سه شنبه ۲۹ بهمنساعت ۰۳:۳۳Feb 2020 18

جدیدترین‌های «قیمت تخم مرغ»

باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۸:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
نبی پور از ثبات قیمت تخم مرغ طی دو ماه گذشته در بازار خبر داد و گفت: هم اکنون متوسط قیمت هر کیلو تخم مرغ دربا مرغداری 7800 تا 8 هزار تومان است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۰۷:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- ساماندهی عرضه و توزیع تخم مرغ در استان سمنان نقطه کانونی برای کنترل و جلوگیری از قیمت این قلم غذایی در استان است که چند هفته ای است قیمت آن پر کشیده اما مسوولان درصدد شکستن قیمت این کالای پرمصرف در سبد خانوار هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۴:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
سمنان - معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سمنان با بیان اینکه توزیع و قیمت تخم مرغ در استان نیازمند بازنگری است، گفت: امروز نیاز است تا سیاست های درستی را اتخاذ کنیم.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۳:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت: عرضه و توزیع خارج از شبکه تخم مرغ سبب افزایش قیمت و کمبود این قلم غذایی در استان است.
بازتاب   ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۱۱:۳۳   + ۱۶ سایت دیگر  
ناصر نبی پور در گفت وگو با مهر با اشاره به ثبات قیمت تخم مرغ در بازار اظهار داشت: طی حدود دو ماه اخیر، قیمت این محصول پروتئینی با نوسانات جزئی همراه بوده و در حال حاضر میانگین قیمت آن درب مرغداری بین 7800 تا 8,000 تومان است. ...
برترین ها / میهن صنعت   ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۰۸:۵۰   + ۵۳ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: مدیرعامل اتحادیه تولیدکنندگان مرغ تخم گذار با اشاره به این که تولید تخم مرغ در وضعیت مطلوبی قرار دارد، اعلام کرد که قیمت این محصول تا پایان سال افزایش نمی یابد. ...
موج رسا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ - ۱۴:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه مرغ، تخم مرغ فروشان زنجان در مورد علت افزایش قیمت تخم مرغ گفت: با باز شدن راه صادرات تخم مرغ قیمت آن در استان روند صعودی داشته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۱۲ - ۲۰:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
ترکاشوند گفت: با توجه به شرایط مساعد تولید طی سه ماه گذشته قیمت تخم مرغ کمترین نوسان را در بازار داشته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۰۴ - ۱۰:۰۲   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس هئیت مدیره اتحادیه مرغ تخم گذار استان تهران از استمرار ثبات قیمت تخم مرغ طی یک ماه گذشته در بازار خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۱۲:۴۰   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه مرغ تخم گذار تهران گفت: با توجه به شرایط مطلوب بهداشتی، تولید تخم مرغ تا پایان سال به یک میلیون تن می رسد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۷:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
تخم مرغ پوسته قهوه ای با بسته بندی 6 عددی به قیمت 4 هزار و 200 تومان تومان در غرفه های تره بار به فروش می رسد.
روزنامه اصفهان زیبا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۴:۲۶   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس هیئت مدیره اتحادیه مرغ تخم گذار استان تهران، با اشاره به افزایش 20 درصدی مصرف تخم مرغ در کشور گفت: با توجه به شرایط تولید، پیش بینی افزایش قیمت این محصول را نداریم. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۲۰:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه پرنده و ماهی از کاهش قیمت تخم مرغ و افت 500 تومانی نرخ مرغ در بازار خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۰۵:۴۰   + ۱۸ سایت دیگر  
نبی پور از ثبات قیمت تخم مرغ نسبت به یک ماه گذشته در بازار خبر داد.
تهران پرس   ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ - ۱۵:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تهران پرس قیمت هر کیلوگرم برنج پاکستانی باسمانی در آبان امسال 11 هزار و 700 تومان و در آبان سال 97، ده هزار و 300 تومان بوده که مقایسه این ارقام نشان می دهد قیمت این کالا در آبان 98 نسبت به آبان سال گذشته 13 درصد رشد داشته است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۰/۱۲ - ۱۵:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
تخم مرغ تلاونگ بسته 9 عددی به قیمت 7 هزار و 900 هزار تومان در بازار به فروش می رسد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۸/۰۹/۳۰ - ۰۴:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
رئیس هیئت مدیره اتحادیه مرغ تخم گذار استان تهران گفت: با توجه به افزایش قیمت سایر محصولات پروتئینی و کاهش قدرت خرید، خانوار ها به مصرف تخم مرغ هجوم آوردند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۹/۲۹ - ۱۶:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
ترکاشوند گفت: ماهانه 85 هزار تن تخم مرغ در کشور تولید می شود که 5 هزار تن از این میزان مازاد بر نیاز داخل است.
مرآت   ۱۳۹۸/۰۹/۲۳ - ۱۲:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
رییس اتحادیه مرغ و تخم مرغ سمنان بابیان اینکه قیمت مرغ و تخم مرغ براساس مصوبه ستاد تنظیم بازار تعیین شده است، گفت: در حال حاضربرای مصرف کننده قیمت مرغ 12 هزار و900 تومان وقیمت تخم مرغ هر کیلو گرم 8 هزار900تومان است .
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۲۳:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس هیئت مدیره اتحادیه مرغ تخم گذار استان تهران گفت: مصرف تخم مرغ در مقایسه با 2 سال اخیر 20 تا 30 درصد رشد داشته است. تهران – اقتصادبرتر – 21 آذر 98 ...
قدس آنلاین   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۰:۳۳    
معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: در اکثر کالاهای اساسی یک روند باثبات و عادی در استان طی می شود و هیچ گونه نگرانی در خصوص تامین نیاز مردم در زمینه کالاهای مختلف وجود ندارد.
بازتاب   ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ - ۰۹:۱۸   + ۲۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان گفت: دلیل افزایش قیمت محصولاتی مانند تخم مرغ و گوجه فرنگی فصلی بوده و ارتباطی به افزایش قیمت بنزین ندارد. ...
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ - ۰۸:۲۸    
معاون مدیر امور دام و طیور سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان گفت: حداکثر قیمت تخم مرغ در بازار 9 هزار و 500 تومان است و فروش هر کیلو تخم مرغ با قیمتی بیشتر، تخلف صنفی محسوب می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۰۶:۴۲   + ۱۷ سایت دیگر  
نبی پور گفت: با توجه به افزایش قیمت تخم مرغ در روزهای اخیر، تشکل صادرات آن به بازارهای هدف را متوقف کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۰۸ - ۱۸:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
درحالی که مسؤولان از نظارت شدید بر بازار یزد خبر می دهند؛ گزارش های میدانی خبرنگار فارس نشان می دهد قیمت کالاهای اساسی در یزد افزایش نیافته و تنها برخی اقلام میوه و تره بار به علت کاهش عرضه و سرمازدگی افزایش قیمت داشته است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۰۸ - ۱۸:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
گزارش میدانی خبرنگار فارس از وضعیت قیمت انواع کالاها و اجناس مایحتاج مردم در سطح بازار بوشهر از افزایش برخی از این اقلام پس از افزایش قیمت بنزین حکایت دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۰۸ - ۱۱:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
بعد از افزایش قیمت بنزین در روزهای اخیر این باور در مردم ایجاد شد که سایر اقلام مورد نیاز روزمره و هم چنین کرایه های حمل و نقل شهری با افزایش قیمت مواجه خواهد شد و همین امر سبب ایجاد یک جو روانی در جامعه در خصوص افزایش قیمت کالا شده است.
بازار نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۰۷ - ۱۵:۳۶    
هرساله با فرا رسیدن فصل سرما، قیمت تخم مرغ بالا می رود. این افزایش قیمت، علل مختلفی دارد.
روزنامه شهروند   ۱۳۹۸/۰۹/۰۷ - ۱۲:۳۵    
وزیر راه و شهرسازی: خبرنگاران و کارگران صاحب مسکن ملی می شوند اتحادیه مرغ تخم گذار: افزایش قیمت تخم مرغ به دلیل افزایش تقاضای زمستانی است عوارض الکترونیک خودروهای عمومی و سنگین قسطی شد اتحادیه زنبورداران: عسل 25 هزار تومانی طبیعی نیست ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۶ - ۱۵:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- در پی افزایش قیمت تخم مرغ طی روزهای اخیر، رییس اتحادیه صنف فروشندگان پرنده و ماهی تهران قیمت هر شانه 30 تایی این محصول را برای مصرف کنندگان حداکثر 20 هزار تومان اعلام کرد.
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۸/۰۹/۰۶ - ۱۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- رئیس هیات مدیره اتحادیه مرغ تخم گذار استان تهران بابیان اینکه افزایش قیمت تخم مرغ به دلیل افزایش تقاضاست وربطی به نرخ بنزین ندارد،از آمادگی مرغداران برای عرضه مستقیم این کالابه مردم خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۹/۰۶ - ۱۱:۰۲   + ۲۳ سایت دیگر  
رئیس هیات مدیره اتحادیه مرغ تخم گذار استان تهران بابیان اینکه افزایش قیمت تخم مرغ به دلیل افزایش تقاضاست وربطی به نرخ بنزین ندارد،از آمادگی مرغداران برای عرضه مستقیم این کالابه مردم خبر داد.
اقتصاد آنلاین / مردم نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۰۵ - ۱۴:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین ، اگرچه بنابر گفته معاون سازمان حمایت، قیمت تخم مرغ جزو یکی از کالا های اولویت دار در بررسی است تا بهای آن ناشی از افزایش نرخ بنزین تغییری نکند، اما شواهد بازار چیز دیگری نشان می دهد. ...
موج رسا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۴ - ۱۵:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
قیمت تخم مرغ در زنجان یک هزار تومان در هر کیلوگرم افزایش یافته که هر شانه ای به طور متوسط 20 تا 21 هزار تومان در بازار عرضه می شود.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۸/۰۹/۰۳ - ۱۳:۵۷   + ۱۰ سایت دیگر  
در هفتمین جلسه فوق العاده ستاد تنظیم بازار کشور شرکت بازرگانی دولتی ایران اعلام کرد که می تواند برنج را بدون هیچ محدودیتی با قیمت مصوب در سراسر کشور توزیع کند. در خصوص تخم مرغ نیز اعلام شد که قیمت این کالا افزایشی نداشته است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۳ - ۱۳:۴۱   + ۳۳ سایت دیگر  
در هفتمین جلسه فوق العاده ستاد تنظیم بازار کشور شرکت بازرگانی دولتی ایران اعلام کرد که می تواند برنج را بدون هیچ محدودیتی با قیمت مصوب در سراسر کشور توزیع کند. در خصوص تخم مرغ نیز اعلام شد که قیمت این کالا افزایشی نداشته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۹/۰۲ - ۱۵:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
تخم مرغ بسته 20 عددی به قیمت 12 هزار و 300 تومان در غرفه های تره بازار به فروش می رسد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۲ - ۱۱:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - مدیرعامل تعاونی مرغداران تخم گذار قزوین گفت: قیمت تخم مرغ در قزوین هم اکنون از نرخ ستاد تنظیم بازار کالاهای اساسی پایین تر است.
ربیع   ۱۳۹۸/۰۸/۳۰ - ۰۹:۱۰    
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، بر اساس گزارش میدانی قیمت تخم مرغ در فروشگاهی در سعادت آباد تهران 22 هزار تومان، در خیابان ولیعصر نرسیده به مطهری 22٫5 هزار تومان، خیابان میزای شیرازی 21 هزار تومان و در خیابان 17 شهریور 17٫5 تومان به فروش می رسد. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۸/۰۸/۳۰ - ۰۸:۰۱   + ۲۴ سایت دیگر  
این پیمانه تیتر هایی همچون سبزپوشی بورس تهران در آخرین روز هفته، سقوط آزاد ارزش سهام در بازار های بورس اروپا، ثبات بر بازار سکه حاکم شد، طلای جهانی گران تر می شود، قیمت جهانی نفت کاهش یافت، بعید است روسیه با کاهش بیشتر تولید نفت موافقت کند ...
اتاق نیوز   ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ - ۱۹:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش اتاق خبر ، به نقل از ایسنا، رضا ترکاشوند با اشاره به اصلاح قیمت بنزین، اظهار کرد: اصلاح قیمت بنزین تاثیری بر قیمت تمام شده تخم مرغ ندارد، زیرا میزان عرضه و تقاضا در این زمینه تعیین کننده قیمت این محصول است. ...
تدبیر و امید   ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ - ۱۶:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
نوساناتی به دلیل تغییرات آب وهوایی، در حمل و نقل تخم مرغ و قیمت این محصول ایجاد شده بود؛ درحالیکه اکنون تخم مرغ به نرخ مصوب و بدون افزایش قیمت عرضه می شود که اکنون این محصول کیلویی 7 هزار و 500 تومان است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ - ۱۱:۲۲   + ۲۰ سایت دیگر  
درحالی که قیمت تخم مرغ به دلیل رسیدن فصل سرما و صادرات بالاست، مرغداران برای توزیع این محصول با قیمت مصوب اعلام آمادگی کردند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۷ - ۱۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - قیمت تخم مرغ در خراسان جنوبی که از روز گذشته افزایش یافته بود با گزارش موضوع و ورود بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان از روند افزایش آن جلوگیری شد.
جماران   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۰:۳۹   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش جی پلاس، ناصر نبی پور رئیس هیئت مدیره اتحادیه مرغ تخم گذار استان تهران از افت 200 تومانی نرخ تخم مرغ نسبت به هفته گذشته در بازار خبر داد و گفت: هم اکنون متوسط نرخ هر کیلو تخم مرغ درب مرغداری 7 هزار و 500 تومان معادل شانه ای 15 هزار تومان است. ...
قدس آنلاین   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۰:۲۷    
مدیرعامل اتحادیه تعاونی کشاورزی مرغداران مرغ تخم گذار گفت : اگر مشکلی بابت انفلوانزای مرغی پیش نیاید قیمت تخم مرغ حداقل تا دو ماه آینده بیش از این نخواهد شد چون کشش بازار بیش از این نیست.
سلام نو / خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۱۶:۲۰   + ۲۵ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، مدیرعامل اتحادیه مرکزی مرغداران گفت: از ابتدای سال تا کنون 19 هزار تن تخم مرغ صادر شده و در حال حاضر میزان صادرات تخم مرغ به حدود روزانه صد تن رسیده است. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۷ - ۱۵:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مدیرعامل اتحادیه سراسری مرغداران تخم گذار کشور افزایش تقاضا در فصل پاییز را عامل اصلی متعادل شدن قیمت تخم مرغ در مرغداری های کشور دانست و گفت: با متعادل شدن نرخ این محصول از ضرر تولیدکنندگان جلوگیری شد.
دانا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۶ - ۱۵:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت مدیره اتحادیه مرغداران تخم گذار یزد از افزایش قیمت تخم مرغ در یزد خبر داد.
جهانی پرس   ۱۳۹۸/۰۸/۱۶ - ۰۳:۳۶   + ۳۳ سایت دیگر  
دبیرکل کانون سراسری مرغ تخم گذار با بیان اینکه دلایل افزایش قیمت تخم مرغ جو روانی ایجاد شده به خاطر صادرات به افغانستان و تغییر فصل است گفت: این افزایش قیمت مقطعی است و پیش بینی می شود که صادرات به این کشور ادامه دار نباشد.