شنبه ۱۷ خردادساعت ۲۰:۳۷Jun 2020 6

جدیدترین‌های «سپاه بیت المقدس»

 
ایثار   ۱۰ دقیقه پیش    
فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان با خانواده شهید شکیبا سلیمی از شهدای رمضان دیواندره و با خانواده شهیدان قانع کرم ویسه و طالب محمودی از شهدای روستای دری مریوان دیدار و در یک فضای صمیمی با آنان گفت وگو کرد.
بسیج   ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان با خانواده معظم شهدای روستای دری و خانواده شهید شکیبا سلیمی دیدار کرد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۲:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
بسیج طلاب سپاه بیت المقدس کردستان به مناسبت رحلت ملکوتی امام خمینی (ره) بیانیه صادر کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۰:۴۹   + ۱۱ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان به فرموده رهبر معظم انقلاب مبنی بر اینکه این انقلاب بدون نام امام راحل در هیچ کجای جهان شناخته شده نیست، اشاره کرد و گفت: امام خمینی(ره) توانست بیداری اسلامی را در سراسر جهان طنین انداز کند و با همراهی مردم طاغوت را از بین ببرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۲۲:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
توزیع هزاران بسته کمک معیشتی با عنوان رزمایش کمک مومنانه برای آسیب دیدگان ویروس کرونا توسط سپاه شهدا آذربایجان غربی و سپاه بیت المقدس کردستان، عصر چهارشنبه 7 خرداد 1399 آغاز شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۲۱:۰۹    
رزمایش کمک مومنانه سپاه بیت المقدس برگزار و از خانواده شهید محمد یاراحمدی، نخستین شهید مدافع سلامت استان کردستان باهدای لوح تقدیری تجلیل شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۲۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
مرحله سوم رزمایش بزرگ کمک مومنانه سپاه بیت المقدس با حضور مسئولان استانی و شهرستانی در سالن آزادی سنندج اجرا شد.
نوای آبیدر   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۱۹:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان از توزیع 15 هزار بسته معیشتی به ارزش بیش از 15 میلیارد ریال در قالب مرحله سوم رزمایش کمک مؤمنانه خبر داد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۱۸:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان از توزیع 15 هزار بسته معیشتی به ارزش بیش از 15 میلیارد ریال در قالب مرحله سوم رزمایش کمک مؤمنانه خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۱۷:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون سیاسی امنیتی استاندار کردستان گفت: کمک به نیازمندان به ویژه در ماه مبارک رمضان اقدام ارزشمندی از سوی سپاه بیت المقدس بود و سپاه ثابت کرد علاوه بر برقراری امنیت در تمامی بحران ها به میدان می آید و به کمک مردم خواهد شتافت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۱۷:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: در راستای اجرای رزمایش کمک های مومنانه و مواسات در استان کردستان تاکنون 38 هزار خانوار در این استان بسته معیشتی دریافت کرده اند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۱۷:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان گفت: در مرحله سوم رزمایش کمک مومنانه 15 هزار بسته معیشتی میان نیازمندان کردستانی توزیع می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۱۶:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
پس از برگزاری دو مرحله رزمایش بزرگ کمک مومنانه سپاه بیت المقدس در کردستان، اکنون نیز با حضور مسوولان استانی سومین مرحله این رزمایش بزرگ در کردستان آغاز شد.
گلستان 24   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۱۶:۰۵    
شهید محمد شکری از رزمندگان سپاه بیت المقدس استان کردستان در راه حفظ امنیت، دفاع از ارزش های اسلامی و حجاب جانش را فدای مردم و نظام کرد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۱۴:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: در مباحث عمومی و فرهنگی نباید از ظرفیت خانواده ها غافل شویم چرا که خانواده ها در ترویج و نهادینه کردن فرهنگ عفاف و حجاب بسیار اثرگذارند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۰۸:۳۰    
مسوول نمایندگی ولی فقیه در سپاه بیت المقدس کردستان گفت: طلاب علوم دینی از همان اوایل انقلاب تا امروز در هر صحنه ای که لازم بوده حاضر شده اند و برای رفع مشکلات مردم تلاش کرده اند امروز هم همزمان با شیوع ویروس کرونا طلاب احساس وظیفه کردند و به کمک مردم آمدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۱۶:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
شهید جعفر نظام پور از رزمندگان سپاه بیت المقدس استان کردستان اوایل ماه مبارک رمضان امسال به همسرش خبر زمان شهادتش را داده بود و 16 اردیبهشت ماه در درگیری با مزدوران ضدانقلاب در دیواندره به شهادت رسید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۱۴:۴۱    
شهید محمد شکری از رزمندگان سپاه بیت المقدس استان کردستان در راه حفظ امنیت، دفاع از ارزش های اسلامی و حجاب جانش را فدای مردم و نظام کرد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۲۲:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
سردار حسینی فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان به مناسبت فرارسیدن عید سعید فطر پیام تبریکی را صادر کرد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۴:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: آزادسازی خرمشهر نماد وحدت بین اقوام و مذاهب اسلامی در دفاع از انقلاب است چرا که همه ایرانیان از اقوام و مذاهب مختلف در خلق این حماسه به یادماندنی دخیل بودند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۳:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان گفت: هیمنه پوشالی دشمن در سوم خردادماه سال 1361 شکست.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۳:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: دشمن آمده بود تا جمهوری اسلامی را ساقط کند و دست نشانده های خود را در این کشور منصوب نمایند؛ اما رزمندگان ما و مردم نیز جانانه مقاومت کردند و با آزادسازی خرمشهر، سوم خرداد در تقویم ما ماندگار شد.
نوای آبیدر   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۱:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان خاطرنشان کرد: وظیفه اصلی نمایندگان قانونگذاری و نظارت بر حسن اجرای آن است و باید با نظارت بر عملکرد مسئولان قوه مجریه در راستای مشکلات استان سعی و تلاش نمایند تا از انحرافات جلوگیری شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۱:۰۷    
فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان به روایت عملیات فتح خرمشهر پرداخت و گفت: رزمندگان اسلام در این نبرد نابرابر شجاعانه و قهرمانانه با دشمن جنگیدند و به پیروزی رسیدند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۰۸:۴۹    
سپاه بیت المقدس کردستان در بیانیه ای با گرامی داشت سوم خرداد، الگوی حماسه آزاد سازی خرمشهر و نسخه مقاومت و تسلیم ناپذیری برابر دشمن را ضامن پیروزی و غلبه ملت ایران بر قدرت های سلطه گر و رژیم منفور ایالت متحده آمریکا در مقطع تاریخی حاضر دانست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۳/۰۲ - ۲۲:۰۷    
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه بیت المقدس استان کردستان گفت: باید همه مسلمانان شیعه و سنی جهان اسلام متحدانه فریاد انزجار خود را از رژیم ملعون صهیونیستی به دنیا اعلام کرده و در قبال جنایت هایشان ساکت ننشینند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۳/۰۲ - ۱۶:۴۹    
بسیج دانش آموزی سپاه بیت المقدس کردستان با وقایع و رویداد ها و مناسبت های مهم سال، فراخوان مسابقه هنری و ادبی روز جهانی قدس و سالروز آزادسازی خرمشر را منتشر کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۳/۰۲ - ۱۵:۵۱    
فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان گفت: بیانات حکیمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی، مقاومت و اراده ملت ایران در حمایت از فلسطین را بیشتر از گذشته کرد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۳/۰۲ - ۱۴:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: قطعا رژیم جعلی صهیونیستی شکست خواهد خورد چرا که سرزمین مادری مسلمانان جایی برای رژیم کافر کودک کش نخواهد داشت و مسلمانان به هر شکل ممکن آن را پس خواهند گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۱۳:۳۹   + ۱۴ سایت دیگر  
سپاه بیت المقدس کردستان با صدور بیانیه ای، ضمن گرامیداشت روز قدس از ملت های مسلمان به ویژه مردم شریف کردستان خواست، حال که ویروس منحوس کرونا اجازه برگزاری تجمعات از جمله برگزاری راهپیمایی روز قدس را در عالم سلب کرده از طرق دیگر انزجار خود از این رژیم غاصب را اعلام دارند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۱۲:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: با برخوردهای سلبی منکرات ریشه کن نمی شود اما این مستلزم تشکیل یک قرارگاه اجتماعی و فرهنگی است.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۰۹:۴۴    
حوزه/ سازمان بسیج طلاب و روحانیون سپاه بیت المقدس استان کردستان به مناسبت روز جهانی قدس شریف بیانیه ای صادر کرد.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۰۸:۱۰    
هلاکت 2 تروریست در درگیری سپاه با یک تیم تروریستی در مریوان طی درگیری نیروهای جان بر کف سپاه بیت المقدس با ضد انقلاب دو نفر از نیروهای ضد انقلاب به هلاکت رسیدند. طی درگیری بین رزمندگان قرارگاه شهید شهرامفر کردستان با گروهک های ضد انقلاب دو نفر از عناصر این گروهک به هلاکت رسیدند. ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۱۴:۳۶    
بسیج کارمندان سپاه بیت المقدس کردستان به مناسبت روز جهانی قدس بیانیه صادر کرد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۱۳:۳۶    
بسیج مساجد و محلات سپاه بیت المقدس کردستان در آستانه روز جهانی قدس بیانیه کرد.
نامه نیوز   ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۱۰:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
طی درگیری نیروهای جان بر کف سپاه بیت المقدس با ضد انقلاب دو نفر از نیروهای ضد انقلاب به هلاکت رسیدند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۱۰:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان طی درگیری نیروهای جان بر کف سپاه بیت المقدس با ضد انقلاب دو نفر از نیروهای ضد انقلاب به هلاکت رسیدند.
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۲/۳۰ - ۲۲:۴۵   + ۷۴ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: روابط عمومی قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) در اطلاعیه ای از درگیری میان رزمندگان سپاه با یک تیم تروریستی ضد انقلاب در مریوان استان کردستان خبر داد که متن آن به شرح ذیل است: بسمه تعالی لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۲/۳۰ - ۱۴:۰۶    
حجت الاسلام جعفر نژاد نماینده، ولی فقیه در سپاه بیت المقدس کردستان صبح امروز از حلقه های صالحین شهرستان کامیاران بازدید نمود.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۲/۲۹ - ۲۳:۴۷   + ۱۳ سایت دیگر  
حسین خوش اقبال ظهر روز دوشنبه در جلسه مشترک هماهنگی برگزاری مراسم نماز عید فطر و راهپیمایی روز جهانی قدس اظهار داشت: دانشگاه علوم پزشکی با همکاری بسیج و سپاه بیت المقدس کردستان بر نحوه برگزاری مراسم نماز عید با رعایت پروتکل های بهداشتی در مساجد نظارت می کنند ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۲/۲۸ - ۱۳:۵۲    
مسئول نمایندگی، ولی فقیه در سپاه بیت المقدس کردستان در مراسم انس باقرآن خطاب به سبزپوشان سپاه سقز گفت: از لحظه لحظه برکات ماه مبارک رمضان استفاده کنید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۲/۲۸ - ۱۱:۴۹    
فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان گفت: در مرحله دوم رزمایش کمک مؤمنانه سپاه، 18 هزار و 767 خانوار نیازمند کردستانی که تحت پوشش هیچ نهادی نبوده شناسایی شده تا کمک ها به دست آنان برسد.
سلام نو / رسا   ۱۳۹۹/۰۲/۲۸ - ۱۲:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، به نقل از ایسنا؛ فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان از توزیع 13 هزار بسته معیشتی و بهداشتی در مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه میان نیازمندان کردستانی خبر داد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۲/۲۸ - ۰۸:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه سپاه بیت المقدس کردستان برای توزیع 13 هزار بسته معیشتی و بهداشتی به ارزش حدود 2.5 میلیارد تومان در استان آغاز شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۲/۲۷ - ۲۳:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان از توزیع 13 هزار بسته معیشتی و بهداشتی در استان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۲/۲۷ - ۲۲:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم استان کردستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: به عنوان خادم مردم این دیار، از زحمات، دغدغه و نگاه خیرخواهانه فرمانده سپاه بیت المقدس برای کمک به نیازمندان کردستانی صمیمانه تشکر می کنم.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۲/۲۷ - ۲۰:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
سنندج - نماینده ولی فقیه در استان کردستان اجرای طرح مومنانه از سوی سپاه بیت المقدس این استان را در کشور پیشگام و موفق به عنوان کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۲/۲۷ - ۲۰:۳۱    
فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان گفت: ارائه خدمت بی منت به مردم و نیازمندان جزو وظایف ذاتی سپاه بوده و در این راستا از هیچ تلاشی دریغ نمی کنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۲/۲۷ - ۲۰:۲۰    
دومین مرحله رزمایش مواصات و کمک مومنانه به همت سپاه بیت المقدس در کردستان آغاز شد موج همدلی در کردستان به اوج رسید.