جمعه ۰۱ تیرساعت ۱۸:۰۲Jun 2018 22
 

جدیدترین خبرهای «یارانه»

فهرست سه گانه کالاهای اساسی، واسطه ای و مصرفی که بر اساس تصمیم دولت شامل دریافت ارز می شود اعلام شد . به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم ، لیست سه گانه کالاهای مشمول ارز دولتی(دلار) 4200 تومانی به تفکیک سه اولویت کالاهای اساسی، کالاهای واسطه ای و کالاهای مصرفی است ...
عصر خودرو   ۶ ساعت پیش    
عصر خودرو- مدیر بازرگانی گروه آرین موتور با اشاره به راه اندازی سامانه نیما با هدف تامین ارز واردکنندگان از سوی بانک مرکزی در سال جدید اظهار کرد: همزمان با راه اندازی این سامانه ...
میزان   ۸ ساعت پیش    
خبرگزاری میزان- رئیس هیئت تحقیق و تفحص از سازمان هدفمندی یارانه با بیان اینکه برخی افراد در پی همکاری با این هیئت از فعالیت خود برکنار شدند، گفت: اعلام جزئیات از افرادی که صاحب قدرت هستند، مسیر های ما را برای رسیدن به اطلاعات بعدی مسدود می کنند، بنابراین فعلا از بیان برخی از جزئیات معذور هستیم.
اعلام آمادگی ایران برای تاسیس دفاتر همکاری فنی آیمو در منطقه، توجه دولت به توسعه چابهار و تکمیل کریدور شمال-جنوب، تشریح جزئیات پروژه های ریل- بندر و همکاری سازمان بنادر و شرکت راه آهن، بازدید عضو هیات عامل سازمان از بندر خرمشهر ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۰۲:۵۱    
رئیس هیئت مدیره کانون کارفرمایان استان گیلان گفت: با وجود گذشت چندین سال از اجرای قانون هدفمندی یارانه ها حتی یک ریال از یارانه تولید به کارخانه داران گیلانی پرداخت نشده است.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۰۱:۰۶    
قیمت آراد آزاد هر کیلوگرم 900 تومان و آراد یارانه ای هر کیلوگرم 665 تومان است. ( منبع )
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۸:۱۲    
قم - ایرنا - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم با اشاره به اقدام های تشویقی و ترغیبی در رابطه با فعالیت های فرهنگی با محوریت نماز گفت: تبلیغ برای نماز یارانه های پرداختی به رسانه های مختلف اعم از مکتوب و برخط را تا سه برابر افزایش می دهد .
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۸:۱۲    
قم - ایرنا - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم با اشاره به اقدام های تشویقی و ترغیبی در رابطه با فعالیت های فرهنگی با محوریت نماز گفت: تبلیغ برای نماز یارانه های پرداختی به رسانه های مختلف اعم از مکتوب و برخط را تا سه برابر افزایش می دهد .
شبستان   ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۸:۱۲    
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم گفت: طرح تشویقی رسانه ها را در دستور کار داریم و رسانه هایی که به بحث نماز بپردازند، یارانه های پرداختی به آنها تا سه برابر قابل افزایش خواهد بود.
شاکری با اشاره برداشت 3 هزار و 200 میلیارد تومانی از محل عوارض نفتی و از محل بودجه شهرداری ها جهت هدفمندی یارانه ها گفت: این کار سبب روی آوردن شهرداری ها به فروش شهر و تراکم اجباری به خاطر تأمین منابع درآمد شده است . ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۶:۲۱    
قائم مقام وزیر صنعت، معدت و تجارت گفت: 18 هزار میلیارد ریال از محل منابع حاصل از صرفه جویی و هدفمندی یارانه ها به اشتغال و رونق اقتصادی کشور اختصاص یافت.
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۵:۳۹    
سمنان- ایرنا- رئیس پلیس راه نیروی انتظامی با اشاره به اهمیت ایمنی خودرو در کاهش تصادفات، گفت: خودروی ایمن و باکیفیت باید با یارانه دولت در اختیار مردم قرار گیرد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۵:۳۴    
سمنان- ایرنا- رئیس پلیس راه نیروی انتظامی با اشاره به اهمیت ایمنی خودرو در کاهش تصادفات، گفت: خودروی ایمن و باکیفیت باید با یارانه دولت در اختیار مردم قرار گیرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۳:۴۶    
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم گفت: رسانه هایی که به بحث نماز بپردازند، یارانه های پرداختی به آن ها تا سه برابر قابل افزایش است.
اتحادیه طلا،جواهر و سکه تهران   ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۲:۵۹    
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان گلستان گفت: خرداد ماه میزان فروش آرد آزاد که 32 هزار تن بود که 2 برابر سهمیه آرد یارانه ای است. اقتصاد آنلاین - سپیده قاسمی ...
شعار سال   ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۲:۰۰    
ایران برای ساماندهی چالش های زیست محیطی و کاهش ریسک ها و تهدیدهای اقلیمی چه راهبردهایی را در پیش گرفته است؟ متولیان این بخش در کشور در رویکردهای توسعه ای خود، برای برون رفت از بحران های زیست محیطی ...
برترین ها   ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۰۷:۱۸    
روزنامه اعتماد با با حسین کمالی، فعال سیاسی اصلاح طلب درباره دستورالعمل پرداخت یارانه به احزاب گفتگو کرده است. یارانه ای بنا است بر اساس امتیازدهی به احزاب اختصاص داده شود. برخی چهره های سیاسی معتقدند که اختصاص یارانه به احزاب استقلال شان را خدشه دار می کند. نظر شما در این مورد چیست؟ ...
ایمنا   ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۰۲:۵۱    
خوانسار- مدیرکل بهزیستی استان اصفهان گفت: دولت به این نتیجه رسیده است که کار با دید دولتی با کیفیت خوبی اجرا نمی شود بلکه با دید غیر دولتی کار با کیفیت و کمیت بهتری در سازمان بهزیستی و مراکز مشاوره ای انجام خواهد شد.
صدای ایران   ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۲۱:۳۹    
رئیس بنیاد بین المللی صلح گفت: قطعاً شعار فرد پوپولیسم انتخابات 1400 این است که به جای 40 تا 50 هزار تومان، 100 هزار تومان یارانه می دهیم، در این شعارها مردم رأی می دهند. ...
دفتر هیئت دولت   ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۶:۳۷    
هیئت وزیران به پیشنهاد وزارت نفت و به استناد ماده (1) قانون هدفمندکردن یارانه ها - مصوب 1388- با افزایش قیمت عرضه هر مترمکعب گاز طبیعی موافقت نمود.
گفتارنو   ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۲:۴۵    
لطیف کار تاکید کرد: قصدم این نیست که دولت یارانه مطبوعات را اضافه کند بلکه نظرم بر این است پرداخت یارانه به مطبوعات رقابت مطبوعاتی را بر هم می زند و به رسانه های ضعیف فرصت می دهد در صحنه بمانند.
گفتارنو   ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۲:۴۵    
مدیرعامل خانه مطبوعات استان کرمان گفت: فرایند توزیع یارانه مستقیم مطبوعات شفاف نیست و بخشنامه های جدید و تغییر سیاست ها به مشکلات مطبوعات و نشریات می افزاید.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۲:۲۴    
با آن که گزارش هایی از مشکلات تولید در بخش دام و طیور منتشر شد، اما ظاهرا مسئولان خود را به خواب زده اند. خطر تعطیلی و نیاز به واردات مرغ در چند ماه آینده جدی است، اما تا این لحظه هیچ راهکار عملی از سوی دولتمردان ارائه نشده است.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۰:۳۹    
سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: با گذشت سال های مدید هنوز سهم حوزه تولید و عمران از هدفمندی یارانه ها پرداخت نشده و دولت ها دوست ندارند این قانون را به شکل درست و واقعی اجرا کنند.
برق نیوز   ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۰۹:۴۵    
مدیرعامل توانیر در دوازدهمین همایش بین المللی انرژی گفت: یک اقتصاد یارانه ای که دچار معضل و مشکل است نمی تواند چالش های صنعت برق را برطرف کند و به گونه ای صنعت برق با این گردش مالی که دارد مانع ایجاد هرگونه تغییری می شود، در شرایط فعلی ساماندهی اقتصاد صنعت برق از ملزومات این صنعت است.
تین نیوز   ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۰۹:۰۳    
اکنون 950 هزار نفر راننده تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی هستند منتهی سهم کارفرمایی برای سازمان نمی آید و ما بیش از 3 هزار میلیارد تومان طلب از سازمان هدفمندی یارانه هاداریم.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۰۲:۱۹    
یک فعال کارگری با اشاره به تشکیل کارگروه بررسی و پیگیری مشکلات کامیون داران، گفت: رانندگان از یارانه ای که دولت در شرایط خاص در نظر گرفته، بهره مند می شوند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۷:۳۱    
مدیرعامل توانیر با بیان اینکه یک اقتصاد یارانه ای که دچار معضل و مشکلاتی است چالش های صنعت برق را نمی تواند رفع و برطرف کند، گفت: صنعت برق با این گردش مالی که دارد مانع ایجاد هر گونه تغییری می شود.
شبکه اینترنتی آفتاب   ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۷:۲۰    
محمد حسن زدا گفت: سازمان هدفمندی یارانه ها متعهد شده است تا رانندگان را تحت پوشش ببرد و بر این اساس 13,5 درصد حق بیمه را راننده و 13.5 درصد را این سازمان به عنوان سهم کارفرما، بپردازد.
جام نیوز   ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۴:۵۴    
یارانه بگیرانی که به هر دلیل یارانه شان قطع شده است باید به سایتی که وزارت رفاه اعلام کرده مراجعه کنند.