پنجشنبه ۲۷ دیساعت ۲۲:۴۳Jan 2019 17
 

جدیدترین‌های «استاندار کرمانشاه»

ایرنا   ۴ ساعت پیش    
قصرشیرین - ایرنا - استاندار کرمانشاه گفت: 90 هزار تن آهن آلات شامل 70 هزار تن آهن و 20 هزار تن اسکلت فلزی از ابتدای شروع عملیات بازسازی تاکنون در بین زلزله زدگان استان ، با قیمت تعادلی و زیرقیمت بازار توزیع شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۸ ساعت پیش    
معاون استاندار کرمانشاه گفت: جمعیت تحت پوشش خدمات بیمه ای از یک میلیون و 800 هزار نفر در قبل از انقلاب به 68 میلیون نفر پس از انقلاب رسیده است.
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش    
کرمانشاه - ایرنا - معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه با بیان اینکه سازمان های مردم نهاد (سمن) در تصمیم سازی مطلوب عمل می کنند، تاکید کرد: دستگاه های اجرایی باید از ظرفیت سمن ها به نحو مناسب استفاده کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۰۸:۵۴    
کرمانشاه_معاون امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار کرمانشاه گفت: بر اساس آماری که آذرماه توسط بانک مرکزی منتشر شد، کرمانشاه از نظر تورم جایگاه ششم را در کشور دارد.
دانا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۱:۳۲    
جوسازی های اخیر اردوگاه اصلاح طلبان علی الظاهر برای متزلزل نشان دادن مقر حاکمیتی استان بوده و هشداری به استاندار کرمانشاه است که مراقب باشد تا چه خوابی برایش دیده اند.
دانا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۰:۱۸    
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کرمانشاه مشمول قانون بازنشستگی شد.
فرارو   ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۰۹:۵۸    
ماریا دوتسنکو رئیس مرکز اطلاعات سازمان ملل متحد در تهران روز دوشنبه در سفر خود به استان کرمانشاه ضمن افتتاح نمایشگاه عکس و اسناد تاریخی همکاری های ایران و سازمان ملل متحد و دیدار با هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه و حضور در دانشگاه رازی شهر کرمانشاه از تعدادی از آثار تاریخی بازدید کرد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۷:۳۴    
مهرداد سالاری معاون عمرانی استاندار کرمانشاه بالاخره مشمول قانون منع به کارگیری بازنشستگان شد.
روزنامه باختر   ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۵:۴۰    
استاندار کرمانشاه با بیان اینکه طی یک سال نمی توان برای جمعیت بیکار استان اشتغال ایجاد کرد، گفت: باید توقف رشد بیکاری در استان را اطلاع رسانی کنیم. به گزارش باختر و به نقل از ایسنا ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۴:۵۲    
کرمانشاه - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه گفت: خبرگزاری ایرنا در زلزله غرب استان کرمانشاه توانست تصویر واقعی از این رویداد را در عرصه خبری جهان منعکس کند.
توسعه   ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۳:۳۱    
رئیس مرکز اطلاعات سازمان ملل متحد در تهران در دیدار با هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه با زلزله زدگان این استان اظهار همدردی کرد و گفت: مدیریت آقای بازوند در این زلزله قابل تقدیر و تحسین است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۲:۵۹    
کرمانشاه_ استاندار کرمانشاه با بیان اینکه کاندیدای نمایندگی مجلس نمی شوم، گفت: به دنبال این موضوع نیستم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۲:۴۱    
استاندار کرمانشاه گفت: نباید برای فرمانداران امری مهم تر از اشتغالزایی باشد و در این مسیر نباید استعلامات سرمایه گذاران طول داده شود.
موج   ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۱:۴۲    
محمدعلی یارتبار از بدهی 120 میلیارد تومانی ادارات سطح استان به شهرداری خبر داد و گفت: استاندار کرمانشاه پیشنهاد کرد، کلیه ی ادارات می بایست بدهی خود را به صورت نقدی یا تهاتر به شهرداری پرداخت نمایند. ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۰۹:۴۹    
کرمانشاه - ایرنا - رئیس مرکز اطلاعات سازمان ملل متحد در تهران در دیدار با هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه با زلزله زدگان این استان اظهار همدردی کرد و گفت: مدیریت آقای بازوند در این زلزله قابل تقدیر و تحسین است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۰۶:۵۰    
کرمانشاه - ایرنا - با وجود اصرار سازمان خصوصی سازی بر قطعی بودن واگذاری سه سیلوی استان کرمانشاه، مدیریت ارشد این استان همچنان پیگیر لغو این واگذاری سوال برانگیز است.
توسعه   ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۰۱:۰۰    
استاندار کرمانشاه عنوان کرد: استان را با 169 هزار نفر بیکار تحویل گرفتم، به علاوه سالانه حدود 7500 نفر ورودی بیکار و هزار تا 1100 نفر نیز ریزش اشتغال در استان داریم. قطعا نمی توان یکساله برای این جمعیت بیکار شغل ایجاد کرد و یا کرمانشاه را از نظر نرخ بیکاری به میانگین کشور رساند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۳:۴۷    
استاندار کرمانشاه در نشست کارگروه اشتغال استان گفت:به منظور کاهش نرخ بیکاری در استان یک سند اشتغال تدوین شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۳:۲۶    
استاندار کرمانشاه گفت: سالانه 8600 نفر به جمع بیکاران در کرمانشاه اضافه می شود و در طول یکسال امکان ندارد برای این جمعیت شغل ایجاد کرد و به میانگین کشور رساند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۲:۱۸    
کرمانشاه - ایرنا - استاندار کرمانشاه با تاکید براینکه باید توقف رشد بیکاری را اطلاع رسانی کنیم از تدوین یک سند اشتغال که دارای هفت برنامه است برای ممانعت از رشد بیکاری در استان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۱:۴۲    
کرمانشاه - ایرنا - استاندار کرمانشاه با بیان اینکه این استان برای توسعه به 10 تا 15 هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری سالانه نیاز دارد، گفت: ایجاد توسعه با شعار و سخنرانی شدنی نیست که اگر می شد اکنون کرمانشاه یک استان توسعه یافته بود.
میزان   ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۰۹:۵۰    
خبرگزاری میزان- معاون استاندار کرمانشاه گفت:تاکنون کار ساخت تعداد 22 هزار و 504 واحد شهری و روستایی تمام شده است که از این تعداد، 19هزار و 961 واحد روستایی و 2 هزار و 543 واحد شهری است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۸:۳۳    
کرمانشاه- معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کرمانشاه گفت: فعالیت های فرهنگی و اجتماعی اداره کل میراث فرهنگی در استان نیاز به تقویت دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۳:۴۹    
کرمانشاه_معاون امور عمرانی استاندار کرمانشاه از تامین 23 هزار انشعاب برق اسکان اضطراری و موقت در مناطق زلزله زده خبر داد.
جماران   ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۰۸:۱۵    
به گزارش خبرنگار ایرنا، معاون استان های سازمان پدافند غیرعامل کشور با اشاره به درخواست استاندار کرمانشاه برای پایلوت شدن استان در بحث پدافند غیرعامل گفت: با توجه به تجربیات دستگاه های اجرایی کرمانشاه در زلزله 7.3 ریشتری 21 آبان سال گذشته ، از این درخواست استقبال می شود. ...
توسعه   ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۰۱:۲۳    
استاندار کرمانشاه به استمرار پس لرزه ها در استان ناشی از زلزله سال گذشته اشاره کرد و گفت: امکان دارد که این پس لرزه ها تا هفت، هشت ماه دیگر نیز ادامه داشته باشد ...
صدای ایران   ۱۳۹۷/۱۰/۲۱ - ۱۵:۴۵    
جمعی از کارگران کارخانجات نساجی کرپ ناز کرمانشاه با در دست گرفتن پلاکاردهایی، از دکتر بیگدلی مدیرعامل بانک ملت و استاندار کرمانشاه قدردانی کردند. به گزارش صدای ایران نزدیک به 70 نفر از کارکنان کارخانجات کرپ ناز با امضای طوماری تشکرآمیز بابت تحقق یکی از خواسته های جدی خود از سال های گذشته ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۱۰/۲۱ - ۱۲:۲۵    
استاندار کرمانشاه با تاکید تهیه برنامه مدون برای مرکز نگهداری معتادین بهبود یافته استان درکنگاور بیان کرد: باید مشخص شود که سرمایه گذاران و کارآفرینان در این مجموعه چگونه کار می کنند و از چه امکاناتی برخوردار خواهند شد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۹:۰۸    
کرمانشاه - ایرنا - معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه گفت: اطلاع دادن و هماهنگی وزراء و روسای سازمانها با استانداران در عزل و نصب ها وطیفه ای قانونی است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۸:۵۴    
کرمانشاه - ایرنا - استاندار کرمانشاه خواستار آغاز هرچه سریعتر عملیات ساخت مرکز توانمندسازی معتادان بهبود یافته در استان شد و گفت: برای احداث این مرکز دستگاه های متولی باید با برنامه کار کنند تا پس از احداث آن نتایج مطلوب حاصل و سرمایه گذاری صورت گرفته هدر نرود.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۸:۴۵    
کرمانشاه - ایرنا - استاندار کرمانشاه گفت: مدیران باید تلاش کنند که حقوق و مزایای کارگران در پایان سال پرداخت شود تا پایان سال هیچ کارگری بدون حقوق باقی نماند زیرا برای ما قابل قبول نیست که شاهد این باشیم که در پایان سال تعدادی از کارگران زحمتکش حقوق و عیدی خود را دریافت نکنند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۲۳:۴۵    
کرمانشاه - ایرنا - استاندار کرمانشاه گفت: اب و برق روستاهایی که در زلزله سال گذشته در مکان های جدید جانمایی شده اند، وصل می شود.
گیتی آنلاین   ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۲۱:۲۸    
گیتی آنلاین - کرمانشاه ؛ ین مراسم که با حضور دکتر سید شریف حسینی قائم مقام و معاون وزیر صنعت و معدن و امور پارلمانی وزیر در مجلس ، دکتر هدایت حاتمی معاون استاندار کرمانشاه در امور اقتصادی ، مسئولان ادارت دولتی ، مقامات کشوری و لشکری ، فعالین اقتصادی و اصحاب رسانه در سالن همایش های اتاق بازرگانی ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۴:۳۳    
کرمانشاه - ایرنا - استاندار کرمانشاه با اشاره به برگزاری همایش معرفی فرصت های سرمایه گذاری استان در تهران گفت: ضروری است که تمام نهادها و دستگاه های استان با همکاری هم، امنیت لازم را برای ورود بخش خصوصی فراهم کنند زیرا جذب سرمایه گذار بدون همکاری همه مسئولان و مردم شدنی نیست.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۰:۵۳    
معاون امور اقتصادی استاندار کرمانشاه عراق را مهمترین بازارهای صادراتی ایران دانست و گفت: باید توجه ویژه ای به بازار کشور عراق داشته باشیم.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۰۰:۰۸    
الهام اکبری دنیای اقتصاد – کرمانشاه : همایش معرفی فرصت های سرمایه گذاری استان کرمانشاه با حضور علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی، بیژن زنگنه وزیر نفت، استاندار کرمانشاه و جمعی از سرمایه گذاران در هتل اسپیناس تهران برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۵:۴۲    
استاندار کرمانشاه از وزیر ورزش و جوانان خواست تا فینال جام حذفی فوتبال کشور در کرمانشاه برگزار شود، این خبر مهم ترین بخش صحبت های چند روز پیش صابر رحیمی مدیر کل ورزش و جوانان در نشست خبری اش با اصحاب رسانه بود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۳:۳۲    
نماینده مردم کرمانشاه به وزیر کشور درباره دخالت استاندار کرمانشاه در بکارگیری مدیران بی تجربه در پست های حساس و کلیدی استان تذکر داد.
ایران آنلاین   ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۰:۰۱    
همایش معرفی فرصت های سرمایه گذاری استان کرمانشاه دوشنبه شب با حضور علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی، بیژن زنگنه وزیر نفت، استاندار کرمانشاه و جمعی از سرمایه گذاران در هتل اسپیناس تهران برگزار شد.
ایسنا   ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۰۸:۰۷    
استاندار کرمانشاه گفت: کرمانشاه بهشت واقعی برای سرمایه گذاران است و همه شرایط را در استان برای حمایت از آنها فراهم می کنیم.
توسعه   ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۰۱:۵۰    
دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس، دوشنبه شب 17 دی ماه در همایش معرفی توانمندی ها و فرصت های سرمایه گذاری استان کرمانشاه که در هتل اسپیناس تهران و با حضور بیش از 500 سرمایه گذار و سرمایه گذارانی از قطر و ترکیه برگزار شد ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۰۰:۴۶    
ایرنا - تهران - همایش معرفی فرصت های سرمایه گذاری استان کرمانشاه دوشنبه شب با حضور علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی، بیژن زنگنه وزیر نفت، استاندار کرمانشاه و جمعی از سرمایه گذاران در هتل اسپیناس تهران برگزار شد. *3*
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۲۰:۵۸    
کرمانشاه - ایرنا - استاندار کرمانشاه با بیان اینکه بسترهای سرمایه گذاری در استان فراهم است، گفت: مجموعه مدیریتی استان از طریق اعطای مشوق ها و معافیت های مالیاتی از سرمایه گذاران در استان حمایت می کنیم.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۲۰:۵۲    
کرمانشاه- استاندار کرمانشاه با بیان فرصت ها و ظرفیت های سرمایه گذاری استان گفت: کرمانشاه بهشت سرمایه گذاری است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۱۹:۳۴    
کرمانشاه - ایرنا - همایش معرفی فرصت های سرمایه گذاری استان کرمانشاه دوشنبه شب با حضور علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی، وزیر نفت، رئیس سازمان میراث فرهنگی، استاندار کرمانشاه و جمعی از سرمایه گذاران در سرسرای اجتماعات هتل اسپیناس تهران آغاز شد. آغاز شد
مردم نیوز   ۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۰۸:۴۶    
مردم نیوز : مجتبی خالدی سخنگوی سازمان اورژانس کشور از وقوع زلزله 5.9 ریشتری در منطقه گیلان غرب خبر داد. وی تصریح کرد: پنج تیم ارزیاب برای بررسی میزان خسارت احتمالی ناشی از وقوع زلزله به روستاهای منطقه گیلانغرب اعزام شده اند. ...
شفاف نیوز   ۱۳۹۷/۱۰/۱۶ - ۲۲:۱۵    
استاندار کرمانشاه از اعزام 11 اکیپ ارزیاب در پی وقوع زلزله 5.9 ریشتری گیلان غرب خبر داد و گفت: این زلزله تلفات جانی نداشت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۰/۱۶ - ۲۱:۳۸    
معاون عمرانی استاندار کرمانشاه گفت: 11 تیم بنیاد مسکن در مناطق زلزله زده استان کرمانشاه مشغول ارزیابی خسارت های احتمالی به واحد های مسکونی هستند.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۷/۱۰/۱۶ - ۲۰:۴۵    
ایرنا : استاندار کرمانشاه اعلام کرد: بعد از زلزله 5.9 ریشتری عصر امروز ( یکشنبه) گیلانغرب 11 اکیپ امداد رسان به مناطق زلزله زده اعزام شدند.