چهارشنبه ۳۰ مردادساعت ۰۵:۰۳Aug 2019 21

جدیدترین‌های «سپاه بیت المقدس»

راهنمای سفرمن   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۲۳:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
– اخبار استانها – به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم از سنندج، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان، چهارمین جشنواره برترین های مساجد شهرستان سنندج و تکریم از خادمین و فعالان مساجد امروز در مسجد صلاح الدین ایوبی به همت سپاه بیت المقدس برگزار شد ...
نوای آبیدر   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۴:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
صبح امروز چهارمین جشنواره برترین های مساجد شهرستان سنندج و تکریم از خادمین و فعالین مساجد در مسجد صلاح الدین ایوبی، به همت سپاه بیت المقدس برگزار شد.در این جشنواره حسن عسکری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سنندج اظهار کرد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۹:۴۸    
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان با خانواده های شهیدان جواد کاکه جانی، عبدالله رحیمی و فرشاد مرادی دیدار و گفت وگو کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۸:۰۵    
مسئول سازمان بسیج مساجد و محلات سپاه بیت المقدس کردستان ویژه برنامه های هفته جهانی مساجد را در استان اعلام کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ۲۱:۵۰    
سردار محمدحسین رجبی فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان از مقرهای عملیاتی سپاه در شهرستان مریوان بازدید کرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ۲۰:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
ایرنا - سنندج - پیکر شهید جواد عبدی از بسیجیان سپاه بیت المقدس کردستان روز چهارشنبه در شهر قروه تشییع شد. شهید عبدی دیروز در حین بازگشت از ماموریت بر اثر سانحه تصادف در شهرستان سروآباد به شهادت رسید.عکاس سیدمصلح پیرخضرانیان
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ۱۹:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان درگذشت همسر شهید جلال بارنامه فرمانده پیشمرگان مسلمان کُرد را تسلیت گفت.
ربیع   ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ۱۱:۵۷    
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، فرمانده سپاه بیت المقدس گفت: کردستان نیازمند توسعه متوازن و همه جانبه است و پیوست اول این توسعه آگاهی و آگاهی بخشی است و این کار از عهده رسانه های توانمند بر می آید. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۵/۲۱ - ۱۱:۵۸    
فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان گفت: عید قربان جلوه ای از امتی یکپارچه، پویا و بالنده بوده که همه ساله رساتر از گذشته دعوت اسلام را به عدالت و آزادگی، ایمان و پرهیزگاری، نیکی و پاکی فریاد می زند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۵/۱۹ - ۱۱:۴۴    
فرمانده قرارگاه راهیان نور سپاه پاسداران بااهدای لوح سپاس از خدمات ارزنده 9 ساله فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان در جهت اجرای اردوی فرهنگی تربیتی راهیان نور در دیار مجاهدت های خاموش قدردانی کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۵/۱۹ - ۱۰:۰۴    
فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان گفت: نیروهای رزمنده انصار و مهاجر کردستان غیر از مجاهدت و شهادت ادعای دیگری نداشتند.
کرد پرس   ۱۳۹۸/۰۵/۱۷ - ۱۵:۴۳    
به گزارش خبرگزاری کُردپرس، سردار محمدحسین رجبی در آیین تجلیل از خبرنگاران استان کردستان اظهار داشت: کردستان نیازمند توسعه متوازن و همه جانبه است و پیوست و نیاز اولیه این توسعه آگاهی بخشی است که از عهده خبرنگاران بر می آید . ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۵/۱۷ - ۱۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان گفت: مطالب خبرنگاران باید با واقعیت جامعه مطابقت داشته باشد و نقدها نیز باید منصفانه رقم بخورد. به گزارش ایسنا منطقه کردستان ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۵/۱۷ - ۱۱:۳۷    
فرمانده سپاه بیت المقدس استان باانتقاد از مسئولان دولتی کردستان گفت: 2 هزار پروژه محرویت زدایی تعریف شده اما اراده ای برای کار کردن از آنان نمی بینیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۵/۱۷ - ۱۱:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده سپاه بیت المقدس گفت: کردستان نیازمند توسعه متوازن و همه جانبه است و پیوست اول این توسعه آگاهی و آگاهی بخشی است و این کار از عهده رسانه های توانمند بر می آید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۵/۱۶ - ۱۱:۰۵    
مسائل و مشکلات استان با حضور مجمع نمایندگان و فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان بررسی شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۵/۱۶ - ۱۰:۲۷    
فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان، بدون هیچ گونه تشریفات در منزل شهید سیدهادی اجاق در قروه حضور یافت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۵/۱۶ - ۰۱:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون اجرایی سپاه بیت المقدس کردستان گفت: دوره های طرح ولایت دانش آموزی برای اعتلای بسیج دانش آموزی و تربیت فرماندهان و مدیران جوان در تراز انقلاب اسلامی است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۵/۱۳ - ۱۶:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه بیت المقدس کردستان گفت: گرچه هنوز مشکلات و نارسایی ها، کمبود و محرومیت در مناطق محروم استان وجود دارد اما طرح های محرومیت زدایی و اقدامات زیادی هم انجام شده، که باید خبرنگاران آن را منعکس کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۵/۱۳ - ۱۱:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
رئیس هیئت ورزش ناشنوایان کردستان گفت: ششمین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی فوتبال ناشنوایان در مجموعه سپاه بیت المقدس کردستان در حال برگزاری است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۵/۱۳ - ۰۸:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان با اعلام اینکه روند انجام کارهای قرارگاه پیشرفت و آبادانی شهرستان بیجار راضی نیست، گفت: توقع از همکاران و ادارات شهرستان بالاست و بیشتر از این باید کار می شد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۵/۱۲ - ۱۷:۱۲    
فرمانده جدید سپاه شهرستان بیجار با حضور سردار رجبی فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان معرفی شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۵/۱۲ - ۱۶:۵۷    
فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان با انتقاد از اینکه روند محرومیت زدایی در بیجار بسیار کند پیش می رود، گفت: باید مسئولان برای اجرای پروژه های قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه بیشتر همکاری کنند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۱۲ - ۱۳:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان گفت: اجرای فعالیت های عمرانی و آبادانی سپاه در قالب بسیج سازندگی، نیازمند روحیه جهادی و لازمه آن جوانگرایی است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۵/۱۰ - ۱۳:۲۴    
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه بیت المقدس استان کردستان در دفتر خبرگزاری بین المللی تسنیم در سنندج حضور یافت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۵/۰۹ - ۲۲:۵۷    
فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان با حضور در منزل شهید محمود بهرامی در اورامان از خانواده این شهید گرانقدر تجلیل کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۵/۰۹ - ۲۱:۵۰    
مردم، امام جمعه، مسئولان، بخشدار، دهیار و شورای اورامان با اهدای لوح سپاس از خدمات ارزنده و مخلصانه فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان در اجرای طرح های محرومیت زدایی در این بخش قدردانی کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۵/۰۹ - ۲۱:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
14 طرح محرومیت زدایی قرارگاه پیشرفت و آبادانی با حضور فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان در اورامان به بهره برداری رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۵/۰۹ - ۲۱:۲۶    
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: براساس فرمان مقام معظم رهبری از ظرفیت عظیم بسیجیان و سپاهیان و همچنین دولت مردان، خیرین و خود مردم برای انجام پروژه های محرومیت زدایی در استان استفاده می کنیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۵/۰۹ - ۲۱:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
آئین افتتاح 50 پروژه محرومیت زدایی سپاه با حضور سردار محمدحسین رجبی فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان در اورامان برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۵/۰۹ - ۱۹:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
50 پروژه محرومیت زدایی قرارگاه پیشرفت و آبادانی با حضور فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان در اورامان افتتاح شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۵/۰۹ - ۱۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان با خانواده شهید مدافع امنیت وطن سیدهادی اجاق دیدار و گفت وگو کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۵/۰۸ - ۲۱:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده جدید سپاه شهرستان مریوان با حضور سردار رجبی فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان معرفی شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۵/۰۸ - ۲۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان گفت: ایجاد امنیت پایدار مردمی جزو وظیفه ذاتی سپاه بوده و در این راستا از هیچ تلاشی دریغ نمی کنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۵/۰۸ - ۱۶:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده سپاه بیت المقدس گفت: به واسطه وجود امنیت پایدار زمینه برای توسعه و محرومیت زدایی در کردستان فراهم شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۵/۰۷ - ۱۱:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
فرماندهان و مسئولان سپاه بیت المقدس استان کردستان بدون هیچ گونه تشریفات در منزل شهیده ناهید فاتحی کرجو در سنندج حضور یافتند و دیدار صمیمانه ای با خانواده آنان داشتند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ - ۲۰:۰۸    
مسوول روابط عمومی سپاه بیت المقدس کردستان از آغاز تولید کتاب صوتی زندگینامه شهیده ناهید فاتحی کرجو برگرفته از کتاب "دخترم ناهید" خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۵/۰۵ - ۱۹:۲۰    
کتاب صوتی زندگینامه شهیده ناهید فاتحی کرجو برگرفته از کتاب دخترم ناهید توسط معاونت فرهنگی تبلیغات سپاه بیت المقدس استان کردستان منتشر می شود.
جماران   ۱۳۹۸/۰۵/۰۵ - ۱۹:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
مسئول روابط عمومی سپاه بیت المقدس کردستان عصر شنبه در گفت و گویی اظهار داشت: تولید و صدابرداری کتاب صوتی زندگی نامه این شهیده به بهانه ترویج و گسترش فرهنگ شهادت و آشنایی نسل جوان با شیوه زندگی شهدا در در دستور کار قرار گرفته است. ...
جانشین فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان با بیان اینکه پاسداری از اسلام و قران فراتر از هرگونه لباس و مکانی است، شهیدان را سینه سپر اسلام دانست و بر پاسداری از این مهم تأکید کرد.
جماران   ۱۳۹۸/۰۵/۰۴ - ۲۳:۳۳   + ۱۰ سایت دیگر  
در درگیری پاسداران سپاه سروآباد با یک تیم از اعضای گروهک های ضدانقلاب، یک پاسدار به شهادت رسید. به گزارش ایلنا، امروز پاسداران مرزدار سپاه بیت المقدس کردستان در منطقه هوار ژونین دله مرز در شهرستان سروآباد با یک تیم از عناصر گروهک های ضدانقلاب برخورد کرده و با آنان درگیر شدند. ...
سلام نو   ۱۳۹۸/۰۵/۰۴ - ۲۲:۱۵   + ۵۴ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو به نقل از روابط عمومی قرارگاه حمزه سیدالشهداء، صبح جمعه پاسداران مرزدار سپاه بیت المقدس کردستان در منطقه هوار ژونین دله مرز در شهرستان سروآباد با یک تیم از عناصر گروهک های ضدانقلاب برخورد کردند و با آنها درگیر شدند. ...
پارسینه   ۱۳۹۸/۰۵/۰۴ - ۲۱:۲۴   + ۴۵ سایت دیگر  
صبح امروز پاسداران مرزدار سپاه بیت المقدس کردستان در منطقه هوار ژونین دله مرز در شهرستان سروآباد با یک تیم از عناصر گروهک های ضدانقلاب برخورد کرده و با آنان درگیر می شوند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۵/۰۴ - ۲۱:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
در درگیری نیروهای سپاه بیت المقدس کردستان با عناصر ضدانقلاب، یکی از پاسداران سپاه به شهادت رسید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۵/۰۳ - ۱۶:۴۳    
فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان گفت: دشمنان و بیگانگان با دسیسه و اغتشاشات طراحی شده هیچ گاه نمی توانند کوچک ترین صدمه ای به عظمت و اقتدار انقلاب اسلامی بزنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۵/۰۲ - ۱۹:۰۵    
مسئول بسیج سازندگی سپاه بیت المقدس استان کردستان گفت: 1200 پروژه تعهدی محرومیت زدایی سپاه تا پایان سال اجرایی می شوند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۰۲ - ۱۸:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: فعالیت در زمینه محرومیت زدایی در این استان، هزینه های امنیتی را کمتر و باور مردم را به خدمات نظام عمیق تر می کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۵/۰۲ - ۱۸:۲۸    
فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان گفت: سپاه به صورت جد توسعه و اجرای پروژه های محرومیت زدایی در کردستان را دنبال می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۵/۰۲ - ۱۷:۱۸    
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان، از آمادگی همه جانبه سپاه برای کمک به دولت در رفع محرومیت ها در تمامی حوزه ها خبر داد و گفت: تا پایان سال جاری 2 هزار طرح محرومیت زدایی به بهره برداری خواهد رسید.
موج   ۱۳۹۸/۰۵/۰۲ - ۱۵:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: با همدلی و همکاری بین مسئولین استان و پیگیری های استاندار کردستان پروژه های محرومیت زدایی استان از یک هزار 200 به 2 هزار پروژه افزایش یافت. ...