دوشنبه ۳۰ دیساعت ۰۹:۰۵Jan 2020 20

جدیدترین‌های «جمع آوری کمک»

ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۵:۴۶    
ایسنا/خراسان جنوبی معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد خراسان جنوبی گفت: 108 پایگاه در استان کمک های مردمی برای سیل زدگان سیستان و بلوچستان را جمع آوری می کنند که از این تعداد 59 مرکز نیکوکاری و 49 اداره کمیته امداد و مساجد خراسان جنوبی هستند.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۴:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
خبر آنلاین : شبکه خبری سی ان ان با دست یافتن به فایل صوتی جلسه جمع آوری کمک های مالی برای انتخابات 2020 که در ایالت فلوریدا با سخنرانی دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا برگزار شد، گزارشی از اظهارات ترامپ منتشر کرد که در آن به لفاظی و طرح ادعاهایی بی اساس و نخ نما علیه شهید سلیمانی پرداخته است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۴:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/فارس دبیر شورای عالی خیرین فارس اعلام کرد که این شورا بانی جمع آوری کمک خیرین به سیل زدگان سیستان و بلوچستان شده و تاکنون 10 میلیارد ریال جمع آوری کرده است.
شبستان   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۳:۵۷    
کمک های مردمی به سیل زدگان در مساجد قزوین و در قالب قرارگاه مردمی شهید حاج قاسم سلیمانی جمع آوری می شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۳:۲۶    
تهران-ایرنا- آئین سنتی گلریزان برای جمع آوری کمک به آسیب دیدگان سیل استان سیستان و بلوچستان در زورخانه باغ موزه قصر پایتخت برگزار می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۲:۴۲    
در پی وقوع سیل در برخی از مناطق کشور، بسیج سازندگی ناحیه اردکان آماده دریافت کمک های مردمی برای سیل زدگان است.
فرهنگ وهنر   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۲:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
آیین سنتی گل ریزان برای جمع آوری کمک به آسیب دیدگان سیل سیستان و بلوچستان در زورخانه باغ موزه قصر برگزار می شود.
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۱:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
با توجه به وقوع سیل ویرانگر در استان سیستان و بلوچستان و خسارات فراوان به هموطنان شرقی ما ، کتابخانه های عمومی استان گیلان همزمان با سراسر کشور با استقرار ایستگاه های جمع آوری اقلام مورد نیاز سیل زدگان، آماده کمک به سیل زدگان سیستانی وبلوچستانی است.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۱:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان سمنان گفت:یازده دفاتر کمیته امداد و 63 مرکز نیکوکاری در سطح استان آماده دریافت کمک های نقدی و غیر نقدی هم وطنان به منظور کمک به مردم سیل زده در استان سیستان و بلوچستان هستند.
دانا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۰:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
رفیعی گفت: 108 پایگاه در استان کمک های مردمی برای سیل زدگان سیستان و بلوچستان را جمع آوری می کنند.
ایکنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۰:۵۵    
کانون خبرنگاران نبأ سرپرست جمعیت هلال احمر گُتوند از برپایی ایستگاه جمع آوری کمک های مردمی در این شهرستان جهت ارسال به مناطق سیل زده جنوب شرق کشور خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۰:۱۶    
مدیرکل اوقاف و امور خیریه هرمزگان از راه اندازی پایگاه های جمع آوری کمک های مردمی دربقاع متبرکه شاخص استان برای کمک به سیل زدگان استان و سیستان و بلوچستان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۰۹:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان البرز از دستگیری فردی که در فضای فضای مجازی اقدام به جمع آوری کمک های مردمی با عناوین مختلف و از مردم کلاهبرداری می کرد دستگیر شد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۰۹:۳۸    
ایسنا/هرمزگان به همت هنرمندان هرمزگانی جهت جمع آوری کمک های نقدی و غیر نقدی اهدایی به سیل زدگان شرق هرمزگان برنامه "لبخند خدا" در بندرعباس اجرا می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۰۹:۰۵    
معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان یزد گفت: بیست مرکز افق امامزادگان استان کمک های نقدی و غیر نقدی مردم خیر را برای کمک به سیل زدگان جمع آوری می کنند.
پانا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۰۸:۲۴    
تهران (پانا) - مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان سیستان و بلوچستان از مشارکت خودجوش دانش آموزان در طرح سیل مهربانی 2 خبر داد . در این طرح اکنون کمک های نقدی و غیرنقدی برای مردم سیل زده سیستان و بلوچستان جمع آوری می شود. ...
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۰۸:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
تعداد 80 پایگاه کمیته امداد استان مرکزی و مرکز نیکوکاری در سطح استان آماده دریافت کمک های نقدی و غیر نقدی هموطنان به منظور کمک به مردم سیل زده در استان سیستان و بلوچستان هستند.
روزنامه شهروند   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۲۳:۳۲    
نماینده آیت الله سیستانی گفت: جمعیت هلال احمر، رسالت مهمی در قبال ضعیفان و نیازمندان دارد و باید شکرگزار چنین رسالتی باشد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۷:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست جمعیت هلال احمر استان اصفهان از برپایی پایگاه های جمع آوری کمک های مردمی برای سیل زدگان سیستان و بلوچستان و سایر مناطق سیل زده جنوب و جنوب شرق کشور خبر داد .
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۶:۴۵    
مسئول بسیج دانشجویی علوم پزشکی هرمزگان گفت: تیم درمانی بسیج دانشجویی دانشگاه بعد از فروکش کردن سیلاب به مناطق سیل زده اعزام می شود و اکنون مشغول جمع آوری کمک های نقدی و غیرنقدی برای سیل زدگان هستیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۶:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
پس از تأکید رهبر معظم انقلاب برای کمک به حادثه دیدگان سیستان، دستگاه های دولتی و بخشی از مردم به یاری آن ها شتافتند، اما باوجود برپایی چادرهای جمع آوری کمک و اطلاع رسانی عمومی، هنوز آن چنان که باید مردم همدان پای کار نیامده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۵:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
دختران و بانوان بسیجی پایگاه مقاومت بسیج زینبیون مشهد در اقدامی خداپسندانه با انتشار فراخوانی در محله و پایگاه خود به جمع آوری کمک های نقدی و غیرنقدی برای سیل زدگان سیستان و بلوچستان پرداختند.
شبستان   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۴:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
رییس کمیته امداد امام (ره) شهرستان ری گفت: پنج پایگاه ثابت برای جمع آوری کمک های مردمی این شهرستان به سیل زدگان جنوب شرق کشور برپا شده است.
شبستان   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۴:۲۹   + ۹ سایت دیگر  
شهریاری با اشاره به اینکه 48 پایگاه هلال احمر در سطح استان پذیرای کمک های مردمی به سیل زدگان است، گفت: تاکنون کمک های غیرنقدی به ارزش هفت میلیارد و 570 میلیون ریال به مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان ارسال شده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۴:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
مهاباد - ایرنا - رییس هلال احمر اشنویه گفت: برای جمع آوری کمک های مردمی به هموطنان سیل زده در سیستان و بلوچستان سه پایگاه ثابت در این شهرستان دایر شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۴:۲۳   + ۴۷ سایت دیگر  
معاون اجتماعی پلیس فتا ناجا در خصوص کلاهبرداری از طریق فضای مجازی به بهانه جمع آوری کمک به سیل زدگان سیستان و بلوچستان و هرمزگان هشدار داد . .
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۴:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
دبیر شورای عالی خیران فارس گفت: شورای عالی خیرین فارس بانی جمع آوری کمک 10 میلیارد ریالی خیرین به سیل زدگان استان سیستان و بلوچستان شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۴:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان زنجان گفت: دفاتر و مراکز نیکوکاری این نهاد در سطح استان برای جمع آوری کمک های نقدی و غیرنقدی مردم خیر و نیکوکار برای کمک به مناطق سیل زده دراستان سیستان و بلوچستان آمادگی دارند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۳:۴۴    
تهران - ایرنا - سرپرست سازمان جوانان هلال احمر گفت: اعضای سازمان جوانان جمعیت هلال احمر در قالب تیم های حمایت روانی، تیم های سحر و پست های امدادی در مناطق متاثر از سیل و آب گرفتگی دو هفته اخیر خدمات حمایتی لازم را ارائه کرده و سایر اعضا در پایگاه ها با جمع آوری کمک های نقدی و غیرنقدی در کنار سیل ...
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۳:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان تهران گفت: به منظورکمک به هموطنانی که در سیل اخیر استان سیستان بلوچستان آسیب دیده اند، کمپین جمع آوری کمک های غیرنقدی فعالان گردشگری و صنایع دستی استان تهران تشکیل شد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۳:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه با بیان اینکه هم اکنون 104 پایگاه در استان به منظور جمع آوری کمک های مردمی برای سیل زدگان سیستان و بلوچستان برپا شده است، گفت: مردم با سخاوت استان می توانند با شماره گیری کد دستوری #1*8877* کمک های خود را به مردم سیستان و بلوچستان اهدا کنند.
جامعه اسلامی مهندسین   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۳:۱۵   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی جامعه اسلامی مهندسین به نقل از ایسنا، شبکه خبری سی ان ان با دست یافتن به فایل صوتی جلسه جمع آوری کمک های مالی برای انتخابات 2020 که در ایالت فلوریدا با سخنرانی دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا برگزار شد ...
بسیج   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۲:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
فرمانده سپاه ناحیه عشایری استان اردبیل از آغاز جمع آوری کمک های مردمی به سیل زدگان استان سیستان و بلوچستان از سوی بسیج سازندگی سپاه ناحیه عشایری استان اردبیل خبر داد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۲:۳۵    
فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس با همکاری هیات استان سیستان و بلوچستان اقدام به جمع آوری کمک های مردمی جهت حمایت از سیل زدگان این استان می نماید.
دانا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۲:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان همدان گفت: پایگاه های جمع آوری کمک های نقدی و غیرنقدی مردمی استان برای ارسال به مردم سیل زده سیستان و بلوچستان در شعب جمعیت هلال احمر دایر است.
بسیج   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۲:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان گفت: جمع آوری کمک های نقدی مردمی برای کمک به سیل زدگان سیستان و بلوچستان ادامه دارد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۱:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
کمیته امداد استان گلستان آمادگی خود را برای جمع آوری کمک های مردمی برای کمک به هموطنان سیل زده سیستان و بلوچستان اعلام کرد.
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در ادامه لفاظی های ضد ایرانی خود درباره عملیات تروریستی این کشور در عراق و به شهادت رساندن سردار سپهبد قاسم سلیمانی ...
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۱:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان کرمان از آمادگی این نهاد برای جمع آوری کمک های مردمی برای سیل زدگان جنوب کرمان خبر داد و گفت: دفاتر و پایگاه های کمیته امداد در سراسر استان آماده دریافت کمک های نقدی و غیر نقدی مردم خیر و نیکوکار برای کمک به سیل زدگان جنوب کرمان هستند.
شبکه مجازی میبدما   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۰:۴۹    
جلسه هماهنگی جمع آوری کمک به سیل زدگان استان سیستان و بلوچستان با حضور معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندارمیبد و جمعی از مسئولین در فرمانداری تشکیل شد.
بانکداری ایرانی   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۰:۴۵   + ۱۳ سایت دیگر  
بانک تجارت با اعلام شماره حساب 99999 بنام جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی آماده جمع آوری کمک های نقدی برای هموطنان آسیب دیده از سیل در استان سیستان و بلوچستان است.
شبستان   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۰:۲۷    
شعبانی از اجرای طرح سیل مهربانی در همدان خبر داد و گفت: 21 پایگاه جمع آوری کمک های نقدی و غیر نقدی در راستای کمک به مردم سیل زده سیستان و بلوچستان در سطح استان همدان مستقرشده است.
ایسکانیوز   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۰:۱۸   + ۱۰ سایت دیگر  
سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر طی اطلاعیه ای 31 موسسه و انجمن خیریه همکار خود در جریان امدادرسانی به سیل زدگان سیستان و بلوچستان و چند منطقه دیگر در جنوب شرق ایران را اعلام کرد.
شیعه نیوز   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۰:۱۱    
مرکز امام حسین(علیه السلام) ادمونتون کانادا کمک های نقدی برای سیل زدگان سیستان و بلوچستان جمع آوری می کند.
دانا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۰:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
مهدیان از راه اندازی پایگاه های جمع آوری کمک های مردمی در سطح بقاع متبرکه شاخص استان برای کمک به سیل زدگان استان های سیستان و شهرستانهای جاسک و بشاگرد خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۰۹:۵۵   + ۲۷ سایت دیگر  
رئیس جمهور آمریکا در یک نشست با حضور حامیان مالی حزب جمهوری خواه این کشور در ایالت فلوریدا اظهارات تازه ای درباره عملیات تروریستی این کشور در عراق و شهادت سردار قاسم سلیمانی فرمانده شهید نیروی قدس مطرح کرده است.
بسیج   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۰۹:۳۶   + ۱۵ سایت دیگر  
سازمان بسیج مداحان و مدیران هیآت مذهبی کشور به منظور کمک به هموطنان متاثر از سیل و آبگرفتگی در این استان، اقدام به جمع آوری کمک های نقدی نوعدوستانه مردم برای یاری رساندن به هموطنانمان کرد.
نقدینه   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۰۹:۲۸   + ۱۳ سایت دیگر  
نقدینه- به منظور حمایت از هموطنان آسیب دیده استان سیستان و بلوچستان از سیل اخیر، شماره حساب 99999 و شماره کارت 6277607000006333 نزد پست بانک ایران آماده دریافت کمک های نقدی هموطنان در سراسر کشور است . ...