دوشنبه ۰۵ اسفندساعت ۰۸:۳۵Feb 2020 24

جدیدترین‌های «وزیر نفت»

تامین اجتماعی   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۰:۰۰    
بیمارستان تامین اجتماعی سنندج موفق به دریافت تندیس سیمین و لوح زرین واحد برگزیده خدماتی سبز از وزیر نفت و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست کشور شد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۰۰:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد – اهواز – محمد علاف پور : در مراسمی با حضور بیژن نامدار زنگنه وزیر نفت فاز نهایی آزمایشگاه خوردگی شرکت فولاد اکسین افتتاح شد. مدیرعامل شرکت فولاد اکسین خوزستان در این مراسم با اشاره به تامین ورق های عریض مورد نیاز در طرح گوره به جاسک گفت ...
شانا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۶:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
وزیر نفت گفت: ما خود را برای رشد و ارتقای جایگاه زنان در صنعت نفت متعهد می دانیم و با هرگونه تبعیض مخالفیم. 16
شانا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۲:۵۱   + ۲۶ سایت دیگر  
وزیر نفت مهم ترین محور مذاکره با همتای روس خود را بررسی تحولات و مسائل مرتبط با بازار نفت عنوان کرد.
تاکید وزیرنفت و رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار بر لزوم رتبه بندی در راستای توسعه نظام مالی نشان داد که این خدمات در صنعت نفت و بازار سرمایه، اهمیتی مضاعف یافته است .
مردم نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۰۹:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
مردم نیوز : محسن طرزطلب در پاسخ به این سئوال که اخیر وزیر نفت نسبت به پایین بودن راندمان و بازدهی نیروگاههای برق انتقاد کرده و گفته که دوره فعالیت نیروگاهها با 35 درصد تمام شده گفت: موضوعی که باید به آن تاکید کرد ...
شرکت ملی گاز ایران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۰۰:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران با صدور پیامی، آغاز دهه مبارک فجر و فرا رسیدن چهل و یکمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی را تبریک گفت.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۰۰:۱۵   + ۱۶ سایت دیگر  
ایرنا : وزارت انرژی روسیه اعلام کرد: وزیر نفت ایران و وزیر انرژی روسیه در گفت وگوی تلفنی درباره همکاری دو کشور در چارچوب اوپک پلاس مذاکره کردند.وزارت انرژی روسیه در گزارش خود خاطرنشان کرد: الکساندر نوواک و بیژن نامدار زنگنه درباره اوضاع جاری بازار جهانی نفت و همکاری در چارچوب اوپک تبادل نظر کردند ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۰۰:۱۳   + ۲۰ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد – اهواز – محمد علاف پور : در سفر وزیر نفت به استان خوزستان دکل 72 فتح ساخت جهاد دانشگاهی رونمایی شد.
شانا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۱۹:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
برگزاری نخستین کنفرانس توسعه نظام مالی صنعت نفت، گردهمایی شرکت های دانش بنیان و استارت آپ های صنعت نفت و ارائه نیازهای فناورانه، همایش و نمایشگاه تخصصی ساخت داخل در صنعت پتروشیمی، بازدید وزیر نفت از شرکت فولاد اکسین خوزستان در اهواز، رونمایی از دکل 72 فتح ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۲۰:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خوزستان گفت: شورای اقتصاد مقاومتی استان از وزیر نفت خواست تا برای تشکیل و راه اندازی صندوق توسعه منطقه ای خوزستان حمایت کند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۲:۵۸   + ۱۹ سایت دیگر  
مسکو - ایرنا- وزارت انرژی روسیه اعلام کرد: وزیر نفت ایران و وزیر انرژی روسیه در گفت وگوی تلفنی درخصوص همکاری دو کشور در چارچوب اوپک پلاس مذاکره کردند.
سیمان خبر   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۰۹:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش سیمان خبر و به نقل از روابط عمومی شرکت سیمان ممتازان کرمان، در این همایش که با حضور بیژن زنگه وزیر نفت و عیسی کلانتری معاون رییس جمهوری و رییس سازمان حفاظت محیط زیست همراه بود ...
شعار سال   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۰۰:۴۲    
روزی که زنگنه به عنوان وزیر نفت در دولت دوازدهم انتخاب شد، ضمن تشکر از رای اعتماد بالای نمایندگان ملت گفت: این رای اعتماد بالای نمایندگان به بنده ابراز اعتمادی بود به وزرات نفت و رئیس جمهور و نمایندگان مردم و مردم مطالباتی دارند که امیدوارم بتوانم به خوبی به انجام برسانم و از عهده مطالبات برآیم.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۲۳:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
نشست مشترک شرکت های ملی نفت ایران، فولاد مبارکه، فولاد اکسین خوزستان و لوله سازی اهواز با حضور وزیر نفت، استاندار خوزستان ، مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران و مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب با هدف بررسی روند ساخت ورق های فولادی عریض مورد نیاز برای تولید خطوط لوله طرح ملی انتقال نفت خام گوره- جاسک ...
گجت   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۲۰:۱۲    
وزیر نفت گفت طبق دستور رئیس جمهور قرار شد پیشنهاداتی برای تخصیص سهمیه بنزین نوروزی مطرح شود و ما منتظریم تا تصمیم نهایی را در این خصوص به ما ابلاغ کنند. ...
مدیرعامل نخستین شرکت رتبه بندی اعتباری دارای مجوز از سازمان بورس و اوراق بهادار، با اشاره به اهمیت خدمات رتبه بندی در توسعه نظام مالی صنعت نفت اظهار داشت: تاکید وزیرنفت و رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار بر لزوم رتبه بندی در راستای توسعه نظام مالی نشان داد که این خدمات در صنعت نفت و بازار سرمایه ...
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۰:۵۴   + ۳۲ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز: وزیر نفت گفت: هنوز هیچ تصمیمی درباره اختصاص سهمیه بنزین نوروزی برای سفرهای مردم در ایام نوروز گرفته نشده است.
اقتصاد ایران آنلاین   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۰:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
وزیر نفت گفت: هنوز هیچ تصمیمی درباره اختصاص سهمیه بنزین نوروزی برای سفرهای مردم در ایام نوروز گرفته نشده است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۰:۳۵   + ۱۶ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان وزیر نفت گفت: هنوز هیچ تصمیمی درباره اختصاص سهمیه بنزین نوروزی برای سفرهای مردم در ایام نوروز گرفته نشده است.
تابا خبر   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۰۹:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
وزیر نفت از اختصاص 240 میلیون دلار اعتبار برای کمک به عمران مناطق نفت خیز در قالب طرح های توسعه مخازن خبر داد. به گزارش تابا ؛مهندس بیژن زنگنه در جمع خبرنگاران در اهواز اظهار داشت ...
خوزنیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۰۹:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
رییس سازمان جهاد کشاورزی خوزستان گفت: با توجه به ذخیره خوب آبی و با هدف کمک به سیل زدگان دستور رفع محدودیت کشت داده شد و خروجی آن این بود که در چهار محصول گندم، ذرت، کلزا و دانه های روغنی 900 هزار تن بیش از سال گذشته تولید داشته ایم ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۰۶:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا- دبیر شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی استان خوزستان گفت: برابر دستور وزیر نفت قرار است 2 نفر از معاونان وزیر نفت در نشست فوق العاده این شورا که در اسفندماه برگزار می شود حضور پیدا کنند تا مطالبات قطعه سازان را مورد بررسی قرار دهند.
می متالز   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۰۰:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
می متالز - مته حفاری دندانه ای ساخت ایران با حضور وزیر نفت وارد فاز تولید انبوه شد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۰۰:۱۵    
تاخیر و کندی در اتمام پروژه های عمرانی، باعث ایجاد خسارت و هزینه های زیاد اقتصادی، اجتماعی و نارضایتی عمومی می شود. در گفت وگو با علیرضا صادق آبادی، معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران به بررسی تبعات تاخیر در انجام پروژه های حوزه نفت، گاز و پتروشیمی پرداخته ایم.
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۲۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز - وزیر نفت از صدور مجوز راه اندازی صندوق پژوهش و فناوری صنعت نفت با همکاری وزارت علوم و صندوق نوآوری و شکوفایی خبر داد و گفت: سرمایه اولیه این صندوق 100 میلیارد تومان است.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۲۲:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان خوزستان ، با حضور بیژن نامدار زنگنه وزیر نفت فاز نهایی آزمایشگاه خوردگی شرکت فولاد اکسین خوزستان به بهره برداری رسید . ساختمان آزمایشگاه خوردگی فولاد اکسین متشکل از آزمایشگاه مکانیک، متالوگرافی و خوردگی فلزات است. ...
جماران   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۲۰:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
غلامرضا شریعتی عصر سه شنبه در جلسه بررسی اقدامات شرکت نفت در سیل فرودین خوزستان و زلزله مسجد سلیمان در استانداری خوزستان بیان کرد: به جرات می توان گفت در هیچ زمانی وزارت نفت را مانند سیل خوزستان در خدمت به این استان ندیدیم. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۹:۵۳    
ایرنا- خوزستان- وزیر نفت امروز سه شنبه در سفر خود به استان خوزستان بعد از رونمایی از دکل 72 فتح، از خط تولید مته های حفاری بازدید و در مراسم امضای قرارداد طراحی و ساخت واحد فرآورش سیار در میدان نفتی آزادگان جنوبی به روش BOO بین شرکت مهندسی و توسعه نفت (متن) و جهاد دانشگاهی و جلسه اقتصاد مقاومتی در ...
ماین نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۹:۴۰   + ۱۲ سایت دیگر  
گروه صنایع معدنی فولاد - مدیر عامل شرکت فولاد اکسین خوزستان با اشاره به تحویل 80 هزار تن ورق برای پروژه خط انتقال نفت خام گوره به جاسک گفت: هدف اصلی ما افزایش ظرفیت تولید است که با پیگیری و حمایت های وزیر نفت در دستور کار قرار گرفته است.
الف   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۸:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
وزیر نفت گفت: با توجه به اینکه در شرایط فعلی دارایی حاصل از صادرات نفت کاهش پیدا کرده و همه هجمه ها متوجه وزارت نفت است این وزارتخانه با سیلی صورت خود را سرخ نگه داشته است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۸:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرکل مدیریت بحران خوزستان گفت: در زمینه مقابله با آتش سوزی ها مشکلات زیادی وجود دارد و پایگاه اطفای حریق مجهز نیاز داریم که امیدواریم این سفر وزیر نفت منجر به ایجاد این پایگاه جهت اطفای حریق صنعتی و غیر صنعتی در خوزستان شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۷:۴۵   + ۱۳ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - وزیر نفت با اشاره به وضعیت فعلی وزارت نفت و اقتصاد کشور گفت: وزارت نفت از لحاظ مالی وضعیت خوبی ندارد لذا تقاضای ما این است که توقعی از ما نداشته باشید هر چند که همچنان معتقدیم به مردم باید کمک کنیم.
شانا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۷:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
معاون وزیر نفت در امور مهندسی، پژوهش و فناوری به اقدام های مؤثر و جدی وزارت نفت پیرامون موضوع استانداردها اشاره و عنوان کرد: موضوع به روزآوری استانداردها و تقویت نهاد صدور گواهینامه کیفیت در صنعت نفت به طور جدی در حال پیگیری است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۷:۲۹   + ۲۶ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان وزیر نفت با بیان اینکه همه بدانند که وزارت نفت با سیلی صورت خود را سرخ نگه می دارد، گفت: همه دارایی وزارت نفت 14.5 درصد درآمد صادراتی نفت است که تقریبا به عدد بسیار کمی رسیده است.
فلزات آنلاین   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۷:۲۵   + ۳۳ سایت دیگر  
وزیر نفت در بازدید از شرکت فولاد اکسین خوزستان گفت: با تلاش متخصصان و جوانان فولاد اکسین، وزارت نفت از واردات بی نیاز شد.
شما نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۷:۱۲   + ۱۷ سایت دیگر  
وزیر نفت به همراه جمعی از مسئولین از خط تولید ورق های عریض و ورق های API (مورد استفاده در صنایع نفت و گاز) فولاد اکسین بازدید کرد.
شبستان   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۶:۲۱    
کاظمی نژاد گفت: چهار پارک علم و فناوری کشور منتخب وزارت نفت شدند و این مهم منجر به عقد تفاهم نامه همکاری توسط وزیر نفت و وزیر علوم و تحقیقات کشور شد.
اقتصادگردان   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۶:۱۸   + ۱۳ سایت دیگر  
وزیر نفت با اشاره به ساخت مته های حفاری در جهاددانشگاهی خوزستان گفت: کار ساخت مته از اقدامات بسیار خوبی در صنعت نفت کشور است که با تلاش جهاد دانشگاهی در حال نتیجه دادن است.
ایران آنلاین   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۶:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
وزیر نفت با بیان اینکه ساخت دکل ایرانی آرزوی صنعت نفت، گفت: وظیفه داریم در راستای حمایت از بخش خصوصی و ایجاد اشتغال در کشور برای کارخانه های داخلی کار ایجاد کنیم.
ایکنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۵:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
مراسم رونمایی از دکل حفاری خشکی 72 فتح ساخته شده توسط جهاددانشگاهی موردنیاز صنعت نفت ایران با حضور وزیر نفت برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۵:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا- وزیر نفت با بیان اینکه سالانه به ساخت قطعات و تجهیزات زیادی نیاز داریم، گفت: این حجم از تقاضاهای نفت می تواند منجر به تحول در صنعت کشور شود.
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۵:۰۱   + ۱۴ سایت دیگر  
وزیر نفت ساخت دکل حفاری و مته در ایران را گامی بزرگ برای صنعت نفت دانست. *** ساخت دکل حفاری و مته در ایران گامی بزرگ برای صنعت نفت است به گزارش خبرگزاری صنایع ، بیژن زنگنه در آئین امضای قرارداد واحد فراورش پیش ساخته میدان آزادگان جنوبی، اظهار داشت: ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۴:۵۷   + ۲۵ سایت دیگر  
وزیر نفت گفت: باید از فرصت تحریم برای توسعه و تقویت ساخت داخل استفاده کنیم.
به گزارش سلام نو، با حضور وزیر نفت از دکل 72 فتح ساخت جهاد دانشگاهی رونمایی شد. بیژن زنگنه امروز، 29 بهمن ماه در روز دوم سفر خود به خوزستان دکل 72 فتح ساخت جهاد دانشگاهی را رونمایی کرد. به گزارش ایسنا، این دکل در سایت بازسازی شماره یک شرکت ملی حفاری ایران مستقر شده است. ...
موج   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۴:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
وزیرنفت گفت:از تولیدکنندگان و صنعتگرانی که برای اتمام پروژه گوره جاسک در سال 1400 عزم خود را جزم کرده اند حمایت می کنیم و تا اتمام پروژه ورق ترش و شیرین تولید شده، خریداری می شود.
میزان   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۴:۴۵    
خبرگزاری میزان- آیین افتتاح و راه اندازی دکل حفاری 72 فتح ساخت جهاد دانشگاهی امروز 29 بهمن ماه، با حضور وزیر نفت و رئیس جهاد دانشگاهی کشور در اهواز برگزار شد. تاریخ انتشار: 14:43 - 29 بهمن 1398 - کد خبر: 597651