یکشنبه ۲۸ مهرساعت ۰۴:۰۸Oct 2019 20

جدیدترین‌های «جهاد»

خبرگزاری فارس   ۱ ساعت پیش    
معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان کردستان گفت: استان کردستان در سال زراعی جاری با تعداد 11 شرکت تولید بذر گندم، توانسته است در تمامی طبقات بذری میزان24 هزار و 550 تن بذر گندم آبی و دیم خریداری کند.
شعار سال   ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت جهاد کشاورزی، موضوع نظام جانشین پروری و تربیت مدیران آینده را از برنامه های جدی این معاونت اعلام کرد.
بسیج   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه کوهبنان گفت : رمز و راز پیشرفت تقویت تقوا و جهاد است باید شناخت و بصیرت را نسبت به تهاجم های دشمن افزایش دهیم تا نقشه های آنان را نقش بر آب کنیم و در کنار آن توکل به خدا را در وجود خود تقویت کنیم .
باشگاه خبرنگاران   ۴ ساعت پیش    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان اسلام آباد غرب گفت : پیش بینی می شود 66200 هکتار گندم و جو در شهرستان اسلام آباد غرب کشت شود .
رئیس سازمان دامپزشکی کشور در روز اربعین با حضور در جمع خادمان موکب شهدای جهاد کشاورزی مستقر در قصرشیرین و موکب شهدای جهاد کشاورزی مستقر در خسروی از آنها جهت انجام خدمت منظم و عرضه مواد غذایی بهداشتی به زوّار امام سوم شیعیان تقدیر کرد. ...
کیهان   ۶ ساعت پیش    
امام علی(ع): ... جهاد، لباس تقوا، و زره محکم، و سپر مطمئن خداوند است، کسی که جهاد را ناخوشایند دانسته و ترک کند، خدا لباس ذلت و خواری بر او می پوشاند، و دچار بلا و مصیبت می شود، و کوچک و ذلیل می گردد ...
ایکنا   ۷ ساعت پیش   + ۷۴ سایت دیگر  
گروه جهاد و حماسه رئیس جمهور با بیان اینکه ملت ایران عزت و بزرگی خود را در این سال ها به خوبی حفظ کرده است، تأکید کرد: امروز هیچ راهی جز ایستادگی و مقاومت در برابر فشار و توطئه دشمنان نداریم.
آوای رودکوف   ۸ ساعت پیش    
رئیس اداره جهاد کشاورزی شهرستان سمیرم، گفت: در شهرستان سمیرم پنج مرکز خرید تضمینی فعال است تا محصولات کشاورزان را خریداری کند.
روزنامه نوآوران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۱۶:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر جهاد کشاورزی گفت: وزیر جهاد کشاورزی از موسسان بورس کالای کشاورزی در سال 83 بود و نگاه ویژه ای به کارکرد بورس کالا دارد. همچنین بورس کالا عملکرد قابل قبولی را تاکنون در حوزه کشاورزی به ثبت رسانده که در تلاش هستیم نقش این بستر را برای ساماندهی این بخش پررنگ از گذشته کنیم که در این مسیر ...
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۱۶:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا: رئیس اداره جهاد کشاورزی شهرستان صالح آباد از تلف شدن 500 دام این شهرستان خبر داد. گل حسن نعمتی عنوان کرد: 500 گوسفند در این شهرستان بر اثر سم یا ماده ای دیگر که در آبشخور حیوانات ریخته شده بوده، تلف شدند. ...
مجری طرح گیاهان دارویی وزارت جهاد کشاورزی اعلام کرد: امسال 430 تن زعفران در سطحی بین 113 تا 115 هزار هکتار تولید می شود. گسترش نیوز - حسین زینلی افزود ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۱۵:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی میامی: امسال 2هزار و 698 هکتار به کشت آفتابگردان اختصاص یافته که پیش بینی می شود 1500تن محصول برداشت شود.
دانا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۱۴:۰۲    
مسئول بسیج طلاب و امور روحانیون استان اردبیل در جمع عزاداران حسینی اعتماد به نصرت الهی و جهاد در راه آرمان های اسلام را بزرگترین پیام اربعین برای مسلمانان عنوان کرد و گفت: حقارت امروز آمریکا در برابر مقاومت ایران اسلامی، تحقق وعده الهی است.
آنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۱۲:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
دبیرکل حزب الله لبنان به مناسبت اربعین حسینی گفت: کاروان های میلیونی زائران اربعین امام حسین (ع) را بار دیگر به دنیا معرفی می کند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۱۲:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون وزیر جهاد کشاورزی گفت: برخی محصولات کشاورزی مانند خشکبار را که از ماندگاری بالایی برخوردارند می توان در بورس کالا عرضه کرد؛ اما عرضه برخی محصولات دیگر؛ مانند گوجه فرنگی که این خصوصیت را ندارند امکانپذیر نیست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۰۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی خوروبیابانک گفت: از مجموع 15 رشته قنات خسارت دیده از سیلاب تنها چهاررشته قنات احیا شده و برای احیای 11 رشته باقیمانده شش میلیارد ریال اعتبار نیاز است.
جماران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۰۹:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرامور باغبانی سازمان جهاد کشاورزی استان خراسان رضوی روز شنبه با بیان این مطلب به خبرنگار ایرنا گفت: کل سطح زیر کشت بادام آبی استان، هشت هزار و 900 هکتار است که هشت هزار و 200 هکتار آن بارور است و سالانه از این سطح، هفت هزار و 500 تن بادام خشک برداشت می شود. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۰۸:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
تربت حیدریه- ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی رشتخوار گفت: در سال زراعی کنونی پنج هزار هکتار از زمین های کشاورزی این شهرستان به کشت گندم اختصاص یافت.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۰۸:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون آموزشی سازمان جهاد دانشگاهی تهران گفت: تصویب یا به روزرسانی رشته های دانشگاهی بر اساس نیاز بازار اشتغال نیازمند زمان و گاهی غیرممکن است بنابراین آموزش مهارت های کوتاه مدت و کاربردی ضروری به نظر می رسد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۰۷:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
شیروان- ایرنا- مدیر امور باغبانی سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی گفت: بیش از 50 درصد باغ های این استان مربوط به باغ انگور است.
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۰۶:۵۸    
سرپرست روابط عمومی جهاد کشاورزی اصفهان گفت: بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته برای کشت گلخانه ای سالجاری در کشور پنج هزار و 800 هکتار زمین در نظر گرفته شده که از این مقدار 300 هکتار سهم اصفهان است.
آوای رودکوف   ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۰۶:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون امور تولیدات دامی وزارت جهاد کشاورزی، گفت: تا پایان سال 1400 تعداد مراکز تولید و توزیع اسپرم نژادهای برتر دام های سبک و سنگین در کشور به 12 واحد می رسد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۰۰:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
رئیس شورای تأمین دام کشور گفت: تولید دام در دامداریها 50 درصد بیشتر شده به طوری که از وزارت جهاد درخواست صادرات کردیم و آنها هم موافق هستند اما برخی نمی گذارند قیمت پایین بیاید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۲۱:۰۱    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از رام الله؛ کودکان فلسطینی با هدف حمایت از اسیرانی که در اعتصاب غذا به سر می برند به ویژه در حمایت از طارق قعدان از رهبران جنبش جهاد اسلامی و یاحب اللبدی به خیابان ها آمده اند ...
کبنا نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر مرغداری شهرستان بویراحمد می گوید: هیچ واکسنی از جهاد کشاورزی استان کهگیلویه و بویراحمد دریافت نکرده ایم و واکسن های خارجی را به 3 برابر قیمت خریداری کرده ام ...
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۲۱:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
جهاد کشاورزی استان کرمانشاه با فرارسیدن روز اربعین بخشی از تولیدات باغی خود را در میان زائرین بازگشته از اربعین امام حسین (ع ) توضیع می کند. این گزارش تصویری بخشی از تلاش این افراد برای توضیع سیب در میان زائرین در مرز خسروی را نشان می دهد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۷:۰۷    
معاون بهبود تولیدات گیاهی جهاد کشاورزی استان همدان از فعالیت 20 واحد تولیدی گل و گیاه در همدان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۶:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی استان: امسال با توجه به شرایط آب و هوایی مناسب تولید عسل در این استان به حدود 300 تن افزایش یافت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۶:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون امور دام جهاد کشاورزی استان گفت: سالانه هزار و 500 تن عسل در استان تولید می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۵:۴۹    
دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین گفت که مقاومت امروز می تواند معادله های خود را بر دشمن تحمیل کند.
ایسکانیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۵:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
مقاله گروه پژوهشی فناوری فعال در سازمان جهاد دانشگاهی صنعتی شری، در نشریه بین المللی Materials Research Express به چاپ رسید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۵:۴۱    
امام جمعه موقت ایلام اربعین و راهپیمایی عظیم و میلیونی آن نشان داد که پیروان مکتب سرخ حسینی بدون ترس و تهدید ، عمل و اقدام را در تراز جهاد حسینی انجام داده و به جهان این پیام را دادکه در برابر زور و زر و تزویر هیهات هیهات.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۵:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
مراغه - ایرنا - مدیر باغبانی سازمان جهاد کشاورزی استان آذربایجان شرقی گفت: این استان با تولید یک میلیون و 200 هزار تن محصول باغی، رتبه پنج کشور را داراست.
شعار سال   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۵:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
مجری کشت دانه های روغنی وزارت جهاد کشاورزی از احیاء شرکت های توسعه کشت دانه های روغنی در استان ها خبر داد و گفت که امسال یک شرکت به صورت آزمایشی در استان گیلان آغاز به کار کرده است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۳:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
نخستین سمپوزیوم و کارگاه بین المللی "بازآفرینی و تحلیل راهبردهای فضایی" از سوی پژوهشکده فرهنگ، هنر و معماری جهاد دانشگاهی و با همکاری دانشگاه لیسبون و مرکز تحقیقات معماری، شهرسازی و طراحی (CIAUD) پرتغال، 2 و 3 آذرماه برگزار می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۳:۱۶   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون وزیر جهاد کشاورزی از واردات ارقام جدید کلزا و چغندر قند به کشور خبر داد و گفت: این اقدام با حمایت وزارت جهاد کشاورزی انجام شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان گفت: امسال به کوری چشم دشمنان با وجود این که از قبل از اربعین اقدام به ایجاد ناامنی در عراق کردند اما مردم همچنان با شور و عشق و علاقه این مسیر را طی می کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۱:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی یزد: با استفاده از روش های آبیاری نوین در سال زراعی (98 – 97) یک میلیون و 724 هزارتن انواع محصولات کشاورزی در استان تولید شد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۰:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی هشترود از برداشت 50 هزار تن سیب از باغات هشترود خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
بیروت- ایرنا- "زیاد نخاله" دبیر کل جنبش جهاد اسلامی فلسطین، اظهار داشت: مقاومت به اندازه ای پیشرفت کرده است که می تواند معادلات خود را بر رژیم اشغالگر صهیونیستی تحمیل کند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۰:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
زنجان-رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان با بیان اینکه کشت گندم در استان زنجان آغاز شده، گفت: امسال در 310 هزار هکتار از اراضی کشاورزی استان گندم کشت می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس گفت: به منظور حفظ هویت انجیر ایران و استهبان تولید کنندگان و صادرکنندگان این محصول خواستار سخت گیری در صدور گواهی قرنطینه هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۰:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری از توزیع یک هزار و 600 تن بذر اصلاح نژاد شده در استان خبر داد.
نتایج یک نظرسنجی که اواخر شهریور امسال انجام شد نشان می دهد 67درصد مردم خواستار حذف یارانه ثروتمندان هستند. ( منبع ) لینک کوتاه لینک کپی شد
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۰:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
دبیر کل جنبش جهاد اسلامی فلسطین پیشرفت مقاومت را در مدتی کوتاه به اندازه ای خواند که می تواند معادلات را بر رژیم اشغالگر صهیونیستی تحمیل کند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۰۹:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی دلگان گفت: رتبه نخست آبیاری نوین سیستان و بلوچستان با حدود 12 هزار هکتار به این شهرستان اختصاص دارد.
جماران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۰۹:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی خوشاب روز جمعه با بیان این مطلب به خبرنگار ایرنا گفت: این میزان انگور از دو هزار و 785 هکتار تاکستان های بارور این شهرستان برداشت شده است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۰۸:۳۰    
سرپرست معاونت برنامه ریزی و امور اقتصادی جهاد کشاورزی خوزستان گفت: در روزهای آتی، سامانه سجاد مجدد فعال می شود و خسارت کشاورزان خسارت دیده از سیل ثبت خواهد شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۰۵:۴۵    
تهران - ایرنا - مصر پنجشنبه شب 26 فلسطینی عضو جنبش جهاد اسلامی را از زندان آزاد کرد. علت و زمان بازداشت این افراد بیان نشده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۰۱:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیر زراعت سازمان جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری از پیش بینی برداشت 11 هزار تُن هویج از مزارع استان خبر داد و گفت: برداشت هویج تا آخر مهرماه ادامه دارد.