چهارشنبه ۰۱ آبانساعت ۰۴:۱۳Oct 2019 23

جدیدترین‌های «صندوق بازنشستگی کشوری»

باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۳۰ - ۱۴:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی درباره جزئیات پرداخت حقوق معوقه کارگران کارخانه ها در سراسر کشور توضیحاتی داد. به گزارش خبرنگار حوزه رفاه و تعاون گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان ، محمد شریعتمداری وزیر تعاون ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۳۰ - ۱۲:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر برنامه ریزی صندوق بازنشستگی کشوری گفت:561 هزار و 423 نفر از حقوق بگیران این صندوق در رده سنی 65 سال به بالا هستند برهمین اساس 39.3 درصد حقوق بگیران اصلی ما سالمند محسوب می شوند.
ایران خبر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۸:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
معاون اداری و مالی صندوق بازنشستگی کشوری از واریز حقوق مهرماه بازنشستگان و موظفین این صندوق تا ساعت 24 امشب (دوشنبه 29 مهرماه 98) خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۶:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
معاون اداری و مالی صندوق بازنشستگی کشوری از واریز حقوق مهرماه بازنشستگان و موظفین این صندوق تا ساعت 24 امشب، 29مهر خبر داد.
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، امین پورذاکری با اعلام این خبر گفت: با تلاش های صورت گرفته و هماهنگی خزانه کل و سازمان برنامه و بودجه کشور، حقوق بیش از یک میلیون و 429 هزار نفر بازنشسته و موظف تحت پوشش صندوق بازنشستگی کشوری تا ساعت 24 امشب به حساب این عزیزان واریز شده و قابل برداشت خواهد بود ...
میزان   ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۴:۲۰    
خبرگزاری میزان- معاون اداری و مالی صندوق بازنشستگی کشوری از واریز حقوق مهرماه بازنشستگان و موظفین این صندوق تا ساعت 24 امشب (دوشنبه 29 مهرماه 98) خبر داد. تاریخ انتشار: 14:15 - 29 مهر 1398 - کد خبر: 560651
شما نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۱:۵۲   + ۲۵ سایت دیگر  
معاون اداری و مالی صندوق بازنشستگی کشوری گفت: قرار است سه شنبه 30 مهر ماه 98 ثبت نام اینترنتی وام ضروری بازنشستگان کشوری پایان یابد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۲۳:۵۲    
از اول تا 28 مهرماه 98 تعداد 240 هزار و 361 نفر از بازنشستگان و موظفین صندوق بازنشستگی کشوری برای وام ضروری بازنشستگی ثبت نام کردند. ( منبع ) لینک کوتاه لینک کپی شد
سلام نو / خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۰:۵۳   + ۲۲ سایت دیگر  
معاون اداری و مالی صندوق بازنشستگی کشوری فردا سه شنبه (30 مهر ماه) را از آخرین مهلت ثبت نام وام ضروری بازنشستگان کشوری اعلام کرد. به گزارش سلام نو، امین پورذاکری با تاکید براینکه قرار است سه شنبه 30 مهرماه 98 ثبت نام اینترنتی این تسهیلات پایان یابد ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۲۱:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل روابط عمومی صندوق بازنشستگی کشوری خبر داد: پرداخت وام ازدواج 20 میلیون تومانی برای 1500 نفر از فرزندان بازنشستگان صندوق بازنشستگی کشوری آبان ماه امسال اجرایی خواهد شد.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۲۲:۱۰    
فرصت ثبت نام وام ضروری 7 میلیون تومانی بازنشستگان و موظفین (سال 1398) صندوق بازنشستگی کشوری تا پایان مهرماه است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۲:۲۳    
ایلام- ایرنا- سرپرست صندوق بازنشستگی کشوری ایلام گفت: طی 6 ماهه اول سال جاری یک هزار و 587 فقره تسهیلات 50 میلیون ریالی با اعتبار 79 میلیارد ریال به بازنشستگان استان پرداخت شده است.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۳:۲۵    
ثبت نام وام 20 میلیون تومانی ازدواج برای 1500 نفر از فرزندان بازنشستگان صندوق بازنشستگی کشوری از امروز اغاز شد.
سلام نو / ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۱:۲۴   + ۱۰۸ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، سرپرست اداره کل روابط عمومی صندوق بازنشستگی کشوری خبر داد: پرداخت وام ازدواج 20 میلیون تومانی برای 1500 نفر از فرزندان بازنشستگان صندوق بازنشستگی کشوری آبان ماه امسال اجرایی خواهد شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر صندوق بازنشستگی کشوری خراسان جنوبی گفت: چهار هزار و 500 نفر از بازنشستگان استان تا پایان شهریورماه سال جاری از تسهیلات قرض الحسنه پنج میلیون تومانی بهره مند شدند.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۰۸:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
به گفته شریفی، زمینه های فساد بسیار گسترده است و ضعف، تعدد، تشتت، پیچیدگی و تفسیرپذیری قوانین، عدم اجرای قوانین و ایراد در فرایندها و ضعف نظارتی از مهم ترین عوامل بسترساز فساد در ایران هستند ...
برترین ها / بازتاب   ۱۳۹۸/۰۷/۱۲ - ۰۶:۵۹   + ۳۰ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: قائم مقام سازمان تامین اجتماعی جزئیات نقل و انتقال سوابق بیمه ای به تامین اجتماعی را تشریح کرد. محمدحسن زدا در سوال و جواب اینستاگرامی در پاسخ به اینکه آیا انتقال سوابق بیمه ای از یک صندوق بازنشستگی به صندوق دیگر امکان پذیر است یا خیر؟ اظهار کرد ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۰۰:۰۷    
نوبت ششم و پایانی وام ضروری 5 میلیون تومانی بازنشستگان و موظفین صندوق بازنشستگی کشوری تا ساعت 24 چهارشنبه 10 مهرماه به حساب 32 هزار نفر واجد شرایط باقیمانده واریز می شود. ( منبع ) لینک کوتاه لینک کپی شد
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۱۵:۴۴   + ۴۳ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین ، وام ضروری 5 میلیون تومانی ثبت نامی سال 97 بازنشستگان و موظفین این صندوق برای سال 98 در شش مرحله و برای حدود 200 هزار بازنشسته واجد شرایط در نظر گرفته شده بود ...
شما نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۱۰:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
میکائیل عظیمی مدیرعامل موسسه پژوهشی راهبردهای بازنشستگی صبا وابسته به صندوق بازنشستگی کشوری گفت: اصولا نام گذاری یک روز برای یک رویداد آن هم در ابعاد ملی و بین المللی نوعی نشانه گذاری برای طرح مباحث مهم در یک جامعه است.
به گزارش اقتصادآنلاین ؛ زهرا زاده غلام اظهار داشت: از ابتدای سال 98 تا پایان شهریور ماه یعنی شش ماه نخست امسال نزدیک به 70 هزار بازنشسته کشوری و موظفین تحت پوشش با یک نفر همراه، از تسهیلات سفر و تورهای گردشگری صندوق بازنشستگی کشوری استفاده کرده اند. ...
موج   ۱۳۹۸/۰۷/۰۷ - ۱۳:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
مسئولان صندوق بازنشستگی کشوری علاوه بر اینکه باید پاسخگوی ضعف تعاملی و ارتباطی روابط عمومی این سازمان باشند باید وضعیت پرداخت وام مرحله ششم که قرار بود تا 6 مهر واریز شود و انجام نشده را روشن کنند. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۰۳ - ۰۹:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - مدیر صندوق بازنشستگی کشوری در کردستان گفت: از مهر پارسال تاکنون به 6 هزار و 766 بازنشسته و موظفین در این استان تسهیلات 40 و 50 میلیون ریالی پرداخت شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۱۸:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست صندوق بازنشستگی کشوری استان هرمزگان از آغاز مرحله نخست ثبت نام اینترنتی وام ضروری بازنشستگان و وظیفه بگیران خبر داد.
اقتصاد آنلاین / بازتاب   ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۱۵:۳۰   + ۶۰ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین ، زهرا زاده غلام با بیان اینکه مبلغ وام ضروری امسال 7 میلیون تومان است ، اظهار داشت: کلیه بازنشستگان و وظیفه بگیران تحت پوشش صندوق بازنشستگی کشوری، می توانند از امروز (اول مهرماه) و به مدت یک ماه یعنی تا پایان مهرماه 98 با مراجعه به سایت صندوق بازنشستگی به نشانی cspf ...
عصر شهروند   ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۱۵:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری با تاکید بر اختیاری بودن استفاده از خدمات بیمه تکمیلی درمان، آخرین مهلت حذف و اضافه بازنشستگان تحت پوشش را 15 آبان ماه اعلام کرد.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۶/۳۰ - ۱۶:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
تعدادی از کارکنان ستادی شرکت آتیه صبا، وابسته به صندوق بازنشستگی کشوری در ماه های گذشته با پایان قراردادهای خود، تعدیل شده اند.
دانا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۶ - ۲۰:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
با وجود دو ابلاغیه جداگانه در صندوق بازنشستگی کشوری مبنی بر ممنوعیت جابجایی و انتصاب در زیر مجموعه ها خبر می رسد که محمد اسکندری در تلاش است تا سرپرستی خود را در آتیه صبا به مدیر عاملی تبدیل کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۶/۲۶ - ۱۰:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس صندوق بازنشستگی کشوری استان کرمانشاه با اشاره به پرداخت ماهیانه 100 میلیارد تومان به بازنشستگان استان، گفت: 53 درصد بازنشستگان کشوری در کرمانشاه کمتر از 3 میلیون تومان حقوق می گیرند.
خیبرآنلاین   ۱۳۹۸/۰۶/۲۵ - ۱۸:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
با جستجویی در سابقه احمد رضا داداندیش مشخص می شود که مسئول برگزاری همایش سراسرس جوانان حزب اعتدال و توسعه در سال 96 بوده است و در واقع از ره آورد فعالیت در حزب عمه و شوهر عمه خود توانسته به سمت مهمی چون مدیرعاملی شرکت آتیه پگاه از زیر مجموعه های صندوق بازنشستگی کشوری برسد.
دانا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۵ - ۱۲:۳۰    
در حالی که ثبات مدیریتی یکی مولفه های اصلی فعالیت اقتصادی است ولی متاسفانه در حال حاضر بسیاری از مجموعه های ذیل صندوق بازنشستگی کشوری ماه ها است که با سرپرست اداره می شوند.
راهنمای سفرمن   ۱۳۹۸/۰۶/۲۵ - ۱۱:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
– اخبار استانها – به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم از اهواز به نقل از روابط عمومی شرکت فولاد اکسین، مجمع عمومی شرکت فولاد اکسین امروز در محل شرکت سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی کشوری با حضور نمایندگان سهامداران ، مدیرعامل و اعضای هیات مدیره، حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد ...
تابناک خوزستان   ۱۳۹۸/۰۶/۲۴ - ۱۱:۵۴    
به گزارش روابط عمومی شرکت، مجمع عمومی عادی سالانه شرکت "فولاد اکسین خوزستان" صبح روز یک شنبه مورخ 24 شهریور 1398 با حضور نمایندگان سهامداران ، مدیرعامل و اعضای هیات مدیره، حسابرس مستقل و بازرس قانونی این شرکت در محل سالن اجتماعات شرکت سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی کشوری در حال برگزار می باشد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۶/۱۶ - ۱۵:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل موسسه راهبردهای بازنشستگی صبا وابسته به صندوق بازنشستگی کشوری آخرین دستاوردهای پژوهشی مؤسسه راهبردهای بازنشستگی صبا را تشریح کرد.
آنا   ۱۳۹۸/۰۶/۱۵ - ۰۴:۱۷    
گزارش جالب مدرک تحصیلی مدیران صندوق بازنشستگی کشوری و هلدینگ های زیر مجموعه منتشر شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۶/۱۳ - ۱۰:۱۲   + ۲۶ سایت دیگر  
مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری با تاکید بر اختیاری بودن استفاده از خدمات بیمه تکمیلی درمان، آخرین مهلت حذف و اضافه بازنشستگان و وظیفه بگیران تحت پوشش این صندوق را 15 آبان 98 اعلام کرد.
خلیج فارس   ۱۳۹۸/۰۶/۱۲ - ۱۰:۴۶    
بازنشستگان همچنان از مقامات مسئول نامهربانی می ببینند و از مکاتبات پاسخی نمی دهند. نمایندگان مجلس، صندوق بازنشستگی کشوری و مقامات محلی تاکنون مطالبات ما را نادیده گرفته و خواسته ها و انتظارات ما را تامین نکرده اند.
همشهری   ۱۳۹۸/۰۶/۰۹ - ۱۳:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیر صندوق بازنشستگی کشوری استان همدان از وجود 33 هزار و 500 بازنشسته کشوری در استان همدان خبر داد و گفت: از سال 97 تاکنون 67 میلیارد تومان وام قرض الحسنه در اختیار بازنشستگان استان قرار گرفته است. ...
تابناک ایلام   ۱۳۹۸/۰۶/۰۸ - ۱۶:۴۰    
سرپرست صندوق بازنشستگی کشوری ایلام با اشاره به اینکه بازنشستگان استان نیازمند ایجاد خانه امید هستند گفت: تمام تلاش خود را برای پیگیری ایجاد خانه امید از طریق استاندار، رییس شورای هماهنگی مدیران دستگاه های تابعه تعاون، کار و رفاه اجتماعی، شهردار و سایر مسئولین به کار خواهیم گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۶/۰۸ - ۱۳:۵۱    
مدیر صندوق بازنشستگی کشوری استان کردستان گفت: متاسفانه در محیط ادارای در زمینه تکریم بازنشستگان آنگونه که باید کاری صورت نمی گیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۶/۰۶ - ۲۰:۳۹    
سرپرست مدیریت صندوق بازنشستگی کشوری استان هرمزگان گفت: مراجع مربوطه با نظارت بر روند اجرای ماده 85 قانون مدیریت خدمات کشوری به حل مشکل بازنشستگان در حوزه درمانی کمک کنند.
شما نیوز   ۱۳۹۸/۰۶/۰۶ - ۱۵:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
از بین یک میلیون و 424 هزار و 320 حقوق بگیر صندوق بازنشستگی کشوری در سراسر کشور، 972 هزار و 670 نفر مرد و 451 هزار و 650 نفر زن هستند.
همشهری   ۱۳۹۸/۰۶/۰۶ - ۱۳:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرصندوق بازنشستگی کشوری زنجان با بیان این مطلب در نشست خبری گفت: صندوق بازنشستگی کشوری استان زنجان ماهانه 50 میلیارد تومان حقوق و عائله مندی به افراد تحت پوشش پرداخت می کند. حداقل حقوق یک میلیون و 578 هزار تومان و میانگین حقوق پرداختی 2 میلیون و 850 هزار تومان است. ...
اکو فارس   ۱۳۹۸/۰۶/۰۶ - ۱۱:۲۰   + ۲۷ سایت دیگر  
اکوفارس: سرپرست صندوق بازنشستگی کشوری با تبریک روز 25 ذی الحجه روز خانواده و تکریم بازنشستگان به تمامی بازنشستگان و پیشکسسوتان سراسر کشور اعلام کرد: وام ضروری بازنشستگان در دوره جدید از 5 میلیون تومان به 7 میلیون تومان افزایش خواهد یافت.
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح (ساتا)، گفت: رقم همسان سازی دو سال است که در بودجه دیده و به صورت پلکانی اعمال می شود؛ این افزایش علاوه بر درصد افزایش حقوق سالانه و از 30 تا 200 هزار تومان متغیر است. برای ترمیم حقوق یک دوره زمانی پنج ساله درنظر گرفته شده است. ...
سرپرست صندوق بازنشستگی کشوری اعلام کرد: وام ضروری بازنشستگان در دوره جدید از 5 به 7 میلیون تومان افزایش خواهد یافت. گسترش نیوز : نعمت الله ایزدی در مراسم روز خانواده و تکریم بازنشستگان که به مناسبت 25 ذی الحجه و با حضور نمایندگان بازنشستگان کشوری ...
پایگاه خبری گسترش / رشت پرس   ۱۳۹۸/۰۶/۰۵ - ۱۳:۳۴   + ۱۹ سایت دیگر  
سرپرست صندوق بازنشستگی کشوری گفت: وام های ضروری به بازنشستگان کشوری در سال آینده از پنج میلیون تومان به هفت میلیون تومان افزایش می یابد. گسترش نیوز: سرپرست صندوق بازنشستگی کشوری گفت: وام های ضروری به بازنشستگان کشوری در سال آینده از پنج میلیون تومان به هفت میلیون تومان افزایش می یابد. ...
کارگر نیوز   ۱۳۹۸/۰۶/۰۶ - ۱۰:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
سیدمیعاد صالحی با همان عجله ای که به عنوان رئیس صندوق بازنشستگی کشوری منصوب شد، کنار رفت. انتصاب غیرقانونی، عملکرد عوام پسندانه و میل به شفاف سازی تمام چیزهایی بود که او از آنها در این چند ماه بهره گرفت.
برترین ها / خلیج فارس   ۱۳۹۸/۰۶/۰۶ - ۰۹:۴۶   + ۵۰ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: وام ضروری بازنشستکان با بودجه 2 میلیارد و 800 میلیون تومان به 400 هزار نفر از متقاضیان واجد شرایط پرداخت می شود. وی با اشاره به اینکه بانک صادرات به عنوان بانک اصلی و کارگزار فعالیت های بانکی با صندوق بازنشستگی کشوری همکاری مستمر دارد ...