شنبه ۰۲ آذرساعت ۰۳:۳۵Nov 2019 23

جدیدترین‌های «شهرستان جم»

گام خبر   ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ - ۰۹:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
گام خبر: فرماندار شهرستان جم گفت: پس از دو روز مسیرهای ارتباطی جم بازگشایی و مشکل امنیتی به طور کامل رفع شده است و همچنین تعدادی از اغتشاش گران بازداشت شده اند و در حال حاضر آرامش و امنیت در جم برقرار است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۲۸ - ۲۲:۴۳   + ۱۵ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان جم گفت: پس از دو روز مسیرهای ارتباطی جم بازگشایی و مشکل امنیتی به طور کامل رفع شده است و همچنین تعدادی از اغتشاش گران بازداشت شده اند و در حال حاضر آرامش و امنیت در جم برقرار است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۲۸ - ۱۳:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
طبق اعلام شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان جم تمامی مدارس این شهرستان در نوبت عصر به علت بارندگی تعطیل شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۲۱:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
بارش باران به همراه صاعقه های وحشتناک در جنوب استان بوشهر و به خصوص شهرستان جم آغاز شده و در حال حاضر مسیر جنوب بوشهر به استان های فارس و هرمزگان لغزنده گزارش شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۹:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان جم گفت: برخورد با تخلفات در بازار و نتیجه این برخوردها با سودجویان به مردم اطلاع رسانی شود و در این زمینه بدون اغماض عمل شود و هیچ تعارفی نخواهیم داشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۵:۵۵   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر گفت: برداشت گوجه فرنگی از سطح نزدیک به 1250 هکتار از مزارع شهرستان جم و بخش های ارم و بوشکان دشتستان آغاز شد.
پاون   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۵:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل آبفای روستایی استان بوشهر درخصوص پروژه آبرسانی سیراف به جم، بر لزوم اجرای 12 کیلومتر خط انتقال برای آبرسانی به روستاهای این شهرستان تاکید کرد و گفت: آبرسانی جم در سه بخش آب شیرین کن، خط انتقال و خط برق توسط پیمانکاران در حال اجراست.
ایانا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۳:۳۳    
جشنواره برداشت عسل کنار با حضور بیش از 300 نفر از زنبورداران و مسئولین کشوری و استانی در شهرستان جم روستای بیدخوار برگزارگردید .
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۲:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیر بنیاد مسکن شهرستان جم از آغاز عملیات 22 پروژه در شهرستان جم خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۱۳:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان جم گفت: با تکمیل درمانگاه تامین اجتماعی جم، خدمات درمانی به جامعه کارگری شهرستان افزایش می یابد و تکیمل این پروژه یکی از ضروریت های شهرستان است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۱۳:۱۸    
بخشدار مرکزی شهرستان جم از آغاز عملیات لایروبی سدهای این شهرستان در آینده ای نزدیک خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۶:۰۵    
بخشدار مرکزی شهرستان جم با بیان اینکه به روستاهای دورافتاده توجه می شود گفت: پروژه های عمرانی در روستاهای بخش مرکزی با سرعت مطلوب و نظارت دقیق در حال اجرا است.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۰۹:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، شاهین پاک روح سه شنبه شب در نشست بررسی وضعیت پروژه آبرسانی جم افزود: عملیات اجرایی پروژه آبرسانی جم از سال 1386 آغاز شده است و در سال 97 نیز 120 میلیارد ریال از محل اعتبارات تنش آبی به این پروژه ابلاغ شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۲۱:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان جم با بیان اینکه شرایط آبی شهرستان جم بسیار شکننده است و مردم صبوری می کنند اما برای سال آینده، نگرانی جدی در مورد وضعیت سفره های آبی داریم، گفت: برخی روستاهای جم در حال حاضر در 48 ساعت فقط دو ساعت آب دارند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۲۱:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون مهندسی و توسعه شرکت آب و فاضلاب کشور گفت: تلاش می شود بخشی از ظرفیت پروژه آب شیرین کن شهرستان جم تا قبل از تابستان سال آینده وارد مدار شود و شرایط آب شهرستان جم بهبود یابد.
جماران   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۸:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
مهدی فرجی روز سه شنبه در جشن برداشت عسل کنار در شهرستان جم افزود: چهار هزار و 500 زنبوردار از تسهیلات این صندوق از ابتدای پارسال تا کنون بهره مند شدند. وی بیان کرد: در همین مدت به 210 زنبوردار استان بوشهر 50 میلیارد ریال تسهیلات پرداخت شده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۷:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان جم با اشاره به سفر معاون شرکت آب و فاضلاب کشور به جم و بازدید از پروژه آب رسانی سیراف به این شهرستان بر تسریع در تکمیل این پروژه تاکید کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۲:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
پنجمین جشنواره تخصصی برداشت عسل کنار استان بوشهر با استقبال زنبورداران و با حضور مسئولان وزارت جهاد کشاورزی در دشت شهرستان جم برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۲۱:۰۲    
فرماندار جم گفت: سالانه 230 تن عسل در شهرستان جم تولید می شود که از این لحاظ در جمع شهرستان های پیشرو کشور قرار داریم.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۱۵:۱۶    
در آیینی با حضور امام جمعه و مسئولان شهرستان، از فعالان فرهنگی شهرستان جم تجلیل شد.
دیار جنوب   ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۱۴:۳۶    
تاریخ ایجاد در 20 آبان 1398 رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان جم از افتتاح چمن مصنوعی بزرگ شهر بهارستان توسط وزیر ورزش و جوانان در آینده ای نزدیک خبر داد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۱۴:۱۹   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: در جشنواره عسل کنار استان بوشهر در شهرستان جم از گواهینامه نشان جغرافیایی عسل کنار رونمایی شد.
خلیج فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۱۱:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
خلیج فارس: رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان جم گفت: احداث سوله امدادی یکی از ضروریت های شهرستان جم به دلیل کوهستانی بودن است که در حال حاضر عملیات اجرایی تکمیل این سوله امدادی درحال اجرا است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۷:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه شهرستان جم گفت: تکمیل پروژه خط انتقال آب دریا به شهرستان جم یکی از پروژه های مهم استان بوشهر است که امیدواریم هر چه سریع تر به بهره برداری برسد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۱۵:۳۸    
سی و هفتمین جلسه شورای فرهنگ عمومی و سومین جلسه این شورا در سال جاری در شهرستان جم برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۱۷ - ۱۷:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه شهرستان جم گفت: ظرفیت ها و پتانسیل های خوبی در حوزه کشاورزی جم وجود دارد که مسؤولان باید به کشاورزان و باغداران توجه بیشتری کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۱۷ - ۱۲:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان جم گفت: امیدواریم هر چه سریع تر 16 بوستان امید در سطح روستاها به بهره برداری برسند و در اختیار مردم قرار بگیرند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۱۶ - ۱۳:۲۶    
فرماندار شهرستان جم گفت: یکی از مشکلات شهرستان جم در خصوص پروژه های آموزشی و کمبود مدرسه در این شهرستان است که تامین اعتبار تکمیل پروژه های آموزشی و همچنین برگزاری کلاس های کنکور با حمایت شورای راهبردی پتروشیمی ها انجام می شود.
خبرگزاری مهر: رئیس پلیس آگاهی استان بوشهر از دستگیری یک زن و مرد سارق حرفه ای خودرو و کشف هفت فقره سرقت خبر داد. سرهنگ جوشن سهرابی صبح پنجشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در پی وقوع چند فقره سرقت خودرو در شهرستان جم، دستگیری عامل یا عاملان ارتکاب جرم در دستور کار ماموارن پلیس آگاهی قرار گرفت ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۱۵ - ۱۸:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
امروز طی حکمی از سوی عبدالکریم گراوند استاندار بوشهر، اولین شهردار بهارستان در شهرستان جم منصوب شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۱۵ - ۱۶:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان جم از افتتاح درمانگاه تامین اجتماعی با اعتباری بالغ بر 15 میلیارد تومان که جز دستاوردهای سفر وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی بوده تا پایان سال جاری خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۱۴ - ۱۰:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان جم گفت: شهرداران و دهیاران از ورود به تبلیغات انتخاباتی کاندیداها خودداری کنند و به هیچ وجه امکانات دولتی نباید در اختیار کاندیداها قرار گیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۱۳ - ۱۲:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
راهپیمایی یوم الله 13 آبان ماه با حضور پرشور و باشکوه تر مردم و دانش آموزان و دانشجویان نسبت به سال های گذشته در شهرستان جم برگزار شد و اقشار مختلف انزجار خود از آمریکا را به نمایش گذاشتند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۱۲ - ۱۳:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان جم گفت: مسابقات داژبال قهرمانی کشور با حضور تیم هایی از سراسر کشور به میزبانی شهر اهواز برگزار شد که تیم بانوان شهرستان جم به نمایندگی از استان بوشهر توانست مدال برنز این رقابت ها را کسب کند.
ورزش 3   ۱۳۹۸/۰۸/۱۰ - ۱۷:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
دو پنالتی اعلام شده از سوی مهدی سیدعلی در شهرستان جم زمینه ساز اتفاقات جنجالی بازی روز گذشته شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۱۰ - ۱۳:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
امام جمعه شهرستان جم گفت: این شهرستان آب آشامیدنی سالم ندارد، جوانانش مشکل اشتغال دارند و فرودگاه هم تعطیل شده و حالا به دنبال تعطیلی تیم فوتبالی هستند که دل خوشی مردم و جوانان این منطقه است.
دیار جنوب   ۱۳۹۸/۰۸/۱۰ - ۱۰:۴۲    
تاریخ ایجاد در 10 آبان 1398 مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر گفت: پروژه چمن مصنوعی بزرگ بهارستان که یکی از پروژه های مهم شهرستان جم است آماده افتتاح است و طی روزهای آینده به بهره برداری خواهد رسید. ...
طوفان زرد   ۱۳۹۸/۰۸/۰۸ - ۰۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
پارس جنوبی جم با دو غایب مقابل سپاهان اصفهان قرار می گیرد. به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از "ورزش سه"، زنبورهای جنوب فوتبال ایران که هفته پرتنشی را به دلیل مشکلات مالی پشت سر گذاشتند، با اتفاقات فراوان خود را به شهرستان جم رساندند تا عصر پنجشنبه مقابل سپاهان اصفهان قرار بگیرند. ...
طوفان زرد   ۱۳۹۸/۰۸/۰۷ - ۱۸:۲۱   + ۱۳ سایت دیگر  
سرمربی سپاهان اصفهان به نشست خبری قبل از دیدار تیمش برابر پارس جنوبی در شهر جم نمی رسد. به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از فارس ، نشست خبری سرمربیان پارس جنوبی جم و سپاهان اصفهان قبل از دیدار هفته نهم رقابت های لیگ برتر عصر چهارشنبه 8 آبان ماه برگزار می شود. ...
بانک ورزش   ۱۳۹۸/۰۸/۰۷ - ۱۷:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
بانک ورزش - تعدادی از هواداران پارس جنوبی با حضور در فرودگاه عسلویه استقبال گرمی از اعضای این تیم انجام دادند. به گزارش بانک ورزش وبه نقل از سایت باشگاه پارس جنوبی ...
ورزش 3   ۱۳۹۸/۰۸/۰۶ - ۲۳:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
بلیت بازگشت اعضای تیم پارس جنوبی به شهرستان جم بالاخره رزرو شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۸/۰۶ - ۲۲:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
اعضای تیم فوتبال پارس جنوبی جم فردا (سه شنبه) عازم شهرستان جم خواهند شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۸/۰۵ - ۱۳:۴۷   + ۱۴ سایت دیگر  
بوشهر - فرماندار شهرستان جم گفت: کناره گیری تیم فوتبال پارس جنوبی جم از ادامه رقابت های لیگ برتر صحت ندارد.
برترین ها / تهران پرس   ۱۳۹۸/۰۸/۰۵ - ۱۳:۲۶   + ۱۴ سایت دیگر  
برترین ها: مسؤولان باشگاه پارس جنوبی با توجه به مشکلات مالی و عدم تیم داری وزارت نفت قصد دارند تا از لیگ برتر کناره گیری کنند در حالی که مسؤولان استان بوشهر اعلام کرده اند به دنبال حل مشکلات هستند. ...
فرارو   ۱۳۹۸/۰۸/۰۴ - ۲۰:۴۰   + ۱۶ سایت دیگر  
پیگیری ها در این خصوص نشان می دهد که با توجه به محدودیت ها و فشار های شدیدی که از سوی سازمان های نظارتی برای سیدپیروز موسوی مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی پارس در نظر گرفته شده، ادامه پشتیبانی از تیم پارس جنوبی جم از سوی این ارگان امکان پذیر نیست. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۰۴ - ۱۳:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه شهرستان جم گفت: امکانات بهداشتی در جنوب استان بوشهر افزایش یابد و ایجاد پایگاه اورژانس هوایی در بیمارستان توحید جم ضروری است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۰۴ - ۱۳:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس هیات بیلیارد و بولینگ شهرستان جم از برگزاری مسابقات قهرمانی بیلیارد جنوب استان بوشهر به میزبانی باشگاه کلاسیک جم خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۰۴ - ۱۳:۱۲    
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان جم از افتتاح ساختمان اداری این مجموعه در بهمن ماه سال جاری خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۰۳ - ۱۴:۲۵    
رئیس درمانگاه تامین اجتماعی شهرستان جم از رفع مشکل نبود پزشک عمومی در درمانگاه تامین اجتماعی خبر داد.
خلیج فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۰۳ - ۱۲:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
خلیج فارس: دبستان سه کلاسه روستای بیدو علیا شهرستان جم با اعتبار هفت و نیم میلیارد ریال به بهره برداری رسید.