شنبه ۲۸ دیساعت ۰۲:۳۰Jan 2020 18

جدیدترین‌های «نارضایتی اجتماعی»

خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۰۹ - ۱۴:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون سیاسی سپاه پاسداران 9 دی را قله عظمت و حضور ملت در صحنه دانست و گفت: با گذشت 10 سال امروز شاهدیم که نشست های متعددی به منظور پاسداشت حماسه مردم در 9 دی سال 88 برگزار می شود که این امر نشان دهنده فهم بالا و بصیرت مردم است.
قدس آنلاین   ۱۳۹۸/۱۰/۰۳ - ۱۷:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی خراسان رضوی گفت: با برخوردهای سلبی نسبت به تولیدکنندگان ضعیف تر مخالفم، ابتدا در برخوردها باید شرایط ایجابی را فراهم کرد سپس به سراغ اقدامات سلبی رفت.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۸/۰۹/۲۵ - ۱۶:۵۷    
سرویس بین الملل جوان آنلاین: یک اقتصاد دان با ابراز نگرانی درباره آینده دموکراسی در آمریکا در دوران ریاست جمهوری دونالد ترامپ ، در گفتگو با نشریه آلمانی اشپیگل ارتباط میان نارضایتی اجتماعی و اقتصادی با افزایش افراط گرایی سیاسی را تشریح کرد. ...
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۸:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
دیگر رسانه ها وقتی رشد سریع در جامعه ای اتفاق بیفتد و عده ای ناگهان یک مرتبه ثروتمند و یک عده ای یک مرتبه فقیر شوند و جامعه نمایش ثروت بدهد و رقابت به وجود آورد، نارضایتی اجتماعی به وجود می آید.
پایگاه خبری استناد   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۳:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
استناد نیوز- یکی از نکاتی که امروزه بیش از همیشه در جامعه باب شده، بحث نارضایتی اجتماعی است؛ به این معنا که با توجه به تغییر و دگرگونی شکل اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی غالب جامعه، نارضایتی فراوانی به دلیل نبود ثبات ایجاد شده است. همین نبود ثبات باعث می شود که افراد برای ایجاد آن به هر عملی دست بزنند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۰۸ - ۱۶:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - استاندار خراسان جنوبی گفت: هدف دشمنان از تشدید تحریم ها و فشارها، ایجاد نارضایتی اجتماعی و اقتصادی و ناکارآمد جلوه دادن سیستم جمهوری اسلامی ایران است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۳:۰۹    
استاندار مازندران گفت: دشمن از طریق فضای مجازی به دنبال ایجاد نارضایتی اجتماعی در سطح جامعه است
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۰۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
همدان - نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی گفت: الحاق 4 روستا به شهر همدان باید برای روستاییان آورده داشته باشد و نباید الحاق روستاها به همدان به یک نارضایتی اجتماعی تبدیل شود.
ایران آنلاین   ۱۳۹۸/۰۶/۱۱ - ۱۱:۰۲    
ما در تمام سیستم های رسانه ای مان می گوییم ملت ایرانی حق اش بیش از اینها است و گویی در دنیا یک ملت برگزیده وجود دارد و آن ما هستیم! وقتی چنین تلقی را به مردم القاء می کنیم و آنان در عمل شکاف عمیقی بین باورها و واقعیت ها می بینند و تجربه هایشان با آرمان هایشان فاصله زیادی پیدا می کند رضایت اجتماعی ...
سلام نو   ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۱۴:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، سید آرش حسینی میلانی در جلسه صحن علنی شورای شهر تهران درباره گزارش معاونت حمل و نقل و ترافیک در ذخصوص محدوده های طرح ترافیک و کنترل آلودگی هوا در سال 1398 گفت: تصمیم شورا درباره تعیین نرخ عوارض رفت و آمد در محدوده دوم طرح ترافیک، تصمیم شجاعانه ای است ...
دیار میرزا   ۱۳۹۸/۰۴/۱۲ - ۱۲:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
نایب رئیس فراکسیون ایثارگران مجلس با بیان اینکه تنها 5 تا 10 درصد افراد جامعه می توانند از ظرفیت خرید خدمت استفاده کنند نارضایتی های اجتماعی و وجود برخی شائبه ها را علت مختومه شدن پرونده فروش سربازی دانست.
سلام نو / دیپلماسی ایرانی   ۱۳۹۸/۰۳/۱۸ - ۱۷:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
محمد فاضلی در یادداشتی می نویسد: اگر امریکایی ها با ملاحظه خسارات احتمالی ناشی از وقوع جنگ با ایران، از دست زدن به چنین کاری اجتناب کنند، پس راهبرد کلان آنها شامل فشار حداکثری به منظور انزوای ایران، در خود فرورفتن اقتصاد، بالارفتن ناکارآمدی ...
دیار میرزا   ۱۳۹۸/۰۲/۰۱ - ۰۹:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
با توجه به شرایط بحرانی و نارضایتی اجتماعی ناشی از بلاتکلیفی شهر رشت برای حدود 10 ماه و تذکر کتبی وزارت کشور مبنی بر انتخاب عاجل گزینه واجد شرایط و معرفی آن به وزارت متبوعه، بدینوسیله امضاکنندگان ذیل تاکید و اصرار خود را بر انتخاب شهردار رشت در جلسه روز دوشنبه مورخ 2/2/98 اعلام می نمایند.
وکیل ملت   ۱۳۹۸/۰۱/۱۳ - ۲۳:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
وکیل ملت: در وضعیتی که بلایای طبیعی، امنیت عمومی، رفاه، مسکن، اشتغال، دسترسی به کالاها و خدمات بهداشتی را مورد تهدید قرار داده؛ ناکارآمدی و عدم پاسخگویی مناسب دولت، مهمترین زنگ خطر برای جامعه ای ا ست که بی ثباتی و نارضایتی اجتماعی از شاخصه های بارز آن است.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۸/۰۱/۰۴ - ۲۰:۱۸    
اگر تجارت فردا را در دست گرفته اید و به خواندن این تحلیل علاقه مند شده اید احتمالاً شما هم یکی از شهروندانی هستید که این روزها احساس سرخوردگی می کنید. اگر هم واژه نارضایتی توجهتان را به خود جلب کرده یعنی از چیزی یا چیزهایی در زندگی فردی یا اجتماعی تان رضایت کافی ندارید.
جمهوریت   ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۱:۵۱    
به گزارش گروه زنان و جوانان خبرگراری فارس به نقل از کانال تلگرامی فریده اولاد قباد، نماینده ایران در اجلاس کمیسیون مقام زن در واکنش به اعلام حمایت فرانسه از یک زن زندانی در ایران اظهار داشت: همه کشورهای دنیا قانون خاص خودشان را دارند و هر کشوری بر اساس قوانین خود با ناقضان قانون برخورد می کند.
سلام نو / اقتصاد نیوز   ۱۳۹۷/۱۲/۲۳ - ۲۳:۳۳   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، فریده اولاد قباد روز پنج شنبه در این نشست که در مقر نیویورک سازمان ملل متحد برگزار شد، با اشاره به چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران، افزود: ملت ایران برای در آغوش کشیدن آزادی و خلق جمهوری اسلامی بر اساس اصول استقلال، آزادی، دمکراسی ...
هفته نامه وقایع استان   ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۰۶:۲۹    
*** چابک شدن مدیریت و تکریم مردم در دستگاه ها و ادارات از اهداف تشکیل کمیته نارضایتی اجتماعی است *** وقایع استان نیلوفر ملکی *** سومین جلسه کارگروه تخصصی زنان و خانواده استان با حضور معاون سیاسی و امنیتی استاندار ...
598   ۱۳۹۷/۱۲/۰۵ - ۱۳:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
هرچند که رسانه ها در آگاه سازی بخش کوچکی از جامعه ایفای نقش می کنند اما نمی توان جهت گیری های اجتماعی را نتیجه متون منتشرشده در رسانه ها دانست، بر همین اساس باید بپذیریم که خشم مردم از حقوق های نجومی (یا دیگر اقدامات اشتباهی که توسط دولت صورت گرفته است) برخواسته از خوی عدالتخواهانه جامعه ی ایران ...
ایکنا   ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۷:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
گروه اندیشه پژوهشگر مطالعات دین با بیان اینکه در اثر خشونت ساختاری، امروزه شاهد توزیع نابرابر ثروت در جوامع و وجود تبعیض بی سابقه هستیم، به تبیین سه نحوه مواجهه دین با این نوع خشونت اجتماعی پرداخت.
جمهوریت   ۱۳۹۷/۱۱/۰۴ - ۲۱:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
نیمی از جمعیت ایران تا سال 1400، در معرض تنش آب شرب قرار می گیرد.نیمی از جمعیت ایران تا سال 1400، در معرض تنش آب شرب قرار می گیرد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۰۷:۵۵   + ۲۲ سایت دیگر  
در تابستان سال 97 به دلیل کاهش بارشها در سال آبی 96-97 مناطق زیادی از کشور تحت تنش آب شرب قرار گرفت. در این تابستان جمعیت شهری و روستایی بالغ بر 36.8 میلیون نفر (معادل 46درصد جمعیت کشور) تحت تنش آب شرب قرار گرفت.
ایکنا   ۱۳۹۷/۱۰/۱۱ - ۱۲:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
گروه سیاست و اقتصاد فرمانده سپاه محمد رسول الله(ص) شیراز تأکید که دشمنان ما امروز تلاش می کنند تا با ایجاد نارضایتی اجتماعی میان مردم، پایه های نظام اسلامی را سست کنند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۰۸ - ۱۸:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس دانشگاه و پژوهشگاه عالی دفاع ملی و تحقیقات راهبردی گفت: دشمنان برای لطمه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به دنبال ایجاد نارضایتی در جامعه هستند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۳۰ - ۰۸:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - استاندار زنجان از تشکیل کارگروه رصد نارضایتی اجتماعی ذیل شورای تامین استان خبر داد و گفت: در این کارگروه مدیرانی کم کار و مسئولانی که چابکی لازم را ندارند باید پاسخگو باشند.
خانه ملت   ۱۳۹۷/۰۸/۲۹ - ۰۷:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه بی تفاوتی به کوله بران نارضایتی اجتماعی وسیاسی را رقم می زند،گفت:ایجاد شناسنامه قانونی تردد برای کوله بران در دستور کار دولت قرار بگیرد امامتاسفانه کار خاصی برای بهبود وضعیت کوله بران انجام نشده است.
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۱۲:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
گروه اجتماعی اگر در جامعه ای انتظارات به صورت کنترل نشده و مدیریت نشده افزایش پیدا کند در صورتی که وضع موجود ثابت باشد احساس نارضایتی مستمری ایجاد می شود که برای کیفیت سلامت روانی افراد آن جامعه بسیار صدمه زننده و نامطلوب است.
شعار سال   ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۰۹:۰۰    
فاصله نقش یکی از مهمترین مفاهیم رایج در جامعه شناسی است. بر اساس این مفهوم، فرد از نقش خود فاصله می گیرد و به اشکال و شیوه های مختلف این فاصله گیری را به نمایش می گذارد. به نظر می رسد اکنون به سبب شرایط ناگوار اقتصادی و اجتماعی این مفهوم از کاربرد وسیعی در جامعه ما برخوردار شده است.
فرادید   ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۱۴:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
پرخاشگری اجتماعی یکی از مولفه های نارضایتی اجتماعی است. در تیر سال جاری یک راننده پراید در یکی از چهار راه های اصلی تهران به دلیل جریمه شدن، خودرو خود را آتش زد. در روز های اخیر هم خبر آتش زدن یک فرد در مقابل ساختمان شهرداری خبرساز شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۶/۱۹ - ۱۷:۲۱    
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی با بیان اینکه همایش نخبگان در شهرستان های استان مرکزی برگزار می شود گفت: عملکرد مدیران در کمیته رصد نارضایتی اجتماعی پیگیری می شود.
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۹:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
آنکارا ایرنا ییغیت بولوت مشاور ارشد اردوغان گفت: آمریکا با اعمال فشارهای اقتصادی علیه ترکیه به دنبال افزایش نارضایتی اجتماعی ترکیه علیه دولت است تا از این طریق آنکارا تسلیم خواسته های واشنگتن شود.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۹:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
آنکارا ایرنا ییغیت بولوت مشاور ارشد اردوغان گفت: آمریکا با اعمال فشارهای اقتصادی علیه ترکیه به دنبال افزایش نارضایتی اجتماعی ترکیه علیه دولت است تا از این طریق آنکارا تسلیم خواسته های واشنگتن شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۹:۴۶    
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی گفت: کمیته ارزیابی نارضایتی اجتماعی در استان مرکزی تشکیل شد.
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۳:۳۰    
گروه سیاست و اقتصاد معاون سیاسی ، امنیتی و استانداری فارس گفت: امروز دشمن با حملات روانی و نارضایتی ها اجتماعی تلاش می کند تا نشان دهد که اوضاع کشورمان خیلی بد است و باید نظام را براندازی کرد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۲:۲۱    
باکو – ایرنا –گروهی از فعالان جامعه مدنی جمهوری آذربایجان و اعضای کمیته همبستگی برای عدالت در نامه سرگشاده ای به الهام علی اف رئیس جمهوری ، ضمن ابراز نگرانی از حوادث اخیر در این کشور ،خواستار بررسی دلایل بروز نارضایتی اجتماعی از سوی دولت شدند.
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۲:۲۰    
باکو – ایرنا –گروهی از فعالان جامعه مدنی جمهوری آذربایجان و اعضای کمیته همبستگی برای عدالت در نامه سرگشاده ای به الهام علی اف رئیس جمهوری ، ضمن ابراز نگرانی از حوادث اخیر در این کشور ،خواستار بررسی دلایل بروز نارضایتی اجتماعی از سوی شدند.
598   ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
جامعه عادلانه عامل امنیت داخلی و مقوم سیاست خارجی است. در واقع عدالت اجتماعی به صورت مستقیم و مستقیم به اهداف انقلاب اسلامی در کشور، منطقه و جهان کمک خواهد کرد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۲/۲۳ - ۱۸:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
استاندار فارس گفت: با مدیرانی که سبب ایجاد نارضایتی اجتماعی شوند، برخورد قاطع می شود.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۲/۱۸ - ۰۹:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
قم – ایرنا – کارشناس امور زیربنایی دفتر امور روستایی استانداری قم، گفت: عدم مدیریت صحیح، مهمترین عاملی است که موجب از دست رفتن منابع آبی در روستاها و کاهش فرصت های شغلی در بخش کشاورزی و دامپروری به عنوان مهمترین فعالیت روستائیان می شود و در نهایت نارضایتی اجتماعی آنان را در پی دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۲/۰۷ - ۱۳:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه ابهر گفت: تصریح امریکائی ها بر تشدید تحریم های اقتصادی برای فلج کردن اقتصاد کشور و فشار بر مردم برای ایجاد نارضایتی های اقتصادی و اجتماعی، نشانگر صراحت ورود آن ها در جنگ در این عرصه است.
ایکنا   ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۳:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
گروه اجتماعی- نماینده مردم بجنورد، گرمه و جاجرم، مانه و سملقان و راز و جرگلان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سازمان تامین اجتماعی به دلیل مشکلات مالی، قانون افزایش سن بازنشستگان به 65 سال را پیشنهاد داده است، گفت: با این قانون که به ضرر جوانان بیکار است، مخالفم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۶/۱۱/۲۷ - ۱۷:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
مسوول مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس گفت: نارضایتی اجتماعی ناشی از ناکارآمدی هاست، دشمن تا زخمی در داخل نباشد نمی تواند برنامه ریزی کند، یارگیری کند و برای اغتشاش سازماندهی کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۶/۱۱/۱۸ - ۲۱:۴۱    
وزیر کشور گفت: بستر اصلی به وجود آمدن انقلاب، نارضایتی اجتماعی ،شکاف طبقاتی و بی عدالتی بود، امام راحل (ره)با الهام گرفتن از اصول و ارزش های دینی و با ایمانی که به مردم داشت این شعور عظیم عمومی و اجتماعی را در قالب انقلاب هدایت کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۱۴:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
مسئول سازمان بسیح اساتید گفت: فتنه 96 مرحله پیشرفته از یک کودتای واقعی اما ناقص الخلقه شد، فتنه ای که نارضایتی اجتماعی اسم رمز کودتای واقعی علیه ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۰۶:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
اغتشاشات اخیر خیابانی را باید از منظر جامعه شناختی مورد بررسی قرار داد. برای همین سراغ پرویز امینی رفتیم تا برایمان از زوایا و ابعاد پنهان وقایع اخیر بگوید.
ایران اکونومیست   ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۴:۳۸    
اطلاعات و آمارهایی که از ترکیب و سن اعتراض کنندگان ایرانی در دهها شهر ایران وجوددارد و گمانه زنی ها نیز این را نشان می دهد حاکی از این است که جوانان بیشترین سهم را در ناآرامی های خیابانی داشته اند و سهم گروههای کم درآمد بیشتر از گروههای شهری طبقه متوسط بوده است .
آنا   ۱۳۹۶/۱۰/۱۷ - ۰۹:۰۹    
عضو هیات رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس دهم گفت: روشن است که مساله مورد اعتراض مردم اقتصادی است و اگر دولت نسبت به برطرف سازی آن اقدام نکند، بازهم نارضایتی اجتماعی به وجود خواهد آمد.
انقلاب نیوز   ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۱۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
پایگاه انقلاب نیوز: نماینده مردم تاکستان در مجلس نهم اضافه کرد: قوه قضاییه باید جلوی دزدی و فساد را بگیرد و با مسئولین پول پرست برخورد جدی صورت دهد، مردم طبقه پایین جامعه سالهاست که با نداری زندگی میکنند، مگر چقدر میشود با فقر، بی پولی، نداشتن مسکن و ازدواج نکردن زندگی کرد؟
خانه ملت   ۱۳۹۶/۱۰/۰۸ - ۱۷:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مشهد و عضو هیات رئیسه مجلس اظهارداشت: عدم پاسخگویی مدیران در حل مشکلات مردم در قضایایی همچون موسسات مالی موجب نارضایتی اجتماعی و تجمع مردم شده است.
برترین ها   ۱۳۹۶/۰۸/۱۴ - ۱۳:۰۹    
روزنامه آرمان امروز: با بررسی رویکرد جریان اصولگرایی در انتخابات ریاست جمهوری می توان به این نکته پی برد که روحانی جزو هیچ کدام از گروه ها و دسته های اصولگرایی در انتخابات ریاست جمهوری نبوده است، همان طور که در روزهای ابتدایی انتخابات نامزد مورد نظر اصلاح طلبان نیز نبوده است ...