سه شنبه ۲۰ آذرساعت ۰۱:۳۸Dec 2018 11

جدیدترین‌های «انتخابات پارلمانی»

پرس شیعه   ۶ ساعت پیش    
ارمنستان اعلام کرده است که تصمیمی برای عضویت در ناتو ندارد. به گزارش پرس شیعه به نقل از اسپوتنیک، نیکول پاشینیان نخست وزیر ارمنستان که حزبش به تازگی پیروز انتخابات پارلمانی این کشور شده است، روز دوشنبه با صدور بیانیه ای اعلام کرد که تصمیمی برای عضویت کشورش در پیمان نظامی آتلانتیک شمالی ...
خبرگزاری تسنیم   ۷ ساعت پیش    
وزیر کشور لبنان از خنثی سازی یک عملیات تروریستی بزرگ در زمان انتخابات پارلمانی این کشور خبر داد.
جام نیوز   ۷ ساعت پیش    
ائتلاف نیکول پاشینیان نخست وزیر موقت ارمنستان موفق شد بیش از 70 درصد آرا را در انتخابات پیش از موعد پارلمانی به دست آورد.
ایران آنلاین   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۱:۴۵    
امروز دوشنبه با اعلام نتیجه انتخابات پارلمانی زودرس در ارمنستان پیروزی ائتلاف وابسته به نیکول پاشینیان مسجل شد، کسی که 9 ماه قبل رهبری اعتراضات سراسری در این کشور علیه حزب حاکم را به دست گرفت و دولت را مجبور به استعفا کرده بود.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۰:۲۹    
تهران-ایرنا- نتایج اولیه انتخابات زودهنگام پارلمانی ارمنستان در حالی از پیشتازی قاطع ائتلاف تحت رهبری نیکول پاشینیان نخست وزیر این کشور حکایت دارد که این نتایج نشان می دهد پاشینیان به هدف اصلی خود (در اختیار گرفتن اکثریت پارلمان) رسیده و عملا جایگاهش در این کشور مستحکم تر می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۰۹:۵۱    
ستاد مرکزی انتخابات ارمنستان از پیروزی ائتلاف نیکول پاشینیان نخست وزیر موقت در انتخابات پارلمانی این کشور خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۰۹:۴۵    
انتخابات پارلمانی ارمنستان در حالی پایان یافت که پیروزی ائتلاف مورد حمایت نخست وزیر موقت این کشور، راه را برای ادامه زمامداری وی باز کرد.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۰۹:۳۸    
کمیته مرکزی انتخابات ارمنستان امروز دوشنبه اعلام کرد: در پی شمارش صددرصد آرای انتخابات پارلمانی زود هنگام این کشور، ائتلاف متعلق به نیکول پاشینیان نخست وزیر موقت ارمنستان موسوم به ائتلاف "گام من" با کسب بیش از 70 درصد آرا پیروز شده است.
مدار شرقی   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۰۹:۳۴    
انتخابات مجلس افغانستان که با ادعای تقلب گسترده در کابل و استان های این کشور همراه شد، با گذشت یک و نیم ماه هنوز نتیجه آن مشخص نشده و این موضوع ابهامات جدی در اعلام نتایج نهایی به وجود آورده است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۰۸:۵۱    
ائتلاف گام من تحت رهبری "پاشینیان" موفق شد بیش از 70 درصد آراء در انتخابات پیش از موعد پارلمانی در ارمنستان را بدست آورده و حزب جمهوری خواهان، (حزب حاکم سابق) برای نخستین بار در تاریخ، به پارلمان این کشور راه پیدا نکرد.
کیهان   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۲۱:۱۴    
ارمنستان رویترز: مردم ارمنستان دیروز به منظور شرکت در انتخابات پارلمانی زودهنگام، به پای صندوق های رای رفتند. نیکول پاشینیان نخست وزیر موقت ارمنستان در صدد است تا با استفاده از فرصت این انتخابات، جایگاه خود را تقویت کند ...
آنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۷:۰۹    
انتخابات پارلمانی زودهنگام در ارمنستان از صبح امروز در حال برگزاری است و گمانه زنی ها در خصوص نتایج آن حکایت از پیروزی حزب متبوع نخست وزیر دارد.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۶:۴۴    
حزب اپوزیسیون بنگلادش امروز (یکشنبه) از دستگیری قریب به 2000 تن از حامیانش پیش از انتخابات پارلمانی در این کشور خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۱:۲۶    
حدود 9 ماه بعد از اعتراضات سراسری در ارمنستان علیه حزب حاکم این کشور، امروز یکشنبه انتخابات پیش از موعد پارلمانی برای تعیین نخست وزیر آغاز شد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۱:۰۱    
مسکو - ایرنا - انتخابات پارلمانی زودهنگام در ارمنستان امروز (یکشنبه) در مناطق مختلف این کشور آغاز شد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۰:۱۳    
تهران-ایرنا- مردم ارمنستان در حالی از صبح امروز(یکشنبه) در انتخابات زودهنگام پارلمانی شرکت کرده اند که نخست وزیر موقت این کشور با این انتخابات به دنبال تثبیت انقلاب صلح آمیز اخیر این کشور است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۰۹:۴۴    
مردم ارمنستان امروز برای تعیین اعضای پارلمان و در نهایت نخست وزیر این کشور، پای صندوق های رای رفتند.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۰۹:۲۹    
مردم ارمنستان امروز یکشنبه به منظور شرکت در انتخابات پارلمانی زودهنگام به پای صندوق های رای می روند.
شفقنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۰۸:۲۹    
شفقنا- رسانه های رژیم صهیونیستی از تلاش گسترده نخست وزیر این رژیم برای برقراری روابط دیپلماتیک رسمی با عربستان پیش از برگزاری انتخابات پارلمانی آینده در سرزمین های اشغالی خبر دادند. ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۰۳:۱۸    
تهران- ایرنا- نخست وزیر رژیم صهیونیستی در صدد برقراری روابط علنی و رسمی با عربستان پیش از برگزاری انتخابات پارلمانی در فلسطین اشغالی است.
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۳:۱۱    
گروه بین الملل کمیسیون های انتخاباتی افغانستان با نشر اعلامیه ای مشترک اعلام کردند که درباره باطل کردن آرای انتخابات مجلس نمایندگان کابل، تجدید نظر می شود.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۲:۴۰    
اقدام رژیم آل خلیفه در برقراری جو امنیتی به منظور جلوگیری از تظاهرات مردم بحرین در اعتراض به نتایج انتخابات پارلمانی و شهرداری های این کشور، امشب شنبه 17 آذر، در نقطه تواصل بررسی می شود.
پرس شیعه   ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۱:۴۸    
سوسیال دموکرات های اروپا یک هلندی را به عنوان کاندیدای این حزب در انتخابات آتی پارلمان اروپا معرفی کردند. به گزارش پرس شیعه به نقل از خبرگزاری آلمان، سوسیال دموکرات های اروپا قرار است امروز فرانس تیمرمنز را به عنوان کاندیدای مورد نظر خود برای انتخابات پارلمانی 2019 اروپا معرفی کنند. ...
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۰:۵۴    
فراکسیون "ائتلاف ملی" تونس در پارلمان اولین نشست های رسمی خود را برای مشخص کردن موعد تشکیل حزبی سیاسی برای شرکت در انتخابات پارلمانی و ریاست جمهوری آتی برگزار کرد.
کیهان   ۱۳۹۷/۰۹/۱۶ - ۲۱:۱۴    
سخنگوی کمیسیون رسیدگی به شکایت های انتخاباتی افغانستان نتیجه انتخابات پارلمانی در ولایت کابل را به خاطر آنچه که تخلفات گسترده خوانده، باطل اعلام کرد.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۶ - ۱۵:۰۱    
سفیر اتحادیه اروپا در افغانستان از کمیسیون های انتخاباتی این کشور خواسته است که درباره مسئله "ابطال آرای انتخابات پارلمانی کابل" از سوی کمیسیون رسیدگی به شکایت های انتخاباتی به یک راه حل مشترک برسند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۹/۱۶ - ۱۰:۳۷    
کمیسیون انتخابات افغانستان اعلام کرد که ابطال آرای انتخابات پارلمانی در کابل را نمی پذیرد زیرا این تصمیم کمیسیون شکایات انتخابات سیاسی و غیر قانونی است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۹/۱۵ - ۱۴:۵۳    
همزمان با اینکه کمیسیون شکایت های انتخاباتی افغانستان، آرای انتخابات پارلمانی کابل را باطل اعلام کرد، موجی از واکنش های انتقادی در شبکه های اجتماعی کاربران افغان نیز سرازیر شد.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۵ - ۱۲:۳۱    
کمیسیون مستقل شکایت های انتخابات افغانستان امروز (پنج شنبه) اعلام کرد، نتایج انتخابات در تمامی حوزه های رأی گیری کابل در انتخابات پارلمانی ماه اکتبر باطل اعلام شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۹/۱۵ - ۱۲:۰۰    
پس از باطل اعلام شدن آرای انتخابات پارلمانی در کابل، حمیرا حقمل عضو کمیسیون شکایات انتخاباتی اعلام کرد که آرای ولایت های فراه، وردک و برخی ولایت های دیگر نیز باطل اعلام خواهد شد.
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۵ - ۱۱:۲۹    
آرای انتخابات پارلمانی در کابل باطل اعلام شد.
شفقنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۵ - ۱۰:۳۳    
شفقنا- کمیسیون مستقل شکایات انتخاباتی افغانستان، نتایج انتخابات پارلمانی اخیر در پایتخت این کشور را به دلیل تخلفات گسترده، باطل اعلام کرد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از بخش عربی خبرگزاری اسپوتنیک روسیه، علیرضا روحانی ...
انتخاب   ۱۳۹۷/۰۹/۱۵ - ۱۰:۳۰    
کمیسیون رسیدگی به شکایات انتخاباتی افغانستان، انتخابات پارلمانی برگزار شده در ولایت کابل، پایتخت این کشور را به دلیل آنچه که تقلب ها و جرایم انتخاباتی گسترده خوانده شده، باطل اعلام کرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۹/۱۵ - ۱۰:۲۰    
کمیسیون مستقل انتخابات افغانستان در واکنش به تصمیم کمیسیون شکایت های انتخاباتی مبنی بر ابطال آرای کابل اعلام کرد که این نتیجه انتخابات پارلمانی در کابل لغو نخواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۹/۱۵ - ۱۰:۲۰    
به تصمیم کمیسیون شکایات انتخاباتی افغانستان، تمام آرای حوزه انتخاباتی کابل در چارچوب انتخابات پارلمانی این کشور باطل اعلام شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۹/۱۵ - ۱۰:۰۲    
کمیسیون شکایات انتخاباتی افغانستان نتایج انتخابات پارلمانی ولایت کابل را باطل اعلام کرد.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۲۳:۱۹    
محمدرضا ستاری پس از انتخابات پارلمانی پیش بینی می شد که وضعیت سیاسی عراق مانند سال 2010 دچار یک انسداد سیاسی شود، اما این امر حتی پس از انتخاب نخست وزیر و خروج مقطعی از بحران نتوانست دوام داشته باشد و بلافاصله در مسیر انتخاب وزرای مهم کابینه جدید، اختلافات ریشه دار گروه های مختلف عراقی نمایان شد ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۱۷:۱۱    
تهران -ایرنا- بحران تشکیل کابینه در عراق حالا به یک امر عادی تبدیل شده است، چرا که هیچ دوره ای بعد از سال 2003 و سقوط رژیم بعثی عراق را نمی توان به یاد آورد که تشکیل کابینه بعد از انتخابات پارلمانی بدون دردسر انجام شده باشد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۱۱:۵۶    
در ادامه روند باز شماری آرای انتخابات پارلمانی در افغانستان، کمیسیون انتخابات این کشور اسامی نامزدان پیشتاز ولایت های غور و بادغیس این کشور را نیز اعلام کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۰۹:۰۳    
کمیسیون مستقل انتخابات افغانستان نتایج اولیه انتخابات پارلمانی ولایت های غور و بادغیس را اعلام کرد.
شعار سال   ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۱۱:۵۲    
نخست وزیر بحرین به نمایندگی از اعضای هیأت دولت، استعفای خود را تقدیم حمد بن عیسی آل خلیفه کرد.بر اساس قانون اساسی بحرین، پس از هر انتخابات پارلمانی هیأت دولت استعفا می کند تا دولتی جدید توسط پارلمان انتخاب شود ...
ایران آنلاین   ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۰۸:۳۲    
43 سال بعد از سرنگونی حکومت فاشیستی و دست راستی ژنرال فرانکو، یک بار دیگر صدای پای راست های افراطی در گوش یکی از 4 پارلمان محلی اسپانیا شنیده می شود. در انتخابات پارلمانی ایالت اندلس، حزب جوان و دست راستی وکس به موفقیتی کم نظیر دست یافت.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۲ - ۱۷:۲۹    
باکو – ایرنا – رئیس پارلمان گرجستان درخواست نیروهای مخالف دولت، برای برگزاری انتخابات پارلمانی زود هنگام در این کشور را رد کرد و گفت : انتخابات در موعد مقرر برگزار می شود.
حامیان ولایت   ۱۳۹۷/۰۹/۱۲ - ۱۴:۴۳    
محمود محمد سخنگوی رسمی حزب دموکرات کردستان عراق به خبرنگاران گفت: حزب دموکرات کردستان عراق به صورت رسمی مسرور بارزانی را به عنوان نامزد نخست وزیری اقلیم معرفی کرده است. مسرور بارزانی تاکنون رئیس شورای امنیت محلی اقلیم کردستان عراق بوده است. ...
شفقنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۲ - ۱۳:۴۸    
شفقنا- حزب دمکرات به عنوان پیروز اصلی انتخابات پارلمانی اقلیم کردستان عراق، داماد و پسر رهبر خود را نامزد ریاست و نخست وزیری اقلیم کرد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از بخش عربی خبرگزاری رویترز، یک مسئول بلندپایه حزب دمکرات کردستان عراق امروز (دوشنبه) اعلام کرد که این حزب نچیروان بارزانی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۹/۱۲ - ۱۳:۰۰    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما به نقل از پایگاه اینترنتی خبرگزاری بحرین، صبح امروز خلیفه بن سلمان آل خلیفه نخست وزیر بحرین با برگزاری نشست کابینه از ارسال نامه استعفای کابینه به حمد بن عیسی آل خلیفه پادشاه این کشور خبر داد. ...
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۲ - ۱۰:۰۴    
یک حزب راست افراطی برای نخستین بار از زمانی که دموکراسی در پی مرگ دیکتاتور فرانکو در سال 1975 در اسپانیا برقرار شد، توانست در پارلمان منطقه اندلس این کشور کرسی هایی را کسب کند.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۲ - ۰۹:۲۴    
دولت بحرین پس از اعلام نتایج انتخابات پارلمانی استعفای خود را تقدیم حمد بن عیسی آل خلیفه، پادشاه این کشور کرد و متعاقبا پادشاه بار دیگر وی را مامور تشکیل کابینه کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۹/۱۲ - ۰۹:۲۰    
دبیر کمیسیون شکایات انتخاباتی افغانستان تاکید کرد که پس از رسیدگی به شکایت های انتخاباتی، لیست نامزدهای پیشتاز تغییر زیادی خواهد کرد.
مردم نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۱۱ - ۲۱:۵۵    
مردم نیوز : حدود شش ماه از زمانی که سعد الحریری مأمور به تشکیل دولت جدید لبنان شد، می گذرد و هنوز دولت جدید تشکیل نشده است؛ گره اصلی، مخالفت نخست وزیر مکلف با ورود نمایندگان سُنّی مستقل یا نزدیک به جریان 8 مارس در کابینه جدید، است. ...