سه شنبه ۳۱ اردیبهشتساعت ۱۷:۱۱May 2019 21

جدیدترین‌های «حزب الله»

شخصیت های صهیونیستی اعتراف کردند که حزب الله بسیار خود را توسعه و ارتقا داده و به خوبی آماده شده و به یک بازیگر منطقه ای مهم تبدیل شده است.
رسانه های رژیم صهیونیستی اذعان می کنند حزب الله لبنان توانسته است با این رژیم به توازن راهبردی برسد.
باشگاه خبرنگاران   ۴ ساعت پیش    
معاون دبیرکل حزب الله لبنان در سخنانی هشدار داد در صورت افزایش تنش در منطقه، مسئولیت آن با آمریکا و رژیم صهیونیستی خواهد بود.
معاون حزب الله در گفت وگویی با نماینده دبیرکل سازمان ملل، تأکید کرد که زبان آمریکا و رژیم صهیونیستی زبان تهدید و زور است و این دو عامل تنش های منطقه هستند.
عصر ایران   ۶ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
نمایندگان آمریکا در پیام مذکور علاوه بر درخواست حضور نیروهای آمریکایی در سوریه از ترامپ خواستند ایران و روسیه و حزب الله لبنان را به خاطر فعالیت آن ها در سوریه بیش از پیش تحت فشار قرار دهد.
خبرگزاری مهر   ۶ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
معاون دبیرکل حزب الله لبنان اعلام کرد که آمریکا و رژیم صهیونیستی مسئول تشدید تنش ها در خاورمیانه هستند.
شبستان   ۷ ساعت پیش    
مسئول کانون فرهنگی هنری حزب الله شهر بلداجی گفت: نشست های تخصصی نماز، تعالی فرهنگ به میزبانی ستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد استان و با همکاری ستاد اقامه در کانون فرهنگی هنری حزب الله بلداجی برگزار شده است.
ایسنا   ۹ ساعت پیش   + ۲۲ سایت دیگر  
معاون دبیرکل حزب الله لبنان در دیدار با نماینده شخصی دبیرکل سازمان ملل در این کشور اظهار کرد، آمریکا و رژیم صهیونیستی هر دو مسؤول تنش و بحران در منطقه هستند و زبانی که این جبهه به کار می برد زبان تهدید و جنگ است.
ایرنا   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
بیروت- ایرنا- شیخ نعیم قاسم معاون دبیرکل جنبش حزب الله لبنان تاکید کرد که امریکا و اسرائیل منطقه را به سوی چالش و افزایش درگیری سوق می دهند.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۶:۰۳    
قناعتی گفت: جنگ لبنان و سوریه برای قطع رابطه حزب الله و ایران بود، آنها در جنگ های 33 روزه به 2 روزه غزه رسیدند و شکست خوردند آنها می خواستند دست حمایتی ایران را قطع کنند و این دست در سوریه بود و به همین سوریه حمله کردند.
فرتاک نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۵:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
قلم رصاص در این قسمت در بررسی موضوعات مطبوعات عربی و غربی در روزهای اخیر به موضوع حملات رسانه ای علیه ایران و محور مقاومت خصوصاً حزب الله لبنان می پردازد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۵:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
مرکز مشورتی مطالعات و اسناد حزب الله نشریه رویکردهای راهبردی خاورمیانه در سال 2019 م را 70 صفحه در بیروت منتشر کرد. در این گزارش از بهار عربی تازه ای صحبت به میان آمده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۴:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
سریال نوای خوشه ها به کارگردانی محمد قاف سوری و با درونمایه تقویت جایگاه مقاومت و تبیین مشروعیت آن این روزها از شبکه 2 در حال پخش است.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۰۹:۵۱    
الجزایری گفت: ورود ناوهای آمریکایی به خلیج فارس و لفاظی های مقامات این کشور علیه ایران نشان دهنده این است که آمریکایی ها بلد نیستند از تاریخ عبرت بگیرند.
برترین ها / عصر خبر   ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۰۹:۳۵   + ۳۹ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: یک مقام در وزارت خارجه آمریکا در گفت وگو با شبکه اسکای نیوز تأیید کرد که یک موشک به منطقه "الخضراء" در نزدیکی سفارت آمریکا در بغداد اصابت کرد اما هیچ گونه آسیبی به همراه نداشت. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۰۹:۲۱    
تحلیلگر نظامی صهیونیست: فکر نمی کنم اسرائیل حاضر به پذیرفتن جنگ جدید با حزب الله باشد؛ با توجه به توان حزب الله، چنین جنگی، ویرانگر خواهد بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۰۴:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی کتائب حزب الله عراق در نخستین واکنش رسمی گروه های عراقی به انفجار در منطقه سبز بغداد، این حمله موشکی را ناموجه و مغایر با منافع ملی عراق دانست.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۶:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی گردان های حزب الله عراق در واکنش به عذرخواهی آمریکا در پی کشتن یکی از نیروهای پلیس فدرال این کشور اظهار داشت که عاملان این جنایت باید طبق قانون عراق محاکمه شوند و واشنگتن نیز باید غرامت این جنایت را بپردازد.
ابنا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۵:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
پژوهشگر علوم سیاسی اظهار داشت: یکی از بینش های اعتقادی جریان حزب الله این است که رستگاری و پیروزی در انتهای کار ازآنِ حزب الله است.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۱:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
سیدصادق حسینی در روزنامه اعتماد نوشت: رزمنده حزب الله، پرچم شان را در پایگاه اسراییل در جنوب لبنان به اهتزاز درآورد، سلام نظامی داد و فریاد زد: الله اکبر! لبیک یا نصرالله! پخش این فیلم و عملیات های بعدی از تلویزیون المنار به ویژه فیلم عملیات طلوسه که سربازان اسراییلی به اسارت درآمدند ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۰۸:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
یک کارشناس مسائل غرب آسیا با اشاره به سفر دستیار وزیر خارجه آمریکا به لبنان و بحث پیرامون موضوع حزب الله گفت: اسرائیل در مورد لبنان به شدت نگران نفوذ حزب الله است و وزیر خارجه بی تجربه آمریکا نیز صرفا آنچه رژیم صهیونیستی به او دیکته می کند را اجرا می کند.
اعتدال   ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۰۸:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
در نهایت در سال 1394 عامل انفجار ظهران پس از بیست سال و در لبنان دستگیر شد. وی بعد از دستگیری در بیروت به ریاض انتقال داده شد. به نوشته روزنامه شرق الاوسط این شخص احمد المغسیل نام دارد، رهبر حزب الله حجاز است و در انفجار برج الخبر در سال 1996 دست داشته است ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۵:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
سفیر فرانسه در لبنان با اشاره به ادامه حمایت های مالی از لبنان در صورت تصویب بودجه ای شفاف تاکید کرد، پاریس با شاخه سیاسی حزب الله و نه شاخه نظامی آن روابط جدی دارد.
تدبیر و امید   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۵:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
سفیر فرانسه در بیروت گفت: ما و شرکای اروپایی مان همزمان که به ایران پیام می فرستادیم به حزب الله لبنان نیز می فرستادیم و به آنها گفتیم که شما با ایران ارتباط دارید و خطر وضعیت کنونی را درک می کنید.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۲:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
سفیر فرانسه در بیروت در مصاحبه با یک روزنامه سعودی تأکید کرد این کشور میان شاخه نظامی حزب الله و شاخه سیاسی آن تفاوت قائل است و درباره تنش های اخیر میان ایران و آمریکا، با شاخه سیاسی حزب الله صحبت کرده است.
قدس آنلاین   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۱:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
براساس آموزههای نظریه رئالیسم در سیاست بین الملل؛ دولتها مهمترین بازیگران نظام بین الملل هستند . گزارهای که این روزها نقیض آن در منطقه غرب آسیا بخوبی قابل مشاهده است؛ جایی که حزب الله لبنان به عنوان یک بازیگر غیر دولتیNon Actor Governmental سال هاست که دست بالا را در تحولات سیاسی و امنیتی دارد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۰:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
بغداد – ایرنا – فرمانده ارشد الحشد الشعبی و عضو دفتر سیاسی کتائب حزب الله عراق، تهدیدات و فشارهای اخیر آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران را نشان دهنده حماقت های جدید آمریکا در منطقه دانست.
روزنامه اصفهان زیبا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۰۹:۱۱    
پس از آنکه در 25 اردیبهشت 1377، عده ای برای طرفداری از آیت الله منتظری از مردم اصفهان و نجف آباد برای تجمع در نماز جمعه دعوت کرده و این اقدام آنها با واکنش مقام معظم رهبری و پیام ایشان به مردم این دو شهر مبنی بر حضور در نماز جمعه در جهت برهم خوردن برنامه ریزی های این افراد روبه رو شد ...
جماران   ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۲۲:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش جماران؛ عطاالله مهاجرانی در حساب توییتری خود نوشت: برای سمیناری کویت رفته بودم. با دکتر عبدالله نفیسی در خانه اش دیدار کردم. او موضعی ضد ایران، ضد شیعه، ضد انقلاب اسلامی و حزب الله دارد! ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۹:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
معاون رئیس شورای اجرایی حزب الله لبنان تصریح کرد دست داشتن رژیم صهیونیستی در عملیات انفجار کشتی ها در بندر الفجیره(امارات) بعید نیست، چرا که این رژیم منفعت زیادی از آن می برد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۵:۳۵    
آیت الله طباطبایی :حزب الله در برابر مفاسد کوتاه نمی آید و مقاوم ایستاده است.
صاحب نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۵:۱۲    
صد و هشتاد و سومین هفته نامه خط حزب الله با عنوان اراده ی ما قوی تر است منتشر شد.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۲:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
خبرآنلاین: نشریه خط حزب الله در یکصد و هشتاد وچهارمین شماره خود در بخش خاطرات رهبری، خاطره ای از رهبر انقلاب منتشر کرده که به شرح زیر است. وقتی در مشهد بودم، نام امام خمینی(ره( را شنیدم. ایشان آن زمان به "حاج آقا روح الله" معروف بودند و شهرت ایشان در میان طلاب، به خاطر جدیت در تدریس بود ...
شفقنا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۰۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- دادگاهی در امارات متحده عربی، 4 نفر را به اتهام ارتباط با حزب الله لبنان به حبس ابد محکوم کرد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از روسیا الیوم، دادگاه استیناف فدرال ابوظبی در جلسه روز گذشته 4 نفر را که دارای تابعیت های عربی هستند ...
مصداق   ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۰۵:۰۱    
پایگاه تحلیلی مصداق/ س : بسم الله الرحمن الرحیم . جناب آقای خامنه ای ! همان طور که شما امروز شاهد هستید اخیرا عده ای از مردم حزب الله برای جلوگیری از شیوع فساد و فحشا در جامعه اقدام به تظاهرات خیابانی و راهپیمایی کردند ، لذا ما امروز خدمت شما آمدیم تا در این رابطه نظرتان را جویا شویم. ...
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۰۰:۲۰   + ۳۶ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- صد و هشتاد و سومین هفته نامه خط حزب الله با عنوان اراده ی ما قوی تر است منتشر شد.
تهران پرس   ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۳:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تهران پرس، دیوید سترفیلد دستیار وزیر خارجه آمریکا در امور خاور نزدیک بار دیگر به لبنان سفر کرده و سه شنبه شب (14 می) با سعد الحریری نخست وزیر این کشور دیدار کرد. ...
شبستان   ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۰:۴۸    
مسئول کانون فرهنگی هنری حزب الله مسجد امام موسی کاظم (ع) شهر بلداجی از برگزاری کلاس های آموزشی قرآن کریم ویژه کودکان به همت کانون حزب الله خبر داد و گفت: کلاس های قرآن ویژه کودکان با هدف آموزش نحوه صحیح قرائت و حفظ سوره های قرآن برگزار می شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۰۷:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
بیروت- ایرنا- شیخ نعیم قاسم معاون دبیرکل حزب الله لبنان سه شنبه شب گفت: آمریکا دیر یا زود کشورهای وابسته به خود بویژه کشورهای عربی خلیج فارس را که حامیان مالی واشنگتن هستند، رها خواهد کرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۷:۳۲    
تهران- ایرنا- 'ریا الحسن' وزیر کشور لبنان تاکید کرد ، حزب الله جزئی لاینفک از بافت اجتماعی لبنان و سلاح آن نیز با راهبرد دفاعی این کشور در مواجهه با اسرائیل گره خورده است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۶:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
وزیر کشور لبنان تاکید کرد که خلع سلاح حزب الله مرتبط با استراتژی دفاعی لبنان در رویارویی با اسرائیل است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۴:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون دبیرکل حزب الله لبنان تاکید کرد به سبب وجود محور مقاومت، آمریکا نمی تواند هر کاری که خواست در منطقه انجام دهد و خواسته های خود را تحمیل کند.
آنا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۴:۱۱    
کارشناس مسائل ارشد منطقه از مهاجرت 270 هزار صهیونیست بعد از جنگ 33 روزه با حزب الله لبنان از اراضی اشغالی فلسطین خبر داد.
رسا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۴:۱۲    
محافل امنیتی رژیم صهیونیستی به شدت نگران افزایش توان و قدرت موشکی گروه های مقاومت فلسطین در نوار غزه هستند که در حال نزدیک شدن به قدرت موشکی حزب الله لبنان هستند.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۳:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
شهید مجید اعتماد شیخ الاسلامی در وصیت نامه خود آورده است: ای امت حزب الله به اخلاق اهمیت دهید، به تعلیم و تربیت احکام اهمیت دهید و اعتقادات را بررسی کنید؛ سعی کنید مسلمان شناسنامه ای نباشید هر چند خود را در این صورت راضی نگهدارید اما ضرر کرده اید.
بازتاب   ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۲:۴۴   + ۴۶ سایت دیگر  
کنایه ظریف به شماره دادن ترامپ ، پرواز جنگنده های اسرائیلی بر فراز بیروت، ورود تیم تحقیقات بین المللی به الفجیره و دیدار هیأت حزب الله با نمایندگان حماس، جهاد اسلامی و فتح از جمله مهم ترین خبر ها و رویداد های مرتبط با خاورمیانه در 24 ساعت گذشته بوده اند ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۲:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
پایگاه عبری زبان "واللا" اعلام کرد که قدرت نظامی گروه های مقاومت فلسطینی در غزه هم سطح با قدرت نظامی حزب الله است.
حوزه   ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۲:۲۳    
نصر الله صفیر اسقف اعظم سابق لبنان در گشت وی شخصیت مارونی بسیار متعصبی بود که برای مراسم تدفین عقل هاشم، سرکرده مزدوران اسرائیل در لبنان پیام ترحیم و تسلیت گرم و صمیمانه داد و وی را شهید وطن نامید.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۲:۰۸   + ۴۱ سایت دیگر  
کتاب پدر معنوی حزب الله؛ خاطرات و تحلیل های سیدحسن نصرالله درباره آیت الله العظمی بهجت توسط انتشارات شهید کاظمی منتشر شد.
فاش نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۰:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
روز گذشته یکی از رزمندگان جبهه مقاومت اسلامی لبنان و از اعضای حزب الله لبنان به شهادت رسید. روز گذشته 22 اردیبهشت ماه 98 همزمان با ششمین روز ماه مبارک رمضان و 12 می میلادی یکی از رزمندگان جبهه مقاومت اسلامی لبنان و از اعضای حزب الله لبنان به شهادت رسید. ...