دوشنبه ۲۲ مهرساعت ۱۴:۴۷Oct 2019 14

جدیدترین‌های «استانداری همدان»

ایسنا   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری همدان با اشاره به الحاق روستاهای علی آباد، قاسم آباد و حسن آباد به شهر همدان گفت: این مناطق 3گانه که وارد طرح الحاق روستا به شهر شده اند، سال هاست از امکانات شهری استفاده می کنند و ماهیت زندگی روستایی خود را از دست داده اند.
مربیان دبستان دخترانه راه نور همدان با همراهی 40 نفر از دانش آموزان این مدرسه با حضور در استانداری همدان از حمایت های مهندس شاهرخی، استاندار همدان به خاطر توجه به حوزه کودکان قدردانی کردند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۶:۱۸    
ایرنا- همدان- نهم مهرماه کنوانسیون حقوق کودک با حضور معاون وزیر دادگستری به میزبانی استانداری همدان برگزار شد و امروز /یکشنبه/ 40 تن از کودکان همدان با اهدای گل به سید سعید شاهرخی استاندار همدان از او قدردانی کردند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۵:۵۳    
همدان- ایرنا- نهم مهرماه کنوانسیون حقوق کودک با حضور معاون وزیر دادگستری به میزبانی استانداری همدان برگزار شد و امروز /یکشنبه/ 40 تن از کودکان همدان با اهدای گل به سید سعید شاهرخی استاندار همدان از او قدردانی کردند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۳:۵۳    
مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری همدان از بازگشت روستائیان مهاجر به شهر خبر داد و گفت: استفاده از پتانسیل روستاها، عامل بازگشت مهاجران به روستا در سال های اخیر بوده است.
روزنامه همدان پیام   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۰۹:۱۶    
کانون شکوفایی و خلاقیت مرکز دانشگاه فنی و حرفه ای شهید مفتح همدان با حضوروزیر علوم تحقیقات و فن آوری و رئیس دانشگاه فنی حرفه ای کشور افتتاح شده تا شرایط برای تحصیل 5470نفر دانشجو در دانشکده های فنی حرفه ای استان همدان مهیا شود. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۲۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
ایرنا- همدان- تفاهم نامه همکاری دانشگاه فنی و حرفه ای با استانداری همدان عصر امروز /پنجشنبه/ در حضور منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در دانشکده زینب کبری(س) همدان امضا شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه فنی و حرفه ای و استانداری همدان امضا شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۹:۲۶    
همدان- ایرنا- تفاهم نامه همکاری دانشگاه فنی وحرفه ای با استانداری همدان عصر امروز /پنجشنبه/ در حضور منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در دانشکده زینب کبری(س) همدان امضا شد.
عصر همدان   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۰۷:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
مهرداد نادری فر مدیرکل دفتر اموراجتماعی استانداری همدان و دبیر ستاد اربعین استان در گفت و گو با خبرنگار عصر همدان گفت: مردم مومن و ولایتمدار استان همدان خود را برای پذیرایی از زائران ارعین حسینی آماده می کنند. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۲۰:۱۱    
همدان- ایرنا- مدیرکل ستاد مدیریت بحران استانداری همدان با بیان اینکه حوادث ریلی این استان هنوز مسئولیت و فرماندهی خاصی ندارد، گفت: با وجود 2 خطوط ریلی مهم در همدان و ملایر، حوادث ریلی باید فرماندهی شود.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۰۹:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان همدان در این مراسم معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری همدان نیز ضمن تبریک روز ملی دامپزشکی اظهار داشت: هرچند اقدامات دامپزشکان پنهان است و نمی بینیم، اما وقتی سر سفره هستیم و از برکات آن بهره می بریم به زحمات این قشر پی می بریم . ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۰۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
همدان_ ایرنا_ معاون امور دهیاری ها و شوراهای دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری همدان گفت: طبق سرشماری سال 90 تا 95 حدود 11 هزار نفر از جمعیت روستایی ملایر معادل 9.5 درصد از جمعیت روستایی این شهرستان کاهش یافت که طبق ارزیابی های انجام شده نشان از مهاجرت روستاییان دارد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۶:۴۳    
همدان- ایرنا- معاون امورعمرانی استانداری همدان با تاکید بر اینکه وسایل بازی پارک ها باید استاندارد شود گفت: پس از مهلت سه ماهه بر اساس قوانین و مقررات، وسایل بازی غیر استاندارد جمع آوری می شود.
قدس آنلاین   ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۳:۴۴    
همدان- معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری همدان با اشاره به اینکه زائران اربعین میهمانان معنوی ما هستند، گفت:حرکت اربعین حسینی حرکتی جهانی است که نه تنها شیعه، بلکه بقیه مذاهب و اقلیت ها هم در این حرکت جهانی حضور دارند و برداشت معنوی خود را دارند.
حوزه   ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۵:۲۴    
حوزه/ نادری فر گفت: با ایجاد مکان مناسبی برای اسکان زائران و برپایی دو نماز خانه ویژه برادران و خواهران، استان همدان آمادگی کاملی برای پذیرایی از زوار اربعین را دارا می باشد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۸:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
همدان - مدیرکل امور اجتماعی استانداری همدان از آغاز فعالیت 75 ایستگاه صلواتی همزمان با ایام اربعین در استان همدان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۵:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون سیاسی امنیتی استانداری همدان گفت: دستگاه های همدان در ارائه خدمات به زائران اربعین حسینی کم کاری نکنند و روحیه جهادی داشته باشند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۵:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل امور اجتماعی استانداری همدان از ثبت نام 35 هزار نفر از همدان در سامانه سماح برای حضور در حماسه عظیم اربعین حسینی خبر داد.
قوه قضاییه   ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۲:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
یازدهمین کنفرانس تخصصی حقوق کودک به همت دفتر امور بانوان و خانواده استانداری همدان و با حضور محمود عباسی معاون حقوق بشر و امور بین الملل وزارت دادگستری برگزار گردید. ...
دولت   ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۱۸:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی عملیات اجرایی احداث خانه امید بازنشستگان شهرستان رزن آغاز شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت،محمد شریعتمداری عصر پنجشنبه پس از پایان جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه پایدار استان همدان که در سالن جلسات استانداری همدان با حضور مسئولین استان برگزار شد جهت ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۱۱:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
باحضور آزادبخت معاون سیاسی امنیتی استانداری همدان شهروزکیانی به عنوان معاون اداری ومالی اداره کل تبلیغات اسلامی همدان معرفی شد.
همدان پرس   ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۰۸:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
استانداری همدان میزبان سرمایه گذارانی از کشور اندونزی بود، افرادی که تا پیش از این توزیع قهوه را در کشور دنبال می کردند، اما حالا به دنبال سرمایه گذاری خط تولید و بسته بندی این محصول هستند و با سفر به همدان قصد دارند شرایط سرمایه گذاری در این استان را بسنجند.
نوش آنلاین   ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۱۷:۱۴    
پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین : صبح امروز چهارشنبه، استانداری همدان میزبان سرمایه گذارانی از کشور اندونزی بود، افرادی که تا پیش از این توزیع قهوه را در کشور دنبال می کردند ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۰۷ - ۱۸:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- مدیرکل مدیریت بحران استانداری همدان گفت: چندین دستگاه خودرو از این استان به منظور آماده سازی پارکینگ و جاده دسترسی برای زایران اربعین حسینی به مرز خسروی عزیمت کردند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۰۶ - ۰۸:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
همدان- ایرنا - مدیرکل مدیریت بحران استانداری همدان با بیان اینکه این استان پس کرانه (هاب) پنج استان خراسان شمالی و رضوی، قم، مازندران و گلستان شده گفت: پس از بازدید؛ شهر مریانج به عنوان پایانه استقرار زائران این استان ها پیش بینی شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۰۴ - ۱۶:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
همدان - مدیرکل دفتر سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری همدان گفت: هدف هیئت اندیشه ورز جوان فراهم کردن فضا برای استفاده از ظرفیت جوانان است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۰۴ - ۱۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری همدان گفت: یازدهمین کنفرانس تخصصی حقوق کودک 9 مهر در همدان برگزار می شود.
مسئول ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی استانداری همدان بر حضور تمام وقت مدیران مجتمع های خدماتی رفاهی در ایام اربعین تأکید کرد. به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان ...
پایداری ملی (پدافند غیر عامل)   ۱۳۹۸/۰۷/۰۳ - ۱۹:۱۷    
کارگاه آموزشی کلیات پدافند زیستی در دو روز در دانشکده کشاورزی دانشگاه بوعلی سینا و اداره کل محیط زیست استان با حضور مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری همدان ، اساتید و کارشناسان این حوزه برگزار گردید.
دانا   ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۱۷:۲۵    
همایش جهانی راه ابریشم صبح امروز با حضور نماینده 16 کشور خارجی، وزیر علوم ، تحقیقات و فناوری و مسئولان استانی و کشوری در استانداری همدان برگزار شد.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۱۷:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری کمیسیون فرهنگی یونسکو با شهرداری همدان در اجلاس جهانی راه ابریشم در استانداری همدان منعقد شد.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۱۱:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
اجلاس جهانی راه ابریشم با حضور 14 کشور جهان و 90 مهمان داخلی و خارجی هم اکنون در سالن همایش استانداری همدان در حال برگزاری است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۶/۳۱ - ۱۱:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری همدان از اعلام نتایج آزمون استخدامی آتش نشانی خبر داد و گفت: در استان همدان 2500 نفر در آزمون کتبی استخدامی سازمان آتش نشانی شرکت کردند که از این تعداد 118 نفر حد نصاب نمره را کسب کرده اند.
ایثار   ۱۳۹۸/۰۶/۳۰ - ۱۵:۲۱    
معاون سیاسی و امنیتی استانداری همدان در مراسم یادواره شهدای شهرستان رزن گفت: شهدا مردان تاریخ ساز نظام اسلامی هستند و این امنیت و آزادی ایران را مدیون این عزیزان هستیم.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۲۳:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری همدان گفت: از فرمانداران و ارگان های نظارتی می خواهیم هرگاه مسئول اداره ای نتوانست به مردم خدمتگزاری کند تعارف نکرده و با او برخورد شود. ...
دانا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۲۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری همدان با بیان اینکه بنده این قول را به شما می دهم که بی طرف، با استقلال تمام و امنیت انتخابات را برگزار ی کنیم ، گفت: همه کاندیداها برای ما یکسان هستند و هر کسی را که مردم انتخاب کنند، بر روی سر ما جا دارد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۰۹:۵۱    
مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری همدان گفت: جلسه کمیته زنان و دفاع مقدس با هدف ارایه طرح و برنامه های گرامیداشت هفته دفاع مقدس برگزار شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۰۹:۴۵    
جلسه کمیته زنان و دفاع مقدس همدان با حضور مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری همدان و با هدف ارایه طرح و برنامه های گرامیداشت هفته دفاع مقدس برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۶/۲۵ - ۱۶:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر فنی وحمل و نقل ترافیک استانداری همدان با اشاره به این که در مهرماه 25 تا 30 درصد به ترافیک شهری اضافه می شود، گفت: ماه مهر خطرناک ترین ماه سال برای عابرین پیاده و موتورسواران همدانی است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۵ - ۱۳:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری همدان گفت: زائران پیاده روی اربعین حسینی استان های قم، گلستان، خراسان شمالی، خراسان رضوی و مازندران از همدان به استان های خود بازخواهند گشت. ...
شبستان   ۱۳۹۸/۰۶/۲۵ - ۰۲:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
پوستر رویداد جهانی نشست راه ابریشم با حضور مدیرکل میراث فرهنگی، رییس شورای شهر، معاون عمرانی استانداری همدان رونمایی شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۶/۲۴ - ۱۶:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
همدان - استاندار همدان در حکمی فاطمه حبیبی را به عنوان سرپرست اداره کل روابط عمومی اطلاع رسانی استانداری همدان منصوب کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۴ - ۱۵:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
با حکم سیدسعید شاهرخی استاندار همدان، فاطمه حبیبی به عنوان مدیرکل روابط عمومی استانداری همدان منصوب شد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۴ - ۱۴:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
معاون امور عمرانی استانداری همدان از برگزاری همایش جهانی راه ابریشم با حضور 16 کشور در همدان خبر داد وگفت: بخش خصوصی نظام یافته و فعالی در همدان وجود ندارد و همایش ها به صورت دولتی برگزار می شوند. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۴ - ۱۰:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- دبیر ستاد قاچاق کالا و ارز استانداری همدان گفت: اجرای برنامه های فرهنگی و تحقیق و پژوهش های کاربردی یکی از رویکردهای اصلی ستاد مبارزه با قاچاق کالا برای مقابله با این پدیده شوم است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۳ - ۰۹:۴۰    
همدان-ایرنا- حبیب مومیوند دبیر ستاد قاچاق کالا و ارز استانداری همدان از دفتر ایرنا این استان بازدید کرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۳ - ۰۹:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
همدان - ایرنا - مدیرکل دفتر امور اجتماعی استانداری همدان گفت: با توجه به در پیش بودن اربعین حسینی، زائران همدانی از مرز خسروی عازم کربلا می شوند.
روزنامه همدان پیام   ۱۳۹۸/۰۶/۲۳ - ۰۹:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
آثار زیانبار ورود کالای قاچاق به کشور همانند مواد مخدر است اما قبح استفاده از این قبیل کالاها در جامعه به مثابه مواد افیونی نیست. مدیرکل قاچاق کالا و ارز استانداری همدان گفت: باید کاری کرد که مردم به قاچاقچیان کالا به دید افرادی که کار ناپسند و غیر اخلاقی انجام می دهند نگاه کنند. ...