شنبه ۰۹ فروردینساعت ۱۵:۲۱Mar 2020 28

جدیدترین‌های «لغزندگی»

 
ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - رییس مرکز مدیریت های راهداری، حمل و نقل جاده های کردستان گفت: برا اثر بارش باران جاده های این استان لغزندگی است و توصیه می کنیم رانندگان هنگام تردد در این محورها جوانب احتیاط را رعایت کرده با سرعت مطمئن رانندگی کنند.
خبر خودرو   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۲۰:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه خراسان رضوی گفت: مه گرفتگی در جاده های کوهستانی استان گزارش شده است. سرهنگ هادی امیدوار در گفت وگو با ایسنا از باز بودن تمامی محورهای جاده ای این استان خبر داد و در خصوص آخرین وضعیت جاده های خراسان رضوی، اظهار کرد: در اکثر راه های مواصلاتی بارش باران و لغزندگی سطح جاده ها را داریم ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۱:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس گروه پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان شرقی گفت: آسمان این استان تا پایان هفته ابری همراه با غبار و مه رقیق و در برخی نواحی بارش باران است.
پلیس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها –لرستان - فرمانده انتظامی استان از بارش برف در "الیگودرز" خبر داد و گفت: سطح جاده ها لغزنده بوده و تردد خودروها به کندی صورت می گیرد و وضعیت جوی مه آلود و با کاهش دید همراه است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۰:۰۸    
مشهد- ایرنا- رئیس مرکز مدیریت راههای اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی گفت: بارش باران و برف و وقوع پدیده مه گرفتگی موجب لغزندگی سطح جاده و کاهش دید افقی رانندگان در محورهای این استان شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۰:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی خراسان رضوی گفت: در حال حاضر در جاده های کوهستانی این استان بارش برف و لغزندگی سطح جاده گزارش شده است.
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۲۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
سرهنگ نصرالله بیگلری دوشنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به بارش باران و وزش باد شدید در برخی محورهای استان افزود: با وجود بارش ها، تمامی محورهای استان باز است اما با توجه به پایان دور اول سفرهای نوروزی و لغزندگی جاده ها ...
برترین ها / شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۳:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا: شدت بارش ها امروز در استان های مازندران، گلستان، خراسان شمالی، خراسان رضوی، شمال خراسان جنوبی، سمنان، نیمه جنوبی سیستان و بلوچستان و شمال شرق اصفهان خواهد بود. ...
روزنامه همدان پیام   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۳:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
جاده های همدان به دلیل بارش برف و یخبندان لغزنده می باشد. رئیس پلیس راه استان همدان با اعلام این خبر گفت: در ورودی و خروجی استان کاهش تردد 51 درصدی را شاهد هستیم ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
محورهای مواصلاتی استان اصفهان ، بر اثر بارش برف و باران لغزنده شده است .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۱:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
رییس پلیس راه استان همدان گفت : همه محور های ارتباطی استان همدان لغزنده است و تردد به کندی در آن ها ادامه دارد و فقط محور همدان به تویسرکان از مسیر گنجنامه مسدود است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه جنوب استان سیستان و بلوچستان از بارش باران و لغزندگی در تمامی محور های جنوب استان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۱:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
ساری- ایرنا - رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مازندران اعلام کرد که به علت ریزش برف سنگین و کولاک محور هراز و کیاسر مسدود شد و محورهای کندوان و فیروزکوه هم به خاطر لغزندگی سطح جاده تردد فقط با زنجیر چرخ امکانپذیر است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۰:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه استان سمنان: جاده های استان در اکثر محورها به علت بارندگی لغزنده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۰۹:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
کارشناسان هواشناسی برای 24 ساعت آینده بارش شدید باران ، آبگرفتگی و لغزندگی معابر را پیش بینی کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۰۸:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای خراسان رضوی گفت: علاوه بر وجود پدیده مه گرفتگی، بارش باران از صبح امروز دوشنبه موجب لغزندگی سطح جاده ها در شهرستانهای نیمه شمالی استان شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۰۸:۴۵    
باران و مه در محور های خراسان رضوی موجب لغزندگی معابر و کاهش دید شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۰۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون هواشناسی مازندران با بیان اینکه شاهد تشدید بارش ها در آسمان استان هستیم، گفت: با توجه به بارش برف در ارتفاعات کاهش دید، لغزندگی و اختلال در تردد جاده ای و همچنین ریزش سنگ و رانش زمین پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۱۳:۳۶    
اصفهان- ایرنا - رییس پلیس راه استان اصفهان گفت: رانندگان به خاطر لغزندگی جاده های مناطق غربی و جنوبی استان در پی ادامه بارش های جوی از شبانه روز گذشته تا امروز یکشنبه با احتیاط برانند.
موج   ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۱۳:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
رییس مرکز مدیریت راه ها ی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان از لغزندگی محورهای مواصلاتی استان اصفهان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۱۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
برخی از محور های مواصلاتی استان اصفهان هم اکنون بر اثر بارش باران و برف لغزنده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۱۰:۱۰    
تمامی محورهای مواصلاتی استان چهارمحال و بختیاری لغزنده است.
برترین ها / شمال نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۰۲ - ۲۱:۲۴   + ۱۵ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: محمدرضا رحمان نیا در گفت وگویی با اشاره به نفوذ سامانه سرد و بارشی به استان اظهار داشت: از اواخر دیروز با نفوذ سامانه بارشی به استان دمای هوا در گلستان 6 تا 8 درجه سلسیوس کاهش یافته و بارش باران و برف بیشتر استان را فرا گرفته است. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۲ - ۲۲:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی با صدور اخطاریه ای با اشاره به تقویت و تشدید فعالیت سامانه بارشی بر روی استان در چهار روز آینده نسبت آبگرفتگی معابر شهری، سیلاب، اختلال در سیستم حمل ونقل، لغزندگی در جاده های کوهستانی، کولاک برف، تشکیل مه و کاهش میدان دید و همچنین کاهش محسوس دما ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۲ - ۲۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - رییس پلیس راه قزوین از لغزنده بودن سطح راه های استان خبر داد و گفت: به دلیل بارش باران و لغزندگی جاده ها رانندگان باید با احتیاط بیشتری سفر کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۱/۰۲ - ۱۲:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
بارش باران در استان فارس سبب لغزندگی برخی از جاده ها شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۱/۰۲ - ۱۱:۴۵    
باران همه جاده های استان زنجان را لغزنده کرده است .
کرد پرس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۱ - ۲۱:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
محمد خسروی در گفت وگو با خبرنگار کردپرس افزود: بر اساس بررسی نقشه های هواشناسی، بتدریج از اواخر وقت امروز جمعه تا روز یکشنبه، سامانه ای بارشی جو منطقه را تحت تاثیر قرار داده، ضمن کاهش دمای روزانه در بعضی ساعات سبب بارندگی، گاهی رعدوبرق و وزش باد نسبتاً شدید ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۱ - ۱۳:۴۲   + ۱۱ سایت دیگر  
هواشناسی بوشهر دباره وقوع صاعقه، آبگرفتگی معابر شهری، سیلابی شدن مسیل ها و لغزندگی جاده ها هشدار داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۱۹:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی گفت: بارش باران طی روز پنجشنبه در برخی شهرستانهای شمالی استان موجب لغزندگی سطح جاده ها در این مناطق شده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۲۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- سرپرست راهداری و حمل و نقل جاده ای چهارمحال و بختیاری گفت: بارش برف و باران ،تردد در برخی از محورهای مواصلاتی استان را با لغزندگی مواجه کرده است و این تردد در گردنه ها با زنجیرچرخ امکانپذیر است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۲۰:۲۷    
ایسنا/چهارمحال و بختیاری رئیس پلیس راه چهارمحال و بختیاری از لغزندگی تمامی محورهای استان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۷:۳۵    
تمامی محورهای مواصلاتی استان چهارمحال و بختیاری لغزنده است.
مرور نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۷:۰۴   + ۱۰ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی در اطلاعیه ای اعلام کرد: بالا آمدن سطح آب رودخانه ها و مسیل ها، صاعقه در مناطق مرتفع، احتمال تگرگ دراستان های جنوبی و جنوب شرق کشور، لغزندگی و کاهش دید در جاده ها و گردنه های برف گیر پیش بینی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۷:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مسئول مرکز مدیریت راه های استان زنجان، از بارش باران در محورهای مواصلاتی استان خبر داد.
موج   ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۶:۴۲    
سازمان هواشناسی در اطلاعیه ای اعلام کرد: بالا آمدن سطح آب رودخانه ها و مسیل ها، صاعقه در مناطق مرتفع، احتمال تگرگ دراستان های جنوبی و جنوب شرق کشور، لغزندگی و کاهش دید در جاده ها و گردنه های برف گیر پیش بینی می شود.
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی استان قزوین گفت: با فعالیت سامانه بارشی از بعداز ظهر امروز استان قزوین با بارش پراکنده باران همراه است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۴ - ۰۹:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - رییس مرکز مدیریت راه های راهداری، حمل و نقل جاده ای کردستان گفت: بارش باران موجب لغزندگی سطح جاده های برون شهری این استان شده بنابراین برای پیشگیری از وقوع تصادفات، رعایت احتیاط و فاصله طولی در ترددها از سوی رانندگان ضروری است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۳ - ۱۱:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - اخطاریه سازمان هواشناسی نشان می دهد که با تشدید فعالیت سامانه بارشی احتمال سیلاب، بالا آمدن آب رودخانه ها، آب گرفتگی معابر شهری و اختلال تردد در جاده های مواصلاتی، لغزندگی جاده های کوهستانی، احتمال بارش تگرگ در مناطق مستعد ...
میزان   ۱۳۹۸/۱۲/۲۳ - ۰۹:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- بر اساس آخرین اخطاریه سازمان هواشناسی، در استان های خوزستان، لرستان، چهارمحال و بختیاری و غرب اصفهان، احتمال وقوع سیلاب، آبگرفتگی، اخلال در تردد در جاده های مواصلاتی، لغزندگی جاده های کوهستانی، بارش تگرگ و صاعقه پیش بینی شده است. تاریخ انتشار: 09:54 - 23 اسفند 1398 ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۲/۲۲ - ۱۱:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل هواشناسی لرستان با اشاره به ورود سامانه بارشی به آسمان استان گفت: بارش سبب آبگرفتی معابر، سیلابی شدن مسیل ها، لغزندگی سطح جاده و اختلال در تردد محورهای مواصلاتی می شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۱۷ - ۱۵:۴۶   + ۳۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- بر اساس پیش بینی سازمان هواشناسی، از امروز شنبه 17 اسفندماه با فعالیت سامانه بارشی در کشور شاهد لغزندگی جاده ای، بارش برف در مناطق کوهستانی و اختلال در تردد جاده های مواصلاتی در بخش هایی از کشور خواهیم بود؛ بنابراین رانندگان مراقب باشند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۱۷ - ۰۹:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - رییس مرکز مدیریت های راهداری، حمل و نقل جاده های کردستان گفت: بارش باران با فرا گرفتن جاده های این استان موجب لغزندگی خودروها شده است.
شعار سال   ۱۳۹۸/۱۲/۱۴ - ۲۳:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
منتخب مردم تهران در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: مبارزه با فساد منوط به این است که لغزندگی های مجلس را اصلاح کنیم و اگر امروز شاهدیم که یک سوم از نمایندگان مجلس در یک دوره به دلیل مسائل اقتصادی و مالی از صلاحیت نمایندگی می افتند متاثر از همین سازوکار ها و فرآیند های مجلس است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۱۴ - ۲۱:۰۶    
رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی خراسان رضوی، گفت: با توجه به شرایط جوی و لغزندگی راه مردم ترجیحاً از سفر خودداری کرده و در صورت لزوم قبل از حرکت وضعیت راه را از تلفن 141 مرکز مدیریت راه ها و 110 مرکز فوریت های پلیس استعلام بگیرند و با احتیاط کامل حرکت کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۲/۱۴ - ۱۹:۳۱    
پلیس راه خراسان جنوبی درخصوص لغزندگی جاده در گردنه خونیک محور قاین - بیرجند هشدار داد.
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۱۴ - ۱۵:۱۲   + ۳۷ سایت دیگر  
ایسنا: براساس اعلام سازمان هواشناسی بارش باران، در نواحی جنوبی همراه با رعد و برق و در مناطق مرتفع بارش برف، شنبه (17 اسفندماه) در استان های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، زنجان، کردستان، کرمانشاه، همدان، قزوین، لرستان، مرکزی، شمال چهار محال و بختیاری ...
الف   ۱۳۹۸/۱۲/۱۴ - ۰۱:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
منتخب مردم در مجلس یازدهم گفت: اینکه یک سوم نمایندگان به خاطر مصادیقی از فساد می افتند نشان می دهد باید مجلس را از لغزندگی ها پاک کرد و اصلاح آیین نامه داخلی و فرآیند های مجلس اولویت اولویت ها است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۱۴ - ۰۰:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی گفت: بارش برف و پدیده مه گرفتگی در بیشتر جاده های اصلی خراسان رضوی علاوه بر لغزندگی سطح جاده ها موجب کاهش دید افقی رانندگان شده است.