چهارشنبه ۲۵ تیرساعت ۰۱:۳۳Jul 2020 15

جدیدترین‌های «بنیاد مسکن انقلاب اسلامی»

 
کبنا نیوز   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
عکاس بین المللی کهگیلویه و بویراحمد جایزه ویژه مسابقه عکس سیلاب توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی را تصاحب شد.
شبستان   ۶ ساعت پیش    
در آیینی با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور، رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و جمعی از مسئولین یک هزار و 400 واحد مسکن روستایی محرومان در چهارمحال و بختیاری به بهره برداری رسید.
دانا   ۶ ساعت پیش    
علیرضا تابش رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: از 2440 واحد مسکونی محرومین چهار محال و بختیاری امروز 1400 واحد آن به بهره برداری رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۷ ساعت پیش    
رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از آماده بودن 20 هزار مسکن محرومان برای تحویل در استان ها خبر داد.
زمین مورد نیاز برای اجرای طرح اقدام ملی مسکن در شهر های کهگیلویه وبویراحمد به جز یاسوج تامین و تحویل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شده است.
ایرنا   ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
یزد- ایرنا - شهردار اردکان گفت: در اجرای طرح اقدام ملی مسکن ،ساخت220 واحد مسکونی در زمینی به وسعت 12 هزار و 600 مترمربع پیش بینی شده که در مرحله اخذ مجوز کمیسیون ماده پنج و تهیه نقشه های اجرایی آن از سوی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی هستیم .
تحلیل بازار   ۸ ساعت پیش    
شهرکرد- رئیس بنیادمسکن انقلاب اسلامی از احداث و نوسازی 58 هزار واحد مسکونی سیل زدگان در استان های کشور خبر داد.
گروه استان ها مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی چهارمحال و بختیاری گفت: از مجموع 2440 واحد مسکن محرومین 1400 واحد در فاز اول به بهره برداری رسید و کلنگ زنی 1000 واحد جدید نیز انجام شد.
خبرگزاری تسنیم   ۹ ساعت پیش    
رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: در حال حاضر 700 واحد احداثی و 1500 واحد تعمیری در استان چهارمحال و بختیاری به اتمام رسیده و این رقم در کشور 58 هزار واحد از 60 هزار واحد آسیب دیده در سیل است.
ایسنا   ۹ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/چهارمحال و بختیاری رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: از 60 هزار واحد آسیب دیده در سیل در استان هایی مانند خوزستان، لرستان، ایلام، چهارمحال و بختیاری و کرمانشاه حدود 58 هزار واحد تعمیر و احداث شد.
ایسنا   ۱۰ ساعت پیش    
ایسنا/چهارمحال و بختیاری تفاهم نامه اجرای 46 طرح جهش تولید در چهارمحال و بختیاری میان رئیس سازمان برنامه و بودجه و استانداری چهارمحال و بختیاری و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در نشست مشترک شورای برنامه ریزی و ستاد اقتصاد مقاومتی چهارمحال و بختیاری منعقد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۴:۰۲    
رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی بهسازی مسکن روستایی را از مهمترین طرح های بنیاد مسکن دانست و گفت: از مجموع 80 هزار مسکن روستایی در چهارمحال و بختیاری 45 هزار واحد نوسازی شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۳:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با اشاره به آغاز عملیات احداث مسکن محرومان از سال گذشته تاکنون گفت:20 هزار واحد مسکن محرومان در این مدت در کشور احداث و واگذار شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۳:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- تفاهم نامه اجرای 46 طرح ویژه جهش تولید در چهارمحال و بختیاری بین معاون رییس جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه و استانداری چهارمحال و بختیاری و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی روز سه شنبه منعقد شد و به امضا طرفین رسید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۲:۳۰    
گروه استا ن ها رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: 80 هزار واحد مسکن در استان چهارمحال و بختیاری وجود دارد که 45 هزار واحد مسکن بازسازی شده و مابقی واحدها طی برنامه ریزی انجام شده در ادامه انجام خواهد شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۲:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
شهرکرد_ ایرنا_ رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با اشاره به تلاشهای دولت در حوزه مسکن روستایی گفت: در دلت تدبیر و امید 45 هزار واحد مسکن روستایی در چهارمحال و بختیاری نوسازی شده است.
رییس بخش زلزله مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی با اعلام اینکه زلزله با بزرگی 4 روز 22 تیر، زلزله اصلی بوده و خردلرزه های پس از آن جزو پس لرزه های آن زلزله محسوب می شوند بر نوسازی واحدهای روستایی فاقداسکلت در فیروزکوه توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی تاکید کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۰۸:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/یزد مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان یزد با اشاره به تعیین 17 شهر با جمعیت کمتر از 100 نفر در این استان برای اجرای طرح اقدام ملی مسکن، ابراز امیدواری کرد که اقدامات اجرایی این طرح در 13 شهر به صورت ویلایی تا پایان تیرماه و چهار شهر دیگر به صورت آپارتمانی تا پایان مردادماه آغاز شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۶:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - معاون عمران روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی قزوین گفت: 154 میلیارد ریال به تهیه، بازنگری و اجرای طرح هادی روستاهای قزوین اختصاص یافت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۲:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
زمین مورد نیاز برای اجرای طرح اقدام ملی مسکن در شهر های کهگیلویه وبویراحمد به جز یاسوج تامین و تحویل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۲:۵۰    
بجنورد-ایرنا- مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان شمالی گفت: تاکنون پنج هزار واحد مسکونی جایگزین واحدهای خسارت دیده از سیل و بارندگی های پارسال، پایان کار گرفته و آماده بهره برداری شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۰:۴۸   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان بهزیستی کشور از پرداخت وام بلاعوض 140 میلیون تومانی برای احداث مسکونی خانواده های دو معلول با مشارکت بنیاد مستضعفان ، ستاد اجرای فرمان امام و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خبر داد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۰۸:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان از فعالیت 134 ناظر نظام فنی روستایی در این استان جهت نظارت بر ساخت و ساز های روستایی خبر داد و گفت: هم اکنون 12 دفتر فنی و مهندسی نیز جهت طراحی واحدهای مسکونی روستایی در سطح استان فعال است.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۳:۲۱    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان ری، صبح امروز حسین توکلی کجانی معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری بهمراه معاون برنامه ریزی فرمانداری، مدیر حوزه فرماندار و روسای ادارات بازرسی و اجتماعی فرمانداری ری از اداره میراث فرهنگی ...
تحلیل بازار / بازتاب ایلام   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۲:۰۰   + ۱۵ سایت دیگر  
زنجان- مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی زنجان گفت: از مجموع 710 روستای بالای 20 خانوار در استان طرح هادی برای 702 روستا تهیه و در 400 روستا اجرا شده است.
خبر ماکو   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۱:۳۶    
به گزارش آوای آزاد آذربایجان غربی : بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان غربی به منظور تکمیل نیروی انسانی مورد نیاز از طریق برگزاری آزمون ، مصاحبه و گزینش از بین افراد واجد شرایط ، نسبت به استخدام شش نفراقدام می نماید: جهت دریافت لینک اصلی اینجا کلیک کنید Tags: استخدام ماکو بنیاد مسکن ماکو ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ایلام گفت: 604 روستای مشمول طرح هادی در این استان وجود دارد که تاکنون برای 400 روستا این طرح اجرا شده است.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۰۹:۳۱    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک، جلسه کمیته بررسی و تصویب طرح هادی روستایی استان تهران موضوع بررسی مورد مغایرت روستای داودآباد بصورت ویدیو کنفرانس با ریاست معاون مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان تهران و با حضور علیرضا رشیدیان بخشدار مرکزی شهرستان قرچک و دیگر اعضا برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۰۷:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان غربی با اشاره به اینکه 258 هزار واحد مسکونی روستایی در این استان وجود دارد، گفت: در مجموع 82 هزار واحد مسکونی با استفاده از تسهیلات این بنیاد مقاوم شده و باقی واحدهای تولیدی نیز نیازمند مقاوم سازی است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۴:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان قزوین گفت: سخت گیری بانک ها در زمینه ضامن دریافت تسهیلات مسکن را برای روستاییان دشوار کرده است.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۱:۱۱    
برگزاری نشست فرماندار بهارستان، بخشداران و دهیاران شهرستان با غلامرضا صالحی مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان تهران ./ به روایت تصویر
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۱:۱۱    
نشست فرماندار بهارستان با مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان تهران برگزار شد.
سلام نو / ایلنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۱:۴۶   + ۱۱ سایت دیگر  
ایلنا نوشت: علیرضا تابش درباره فعالیت های بنیاد مسکن در بخش ساماندهی حاشیه نشینی اظهار داشت: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به بحث ساماندهی حاشینه نشینی در برخی از شهرها وارد شده و به دنبال کاهش مخاطرات سکونت در این مناطق اقداماتی را انجام داده است. ...
تابش، رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی تعهد بنیاد را در احداث مسکن ملی 130 هزار واحد عنوان کرد و از اتمام بازسازی واحدهای مسکونی سیل زده سراسر کشور تا پایان تیر امسال خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۰۹:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
ایلام- ایرنا - مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ایلام گفت: 400 میلیارد ریال اعتبار( سال گذشته تاکنون) در زمینه توسعه زیرساخت های روستایی در این استان هزینه شده است.
زنجان- مدیرکل بنیاد مسکن زنجان، گفت: برای بیش از 69 درصد واحدهای مسکونی روستایی در استان زنجان سند مالکیت صادر شده است.
خبر ماکو   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۰۳:۳۹    
معاون فرهنگی اجتماعی و گردشگری مناطق آزاد کشور با بیان اینکه نمی خواهیم در روستاها هتل بسازیم گفت: اهالی روستاهای گردشگری در مناطق آزاد کشور با ایجاد مهمان کاشانه میزبان گردشگران می شوند. ...
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۸:۰۷   + ۳۲ سایت دیگر  
اسحاق جهانگیری مصوبه 11 تیر امسال هیئت دولت مبنی بر افزایش سقف وام مسکن روستایی از 45 به 50 میلیون تومان را که بنیاد مسکن در ابتدای اسفند سال گذشته به دولت پیشنهاد داده بود، به بانک مرکزی، وزارت راه و شهرسازی، سازمان برنامه و بودجه و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ابلاغ کرد. ...
خبر ماکو   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۰۵:۵۰    
رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان شوط گفت: 36 درصد اماکن روستایی شهرستان شوط مقاوم سازی شده اند. به گزارش خبر ماکو؛ میرحیدر طالب زاده در گفت وگو با خبرنگار قالانیوز در منطقه آزاد ماکو اظهار داشت: اجرای طرح هادی و ایمن سازی اماکن روستایی در شهرستان شوط با قوت هر چه تمام تر در حال اجرا است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۵:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
جلسه هماهنگی با بانکهای عامل وستاد بازسازی روستاهای سیل زده جاسک با ابتکار فرماندار جاسک و با حضور مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان هرمزگان برگزار شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۴:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل راه وشهرسازی استان کرمان گفت: برای طرح اقدام ملی مسکن 214هکتار اراضی دولتی اختصاص دادیم که غالباً به صورت کارگزاری به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی واگذار می شود.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۱:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
سهرابی، مدیرکل مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: بر اساس برنامه چهارم و پنجم توسعه سالیانه ساخت 200 هزار واحد مسکونی در دستور کار این بنیاد قرار گرفته است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- سازمان نظام مهندسی ساختمان سیستان و بلوچستان و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در خصوص ارائه خدمات مهندسی در بازسازی واحدهای مسکونی مناطق هدف در حاشیه شهرها و مناطق آسیب دیده از سیل در این استان تفاهم نامه مشترک امضا کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۰۹:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ایلام گفت: از ابتدای پرداخت بسته های حمایتی دولت به سیل زدگان تاکنون 649 میلیارد و 630 میلیون ریال کمک بلاعوض به واحدهای مسکونی خسارت دیده از سیل این استان پرداخت شده است.
آنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۰۹:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر از انعقاد قرارداد طرح برون دانشگاهی در زمینه شناسایی مخاطرات پیرامونی روستاهای خراسان شمالی با بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان شمالی خبر داد.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۲۲:۵۲   + ۱۳ سایت دیگر  
بانک قرض الحسنه مهر ایران و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی تقاهم نامه ای را به ارزش 900 میلیارد ریال امضا کردند تا براساس آن به افراد واجد شرایط برای کمک به احداث و تکمیل مسکن روستایی تسهیلات پرداخت شود. ...
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۶:۵۶    
رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با اعلام اینکه 65 هزار خانوار محروم در سطح کشور شناسایی شده است از تحویل و تکمیل 20 هزار واحد مسکونی برای محرومان توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۶:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
گروه استان ها - مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: دغدغه توسعه روستاهای این استان در ابعاد مختلف از جمله فرهنگی، اجتماعی و عمرانی را داریم و روستاها در ابعاد مختلف توسعه می یابند.
قم نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۶:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
قم نیوز: مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان قم گفت: برای همه روستاهای بالای 20 خانوار استان، تهیه طرح هادی شده و حدوداً 65 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۴:۲۶    
مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان ایلام، از اختصاص 400 میلیارد ریال تسهیلات جهت بازسازی زیرساخت های خسارت دیده از سیل روستاهای ایلام، خبرداد.