یکشنبه ۰۴ اسفندساعت ۱۱:۰۸Feb 2020 23

جدیدترین‌های «بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس»

ایرنا   ۱ ساعت پیش    
اراک - ایرنا - مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان مرکزی بر اختصاص اعتبار برای تکمیل باغ موزه دفاع مقدس شهر اراک تاکید کرد و گفت: این طرح بیش از 77 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
جماران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۱:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
در آیین تشییع پیکر این شهید والامقام که از مقابل مسجد انقلاب شهر بجنورد تا میدان کارگر این شهر انجام شد، شمار زیادی از مسوولان دستگاه های اجرایی، فرماندهان نظامی و انتظامی، روحانیان، خانواده معظم شهدا و ایثارگران و سایر اقشار جامعه حضور داشتند. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۵:۳۶    
مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس آذربایجان غربی گفت: مجلس در راس امور است به شرطی که امثال مدرس ها به مجلس راه یابند چرا که در آن صورت بسیاری از مشکلات کشور حل می شود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۱:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس در اطلاعیه ای، جهاد همه جانبه برای تحقق راهبرد ایران قوی و ارتقای قدرت بازدارندگی دفاعی را از درس های الهام بخش دفاع مقدس در شرایط خطیر کنونی، تقابل راهبردی انقلاب اسلامی و ملت ایران با نظام سلطه و صهیونیسم برشمرد.
ایثار   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۰:۴۰    
معاون فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان به همراه مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس با حضور در منزل شهیدان ابوالحسنی،با خانواده معظم این شهدا دیدار کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۵:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
سردار بهمن کارگر رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس از افتتاح پنج موزه در سال 1399 خبر داد.
بسیج   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۱:۵۹    
مدیر کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خراسان رضوی تاکید کرد: : مردم باید ابتدای شاخص ها را شناسایی کرده و پس از آن با تطبیق افراد با شاخص ها نماینده موردنظر خود را انتخاب کنند.
بسیج   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۲۳:۱۳    
با حکم رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس کشور،محمدحسین فولادی به عنوان مدیرکل حفظ آثار و ارزش های دفاع مقدس استان ایلام منصوب شد.
موج   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۹:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
هشتمین جلسه هیات امنای بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس با حضور سردار سرلشکر محمد باقری رییس ستاد کل نیروهای مسلح و جمعی از مقامات لشکری و کشوری در سالن قصر شیرین موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۵:۰۱    
سرلشکر باقری، رئیس ستادکل نیروهای مسلح در حاشیه برگزاری هشتمین جلسه هیات امنای بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس در خصوص کلیات مصوبات این جلسه توضیحاتی ارائه و بر لزوم توسعه و خلق آثار هنری و مکتوب دفاع مقدس تاکید کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۴:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
عبدالعلی علی عسگری، رئیس سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران در حاشیه برگزاری هشتمین جلسه هیات امنای بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس از ساخت و تولید مستندی ماندگار از وقایع دفاع مقدس با همکاری بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خبر داد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۴:۵۲    
هشتمین جلسه هیأت امنای بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس در مرکز همایش های موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۴:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
اظهارات سعید نمکی، وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی مبنی بر مصوبات هشتمین جلسه هیات امنای بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس را در ادامه مشاهده می کنید.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۴:۳۱    
هشتمین جلسه هیأت امنای بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس در مرکز همایش های موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار شد.
حوزه   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۴:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
حوزه/ رئیس ستاد کل نیروهای مسلح از تولید مستندی فاخر به منظور معرفی دفاع مقدس در سال آتی خبر داد و گفت: طی سال آینده 10 مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس در مناطق مختلف کشور افتتاح خواهد شد.
حوزه   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۴:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
حوزه/ علی عسکری از عزم جدی رسانه ملی برای برگزاری انتخابات پرشور مجلس در دوم اسفند خبر داد و گفت: همه باید در انتخابات شرکت کنند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
هشتمین جلسه هیأت امنای بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس با حضور مقامات عالی رتبه لشکری و کشوری برگزار شد.
موج   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۱:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: می خواهیم مستند ماندگار و طولانی در رابطه با دفاع مقدس را در صدا و سیما و با مشارکت بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس تهیه کنیم.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
در هشتمین جلسه هیئت امنای بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس مصوب شد مستند 100 قسمتی دفاع مقدس توسط سازمان صدا و سیما و با همکاری بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس ساخته شود.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۱:۱۴   + ۱۱ سایت دیگر  
رییس ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به تصمیم گیری در مورد ساخت یک مستند ماندگار در دفاع مقدس گفت: این مستند به عنوان یک سند تمام کننده و حرف آخر در دفاع مقدس است که بر اساس 56 پروژه پژوهشی ظرف 13 سال در مجموعه نیروهای مسلح با نگاه به همه صنوف تدوین شده است ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۰۹:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
هشتمین جلسه هیأت امنای بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس به ریاست رئیس ستاد کل نیرو های مسلح و با حضور جمعی از مقامات عالی رتبه لشکری و کشوری برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۴:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
ایرنا- کرمانشاه- جشنواره اسوه های صبر و مقاومت به منظور تجلیل از مادران، همسران و فرزندان شهدا و ایثارگران کرمانشاه روز شنبه در سرسرای همایش های اداره کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان برگزار شد.(عکاس:عباداله آذرگون)
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۰۹:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
رشت- لبخند به روایت زخم نوشته جمشید عباسی شنبه بازاری به اهتمام بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس منتشر شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۹:۳۷    
نمایش دست هایت کو ممحسن در سی و هشتمین جشنواره تئاتر فجر جایزه ویژه بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس را گرفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۴:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
یادواره 13شهید طلبه و روحانی زاهدان امروز در بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس سیستان و بلوچستان برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۳:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس اصفهان گفت: مردم نامزدهای انتخاباتی مجلس شورای اسلامی را برگزینند که پای حل مشکلات می ایستند و برای حل معضلات تلاش می کنند.
بسیج   ۱۳۹۸/۱۱/۲۲ - ۰۹:۴۷    
همزمان با دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه دانشجویی، مسئولین بنیاد شهید شهرکرد و هیئت همراه با خانواده معظم شهدای روستای اسدآباد دیدار کردند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۲۳:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
سیدمحمد ستوده رییس سازمان امور موزه ها و یادمان های دفاع مقدس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس امروز از مرکز فرهنگی دفاع مقدس قم بازدید کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۱۴:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام محمدیاری پیش از ظهر امروز (یکشنبه) از سازمان اسناد و مدارک دفاع مقدس بازدید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۱۳:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
جمعی از مدیران صداوسیما، بنیاد شهید و امور ایثارگران، فرهنگ و ارشاد اسلامی و بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس امروز با خانواده 2 شهید در رشت دیدار کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۱۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
یادواره شهدای ارتش امروز در بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس درسنندج برگزار شد .
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۰۹:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس در اطلاعیه ای نوشت: 22 بهمن ماه مناسبت و فرصت مبارک و مغتنمی در تجلی انقلاب متکی به مردم، ثروت عظیم و ذخیره بزرگ در اتحاد و همدلی، حضوری آگاهانه و مشتاقانه در بیعت مجدد با آرمان های انقلاب اسلامی ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۱۳:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس با گرامیداشت بیستم بهمن ، سالروز عملیات غرور آفرین و منحصر به فرد والفجر 8 در سال 1364، قدرت افزایی دفاعی را مظهر عینی راهبرد قوی شدن و ضامن بازدارندگی و استیصال دشمن دربرابر ملت ایران و موجب امنیت پایدار ملی کشور دانست.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ - ۲۳:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس در بیانیه ای با گرامی داشت سالروز بیعت تاریخی و افتخار آمیز کارکنان نیروی هوایی ارتش با حضرت امام خمینی (ره)، 19 بهمن ماه را یادآور حماسه ای عظیم و تاریخی که نمایانگر جلوه ای از ارتش مکتبی و انقلابی است، دانست.
بسیج   ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ - ۱۴:۳۴    
رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس از ساخت مستندهایی با عنوان رشادت های رزمندگان جبهه های مقاومت خبرداد و گفت: قرار است این آثار در موزه های دفاع مقدس به نمایش گذاشته شود.
بسیج   ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ - ۱۴:۳۴    
بعد از گذشت 22 سال پر فراز و نشیب برای کمیته جستجوی مفقودین جهت تشیع و تدفین بیش از 9 هزار شهید گمنام در سراسر کشور، مسئولیت این امر به بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس واگذار شد.
بسیج   ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ - ۱۴:۳۴    
رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس گفت: دفاع مقدس به واقع سربلندی ملت ایران را در پی داشت و تمام محاسبات جهان استکبار را بر هم زد.
بسیج   ۱۳۹۸/۱۱/۱۷ - ۱۰:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس کهگیلویه و بویراحمد گفت: جشنواره صبر و مقاومت در استان برگزار می شود.
ایثار   ۱۳۹۸/۱۱/۱۷ - ۰۹:۴۸    
مدیر کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان آذربایجان شرقی در دیدار با خانواده شهید گفت: شهدا با ایثارخود درس دلداده گی و شهادت را به ما اموختند
شبستان   ۱۳۹۸/۱۱/۱۷ - ۰۸:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خراسان شمالی از چاپ سالانه 50جلد کتاب در حوزه نشر ارزش های نظام و انقلاب خبر داد.
ایثار   ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ - ۲۳:۲۴    
مدیر کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس در یادواره شهدا دانش آموز و دانشجو شهرستان ملکان تاکید کرد: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت کمتر از شهادت نیست
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ - ۱۵:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
جانشین رییس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس گفت: در یک ماه اخیر حوادثی از جمله شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی، حضور میلیونی مردم در مراسم تشییع آن سردار گرانقدر، حمله موشکی به پایگاه های آمریکایی، اقامه نماز جمعه به امامت حضرت امام خامنه ای، نشان از عظمت ایران اسلامی ما بود.
بسیج   ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۱۶:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس گیلان با اشاره به اینکه در یکی از مواد قانون برنامه ششم توسعه بر اهمیت همکاری دستگاه های دولتی جهت ساخت موزه های دفاع مقدس تأکید شده است ابراز داشت ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ - ۱۴:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
ایلام- ایرنا - شهردار ایلام گفت: سینمای روباز در محوطه بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس و جنب پارک معلم شهر ایلام ایجاد می شود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ - ۱۱:۴۲    
رئیس سازمان پیشکسوتان جهاد و مقاومت و مسئول تشکل های مردم نهاد بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس از اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خوزستان بازدید کردند.
روزنامه اصفهان زیبا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ - ۰۹:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
سردار سرتیپ بسیجی بهمن کارگر ، رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس در نوزدهمین جلسه شورای عالی هماهنگی بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس که در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار شد، با اشاره به اهمیت نشر و ترویج ارزش های دفاع مقدس ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۱/۱۳ - ۱۷:۴۰    
در نشست شورای هماهنگی بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس اعلام شد این موزه دهه فجر امسال به بهره برداری می رسد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۱۱/۱۳ - ۱۱:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
سخنرانی امیر سرتیپ دوم محمد فهمیده قاسم زاده، جانشین رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس در جشنواره حضرت علی اکبر (ع) را در ادامه مشاهده می کنید.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۱۱/۱۳ - ۱۰:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
جانشین رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس گفت: فرهنگ جهاد و مقاومت پس از دفاع مقدس در تاریخ کشور ما برای همیشه ماندگار ماند و امروز ایستادگی و جهاد به یک فرهنگ در محور مقاومت تبدیل شده است.