چهارشنبه ۲۴ مردادساعت ۲۳:۲۴Aug 2018 15

جدیدترین خبرهای «محدودیت های ترافیکی»

ایرنا   ۱ ساعت پیش    
تهران- ایرنا- مرکز مدیریت راه های کشور محدودیت های ترافیکی در جاده های هراز، فیروزکوه و چالوس در روزهای پایانی هفته را اعلام کرد.
تهران پرس   ۸ ساعت پیش    
کرج - رئیس پلیس راه استان البرز محدودیت ترافیکی محور کرج - چالوس را اعلام کرد.
خبرگزاری مهر   ۸ ساعت پیش    
کرج - رئیس پلیس راه استان البرز محدودیت ترافیکی محور کرج - چالوس را اعلام کرد.
ایران آنلاین   ۹ ساعت پیش    
پلیس راه کشور با اعلام محدودیت های ترافیکی پایان هفته در جاده های اصلی مازندران اعلام کرد: تردد در جاده کندوان از عصر جمعه تا بامداد شنبه هفته آینده یک طرفه می شود .
خبر ایرانی   ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۲:۱۵    
سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای جزئیات محدودیت ترافیکی محورهای موصلاتی کشور را اعلام کرد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۱:۰۵    
طی شبانه روز گذشته، کل تردد ثبت شده براساس آخرین اطلاعات دریافتی از 2190 تردد شمار فعال در محورهای برون شهری، نسبت به روز قبل 1.4 درصد افزایش را نشان می دهد
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۰:۱۵    
محدودیت های ترافیکی از امروز چهارشنبه 24 مرداد تا روز شنبه 27 مرداد در جاده های مازندران اعمال می شود.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۰:۱۴    
نوشهر - ایرنا - پلیس راه کشور با اعلام محدودیت های ترافیکی پایان هفته در محورهای اصلی استان مازندران اعلام کرد که تردد در محور کندوان از عصر جمعه تا بامداد شنبه یک طرفه می شود .
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۰:۱۰    
سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای جزئیات محدودیت ترافیکی محورهای موصلاتی کشور را اعلام کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۹:۳۱    
تردد تریلرها در محور هراز همچنان ممنوع است ، تردد کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 تا 24 امروز و همچنین از ساعت 8 تا 24 روزهای پنجشنبه و جمعه هفته جاری ممنوع است.
ایسکانیوز   ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۰۹:۰۰    
طی شبانه روز گذشته، کل تردد ثبت شده براساس آخرین اطلاعات دریافتی از 2221 تردد شمار فعال در محورهای برون شهری، نسبت به روز قبل 7.3 درصد کاهش را نشان می دهد.
ناطقان   ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۰۹:۵۸    
در آزادراه تهران – قم روزهای شنبه، یکشنبه، دوشنبه و چهارشنبه از ساعت 9 تا 17 و روزهای سه شنبه و پنج شنبه از ساعت 9 تا 14 غیر از ایام تعطیلات رسمی، به دلیل اجرای عملیات احداث جداکننده ها، حدفاصل کیلومتر صفر تا 30 تردد همزمان با اجرای عملیات انجام می شود.
شفقنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۲۳:۳۸    
شفقنا- توجه حجاج به محدودیتهای ترافیکی هفته اول ذی الحجه، عزاداری زائران خانه خدا در رثای جوادالائمه(ع) و بستری شدن هفت زائر در بیمارستان مکه مهمترین اخبار حج را در روز شنبه تشکیل دادند. توجه حجاج به محدودیتهای ترافیکی هفته اول ذی الحجه ...
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۰۷:۵۸    
مرکز مدیریت راه های سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای آخرین محدودیت های ترافیکی را تا ابتدای هفته پیش رو شنبه 20 مرداد اعلام کرد.
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۹:۱۳    
ساری - ایرنا - پلیس راه مازندران با اعلام محدودیت های ترافیکی پایان هفته در محورهای اصلی این استان اعلام کرد که تردد در محور کندوان از عصر جمعه تا صبح شنبه یک طرفه می شود .
تین نیوز   ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۳:۵۸    
مرکز مدیریت راه های کشور محدودیت های ترافیکی در جاده های هراز، فیروزکوه و چالوس را در تعطیلات پایان هفته اعلام کرد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۲:۱۵    
ساری - ایرنا - پلیس راه مازندران با اعلام محدودیت های ترافیکی پایان هفته در محورهای اصلی این استان اعلام کرد که تردد در محور کندوان از عصر جمعه تا صبح شنبه یک طرفه می شود .
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۲:۰۰    
محدودیت های ترافیکی از امروز چهارشنبه 17 مرداد تا روز شنبه در جاده های مازندران اعمال می شود.
ایسکانیوز   ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۰۹:۰۹    
طی شبانه روز گذشته، کل تردد ثبت شده براساس آخرین اطلاعات دریافتی از 2220 تردد شمار فعال در محورهای برون شهری، نسبت به روز قبل 0.3 درصد افزایش را نشان می دهد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۰۹:۰۶    
اقتصاد ایران: تهران- ایرنا- مرکز مدیریت راههای کشور محدودیت های ترافیکی در جاده های هراز، فیروزکوه و چالوس را در تعطیلات پایان هفته اعلام کرد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۰۹:۰۶    
پلیس راهور محدودیت های ترافیکی جاده ای امروز چهارشنبه 17 مرداد تا 20 مرداد ماه را اعلام کرد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۰۸:۲۱    
تهران- ایرنا- مرکز مدیریت راههای کشور محدودیت های ترافیکی در جاده های هراز، فیروزکوه و چالوس را در تعطیلات پایان هفته اعلام کرد.
اینتیتر   ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۲۲:۰۲    
سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای جرئیات محدودت ترافیک محورهای مواصلاتی کشور تا 20 شهریور را اعلام کرد. به گزارش اینتیتر به نقل از تسنیم، بر اساس تصاویر دریافتی از دوربین های نظارتی، سامانه های تردد شمار و گشت های شعب راهداری سراسر کشور ...
ایسکانیوز   ۱۳۹۷/۰۵/۱۴ - ۰۹:۱۲    
طی شبانه روز گذشته، کل تردد ثبت شده براساس آخرین اطلاعات دریافتی از 2199 تردد شمار فعال در محورهای برون شهری، نسبت به روز قبل 2.5 درصد کاهش را نشان می دهد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۰۸:۵۹    
طی شبانه روز گذشته، کل تردد ثبت شده براساس آخرین اطلاعات دریافتی از 2190 تردد شمار فعال در محورهای برون شهری، نسبت به روز قبل 2 درصد کاهش را نشان می دهد.
انتخاب   ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۲۰:۲۹    
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور با اشاره به محدودیت های ترافیکی تعطیلات پایان هفته گفت: فردا ( جمعه )از ساعت 14 تا 1 بامداد، از پل امیر کبیر کرج به سمت چالوس، تردد وسایل نقلیه یک طرفه خواهد بود. همچنین از ساعت 17 نیز تردد از مرزن آباد به سمت کرج تردد یک طرفه خواهد بود
ناطقان   ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۱:۱۲    
تردد خودرو در محور کندوان از ساعت 14 فردا تا ساعت یک بامداد روز شنبه 13 مرداد از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است و تردد از ساعت 17 فردا تا ساعت یک بامداد روز شنبه از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یک طرفه خواهد بود.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۰:۰۴    
رشت - ایرنا - رئیس مرکز مدیریت راه های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گیلان از اعمال محدودیت های ترافیکی در آزادراه رشت - قزوین محدوده تونل جدید منجیل خبر داد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۰۸:۵۵    
طی شبانه روز گذشته، کل تردد ثبت شده براساس آخرین اطلاعات دریافتی از 2196 تردد شمار فعال در محورهای برون شهری، نسبت به روز قبل 4.5 درصد افزایش را نشان می دهد.
صدای ایران   ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۲۲:۵۵    
رئیس پلیس راه استان البرز محدودیت های ترافیکی جاده کرج - چالوس در روزهای پایانی هفته را اعلام کرد. به گزارش صدای البرز سرهنگ رضا معظمی گودرزی از اجرای محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی استان البرز خبر داد و اظهار کرد: این اقدام به منظور تأمین نظم و امنیت در جاده ها انجام می شود. ...