میدان آزمون قرار می گیرند تا هم خود را محک بزنند و هم برای ادامه نوبت دوم فصل تحصیلی شان آماده شوند. این گزارش داستان یک روز امتحانی دانش آموزان دبیرستان دور اول شهید چمران سنندج را به تصویر می کشد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۲۰:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
با حضور مدرس حوزه های علمیه خوزستان گرامیداشت یاد و خاطره جان باختگان سانحه هوایی تهران - کیف، در مسجد امام خمینی (ره) دانشگاه شهید چمران اهواز برپا شد.
تابا خبر   ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۹:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
مسئول بعثه مقام معظم رهبری در اداره کل حج و زیارت خوزستان گفت: بدترین خیانت به خانواده جان باختگان سانحه هوایی این است که از خون های ریخته شده، سوء استفاده سیاسی و عقده گشایی شود. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۴:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مراسم بزرگداشت جان باختگان هواپیمای مسافربری اوکراینی امروز دوشنبه (23 دی ماه)، با حضور جمعی از مسئولان دانشگاهی و دانشجویان در دانشگاه شهید چمران اهواز برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۱:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
با مطرح شدن استعفای آروین و خداکرمی از شورای شهر تهران، مهدی چمران و علیرضا دبیر به عنوان اعضای علی البدل وارد ساختمان بهشت می شوند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۱:۳۷    
مراسم گرامیداشت شهدای سانحه هوایی هواپیمای اوکراینی امروز، 23 دی ماه در دانشگاه شهید چمران اهواز برگزار می شود.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۰:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان کنفرانس ملی ساختمان، محیط زیست و مدیریت مصرف انرژی و اولین ایده شو محیط زیست و انرژی در دانشگاه شهید چمران اهواز برگزار می شود.
شما نیوز   ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۱۶:۳۱    
صبح شنبه 21 دی مراسمی باحضور آقای خورشید مدیر روابط عمومی و آقای موسوی مدیر خدمات عمومی و رفاه شرکت فولاد اکسین در مدرسه شهیدچمران شهرستان کارون برگزار و اقلام کمکی این شرکت به دانش آموزان اهداء شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۱۴:۵۴    
مدیر مرکز تحقیقات حفاری دانشگاه شهید چمران اهواز با بیان اینکه ما می توانیم تمام قطعات حوزه حفاری را در داخل تولید کنیم، گفت: بی انصافی است که به سمت بومی سازی تمام صنعت حفاری گام برنداریم.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۱۲:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان دکتر یدالله مهرعلیزاده، استاد دانشگاه شهید چمران اهواز و مدیرعامل شرکت دانش بنیان جندی شاپور خوزستان در یادداشتی که در اختیار ایسنا قرار داده است، به تشریح ویژگی ها، الزامات و کارکردهای انقلاب صنعتی چهارم می پردازد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۱۰:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - نخستین المپیاد الکترونیکی مهارتی شاخه کاردانش کشور روز یکشنبه با حضور علیرضا کمرئی معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش در هنرستان شهید چمران آموزش و پرورش ناحیه یک کرج آغاز شد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۱۰:۲۹    
روزی روزگاری جوان های تهران در تپه ها و خیابان ها مشغول موتورسواریشان بودند که جنگ شد. یک آدم دلربا آمد دلشان را برد، خودشان را هم برد به جبهه ... . اسمش چمران بود، شهید مصطفی چمران.
صدای ایران   ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۲۱:۱۶    
به گزارش صدای ایران ایستگاه دانشگاه تربیت مدرس (گیشا)، یکی از ایستگاه های خط هفت مترو تهران است. این ایستگاه در تقاطع بزرگراه شهید چمران و بزرگراه جلال آل احمد قرار دارد. ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۱۹:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
آتش نشانان جان 2 شهروند تهرانی را از مرگ حتمی نجات دادند. گسترش نیوز: ساعت 11:30 صبح امروز ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران با دریافت خبر وقوع حادثه گازگرفتگی در آدرس بزرگراه شهید چمران، بالاتر از باقرخان، کوچه انوش، به سرعت آتش نشانان ایستگاه 10 را به محل حادثه اعزام کرد. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۱۰:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیر فرهنگی و اجتماعی دانشگاه شهید چمران اهواز با بیان اینکه امسال طرح رتبه بندی کیفی نشریات دانشجویی برای اولین بار در دانشگاه اجرا شد، گفت: با اجرای این طرح، کیفیت نشریات افزایش می یابد و زمینه رقابت در فضای سالمی صورت می گیرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۱۰/۲۰ - ۱۴:۰۶    
تاریخ جدید برگزاری امتحانات لغو شده دانشگاه شهید چمران اهواز اعلام شد و بر اساس آن، امتحانات دانشجویان 28 دی ماه برگزار می شود.
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۹ - ۱۴:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اداره امور اجتماعی و فرهنگی فرمانداری کرج با اشاره به فعالیت دو گرمخانه در سطح شهر کرج ادامه داد: گرمخانه بانوان در پارک چمران و گرمخانه آقایان در میدان شاه عباسی، برای افرادی که به دلایل مختلف سرپناه ندارند، فعال است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۸/۱۰/۱۹ - ۱۳:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
از سوی اداره کل آموزش و پرورش فارس زمان بررسی مدارک ومستندات ومصاحبه پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی سال98 سهمیه آموزش و پرورش استان اعلام شد. ...
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۹ - ۰۱:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا: روابط عمومی دانشگاه شهید چمران اهواز درگذشت مجتبی عباس نژاد دانشجوی سابق این دانشگاه و جمعی از دانشجویان سانحه سقوط هواپیما را تسلیت گفت. هواپیمای مسافربری بوئینگ 737 متعلق به خطوط هوایی اوکراین ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ - ۲۳:۲۵    
مسابقه ی کتبی منشور حقوق شهروندی ویژه کارکنان دانشگاه شهید چمران اهواز برگزار و نفرات برگزیده معرفی شدند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ - ۱۴:۱۵    
مراسم بزرگداشت سردار قاسم سلیمانی و هم رزمانش با حضور دانشجویان و مسئولان دانشگاهی در دانشگاه شهید چمران اهواز برگزار شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ - ۱۳:۵۷    
بسیج دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهواز در بیانیه ای اعلام کرد: با توجه به افزایش تعداد دانشجویان خارجی، دفتر بین الملل بسیج دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهواز تاسیس شد.
پایگاه اطلاع رسانی سیما   ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ - ۰۸:۳۳    
مستند درد مقدس درباره زندگی و فعالیت شهید مصطفی چمران در زمان حضور در مدرسه صنعتی جبل عامل ، چهارشنبه 18 دی از شبکه افق پخش می شود.
جماران   ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ - ۱۹:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
در این دیدار که ساعت 14 امروز (سه شنبه 17 دی) از هفته هجدهم لیگ دسته اول کشور در ورزشگاه شهید چمران ساوه با یک دقیقه سکوت به احترام سپهبد شهید قاسم سلیمانی آغاز شد، بازیکنان خوشه طلایی در حضور تماشاگران خودی نمایش قابل قبولی ارائه کردند و در نیمه دوم هم برتری محسوسی نسبت به حریف داشتند. ...
جماران   ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ - ۱۹:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
امیدرضا روانخواه روز سه شنبه در پایان دیدار تیمش با خوشه طلایی ساوه که در ورزشگاه شهید چمران برگزار شد، به ایرنا گفت: تیمی هستیم که چون تماشاگر نداریم کمتر مورد توجه قرار داریم و در این فصل از داوری ها نیز بسیار آسیب دیدیم. ...
ایکنا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ - ۱۴:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
کانون خبرنگاران نبأ رئیس شورای شهر پیشوا از نامگذاری بلوار راه آهن، حد فاصل میدان شهید چمران تا میدان شهدا به نام شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ - ۱۴:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: کلیه امتحانات لغو شده یکشنبه (15 دی) در روز شنبه (28 دی) برگزار خواهند شد.
شرکت مخابرات ایران   ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ - ۱۰:۴۵    
به گزارش اداره روابط عمومی مخابرات منطقه اصفهان در اثر اجرای این عملیات شبکه فایبر هوم به مدت دو ساعت از ساعت 00:01 مورخ 18 /10 /98 به مدت دو ساعت با قطعی و احتمال اختلال در شبکه به مدت چهار ساعت مواجه خواهد شد
قدس آنلاین   ۱۳۹۸/۱۰/۱۶ - ۲۱:۵۰    
مهدی چمران گفت: همه برای ایشان احترامی وصف نشدنی قائل هستند و حول این تفکر و شعار خود را یک " قاسم سلیمانی" معرفی می کنند چرا که می دانند علی رغم همه مشکلات و ناکارامدی ها و دردسرهایی موجود هستند نمونه هایی چون سردار سلیمانی که بدون وابستگی به هیچ طیف سیاسی سرباز اسلام و رهبری و مردم است و برای ...
آنا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۶ - ۱۳:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
توهین شبکه معاند و صهیونیستی منوتو به شهید سلیمانی و شهید چمران را در این ویدئو مشاهده کنید.
قم نیوز   ۱۳۹۸/۱۰/۱۶ - ۱۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
قم نیوز: اگر در راه انتقام از اسطوره کشی زنده بمانیم همچنان چمران ها و باکری ها و جهان آرا ها و سلیمانی های بسیاری تربیت می کنیم.
روزنامه راه مردم   ۱۳۹۸/۱۰/۱۵ - ۱۹:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
مراسم بزرگداشت شهید سردار سپهبد قاسم سلیمانی با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین شهادتی روحانی اعزامی به شرکت و مداحی کربلایی چمران سلیمانی و حضور پرشور کارکنان و مسئولین امروز بعداز نماز عصر در نمازخانه شرکت پتروشیمی پارس برگزار شد ...
جماران   ۱۳۹۸/۱۰/۱۵ - ۱۷:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا، مردم شهید پرور و خداجوی پیشوا همچون سایر مردم ایران و آزادیخواهان جهان، به یاد شهید حاج قاسم سلیمانی، در میدان شهید چمران این شهرستان اجتماعی عظیم برپا کردند و ضمن تأکید بر ادامه راه ایشان، خواستار انتقام سخت از مسببین این جنایت شدند. ...
مرجع دانش سیویلیکا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۵ - ۱۱:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
چهارمین کنفرانس ملی اقتصاد، مدیریت و حسابداری، در تاریخ 20 بهمن 1398 توسط دانشگاه شهید چمران اهواز و سازمان صنعت،معدن و تجارت خوزستان در شهر اهواز برگزار می شود. از دانشجویان علاقه مند دعوت می گردد جهت ارائه مقالات خود حداکثر تا 27 دی با توجه به محورهای برگزاری کنفرانس اقدام نمایند. ...
خوزنیوز   ۱۳۹۸/۱۰/۱۵ - ۰۰:۴۹   + ۱۶ سایت دیگر  
با اعلام استاندار و فرمانداران شهرستان های 27 گانه و مناطق ویژه، به منظور شرکت در مراسم تشییع سردار سلیمانی در خوزستان، کلیه ادارات، شرکت ها، مدارس و دانشگاه های استان طی این روز تعطیل اعلام شده و تنها مراکز امدادی فعالیت خود را طبق روال ادامه خواهند داد. ...
جماران   ۱۳۹۸/۱۰/۱۴ - ۱۸:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا علی حسین حسین زاده روز شنبه در شورای آموزش و پرورش خوزستان در سرسرای استانداری در اهواز بیان کرد: رییس دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی دانشگاه شهید چمران اهواز طرح جوانه ها را مورد بررسی قرار دهد تا اگر ایراد و مشکلی در این طرح وجود دارد برطرف شود. ...