سه شنبه ۲۴ تیرساعت ۰۷:۴۶Jul 2020 14

جدیدترین‌های «رئیس سازمان حفظ نباتات»

 
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۰۹:۱۸   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان حفظ نباتات با اشاره به اینکه مصرف بی رویه سم در کشور به حداقل رسیده است، گفت: به ازای هر کیلوگرم محصولی که در کشور تولید می شود حدود 0.35 گرم سم مصرف می شود. این در حالیست که متوسط مصرف سم در دنیا 0.625 گرم است.
وزارت جهاد و کشاورزی   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۹:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
مشاور وزیر و رئیس سازمان حفظ نباتات کشور بر ضرورت بازنگری اساسی در زنجیره تدارک، تولید و پخش آفت کش ها در کشور تاکید کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی سازمان حفظ نباتات، کیخسرو چنگلوایی در جلسه "هم اندیشی و برنامه ریزی برای تدارک و توزیع آفت کش ها" ...
ایانا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۱:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
مشاور وزیر و رئیس سازمان حفظ نباتات کشور گفت: قرنطینه نباتی خاکریز اول در حفظ سلامت و امنیت غذایی و یکی از اصلی ترین ارکان جلوگیری از ورود آفات و بیماری های گیاهی به کشور است.
وزارت جهاد و کشاورزی   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۱۶:۵۴   + ۱۱ سایت دیگر  
مشاور وزیر جهاد کشاورزی و رئیس سازمان حفظ نباتات کشور گفت: امنیت غذایی شامل تولید به اندازه، سالم بودن و در دسترس بودن دغدغه بزرگ دولت هاست. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان، کیخسرو چنگلوایی در جلسه کارگروه گیاهپزشکی استان ...
تحلیل بازار / ایانا   ۱۳۹۹/۰۳/۲۴ - ۱۲:۰۴   + ۱۷ سایت دیگر  
چنگلوایی، رئیس سازمان حفظ نباتات اعلام کرد : عملیات مبارزه با آفت ملخ صحرایی تاکنون در سطح حدود 400 هزار هکتار از اراضی مرتعی و منابع طبیعی در 9 استان جنوبی کشور انجام شده است.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۹:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان حفظ نباتات در مراسم معارفه خود با اشاره به اینکه وظیفه ای که برعهده مدیریت حفظ نباتات در استان هاست، با جایگاه تشکیلاتی فعلی آنها همخوانی ندارد، خطاب به وزیر جهاد کشاورزی از او درخواست کرد تا مدیریت حفظ نباتات در استان ها مستقیما زیر نظر ریاست سازمان حفظ نباتات کشور قرار گیرد.
کشاورز، مشاور عالی وزیر جهاد کشاورزی بر توجه ویژه رئیس جدید سازمان حفظ نباتات به مشکلات آفت کش ها در کشور تأکید کرد.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۸:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
وزیر جهاد کشاورزی در مراسم تودیع و معارفه رئیس سازمان حفظ نباتات گفت: اگر امکانات و قدرت کارشناسی این سازمان تقویت شود، در آینده شاهد افزایش تولید در بخش های زراعت و باغبانی خواهیم بود.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۶:۰۵    
کیخسرو چنگلوایی رئیس توانمند سازمان جهاد کشاورزی خوزستان پس از یک دهه کسب افتخارات غرورآفرین از جمله مقام نخست تولیدات بخش کشاورزی کشور، محصول راهبردی گندم و.... بر مسند مشاور وزیر و رئیس سازمان حفظ نباتات کشور تکیه زد.
در حکمی از سوی کاظم خاوازی وزیر جهاد کشاورزی، کیخسرو چنگلوایی به سمت مشاور وزیر و رئیس سازمان حفظ نباتات کشور منصوب شد.
بویر نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۴:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
یک کهگیلویه و بویراحمدی معاون وزیر جهاد کشاورزی شد. به گزارش بویرنیوز ؛ طی حکمی از سوی وزیر جهاد کشاورزی کیخسرو چنگلوایی بعنوان رئیس سازمان حفظ نباتات و معاون وزیر کشاورزی منصوب شد. مراسم معارفه با حضور دکتر خاوازی وزیر جهاد کشاورزی در محل این سازمان برگزار خواهد شد. ...
درگاهی، رئیس سازمان حفظ نباتات کشور از انجام عملیات مبارزه با ملخ صحرایی در سطح 293 هزار از اراضی هفت استان جنوبی کشور خبر داد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۲/۳۰ - ۱۷:۴۷    
برخی گمانه زنی ها و شنیده ها حاکی از آن است که کیخسرو چنگلوایی به سمت معاون وزیر و رئیس سازمان حفظ نباتات منصوب خواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۲/۲۸ - ۲۳:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان حفظ نباتات گفت: در سطحی معادل 244 هزار و 144 هکتار مبارزه علیه آفت ملخ صحرایی در 7 استان جنوبی کشور صورت گرفته است.
وزارت جهاد و کشاورزی   ۱۳۹۹/۰۲/۲۰ - ۱۴:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان حفظ نباتات کشور، اقدامات انجام شده برای مبارزه با بیماری های گندم در سال زراعی جاری را تشریح کرد. به گزارش خبرنگار ایانا، محمدرضا درگاهی رئیس سازمان حفظ نباتات کشور در نشست بررسی روند اقدامات مبارزه با بیماری های گندم با اشاره به اینکه تا به امروز 345 هزار هکتار مبارزه با رنگ زرد ...
روزنامه دریا   ۱۳۹۹/۰۲/۰۲ - ۰۹:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
دریانیوز: رئیس سازمان حفظ نباتات کشوربر لزوم همکاری همه دستگاههای اجرایی در مبارزه با ملخ تاکید کرد. درگاهی رییس سازمان حفظ نباتات کشور در دیدار با استاندار هرمزگان گفت: همکاری همه دستگاههای اجرایی در تمامی استانها جهت مبارزه با ملخ الزامی می باشد ...
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۲/۰۱ - ۱۱:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
گروه جامعه: رئیس سازمان حفظ نباتات گفت: بر اساس پیش بینی های فائو در 15 روز آینده با حجم بسیار گسترده ای از حمله آفت ملخ صحرایی به کشور و به خصوص در استان های جنوبی بوشهر، هرمزگان و سیستان و بلوچستان مواجه هستیم.
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۲/۰۱ - ۰۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان حفظ نباتات گفت: بر اساس پیش بینی های فائو در 15 روز آینده با حجم بسیار گسترده ای از حمله آفت ملخ صحرایی به کشور و به خصوص در استان های جنوبی بوشهر، هرمزگان و سیستان و بلوچستان مواجه هستیم.
سلام نو / عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۲/۰۱ - ۰۹:۴۱   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، رئیس سازمان حفظ نباتات گفت: بر اساس پیش بینی های فائو در 15 روز آینده با حجم بسیار گسترده ای از حمله آفت ملخ صحرایی به کشور و به خصوص در استان های جنوبی بوشهر، هرمزگان و سیستان و بلوچستان مواجه هستیم. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۳۱ - ۱۹:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
شیراز _ رئیس سازمان حفظ نباتات کشور گفت: طبق پیش بینی انجام شده طی 15 روز آینده با حمله 2 تا 3 برابری ملخ ها در مقایسه با سال گذشته مواجه خواهیم بود.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۱/۳۱ - ۱۷:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان حفظ نباتات کشور گفت: عملکرد فارس در مبارزه با ملخ صحرایی بسیار عالی است که جا دارد از استاندار و رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان و تک تک افراد درگیر با مبارزه با این آفت تقدیر کرد.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۱/۳۱ - ۱۵:۲۸   + ۴۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان حفظ نباتات کشور گفت: بر اساس پیش بینی های فائو در 15 روز آینده با حجم بسیار گسترده ای از حمله آفت ملخ صحرایی به کشور و به خصوص در استان جنوبی بوشهر، هرمزگان و سیستان و بلوچستان مواجه هستیم.
وزارت جهاد و کشاورزی   ۱۳۹۹/۰۱/۳۱ - ۱۴:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان حفظ نباتات گفت: وضعیت مطلوب و توفیقات حاصل شده در کنترل آفت ملخ صحرایی در کشور مرهون تلاش و همکاری مناسب سه بخش رسانه ای و اطلاع رسانی، پشتیبانی و لجستیک و همچنین فنی و اجرایی است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۱/۳۱ - ۱۲:۱۳    
محمد رضا درگاهی رئیس سازمان حفظ نباتات کشور از ریزش ملخ صحرایی به کشور تا ده روز آینده به جنوب کشور خبر داد. ملخ های صحرایی به استان های بوشهر و هرمزگان هجوم می آورند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۱/۳۱ - ۰۶:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان حفظ نباتات کشور از ریزش ملخ صحرایی تا ده روز آینده به جنوب کشور خبر داد.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۱/۳۰ - ۱۹:۰۳   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان حفظ نباتات با اشاره به این که مبارزه با ملخ صحرایی تاکنون در سطح نزدیک به 100 هزار هکتار از اراضی استان های جنوبی کشور انجام شده است، پیش بینی کرد: سطح مبارزه به بیش از یک میلیون هکتار برسد.
به گزارش خبرگزاری علم وفناوری هرمزگان، دکتردرگاهی رئیس سازمان حفظ نباتات کشوردر اولین جلسه ستاد گیاهپزشکی استان هرمزگان که با حضور علی باقرزاده همایی رییس سازمان جهادکشاورزی استان هرمزگان، معین مدیرکل دفتر آفات و جمعی از مدیران ستادی سازمان جهادکشاورزی برگزار شد ...
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۰۱/۳۰ - ۱۸:۲۶   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم وفناوری از هرمزگان، علی باقرزاده همایی ظهر امروز در اولین جلسه ستاد گیاهپزشکی استان هرمزگان که با حضور دکتردرگاهی رئیس سازمان حفظ نباتات کشور ، معین مدیرکل دفتر آفات و جمعی از مدیران ستادی سازمان جهادکشاورزی برگزار شد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۱/۳۰ - ۱۴:۳۵    
رئیس سازمان حفظ نباتات کشور از ریزش ملخ صحرایی به کشور تا ده روز آینده به جنوب کشور خبر داد.
درگاهی، رئیس سازمان حفظ نباتات از تامین و تدارک 70 هزار تن انواع آفت کش های مورد نیاز بخش کشاورزی خبر داد.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۲:۲۵   + ۱۲ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: محمدرضا درگاهی رئیس سازمان حفظ نباتات کشور با بیان این که حجم ریزش ملخ ها در سال جاری نسبت به سال گذشته سه برابر شده است، گفت: پیش بینی می کنیم که تا پایان تیر ماه حجم مبارزه با این آفت مخرب به یک میلیون و هکتار برسد. ...
تحلیل بازار / ایانا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۷:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان حفظ نباتات از اجرای عملیات مبارزه با آفت ملخ صحرایی در بیش از 46 هزار هکتار از اراضی 6 استان جنوبی کشور خبر داد.
تحلیل بازار / ایانا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۳:۰۶   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان حفظ نباتات کشور گفت: تاکنون مبارزه با آفت ملخ صحرایی در سطح 45 هزار هکتار از اراضی 6 استان جنوبی کشور انجام شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۲:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان حفظ نباتات کشور گفت: با بررسی فنی نقشه های تراکنش ملخ صحرایی در سایت فائو، تعلل در مبارزه توسط عربستان یا ابهام در انتشار اطلاعات در سایت فائو وجود دارد.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۱۷:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان حفظ نباتات کشور گفت: مبارزه با آفت سن گندم در سه استان فارس کرمان و هرمزگان آغاز شده است.
تحلیل بازار / ایانا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۷:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
در راستای پیگیری ها و هماهنگی های بین المللی صورت گرفته از محل طرح های (تی سی پی)، یادداشت تفاهم همکاری های ایران و فائو برای مبارزه با آفت ملخ صحرایی در کشور توسط رئیس سازمان حفظ نباتات و نماینده سازمان خواربار جهانی (فائو) در ایران امضا شد.
رئیس سازمان حفظ نباتات کشور از اجرای عملیات مبارزه با آفت ملخ صحرایی در سطح 30 هزار و 700 هکتار از اراضی پنج استان جنوبی کشور خبر داد.
وزارت جهاد و کشاورزی   ۱۳۹۸/۱۲/۲۱ - ۱۱:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان حفظ نباتات کشور اعلام کرد: تا تاریخ بیستم اسفند ماه امسال، در سطح 26 هزار و 150 هکتار از اراضی پنج استان جنوبی کشور مبارزه با آفت ملخ صحرایی انجام شده است. ...
تحلیل بازار / ایانا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۱ - ۱۰:۲۱   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان حفظ نباتات کشور بر انجام پایش مستمر و آمادگی کامل برای مبارزه به موقع با آفت ملخ صحرایی و بیماری های گیاهی به ویژه گندم و کلزا تاکید کرد.
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۲/۱۹ - ۱۳:۴۲   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان حفظ نباتات کشور گفت: امسال با توجه به تغییرات شرایط اقلیمی با سطحی بیش از 3 برابر هجوم ملخ صحرایی سالهای گذشته مواجه هستیم.
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۲/۱۵ - ۱۸:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان حفظ نباتات کشور با اشاره به اینکه رفتار این آفت در موج تهاجمی امسال نسبت به سال گذشته کاملا متفاوت است، گفت: تاکنون 16 هزار و 500 هکتار مبارزه با ملخ صحرایی در سطح کشور انجام شده است.
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۲/۱۵ - ۱۳:۰۷   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان حفظ نباتات کشور از مبارزه با آفت ملخ صحرایی در سطح 17 هزار و 500 هکتار از اراضی پنج استان جنوبی کشور خبر داد.
روزنامه شهروند   ۱۳۹۸/۱۲/۱۰ - ۲۳:۰۶   + ۱۵ سایت دیگر  
3 برابر شدن هجوم ملخ های صحرایی به مزارع ایران محمدرضا درگاهی، رئیس سازمان حفظ نباتات پیش بینی کرد میزان هجوم دسته جات ملخ های صحرایی امسال نسبت به پارسال، 3برابر افزایش یابد ...
ایانا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۹ - ۱۴:۲۲   + ۴۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان حفظ نباتات گفت: از حدود 10 روز پیش 9 استان جنوبی هرمزگان، بوشهر، فارس و سیستان و بلوچستان درگیر هجوم ملخ های صحرایی شده و در مرحله اول مبارزه، تاکنون بیش از 9 هزار هکتار از اراضی سمپاشی شده است.
وزارت جهاد و کشاورزی   ۱۳۹۸/۱۲/۰۸ - ۱۴:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان حفظ نباتات کشور پیش بینی کرد: در این دوره تا یک میلیون هکتار در استان های جنوبی نیاز به مبارزه با آفت ملخ صحرایی وجود داشته باشد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی سازمان حفظ نباتات ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۵:۲۵   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان حفظ نباتات کشور گفت: تاکنون سطحی معادل 8440 هکتار، مبارزه شیمیایی بر علیه آفت ملخ صحرایی صورت گرفته است.
اگرو فود نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۰۵ - ۱۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان حفظ نباتات گفت: به منظور حمایت از تولید داخل، چنانچه تولید کنندگان موفق به تولید ماده موثره (تکنیکال) هریک از آفت کش ها شوند، از واردات نمونه خارجی آن سم جلوگیری خواهد شد. ...
ایانا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۲۳:۴۳   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان حفظ نباتات کشور گفت: تنوع بخشی به سبد آفتکش های کشور و حرکت بسوی جایگزینی سموم کم خطر و بیولوژیک بجای سموم پرخطر از اولویت های سازمان حفظ نباتات است.
میهن صنعت   ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۱۷:۵۳    
رئیس سازمان حفظ نباتات در حاشیه بازدید از هفتمین نمایشگاه تخصصی نهاده های کشاورزی تهران در خصوص حمایت از تولیدکنندگان بخش کشاورزی گفت : سیاست کلی ما حمایت از بخش تولید است و ما تمام قد پشت تولیدکننده خواهیم ایستاد.
میهن صنعت   ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۱۷:۳۸    
در حاشیه روز سوم هفتمین نمایشگاه تخصصی نهاده های کشاورزی تهران، دکتر محمد رضا درگاهی؛ رئیس سازمان حفظ نباتات از غرفه های شرکت های تولیدی بازدید و از روند برگزاری و حضور قدرتمند شرکت های بزرگ و کوچک تولیدی ابراز رضایت کردند.