سه شنبه ۲۴ تیرساعت ۱۰:۱۷Jul 2020 14

جدیدترین‌های «جهاد»

 
باشگاه خبرنگاران   ۱ دقیقه پیش    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی خوزستان طی پیامی از کسب رتبه برتر روابط عمومی این سازمان در کشور قدردانی کرد.
ایسنا   ۳ دقیقه پیش    
پژوهشکده گیاهان دارویی جهاد دانشگاهی نیروی امریه جذب می کند.
ایرنا   ۱۹ دقیقه پیش    
تهران- ایرنا- رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران با بیان مزایای کشت گلخانه ای گفت: برای افزایش صادرات محصولات کشاورزی باید تولید محصولات را از فضای باز به سمت کشت گلخانه ای ببریم.
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی قزوین؛ فریدون نقی زاده مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی قزوین به نقل از تورج بنیادی مدیر زراعت سازمان جهاد کشاورزی استان اعلام کرد؛ اجرای طرح مقایسه ارقام علوفه های کم آب بر در استان قزوین اجرا شد. ...
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی قزوین؛ تورج بنیادی مدیر زراعت سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین اعلام کرد؛ کشت ذرت علوفه ای و دانه ای در سطح 24 هزار هکتار از اراضی کشاورزی استان آغاز شده است ...
ایثار   ۴۵ دقیقه پیش    
بیان قسمتی از زندگی نامه و وصیت نامه شهید رضا قلی شاکری از شهدای جهاد کشاورزی استان خراسان شمالی تحت عنوان طنین موج های بی قرار.
روز نو   ۴۷ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
اعتراض دامداران یکی از روستا های استان یزد به همراه گوسفندان شان سوژه کاربران شبکه های اجتماعی شد. در ویدئویی که از این اعتراض منتشر شده می بینیم که دامداران روستای کهدوییه شهرستان تفت برای اعتراض به عملکرد برخی از مسئولان جهاد کشاورزی به همراه گوسفندان شان به جهاد کشاورزی می روند. ...
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان البرز ، مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان البرز از اجرای طرح یاوران تولید در شهرستان کرج خبر داد ...
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان البرز ، مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان البرز به نقل از رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان از ارائه آموزش های کشاورزی در قالب پنجره واحد خبر داد ...
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان چهارمحال وبختیاری مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی ازتوزیع 154 تن کود اوره در شهرستان لردگان در خرداد ماه سال جاری خبرداد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱ ساعت پیش    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان کرمان گفت: سالانه به طور میانگین بیش از 25 هزار تن میوه سردرختی در شهرستان کرمان برداشت می شود.
معاون بهبود تولیدات گیاهی جهاد کشاورزی مازندران از مبارزه با کرم ساقه خوار برنج در 39 هزار و 200 هکتار از شالیزارهای استان خبر داد.
ایسنا   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان رییس اداره توسعه مکانیزاسیون جهاد کشاورزی گیلان گفت: هدف این است ماشین آلاتی که در بخش توسعه مکانیزاسیون استان به کار گرفته می شود، هم کیفیت مطلوبی داشته باشند و هم قیمت شان به گونه ای باشد که کشاورزان ما از عهده خرید آن بر بیایند.
مدیر باغبانی سازمان جهاد کشاورزی استان سیستان وبلوچستان گفت:با هدف افزایش درآمد نخلکاران 80 میلیارد ریال تسهیلات ارزان قیمت در اختیار کشاورزان سیستان وبلوچستان قرار می گیرد.
مدیر توسعه و بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی فارس گفت: سالانه 60 هزار تن گوشت گوسفندی در استان فارس تولید می شود.
ایرنا   ۲ ساعت پیش    
مشهد- ایرنا- رییس اداره امور فناوری های مکانیزه سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی گفت: پرداخت تسهیلات مکانیزاسیون کشاورزی در این استان از سال 1392 تاکنون نسبت به قبل از آن 70 برابر شده که زمینه ساز جهش تولید است.
ایرنا   ۲ ساعت پیش    
مهاباد- ایرنا- مسوول واحد باغبانی جهاد کشاورزی مهاباد گفت: امسال 770 تن آلبالو از باغ های این شهرستان برداشت شد که نسبت به سال گذشته 20 درصد بیشتر است.
تحلیل بازار   ۳ ساعت پیش    
بجنورد- شماری از مرغداران استان خراسان شمالی در اعتراض به قیمت پایین مصوب فروش مرغ در بازار و عرضه نشدن نهادهای دامی از جانب جهاد کشاورزی نسبت به استان های هم جوار و همچنین ناهمگن بودن قیمت مرغ در سطح این استان اعتراض کردند.
گر وه استان ها این روزها در بین همه اخبار ریز ودرشت، مهم و ساده خبری اذهان بسیاری از کمر بستگان جهاد و شهادت رابه خود مشغول کرده ، ماجرای اسارت و تیرباران حاج احمد متوسلیان در بیروت.
نصیر نیوز   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
لقمان خسروپور روز دوشنبه در جریان بازدید از مراکز خرید گندم این شهرستان در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: تمهیدات لازم به منظور تسهیل فرآیند دریافت محصول کشاورزان در مراکز خرید پیش بینی و با همکاری سازمان جهاد کشاورزی، تعاون روستایی و بانک عامل، اطلاعات خرید به موقع ثبت و پردازش می شود ...
قم فردا   ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی قم گفت: کشت نشایی محصولات مختلف به دلیل نیاز آبی کمتر و کاهش دوره برداشت در قم توسعه پیدا می کند.
خبرگزاری فارس   ۹ ساعت پیش    
رئیس اداره تولیدات گیاهی جهاد کشاورزی ملایر با اشاره به برداشت کلزا از اوایل تیرماه گفت: پیش بینی بر این است 200 تا 250 تن محصول کلزا طی سال جاری در شهرستان برداشت شود.
نصیر نیوز   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
حسام شیرازه محبت روز دوشنبه در کمیته تسهیل و رفع موانع تولید میاندوآب اظهار داشت: با فعالیت دوباره این واحدهای تولیدی 183 نفر شامل 148 نفر در حوزه جهاد کشاورزی و 35 نفر در بخش صنعت و معدن دوباره به کار بازگشته و مشغول به کار شدند. وی با اشاره به بررسی مشکلات 13 واحد [...]
شارا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۲۲:۴۴    
ساسان والی زاده سرپرست مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی، عصر امروز با حضور در مرکز رسانه و نشر علمی دانشگاه آزاد اسلامی از تحریریه خبرگزاری آنا بازدید کرد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۲۲:۳۰    
مدیر جهاد کشاورزی هشترود از نصب 2 سامانه ضدتگرگ با قابلیت پوشش 200 هکتار در اراضی کشاورزی بخش نظرکهریزی هشترود خبرداد.
اکو فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۲۲:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
اکوفارس: سرپرست مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی گفت: وسعت شهرک های کشاورزی در دو سال گذشته از 5 هزار هکتار به 45 هزار هکتار رسیده و زمینه ورود استارتاپ ها و کسب وکارهای دانش بنیان را به بخش کشاورزی فراهم آورده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۲۱:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
مراغه - ایرنا - مدیر جهاد کشاورزی هشترود از نصب 2 سامانه ضدتگرگ با قابلیت پوشش 200 هکتار در اراضی کشاورزی بخش نظرکهریزی هشترود خبرداد.
منجیل خبر   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۲۱:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، مستند ابتلاء ماجرای عکس تماشایی و مشهور شهید حاج قاسم سلیمانی و شهید ابومهدی المهندس در جمع جهادگران قرارگاه جهادی شهید جهاد مغعنیه است. این مستند امشب ساعت 21 از شبکه مستندسیما پخش می شود. انتهای پیام/ ...
خبر فوری   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۲۱:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
تیپ بدر از سال 1364 به صورت سازمان یافته و منظم به فرماندهی شهید اسماعیل دقایقی در ایران وارد فاز نظامی شد. با گسترش این تیپ بعد ها نامش به سپاه بدر معروف شد. شهید دقایقی در 28 دیماه 1365 در عملیات کربلای 5 براثر اصابت خمپاره به شهادت رسید ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۲۱:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
دبیر استانی جشنواره ملی روایت جهاد در سیستان وبلوچستان گفت: جشنواره ملی روایت جهاد با محوریت کرونا برای نخستین بار در کشور در این استان می شود.
تدبیر   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۲۰:۵۱    
ایسنانوشت: محمود حجتی در نشست با فعالان بخش کشاورزی اردستان، اظهار کرد: مرغداران در چند سال گذشته با توجه به نوسانات مختلف، در کل وضعیت خوبی داشتند. البته این اواخر به دلیل شرایط خاص مشکلاتی را داشتند که آرام آرام در حال بهبود است. ...
تدبیر   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۲۰:۵۱    
رییس جهاد کشاورزی رفسنجان گفت: 90 درصد محصول پسته این شهرستان طی سال جاری به دلیل گرمازدگی از بین رفته و این مهم به اقتصاد رفسنجان ضربه وارد کرده است.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۲۱:۰۱    
اخباری از وزارت جهاد کشاورزی می رسد که در صورت صحت، نشان از یک عزم جدی در خاوازی برای حرکت دادن وزاتخانه رو به جلو و تحرک به بخش کشاورزی کشور دارد.
تدبیر   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۲۰:۵۱    
وزیر جهاد کشاورزی تاکید کرد: ذخایر محصولات اساسی مثل برنج و گوشت در شرایط مطلوبی قرار دارد؛ ضمن اینکه در گندم و شکر نیازی به واردات نیست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۲۰:۵۵    
ویدئوی ورود گوسفندان به اداره جهاد کشاورزی کهدوئیه ، داغ ترین موضوعی بود که امروز در فضای مجازی بین کاربران دست به دست شد.
تحلیل بازار / شعار سال   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۳:۰۳   + ۲۰ سایت دیگر  
خاوازی، وزیر جهاد کشاورزی، احمدعلی کیخا را به سمت معاون برنامه ریزی و اقتصادی وزارت جهاد کشاورزی منصوب کرد.
دیار جنوب   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۲۰:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
تاریخ ایجاد در 23 تیر 1399 معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر گفت: بر اساس پیش بینی های صورت گرفته، امسال تولید خرما در استان بوشهر افزایش می یابد. ...
سلام نو / روزنامه گسترش صمت   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۳:۰۶   + ۲۴ سایت دیگر  
مدیر پیش توسعه و تکوین محصولات ایران خودرو از تولید خودروهای ارزان قیمت با همکاری معاونت علمی خبر داد و گفت: این طرح تا 6 ماه آینده اجرایی شده و محصول آن تولید می شود. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۲۰:۲۹    
گروه استان ها- رئیس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: شعله های آتش در مراتع و جنگل های دمچنار از توابع شهرستان بویراحمد همچنان زبانه می کشد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۲۰:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان چرداول، گفت: کشت برنج در سطح 1500 هکتار از اراضی کشاورزی شهرستان چرداول آغاز شده است.
آنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۲۰:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
ساسان والی زاده سرپرست مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی، عصر امروز با حضور در مرکز رسانه و نشر علمی دانشگاه آزاد اسلامی از تحریریه خبرگزاری آنا بازدید کرد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۹:۴۰   + ۱۱ سایت دیگر  
سرپرست مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی با بیان اینکه وزیر جهاد کشاورزی طرحی برای مدیریت بازار مرغ و نهاده های دامی به رئیس جمهور تقدیم کرده است تصریح کرد: این طرح موجب یکپارچه سازی تأمین، توزیع و قیمت گذاری در این صنعت می شود.
آی سی تی پرس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۹:۱۶    
ICTPRESS - مجتمع دانش و فناوری بامداد در راستای فعالیت های فناورانه و نوآورانه خود با تمرکز بر حوزه های آموزش و فناوری اطلاعات، همکاری گسترده خود را با سازمان جهاد دانشگاهی تهران آغاز کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر امور اراضی سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی گفت: از 7 هزار و 114 هکتار زمین های خراسان رضوی از ابتدای امسال تاکنون رفع تداخل صورت گرفته است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۹:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
نشست صمیمی جمعی از سرداران، فرماندهان و پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت با سرهنگ پاسدار سیاوش مسلمی فرمانده سپاه کربلا پیش از ظهر امروز برگزار شد.
وزارت جهاد و کشاورزی   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۹:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از خبرگزاری ایانا، مسعود منصور در مراسم امضای تفاهم نامه همکاری مشترک بین سازمان جنگل ها و مراتع کشور و سازمان بسیج سازندگی ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۸:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل صداوسیمای مرکز اصفهان گفت:نقش جهاددانشگاهی در توسعه فناورانه کشور بسیار مهم است و اتکا و باور به توان جهاد دانشگاهی می تواند زمینه ساز تحقق جهش تولید بنا به فرموده رهبر معظم انقلاب اسلامی باشد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۸:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - مدیر شرکت شهرک های کشاورزی خراسان جنوبی گفت: اعتبار پیش بینی شده برای زیرساخت مجتمع های گلخانه ای استان هشت هزار میلیارد ریال و در بخش سرمایه گذاری 60 هزار میلیارد ریال است که سرمایه خوبی را وارد خراسان جنوبی خواهد کرد.
وفابخش، معاون امور زراعت وزارت جهاد کشاورزی گفت: سیاست وزارت جهاد کشاورزی مبنی بر حمایت از تولید بذر است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۸:۱۳    
سمنان- مدیر امور باغبانی سازمان جهاد کشاورزی سمنان با بیان اینکه 220 هکتار سطح باغات زیتون استان افزایش یافته است، گفت: در سال جاری جهاد کشاورزی، 65 هزار نهال زیتون توزیع کرده است.