پنجشنبه ۱۹ تیرساعت ۲۲:۰۸Jul 2020 9

جدیدترین‌های «مدیرکل راه و شهرسازی»

 
ایرنا   ۱ ساعت پیش    
مشهد- ایرنا- مدیرکل راه و شهرسازی خراسان رضوی گفت: برای احداث 20 کیلومتر قطعه دوم جاده شادمهر - کاشمر هزار میلیارد ریال مورد نیاز است.
خبرگزاری تسنیم   ۲ ساعت پیش    
گروه استان ها - مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان شرقی از نیاز آذربایجان شرقی به 120 هزار واحد مسکن در افق 1400 خبر داد، گفت: آذربایجان شرقی 150 هزار واحد مسکونی خالی از سکنه دارد و اقشار کم درآمد از خرید این واحدها به دلیل قیمت بالا عاجز هستند.
خبرگزاری فارس   ۴ ساعت پیش    
مدیرکل راه و شهرسازی خراسان شمالی از فعالیت پروژه هزار و 787 واحد مسکن مهر برای اتمام خبر داد و گفت: از پروژه های مسکن مهر در استان، 1052 واحد مسکونی آماده افتتاح می باشد.
مدیرکل راه و شهرسازی گیلان با اشاره اینکه 564 هکتار از زمین های شهر چاف و چمخاله دارای سند مالکیت است، بیان کرد: حدود 200 هکتار از زمین ها نیز تغییر، تحول و شناسایی انجام شده و در اختیار راه و شهرسازی برای صدور سند مالکیت است.
ایرنا   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - مدیرکل راه و شهرسازی لرسان گفت: سهم این استان از طرح مسکن ملی 10 هزار و 200 واحد می باشد که تاکنون زمین مورد نیاز برای احداث هفت هزار واحد تامین شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
خرم آباد- مدیرکل راه و شهرسازی لرستان از تامین زمین برای احداث هفت هزار واحد در قالب طرح اقدام ملی مسکن این استان خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۰:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
ساری- نظری، مدیرکل راه و شهرسازی مازندران با بیان اینکه کمبود مسکن در استان نداریم، گفت: بیش از 78 هزار واحد مسکن طی دولت یازدهم و دوازدهم در استان احداث شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۰۸:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی گیلان با اشاره به قابلیت های اعطای تسهیلات در بافت فرسوده شهری گفت: اجرای طرح اقدام ملی مسکن با تولید و ساخت مسکن به تعادل بازار کمک می کند.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۰۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد- گرگان : کلنگ زنی متمرکز فاز نخست عملیات اجرایی طرح اقدام ملی مسکن شهرهای بالای یکصد هزار نفر و فاز یک تفاهم نامه مسکن فرهنگیان در گلستان با حضور جمعی از مسوولان در گرگان آغاز شد ...
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۲۲:۳۷    
در 12 جلسه ملاقات عمومی مدیر کل راه و شهرسازی استان ایلام به 72 مورد درخواست از طرف ارباب رجوع رسیدگی شده است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۹:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
همدان - مدیرکل راه و شهرسازی استان همدان گفت: ظرفیت اراضی دولتی استان همدان در طرح اقدام ملی مسکن مورد استفاده قرار می گیرد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۸:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
به منظور تقویت تعامل مردم و دولت و پاسخ گویی مستقیم به مسائل و مشکلات شهروندان، مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان از طریق سامانه ارتباط مردم و دولت (تلفن شماره 111 سامانه سامد) در محل استانداری اصفهان پاسخگوی تماسهای تلفنی همشهریان محترم شد.
کرد پرس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۷:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش کردپرس، مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی خرداد ماه سالجاری اعلام کرد؛ تا پایان مردادماه امسال در صورت همکاری دستگاه های خدمت رسان، جشن پایان طرح مسکن مهر استان را برگزار کنیم. ...
جلسه شورای هماهنگی امور راه وشهرسازی استان اصفهان با حضور ترکی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزیر راه و شهرسازی، مدیرکل راه و شهرسازی استان به عنوان رئیس جلسه و دیگر مدیران کل زیر مجموعه وزارت راه و شهرسازی تشکیل شد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۵:۰۶    
مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران از انعقاد یک قرارداد آموزشی با اداره کل فنی و حرفه ای استان تهران در حوزه بازآفرینی شهری و با هدف توانمندسازی خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۳:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمان از ثبت نام 44 هزار و 333 نفر در استان کرمان در طرح ملی مسکن در استان کرمان خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۲:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمان جزییات طرح اقدام ملی مسکن در کرمان را تشریح کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۰:۵۶    
مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمان گفت: 44 هزار و 33 نفر برای مسکن ملی در استان کرمان ثبت نام کردند.
اعتبار نوین   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۰:۴۵    
مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل نیز در ادامه این جلسه گفت: با برنامه ریزی های انجام یافته و هماهنگی های به عمل آمده عملیات اجرایی کلیه مساکن مهر استان تا پایان تیرماه امسال تکمیل و پرونده مسکن مهر در استان بسته خواهد شد.
ایلام- مدیر کل راه و شهرسازی استان ایلام گفت: به طور میانگین پروژه های زیرساخت اربعین ایلام در بخش راه بیش از 60 درصد پیشرفت دارند.
بازتاب ایلام   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۰۹:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
بازتاب ایلام- مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام از مساعدت دولت برای پرداخت 400 میلیارد تومان از مطالبات پیمانکاران حوزه راه با پی گیری استاندار و نمایندگان استان خبر داد. ...
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۰۱:۰۷    
سپهرغرب، گروه خبر - آذین رضایی: مدیرکل راه و شهرسازی استان همدان گفت: مطالعات توجیهی طرح سامان دهی محور تویسرکان- همدان توسط مشاور انجام شده و فاز یک و دو درحال آماده سازی است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۲۳:۴۰    
مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان شرقی گفت: هم اکنون 436 کیلومتر آزادراه در استان در حال احداث است.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۲۲:۵۲    
یکصدو هفتاد و نهمین جلسه شورای مسکن استان گیلان با محوریت طرح اقدام ملی مسکن استان و برنامه ریزی جهت اتمام مسکن مهر با حضور استاندار گیلان، مدیرکل راه و شهرسازی و سایر مدیران و اعضای این شورا در سالن جلسات استانداری گیلان برگزار شد ...
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۶:۲۱    
مدیرکل راه و شهرسازی خراسان رضوی با صدور حکمی، سرپرست جدید اداره راه و شهرسازی شهرستان بینالود و چناران را منصوب کرد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۶:۲۱    
مدیرکل راه و شهرسازی استان خراسان رضوی با صدور حکمی، رضا ناصری تاجور را به عنوان سرپرست معاونت مسکن و ساختمان این اداره کل منصوب کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۵:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
گروه استانها- مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: سیاست های وزارت راه و شهرسازی برای خانه دار شدن اقشار متوسط پیگیری می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۴:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیرکل راه و شهرسازی البرز، تدوین نقشه گسل های البرز را برای برنامه ریزی بهتر در زمینه کاهش آسیب های ناشی از زلزله احتمالی را ضروری دانست.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۴:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
شاهرود - ایرنا - مدیرکل راه و شهرسازی شرق استان سمنان گفت : با تخصیص 10 میلیارد ریال اعتبار، ناوگان و تجهیزات راهداری شهرستان میامی نوسازی شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۳:۱۹   + ۹ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان شرقی گفت: 14 پروژه ملی به طول بیش از یک هزار کیلومتر در حوزه راه و شهرسازی در این استان در حال اجراست.
شرکت فرودگاههای کشور   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۲:۰۸    
رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران از انجام مذاکرات مثبت با مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران در خصوص تامین مسکن کارکنان این شرکت خبر داد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۰۹:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی از ثبت نام 11 هزار و 709 نفر متقاضی در طرح اقدام ملی مسکن خراسان جنوبی خبر داد و گفت: از این میزان پنج هزار نفر مربوط به شهرستان بیرجند و مابقی در سایر شهرستان های استان است.
تحلیل بازار / خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۳/۲۶ - ۱۸:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
ارومیه- مدیر کل راه و شهرسازی از بهره برداری 3.5 کیلومتر از بزرگراه ارومیه- سرو تا پایان خرداد امسال خبر داد.
با صدور حکمی از سوی مدیرکل راه و شهرسازی استان مازندران ، جابر حسن زاده به سمت سرپرست معاونت املاک و حقوقی این اداره کل منصوب شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۵:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
لارستان- ایرنا- مدیرکل راه و شهرسازی لارستان گفت: در پی رایزنی هایی که از سوی مسوولان و مدیریت اجرایی استان فارس، فرمانداری ویژه و نماینده مردم این شهرستان در مجلس شورای اسلامی صورت گرفته، روند اجرای 12 طرح شاخص و مهم حوزه راهسازی با تامین اعتبار مورد نیاز در لارستان شتاب می گیرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۵:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
جیرفت - ایرنا - مدیرکل راه و شهرسازی جنوب کرمان از تکمیل مطالعات احداث قطعه پنجم بزرگراه جیرفت - بافت خبر داد و گفت: این مطالعات به طول 24 کیلومتر از روستای سربیژن تا ورودی شهر درب بهشت جیرفت انجام شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۵:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی گفت: زمین مورد نیاز برای ساخت واحدهای مسکونی در این استان تامین شده است و هیچ گونه دغدغه ای برای تامین زمین طرح اقدام ملی مسکن وجود ندارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۵:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان شرقی گفت: هم اکنون یک هزار و 77 کیلومتر برنامه آزادراهی در استان وجود دارد که 289 کیلومتر آزادراه در حال بهره برداری بوده و 450 کیلومتر نیز در حال احداث است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۳:۰۹    
ارومیه - ایرنا - مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی گفت: 34 هزار واحد مسکن مهر در این استان به متقاضیان تحویل داده شده و تنها در چهار شهرستان ارومیه، مهاباد، سردشت و نقده در این خصوص عقب ماندگی داریم.
فرمانداری تیران و کرون   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۱:۵۲    
باعنایت به تاکید مرکزارتباطات مردمی نهادریاست جمهوری ووزارت کشور مبنی برانجام ملاقات های حضوری و الکترونیکی مدیران با مردم به آگاهی می رساند مدیر کل راه وشهرسازی استان اصفهان ازساعت 9 الی 10 روز سه شنبه مورخ 17 تیر ماه 99 آماده پاسخگویی به مردم ازطریق شماره تلفن 111 می باشد. ...
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۰:۰۲    
در آیین بهره برداری از شهرداری جدید التاسیس شمشک که با حضور استاندار و مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران انجام گرفت، هفته دولت زمان بهره برداری از پل گلوکان اعلام و بر آغاز مطالعات جامع برای محدوده ریزشی کمرخانی تأکید شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۰۸:۴۳   + ۳۳ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: متقاضیان مسکن ملی برای ویرایش اطلاعات خود در سامانه مدیریت طرح اقدام ملی مسکن، تا اطلاع ثانوی فرصت دارند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۲۲:۴۷    
گروه استان ها- مدیرکل راه و شهرسازی استان قزوین گفت: کسری تولید و عرضه واحدهای مسکونی در 5 سال اخیر عامل اصلی رشد قیمت مسکن در استان قزوین است.
فرمانداری خوانسار   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۲۲:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خوانسار ، دکتر قاری قرآن مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان روز سه شنبه 17تیر ماه از ساعت 9 الی 10 صبح پاسخگوی مردم از طریق سامانه سامد سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۲۱:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
به گفته مدیرکل راه و شهرسازی استان قزوین؛ در 5 سال اخیر میزان واحد های خالی در استان قزوین 96 درصد رشد داشته و در کشور در رتبه اول قرار داریم.
شهر بیست   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۲۰:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
شهر بیست/ مدیرکل راه و شهرسازی قم گفت: براساس تصمیم شورای تامین مسکن استان میزان آورده اولیه متقاضیان مسکن ملی در قم 60 میلیون تومان خواهد بود.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۹:۳۴   + ۲۳ سایت دیگر  
فارس : مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: متقاضیان مسکن ملی برای ویرایش اطلاعات خود در سامانه مدیریت طرح اقدام ملی مسکن، تا اطلاع ثانوی فرصت دارند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۹:۰۲   + ۳۶ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: متقاضیان مسکن ملی برای ویرایش اطلاعات خود در سامانه مدیریت طرح اقدام ملی مسکن، تا اطلاع ثانوی فرصت دارند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۸:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان قم از تخصیص 31 هکتار زمین دولتی در پردیسان قم برای 4400 واحد مسکن ملی خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۸:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: توسعه بزرگراه های این استان به بیش از 11 هزار میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد.