دوشنبه ۲۹ مردادساعت ۰۴:۱۱Aug 2018 20

جدیدترین خبرهای «استاندار کرمانشاه»

خبرگزاری اقتصادی ایران   ۹ ساعت پیش    
اقتصاد ایران: کرمانشاه_ استاندار کرمانشاه در سفر به اسلام آباد غرب از کارخانه های تولیدی این شهرستان بازدید کرد.
جماران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۱۶:۴۵    
مهرداد سالاری روز یکشنبه در گفت و گو با روابط عمومی استانداری؛ برخی شایعات و خبرها در باره اینکه آقای صارمی از سوی استاندار کرمانشاه برای تصدی شهردار کرمانشاه معرفی شده را تکذیب کرد و گفت: هیچ فردی از سوی مهندس بازوند و مجموعه استانداری برای تصدی شهرداری کرمانشاه به شورای شهر معرفی نشده است. ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۱۴:۴۷    
کرمانشاه - ایرنا - استاندار کرمانشاه در سفر یک روزه به اسلام آبادغرب و بازدید از پروژه های اقتصادی این شهرستان ، عمده مشکلات این پروژه ها را مشکلات مالی دانست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۱۴:۳۰    
عملیات اجرایی گازرسانی به 26 روستای بخش حمیل درشهرستان اسلام آبادغرب امروز با حضور بازوند استاندار کرمانشاه آغاز شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۱۳:۱۳    
کرمانشاه_ طرح گازرسانی به 26 روستای شهرستان اسلام آباد غرب با حضور استاندار کرمانشاه آغاز شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۱۳:۰۵    
استاندار کرمانشاه بازار عراق را بستر مناسبی برای صادرات واحدهای صنعتی اسلام آباد غرب دانست و گفت: منطقه اسلام آباد از پیشرفت خوبی نسبت به گذشته برخوردار شده است.
موج   ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۱۲:۱۴    
استاندار کرمانشاه با تأکید کرد بر اینکه مهرماه نباید هیچ دانش آموزی در مناطق زلزله زده در کانکس باشد، گفت: آموزش وپرورش کرمانشاه باید هرچه سریع تر مدارس را برای سال تحصیلی جدید آماده کند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۱۱:۲۱    
استاندار کرمانشاه گفت: حمایت از تولید ملی بستر اشتغال جوانان را فراهم می کند.
توسعه   ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۱۰:۵۸    
مهندس هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه طی حکمی 'علیرضا حیدری' را به عنوان مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری منصوب کرد.وی پیش از این بخشدار مرکزی کرمانشاه بوده است .
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۰۹:۳۹    
اقتصاد ایران: کرمانشاه - هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه طی حکمی 'علیرضا حیدری' را به عنوان مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری منصوب کرد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۰۹:۲۲    
کرمانشاه - ایرنا - هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه طی حکمی 'علیرضا حیدری' را به عنوان مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری منصوب کرد.
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۰۹:۱۸    
کرمانشاه - ایرنا - هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه طی حکمی `علیرضا حیدری` را به عنوان مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری منصوب کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۰۸:۲۲    
استاندار کرمانشاه در سفری یک روزه به اتفاق هیأت همراه به شهرستان اسلام آباد غرب سفر کرد.
شعار سال   ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۰۲:۰۱    
استاندار کرمانشاه یکی از مصوبات راهگشای سران سه قوه را موضوع واگذاری طرح های راکد و نیمه کاره به بخش خصوصی دانست و گفت: واگذاری پروژه های راکد استان به بخش خصوصی به رونق اقتصادی کمک می کند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۰۰:۱۳    
کرمانشاه - ایرنا - استاندار کرمانشاه گفت: تمامی مدارس مناطق شهری زلزله زده استان تا مهر ماه سال جاری به بهره برداری می رسند و دانش آموزان در آنها تحصیل خواهند کرد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۲۳:۳۳    
کرمانشاه - ایرنا - معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کرمانشاه با بیان اینکه فرآیند بی خطر سازی زباله توسط برخی مراکز درمانی و مطب ها رعایت نمی شود، اعلام کرد: به منظور رسیدگی به این موضوع ، کارگروه مدیریت پسماند در شهرستان ها تشکیل خواهد شد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۲۳:۰۲    
کرمانشاه - ایرنا - استاندار کرمانشاه با اعلام اینکه متعهد و مصمم در خدمت مردم قدرشناس کرمانشاه هستم ، گفت: تا آخرین مراحل بازسازی مناطق زلزله زده در کنار مردم بر سر عهدم خواهم ماند.
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۲۲:۵۵    
کرمانشاه - ایرنا - استاندار کرمانشاه با اعلام اینکه متعهد و مصمم در خدمت مردم قدرشناس کرمانشاه هستم ، گفت: تا آخرین مراحل بازسازی مناطق زلزله زده در کنار مردم بر سر عهدم هستم.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۹:۴۰    
اقتصاد ایران: کرمانشاه - معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کرمانشاه اعلام کرد که در رابطه با رهاسازی زباله های بیمارستانی در محدوده سراب قنبر کرمانشاه به دانشگاه علوم پزشکی توصیه های لازم شده و فرمانداران نیز مامور نظارت بر امحا بهداشتی زباله ها شده اند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۶:۰۸    
کرمانشاه - ایرنا - معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کرمانشاه اعلام کرد که در رابطه با رهاسازی زباله های بیمارستانی در محدوده سراب قنبر کرمانشاه به دانشگاه علوم پزشکی توصیه های لازم شده و فرمانداران نیز مامور نظارت بر امحا بهداشتی زباله ها شده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۲:۳۴    
استاندار کرمانشاه یکی از مصوبات راهگشای سران سه قوه را موضوع واگذاری طرح های راکد و نیمه کاره به بخش خصوصی دانست و گفت: واگذاری پروژه های راکد استان به بخش خصوصی به رونق اقتصادی کمک می کند.
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۰:۲۸    
کرمانشاه_ استاندار کرمانشاه گفت: 16 واحد بوم گردی تا اول آبانماه سالجاری به بهره برداری می رسد.
شعار سال   ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۰۹:۲۰    
استاندار کرمانشاه تعداد کشته شدگان تصادفات استان طی سال گذشته را 569 نفر اعلام کرد و گفت: رشد تلفات جاده ای در سال گذشته رقم 15.6 درصدی را نشان می دهد.
توسعه   ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۰۱:۱۹    
برخی رسانه های استان کرمان از درخواست نخبگان این استان از مهندس بازوند استاندار کرمانشاه برای تصدی استانداری کرمان خبر دادند که استاندار کرمانشاه روز جمعه گذشته ضمن تشکر از الطاف آنان اظهار داشت : به کرمان نخواهد رفت.
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۰۱:۴۱    
کرمانشاه - ایرنا - استاندار کرمانشاه با اشاره به برخی سخت گیری بانک ها در پرداخت تسهیلات ارزان قیمت اشتغال پایدار روستایی و عشایری گفت: باید هرچه سریع تر کارگروه نظارت بر این تسهیلات مشکلات ضمانت زنجیره ای متقاضیان وام را رفع کند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۰۱:۳۷    
کرمانشاه - ایرنا - استاندار کرمانشاه با اشاره به برخی سخت گیری بانک ها در پرداخت تسهیلات ارزان قیمت اشتغال پایدار روستایی و عشایری گفت: باید هرچه سریع تر کارگروه نظارت بر این تسهیلات مشکلات ضمانت زنجیره ای متقاضیان وام را رفع کند.
پایگاه خبری تابنوس   ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۲۱:۳۰    
استاندار کرمانشاه حاشیه نشینی را یکی از اثرات منفی جنگ دانست و گفت: امروز شاهد بیش از 400 هزار نفر جمعیت حاشیه نشین در شهر کرمانشاه هستیم.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۷:۱۶    
استاندار کرمانشاه خواستار افزایش اختیارات استان ها شد و گفت: مدیران کشوری بر خلاف شعارهایی که می دهند در برابر واگذاری اختیارات به استانها مقاومت می کنند.
نقدینه   ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۴:۵۵    
نقدینه- استاندار کرمانشاه گفت: ترویج الگوی کارآفرینی اجتماعی رسالت الگوی کارآفرینی را در جامعه توسعه می دهد . به گزارش پایگاه خبری نقدینه، هوشنگ بازوند در کارگروه اشتغال استان که با حضور مدیر عامل بانک قرض الحسنه رسالت ...