چهارشنبه ۳۰ بهمنساعت ۰۳:۵۳Feb 2020 19

جدیدترین‌های «استاندار کرمانشاه»

ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۶:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کرمانشاه با بیان اینکه شهرک شیمی کرمانشاه از سال گذشته بلاتکلیف است، گفت: تمام ادارات مربوطه باید هرچه زودتر این شهرک را تعیین تکلیف کنند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۶:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
قصرشیرین- ایرنا- استاندار کرمانشاه گفت: اگر به دنبال اقتداری قوی هستیم یکی از ابزارهای قوی آن انتخابات است که می تواند عزت ما را بیش از پیش به دنبال داشته باشد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۵:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه استاندار کرمانشاه با اشاره همدلی و همراهی ایجاد شده برای مشارکت حداکثری مردم در انتخابات، گفت: تشکیل مجلس قوی حاصل نقش آفرینی پویا و مشارکت گسترده مردم است.
جماران   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۴:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
امید قادری روز سه شنبه در نشست هماهنگی برگزاری این همایش که با حضور معاون هماهنگی اقتصادی استاندار کرمانشاه در محل اداره کل میراث فرهنگی استان کرمانشاه برگزار شد، اظهار داشت: سرمایه گذارانی که توسط وزارت میراث فرهنگی، اداره کل استان های وزارت متبوع، استانداری کرمانشاه، اتاق بازرگانی ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۴:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
قصرشیرین- ایرنا- استاندار کرمانشاه گفت: روز جمعه دوم اسفندماه شاهد برگزاری یک رویداد بزرگ اجتماعی در کشور خواهیم بود و به طور یقین روزی به یادماندنی برای نظام جمهوری اسلامی و روز یاس و ناامیدی برای دشمنان خواهد بود.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۰:۰۶    
با اعلام مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه ؛با حمایت استاندار کرمانشاه یادواره شهدای مدافع حرم و شهدای ورزشکار استان کرمانشاه در اسفندماه سالجاری برگزار میگردد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۲۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه با تاکید بر تقویت وحدت ملی در انتخابات اسفندماه گفت : کرمانشاه ظرفیت های و داشته های تاریخی، فرهنگی، مذهبی و قومی فراوانی دارد که می تواند جلوه گر وحدت ملی باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۸:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
استاندار کرمانشاه بر لزوم اجرای طرح حامی در مدارس استان جهت بهبود عملکرد دستگاه تعلیم و تربیت تاکید کرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۴:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کرمانشاه گفت: خرسندیم که فضای بهبود کسب و کار استان بر پله هفدهم قرار گرفته ولی هنوز 16 استان پیش از ما قرار دارند، باید جزء 10 استان جذاب کشور برای سرمایه گذاری باشیم.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۴:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه استاندار کرمانشاه برلزوم خارج کردن کتیبه باستانی "آنو بانی نی" از حصار کنونی و ایجاد شرایط بهتر برای بازدید از این اثر تاریخی تاکید کرد.
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۹:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
استاندار کرمانشاه به منظور افتتاح چندین طرح عمرانی، درمانی و اقتصادی وارد کنگاور شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۵:۲۹    
کرمانشاه- ایرنا- استاندار کرمانشاه گفت: با سرمایه گذاری هزار و 100 میلیارد تومان، تعداد روستاهای گازدار استان از 209 روستا به یک هزار و 321 روستا در دولت تدبیر و امید افزایش یافت.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۴:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
ایرنا- کرمانشاه- هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه روز شنبه در سفر یک روزه به کنگاور، چند طرح زیرساختی، اقتصادی و بهداشتی را در این شهرستان افتتاح کرد.(عکاس: مجید رحمتی)
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۳:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه استاندار کرمانشاه گفت: دولت تدبیر و امید یازده هزار میلیارد ریال در حوزه گازرسانی در استان سرمایه گذاری کرده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۲:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- سه طرح کشاورزی، درمانی و خدماتی با حضور هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه روز شنبه در شهرستان کنگاور به بهره برداری رسید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۰:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
استاندار کرمانشاه گفت : 128 هزار هکتار از اراضی آبی استان کرمانشاه تحت پوشش شبکه آبیاری تحت فشار قرار دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۰۹:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
استاندار کرمانشاه در راس هیاتی متشکل از مدیران ارشد و همچنین نماینده مردم هرسین صحنه و کنگاور صبح امروز وارد هرسین شد و مورد استقبال فرماندار این شهرستان قرار گرفت
موج   ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۲:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
در مراسم افتتاحیه سیزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران، از لگوی نهایی رویداد بین المللی گردشگری روستایی کرمانشاه 2020 و تیزر سریال "نون. خ" با حضور وزیر میراث فرهنگی و استاندار کرمانشاه رونمایی شد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۲:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه در مراسم افتتاحیه سیزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران، از لگوی نهایی رویداد بین المللی گردشگری روستایی کرمانشاه 2020 و تیزر سریال "نون. خ" با حضور وزیر میراث فرهنگی و استاندار کرمانشاه رونمایی شد.
روزنامه باختر   ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۲۰:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کرمانشاه از رونمایی تیزر سریال نون خ و لوگوی نهایی کرمانشاه 2020 در نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع دستی خبر داد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۶:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه با بیان اینکه انقلاب اسلامی فرصت مشارکت و بالندگی را برای جامعه زنان فراهم کرد افزود: هفته گرامیداشت مقام زن و مادر، فرصتی برای نشان دادن الگو های موفق در میان زنان است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۴:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
کرمانشاه_ معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه از اعلام نتایج نهایی بررسی صلاحیت کاندیداهای مجلس یازدهم در این استان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون امور عمرانی استاندار کرمانشاه گفت : وحدت و همدلی زمینه توسعه کشور را فراهم می کند و ایستادن روی پای خودمان و قطع شدن همه وابستگی ها در راستای افزایش مصرف تولیدات داخلی را معنا می کند.
موج   ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۲:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
استاندار کرمانشاه از حضور گسترده و پرشور مردم در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن تشکر کرد.
کرد پرس   ۱۳۹۸/۱۱/۲۲ - ۱۸:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش کُردپرس، هدایت حاتمی در مراسم ورود اولین محموله اتومبیل های شرکت سایپا از طریق راه آهن کرمانشاه، ضمن اشاره به اهمیت خطوط ریلی در توسعه اقتصاد و تجارت استان افزود ...
پارسینه   ۱۳۹۸/۱۱/۲۲ - ۱۴:۴۵   + ۲۴ سایت دیگر  
جلیل بالایی با تبریک چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و تسلیت چهلمین روز شهادت سردار سپهبد سلیمانی و یاران شهیدش و نیز قدردانی و ستایش حضور معنادار و کم نظیر مردم استان کرمانشاه در راهپیمایی 22 بهمن اعلام کرد ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۲ - ۱۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- استاندار کرمانشاه گفت: حضور حماسی و پرشور مردم ولایتمدار این دیار در جشن پیروزی انقلاب و راهپیمایی یوم الله 22 بهمن بسیار دلگرم کننده بود و جای قدردانی مضاعف دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۲۲ - ۰۵:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
استاندار کرمانشاه گفت: حضور مضاعف مردم در راهپیمایی 22 بهمن مایه عزت کشور است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۸:۳۶    
استاندار کرمانشاه گفت : هر چه حضور مردم در دو رویداد پیش رو (راهپیمایی 22 بهمن و انتخابات) پررنگ باشد، قطعا تضمین کننده و نشانه اقتدار جمهوری اسلامی ایران است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۸:۲۰    
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کرمانشاه یزدی ها را یکی از مخالفان حضور سرمایه گذاران چینی در کرمانشاه دانست .
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۶:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کرمانشاه شایعات مطرح شده مبنی بر لغو مجوز سرمایه گذاران چینی در این استان را تکذیب و تاکید کرد که فعالیت های این شرکت کاملا قانونی است.
رادیو گفت و گو   ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۵:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
استاندار کرمانشاه عنوان کرد : عمیلیات اجرایی هزار یا افتتاح 166 پروژه در دهه فجر در استان کرمانشاه انجام شده است که اعتباری بالغ بر 10هزار میلیارد برای آن در نظر گرفته شده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۵:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
قصرشیرین- ایرنا- بهره برداری از سه طرح عمرانی و اقتصادی با حضور علی اوسط هاشمی رییس سازمان فنی و حرفه ای و معاون استاندار کرمانشاه با سه میلیارد و 509 میلیون تومان اعتبار روز دوشنبه در سرپل ذهاب آغاز شد.
جماران   ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۴:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
سید فرزاد افضلی روز دوشنبه در جشنواره طبخ ماهی در اداره فنی و حرفه ای شهرستان قصرشیرین به مناسبت دهه مبارک فجر برگزار شد، افزود: هم اکنون 64 مزرعه پرورش ماهی در مجتمع شیلات شهدا وجود دارد که نقش مهمی در تولید آبزیان ایفا می کند. ...
موج   ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۲:۰۵    
امام جمعه کرمانشاه و استاندار کرمانشاه در پیامی مشترک از آحاد مردم همیشه در صحنه کرمانشاه به مناسبت یوم الله 22 بهمن و شرکت پرشور در راهپیمایی دعوت کردند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۱:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه امام جمعه و استاندار کرمانشاه با صدور پیامی مشترک مردم استان را به حضور گسترده در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن و چهلم شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی دعوت کردند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۱۸:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- استاندار کرمانشاه با بیان اینکه این استان در حوزه اشتغال نگرانی بسیار جدی دارد، گفت:بیکاری واقعیت تلخی است که دولت و مردم با آن روبه رو هستند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۱۸:۳۲    
ایسنا/کرمانشاه استاندار کرمانشاه گفت: به دلیل پایین بودن سطح مهارت افراد نتوانستیم از بازار پنج هزار میلیارد تومانی ایجاد شده در مناطق زلزله زده استان، جهت ایجاد اشتغال به طور کامل استفاده کنیم.
بسیج   ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۱۵:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
استاندار کرمانشاه از کلنگ زنی های بی نتیجه در حوزه مسکن انتقاد کردو گفت : مردم از این کارهای بدونه خروجی خسته شده اند .
بسیج   ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۱۵:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
مهندس بازوند استاندار کرمانشاه از عملکرد دستگاه های نظارتی استان کرمانشاه در زمینه کنترل بازار انتقاد کرد .
بسیج   ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۱۵:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
مهندس بازوند استاندار کرمانشاه : از وعده های دروغین معاونین وزیر راه و شهرسازی انتقاد کرد.
بسیج   ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۱۵:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
مهندس بازوند استاندار کرمانشاه گفت : استان ما از نظر امنیت سرمایه گذاری اول است .
بسیج   ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۱۵:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
استاندار کرمانشاه گفت : پیشنهاد می کنم یک پژوهشگاه علمی و پژوهشی پیرامون ابعاد و شخصیت سردار سلیمانی در کشور راه اندازی شود.
بسیج   ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۱۵:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
استاندار کرمانشاه گفت : تا کنون 31 مورد پرداخت تسهیلات به میزان 203 میلیارد تومان در چارچوب برنامه رونق تولید اشتغال ایجاد شده است .
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۱۴:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
استاندار کرمانشاه گفت: 3650 میلیارد تومان تسهیلات در قالب 120 طرح به کارآفرینان کرمانشاهی پرداخت می شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۱۳:۰۰    
ایرنا- کرمانشاه- 2 طرح صنعتی با 86 میلیارد تومان سرمایه گذاری و اشتغالزایی 138 نفر با حضور علی اوسط هاشمی معاون وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی و رییس سازمان فنی و حرفه ای کشور و هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه روز یکشنبه به بهره برداری رسید.(عکاس: بهمن زارعی)
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۱۲:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کرمانشاه گفت: فعالیت بیمارستان ها و مراکز درمانی بخش دولتی و خصوصی و ارایه خدمات کیفی به بیماران در کرمانشاه این استان را به قطب درمانی غرب کشور تبدیل کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۱۱:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
همزمان بانهمین روز از دهه مبارک فجر طرح توسعه کاشی بیستون و محور سازان زاگرس با حضور رییس سازمان فنی و حرفه ای و استاندار کرمانشاه به بهره برداری رسید.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۱۱:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- 2 طرح صنعتی با 86 میلیارد تومان سرمایه گذاری و اشتغالزایی 138 نفر روز یکشنبه با حضور علی اوسط هاشمی معاون وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی و رییس سازمان فنی و حرفه ای کشور و هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه به بهره برداری رسید.
فرتاک نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۲۲:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
دکتر فرزین معتمدی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه ضمن گرامیداشت ایام ا... مبارک دهه فجر افزود : جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه حسب وظایف ذاتی خود و رسالتی که دارد با تمام توان و ظرفیت در کنار اقشار آسیب پذیر جامعه قرار دارد و برای آرامش این عزیزان از هیچ تلاشی مضایقه نخواهد کرد . ...