پنجشنبه ۱۵ خردادساعت ۲۲:۴۲Jun 2020 4

جدیدترین‌های «مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای»

 
شهرخوان   ۷ ساعت پیش    
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل از اعمال محدودیت ترافیکی در محور اردبیل – آستارا و بالعکس خبر داد.
ایسنا   ۹ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان با اشاره به رفع ممنوعیت تردد در محورها گفت: مجتمع های خدماتی رفاهی باید به صورت جدی دستورالعمل های بهداشتی را رعایت کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۳/۱۵ - ۱۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی از آغاز نام نویسی متقاضیان نوسازی ناوگان حمل و نقل برون شهری کالا همزمان با سراسر کشور در این استان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۴ - ۱۹:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
رشت- ایرنا- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان از ورود 75 هزار و 677 خودرو به استان طی 24 ساعت گذشته خبر داد.
خوزنیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۱۴ - ۱۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان با بیان اینکه 2 هزار و 790 کامیون روزانه محصولات کشاورزی را از استان جابجا می کنند، گفت: 560 کامیون از این تعداد چغندرقند تولیدی کشاورزان استان خوزستان را جابجا می کنند. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۴ - ۱۷:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران گفت:با توجه به حجم بالای تردد در استان 20 اکیپ ویژه راهداری در جاده های مازندران مستقر شدند
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۳/۱۴ - ۱۵:۵۵    
مدیر کل راهداری و حمل ونقل جاده ای خوزستان گفت: اقدامات تشویقی برای کامیون های حامل بار چغندر در نظر گرفته می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۳/۱۴ - ۱۴:۳۷   + ۹ سایت دیگر  
اهواز- مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای خوزستان گفت: 2790 کامیون روزانه محصولات کشاورزی را از استان جابه جا می کنند که سهم چغندرقند از این میزان به طور میانگین روزانه 560 کامیون است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۳/۱۴ - ۰۰:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی از روند پیشرفت پروژه های عمرانی در پایانه مرزی رازی و پروژه های احداث راه های روستایی در شهرستان خوی بازدید کردند.
اکو فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۴:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
اکوفارس: مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی گفت: تمامی مراکز اسقاط و از رده خارج کردن خودروهای فرسوده استان در سال 1398 تعطیل شده اند با توجه به نیاز به این مراکز در فرایند نوسازی ناوگان حمل و نقل کالای جاده ای خواستار فعالیت دوباره این واحدها هستیم.
در متن این پیام آمده است: چهاردهم خردادماه، یادآور عروج ملکوتی بزرگ مردی از تبار نور است که بر بلندای تاریخ سرود فتح و ظفر سر داد و امید را در دل ستم دیدگان خسته از ظلم و استعمار روشن کرد و آزادی و آزادگی را معنایی تازه بخشید ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۳:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - رییس سازمان راهداری، حمل و نقل جاده ای کشور طی حکمی محمدراشد مدرس گرجی را به عنوان مدیرکل راهداری، حمل و نقل جاده ای کردستان منصوب کرد.
پیام مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران بمناسبت فرا رسیدن سالروز رحلت جانسوز بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی بسم الله الرحمن الرحیم چهاردهم خردادماه ، سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره) به عنوان یک شخصیت برجسته و دوراندیش ...
فرمانداری نایین   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۲:۱۶    
فرماندار شهرستان نایین در این جلسه عنوان نمود: وضعیت راه های اصلی و روستایی ما با نام و آوازه این شهرستان قرابت ندارد و برای ما نگران کننده است و انتظار داریم که نگاه استان به شهرستان نایین خاص و ویژه باشد چرا که این شهرستان به عنوان وسیع ترین شهرستان استان اصفهان و دارا بودن بیش از 1300کیلومتر راه ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۱:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/البرز مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز با اشاره به تعطیلات پایان هفته گفت: در حال حاضر شاهد ترافیک سنگین در محورهای استان هستیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۰۹:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان گفت: کاهش تلفات جاده ای و همکاری با پلیس راه لرستان از اولویت های این اداره کل می باشد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۰۸:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی گفت: 55 درصد راههای شریانی و اصلی و 35 درصد راههای فرعی و روستایی این استان نیازمند ترمیم و روکش آسفالت است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۰۸:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی گفت: 55 درصد راههای شریانی و اصلی و 35 درصد راههای فرعی و روستایی این استان نیازمند ترمیم و روکش آسفالت است.
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران در جلسه شورای معاونین این اداره کل که با بررسی عملکرد اداره روابط عمومی برگزار گردید ، اظهار داشت: ایجاد اعتماد و تقویت مشارکت باید سر لوحه کار روابط عمومی باشد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۴:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان گفت: 23 میلیارد تومان برای بازسازی و راهسازی در جاده های روستایی الیگودرز اختصاص یافت.
روزنامه همدان پیام   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۴:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
18 اکیپ راهداری در 10 شهرستان استان همدان درحال اجرای پروژه بهسازی راه ها هستند. مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان با بیان این مطلب در بررسی وضعیت راه های شهرستان رزن، از اجرای بیش از 220 کیلومتر لکه گیری ...
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان خراسان شمالی گفت: در سال گذشته بیش از 145 هزار تن قیر و آسفالت جهت بهسازی روکش بیش از 77 کیلومتر از راه های استان مصرف شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۳:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیر کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان کرمان از برگزاری مراسم رونمایی از سامانه ی پاسخگویی تلفنی 141 وضعیت راه های استان کرمان همزمان با دیگر استان های کشور به صورت ویدئوکنفرانس ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۱:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان در لاهیجان عنوان کرد: مردم انتظار دارند جاده های امنی داشته باشند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۰:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/همدان مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان گفت: 18 اکیپ راهداری در 10 شهرستان استان درحال اجرای پروژه بهسازی راه ها هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۰۹:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان از تخصیص وام حمایتی به بیش از 6 هزار راننده بخش حمل و نقل مسافر برون شهری استان در ایام شیوع کرونا خبر داد.
خوزنیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۰۹:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان گفت: 6 هزار 174 راننده مسافری سواری، اتوبوس و مینی بوس برون شهری خوزستان که در ایام شیوع کرونا دچار خسارت شده اند وام 60 میلیون ریالی دریافت می کنند. ...
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان از پیشرفت فیزیکی 50 درصدی در نصب بلوک مفصلی در آزادراه زنجان-قزوین خبر داد و گفت: اجرای این طرح برای دو سال کاری پیش بینی شده است که اگر طبق برنامه پیش برود تا خرداد سال آینده تکمیل خواهد شد. ...
ستاد اقامه نماز   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۰۸:۴۸    
جلسه مالکین مجتمع های خدماتی رفاهی استان با حضور مدیر ستاد اقامه نماز ، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای ، مدیرکل میراث فرهنگی ، مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی برگزار گردید .
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۰۷:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی گفت: از میان 48 هزار و 269 دستگاه انواع خودروی فعال در حوزه حمل و نقل جاده ای کالا و مسافر در استان 13 هزار و 98 دستگاه فرسوده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۲۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب سیستان و بلوچستان (ایرانشهر) گفت: بزودی پروژه روکش آسفالت گرم محور دلگان - بزمان به طول 60 کیلومتر به بهره برداری می رسد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۱۹:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان فارس گفت: طرح سراسری لکه گیری و آسفالت راه های شریانی فارس آغاز شد.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان گفت: تعریض، احداث و ساماندهی تمام راه های روستایی به اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای واگذار شده است. ...
خزر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۱۷:۴۶    
خزر: طی حکمی از سوی عبدالهاشم حسن نیا، معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، فریبرز مرادی به عنوان مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گیلان معرفی شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۱۴:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی از اجرای 400 کیلومتر عملیات روکش آسفالت و برنامه ریزی برای آسفالت 400 کیلومتر دیگر تا پایان سال خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۱۳:۳۳   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان از تخصیص وام حمایتی به بیش از 6 هزار راننده بخش حمل و نقل مسافر برون شهری استان در ایام شیوع کرونا خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۱۱:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان از اجرای عملیات خط کشی 2 هزار و 100 کیلومتر از محور های مواصلاتی این استان در سال گذشته خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۱۰:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی گفت: همه پروتکل های بهداشتی در راستای مقابله با شیوع بیماری کرونا در مرزهای استان رعایت می شود.
سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۰۹:۳۱    
تاریخ انتشار: 1399/03/12 در متن این نامه آمده است: احتراما نظر به اینکه در دوره ی دهم مجلس شورای اسلامی درتبعیت از نظر مقام معظم رهبری(مدظله العالی) برای حفظ وحدت، همراهی، همدلی ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۰۸:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی گفت: بدیل بسته بودن مرزها در راستای اقدامات پیشگیرانه جلوگیری از بیماری کرونا تردد مسافر در پایانه های مرزی استان در دو ماه اول سال جاری نسبت به مدت زمان مشابه سال قبل نزدیک به 99 درصد کاهش داشته است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۲۱:۴۲    
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان گفت: پروژه های سیل در سطح استان از پیشرفت قابل توجهی برخوردار بوده و برخی از آن ها به طور کامل اجرایی شده اند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۱۸:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
بروجرد – ایرنا - مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان گفت: 140 دهنه پل در این استان احداث می شود که بیش از 85 درصد آنها در حال تکمیل است.
به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اردبیل،علی رحمتی در بازدید از روند اجرایی ساختمان درحال احداث اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان مشکین شهر گفت:عملیات احداث این پروژه از سال گذشته به مساحت 0 0 8 مترمربع آغاز شده و هم اکنون 70 درصد پیشرفت فیزیکی دارد. ...
خبر خودرو   ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۱۴:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرخودرو، مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی گفت: با آغاز فرآیند نوسازی ناوگان حمل و نقل کالا فعالیت از سرگیری فعالیت مراکز اسقاط خودرو ضروری است.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۱۴:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل گفت:در سال جاری 58 کیلومتر از مسیر راه اصلی و پرتردد اردبیل - سرچم توسط شرکت ساخت زیر روکش جدید آسفالت قرار می گیرد.
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۱۳:۵۷   + ۱۴ سایت دیگر  
عباس شرفی روز شنبه به رسانه ها اعلام کرد: فهرست نام و مشخصات رانندگان مشمول این طرح در بانک اطلاعاتی دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای موجود است. ...
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران از انجام گرفتن فعالیت در 40 کیلومتر از راه های استان در طرح سراسری ارتقای کیفی روکش آسفالت راه های شریانی کشور خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۱۳:۳۸   + ۹ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل گفت: میزان تردد خودروها در جاده های این استان امسال در مقایسه با پارسال 36 درصد کاهش داشته است.
فرتاک نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۱۳:۳۱   + ۱۰ سایت دیگر  
مهندس فریبرز کرمی، با اشاره به طرح ملی اصلاح آسفالت جاده ها که در سراسر کشور و از جمله استان کرمانشاه آغاز شده، اظهار کرد: بنا داریم در قالب این طرح امسال 700 کیلومتر از جاده های استان را لکه گیری ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۱۳:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان جنوبی گفت: برخی مصوبات سفرهای شهرستانی در حوزه راه روستایی است که از ابتدای امسال به اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای واگذار شده است.