چهارشنبه ۲۱ آذرساعت ۰۶:۵۷Dec 2018 12

جدیدترین‌های «محدودیت های ترافیکی»

باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۱:۳۵    
جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت: امنیت بازیکنان پرسپولیس تا محل ورزشگاه با اسکورت پلیس تامین می شود و در این خصوص جای هیچ گونه نگرانی نیست .
منجیل خبر   ۱۳۹۷/۰۹/۱۶ - ۲۰:۳۳    
سرهنگ محمدرضا محمدی در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در رشت اظهار داشت: با توجه دیدار امروز دو تیم سپیدرود رشت و استقلال تهران محدودیت های ترافیکی پس از پایان این مسابقه جهت تسهیل در تردد در محورهای منتهی به ورزشگاه سردار جنگل رشت به اجرا در می آید. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۹/۱۶ - ۱۳:۰۵    
رییس پلیس راه استان از اعمال محدودیت های ترافیکی در جاده کرج_چالوس خبرداد
منجیل خبر   ۱۳۹۷/۰۹/۱۵ - ۱۹:۳۱    
سرهنگ محمدرضا محمدی در گفتگو با منجیل خبر به نقل از خبرنگار مهر با اشاره به بازی دو تیم سپیدرود رشت و استقلال تهران به میزبانی تیم گیلانی، اظهارکرد: برای ایمنی بیشتر تماشاگرانی که تمایل به دیدن این مسابقه از نزدیک دارند محدودیت های ترافیکی اعمال می شود. ...
بلاغ مازندران   ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۱۱:۱۱    
رئیس پلیس راه مازندران گفت: محدودیت های ترافیکی از ظهر امروز تا 17 آذر ماه در جاده های استان اعمال می شود.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۱۰:۴۴    
تهران- ایرنا- مرکز مدیریت های راه های کشور با اعلام مسدود بودن هفت مسیر به دلیل شرایط جوی، محدودیت های ترافیکی پایان هفته در برخی از مسیرهای برون شهری از 14 تا 17 آذرماه ماه را اعلام کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۰۹:۴۱    
محدودیت های ترافیکی از ساعت 12 امروز چهارشنبه 14 تا 17 آذر ماه در جاده های مازندران اعمال می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۰۹:۱۱    
محدودیت های ترافیکی از ساعت 12 امروز چهارشنبه 14 تا 17 آذر ماه در جاده های مازندران اعمال می شود.
پایگاه خبری نوید تهران   ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۱۸:۵۹    
به گزارش نویدتهران،محدودیت های ترافیکی روز چهارشنبه14 آذر الی روز شنبه 17آذرماه 97به این شرح است: 1-تردد موتورسیکلت:از ساعت 1200 روز چهارشنبه مورخ 97/09/14 الی ساعت0600 روز شنبه مورخ 97/09/17 از محورهای چالوس,هراز,فیروزکوه و محور تهران-سمنان-مشهد و بالعکس ممنوع می باشد. ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۱۳:۴۶    
تهران- ایرنا- پلیس راهور نیروی انتظامی محدودیت های ترافیکی پایان هفته (14 تا 17 آذرماه) را اعلام کرد و از شهروندان خواست قبل از تردد در جاده های کشور در جریان آخرین محدودیت های اعلام شده، قرار گیرند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۰۹:۱۰    
فرمانده انتظامی شهرستان شاهرود از اعمال محدودیت های ترافیکی ویژه در برخی خیابان های در این شهر خبر داد .
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۷/۰۹/۱۲ - ۱۹:۲۴    
معاون وزیر راه وشهرسازی صبح امروز به همراه رییس و اعضای کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از منطقه یک آزادراه تهران- شمال بازدید کرد و گفت: علیرغم سرمای هوا و شرایط اقلیمی خاص و همچنین محدودیت های ترافیکی در جاده چالوس، عملیات روسازی بتنی در منطقه یک با پیشرفت فیزیکی56 درصدی در حال اجرا است.
ناطقان   ۱۳۹۷/۰۹/۱۲ - ۱۰:۱۰    
کل تردد ثبت شده در شبانه روز گذشته براساس آخرین اطلاعات حاصل از 2219 دستگاه ترددشمار فعال در محورهای برون شهری، نسبت به روز قبل 1.2 درصد کاهش نشان می دهد، در همین مدت سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها 16.3 درصد ثبت شد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۷/۰۹/۱۰ - ۱۱:۴۴    
شبانه روز گذشته، کل تردد ثبت شده براساس آخرین اطلاعات دریافتی از 2186 تردد شمار فعال در محورهای برون شهری، نسبت به روز قبل 0.6 درصد کاهش را نشان می دهد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۹/۰۹ - ۰۹:۴۰    
تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 الی 24 روز جمعه مورخ 97/09/09 از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است.
شبکه خبر   ۱۳۹۷/۰۹/۰۸ - ۱۶:۴۵    
سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای محدودیت ترافیکی جاده های کشور را تا 10 آذر اعلام کرد.
موج   ۱۳۹۷/۰۹/۰۸ - ۱۴:۳۰    
محدودیت ترافیکی جاده های کشور را تا 10 آذر ماه اعلام شد. به گزارش خبرگزاری موج، براساس آخرین اطلاعات دریافتی طی شبانه روز گذشته کل تردد ثبت شده از 2233 تردد شمار فعال در محورهای برون شهری، نسبت به روز قبل 4.9 درصد افزایش را نشان می دهد. ...
ناطقان   ۱۳۹۷/۰۹/۰۸ - ۱۱:۱۴    
تردد انواع وسایل نقلیه در محور کندوان از ساعت 14 تا 24 فردا 9 آذر از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است، با اعلام مأموران پلیس راه در محل ، تردد وسایل نقلیه از ساعت 17 تا 24 فردا، از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یک طرفه خواهد بود.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۷/۰۹/۰۸ - ۱۰:۵۸    
در شبانه روز گذشته، کل تردد ثبت شده براساس آخرین اطلاعات دریافتی از 2233 تردد شمار فعال در محورهای برون شهری، نسبت به روز قبل 4.9 درصد افزایش را نشان می دهد.
عصر خودرو   ۱۳۹۷/۰۹/۰۷ - ۱۲:۵۳    
عصر خودرو- وزارت راه و شهرسازی جزئیات محدودیت ها و ممنوعیت های ترافیکی چهارشنبه هفت تا شنبه 10 آذر ماه را اعلام کرد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۰۷ - ۱۲:۴۶    
تهران - ایرنا - مرکز مدیریت های راه های کشور با اعلام مسدود بودن 10 مسیر به دلیل شرایط آب و هوایی، محدودیت های ترافیکی پایان هفته در برخی از محورهای برون شهری را در بازه زمانی هفتم تا 10 آذرماه ماه سال جاری اعلام کرد.
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۹/۰۷ - ۱۲:۳۵    
رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مازندران از اعمال محدودیت های ترافیک در محورهای مواصلاتی استان از ظهر امروز خبر داد.
بازتاب   ۱۳۹۷/۰۹/۰۷ - ۱۱:۵۷    
رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مازندران از اعمال محدودیت های ترافیک در محورهای مواصلاتی استان از ظهر امروز خبر داد. علیرضا قدمی اظهار کرد: به منظور افزایش ایمنی، ایجاد کشش و تسهیل در عبور و مرور وسایل نقلیه، محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی استان اعمال خواهد شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۹/۰۷ - ۱۰:۳۲    
رئیس پلیس راه مازندران گفت: محدودیت های ترافیکی پایان هفته از ظهر امروز در محورهای استان آغاز می شود.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۰۷ - ۱۰:۱۳    
نوشهر- ایرنا- پلیس راه کشور با اعلام محدودیت های ترافیکی در محورهای اصلی منتهی به استان مازندران از یک طرفه شدن جاده کندوان از عصر جمعه هفته جاری خبر داد.
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۷/۰۹/۰۷ - ۰۹:۱۳    
رئیس پلیس راه استان البرز محدودیت های ترافیکی جاده کرج - چالوس در ایام پایانی هفته را اعلام کرد.
شمال نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۰۷ - ۰۸:۵۳    
محدودیت های ترافیکی از امروز چهارشنبه 7 آذر تا روز شنبه 10 آذر در جاده های مازندران اعمال می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۹/۰۴ - ۱۲:۰۰    
تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 13:00 تا 24:00 امروز از کرج به سمت مرزن آباد در محور کندوان و همچنین از ساعت 14:00 تا 24:00 امروز از رودهن به سمت آمل در محور هراز ممنوع است.
تین نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۰۴ - ۱۱:۳۶    
طی شبانه روز گذشته، کل تردد ثبت شده براساس آخرین اطلاعات دریافتی از 2222 تردد شمار فعال در محورهای برون شهری، نسبت به روز قبل 11.3 درصد کاهش را نشان می دهد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۰۴ - ۰۷:۳۹    
رشت - ایرنا - رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان گیلان از اعمال محدودیت های ترافیکی در دو محور رشت - قزوین و بالعکس و آستارا - اردبیل و بالعکس خبر داد.
کیشوند   ۱۳۹۷/۰۹/۰۳ - ۱۲:۳۹    
رئیس پلیس راهور کیش از اعمال محدودیت های ترافیکی در هنگام برگزاری نمایش های هوایی (ایر شو) در محدوده مسیرهای منتهی به محل نمایش خبرداد.
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۹/۰۲ - ۱۶:۲۱    
با توجه به تردد روان و عادی خودروها محدودیت ترافیک در جاده هراز لغو و در جاده چالوس نیز با تاخیر اعمال می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۹/۰۲ - ۰۶:۴۱    
رئیس پلیس راه مازندران از اعمال محدودیت های ترافیکی سه روزه ویژه ای بمنظور افزایش سفر ایمن و بدون حادثه در جاده های استان خبر داد.
پلیس   ۱۳۹۷/۰۹/۰۱ - ۱۵:۰۹    
گروه استان ها-قم-رئیس پلیس راه استان از اعمال محدودیت های ترافیکی ویژه تعطیلات پایانی هفته در محورهای مواصلاتی استان خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۰۹/۰۱ - ۱۲:۰۶    
معاون فنی سازمان قطار شهری قم گفت: برای احداث ایستگاه A10 مترو محدودیت های ترافیکی به مدت 75 روز در محدوده زیرگذر امامزاده ابراهیم، بلوار نیروی هوایی و... ایجاد خواهد شد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۷/۰۹/۰۱ - ۱۰:۵۵    
پلیس راهور ناجا جهت تسهیل در تردد هموطنان در جاده های برون شهری، با توجه به روز های پایانی هفته تمهیدات ترافیکی خاصی را اجرا خواهد کرد. به گزارش میزان، با توجه به روز های پایانی هفته، پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی جهت تسهیل در تردد هموطنان در جاده های برون شهری ...
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۷/۰۸/۳۰ - ۲۱:۴۹    
رئیس پلیس راه البرز، محدودیت های ترافیکی محور کرج - چالوس در روزهای پایانی هفته و تعطیلات پیش رو را اعلام کرد. سرهنگ رضا گودرزی با اعلام محدودیت های ترافیکی محورهای مواصلاتی استان اظهار کرد: تردد انواع خودرو از ساعت 14 تا 24 روز جمعه دوم آذرماه جاری از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع می شود ...
ربیع   ۱۳۹۷/۰۸/۳۰ - ۲۱:۳۳    
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، به نقل از ایرنا، بر اساس اعلام پلیس راه کشور محدودیت های ترافیکی محورهای مواصلاتی استان مازندران به پایتخت از ساعت 12 فردا (چهارشنبه) آغاز و تا 6 صبح دوشنبه پنجم آذرماه برقرار است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۸/۳۰ - ۱۶:۰۲    
ساری - رئیس پلیس راه مازندران از اعمال محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی استان در تعطیلات پیش روی خبر داد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۷/۰۸/۳۰ - ۱۴:۳۵    
محدودیت های ترافیکی از امروز چهارشنبه 30 آبان تا روز دوشنبه 5 آذر ماه در جاده های مازندران اعمال می شود.
نسیم   ۱۳۹۷/۰۸/۳۰ - ۱۳:۵۵    
تهران- ایرنا- مرکز مدیریت راه های کشور، محدودیت ها و ممنوعیت های تردد در برخی از محورهای برون شهری، در دوره زمانی سی ام تا پنجم آذرماه را اعلام کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۷/۰۸/۳۰ - ۱۳:۴۲    
پلیس راه کشور محدودیت های ترافیکی آخر هفته را اعلام کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۸/۳۰ - ۱۲:۲۱    
پلیس راه کشور محدودیت های ترافیکی آخر هفته را اعلام کرد.
دانا   ۱۳۹۷/۰۸/۳۰ - ۱۲:۰۳    
رئیس مرکز مدیریت راه های مازندران از آغاز محدودیت های ترافیکی در استان از امروز خبر داد.
تیتر ۱   ۱۳۹۷/۰۸/۳۰ - ۱۱:۳۶    
محدودیت های ترافیکی از امروز چهارشنبه 30 آبان تا روز دوشنبه 5 آذر ماه در جاده های مازندران اعمال می شود. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
انتخاب   ۱۳۹۷/۰۸/۳۰ - ۱۰:۳۵    
مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا ممنوعیت ها و محدودیت های ترافیکی ویژه تعطیلات آخر هفته را اعلام کرد.
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۸/۳۰ - ۱۰:۳۰    
گروه اجتماعی رئیس پلیس راه استان البرز محدودیت های ترافیکی محور کرج چالوس در روزهای پایانی هفته و تعطیلات پیش رو را اعلام کرد.
رودبار آنلاین   ۱۳۹۷/۰۸/۳۰ - ۱۰:۲۶    
نوای رودبار : سرهنگ حسین محمد پور رئیس پلیس راه گیلان گفت: محدودیت ترافیکی از ظهر فردا در جاده های رشت – قزوین و آستارا – اردبیل و بالعکس اعمال می شود. وی افزود: این محدودیت های ترافیکی برای افزایش ایمنی تردد مسافران در تعطیلات پیش رو است. ...