یکشنبه ۱۷ آذرساعت ۰۷:۲۲Dec 2019 8

جدیدترین‌های «پرداخت وام»

خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۶:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار تویسرکان از اخذ 5 میلیارد تومان با سود چهار درصد از صندوق کارآفرینی امید در راستای رونق تولید مبل و منبت و تسهیل خرید مردم خبر داد و گفت: میزان وام اعطایی برای خرید مبل و منبت در تویسرکان 15 میلیون تومان است.
به گزارش رویترز، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، از بانک جهانی خواست تا روند پرداخت وام به پکن را متوقف کند. به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، یک روز قبل از این اظهار نظر ترامپ ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۱:۴۶   + ۳۸ سایت دیگر  
معاون بنیاد مستضعفان از پرداخت بیش از 34 میلیارد تومان وام دانشجویی قرض الحسنه و بدون کارمزد توسط این بنیاد به دانشجویان کشور و بخصوص دانشجویان محروم خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۰۷:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
دبیرکل کانون عالی انجمن های صنفی کارگران ایران می گوید: انحراف وام اشتغال واقعیت غیرقابل کتمان است. مشخص است که باید تمهیداتی اندیشید که انحراف از وام اشتغال که به مثابه هدر دادن منابع است از بین برود، اما اینکه با ایجاد یک سامانه این اتفاق بیفتد، محل شک و تردید است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۵ - ۱۹:۲۱    
ئیس سازمان بسیج سازندگی استان کرمانشاه گفت: از ابتدای برنامه های اقتصادی مقاومتی تاکنون به بیش از 5000 هزار نفر وام یعنی مبلغی بالغ بر 60 میلیارد تومان وام های اقتصادی مقاومتی پرداخت شده است.
می متالز   ۱۳۹۸/۰۹/۱۵ - ۱۸:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - بانک دی تنها 34 درصد سپرده های خود را به پرداخت وام اختصاص می دهد و حاضر به افزایش سطح وام دهی خود نیست. این بانک طی هشت ماهه نخست سال 1398 با حدود سه هزار میلیارد تومان زیان از محل کسری سود پرداختی به سپرده ها و سود دریافتی از وام ها مواجه شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۵ - ۱۳:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان درباره معایب پرداخت وام ازدواج به جوانان توضیحاتی داد.
بانک توسعه تعاون   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۳:۱۶   + ۲۱ سایت دیگر  
براساس تفاهم نامه صورت گرفته بین بانک توسعه تعاون وصندوق رفاه دانشجویان تسهیلات وام دکتری به دانشجویان با نرخ سود4 درصد و به صورت قرض الحسنه محاسبه شده است. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۰۵:۰۶    
هفته ای که گذشت، خبر هایی از جنس صنفی، فرهنگی و دانشجویی در دانشگاه ها منتشر شد، برخی از این اخبار دانشجویان زیادی را دربر گرفت و برای آن ها حائز اهمیت بود.
عصر خودرو   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۶:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
عصر خودرو- پورسیدآقایی از پرداخت وام 12میلیونی به متقاضیان تعویض موتورسیکلت های فرسوده خبر داد.
شیعه نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان تهران از افزوده شدن 18 هزار خانوار جدید به مددجویان این کمیته طی دوسال اخیر خبر داد.
عصر شهروند   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۳:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان تهران از افزوده شدن 18 هزار خانوار جدید به مددجویان این کمیته طی دوسال اخیر خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۰۹:۳۵    
آخرین رایزنی ها با صندوق رفاه برای پرداخت وام تحصیلی به دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی ادامه دارد.
یک تشکل کشوری در حوزه ساخت مسکن در نامه ای به رئیس جمهور ضمن هشدار درباره طولانی تر شدن رکود کم سابقه، تک نسخه گشایش قفل بازار مسکن را به دولت ارائه کرد ...
موج   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۴:۲۲    
مدیر کل کمیته امداد استان تهران گفت: به نیازمندان تهرانی با معرفی نامه مرکز، وام پرداخت می شود.
موج   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۴:۲۲    
مدیرکمیته امداد استان اصفهان گفت: برای راه اندازی پنل های خورشیدی به مددجویان متقاضی وام قرض الحسنه بانکی با بازپرداخت پنج تا هفت ساله پرداخت می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۲:۲۸   + ۳۶ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مستضعفان گفت: بنیاد با همکاری دستگاه های ذی ربط، مبلغ 60 میلیون تومان برای احداث واحد های شهری و 36 میلیون تومان برای احداث هر واحد روستایی به صورت مساعدت بلاعوض تسهیلات ارائه می دهد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۰:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان تهران از سپرده گذاری یک میلیارد تومانی مرکز رسیدگی به امور مساجد در صندوق قرض الحسنه امداد ولایت استان خبر داد؛ به نیازمندان تهرانی با معرفینامه مرکز رسیدگی به امور مساجد، وام پرداخت می شود.
قم فردا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ - ۱۶:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید استان قم با اشاره به پرداخت 702مورد وام مشاغل خانگی به ایثارگران،گفت: از 6 هزار و 765 سهمیه 6291 نفر معرفی و 5693 نفر موفق به دریافت وام 4 درصدشده اند.
ایثار   ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ - ۱۴:۱۶    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین از پرداخت وام خرید و ساخت مسکن به جامعه ایثارگران خبر داد.
اقتصاد آنلاین / پارسینه   ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۱۰:۰۷   + ۴۰ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، فرشید پورحاجت در واکنش به اظهارات مدیر امور اعتباری بانک مسکن درباره پرداخت وام 170 میلیون تومانی ساخت مسکن، اظهار کرد ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۰۹:۳۷   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس جمعیت هلال احمر از پرداخت وام بلاعوض نوسازی و ترمیم منازل به هموطنان سیل زده کشور خبر داد.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۰۸:۵۸   + ۲۹ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز: رشد پنج درصدی ساخت و ساز در تهران در شرایطی که معاملات مسکن 41 درصد کاهش یافته، می تواند دوره تنفس کوتاه مدتی را برای بازار مسکن پایتخت ایجاد کند.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۰۰:۱۹   + ۱۱ سایت دیگر  
گروه بنگاه ها : استاندار خراسان رضوی می گوید: براساس آمار آبان ماه مرکز پژوهش های اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی ایران، 80 درصد بانک های کشور به شرکت های زیرمجموعه خود تسهیلات پرداخت کرده اند.
ایبنا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ - ۱۰:۵۱   + ۵۴ سایت دیگر  
مدیر امور اعتباری بانک مسکن گفت: هم اکنون در تهران 170 میلیون تومان وام ساخت به انبوه سازان حرفه ای و کسانی که فناوری های نوین را رعایت کنند، تعلق می گیرد که این رقم سال گذشته 110 میلیون تومان بود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۰۸ - ۰۰:۰۱    
معاون امور دانشجویان صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم گفت: دانشجویانی که از تاخیر در پرداخت وام اعتراض داشتند فقط یک ضامن معرفی کرده بودند، در حالی که طبق قانون بانک مرکزی، وام های بیشتر از 15 میلیون تومان به دو ضامن نیاز دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۰۶ - ۱۳:۱۱    
رئیس جمهور گفت: قول می دهم دولت به همه وعده های داده شده در زمینه کمک های بلاعوض، پرداخت وام و بازسازی ساختمان های آسیب دیده روستاهای زلزله زده عمل خواهد کرد.
ایبنا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۶ - ۱۲:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
رییس بنیاد مسکن از تامین اعتبار 2217 میلیارد تومان برای مناطق زلزله زده آذربایجان شرقی خبر داد و گفت: پرداخت وام به زلزله زدگان از روزهای آینده شروع می شود.
ریاست جمهوری   ۱۳۹۸/۰۹/۰۶ - ۱۱:۴۹   + ۵۰ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی روز چهارشنبه در جمع مردم روستای زلزله زده دستجرد با ابراز خوشحالی از حضور در جمع آنان اظهار داشت: در جریان زلزله اخیر حدود 106 روستا دچار حادثه شدند و ساختمان ها و محل نگهداری احشام مردم دچار آسیب شد. ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۰۹/۰۶ - ۰۰:۱۳    
گروه بنگاه ها : معاون اداری و مالی صندوق بازنشستگی کشوری از پرداخت وام ازدواج 20 میلیون تومانی برای 1500 نفر از فرزندان بازنشستگان صندوق بازنشستگی کشوری تا ساعت 24 سه شنبه 5آذر خبر داد ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۰۶ - ۰۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
باوجود منع قانونی پرداخت وام به دانشجویان شاغل مقطع دکترا اما دانشجویان خود اشتغال همچنان مشمول دریافت وام صندوق رفاه دانشجویان می شوند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۹/۰۵ - ۱۶:۴۲   + ۴۰ سایت دیگر  
معاون اداری و مالی صندوق بازنشستگی کشوری از پرداخت وام ازدواج 20 میلیون تومانی برای 1500 نفر از فرزندان بازنشستگان صندوق بازنشستگی کشوری تا ساعت 24 امشب (سه شنبه 5 آذر) خبر داد.
اقتصاد مقاومتی   ۱۳۹۸/۰۹/۰۵ - ۱۶:۰۶    
محمد فیضی عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با اشاره به اینکه بانک ها در پرداخت وام ازدوج سهل انگاری می کنند، گفت: بانک مرکزی باید با نظارت مؤثر شرایط را برای تسریع در روند پرداخت وام فراهم نماید.
سلام نو / پانا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۵ - ۱۵:۳۲   + ۴۱ سایت دیگر  
معاون اداری و مالی صندوق بازنشستگی کشوری از پرداخت وام ازدواج 20 میلیون تومانی برای 1500 نفر از فرزندان بازنشستگان صندوق بازنشستگی کشوری تا ساعت 24 امشب (سه شنبه 5 آذر) خبر داد. ...
پولی مالی   ۱۳۹۸/۰۹/۰۵ - ۰۹:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
اخبار پولی مالی-اخیر در کنار اقداماتی مانند پرداخت وام از محل ذخایر ریاضی به بیمه گذاران با حداقل تشریفات خوشبختانه نرخ بازخریدی انواع بیمه نامه های زندگی در حال حاضر در حد پایینی می باشد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۸/۰۹/۰۴ - ۲۰:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از همشهری، آگهی را در چند کلمه خلاصه کرده است کمک به زن سرپرست خانوار . برای اینکه بدانم شرایط کسی که قصد کمک به زن سرپرست خانوار را دارد چیست، یکی از همکاران خانم کمکم می کند ...
آنا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۴ - ۱۸:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون بررسی های راهبردی معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری از پرداخت وام با سود کم به زنان سرپرست خانواده خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۹/۰۴ - ۰۸:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مسکن: پرداخت تسهیلات بازسازی در مناطق زلزله زده آذربایجان شرقی آغاز شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۰۳ - ۱۷:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرشعب بانک کشاورزی استان کرمان گفت: در شهرستان فهرج که منطقه محروم بوده محدودیت را برداشته ایم و دستور داده ایم که پرداخت ها را انجام دهند و زوج های جوان می توانند براساس اولویت ثبت نام در سامانه برای دریافت تسهیلات به بانک کشاورزی فهرج مراجعه کنند.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۸/۰۹/۰۳ - ۱۴:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
کمیسیون اقتصادی دولت در حالی بانک عامل بخش مسکن را موظف به پرداخت 40 هزار وام مسکن به بازنشستگان کرده که کمی قبل تر، این بانک از اختصاص اقساط بازگشتی مسکن مهر به صندوق یکم خبر داده بود. ...
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۸/۰۹/۰۳ - ۱۳:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: طی سال های گذشته با پرداخت وام های قرض الحسنه به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان کرمانشاه حدود 66 هزار طرح اشتغال زودبازده به اجرا درآمده است.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۹/۰۳ - ۰۷:۵۴    
منعم گفت: سال گذشته 347 کارگاه آموزشی ازدواج با حضور 10 هزار و 538 نفر در استان قم برگزار شد که شاهد اثر بخشی این کارگاه ها بودیم.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۸/۰۹/۰۲ - ۱۱:۰۷    
پلتفرم وام دهی بلاکچین به صورت هوشمند مبلغ وام را براساس طرح درخواست دهنده وام، ضمانت نامه، میزان مبلغ را تعیین تعیین می کند که درصورتی که بازپرداخت به تعویق بیفتد، ضمن بلوکه شدن ضمانت نامه، شرکت بیمه نیز تا پوشش 50 درصد وارد عمل می شود ...
تابناک ایلام   ۱۳۹۸/۰۹/۰۲ - ۱۱:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
به هرحال باید برای راه اندازی چنین کتابخانه ای هزینه می کردم. سرمایه شخصی خودم را صرف این کار کردم و توانستم این اتوبوس را خریداری کنم. از دی ماه 96 تا الان قول وام را به من داده اند تا در این حوزه از من حمایت کنند اما تاکنون خبری از پرداخت وام نشده است.
اقتصاد مقاومتی   ۱۳۹۸/۰۸/۳۰ - ۱۲:۴۶    
مرادی نماینده استان کردستان در مجلس با بیان اینکه تخلف بانک ها در پرداخت وام ازدواج باید از سوی مراجع ذیربط پیگیری شود، تصریح کرد: بانک مرکزی برای برخورد با بانک های متخلف ابزارهای لازم را در اختیار دارد و در این زمینه به قانون جدیدی نیازی نیست.
دنیای بانک   ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ - ۱۸:۳۱   + ۲۸ سایت دیگر  
گزارش تسهیلات اعطایی بانک رفاه در هفت ماهه نخست سالجاری در بخش های مختلف اقتصادی، بنگاه های کوچک و متوسط، ضمانتنامه های صادره ریالی، قرض الحسنه اعطایی ازدواج و تهیه جهیزیه، اشتغالزایی و مشاغل خانگی مددجویان سازمان بهزیستی کل کشور، کمیته امداد امام خمینی (ره) و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ...
تین نیوز   ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ - ۱۵:۰۱   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی در پاسخ به سوالی درباره میزان خسارت واردشده به سیستم بانکی در پی اعتراضات اخیر گفت: اطلاعی ندارم.
قدس آنلاین   ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ - ۱۴:۱۲   + ۱۷ سایت دیگر  
وزیر نیرو گفت: فردا با هیأتی اقتصادی راهی روسیه خواهد شد تا وام 5 میلیارد دلاری دولتی از این کشور را اخذ کند.
نقدینه   ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ - ۱۲:۰۲   + ۲۰ سایت دیگر  
نقدینه- مدیرعامل موسسه خانه کتاب و دبیر بیست و هفتمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی در اختتامیه هجدهمین دوره جشنواره کتاب و رسانه از پرداخت تسهیلات به خبرنگاران حوزه کتاب به دنبال توافق با بانک صادرات ایران خبر داد . ...
شهر سخت افزار   ۱۳۹۸/۰۸/۲۷ - ۱۹:۱۰    
اگر شما هم جزء رانندگان سرویس تاکسی اینترنتی اسنپ هستید، خبر خوبی برای شما داریم؛ امروز این شرکت خبر از واریز کمک هزینه بنزین به حساب رانندگان اسنپ داد. ...