دوشنبه ۲۶ آذرساعت ۰۶:۵۹Dec 2018 17

جدیدترین‌های «تیم تروریستی»

نامه نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۰۷:۲۱    
فرمانده نیروی انتظامی گفت: بسیاری از اعضای تیم تروریستی چابهار در مرز ناموفق بودند و حرکات آنان خنثی شده به هلاکت رسیدند.
دانا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۶ - ۲۲:۴۴    
فرمانده نیروی انتظامی گفت: تعداد زیادی از اعضای تیم تروریستی چابهار در مرز ناموفق بودند و حرکاتشان خنثی شده و به هلاکت رسیدند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۹/۱۶ - ۱۶:۰۶    
فرمانده نیروی انتظامی گفت: ما هوشیاری لازم را داریم و تعداد زیادی از اعضای تیم تروریستی چابهار در مرز ناموفق بودند و حرکاتشان خنثی شده و به هلاکت رسیدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۹/۱۱ - ۱۰:۱۵    
برنامه این هفته بدون تعارف در شهر اهواز ضبط شد و برای نخستین بار خانواده تیم تروریستی حادثه 31 شهریور مقابل دوربین بدون تعارف قرار گرفت.
خبر آنلاین   ۱۳۹۷/۰۹/۱۰ - ۱۲:۰۹    
31 شهریور امسال و در جریان مراسم رژه نظامی نیروهای مسلح در اهواز، تروریست های داعش مراسم رژه یگان های سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و ارتش جمهوری اسلامی ایران را به رگبار گلوله بستند. در این حادثه تروریستی 25 نفر از غیرنظامیان و نیروهای نظامی کشته و 60 نفر زخمی شدند.
خبر فوری   ۱۳۹۷/۰۹/۰۹ - ۲۱:۳۲    
فیلم گفتگو با عاملان حادثه تروریستی اخیر اهواز روزهای شنبه و یک شنبه هفته آینده در صدا و سیما پخش می شود. فیلم کوتاهی از این گفتگو را می توانید در اینجا ببینید. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۹/۰۹ - ۲۱:۰۰    
بدون تعارف در این قسمت به سراغ خانواده تیم تروریستی حادثه 31 شهریور ماه رفته است.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۷/۰۸/۲۹ - ۱۸:۲۵    
باشگاه خبرنگاران: وزیر اطلاعات گفت: امسال با تلاش نیروهای اطلاعاتی بیش از 300 تلاش تروریستی در کشور کشف و بی اثر شده است. حجت الاسلام سیدمحمود علوی با بیان اینکه از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون همواره کشور در معرض انواع تهدیدات قرار دارد افزود: سالانه صدها تیم تروریستی کشف و منهدم می شود ...
آنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۹ - ۱۳:۴۲    
وزیر اطلاعات با بیان اینکه 100 تیم تروریستی منهدم شده اند، گفت: 300 تلاش تروریستی ناکام مانده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۷/۰۸/۲۹ - ۰۸:۰۲    
وزیر اطلاعات گفت: امسال با تلاش نیروهای اطلاعاتی بیش از 300 تلاش تروریستی در کشور کشف و بی اثر شده است. به گزارش مهر، حجت الاسلام سیدمحمود علوی دوشنبه شب در جمع خبرنگاران با بیان اینکه از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون همواره کشور در معرض انواع تهدیدات قرار دارد افزود ...
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۵:۰۹    
یک رسانه مصری اعلام کرد که دستگاه امنیت ملی این کشور یک تیم تروریستی 20 نفره را در صحرای سینای بازداشت کرده که قصد ترور ولیعهد عربستان و شخصیت های عربی دیگری را داشته اند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۱۱:۳۵    
تست و بکارگیری انواع سامانه های پدافندی در رزمایش مشترک پدافند هوایی ارتش و سپاه، شناسایی و انهدام 11 تیم تروریستی در کشور و واکنش شدید اللحن فرمانده کل سپاه به اظهارات سخیف وزیر امور خارجه آمریکا از مهم ترین اخبار دفاعی امنیتی طی هفته گذشته است.
میزان   ۱۳۹۷/۰۸/۱۸ - ۰۷:۳۵    
خبرگزاری میزان- حوزه دولت در هفته جاری اخبار متنوعی داشت که جزئیات آن ها پیشتر منتشر شده است. مهمترین اخبار این حوزه را مرور می کنیم.
شبستان   ۱۳۹۷/۰۸/۱۷ - ۰۸:۴۱    
نه بهارستان به افشانی ، خنثی کردن اقدامات 11 تیم تروریستی در ایام اربعین، انتشار جزئیات تحریم های جدید، معافیت های تحریمی آمریکا برای ایران، توصیه های رهبری به دانش آموزان از جمله گزیده سیاسی شبستان در هفته گذشته بود.
همشهری   ۱۳۹۷/۰۸/۱۵ - ۱۳:۱۰    
دستگیری 11تیم تروریستی در ایام برگزاری راهپیمایی اربعین، دستگاه اطلاعاتی توانست اعضای11 تیم تروریستی را شناسایی و دستگیر کند. به گزارش صدا و سیما، سیدمحمود علوی، وزیر اطلاعات با اعلام این خبر گفت: در چند ماه اخیر ما بیش از 300تیم تروریستی را خنثی کرده و جلو اقدامات آنها را گرفتیم ...
شبستان   ۱۳۹۷/۰۸/۱۵ - ۰۹:۰۳    
پیشنهاد کاهش 5 درصدی مالیات بخش تولید، ارز اوری برق و رهایی از تحریم، شهردار حزبی انتخاب نکنید، بازخوانی پرونده های قتل زنجیره ای، خبرهای خوب از 12 مرزبان در راه است، دستگیری و امحا 11 تیم تروریستی در راه پیمایی اربعین از عناوین روزنامه هاست.
شبستان   ۱۳۹۷/۰۸/۱۴ - ۱۶:۵۸    
خنثی کردن اقدامات 11 تیم تروریستی در ایام اربعین، تکذیب تماس سری جبیر با ایران، همکاری وزارت خارجه با دستگاه قضا برای ردیابی اموال زنجانی، وزارت اقتصاد نوک حمله در برابر توطئه آمریکا از جمله گزیده اخبار سیاسی شبستان در دوشنبه چهاردهم آبان ماه است.
شبستان   ۱۳۹۷/۰۸/۱۴ - ۱۲:۳۲    
وزیر اطلاعات از خنثی سازی اقدامات تروریستی 11 تیم خرابکاری در ایام اربعین خبر داد.
العالم   ۱۳۹۷/۰۸/۱۴ - ۱۲:۱۳    
وزیر طلاعات گفت: گروههای اپوزسیون که بیست سال از فاز نظامی خارج شده بودند با پول عربستان دوباره وارد فاز نظامی شده اند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۸/۱۴ - ۱۱:۲۹    
وزیر اطلاعات از شناسایی 11 تیم تروریستی در ایام اربعین در شهرهای مختلف کشور خبر داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۷/۰۸/۱۴ - ۱۱:۲۲    
وزیر اطلاعات گفت: کشور ها معتقدند اگر بالای 30 درصد جریان های تروریستی دستگیر شوند ان کشور امنیت بالایی دارد در حالی که ما بالای 95 درصد را شناسایی می کنیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۸/۱۴ - ۱۱:۲۱    
وزیر اطلاعات گفت: در سطح دنیا گفته می شود که اگر یک دستگاه امنیتی بتواند 30 درصد از برنامه های تروریستی را کشف کند، عملکرد موفقی داشته است. این در حالی است که در ایران بالای 90 درصد اقدانات تروریستی و خرابکارانه کشف می شود. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۷/۰۸/۱۴ - ۱۰:۵۵    
وزیر اطلاعات با اعلام خبر انهدام 11 تیم تروریستی در ایام برگزاری راهپیمایی اربعین گفت: امروز در دنیا سیستم اطلاعاتی که بتواند 30 درصد تهدیدات تروریستی را شناسایی و منهدم کند، دستگاه موفق نام برده می شود، در حالی که دستگاه اطلاعاتی ما آماری بیش از 95 درصد دارد.
میزان   ۱۳۹۷/۰۸/۱۴ - ۱۰:۵۵    
خبرگزاری میزان- وزیر اطلاعات، گفت: سربازان گمنام امام زمان (عج) در ایام اربعین 11 تیم تروریستی را در شهرهای مختلف شناسایی و عناصر آن را دستگیر کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۸/۱۱ - ۱۶:۲۵    
رزمایش مقابله با حملات تروریستی و تخلیه اضطراری توسط شهرداری یاسوج و برخی دستگاه ها در ترمینال مسافربری این شهر برگزار شد. عکس: 16:24 - 1397/08/11
بولتن نیوز   ۱۳۹۷/۰۸/۰۶ - ۱۵:۵۱    
سید عزیز نیکجویان فرمانده تیم تروریستی حزب منحله دمکرات کردستان ایران، برای نجات جان داماد کاوه بهرامی، یک پیشمرگ را قربانی کرد.
ناطقان   ۱۳۹۷/۰۸/۰۲ - ۰۸:۲۸    
سید محمود علوی عصر سه شنبه در نشست ستاد اربعین استان در پایانه مرزی مهران گفت: علاوه بر این طی چند روز اخیر 15 نفر در قالب سه تیم تروریستی که گرایش داعشی داشتند در استان خوزستان شناسایی و دستگیر شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۸/۰۱ - ۲۳:۳۱    
وزیر اطلاعات از دستگیری و انهدام 3 تیم تروریستی در خوزستان در ایام اربعین خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۸/۰۱ - ۱۹:۰۰    
جذاب ترین اخبار استان های باشگاه خبرنگاران جوان روز سه شنبه اول آبان ماه را در اینجا مشاهده نمایید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۸/۰۱ - ۱۸:۲۵    
وزیر اطلاعات از دستگیری و انهدام 3 تیم تروریستی در خوزستان در ایام اربعین خبر داد.
میزان   ۱۳۹۷/۰۸/۰۱ - ۱۸:۰۰    
خبرگزاری میزان- امروز در صفحه سیاسی خبرگزاری میزان، اخبار متنوعی منتشر شد؛ از انهدام سه تیم تروریستی که قصد هدف قراردادن زائرین اربعین را داشتند تا امتناع 16 بانک بزرگ اروپایی بعد از برجام از مراوده با ایران به دستور آمریکا.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۰۱ - ۱۷:۰۸    
ایلام - ایرنا - وزیر اطلاعات گفت: سه تیم تروریستی که قصد عملیات خرابکارانه بر علیه زائران اربعین را داشتند توسط سربازان گمنام امام زمان(عج) در مرزهای جنوبی کشور شناسایی و متلاشی شدند.
شبستان   ۱۳۹۷/۰۸/۰۱ - ۱۵:۰۸    
حجت الاسلام علوی، از شناسایی سه تیم تروریستی و دستگیری 15 نفر خبر داد و اظهار داشت: خوشبختانه از هر 100 اقدام امنیتی دشمنان، 99 مورد کشف و خنثی شده است.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۸/۰۱ - ۱۴:۵۳    
چالش صندوق های بازنشستگی، دستگیری و انهدام سه تیم تروریستی در خوزستان در ایام اربعین، تدوین سیاست های کلی دریا در دستور کار مجمع تشخیص مصلحت نظام، تاثیر تحریم های ایران بر قیمت نفت، آمادگی سپاه برای فراهم کردن زیرساخت موکب های خدمت رسان، ورود بیش از 70 هزار زائر ایرانی از گذرگاه الشیب به عراق ...
جهان نیوز   ۱۳۹۷/۰۸/۰۱ - ۱۲:۵۳    
وزیر اطلاعات در مرز شلمچه گفت:سه تیم تروریستی که قصد داشتند زائرین اربعین راهدف قرار دهند، دستگیر شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۸/۰۱ - ۱۱:۲۴    
گروه استانها- وزیر اطلاعات با بیان اینکه 3 تیم تروریستی را در چند روز گذشته در استان خوزستان شناسایی کردیم، گفت: به ادعای بازداشت شدگان، آنان قصد انجام اقدامات انتحاری، آسیب و به شهادت رساندن بخشی از زائران را داشتند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۷/۰۸/۰۱ - ۱۱:۱۲    
وزیر اطلاعات از شناسایی سه تیم تروریستی در استان خوزستان و دستگیری 15 نفر در ارتباط با این موضوع خبر داد.
رهیاب   ۱۳۹۷/۰۸/۰۱ - ۱۱:۱۰    
وزیر اطلاعات از شناسایی سه تیم تروریستی در استان خوزستان و دستگیری 15 نفر در ارتباط با این موضوع در خبر داد.
العالم   ۱۳۹۷/۰۸/۰۱ - ۱۱:۰۶    
حجت الاسلام و المسلمین علوی دربازدید ازگذرگاه های مرزی شلمچه و چذابه، گفت:سه تیم تروریستی که قصد داشتند زائرین اربعین راهدف قرار دهند، دستگیر شدند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۰۱ - ۱۰:۵۲    
آبادان - ایرنا - وزیر اطلاعات گفت: در چند روز اخیر سه تیم تروریستی در استان خوزستان شناسایی و اعضای آن دستگیر شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۸/۰۱ - ۱۰:۴۰    
وزیر اطلاعات گفت: اعضای سه تیم تروریستی که قصد داشتند زائرین اربعین را هدف قرار دهند، دستگیر شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۸/۰۱ - ۱۰:۳۱    
شلمچه – وزیر اطلاعات گفت: در چند روز اخیر سه تیم تروریستی را در استان خوزستان شناسایی کردیم.
میزان   ۱۳۹۷/۰۸/۰۱ - ۱۰:۰۰    
خبرگزاری میزان- وزیر اطلاعات دربازدید ازگذرگاه های مرزی شلمچه و چذابه، گفت:سه تیم تروریستی که قصد داشتند زائرین اربعین راهدف قرار دهند، دستگیر شدند.
بولتن نیوز   ۱۳۹۷/۰۷/۲۷ - ۲۰:۲۰    
یک تیم تروریستی چند نفره از گروهک حزب دمکرات وارد منطقه مرزی حلبچه شده اند و شنیده ها حاکی از آن است که این تیم قصد ورود به منطقه را دارند!
بولتن نیوز   ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۲۳:۲۱    
گزارش ها حاکی از آن است، تیم تروریستی حزب دمکرات کردستان ایران که در پاوه منهدم شد، از یک شهروند پاوه ای، بعنوان سپر انسانی استفاده کرده بودند.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۸:۲۵    
ایسنا: سیدمحمود علوی، وزیر اطلاعات با بیان اینکه دوست داریم مردم با شنیدن نام وزارت احساس آرامش کنند، گفت: تروریست ها باید از وزارت اطلاعات بترسند که تا کنون 300 تیمشان را کشف کرده و افرادشان را به هلاکت رسانده است.
ایران آنلاین   ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۷:۱۹    
وزارت اطلاعات به دنبال آن است که مردم آرامش داشته باشند و شاداب و بانشاط باشند
شفقنا   ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۷:۰۷    
شفقنا- حجت السلام سیدمحمود علوی (وزیر اطلاعات) در مراسم آغاز به کار نهمین دوره مجلس دانش آموزی با تبریک این روز به دانش آموزان و اهمیت نقش و جایگاه جوانان بیان کرد: شما برای ما عزیز هستید، چرا که اسلام به جوانان اهمیت ویژه ای داده است ...
شفا آنلاین   ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۷:۰۴    
در احادیث جوان به عنوان عنصری که دنبال خیر و سازندگی هستند و دنبال تخریب نیستند شناخته می شوند