یکشنبه ۲۶ آبانساعت ۱۱:۳۹Nov 2019 17

جدیدترین‌های «مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای»

ایران آنلاین   ۴۹ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مرکزی گفت: با اقدامات انجام شده در حال حاضر تمامی محورهای مواصلاتی استان باز است و تردد در آنها جریان دارد.
ایرنا   ۱ ساعت پیش    
اراک - ایرنا- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مرکزی گفت: گروه های راهداری از آغاز بارش برف که از بامداد یکشنبه آغاز شده، 900 کیلومتر از جاده های این استان را برفروبی کردند.
خبرگزاری فارس   ۱ ساعت پیش    
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مرکزی از برف روبی 900 کیلومترباند در جاده های استان خبر داد.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای چهارمحال و بختیاری از بارش برف در برخی از محورهای مواصلاتی استان خبر داد و گفت: در حال حاضر اکیپ های راهداری برای عملیات برف روبی در محورهای مواصلاتی استان حضور دارند.
ندای گیلان   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۲۰:۵۰    
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای گیلان گفت:در حال حاضر هیچ گونه افزایش کرایه در حمل و نقل عمومی اعمال نشده و هیچ شرکتی حق افزایش کرایه را ندارد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۹:۵۲    
تبریز - ایرنا - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان شرقی گفت: زلزله بامداد جمعه 17 آبان 10 میلیارد تومان به بخش راه و پل های شهرستان های میانه و سراب خسارت زده است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۷:۱۸   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان از اجرای 360 کیلومتر باند عملیات برفروبی توسط راهداران استان خبر داد و گفت: 53 اکیپ راهداری با 517 نفر نیروی راهدار و با استفاده از 321 دستگاه ماشین آلات سبک و سنگین در 28 راهدارخانه استان مستقر و آماده خدمت رسانی هستند.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۵:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای چهارمحال و بختیاری از کاهش تصادفات و تلفات جاده ای در استان در هفت ماهه ی اول سال جاری خبر داد
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۴:۴۲    
مدیرکل راهداری وحمل و نقل جاده ای استان از استقرار اکیپ ها و آماده باش کامل نیروهای راهداری در گردنه ها و محورهای مواصلاتی استان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۴:۲۸    
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان گفت: با توجه به ورود سامانه بارشی از فردا در همدان، 25 راهدارخانه فعال شده، نیروها آماده به کار بوده و ماشین های راهداری تجهیز شده اند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۳:۵۵    
ارومیه – ایرنا – مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی گفت: روزانه حدود چهار هزار و 200 خارجی از مرزهای پنج گانه استان وارد کشور می شوند که بیشترین ورودی مربوط به مرز بازرگان است.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان یزد گفت: در هفت ماهه ی نخست امسال، بیش از 46 هزار و 807 کارت معاینه فنی خودروهای سنگین در استان یزد صادر شده است. ...
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان یزد، گفت: بیش از هشت میلیون و هزار و پانصد تردد در هفت ماهه ی نخست امسال در محورهای مواصلاتی استان ثبت شده است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۳:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه از آمادگی کامل نیرو های این اداره کل برای ارائه خدمات به شهروندان در روز های سرد سال خبر داد.
گفتارنو   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۳:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
سیدعلی حاج سیدعلیخانی اظهارداشت: طی یک سال گذشته 38 نقطه ی پرتصادف جاده ای برای افزایش ایمنی ترافیک و جلوگیری از برخورد خودروهای عبوری به ویژه در هنگام شب، با پایه ی پل ها، دیواره های ورودی تونل ها و ... در محورهای اصلی استان کرمان آشکارسازی شدند. ...
شاخص نیوز   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۲:۵۶    
شاخص : مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قزوین گفت: بارش پراکنده برف از ساعت 21 شب گذشته در گردنه های کوهین و آوج در محور قزوین-همدان آغاز شده که اکنون هم ادامه دارد.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان ایلام گفت: از ابتدای سالجاری تاکنون بیش از 12 هزار و 500 حلقه لاستیک با نرخ مصوب دولتی در نقاط مختلف استان ایلام توزیع شده است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان البرز با بیان اینکه راهداران استان با توجه به پیش بینی وضعیت هوا به حالت آماده باش درآمدند گفت: در حال حاضر در محور کرج چالوس برف در حال باریدن است.
یزد آوا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۱:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان یزد گفت: با افزایش نرخ بنزین هیچگونه تغییر قیمتی در ناوگان حمل و نقل بار و مسافر اعمال نمی شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۰:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
اردبیل - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل گفت: در حال حاضر تمامی محورهای مواصلاتی اردبیل باز بوده و تردد در مسیرها در جریان است.
تاریخ انتشار: 1398/08/25 مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان اعلام کرد: با توجه به بارش برف و باران روزهای گذشته، راهداران همچنان در حال انجام عملیات راهداری در محورهای مواصلاتی استان هستند. ...
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی از رشد بالغ بر 48 درصدی تردد مسافر در پایانه های مرزی استان در هفت ماهه نخست سال جاری خبر داد به گزارش روابط عمومی ...
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران عنوان کرد: با توجه به هشدار سازمان هواشناسی و ورود توده هوای سرد به کشور ، راهداران این اداره کل با استقرار در مناطق برفگیر و کوهستانی، به اجرای عملیات بر فروبی و ایمن سازی جاده های کوهستانی پرداختند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۰۹:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل از استقرار اکیپ ها، آماده باش کامل نیروهای راهداری در گردنه ها و محورهای مواصلاتی استان و آغازعملیات برف روبی در جاده های برف گیر خبر داد.
فرتاک نیوز   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۰۹:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
مهندس فریبرز کرمی عنوان کرد: 72 دستگاه ترددشمار در سطح تمامی محورهای اصلی و شریانی استان مجهز نصب شده که محاسبه تردد آنلاین و قابل تفکیک برحسب پنج کلاس وسیله نقلیه، نرخ جریان تردد، سرعت متوسط تردد، تردد روزانه ماهانه و سالانه، ساعات اوج و تردد سنگین از قابلیت های سامانه ترددشماری(سانت) است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۸/۲۴ - ۲۳:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای فارس گفت: همه تاکسی های برون شهری سهمیه سوخت دریافت کرده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۸/۲۴ - ۲۱:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی گفت: بارش پراکنده برف در جاده سبزوار - اسفراین در غرب خراسان رضوی همچنان ادامه دارد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۴ - ۱۷:۲۵    
رشت – ایرنا - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان با اشاره به بارش برف در برخی مناطق کوهستانی استان گفت: رانندگان برای تردد در مسیرهای کوهستانی ، زنجیر چرخ و تجهیزات زمستانی به همراه داشته باشند.
گیتی آنلاین   ۱۳۹۸/۰۸/۲۴ - ۱۴:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت: وجود مسافربرهای بین راهی ممنوع بوده و پلیس راه باید با آن ها برخورد کند زیرا هیچ گونه نظارتی بر آن ها امکان پذیر نیست.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۱۶:۰۵    
خرم آباد- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان از آماده باش 371 نفر راهدار در سطح جاده های این استان برای ارائه خدمات خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۱۵:۵۹    
خرم آباد - ایرنا - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان گفت: مناقصه 42 میلیارد تومان طرح برای بازسازی پل های سیلزده استان برگزار و پیمانکار طرح مشخص شده است.
یافته   ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۱۳:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای لرستان : در آماده باش کامل هستیم/ شبکه های اجتماعی بحران سازی نکنند چاپ ایمیل مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای لرستان گفت: راهدارخانه ها، کارکنان و تمام تجهیزات آماده باش کامل هستند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۱۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان گفت: باید بدانیم که احتمالا پل های موقت در اثر یک بارندگی از بین می روند، بنابراین این یک موضوع عادی بوده و نباید در شبکه های مجازی در این مورد هجمه ایجاد کرد.
تاریخ انتشار: 1398/08/24 مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه از نصب 25 سامانه جدید ثبت تخلفات عبور و مرور در محورهای مواصلاتی این استان خبر داد. ...
تابناک خوزستان   ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۱۱:۵۸   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری وحمل و نقل جاده ای خوزستان گفت: 65 پروژه عمرانی برای بازسازی خسارت های ناشی از سیل 98 خوزستان در محورهای مواصلاتی استان تعریف شده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۱۱:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
جیرفت - ایرنا - به گفته مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب کرمان، عرض کم جاده ها عامل اصلی تصادفات جاده ای در این منطقه است.
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی از لکه گیری و روکش آسفالت بالغ بر 220 کیلومتر از محورهای مواصلاتی آذربایجان غربی در شش ماهه نخست سال جاری خبر داد . ...
به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اردبیل،علی رحمتی در بازدید از راه روستای کمر در بخش هشتجین شهرستان خلخال گفت:عملیات بهسازی و شن ریزی این پروژه با تلاش راهداران سخت کوش در مدت 3 ماه انجام شد. ...
به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل ، علی رحمتی در بازدید از روند احداث این پروژه با بیان اینکه در جهت تحقق شعار زمستان بیدار و رونق گردشگری راهدارخانه آلوارس سرعین درحال احداث است افزود ...
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان گفت: عملیات اجرایی طرح ابرار استان اصفهان در مجموع پروژه ها از پیشرفت فیزیکی 40 درصدی برخوردار است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۱:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی از اجرای عملیات خط کشی در 2200 کیلومتر از محورهای ارتباطی این استان خبر داد.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گیلان گفت: در7 ماهه امسال بالغ بر 5 میلیون و 432 هزارتن کالا از استان گیلان حمل شد که این آمار در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته 2.3 درصد رشد را نشان می دهد.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی از انجام سالانه یک دهم ترانزیت بار کل کشور از طریق استان آذربایجان غربی خبر داد . به گزارش روابط عمومی ، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی در جلسه کمیته حمل و نقل این اداره کل با حضور معاون حمل و نقل ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۰۸:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
اردبیل _ ایرنا _ مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل گفت: حوادث رانندگی جاده ای در 6 ماه اول سال جاری 22 درصد نسبت به زمان مشابه سال قبل کاهش دارد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۰۸:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
اردبیل _ ایرنا _ مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل گفت: ارتقای سطح ایمنی راه های ارتباطی استان در اولویت کاری این اداره کل قرار گرفته و اقدامات خوبی در این راستا اجرا و یا در حال اجراست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۲۳:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای فارس از ثبت 208 میلیون تردد در جاده های استان خبر داد و گفت: این میزان نسبت به مدت مشابه پارسال، 6 درصد افزایش داشته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۲۰:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه گفت: 48 راهدارخانه و اکیپ زمستانی در استان کرمانشاه فعال است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۸:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
گچساران - ایرنا - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای کهگیلویه و بویراحمد گفت: طرح ایمن سازی فیزیکی و فرهنگی 42 مدرسه حاشیه جاده های اصلی و فرعی این استان در سال تحصیلی جاری اجرا می شود.
اقتصاد آنلاین / مهرصبا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۰۳:۰۵   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، اروجعلی علیزاده از خسارت 100 میلیارد ریالی زلزله 5.9 ریشتری ترکمنچای اظهار داشت: از این حجم خسارت به ارزش 70 میلیارد ریال به بخش راهی و 30 میلیارد ریال نیز به پل های موجود در مناطق زلزله زده خسارت تحمیل کرده است. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۷:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
شیراز- ایرنا- مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای فارس گفت: در 6 ماه نخست امسال افزون بر 208 میلیون تردد انواع وسایل نقلیه در جاده های این استان به وسیله 126 سامانه ترددشمار فعال، ثبت شده است.