چهارشنبه ۳۰ مردادساعت ۰۵:۰۵Aug 2019 21

جدیدترین‌های «دفتر مدیریت بحران»

خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۲:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: در پی وزش طوفانی که در روزهای اخیر منطقه سیستان را فرا گرفته تاکنون 370 نفر از مردم منطقه روانه مراکز درمانی شده اند.
دانا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۱:۰۰    
مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: 368 شهروند سیستانی به علت مشکلات تنفسی ناشی از توفان گرد و خاک هفته گذشته روانه بیمارستان ها شدند.
انتخاب   ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۰:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: 368 نفر از مردم منطقه سیستان در شمال این استان به دلیل مشکلات تنفسی ناشی از توفان گرد و خاک هفته گذشته روانه بیمارستان ها و مراکز درمانی شدند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۰۹:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: 368 نفر از مردم منطقه سیستان در شمال این استان به دلیل مشکلات تنفسی ناشی از توفان گرد و خاک هفته گذشته روانه بیمارستان ها و مراکز درمانی شدند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ۱۳:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: 264 نفر از مردم سیستان به دلیل مشکلات تنفسی ناشی از توفان گرد و خاک از روز گذشته تا کنون روانه بیمارستان ها و مراکز درمانی شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ۱۲:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: در پی وزش طوفانی که در روزهای اخیر منطقه سیستان را فرا گرفته تاکنون 264 نفر از مردم منطقه روانه مراکز درمانی شده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۲۱:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: تمام ادارات و دستگاه های اجرایی شهرستان های زابل، زهک، هیرمند، هامون و نیمروز فردا چهارشنبه به علت توفان شدید همراه با گرد و خاک تعطیل اعلام شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۲۱:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: ادارات پنح شهرستان سیستان در پی پیش بینی وزش طوفان و پراکنده شدن ریزگرد در منطقه تعطیل اعلام شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۲۰:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: ادارات پنح شهرستان سیستان در پی پیش بینی وزش طوفان و پراکنده شدن ریزگرد در منطقه تعطیل اعلام شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۱۹:۲۱   + ۱۴ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا - مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: تمام ادارات و دستگاه های اجرایی شهرستان های زابل، زهک، هیرمند، هامون و نیمروز فردا چهارشنبه به علت توفان شدید همراه با گرد و خاک تعطیل اعلام شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۱۱:۱۲   + ۱۴ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: 105 نفر از مردم منطقه سیستان در شمال این استان به دلیل مشکلات تنفسی ناشی از توفان گرد و خاک از روز گذشته تا کنون روانه بیمارستان ها و مراکز درمانی شدند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۱۰:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: زمین لرزه با قدرت 3.4 ریشتری صبح امروز /سه شنبه/ در 24 کیلومتری شهرستان بمپور در جنوب استان خسارتی نداشته است.
فرمانداری تیران و کرون   ۱۳۹۸/۰۵/۱۹ - ۱۲:۴۶    
آقای آذرپی معاون فرماندار،بخشدار مرکزی، دهیار روستای اله آباد وکارشناس دفتر مدیریت بحران فرمانداری از منبع آب روستای اله آباد از بخش مرکزی شهرستان تیران وکرون بازدید نمودند. دراین بازدید میزان آب ورودی و مصرفی بررسی شده و تصمیمات لازم اتخاذ گردید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۵/۱۹ - ۱۱:۳۶   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: در پی وزش طوفانی که در روزهای اخیر منطقه سیستان را فرا گرفته تاکنون 465 نفر از مردم منطقه روانه مراکز درمانی شده اند.
دانا   ۱۳۹۸/۰۵/۱۹ - ۱۱:۱۰    
مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: بر اثر تاخت و تاز طوفان در شمال استان 465 نفر از شهروندان سیستانی راهی مراکز درمانی و بیمارستان ها شدند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۱۹ - ۰۹:۳۷   + ۲۲ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: 465 نفر از مردم منطقه سیستان در شمال این استان به دلیل مشکلات تنفسی ناشی از توفان گرد و خاک در روزهای اخیر روانه بیمارستان ها و مراکز درمانی شدند.
دانا   ۱۳۹۸/۰۵/۱۷ - ۰۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان، 75 نفر در این استان، به دلیل عوارض تنفسی، چشمی و قلبی ناشی از طوفان گرد و خاک راهی مراکز درمانی شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۵/۱۶ - ۱۸:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مدیریت بحران سیستان و بلوچستان گفت: 75 نفر از مردم منطقه سیستان در شمال این استان به دلیل مشکلات تنفسی ناشی از توفان و گرد و خاک از شب گذشته تاکنون روانه بیمارستان و مراکز درمانی شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۵/۱۶ - ۱۵:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
زاهدان - مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: 75 نفر از مردم منطقه سیستان به دلیل عوارض تنفسی، چشمی و قلبی ناشی از طوفان گرد و خاک راهی مراکز درمانی شدند.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۵/۱۶ - ۱۵:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مدیریت بحران و کاهش مخاطرات بخش کشاورزی آخرین وضعیت پرداخت غرامت سیل به بخش کشاورزی استان های سیل زده را اعلام کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۵/۱۶ - ۱۴:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان از مسدود شدن محور زاهدان- زابل در پی وقوع طوفان و گرد و خاک خبر داد.
ایانا   ۱۳۹۸/۰۵/۱۶ - ۱۴:۴۰   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مدیریت بحران و کاهش مخاطرات بخش کشاورزی آخرین وضعیت پرداخت غرامت سیل به بخش کشاورزی استان های سیلزده را اعلام کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۵/۱۵ - ۰۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری خراسان جنوبی گفت: 54 تیم امدادی و عملیاتی از امروز تا پایان هفته برای مدیریت حوادث احتمالی وزش بادهای شدید و گرد و خاک در خراسان جنوبی در آماده باش کامل قرار دارند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۵/۱۴ - ۱۸:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری خراسان جنوبی گفت: 54 تیم امدادی و عملیاتی از فردا تا پایان هفته جاری برای مقابله حوادث احتمالی وزش بادهای شدید در خراسان جنوبی در آماده باش کامل هستند. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۱۴ - ۱۰:۱۷   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرکل دفتر مدیریت بحران وزارت نیرو گفت: اکنون شرایط شبکه برق و آبرسانی در مناطق زلزله زده شهرستان چرام در استان کهگیلویه و بویراحمد عادی است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۱۳ - ۱۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: 6 هزار و 213 نفر در قالب هزار و 531 خانوار بر اثر وقوع بارش های مونسونی و طغیان رودخانه های محلی در جنوب این استان آسیب دیدند.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۱۳ - ۱۳:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
حفر چاه یکی از روش های تامین آب از سفره های زیرزمینی است که از دیرباز مورد توجه ایرانیان قرار داشته است. مردمان این دیار کهن با حفر چاه، هم از آب آن برای شرب استفاده می کردند و هم کشتزارهای خود را آبیاری می کردند ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۱۲ - ۰۹:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- مدیرکل دفتر مدیریت بحران وزارت نیرو با بیان اینکه بخش انرژی کشورمان با افزایش تهدیدهای سایبری مواجه است گفت: بر این اساس اکنون اقدام های مقابله ای با تهدید های روز افزون سایبری جدی تر شده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۰۸ - ۱۰:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: تمامی راه های مواصلاتی جنوب این استان که بر اثر سیلاب بسته شده بود هم اینک بازگشایی شده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۰۷ - ۰۹:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: سه مسیر در جنوب این استان بر اثر طغیان رودخانه های محلی همچنان بسته است و امدادرسانی به سیل زدگان با قوت ادامه دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۵/۰۷ - ۰۸:۴۱    
مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان وبلوچستان گفت:در پی بارش های سنگین و طغیان رودخانه های محلی در جنوب استان تنها 5 محور بازگشایی شد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ - ۱۸:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- مدیر کل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: بر اثر سیلاب 6 محور مواصلاتی در منطقه بلوچستان به دلیل طغیان رودخانه مسدود شده و تردد در آن ها امکانپذیر نیست. تاریخ انتشار: 18:07 - 06 مرداد 1398 - کد خبر: 537044
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ - ۱۳:۵۶    
مدیرکل دفترمدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: محور نیکشهر به بنت که براثر طغیان رودخانه های محلی بسته شده بودساعتی پیش بازگشایی شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ - ۱۰:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: بارش های سنگین تعداد محور های مسدود شده در جنوب استان را از روز گذشته تاکنون به 7 محور افزایش داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ - ۱۰:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: بارش های سنگین تعداد محور های مسدود شده در جنوب استان را از روز گذشته تاکنون به 7 محور افزایش داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ - ۱۰:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: 6 مسیر در جنوب و جنوب شرق این استان به دلیل وقوع سیلاب و طغیان رودخانه های فصلی بسته شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ - ۰۸:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: بارش های سنگین تعداد محور های مسدود شده در جنوب استان را از روز گذشته تاکنون به 7 محور افزایش داد.
ایانا   ۱۳۹۸/۰۵/۰۵ - ۱۵:۵۳   + ۲۲ سایت دیگر  
مدیر کل دفتر مدیریت بحران و کاهش مخاطرات بخش کشاورزی گفت: حدود 170 هزار پرونده خسارت دیدگان بخش کشاورزی تا تاریخ 31 تیرماه تشکیل و تعداد 131 هزار و 347 پرونده به مبلغ 7 هزار و 463 میلیارد ریال در کمیته تخصصی شهرستان های خسارت دیده از سیل بررسی و تایید شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۵/۰۵ - ۱۱:۴۱    
مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: محور اسپکه به فنوج در جنوب استان به سبب بارش شدید باران و طغیان رودخانه های محلی مسدود شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۰۵ - ۱۱:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
زاهدان - ایرنا - مدیر کل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: ارتباط 40 روستای اطراف رودخانه کاجو شهرستان قصرقند برای دومین بار براثر بارندگی های مونسون شب گذشته، قطع شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۰۵ - ۰۹:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری خراسان شمالی گفت: بارندگی ها و سیلاب عصر روز جمعه به راه های روستایی در سه شهرستان استان خسارت وارد کرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۰۴ - ۲۰:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
بجنورد - ایرنا- مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری خراسان شمالی گفت: بارش رگباری باران عصر جمعه سبب جاری شدن سیلاب در شهرستان های بجنورد و مانه و سملقان شد.
دانا   ۱۳۹۸/۰۵/۰۳ - ۱۱:۱۲    
مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان وبلوچستان از آماده باش نیروهای امدادی و خدمات رسان برای مقابله با خسارت های بارندگی در جنوب استان خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۵/۰۳ - ۰۹:۲۱    
مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری چهارمحال و بختیاری بابیان اینکه جبران خسارت های ناشی از سیل در استان یکی از وظایف دولت است، گفت: تاکنون 235 میلیارد تومان برای جبران خسارت های سیل در این استان تامین شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۵/۰۲ - ۲۲:۱۸    
زاهدان - مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: 2 محور در جنوب سیستان و بلوچستان که به دلیل طغیان رودخانه ها و سیلاب بسته شده بود، بازگشایی شد.
صبحانه انلاین   ۱۳۹۸/۰۵/۰۲ - ۱۹:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: براثر بارندگی های شدید 2 نفر در سیلاب رودخانه پاگ در جنوب سیستان و بلوچستان جان خود را از دست دادند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۵/۰۲ - ۱۵:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان وبلوچستان گفت : به دلیل طغیان رودخانه در شهرستان بزمان و سیلابی شدن مسیر یک مادر 45 ساله به همراه فرزند پسر 11 ساله اش جان خود را از دست دادند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۰۲ - ۱۵:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: مسیرهای ایرانشهر - خیرآباد و ایرانشهر - مهرستان که بر اثر سیلاب مسدود شده بود ظهر امروز/چهارشنبه/ بازگشایی شد.
وزارت جهاد و کشاورزی   ۱۳۹۸/۰۵/۰۲ - ۱۵:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
تا تاریخ 31 تیرماه سال جاری مبلغ 259 میلیارد تومان در قالب کمک بلاعوض و تسهیلات قرض الحسنه بانکی به بخش کشاورزی شهرستان های خسارت دیده از سیل پرداخت شده است. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۸/۰۵/۰۲ - ۱۵:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، عبدالرحمن شهنوازی اظهار کرد: این مسیرها از ساعت 23 شب گذشته بر اثر طغیان رودخانه کاجو بسته شدند. وی ادامه داد: همچنین براثر طغیان رودخانه کاجو همچنان مسیر ارتباطی 40 روستای اطراف این رودخانه بسته است. ...