دوشنبه ۲۹ مردادساعت ۲۳:۳۸Aug 2018 20

جدیدترین خبرهای «بغداد»

تهران پرس   ۴۴ دقیقه پیش    
بغداد - ایرنا - `فواد معصوم` رئیس جمهوری عراق گفت در موعد مقرر قانونی پارلمان جدید عراق با صدور دعوت رسمی از سوی وی بعنوان رئیس جمهوری این کشور، تشکیل جلسه خواهد داد.
ایرنا   ۵۰ دقیقه پیش    
بغداد - ایرنا - 'فواد معصوم' رئیس جمهوری عراق گفت در موعد مقرر قانونی پارلمان جدید عراق با صدور دعوت رسمی از سوی وی بعنوان رئیس جمهوری این کشور، تشکیل جلسه خواهد داد.
پرس شیعه   ۲ ساعت پیش    
دبیر کل سازمان ملل در پیامی تروریسم را مشکل فراگیر همه کشورهای جهان عنوان کرده است. به گزارش پرس شیعه به نقل از دیلی استار، آنتونیو گوترش دبیرکل سازمان ملل با انتشار پیامی به مناسبت روز جهانی قربانیان تروریسم ...
تهران پرس   ۳ ساعت پیش    
تهران- ایرنا- سفیرعراق در تهران در مورد سخنان حیدر العبادی که چندی پیش گفته بود به خاطر منافع ملت عراق ناگزیر به پیروی از تحریم ها علیه ایران است، گفت : رفتار یک کشور (آمریکا) نمی تواند تاثیری بر روابط بغداد و تهران بگذارد و ما هرگز ایران را در تحریم ها تنها نخواهیم گذاشت.
ایرنا   ۳ ساعت پیش    
تهران- ایرنا- سفیرعراق در تهران در مورد سخنان حیدر العبادی که چندی پیش گفته بود به خاطر منافع ملت عراق ناگزیر به پیروی از تحریم ها علیه ایران است، گفت : رفتار یک کشور (آمریکا) نمی تواند تاثیری بر روابط بغداد و تهران بگذارد و ما هرگز ایران را در تحریم ها تنها نخواهیم گذاشت.
تهران پرس   ۳ ساعت پیش    
بغداد – ایرنا – سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی النجباء گفت که آمریکا خواهان وجود دولتی ضعیف در عراق و باقیماندن نیروهایش دراین کشور است.
کرد پرس   ۳ ساعت پیش    
سرویس عراق و اقلیم کردستان - نماینده پیشین حزب دمکرات کردستان(پارتی) در مجلس عراق گفت: بازگشت اوضاع استان کرکوک بمانند گذشته یکی از شرط های همپیمانی کردها با ائتلاف های سیاسی در بغداد است.
ایرنا   ۴ ساعت پیش    
بغداد – ایرنا – با حکم دادگاه عالی قانون اساسی در تایید نتائج نهایی انتخابات پارلمانی 22 اردیبهشت ماه، عراق از دیروز یکشنبه (28 مردادماه 97) وارد محدودیت های زمانی برای تشکیل دولت جدید شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۵ ساعت پیش    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما ؛ به نقل از شبکه تلویزیونی العالم محافل و نیروهای سیاسی عراق با هرگونه حضور نیروهای خارجی در خاک این کشور به هر بهانه ای که باشد مخالفت کردند و آن را تعرّض به حاکمیت عراق دانستند. ...
کرد پرس   ۶ ساعت پیش    
سرویس عراق و اقلیم کردستان - سخنگوی ائتلاف بین المللی ضمن اعلام این که از طریق دولت مرکزی عراق با نیروهای کُرد تعامل می کنند، تاکید کرد که خلیفه خودخوانده داعش دیگر توان رهبری ندارد.
پرس شیعه   ۶ ساعت پیش    
یکی از رهبران ائتلاف دولت قانون عراق درباره امتیاز دادن به کردها و سنی ها از سوی محور فتح-دولت قانون یا سائرون-حکمت هشدار داد. به گزارش پرس شیعه به نقل از بغداد تودی ...
پرس شیعه   ۶ ساعت پیش    
یک منبع عراقی از ورود هیاتی از ائتلاف الفتح به اربیل و شروع رایزنی درباره تشکیل ائتلاف بزرگ پارلمانی خبر داد. به گزارش پرس شیعه به نقل از بغداد تودی، یک منبع عراقی از ورود هیاتی از ائتلاف الفتح به اربیل و شروع رایزنی درباره تشکیل ائتلاف بزرگ پارلمانی خبر داد. ...
ایرنا   ۷ ساعت پیش    
بغداد - ایرنا - سقوط یک فروند بالگرد ائتلاف نظامی موسوم به ائتلاف بین المللی مبارزه با داعش به سرکردگی آمریکا، سبب کشته شدن دست کم یک سرباز آمریکا شد.
جماران   ۸ ساعت پیش    
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران به نقل از سومریه نیوز، انتشار عکس های قدیمی از اندرو برونسون کشیش آمریکایی بازداشت شده در ترکیه، در حالی که در جریان لشکرکشی آمریکا به عراق شمش طلا در دست دارد، شخصیت واقعی این کشیش آمریکایی که واشنگتن اصرار بر آزادی اش دارد را فاش کرده است. ...
تهران پرس   ۸ ساعت پیش    
بغداد – ایرنا - رئیس مرکز مطالعات سیاسی نبض در عراق تاکید کرد که سیاست های آمریکا در سایه وجود ترامپ رئیس جمهور این کشور تو خالی، ابزاری کهنه و بی فایده است و به خود آمریکا ضربه می زند.
پرس شیعه   ۸ ساعت پیش    
منابع آمریکایی از کشته شدن یک نظامی این کشور در عراق بر اثر سقوط بالگرد خبر دادند. به گزارش پرس شیعه به نقل از بغداد تودی، منابع وابسته به ائتلاف آمریکایی از کشته شدن یک نظامی آمریکایی در عراق خبر دادند. ...
ایرنا   ۸ ساعت پیش    
بغداد – ایرنا - رئیس مرکز مطالعات سیاسی نبض در عراق تاکید کرد که سیاست های آمریکا در سایه وجود ترامپ رئیس جمهور این کشور تو خالی، ابزاری کهنه و بی فایده است و به خود آمریکا ضربه می زند.
کرد پرس   ۹ ساعت پیش    
سرویس عراق و اقلیم کردستان - عضو شورای رهبری اتحادیه میهنی کردستان (یکیتی) از شروط این اتحادیه برای پیوستن به ائتلاف های سیاسی در بغداد و مشارکت در دولت آینده عراق خبر داد.
افق نیوز   ۱۰ ساعت پیش    
السد قطر که از ستاره هایی همچون ژاوی، گابی، بغداد بونجاح و ... بهره می برد و برای حفظ روند دو پیروزی اخیرش که با زدن 16 گل و دریافت تنها یک گل همراه بود، تلاش می کرد نتوانست در نیمه اول برابر یاران طارمی گلی به ثمر رساند.
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش    
بغداد – ایرنا – سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی النجباء گفت که آمریکا خواهان وجود دولتی ضعیف در عراق و باقیماندن نیروهایش دراین کشور است.
سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی   ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۲:۱۳    
جمعی از علماء و روحانیون مسلمان عراق از دو مذهب شیعه و اهل سنت روز گذشته (28 مردادماه) در همایشی در بغداد ضمن اعلام همبستگی و همدلی با ملت مسلمان ایران، برای شکست تحریم های ضد ایرانی آمریکا، فراخوان عمومی دادند. ...
خط نیوز   ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۲:۱۰    
قدس آنلاین – وحید اکرمی: یکی از مسافران پرواز 5045 هواپیمایی ماهان ، از ماجرای عجیب و دلهره آور روز جمعه پرواز بغداد - مشهد پرده برداشت.
اکو فارس   ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۱:۴۸    
اکوفارس: بیست و نهم مرداد 1338، پیمان بغداد به دلیل خروج عراق از این پیمان به سازمان پیمان مرکزی، موسوم به سنتو تغییر نام داد و مرکز پیمان به آنکارا منتقل شد. از این تاریخ سازمان یاد شده با حضور کشورهای ایران، ترکیه
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۱:۳۰    
سفیر آمریکا در عراق که این روزها با شمار زیادی از چهره های سیاسی عراقی دیدار می کند شب گذشته با فواد معصوم رئیس جمهوری عراق در خصوص مسائل داخلی و سیاسی این کشور گفتگو کرد.
کرد پرس   ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۰:۴۹    
سرویس عراق و اقلیم کردستان - یکی از رهبران ائتلاف سائرون گفت: دیدار رهبر جریان صدر از بغداد به تشکیل فراکسیون بزرگتر شتاب خواهد بخشید.
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۰:۰۴    
علاوه بر رایزنی گروه های مختلف، فرمانده سپاه قدس ایران در عراق حضور دارد و از سوی دیگر، نماینده آمریکا هم در بغداد حاضر شده که بسیاری از طیف های سنی، شیعه و کردهای عراق به دیدار نماینده و سفیر آمریکا در بغداد رفته اند که نشان از اهمیت موضوع دارد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۰۹:۳۵    
نیمه شبی در اردیبهشت سال 59 شمسی ، خانه مرحوم شهید آیة الله انصاری به محاصره در آمده و سپس ایشان را مستقیما به بغداد بردند.
کرد پرس   ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۰۹:۳۴    
سرویس جهان- همزمان با بهبود روابط میان دولت بغداد و دولت اقلیم کردستان عراق، احتمال بازگشت نیروهای پیشمرگ به کرکوک، باعث نگرانی و اضطراب برخی گروه ها شده است.
خرداد نیوز   ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۰۹:۳۰    
خرداد و به نقل از به نقل از العالم ، یکشنبه شب سید مقتدا صدر رهبر معنوی ائتلاف سائرون، سید عمار حکیم (ائتلاف حکمت)، حیدرالعبادی (ائتلاف النصر)، صالح المطلک (ائتلاف تحالف القوی) و تعداد دیگری از رهبران سیاسی عراق در هتل بابل در مرکز بغداد گردهم آمدند تا تشکیل فراکسیون اکثریت را اعلام کنند اما این ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۰۹:۲۶    
رئیس جمهور عراق بار دیگر مخالفت خود با تحریم آمریکا علیه ایران را ابراز و تأکید کرد که ایران با دیپلماسی خود قادر است از شدت تحریم های آمریکا بکاهد.