شنبه ۲۷ مردادساعت ۲۲:۴۵Aug 2018 18

جدیدترین خبرهای «حزب الله»

میزان   ۱ ساعت پیش    
خبرگزاری میزان- نشریه خط حزب الله با انتشار عکس نوشته ای تحت عنوان "چرا مذاکره با آمریکا ضرر دارد؟" اقدام به بررسی بیانات رهبر معظم انقلاب پیرامون مذاکره با آمریکایی ها پرداخته است.
خبرگزاری فارس   ۳ ساعت پیش    
نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: سید حسن نصرالله گفت که عامل تمام موفقیت های ما در حزب الله تبعیت کامل از رهبر معظم انقلاب بود، اکنون گره گشای مشکلات کشور تبعیت از مقام معظم رهبری است و اگر مسؤولان کشور به رهنمودهای ایشان توجه کنند، بسیاری از مشکلات حل خواهد شد.
حوزه   ۳ ساعت پیش    
حوزه/ شیخ نبیل قاووق عضو شورای مرکزی حزب الله گفت: یک گروه لبنانی می خواهند که مسئله ارتباط با سوریه را به بهانه ای برای توجیه تأخیر تشکیل دولت تبدیل کنند و مسائل اختلاف برانگیز را در جهت جلوگیری از تشکیل دولت وحدت ملی، فعال کنند.
خبرگزاری مهر   ۳ ساعت پیش    
عضو شورای مرکزی حزب الله لبنان بیان کرد: برخی در لبنان از تجربه های قبلی نیاموخته و از شکست دلبستن به طرحهای سعودی-اسرائیلی-آمریکایی درس نگرفته اند.
تهران پرس   ۴ ساعت پیش    
بیروت - ایرنا- تارنمای روزنامه صهیونیستی یدیعوت آحارنوت نوشت که نیروهای اسراییلی تحت آموزش های بی سابقه ای قرار گرفته اند تا با بهره گیری از راهبرد طراحی شده جنگ های گروهی به صورت چهار بعدی برای نبرد احتمالی با حزب الله لبنان آماده شوند.
ایرنا   ۴ ساعت پیش    
بیروت - ایرنا- تارنمای روزنامه صهیونیستی یدیعوت آحارنوت نوشت که نیروهای اسراییلی تحت آموزش های بی سابقه ای قرار گرفته اند تا با بهره گیری از راهبرد طراحی شده جنگ های گروهی به صورت چهار بعدی برای نبرد احتمالی با حزب الله لبنان آماده شوند.
خبرگزاری فارس   ۷ ساعت پیش    
فراکسیون پارلمانی وابسته به حزب الله طی مراسمی به مناسبت پیروزی در جنگ 33 روزه اعلام کرد مقاومت برای محافظت از لبنان و نیز مقابله با هر تجاوز احتمالی به این کشور مُصِر است.
رسا   ۷ ساعت پیش    
یکی از علمای اهل سنت لبنان ضمن تاکید بر حفظ وحدت ملی و دینی خواستار افزایش همکاری ها با حزب الله لبنان شد.
شفقنا   ۹ ساعت پیش    
شفقنا- روزنامه اخبار الخلیج بحرین به نقل از منابع خود نوشت: دادگاهی در بحرین 14 شهروند این کشور را به اتهام تشکیل گروه موسوم به حزب الله بحرین راهی زندان کرد. ...
تهران پرس   ۱۰ ساعت پیش    
بیروت-ایرنا- فراس الشوفی نویسنده روزنامه لبنانی الاخبار گفت: بحث درباره دور کردن و خروج ایران و حزب الله از سوریه تنها یک پروپاگاندا (تبلیغات سیاسی) است که نمی تواند جنبه عملی به خود بگیرد.
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش    
بیروت-ایرنا- فراس الشوفی نویسنده روزنامه لبنانی الاخبار گفت: بحث درباره دور کردن و خروج ایران و حزب الله از سوریه تنها یک پروپاگاندا (تبلیغات سیاسی) است که نمی تواند جنبه عملی به خود بگیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۱:۲۰    
دلایل و مصادیق محکم و آشکاری صرف نظر از تعصبات احساسی وجود دارد که مؤید معادله ای است که دبیر کل حزب الله اخیرا درباره برتری قدرت مقاومت در مقابل رژیم صهیونیستی مطرح کرد.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۰۸:۵۲    
روابط عمومی حزب الله لبنان اعلام کرد، سید حسن نصرالله روز یکشنبه 26 اوت سخنرانی خواهد کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۲۲:۲۶    
یک رسانه لبنانی نوشت سخنرانی اخیر سید حسن نصرالله دبیر کل حزب الله لبنان حامل پیا م های مهم منطقه ای و داخلی لبنان بود و ضمن جدی بودن تهدیدها علیه اسرائیل به مثابه پاسخی برای شخص سعد الحریری بود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۷:۵۰    
سفیر عربستان سعودی در ایالات متحده آمریکا ایران را متهم به دخالت در امور یمن کرد و گفت که تهران به دنبال تکثیر نمونه حزب الله در یمن است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۶:۱۸    
رئیس پیشین موساد در مصاحبه با روزنامه جروزالم پست درباره راه هایی برای مقابله با ایران و حزب الله و همچنین نگرانی های رژیم صهیونیستی از تسلیحات ایران صحبت کرد.
رسا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۶:۰۰    
شکست های پی درپی طرح های آمریکا در منطقه و اقرار رییس جمهور این کشور به هزینه بی حاصل 7 تریلیون دلاری در غرب آسیا، بخش کوچکی از کوه یخ پروژه های کاخ سفید است که سرخوردگی سرمایه گذار بزرگ تروریسم را در منطقه نشان دارد.
جماران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۵:۵۴    
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران، عبدالباری عطوان نویسنده و تحلیلگر مشهور عرب در تحلیلی در روزنامه فرامنطقه ای رأی الیوم نوشت:بسیاری از جمله ما در مهمترین جمله ای که در سخنرانی سید حسن نصرالله دبیر کل حزب الله لبنان در شب سه شنبه به مناسبت دوازدهیمن سالروز جنگ جولای سال 2006 درنگ کردیم که ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۳:۴۵    
تهران - ایرنا - روزنامه الوطن عمان نوشت: اعلام سیدحسن نصرالله درباره قوی تر بودن حزب الله لبنان از رژیم صهیونیستی، آتشی در جان مسئولان این رژیم انداخته است.
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۳:۴۴    
تهران - ایرنا - روزنامه الوطن عمان نوشت: اعلام سیدحسن نصرالله درباره قوی تر بودن حزب الله لبنان از رژیم صهیونیستی، آتشی در جان مسئولان این رژیم انداخته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۲:۵۴    
سفیر سعودی در واشنگتن اتهامات و ادعاهایی را در صفحه شخصی خود در توئیتر علیه جنبش مردمی انصارالله یمن و حزب الله لبنان مطرح کرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۲:۴۷    
سردبیر رای الیوم نوشت تئوری وحشت آمریکا و رژیم صهیونیستی دیگر کاربردی ندارد و این رژیم نمی تواند تهدیدهایش را عملی کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۰:۳۹    
پس از اظهارات نخست وزیر دولت پیشبرد امور لبنان درباره درخواست برخی طرف ها برای بهبود روابط با سوریه، یک روزنامه این کشور به نقل از محافل نزدیک به حزب الله نوشت دبیرکل این جنبش تا کنونی شرطی نگذاشته است.
شفقنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۰۹:۰۲    
شفقنا- خالد بن سلمان سفیر سعودی در واشنگتن مدعی شد: ایران برای تبدیل حوثی ها به حزب الله دیگری در یمن تلاش می کند. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از عکاظ، بن سلمان ادعاهای سابق خود علیه ایران را تکرار کرد و افزود: ایران همچنین سلاح و موشک به یمن قاچاق می کند و از طریق عناصر حزب الله ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۲۳:۲۸    
مهر : نشریه خط حزب الله در جدیدترین شماره خود، دلایل ضرر مذاکره با آمریکا را بررسی کرده است.
شهدای ایران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۶:۳۲    
شهدای ایران :صدوچهل وششمین شماره خط حزب الله به محورهای مهم این دیدار تحت عنوان چرا مذاکره با آمریکا ضرر دارد؟ ، ریشه مشکلات اقتصادی کشور از کجاست؟ و 4 جنگی که آمریکا با ایران آغاز کرد پرداخته است. ...
بازار نیوز   ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۵:۲۵    
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار اخیر فرمودند: در قضیه ی برجام، بنده اشتباه کردم اجازه دادم که وزیر خارجه ی ما با آن ها صحبت کند، ضرر کردیم.
ابنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۴:۳۰    
صدوچهل وششمین شماره خط حزب الله به محورهای مهم این دیدار تحت عنوان چرا مذاکره با آمریکا ضرر دارد؟ ، ریشه مشکلات اقتصادی کشور از کجاست؟ و 4 جنگی که آمریکا با ایران آغاز کرد پرداخته است.
آرمان پرس   ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۳:۵۴    
سخنان دبیرکل حزب الله لبنان در دوازدهمین سالگرد پیروزی مقاومت در صدر اخبار رسانه های صهیونیستی قرار گرفت.
آنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۳:۴۴    
کارشناس امور بین الملل با بیان اینکه حزب الله در صحنه سوریه با ارتش این کشور موفق ترین همکاری ها را داشت گفت: جهان مشاهده کرده است که آنها انواع حیله ها و شگردهای نظامی غرب را در سوریه چه از زمین و هوا خنثی کرده اند.