جمعه ۲۶ مردادساعت ۲۳:۴۸Aug 2018 17

جدیدترین خبرهای «عدالت اجتماعی»

خبرگزاری صدا و سیما   ۷ ساعت پیش    
امام جمعه رشت : خدمات مسئولان باید در شان مردم وفادار ایران اسلامی باشد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۱:۰۵    
اقتصاد ایران: زنجان - استاندار زنجان گفت: دولت جمهوری اسلامی ایران از ابتدا مصمم بود با گسترش خدمات بیمه های اجتماعی در جهت کاهش فاصله طبقاتی، توازن جمعیت روستایی و شهری، کاهش محرومیت و گسترش عدالت اجتماعی گام های اساسی بردارد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۰۹:۵۳    
زنجان - ایرنا - استاندار زنجان گفت: دولت جمهوری اسلامی ایران از ابتدا مصمم بود با گسترش خدمات بیمه های اجتماعی در جهت کاهش فاصله طبقاتی، توازن جمعیت روستایی و شهری، کاهش محرومیت و گسترش عدالت اجتماعی گام های اساسی بردارد.
اقتصادگردان   ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۹:۲۶    
از سال 1392 یک تغییر جالب در بحث های مرتبط با ریاست جمهوری میان کاندیداها رخ دارد؛ مساله اصلی دیگر نه صرفا سیاست بلکه مسائل اقتصادی هم بودند. این روند ادامه داشت و در سال گذشته به اوج خود رسید، به نحوی که جدال اصلی کاندیداهای جناح ها بر سر مساله عدالت اجتماعی بود
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۶:۱۵    
مدیرکل کمیته امداد استان کرمانشاه زکات را یکی از اصول محکم برقراری عدالت اجتماعی،عنوان کرد .
شفقنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۵:۵۳    
شفقنا- یک پژوهشگر حوزه فقر و عدالت اجتماعی می گوید: دولت با اقدامات خود در مورد بازار ارز مردم را به مرگ گرفت تا به تب راضی شوند اما نتیجه نرخ ارز 9 هزار تومانی ناآرامی های گسترده است. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۴:۵۵    
جمعی از مسئولان بسیج دانشجویی دانشگاه های مازندران در بیانیه ای با قدردانی از رئیس قوه قضائیه اعلام کردند: راه حل مشکلات اقتصادی، برقراری عدالت اجتماعی است.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۳:۴۵    
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمانشاه اعتبار اشتغال سال جاری این نهاد از محل منابع امدادی و توسعه روستایی را 162 میلیارد تومان اعلام کرد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۹:۴۶    
سازمان های مردم نهاد نقش مهمی در ایجاد عدالت اجتماعی و در نهایت توسعه پایدار ایفاء می کند.
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۵:۱۷    
گروه اجتماعی مدیرکل اوقاف و امور خیریه گیلان گفت: کاهش فاصله طبقاتی، توزیع عادلانه ثروت، برقراری عدالت اجتماعی و ایجاد اشتغال تنها بخشی از کارکردهای اقتصادی وقف است.
ایبنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۳:۰۲    
شماره نهم از فصلنامه کاغذرنگی منتشر شد. در بخش ویژه نامه این نشریه تخصصی نگاهی بر زندگی و آثار ایزابل آلنده شده است.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۰۹:۱۸    
محسنی بندپی گفت: بیکاری فقر را تشدید می کند و عوارض و آسیب های اجتماعی را در پی دارد بنابراین باید برنامه های اشتغال را با نگاه جدید و سرعت ادامه بدهیم . ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۰۸:۵۴    
این روزها دولتمردان با در دست داشتن نسخه آزادسازی اقتصادی در حال اتخاذ تصمیماتی هستند تا بر پایه اقتصاد آزاد، حال اقتصاد را بهبود ببخشند. اقتصاد آزاد سیستمی اقتصادی است که در آن تولید و توزیع کالاها و خدمات با مکانیزم بازارهای آزاد که توسط سیستم قیمت آزاد هدایت می شود (به جای بازارهای با برنامه) ...
صندوق بازنشستگی کشوری   ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۷:۵۴    
سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان این که یکی از آرمان های نظام و تاکیدات رییس جمهور گسترش عدالت اجتماعی است، گفت: برنامه ها و سیاست های دولت را در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با قوت و سرعت دنبال خواهم کرد. ...
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۴:۳۰    
طلاق – با وجود مذموم بودن- محملی برای قضاوت مردم از عدالت اجتماعی موجود در جامعه است.
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۴:۰۶    
معاون رئیس کل دادگستری سیستان و بلوچستان گفت: به منظور برقراری عدالت اجتماعی و گسترش فناوری های نوین در قوه قضاییه اولین دفتر خدمات الکترونیک قضایی در شهرستان زابل افتتاح شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۰۷:۵۰    
استاندار خراسان شمالی در حاشیه نشست شورای آموزش و پرورش استان با اشاره به رعایت عدالت اجتماعی و توزیع متوازن معلمان در استان بر لزوم بررسی و حل چالش نیروی انسانی در این حوزه تاکید کرد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۱:۵۱    
اقتصاد ایران: بوشهر - بدون شک دستیابی به قله های پیشرفت ، آبادانی ، ایجاد عدالت اجتماعی ، توسعه پایدار ، مراقبت از منافع ملی و مصالح مردم جز با حق گویی و حق جویی توام با مجاهدت در عرصه اطلاع رسانی و آگاهی بحشی میسر نیست.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۱:۲۰    
بوشهر - ایرنا - بدون شک دستیابی به قله های پیشرفت ، آبادانی ، ایجاد عدالت اجتماعی ، توسعه پایدار ، مراقبت از منافع ملی و مصالح مردم جز با حق گویی و حق جویی توام با مجاهدت در عرصه اطلاع رسانی و آگاهی بخشی میسر نیست.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۲۲:۲۰    
بوشهر-ایرنا-مدیرعامل انجمن نابینایان کشورگفت:در راستای فراهم شدن زمینه عدالت اجتماعی مسئولان زمینه اجرایی شدن قانون جامع حمایت از حقوق معلولان را اجرایی کنند.
نقدینه   ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۵:۴۵    
نقدینه- نظام مالیاتی کشور امروز علاوه بر تامین درآمدهای مالیاتی به عنوان مهمترین ماموریت ذاتی خود، پیش برنده برنامه های مهم دیگری در زمینه مبارزه با فرار مالیاتی و پولشویی در کشور، برقراری عدالت اجتماعی و شفاف سازی نظام اقتصادی از طریق تقویت نظام جامع اطلاعات مالیاتی است . ...
رسا   ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۴:۱۰    
کتاب عدالت اجتماعی در اسلام ترجمه کتاب العداله الاجتماعیه فی الاسلام سید قطب، مفسر معاصر اهل سنت و از رهبران اخوان المسلمین مصر است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۶:۰۹    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل گفت: تلاش جهادگران دانشجویی با تعهد انقلابی آنان نیز همراه شده و محرومیت زدایی و توسعه عدالت اجتماعی در اردوهای جهادی دنبال می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۵/۱۴ - ۱۸:۰۰    
به منظور برقراری عدالت اجتماعی و گسترش فناوری های نوین در قوه قضاییه اولین دفترخدمات الکترونیک قضایی شهرستان شهرضا افتتاح شد.
جماران   ۱۳۹۷/۰۵/۱۴ - ۱۷:۲۷    
به گزارش ایرنا، معاون آمار و فناوری اطلاعات دادگستری استان اصفهان در مراسم افتتاح این دفتر، تکریم ارباب رجوع، تسهیل و تسریع در امور مربوط به دیوان و کاهش مراجعه به دستگاه قضایی و جلوگیری از سفرهای درون شهری و برون شهری را از مزایای ارائه خدمات این دفتر اعلام کرد. ...
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۵/۱۴ - ۱۶:۴۷    
گروه شبکه های اجتماعی امام موسی صدر معنای حقیقی و عمیق وطن را سرزمینی می داند که ثبات داشته و در آن امید به گسترش عدالت اجتماعی وجود دارد و احترام متمدن به کرامت انسانی نیز در آن مورد توجه است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۲:۵۵    
وکیل انجمن حمایت و عدالت اجتماعی ترکیه با مراجعه با دادستانی آدانا با ارائه اسناد و مدارک مستند خواستار صدور حکم بازداشت برای ژنرال جوزف ووتل فرمانده ستاد فرماندهی مرکزی ارتش آمریکا و 11 افسر نیروی هوایی آمریکا در پایگاه نظامی اینجرلیک شد.
اتحادیه طلا،جواهر و سکه تهران   ۱۳۹۷/۰۵/۱۲ - ۰۱:۴۸    
تشکیل وزارت جهاد کشاورزی، حذف بیش از 40 گردان مهندسی رزمی جهاد در پایان جنگ، حذف شورای مرکزی جهاد سازندگی و سرانجام ادغام جهاد در وزارت کشاورزی چهار ضربه اساسی برای حذف جهاد بودند. ...
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۴:۰۸    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: سلامت اجتماعی شاخصی موثر در عدالت اجتماعی و عدالت اجتماعی شاخصی برای امنیت اجتماعی است.
بانک ملی   ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۲:۳۵    
رئیس سازمان بهزیستی کشور از مدیرعامل بانک ملی ایران به دلیل ایجاد بستر مناسب برای جذب مشارکت های مردمی و حمایت از نیازمندان تقدیر کرد. به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران ...