سه شنبه ۳۰ مهرساعت ۱۲:۰۱Oct 2019 22

جدیدترین‌های «حزب الله»

خبرگزاری تسنیم   ۲۰ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
شهروندان لبنانی پس از تصویب طرح اصلاحات اقتصادی حریری در جلسه دیروز کابینه این کشور٬ قانع نشده و همچنان به تظاهرات خود ادامه می دهند.
برخی منابع از دیدار وزیر دارایی لبنان با دبیرکل حزب الله و گفت وگو پیرامون تحولات اخیر این کشور خبر دادند.
حوزه   ۱ ساعت پیش    
حوزه/ حزب الله و جنبش امل لبنان با صدور بیانیه ای گفتند: حرکت دسته جمعی موتورسواران در مرکز بیروت هیچ ارتباطی با ما ندارد.
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
بیروت- ایرنا- در پی حضور تعدادی موتور سوار با در دست داشتن پرچم های حزب الله بین تظاهرکنندگان لبنان، حزب الله با صدور بیانیه ای تاکید کرد آنان هیچ ارتباطی با این حزب ندارند.
روزنامه الجمهوریه امروز (سه شنبه) به نقل از منابع آگاه نوشت، علی حسن خلیل وزیر دارایی لبنان دو روز پیش دیداری سه ساعته با سید حسن نصرالله دبیر کل حزب الله داشته است. ...
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
بیروت - ایرنا - روزنامه "الجمهوریه" لبنان روز سه شنبه نوشت ، " علی حسن خلیل " وزیر دارایی لبنان پیش از تصویب طرح اصلاحات اقتصادی پیشنهادی سعد الحریری نخست وزیر این کشور، دیداری سه ساعته با سید حسن نصرالله دبیر کل جنبش حزب الله لبنان داشت.
بخش رسانه ای حزب الله با صدور بیانیه ای اعلام کرد، این جنبش هیچ ارتباطی با حرکت تعدادی موتورسواران در بیروت با پرچم حزب الله ندارد.
برترین ها / ایسنا   ۲ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: به دنبال تلاش موتور سواران حامل پرچم حزب الله و جنبش أمل لبنان برای ورود به محل اعتصاب معترضان لبنانی در بیروت، حزب الله لبنان ارتباط با این موتور سواران را رد کرد. ...
دبیرکل حزب الله لبنان و وزیر اقتصاد این کشور، روز گذشته طی دیداری به بررسی تحولات کنونی و جنبش مردمی در این کشور پرداختند.
یک کارشناس مسائل غرب آسیا گفت: عربستان برای اینکه بتواند قدرت سیاسی حزب الله در لبنان را کم کند، از حریری خواسته که دولت را منحل کند
ایلنا   ۴ ساعت پیش    
تحلیلگر سیاسی لبنان تأکید کرد که اظهارات دبیرکل حزب الله در واقع نقشه راهی برای سند اصلاحی ارائه شده بود که ما خوش بین هستیم داروی سحرآمیزی برای عدم سقوط نهادها و نیز برقراری آرامش در کشور شود.
عضو فراکسیون الوفاء للمقاومة: حزب الله بر موضع خود برای وضع نکردن مالیات جدید بر فقرا و ضرورت مشارکت بانک ها در جلوگیری از کسری بودجه اصرار ورزید
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۰۷/۳۰ - ۰۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
صحنه هایی از درگیری ارتش لبنان با موتورسواران حزب الله و جنبش امل نزدیک میدان شهدا ببینید.
صاف نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۲۳:۰۷    
با ادامه یافتن اعتراضات خیابانی مردم لبنان علیه سیاست های دولت این کشور، دشمنان نشان دار این کشور همه تلاش های خود را به کار گرفته اند تا از این اتفاق به نفع خود و علیه منافع لبنان موج سواری کنند ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۲۲:۵۵   + ۱۲ سایت دیگر  
نخست وزیر لبنان در گفت وگو با فرمانده ارتش لبنان بر ضرورت حفظ جان تظاهرات کنندگان تاکید کرد در همین حال نماینده حزب الله در پارلمان لبنان اصلاحات اقتصادی تصویب شده توسط هیئت دولت را مهم و بی سابقه خواند.
شفقنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۲۲:۱۳    
شفقنا-نخست وزیر سابق لبنان از حزب الله خواسته ای داشت. او تاکید کرد که سعد الحریری باید تغییرات اساسی در کابینه خود ایجاد کند. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از اسکای نیوز-فواد سنیوره نخست وزیر اسبق لبنان و رییس فراکسیون المستقبل بار دیگر درباره اعتراضات و ناآمنی های اخیر لبنان واکنش نشان ...
کیهان   ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۲۲:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
با ادامه یافتن اعتراضات خیابانی مردم لبنان علیه سیاست های دولت این کشور، دشمنان نشان دار این کشور همه تلاش های خود را به کار گرفته اند تا از این اتفاق به نفع خود و علیه منافع لبنان موج سواری کنند ...
بهداشت نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۲۰:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
سیدحسن نصرالله در خصوص عدم دخالت حزب الله در تظاهرات اخیر لبنان گفت: به خیابان ها نیامدیم برای اینکه نگویند ایران از وسط بیروت برای آمریکا پیغام فرستاد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۲۰:۰۳   + ۱۰ سایت دیگر  
تعدادی از عشایر استان بقاع لبنان با صدور بیانیه هایی بر حمایت از سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله و مواضع وی تأکید کردند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۶:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
بیروت - ایرنا - همزمان با ادامه تظاهرات اعتراض آمیز در لبنان، تعدادی از عشایر منطقه بقاع با دبیرکل حزب الله تجدید میثاق کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۵:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
روزنامه لبنانی البنا تاکید کرد رهبران حزب الله با نشان دادن جهت درست و مثبت اعتراضات مردمی در لبنان مانع روشن شدن آتش فتنه عربستان و نزدیکان آن در لبنان شدند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۵:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
ادامه اتهام زنی ها و حمله رسانه ای بر علیه حزب الله لبنان، موضوع مورد بحث برنامه امشب قلم رصاص در شبکه العالم است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۴:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
تعدادی از عشیره های منطقه بقاع در سایه تحولات اخیر لبنان٬ با دبیرکل حزب الله تجدید میثاق کردند.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۴:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: حزب الله لبنان با موضع گیری صحیح نسبت به اعتراض های مردمی فرصت سوءاستفاده را به دشمنان نداد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۲:۵۳    
تهران- ایرنا- گروهی از تحلیلگران و رسانه های عربی با اشاره به ناآرامی های اخیر لبنان و تشریح دلایل آن، تحرکات و مداخله گری های دشمنان داخلی و خارجی حزب الله را مورد توجه قرار دادند.
میزان   ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۲:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- کاربران لبنانی در شبکه های اجتماعی با استفاده از هشتگ السید_نصرالله_ثقتنا (سید حسن نصرالله مورد اعتماد ما است) ضمن حمایت از سخنان اخیر دبیر کل حزب الله لبنان به انتقاد از سیاست های دولت سعد حریری پرداختند. تاریخ انتشار: 12:09 - 29 مهر 1398 - کد خبر: 560529
حوزه   ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۰:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ حزب الله و جنبش امل، توهین برخی افراد نفوذی به امام موسی صدر که در کنار محرومین و مستضعفین بود و نبیه بری رئیس پارلمان را محکوم کردند.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
جوانان لبنانی در حضور سیدحسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان همخوانی متفاوت داشتند. این جوانان می خوانند: سیدی یابن الحسین نحن ابناء الخمینی / و هتفنا بالولاء لعلیالخامنئی این لحظات را در تابناک می بینید.
فرارو   ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۰۹:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
فرارو- قاسم توکلی؛ زمانی کاندولیزا رایس، وزیر امورخارجه دولت جورج بوش در توصیف آغاز جنگ 33 روزه اسرائیل علیه حزب الله لبنان (2006)، آن را به درد زایمان خاورمیانه بزرگ تشبیه کرده بود! امروز ...
نامه نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۰۹:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس مسائل خاورمیانه با بیان اینکه آمریکا به دنبال کمرنگ کردن حضور سیاسی حزب الله در لبنان است گفت: اتفاقات منطقه سناریویی برای تضعیف محور مقاومت است.
عصر خبر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۰۸:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
سیدجواد نصرالله فرزند ارشد دبیرکل حزب الله لبنان، ساده و بی تکلف در موکبی در حاشیه طریق الحسین خوابیده است.
شمال نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۰۶:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
مشرق نوشت: سیدجواد نصرالله فرزند ارشد دبیرکل حزب الله لبنان، ساده و بی تکلف در موکبی در حاشیه طریق الحسین خوابیده است. نفر اول در تصویر سیدجواد نصرالله می باشد.
آنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۰۰:۱۳    
مردم لبنان تحت تأثیر رسانه های معاند خارجی، حزب الله لبنان را حامی فساد در دولت و حمایت از وضع مالیات های سنگین می پنداشتند و سکوت این جریان بر شایعات دامن زد؛ اما سیدحسن نصرالله با سخنرانی خود به شایعات پایان داد و بر لزوم حمایت از دولت کنونی برای عبور از بحران اقتصادی و معیشتی تأکید کرد.
شفقنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۲۲:۱۳    
شفقنا- رئیس حزب سوسیال ترقی خواه لبنان از حزب الله لبنان خواسته که در موضع خود تغییر ایجاد کند. او خواستار تغییرات ریشه ای در دولت کنونی شد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا، ولید جنبلاط رئیس حزب سوسیال ترقی خواه لبنان در گفت و گویی که با الجزیره داشت درباره تحولات اخیر لبنان سخن به میان آورد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۲۲:۱۱    
گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از بیروت ، نخست وزیر لبنان درباره طرح 24 ماده ای اصلاحات اقتصادی با شرکای دولت به توافق رسیده است و احتمالا فردا کابینه لبنان به ریاست میشل عون رئیس جمهور این کشور تشکیل جلسه خواهد داد. کد ویدیو دانلود فیلم اصلی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۲۰:۱۱    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما , تلویزیون العالم از نشست سران حزب الله و حزب سوسیالیست ترقی خواه لبنان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۹:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
بیروت- ایرنا- یک هیات از حزب الله لبنان با حزب سوسیالیست ترقیخواه به رهبری ولید جنبلاط در ضاحیه جنوبی بیروت دیدار کردند.
رجا نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۹:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
واقعیت این است که دولت لبنان برای جبران ناتوانی خود تصمیم گرفته تا از جیب مردم و با اخذ مالیات از شبکه های اجتماعی، سوخت و سایر کالاها کاستی های خود را جبران کند.
تهران نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۸:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش شبکه خبری تهران نیوز ، با ادامه برخی ناآرامی ها در لبنان، معترضان و شماری از سیاستمداران این کشور خواستار استعفای سعد الحریری نخست وزیر این کشور شدند ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۷:۴۱    
تهران- ایرناپلاس- هرچند دولت لبنان به خواسته معترضان تن داد، اما دیروز چهار تن از اعضای کابینه آن استعفا دادند و حزب الله نیز در واکنش به کسانی که خواهان سقوط دولت هستند هشدار داد ...
شعار سال   ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۷:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
منابع اسرائیلی فاش کرده اند که افسران اطلاعاتی اسرائیل در رده ذخیره ارتش، در شرکت های خصوصی مشغول به کارند که برخی از آن ها با سرویس های اطلاعاتی امارات مرتبط بوده و بر فرار مغز ها متمرکز شده اند.
مشرق نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۶:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مشرق ، کانال تلگرامی لبنان ایران نوشت: شبکه مسیحی ام تی وی لبنان که از دشمنان حزب الله و ایران است پس از سخنرانی دیروز سید حسن نصرالله بشدت تلاش می کرد با مردم مصاحبه کند و نظر آنان راجع به سخنان سید حسن را بپرسد تا مردم را مخالف وی نشان دهد ...
روز پلاس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۴:۴۶   + ۱۳ سایت دیگر  
سیدجواد نصرالله فرزند ارشد دبیرکل حزب الله لبنان، ساده و بی تکلف در موکبی در حاشیه طریق الحسین خوابیده است.
روز نو   ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۴:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
سید حسن نصرالله، رهبر حزب الله تمایل شدیدی برای نجات نظام سیاسی کنونی در لبنان و جلوگیری از فروپاشی دولت دارد و در همین راستا، با قدرت با سقوط دوت سعد الحریری و اجرای انتخابات جدید، مخالفت کرد؛ چرا که برکناری دولت فعلی، لبنان را وارد بحرانی می کند که چه بسا تا دو سال ادامه داشته باشد.
انصاف نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۴:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
فرید مدرسی در یادداشتی با عنوان خطبه ی آیت الله سیستانی بر زبانِ سیدحسن در روزنامه ی ایران نوشت: سید حسن نصرالله، دبیرکل حزب الله دیروز میانه آتش اعتراضات در لبنان گوشه نشین نشد و بار مسولیت حکمرانی حزب الله در قدرت را بر دوش کشید، با فرافکنی ...
اقتصاد آنلاین / رسا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۱۲:۳۷   + ۵۸ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، سید حسن نصرالله، دبیرکل حزب الله لبنان امروز (شنبه) در پایان راهپیمایی اربعین در شهر بعلبک در منطقه مقام سیده خوله به سخنرانی پرداخت و به مسائل منطقه ای و همچنین تحولات اخیر در لبنان اشاره کرد. ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۴:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
بررسی اعتراضات اخیر در لبنان که با تلاش برخی مسئولان سیاسی این کشور برای اتهام زنی به حزب الله و تضعیف آن صورت گرفت در سایه ذوق زدگی رسانه های رژیم صهیونیستی، پیام های مهمی در خود دارد.
برترین ها / بهداشت نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۱:۱۰   + ۲۲ سایت دیگر  
مشرق نیوز: محمد جواد نصرالله فرزند ارشد سید حسن نصرالله ، دبیرکل حزب الله لبنان مثل میلیون ها عاشق حسین علیه السلام برای پیاده روی اربعین راهی مسیر نجف به کربلا شد.