شنبه ۳۰ تیرساعت ۱۲:۱۲Jul 2018 21

جدیدترین خبرهای «اجاره مسکن»

اتحادیه طلا،جواهر و سکه تهران   ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۰۰:۵۱    
تصاویر صفحه نخست روزنامه های اقتصادی کشور که صبح امروز شنبه (30 تیر) در پیشخوان مطبوعات عرضه می شود. به گزارش خبرنگار اقتصاد و انرژی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان ، مهمترین تیترهای روزنامه های اقتصادی امروز شنبه 30 تیرماه به بیان مسائلی همچون توقف اختصاص ارز مسافرتی به متقاضیان ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۲:۰۲    
خسروی گفت: میزان معاملات اجاره مسکن در کشور 10 درصد و در استان تهران 11 درصد نسبت به سال گذشته کاهش داشته است.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۰۰:۰۴    
بانک مرکزی در یک گزارش جدید استان های شاخص در تحولات بازار اجاره واحدهای مسکونی را معرفی کرد. به گزارش دنیای اقتصاد در این گزارش با اشاره به میزان نوسانات قیمت در بازار اجاره مسکن با استناد به شاخص بهای اجاره واحدهای مسکونی در مناطق شهری کل کشور ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۰۰:۰۴    
بازار اجاره مسکن به تبعیت از بازار خرید ملک، در ماه های اخیر شرایط اضطراری به دلیل توفانی شدن سطح قیمتی پیدا کرده است اما در تهران اوضاع اجاره نشین ها دو تفاوت منفی با وضعیت متقاضیان خرید دارد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۳:۰۷    
در حالی که معاون اقتصادی دفتر برنامه ریزی و اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی از افزایش 12 تا 20 درصدی نرخ اجاره بها خبر می دهد، مشاهدات میدانی حاکی از افزایش بیش از 50 درصدی نرخ اجاره مسکن است.
رویداد 24   ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۱:۰۰    
عضو کمیسون عمران مجلس گفت: درکشورهای دیگر مردم 20 درصد از درآمدشان را صرف خرید خانه می کنند، اما درایران 80 درصد از درآمد مردم صرف خرید خانه یا اجاره می شود.
رجا نیوز   ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۲۰:۴۳    
مسکن اجتماعی که دولت کار خاصی نکرد ولی می تواند در عرصه مسکن استیجاری ورود پیدا کند. دولت علاوه بر بخش مسکن در سایر بخش های اقتصادی از برنامه دقیق و مشخصی پیروی نمی کند
روز نو   ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۲:۳۲    
دو پیشنهاد برای کنترل اجاره بهای مسکن، آماده تصویب است. بسته پیشنهادی برای بازار اجاره تهران بر تمدید یکساله قراردادهای سال 96 و افزایشی معادل نرخ تورم پایه ریزی شده است. طی ماه های اخیر اجاره بها در برخی مناطق تهران بیش از 20 تا 30 درصد رشد داشته است ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۱:۳۹    
در حالی صاحبخانه های قمی اغلب افزایش 20 درصدی را برای نرخ اجاره بهای امسال در نظر گرفته اند که مستاجران به ویژه قشر کارمند و کارگر چنین افزایشی را در درآمد خود مشاهده نمی کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۰۹:۰۸    
رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت:تا به امروز رئیس جمهور به نامه کمیسیون عمران در خصوص عدم تنظیم بازار مسکن و همچنین بالا رفتن صعودی قیمت اجاره خانه ها پاسخ نداده است.
اتحادیه طلا،جواهر و سکه تهران   ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۰۸:۵۱    
عضو کمیسیون عمران مجلس، با بیان اینکه اخذ مالیات از معاملات مسکن حجم حباب نرخ ها را در بازار بزرگ تر می کند، گفت: ساماندهی خانه های خالی اولویت دار ترین موضوع در حوزه بهبود وضعیت بازار است. ...
افق نیوز   ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۱۲:۴۳    
گزارش های میدانی از بازار اجاره مسکن نشان می دهد در پی افزایش لجام گسیخته اجاره بها در سطح شهر تهران، اقشار متوسط نیز به تدریج به جمع حاشیه نشینان پایتخت افزوده می شوند.
مردم نیوز   ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۰۹:۳۸    
مردم نیوز : آمارها نشان می دهد که معاملات مسکن طی چند ماه گذشته وضعیت خوبی نداشته است و در این بین مستاجران و خریداران بیشترین ضربه را از وضعیت گرانی مسکن متحمل شده اند ...
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۰۶:۱۶    
گزارش های میدانی از بازار اجاره مسکن نشان می دهد در پی افزایش لجام گسیخته اجاره بها در سطح شهر تهران، اقشار متوسط نیز به تدریج به جمع حاشیه نشینان پایتخت افزوده می شوند.
افکار نیوز   ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۱۴:۴۳    
بر اساس جدیدترین آمار معاملات ثبت شده در سامانه املاک و مستغلات طی روزهای اخیر یک واحد مسکونی 75 متری در دروس با قیمت 210 میلیون تومان (رهن) و آپارتمان 46 متری در فیروزآباد با مبلغ 29 میلیون رهن و ماهانه 350 هزار تومان اجاره داده شده است.
الف   ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۰۶:۵۸    
به گزارش الف؛ زمانی که فرد قصد خرید یا اجاره مسکن (آپارتمان) را دارد بلافاصله به آمارها (خرید و فروش) و قیمت های ملک در مناطق مختلف مراجعه می کند؛ البته قبل از اینکه آمار بازار مسکن نیاز خریدار و یا مستاجران (برای انتخاب) قرار گیرد ...
جام جم   ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۰۸:۴۸    
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی تاکید کرد:بعد از نا بسامانی ها در بازار اقتصادی کشور، شاهد تغییرات ناهنجار قیمت دربخش خرید و اجاره مسکن هستیم.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۰۰:۲۴    
شاخص بهای اجاره مسکن در مناطق شهری ایران در سال 1396 به عدد 108.3 رسید که نسبت به سال قبل معادل 8.3 درصد افزایش یافت. ( منبع )
میزان   ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۱۸:۰۰    
خبرگزاری میزان- تورم اجاره مسکن در ترکیه در شش ماهه اول سال 2018 افزایش پیدا کرد.
عصر ایران   ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۱۴:۰۴    
تعدادی از افراد کلاهبردار با حضور در بنگاه های املاک و در پوشش اجاره مسکن ، پس از جلب اعتماد بنگاه داران با شرایط پرداخت اجاره ماهیانه بالا، منزل مورد نظر را از صاحب حقیقی آن تحویل گرفته و پس از گذشت مدت کوتاهی مجددا در بنگاهی دیگر، همان منزل را با رهن بالا و اجاره کم اجاره می دهند.
ایبنا   ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۱۲:۱۷    
شاخص بهای اجاره مسکن در مناطق شهری ایران در سال 1396 به عدد 108.3 رسید که نسبت به سال قبل معادل 8.3 درصد افزایش یافت.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۱۱:۵۱    
مشهد- ایرنا- رئیس اتحادیه صنف مشاوران معاملات املاک مشهد گفت: قیمت مسکن در این شهر طی سه ماه نخست امسال نسبت به مدت مشابه پارسال به طور متوسط 12 درصد و بهای اجاره مسکن نیز به طور متوسط 15 درصد افزایش داشت.
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۱۱:۴۸    
مشهد- ایرنا- رئیس اتحادیه صنف مشاوران معاملات املاک مشهد گفت: قیمت مسکن در این شهر طی سه ماه نخست امسال نسبت به مدت مشابه پارسال به طور متوسط 12 درصد و بهای اجاره مسکن نیز به طور متوسط 15 درصد افزایش داشت.
اتحادیه طلا،جواهر و سکه تهران   ۱۳۹۷/۰۴/۱۶ - ۱۴:۴۱    
عضو کمیسیون عمران مجلس، ارایه مشوق های مالیاتی از سوی دولت را موتور محرک در حوزه ساخت وساز، خرید و فروش و رهن و اجاره مسکن دانست. سیدکمال الدین شهریاری در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ، با اشاره به تصمیم جدید دولت مبنی بر ارایه مشوق های مالیاتی در حوزه مسکن ...
ایبنا   ۱۳۹۷/۰۴/۱۴ - ۱۷:۰۴    
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: قصد داریم به کسانی که قراردادهای اجاره بالای دو سال منعقد می کنند، بسته های تشویق مالیاتی اختصاص دهیم.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۴/۱۴ - ۱۳:۴۳    
معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی راهکارهای 9گانه کنترل بازار مسکن از جمله ابزار مالیاتی و ساخت واحدهای مسکونی کوچک متراژ را تشریح کرد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۷/۰۴/۱۴ - ۱۱:۴۷    
گزارش ها از سطح شهر حاکی از آن است که صاحب خانه ها نرخ های دلبخواهی را برای رهن و اجاره مسکن به مستاجران اعلام می کنند.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۷/۰۴/۱۳ - ۰۰:۰۶    
دنیای اقتصاد : فایل های معرفی شده به بازار اجاره واحدهای مسکونی بزرگ متراژ در شهر تهران با کاهش سهم مبلغ رهن در مقابل افزایش سهم اجاره ماهانه روبه رو شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۴/۱۲ - ۱۲:۱۹    
نایب رییس اتحادیه مشاوران املاک می گوید: بازار اجاره وضعیت غیرمنطقی و نامتعارفی دارد و این روز ها قیمت ها بر اساس سلایق مالکان مطرح می شود.
صما   ۱۳۹۷/۰۴/۱۲ - ۱۲:۰۶    
مصوبات چهل و چهارمین جلسه از ستاد ملی بازآفرینی شهری پایدار با محوریت ارائه گزارش تحلیل وضعیت مسکن در محدوده های هدف بازآفرینی شهری و تشریح مدل توانمندسازی اقتصادی - اجتماعی از سوی وزارت تعاون طی 7 بند اعلام شد.