جمعه ۰۳ خردادساعت ۱۹:۴۰May 2019 24

جدیدترین‌های «رئیس سازمان حفظ نباتات»

خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۸:۳۷    
اقتصاد ایران: رئیس سازمان حفظ نباتات کشور با اعلام اینکه هشت استان کشور درگیر مبارزه با ملخ صحرایی هستند، گفت: عملیات مبارزه با ملخ صحرایی در بیش از 280 هزار هکتار از اراضی مرتعی استان های جنوبی کشور انجام شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۶:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
سهرابی معاون مشاور وزیر و مجری طرح گندم کشور دربازدید از مزارع گندم مهاباد این خبر را اعلام کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۲:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان حفظ نباتات کشور در قزوین گفت: مبارزات جدی 6 استان جنوبی کشور با آفت ملخ از نفوذ این آفت به استانهای دیگر کشور جلوگیری کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۰:۵۴   + ۲۵ سایت دیگر  
قزوین- رئیس سازمان حفظ نباتات کشور گفت: عملیات مبارزه با ملخ صحرایی در بیش از 280 هزار هکتار از اراضی مرتعی استان های جنوبی کشور انجام شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
اعضاء کمیسیون آب، کشاورزی و منابع طبیعی مجلس و رئیس سازمان حفظ نباتات کشور آخرین وضع هجوم ملخ ها به جنوب سیستان و بلوچستان را بررسی کردند
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۰۹:۰۲    
اعضاء کمیسیون آب، کشاورزی و منابع طبیعی مجلس و رئیس سازمان حفظ نباتات کشور آخرین وضع هجوم ملخ ها به جنوب سیستان و بلوچستان را بررسی کردند
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۹:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
چابهار- ایرنا- رئیس سازمان حفظ نباتات کشور گفت: مبارزه با ملخ صحرایی نیازمند همکاری همه ادارات کشور است تا بتوان با این افت مخرب سریعا مقابله و زمین های کشاورزی را نجات داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۵:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس و اعضای کمیسیون آب ، کشاورزی و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی و رئیس سازمان حفظ نباتات کشور از مناطق آلوده به ملخ صحرایی در منطقه کهیر کنارک بازدید کردند.
همشهری   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۳:۱۱    
رئیس سازمان حفظ نباتات کشور با بیان این که 230 هزار هکتار از اراضی کشور علیه ملخ صحرایی سم پاشی شده است، گفت: باید تجهیزات مورد نیاز و اعتبار لازم برای ادامه این طرح اختصاص یابد ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۱:۳۹    
رئیس سازمان حفظ نباتات کشور گفت: عملیات مبارزه با ملخ صحرایی در بیش از 257 هزار و 800 هکتار از اراضی هشت استان جنوبی کشور اجرایی شد.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۲۱:۳۸   + ۱۳ سایت دیگر  
پایگاه خبری انتخاب: رئیس سازمان حفظ نباتات کشور گفت: اول بهمن ماه سال گذشته نخستین هشدار و اخطار از سازمان فائو مبنی بر احتمال حمله ملخ صحرایی به کشور داده شد. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۰۹:۲۴   + ۹ سایت دیگر  
زاهدان - ایرنا - رئیس سازمان حفظ نباتات کشور گفت: مبارزه با ملخ صحرایی تاکنون در نزدیک به 258 هزار هکتار از زمین های کشاورزی، باغی و مراتع هشت استان جنوبی کشور انجام شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۳:۱۲   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان حفظ نباتات کشوربا بیان اینکه روند مبارزه با آفت ملخ صحرایی تا 600 هزار هکتار ادامه دارد گفت: 230 هزار هکتار اراضی استان ها علیه آفت و آلودگی ملخ صحرایی از بهمن ماه تاکنون سم پاشی شده و این عملیات همچنان ادامه دارد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۲:۴۷   + ۱۰ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا - رئیس سازمان حفظ نباتات کشور گفت: همزمان با آغاز نخستین ریزش آفت ملخ صحرایی از بهمن ماه تاکنون در سطح 230هزار هکتار مبارزه با این آفت در کشور انجام و این روند همچنان ادامه دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۰:۰۱    
رئیس سازمان حفظ نباتات کشور گفت: روند مبارزه با ملخ صحرایی مطلوب بوده اما باتوجه به میزان آلودگی تامین امکانات سمپاشی و اعتبارات لازم در این بخش ضروری است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۳:۴۵    
اقتصاد ایران: رئیس سازمان حفظ نباتات گفت: براساس پیش بینی های فائو و سازمان حفظ نباتات احتمالاً با موج جدید حملات ملخ های صحرایی از اواخر اردیبهشت مواجه خواهیم بود.
خبر فوری   ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۲:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان حفظ نباتات گفت: براساس پیش بینی های فائو و سازمان حفظ نباتات احتمالاً با موج جدید حملات ملخ های صحرایی از اواخر اردیبهشت مواجه خواهیم بود. ...
افکار نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۲:۳۶   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان حفظ نباتات ، گفت: ملخی که در اردبیل و دشت مغان دیده شده، ملخ صحرایی نیست بلکه ملخ بومی یا ملخ مراکشی است و این ملخ به راحتی قابل کنترل است و جای نگرانی وجود ندارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۲:۳۶   + ۲۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان حفظ نباتات: این ملخ بومی (مراکشی) و به راحتی قابل کنترل است و جای نگرانی وجود ندارد
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۲/۱۹ - ۲۱:۰۶   + ۱۰ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - رئیس سازمان حفظ نباتات کشور گفت : مبارزه با ملخ های صحرایی در 164 هزار هکتار اراضی کشور انجام شده و طبق پیش بینی فائو این مبارزه باید در 345 هزار هکتار انجام شود.
عصر ایران   ۱۳۹۸/۰۲/۱۹ - ۱۸:۳۵    
رئیس سازمان حفظ نباتات کشور با بیان اینکه با بیان اینکه تاکنون مبارزه با ملخ در 164 هزار هکتار اراضی سطح کشور انجام شده است گفت: پیش بینی می شود ملخ ها تا سه سال در کشور حضور داشته باشند و باید اعتبارات استانی برای مبارزه با این آفت دیده شود. ...
وزارت جهاد و کشاورزی   ۱۳۹۸/۰۲/۱۹ - ۱۷:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
در نشست شورای مدیریت بحران استان کرمان، تازه ترین اقدامات در زمینه مبارزه با آفت ملخ صحرایی بررسی و از اقدامات به موقع استان در این زمینه تقدیر شد. گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از خبرگزاری صدا و سیما ...
همسو نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۱۹ - ۱۶:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان حفظ نباتات کشور با بیان این مطلب که ملخ صحرایی سه سال مهمان ماست، گفت: باید توجه ویژه ای برای اختصاص اعتبارات به سازمان حفظ نباتات صورت بگیرد. ...
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۲/۱۹ - ۱۷:۲۸   + ۱۶ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: رئیس سازمان حفظ نباتات کشور با بیان این مطلب که ملخ صحرایی سه سال مهمان ماست، گفت: باید توجه ویژه ای برای اختصاص اعتبارات به سازمان حفظ نباتات صورت بگیرد. ...
همسو نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۱۹ - ۱۶:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش همسونیوز به نقل از تسنیم از کرمان ، شورای هماهنگی مدیریت بحران استان کرمان ظهر امروز با حضور محمدرضا درگاهی رئیس سازمان حفظ نباتات کشور و محمدجواد فدایی استاندار کرمان با محوریت هجوم ملخ های صحرایی برگزار شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۲/۱۹ - ۱۵:۵۶    
درگاهی معاون وزیر کشاورزی و رئیس سازمان حفظ نباتات کشور از طرح پایلوت مبارزه با کرم خراط در روستای بیدخوان شهرستان بردسیر بازدید کرد.
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، محمدرضا درگاهی در شورای هماهنگی مدیریت بحران استان کرمان اظهار داشت: خطرناکی ملخ صحرایی به اندازه ای است که سازمان فائو آن را به عنوان آفتی مهم مورد توجه دارد که زادگاه اصلی آن از شمال آفریقا است. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۲/۱۹ - ۱۱:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
جیرفت - ایرنا - رئیس سازمان حفظ نباتات کشور گفت : وزارت کشور برای کمک به روند مبارزه با ملخ های صحرایی، 10 میلیارد تومان در اختیار جهاد کشاورزی قرار داده که طی روزهای آینده بین استان های درگیر هجوم این آفت توزیع می شود.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۱:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان حفظ نباتات کشور در سفر به استان سیستان و بلوچستان، پس از برگزاری جلسه ستاد مدیریت بحران با حضور استاندار و رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان، از کانون های آلوده به ملخ صحرایی در شهرستان های بمپور و دلگان بازدید و روند عملیات مبارزه با این آفت را مورد ارزیابی قرار داد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۱:۱۹    
رئیس سازمان حفظ نباتات کشور در سفر به استان سیستان و بلوچستان، پس از برگزاری جلسه ستاد مدیریت بحران با حضور استاندار و رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان، از کانون های آلوده به ملخ صحرایی در شهرستان های بمپور و دلگان بازدید و روند عملیات مبارزه با این آفت را مورد ارزیابی قرار داد. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۲:۰۱   + ۳۰ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- رئیس سازمان حفظ نباتات کشور گفت: عملیات مبارزه با ملخ صحرایی در بیش از 147 هزار و 500هکتار از اراضی هشت استان جنوبی کشور اجرایی شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۱:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس سازمان حفظ نباتات کشور از 138 حمله دسته های ملخ صحرایی به کشور از بهمن سال 97 خبر داد و گفت: تاکنون در سطح 147 هزار و 516 هکتار از مناطق آلوده با ملخ صحرایی در استان های جنوبی کشور مبارزه شده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۲/۱۵ - ۱۷:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس سازمان حفظ نباتات کشور گفت: مبارزه با آفت سن و زنگ گندم در 285 هزار و 988 هکتار از زمین های زراعی کشور عملیاتی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۲/۱۵ - ۱۴:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان حفظ نباتات کشور گفت: تاکنون در سطح 101 هزار و 348 هکتار از مناطق آلوده 7 استان کشور عملیات مبارزه با آفت ملخ صحرایی انجام شده است.
وزارت جهاد و کشاورزی   ۱۳۹۸/۰۲/۱۵ - ۱۴:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان حفظ نباتات از اجرای عملیات مبارزه با آفت ملخ صحرایی در سطح 133 هزار و 864 هکتار از اراضی مناطق آلوده خبر داد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی سازمان حفظ نباتات ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۲/۱۳ - ۱۱:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس سازمان حفظ نباتات کشور از 126 حمله دسته های ملخ صحرایی به کشور از بهمن ماه 97 تاکنون خبر داد و گفت: تاکنون در سطح بیش از 113 هزار و 377 هکتار از مناطق آلوده با ملخ صحرایی در استان های جنوبی کشور مبارزه شده است.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۰ - ۰۷:۰۵    
خبرگزاری میزان- یک جغرافیدان گفت: مسئولان باید در انجام سم پاشی برای از بین بردن ملخ ها جدیت بسیاری داشته باشند چرا که در صورت عدم مبارزه سریع و موثر، ملخ ها پس از مدتی استراحت و تغذیه، فرصت تخم ریزی پیدا می کنند و مشکل مضاعف می شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۲/۰۹ - ۱۷:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس سازمان حفظ نباتات کشور از 113 حمله دسته های ملخ صحرایی به کشور از بهمن ماه 97 تاکنون خبر داد و گفت: تاکنون در سطح بیش از 70 هزار هکتار از مناطق آلوده با ملخ صحرایی مبارزه شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۲/۰۹ - ۱۱:۲۶   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان حفظ نباتات کشور، از اجرای عملیات مبارزه با آفت ملخ صحرایی در بیش از 70 هزار هکتار از مناطق آلوده خبر داد.
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۸/۰۲/۰۶ - ۰۹:۱۴   + ۲۰ سایت دیگر  
ایرنا: محمدرضا درگاهی، رئیس سازمان حفظ نباتات کشور اظهار داشت: برداشت و مصرف ملخ صحرایی زنده هیچ منع مصرفی برای خوراک دام و طیور ندارد اما درصورتی که براثر سم پاشی ها از بین رفته باشد مصرف آن خطرناک است. وی اظهار داشت: ملخ مرده در اثر سم پاشی می تواند سم را به بدن دام یا طیور منتقل کند. ...
گجت   ۱۳۹۸/۰۲/۰۵ - ۱۴:۱۸    
رئیس سازمان حفظ نباتات گفت سازمان فائو ( سازمان خواربار و کشاورزی ملل متحد ) نمایندگانی را به ایران اعزام کرده است تا موضوع عمدی بودن حمله ملخ ها به ایران را مورد بررسی قرار دهند. ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۲/۰۴ - ۲۱:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان حفظ نباتات کشور گفته ملخ های وارد شده به ایران روزانه خوراک 2500 نفر را می خورند. این موضوع به همراه جدیدترین اظهارات کارشناس مشهور اینترنت و بارداری درباره الزام دریافت گواهینامه اینترنت در غرب، سوژه طنز شهرونگ شد.
شعار سال   ۱۳۹۸/۰۲/۰۴ - ۱۶:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان حفظ نباتات با بیان اینکه هجوم و ریزش ملخ های صحرایی به کشور در 40 سال اخیر بی سابقه است،گفت: اظهارنظر درباره عمدی بودن هجوم ملخ های صحرایی در صلاحیت فائو است.
شبکه خبر   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۹:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان حفظ نباتات گفت: با تلاش به موقع، از بحران هجوم ملخ های آفریقایی تاکنون هیچگونه خسارت چشم گیری گزارش نشده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۵:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان حفظ نباتات کشور از مبارزه با علف های هرز مزارع گندم و جو در سال زراعی جاری در سطح دو میلیون و 800 هزار هکتار خبر داد
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۴:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان حفظ نباتات کشور گفت: دویست گروه فعال در شش استان کشور در حال مبارزه با ملخ صحرایی هستند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۴:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان حفظ نباتات کشور با بیان اینکه در سطح 200 هزار هکتار باید با ملخ ها مبارزه شود، گفت: هنوز 10 میلیارد تومان اعتباری که برای مبارزه با ملخ ها تخصیص یافته بود پرداخت نشده است.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۳:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان حفظ نباتات کشور گفت: در هر یک کیلومترمربع 50 میلیون ملخ وجود دارد که روزانه خوراک 2500 نفر را می خورند.
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، محمدرضا درگاهی رئیس سازمان حفظ نباتات کشور امروز در نشست خبری ملخ های صحرایی آفت های خطرناکی و همه چیزخواری هستند و هر از نوع گیاهی که در مقابلشان باشد تغذیه می کنند. ...
برترین ها / همشهری   ۱۳۹۸/۰۲/۰۱ - ۰۸:۴۲   + ۲۵ سایت دیگر  
باشکاه خبرنگاران جوان: محمد رضا درگاهی رئیس سازمان حفظ نباتات کشور درباره آخرین وضعیت مبارزه با ملخ های صحرایی در کشور اظهار کرد: این روز ها در فضای رسانه ای به موضوع مبارزه با ملخ های صحرایی پرداخته می شود چرا که ورود ملخ های صحرایی در این حجم گسترده طی 40 سال اخیر بی سابقه بوده است. ...