چهارشنبه ۲۴ مهرساعت ۰۸:۰۵Oct 2019 16

جدیدترین‌های «استاندار کرمانشاه»

باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۲۰:۳۵    
معاون استاندار کرمانشاه با امام جمعه کرمانشاه و نماینده کرمانشاه در مجلس خبرگان و رئیس دفتر مقام معظم رهبری دیدار کرد .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۷:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
استاندار کرمانشاه تکمیل بزرگراه اسلام آباد – پل دختر را یک اولویت در توسعه غرب کشور دانست وگفت: از هیئت دولت انتظار داریم که تکمیل این پروژه را مد نظرداشته باشند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۲:۴۱    
زمین چمن مصنوعی مجموعه ورزشی آزادی کرمانشاه با حضور معاون پارلمانی رئیس جمهور، استاندار کرمانشاه و جمعی از مسئولین ورزش استان افتتاح شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۰۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
حسینعلی امیری معاون پارلمانی رییس جمهور صبح امروز با استقبال استاندار کرمانشاه وارد فرودگاه شهید اشرفی شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۲۲:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- استاندار کرمانشاه با بیان اینکه تاکنون 55 هزار نفر در استان اسکان داده شده و به 365 هزار نفر غذا داده شده است، گفت: کرمانشاهی ها 150 موکب از کنگاور تا خسروی، 16 موکب در عراق و 2 موکب در پایانه منذریه عراق برپا کرده اند.
جماران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۹:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
روابط عمومی استانداری کرمانشاه عصر روز دوشنبه به نقل از کاظم العقابی در نشست با معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور و استاندار کرمانشاه در پایانه مرزی منذریه افزود ...
استاندار کرمانشاه در حاشیه بازدید از پایانه مرز خسروی و جلسه ستاد اربعین از عملکرد مناسب و به موقع شرکت ملی پخش منطقه کرمانشاه تقدیر و تشکر کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۴:۳۵    
استاندار کرمانشاه از عبور روزانه 10 تا 15 هزار زائر از مرز خسروی خبر داد
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۳:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
قصرشیرین- ایرنا- استاندار کرمانشاه بابیان اینکه هر روز بین 10 تا 15 هزار زائر اربعین حسینی (ع) از مرز خسروی عازم کربلا می شوند،گفت: تاکنون 140 هزار زائر از این مرز عازم کربلا شده اند.
میزان   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۰:۱۰    
خبرگزاری میزان- استاندار کرمانشاه تاکید کرد: با هیچ گونه کمبودی در توزیع آب و ارائه سایر خدمات مورد نیاز زائران عتبات عالیات در مرز خسروی روبرو نبوده ایم. تاریخ انتشار: 10:06 - 22 مهر 1398 - کد خبر: 558479
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۰:۰۱    
استاندار کرمانشاه گفت: نگرانی های چند روز گذشته در خسروی برطرف شده و زائران می توانند مسیرشان را انتخاب کنند.
استاندار کرمانشاه در حاشیه بازدید از پایانه مرز خسروی و جلسه ستاد اربعین از عملکرد مناسب و به موقع شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کرمانشاه تقدیر و تشکر کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۵:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
استاندار کرمانشاه همراه با فرمانده انتظامی استان و جمعی دیگر از مسئولان از پروژه 612 واحدی مسکن کارکنان پلیس کرمانشاه در مرادآباد شهرک کیهانشهر بازدید کردند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۲:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کرمانشاه با اشاره به آغاز فعالیت سامانه نظارت و پایش وضعیت فضای کسب و کار استان گفت: این سامانه به شفافیت در روند سرمایه گذاری در استان کمک زیادی می کند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۱:۳۶    
کرمانشاه- ایرنا- استاندار کرمانشاه از اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خواست در قالب فراخوانی همه بناهای تاریخی قابل واگذاری استان را در اختیار بخش خصوصی قرار دهد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۱:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه_ استاندار کرمانشاه گفت: برای رونق گردشگری استان نیازمند فعالیت چارترکننده های قوی هستیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
استاندار کرمانشاه با معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان دیدار کرد .
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۰:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
استاندار کرمانشاه گفت: برای رونق گردشگری استان نیازمند چارترکننده های قوی هستیم.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۲۳:۲۹    
کرمانشاه_ استاندار کرمانشاه حضور بخش خصوصی در استان را ضعیف ارزیابی کرد و گفت: واحدهای توسعه گر مانند ایدرو و ایمیدرو متولی برخی پروژه ها شوند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۲۳:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
در جلسه شورای گفتگو دولت و بخش خصوصی که با حضور وزیر صنعت برگزار شد استاندار کرمانشاه از وزرای صنعت و امور خارجه در خواست کرد که اجازه ندهید طرف عراقی به راحتی مرز های مبادلاتی را تعطیل کند
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۲۳:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- استاندار کرمانشاه با ضعیف دانستن حضور بخش خصوصی در استان گفت: 2 منطقه ویژه اقتصادی داریم که متاسفانه بخش خصوصی قوی در آنها حضور نیافته اند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۲۲:۵۹    
استاندار کرمانشاه با اشاره به بهبود شاخص های اقتصادی استان، تداوم این روند را نیازمند تامین منابع مالی مورد نیاز دانست.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۴:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه_ معاون امور اقتصادی استاندار کرمانشاه بر ضرورت وجود بانک اطلاعاتی به روز شده از بیکاران استان تاکید کرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۳:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- استاندار کرمانشاه از آنتن دهی اپراتور همراه اول در مرز خسروی انتقاد کرد و آن را ضعیف دانست و گفت: چرا همراه اول همه خدمات خود را به محور مهران و شلمچه ارائه می دهد و به مرز خسروی کمتر توجه می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۳:۵۶    
دقایقی پیش وزیر صنعت معدن و تجارت وارد کرمانشاه شد و مورد استقبال هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه قرار گرفت
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۳:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه_ استاندار کرمانشاه گفت: مدیران باید برای ورود سرمایه گذاران به استان پای کار باشند و تلاش کنند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۲:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
استاندار کرمانشاه گفت: همه مدیران باید بدون ترس، ولو اینکه در فضای مجازی انگ شراکت با سرمایه گذاران را بخورند، برای ورود سرمایه گذاران به استان پای کار باشند.
حوزه   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۲:۳۱    
حوزه/ بازوند گفت: شب گذشته با طرف عراقی این توافق را انجام دادیم که تردد در منظریه عراق به صورت همزمانی باشد یعنی همزمان هم اتوبوس های ایرانی و هم اتوبوس های عراقی بتوانند زائران را منتقل کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
استاندار کرمانشاه با اشاره به ظرفیت پارکینگ های این استان برای خدمت رسانی به زائران اربعین گفت: تاکنون 22 هزار خودروی زائران اربعین در پارکینگ های استان کرمانشاه پارک شده است.
گیتی آنلاین   ۱۳۹۸/۰۷/۱۹ - ۱۶:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
گیتی آنلاین - کرمانشاه - استاندار کرمانشاه ضمن حضور در مرز خسروی، با مدیران دستگاه های خدمات رسان به زائرین حسینی تشکیل جلسه داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۹ - ۱۳:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
قصرشیرین- ایرنا- استاندار کرمانشاه گفت: به منظور انتقال و جابه جایی زائران اربعین حسینی 300 دستگاه اتوبوس در مرز خسروی و منذریه عراق مستقر شده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۹ - ۱۱:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
قصرشیرین- ایرنا- استاندار کرمانشاه گفت: طبق توافق صورت گرفته با طرف عراقی با توجه به محدودیت زمانی ساعات تردد از مرز رسمی خسروی، حداکثر سقف تردد روزانه زائران اربعین حسینی (ع) از این مرز رسمی 30 هزار تن است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۷/۱۹ - ۱۰:۳۱    
استاندار کرمانشاه از زائران اربعین حسینی خواست امروز برای تشرف به عتبات عالیات به مرز خسروی مراجعه نکنند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۱۹ - ۱۰:۲۶    
استاندار کرمانشاه بابیان اینکه همه ظرفیت ها برای خدمات دهی به زائران اربعین حسینی در کرمانشاه به کار گرفته شده است، گفت: 20 هزار نفر دیشب در قصر شیرین اسکان داده شدند.
فردا نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۱۹ - ۰۲:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
زائران بسیاری از استان های شمالی و مرکزی مرز خسروی را برای خروج انتخاب کرده اند که به گفته استاندار کرمانشاه از روز چهارشنبه فعالیت اصلی این مرز با تردد 15هزار نفر در یک روز آغاز شد؛ حال آن که پیش از آن تنها 7هزار نفر از این مرز خارج شده بودند.
برترین ها   ۱۳۹۸/۰۷/۱۹ - ۰۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: هوشنگ بازوند در خصوص آخرین وضعیت مرز خسروی بیان، اظهار داشت: مسیر قصر شیرین تا مرز خسروی مسدود شده است. این محدودیت موقتی اعمال شده تا زائرانی که در حال حرکت به سمت مرز خسروی هستند امشب در قصر شیرین اسکان یابند و فردا صبح از مرز خارج شوند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۲۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
استاندار کرمانشاه گفت: 20 هزار زائر امشب در شهرستان قصر شیرین اسکان داده شده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۲۲:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
استاندار کرمانشاه از مسدود شدن مسیر اسلام آباد غرب به سمت شهرستان قصرشیرین به دلیل حجم زیاد زوار خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۲۱:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
استاندار کرمانشاه با اشاره به اینکه 15 هزار زائر اربعین در هتل ها و اقامتگاه های قصر شیرین اسکان یافتند، گفت: در طی امروز 26 هزار و 500 نفر از مرز خسروی عبور کردند.
سلام نو / شبکه خبر   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۸:۴۹   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، هوشنگ بازوند با اشاره به حضور جمعیت کثیری از زائران اربعین در مرز خسروی برای خروج از کشور گفت: در حال حاضر 12 هزار نفر در مرز در حال خروج از کشور هستند و با توجه به محدودیت زمانی جهت خروج زائران، تمهیدات لازم برای جلوگیری از ترافیک در تردد ایشان اندیشیده شد. ...
حوزه   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۷:۰۴    
حوزه/ بازوند گفت: چون 10 الی 12 هزار نفر در مرز هستند و با توجه به محدودیت خروج زوار که تا ساعت 16 هست این تعداد را باید در این مدت عبور دهیم به همین علت مسیر قصر شیرین به خسروی را به طور موقت بسته ایم.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۴:۴۸    
کرمانشاه_ استاندار کرمانشاه گفت: کمیته امداد امام خمینی(ره) در استان 7 هزار شغل ایجاد می کند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۳:۳۵    
کرمانشاه- ایرنا- استاندار کرمانشاه با تاکید بر لزوم لایروبی رودخانه ها قبل از شدت بارندگی ها گفت: لایروبی رودخانه های استان نیاز به 50 میلیارد تومان اعتبار دارد.
پایگاه خبری گسترش / بازتاب   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۴:۱۵   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد با اشاره به تفاهمنامه با دولت برای 500 میلیارد تومان اعتبار به محرومیت زدایی مناطق مختلف، گفت: با پیشنهاد استاندار کرمانشاه، مسکن اجتماعی به نیازمندان با اولویت به مددجویان کمیته امداد واگذار می شود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار کرمانشاه گفت: بازگشایی مرز تاریخی خسروی بی تردید یک تحول عظیم در بخش های مختلف استان را به همراه دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۰۹:۵۱    
استاندار کرمانشاه گفت: نحوه اجاره و میزان خسارت واحد های مسکونی استیجاری در مناطق زلزله زده باعث شده که قرائت های مختلفی از مصوبه و این تعدد برداشت ها اجرای این مصوبه را با پیچیدگی های خاصی مواجه کرده است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۰۹:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
استاندار کرمانشاه گفت: براساس تفاهم انجام شده با رئیس کمیته امداد کشور، بخشی از واحدهای مسکن مهر فاقد متقاضی دالاهو به مددجویان کمیته امداد واگذار خواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۲۲:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه گفت: شهیدان صیاد شیرازی و شوشتری اسوه های اخلاق و مجاهدت بودند و با این ویژگی ها، برای آنها شهادت بهترین پاداش بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۲۱:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه گفت: با توجه به روند افزایش زوار از مرز خسروی، نیازمند هماهنگی و اتخاذ تصمیمات متناسب با آن از سوی دو طرف هستیم.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۹:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
قصرشیرین- ایرنا- استاندار کرمانشاه گفت: خسروی قدیمی ترین و بهترین مرز برای تردد زائران به عتبات عالیات بوده و هم اکنون نیز با اقدام های صورت گرفته وضعیت اسکان و تغذیه در شهرستان قصرشیرین برای خدمات رسانی به زائران اربعین مناسب است.