یکشنبه ۰۴ اسفندساعت ۱۰:۳۱Feb 2020 23

جدیدترین‌های «حزب الله»

خبرگزاری مهر   ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
گردان های حزب الله عراق با صدور بیانیه ای حمایت کامل خود از جانشین شهید ابو مهدی المهندس در سازمان حشد شعبی را اعلام کردند.
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
بغداد - ایرنا - پس از انتخاب عبدالعزیر محمداوی به عنوان جانشین شهید ابومهدی المهندس، کتائب حزب الله روز شنبه بر حمایت کامل خود از فرمانده میدانی جدید الحشدالشعبی تاکید کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۹:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
منابع رسانه ای رژیم صهیونیستی از فرار شهرک نشینان اطراف نوار غزه به سبب بالن های انفجاری و عدم احساس آرامش و امنیت خبر دادند.
ایکنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۹:۱۲    
حزب الله عراق ضمن تبریک به عبدالعزیز المحمداوی ملقب به ابو فدک به مناسبت تصدی سمت معاونت ریاست سازمان حشد الشعبی، بر حمایت کامل از وی و دیگر نهادهای سازمان جهت مقابله با داعش تأکید کرد.
حوزه   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۸:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ گردان های حزب الله عراق حمایت کامل خود را از فرماندهی جدید میدانی حشدالشعبی بعد از انتخاب عبد العزیر المحمداوی به عنوان جانشین شهید ابومهدی المهندس اعلام کردند.
شفقنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۷:۲۱   + ۱۲ سایت دیگر  
شفقنا- شبکه خبری المیادین در گزارشی در خصوص ابو فدک المحمداوی جانشین جدید شهید ابومهدی المهندس نوشت که وی در جبهه مبارزه با تروریسم حضور موفق و پرباری داشته است. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا؛ المحمداوی از سال 2003 عضو شورای کتائب حزب الله و دبیرکل سابق این سازمان بوده است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۶:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
گردان های حزب الله عراق بر حمایت کامل خود از فرماندهان عملیاتی جدید هیئت الحشد الشعبی و ساختار جهانی آن تاکید کرد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۶:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
گردان های حزب الله عراق با اعلام حمایت کامل از فرماندهی میدانی جدید در ستاد حشد شعبی تاکید کرد: با هرکس از دشمنان داخلی و خارجی که به دنبال نابودی سازمان حشد شعبی بوده یا قصد توهین به آن را داشته باشند مقابله می کنیم.
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۶:۴۸    
گردان های حزب الله عراق بر حمایت کامل از نیروهای حشدالشعبی و تشکیلات جهادی آن تاکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۶:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
گردان های حزب الله عراق بر حمایت کامل از فرمانده میدانی جدید سازمان الحشد الشعبی و تشکیلات جهادی آن تأکید کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۶:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
گردان های حزب الله عراق از فرماندهی میدانی جدید حشد شعبی، که یکی از فرماندهان مقاومت علیه اشغالگری آمریکاست، حمایت کرد.
الف   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۰:۵۶    
رژیم صهیونیستی مستندی از توانمندی های مقاومت ساخته و در آن به ناتوانی سامانه های دفاعی اسرائیل در برابر موشک های دقیق حزب الله اشاره کرده است.
حوزه   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۰۷:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ اسراء الفاس خبرنگار مشهور شبکه المنار به مناسبت سالگرد شهادت سید عباس موسوی دبیرکل پیشین حزب الله لبنان، یادداشتی منتشر کرده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۲۳:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
بغداد- ایرنا- عبدالعزیز المحمداوی معروف به ابو فدک المحمداوی دبیرکل پیشین و عضو شورای کتائب حزب الله در نشستی با نظر موافق سازمان الحشد الشعبی عراق به عنوان رئیس ستاد این نیرو به جای شهید ابو مهدی المهندس انتخاب و معرفی شد.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۱۷:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
اقتصادنیوز؛ به گفته یک کارشناس سیاسی عراقی، عبدالعزیز المحمداوی که امروز (جمعه) به جای ابومهدی المهندس به عنوان رئیس ستاد الحشدالشعبی تعیین شد، با نام ابو فدک شناخته می شود سابقاً مأمور اطلاعاتی سازمان بد به ریاست هادی العامری بوده و علاوه بر روابط دیرینه با قاسم سلیمانی ...
شبستان   ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۱۴:۰۹    
حجت الاسلام رئیسی گفت: پس از انتخابات باید همه با هم همدل باشند چرا که برنده واقعی امت حزب الله ایران است و منتخب مردم نیز باید ریز به ریز مشکلات مردم را ببیند و در رفع آن تلاش کند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۱۲:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس شورای اجرایی حزب الله لبنان گفت که شهید قاسم سلیمانی و شهید عماد مغنیه استراتژی جهانی واشنگتن را شکست دادند و حاج قاسم کوهی بود که بر آن تکیه می کردیم.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۱۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
بیروت – ایرنا – سعد حریری نخست وزیر مستعفی و رهبر جریان المستقبل لبنان تأکید کرد: گفت وگو با 2 جنبش شیعی امل و حزب الله ادامه خواهد داشت تا مانع فتنه مذهبی در کشور شویم.
شفقنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۰۲:۳۹    
شفقنا- رئیس شورای اجرایی حزب الله لبنان ورود سپاه پاسدارن به لبنان از زمان بوجود آمدن مقاومت را نجات بخش دانست و شهید سردار سپهپد حاج قاسم سلیمانی را ناجی این منطقه خواند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۰۲:۰۸   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس شورای اجرایی حزب الله لبنان شهید سردار سپهپد حاج قاسم سلیمانی را ناجی این منطقه خواند و گفت که خون شهید سلیمانی، آزادسازی قدس را نزدیک می کند.
دفتر نشر آثار رهبری   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۳:۴۳   + ۱۶ سایت دیگر  
رهبر انقلاب ضمن دعوت به مشارکت حداکثری تصریح کردند: دویست وبیست وپنجمین شماره ی هفته نامه ی خط حزب الله با عنوان علاج مشکلات در تشکیل مجلس قوی است منتشر شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۰۸:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
شهید شمسعلی خدابنده لو در وصیت نامه خود آورده است: ای امت حزب الله همیشه در صحنه باشید و به یکدیگر خدمت کنید و تا آخرین قطره خون خود از انقلاب اسلامی و این میهن دفاع کنید.
عصر ایران   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۲۲:۱۶    
بسم الله الرحمن الرحیم توجه: مخاطب این نامه، امت حزب الله، بسیجی ها، خانواده های شهدا، مسجدی ها و هیاتی ها هستند. * سلام بر شما که عاشق انقلاب هستید و این روزها نگران آن * امت شهید پرور، حزب اللهی ها، بسیجیان، خانواده های معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، اهالی مسجد و منبر و هیات! ...
شیرازه   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۸:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
رصد خانه؛ خبر هایی از اخبار روز برای مخاطبان آماده می کند که غیررسمی هستند، یا اینکه کمتر از اهمیت خود، مورد توجه قرار می گیرند. تیتر هایی مانند مطهری: پیامی مبنی بر تایید صلاحیت دریافت نکرده ام/ شایعه مذاکرات محرمانه مسکو و واشنگتن درباره ایران صحت دارد؟ / اصلاح طلبان ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۷:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
هم زمان با صحبت های بسیاری که در اراضی اشغالی وجود دارد در مورد سناریوهای تیره ای که انتظار اسرائیلی ها را در جنگ آتی با مقاومت لبنان می کشد، هشدارهایی نسبت به توسعه و تقویت توانمندی های حزب الله و موشک های نقطه زن آن مطرح می شود که این امر به معنای بهای سنگینی است که جبهه داخلی اسرائیل در هر جنگ ...
شفقنا   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۵:۳۹    
شفقنا- جعفر الحسینی سخنگوی نظامی کتائب حزب الله عراق، سه شنبه شب در برنامه گرامیداشت پیروزی انقلاب اسلامی، مهمان شبکه خبری المیادین بود. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا؛ سخنگوی کتائب در پاسخ به این سوال که هدف از نشست برخی از گروه های مقاومت عراقی که اخیراً در قم برگزار شد ...
انتخاب   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۴:۱۵   + ۱۲ سایت دیگر  
سخنگوی نظامی کتائب حزب الله عراق، ضمن تأکید بر اینکه اخراج آمریکا گزینه راهبردی گروه های مقاومت است، تأکید کرد که نظامیان آمریکایی در عراق اکنون در محاصره گروه های مقاومت هستند.
ایکنا   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۱:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
سمینار مشترک حزب الله لبنان و مسیحیان کاتولیک این کشور با موضوع معامله قرن در سالن مطالعات مسیحی اسلامی اسقف نشین شهر صیدا ی لبنان برگزار شد.
ایثار   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۰:۵۹    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران ساوجبلاغ از برگزاری مراسم اربعین سردار سلیمانی و یادواره شهدای مدافع حرم با حضور پرشور امت حزب الله خبر داد.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۰:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: العرب نزدیک به عربستان سعودی نوشت: سفر رئیس مجلس شورای اسلامی به لبنان و اعلام دبیر کل حزب الله لبنان در مورد مقابله فراگیر با ایالات متحده، دو شاخص اصلی است که نشان می دهد لبنان در قلب درگیری آمریکا و ایران قرار گرفته است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۰۹:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی گردان های حزب الله عراق تأکید کرد مقدمات مقابله با آمریکا از چند سال پیش تکمیل شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۰۷:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی گردان های حزب الله عراق در سخنانی تأکید کرد که گزینه های راهبردی برای اخراج آمریکایی ها از عراق درحال بررسی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۰۷:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی گردان های حزب الله عراق با بیان اینکه واشنگتن فقط زبان زور را می فهمد، گفت برای بیرون راندن ذلیلانه نیرو های آمریکایی آمادگی کامل داریم.
سلام نو   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۲۳:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، در این بیانیه آمده است: نیروهای امنیتی لبنان ژانویه گذشته یک جوان سوری ساکن این کشور را بازداشت و اعلام کردند که او در حال برنامه ریزی برای حمله به یکی از پایگاه های حزب الله لبنان و ترور یکی از اعضای این حزب نیز بوده است. ...
سلام نو / ایلنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۲۲:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، لیست نهضت سلیمانی به شرح ذیل منتشر شد: 1-سید محمود نبویان 2-سید رضا تقوی 3- سید مهدی هاشمی 4-مرتضی آقا طهرانی ( آقا تهرانی ) 5-بیژن نوباوه وطن 6-حمید رسائی 7-الیاس نادران 8-رضا تقی پور انوری 9-محمد معتقد لاریجانی 10-زهره السادات لاجوردی ...
رسا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۲۲:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
تصویری از حضور عماد مغنیه فرمانده حزب الله لبنان در کنار خانواده اش را در این خبر ببینید.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۲۱:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی گردان های حزب الله عراق تأکید کرد که گروه های مقاومت برای بیرون راندن نظامیان آمریکایی از عراق در حال تلاش و رایزنی هستند.
ایکنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۲۱:۴۵    
سخنگوی حزب الله عراق با اشاره به دیدار فرماندهان گروه های مقاومت در بغداد و قم گفت: هدف از حضور ما در ایران تحقق هدف اخراج نیروهای آمریکایی از عراق است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۲۱:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سخنگوی گردان های حزب الله عراق گفت: قدرت و توانایی گروه های مقاومت عراقی برای اخراج نظامیان آمریکایی، فراتر از تصور واشنگتن است.
برترین ها / عصر ایران   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۲۰:۳۵   + ۱۶ سایت دیگر  
ایرنا: دستگاه امنیتی لبنان در بیانیه ای از دفع حمله پهپادی به مقر سفارت آمریکا در بیروت و بازداشت طراح این حمله که با گروه تروریستی داعش همدستی داشت، خبر داد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۲۰:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی گردان های حزب الله عراق گفت که گزینه راهبردی مقاومت عراق اخراج نیروهای آمریکایی از کشور است.
سلام نو / تیتر شهر   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۲:۰۲   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، یک رسانه اسرائیلی فاش کرد، مرد لبنانی که حین جاسوسی از حزب الله برای موساد مورد شناسایی قرار گرفت، اکنون با خطر انتقال به لبنان مواجه است و به همین منظور وی از اسرائیل درخواست کمک کرده اما پاسخی دریافت نکرده است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۸:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
کارشناسان و مقامات نظامی سابق رژیم صهیونیستی به قدرت و توانمندی بالای جنبش حزب الله در برابر اشغالگران قدس اذعان کردند.
فرهیختگان   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۶:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
بنده به عنوان یک ناظر بیرونی، به عینه دیدم که موجی از امید و شور و شعف در بدنه اجتماعی جبهه انقلاب اسلامی و مومنین و متدینین ایجاد شد و این خوشحالی در حالی بود که در روزهای گذشته، نگرانی، دلخوری و گلایه، عموم بدنه حزب الله را در بر گرفته بود ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۴:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- بنیامین فیلیپ مامور موساد که از حزب الله برای رژیم صهیونیستی جاسوسی می کرد، اکنون با اوضاع فلاکت باری مواجه است؛ به گفته خودش اسرائیل مانند یک "سگ ولگرد" با او رفتار می کند و برای خود کشی گاز "مونوکسید کربن" تهیه کرده است.
شهدای ایران   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۴:۴۶   + ۹ سایت دیگر  
شهدای ایران ؛ علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی ایران در سفر خود به لبنان با مقامات مختلف این کشور از جمله سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله، میشل عون رئیس جمهور، حسان دیاب نخست وزیر و نبیه بری رئیس پارلمان دیدار کرد. ...
اطلاعات روز   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۴:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی و سید حسن نصرالله دبیر کل حزب الله لبنان دیدار و آخرین تحولات در منطقه غرب آسیا را بررسی کردند.
رهیاب   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۴:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش شبکه اطلاع رسانی ره یاب، برخی از مطلعین و فعالان فرهنگی و نیروهای انقلابی حوزه انتخابی اهواز، حمیدیه،باوی و کارون، از به نتیجه رسیدن امت حزب الله و دست یابی به لیست واحد خبر می دهند.
ملیت   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۴:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی بر آمادگی کامل ایران برای همکاری با دولت جدید لبنان در همه زمینه ها تاکید کرد و حزب الله را پشتیبان ملت لبنان در برابر تجاوزگری رژیم اسرائیل دانست.
مجلس شورای اسلامی   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۰:۱۹   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی و دبیرکل حزب الله لبنان امروز در بیروت با یکدیگر دیدار کردند.