یکشنبه ۲۲ تیرساعت ۲۳:۲۵Jul 2020 12

جدیدترین‌های «اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی»

 
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان از ارائه تسهیلات کرونا به اهالی فرهنگ و هنر خبر داد. به گزارش قلم و به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان، احمدرضا احسانی گفت: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با همکاری وزارت تعاون ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۰ ساعت پیش    
با حضور دو نویسنده مطرح بوشهری داوری آثار ارسال شده به مسابقه خاطره نویسی دهه کرامت ویژه کارکنان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آغاز شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۱:۴۵    
معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی گفت: آخرین مهلت ارسال آثار به نخستین جشنواره استانی نمایش خیابانی دفاع مقدس با عنوان "افلاکیان" 30 تیرماه 99 اعلام شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۱:۱۵    
مسوول دبیرخانه عفاف و حجاب اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان از برگزاری برنامه های متعدد با موضوع توسعه فرهنگ عفاف و حجاب توسط این اداره کل خبر داد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۰:۴۵    
مدیر کل و معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری و در بازدید از مؤسسه رسانه های دیجیتال سراج شهرکرد بر تولید محتواهای فرهنگی و قرآنی متناسب با نیاز روز جامعه تأکید کرد
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۰:۰۰    
سرپرست حوزه زنان و دبیر عفاف و حجاب اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی از برگزاری مسابقه کتابخوانی با موضوع عفاف و حجاب در بین کارکنان این اداره کل خبر داد.
وزارت کار شیوه نامه پرداخت تسهیلات کرونا به کسب و کارهای فاقد بیمه را با هدف حفظ اشتغال فعالان اقتصادی و بنگاه هایی که فاقد پرونده بیمه ای یا کد کارگاهی در سازمان تامین اجتماعی هستند اما از شیوع کرونا آسیب دیده اند اعلام کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۰۹:۳۶    
کرمانشاه- ایرنا- بیش از 220 برنامه فرهنگی و هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه در زمینه های ادبی، موسیقی، تئاتر، خوشنویسی و ... برای سال 99 اعلام شد.
معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان از روسای آموزشگاههای ازاد هنری این استان خواست تا برای بهره مندی از تسهیلات کرونایی در سامانه کارا ثبت نام نمایند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۰۸:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: انجمن هنرهای نمایش طی جلسه ای کریم جشنی را به عنوان رئیس انجمن معرفی و به ما اعلام کرده اند.
معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد با بیان اینکه نگران تکثر انجمن های صنفی نیستیم اما انتظار تعامل داریم، گفت: از انجمن های فعال در زمینه های فرهنگی، هنری و خبری حمایت می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۰۷:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رییس گروه طرح و برنامه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: 70 آموزشگاه و مرکز فعالیت های فرهنگی و هنری در این استان که از شیوع کرونا خسارت دیده اند، مشمول دریافت تسهیلات شناخته شدند.
خبر ماکو   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۲۲:۱۴    
منطقه آزاد ماکو – ماکو – تفاهم نامه همکاری بین مدیرعامل منطقه آزاد ماکو و مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجانغربی امضا شد. به گزارش پایگاه خبری خبر ماکو، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو / روز دوشنبه / در دیدار با حجت الاسلام ناصر خدایاری با اشاره اینکه فرهنگ نیاز توسعه هر منطقه است ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۹:۱۴    
بوشهر- ایرنا- کارشناس تبلیغات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر گفت: قانون منع استفاده از لغت ها و اصطلاح های بیگانه که بر سردر اماکن عمومی برای پاسداشت زبان فارسی در سال 1378 در مجلس شورای اسلامی تصویب شد ولی بدرستی و صحیح اجرا نشده و به بازنگری نیاز دارد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۸:۵۰    
وبینار مدیریت سایت خبری ویژه علاقه مندان و نوآموزان تخصص روابط عمومی و خبرنگاری ، 31 تیرماه برگزار می شود . به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، وبینار مدیریت سایت خبری به همت و همکاری ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان های تهران و گلستان ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۸:۴۵    
معاون پشتیبانی و توسعه منابع به همراه رییس امور اداری و مالی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان مسایل و مشکلات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مهدیشهر را مورد بررسی قرار داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۸:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مسوول گروه هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: هیات مدیره انجمن نمایش استان برای پیگیری برگزاری مجازی انتخاب اعضای هیات مدیره جدید، "کریم جشنی" را به عنوان سرپرست جدید خود انتخاب کرد.
معاون هنری سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس اعلام داشت: با توجه به تصمیم ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا مبنی بر تمدید محدودیت فعالیت برخی از مشاغل به اطلاع می رساند، کلیه فعالیت های مراکز فرهنگی هنری و سینماها و همچنین ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۶:۳۸    
با حضور مدیرکل، معاونین و سایر اعضا، جلسه کمیته اقامه نماز و شورای امر به معروف و نهی از منکر اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان برگزار شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۶:۱۵    
با حضور مدیرکل و معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان از رییس و اعضای شورای ارزشیابی ونظارت بر نمایش شهرستان گرگان در روز شنبه 21 تیر ماه تقدیر به عمل آمد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۴:۵۱   + ۱۰ سایت دیگر  
سرپرست معاونت توسعه مدیریت ومنابع اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با اشاره به آغاز ثبت نام شاغلان و بنگاه های فرهنگی و هنری فاقد کد بیمه کارگاهی در سامانه کارا از شانزدهم تیرماه ...
ساختمان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان و محوطه بیرونی توسط اکیپ ضدعفونی، در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا گندزدایی و ضدعفونی شد.
به مناسبت " هفته حجاب و عفاف " مراسم تجلیل از طراحان و تولیدکنندگان و فعالین عفاف و حجاب در تاریخ 21 تیرماه 1399 برگزار گردید .
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۴:۰۷    
معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان درپی درگذشت حبیب نقاش، مسن ترین نقاش منطقه و چهره ماندگار دزفول،پیامی صادر کرد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۳:۵۷    
معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، از تعطیلی همه آموزشگاه های هنری و سینمایی خبر داده اما کلاس های هنری همچنان بی سر و صدا در این روزهای کرونایی به فعالیت خود ادامه می دهند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۳:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی گفت: نمایشگاه عفاف و حجاب در بیرجند تا 26 تیر ماه برای علاقه مندان دایر است.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۳:۱۶    
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین؛ به مناسبت فرا رسیدن روز عفاف و حجاب ، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بوئین زهرا در راستای رسالت فرهنگی و اشاعه فرهنگ مطالعه ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۳:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان گفت: مهلت شرکت در جشنواره مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری تا 27 تیرماه تمدید شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۲:۳۴    
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان قزوین با حضور محمد نصیری فرماندار البرز، صمدی رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ، قندی بخشدار محمدیه و محمد خانی ریس کتابخانه های این شهرستان تعداد 200 جلد کتاب به کتابخانه مسجد موسی بن جعفر(ع) مهرگان اهدا شد. ...
رییس گروه طرح و برنامه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: به اطلاع کلیه کسب و کارهای فرهنگی و هنری استان که در بحران کرونا آسیب دیده اند می رساند، برای دریافت تسهیلات در سامانه کارا ثبت نام نمایند.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۲:۱۶    
نشست بررسی چگونگی برگزاری مراسم روز خبرنگار در استان سمنان روز شنبه با حضور ابوالفضل صادقی نژاد معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی این استان برگزار شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۲:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان معاون امور فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با بیان توضیحاتی دربارۀ آخرین تصمیمات این اداره کل برای برگزاری مراسم روز خبرنگار و جشنواره مطبوعات، به بند ل مادۀ 139 قانون مالیات نیز اشاره کرد و گفت: گرفتن مالیات از خبرنگاران قانونی نیست.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۱:۱۶    
معاونت فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در نشست با فعالان فرهنگی جبهه انقلاب اسلامی گفت: فعالیتها و برنامه های فرهنگی با روحیه جهادی تاثیرگذار و موفق خواهد بود.
معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی عنوان کرد: متقاضیان می توانند در سامانه اعطای تسهیلات کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا بدون کد کارگاهی ثبت نام کنند.
یافته   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۲۲:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
چاپ اعلامیه ترحیم ممنوع اعلام شد چاپ ایمیل چاپ اعلامیه ترحیم مشتمل بر زمان و مکان مراسم خاک سپاری در سطح استان ممنوع اعلام شد. به گزارش یافته ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۲۰:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی بابیان اینکه خانه مطبوعات می تواند تأثیرگذار و پرقدرت در عرصه های مختلف ظاهر شود، گفت: خانه مطبوعات باید خانه همه اصحاب رسانه باشد و چتر حمایتی آن شامل همه اعضا شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۰۹:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: کلاس های حضوری در تمامی آموزشگاه های آزاد هنری و سینمایی این استان تا اطلاع بعدی تعطیل است.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۰۰:۴۸    
معاون اداری مالی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی به همراه فرماندار و مسئولان فرهنگی خنداب از مجتمع فرهنگی هنری این شهرستان دیدن کردند.
هجدهمین جلسه شورای اطلاع رسانی کمیته اطلاع رسانی و مدیریت جو روانی ستاد مبارزه با کرونا استان صبح روز چهارشنبه 18 تیرماه 99، در سالن همایش های شهید آوینی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۹:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
از برگزیدگان جشنواره شعر عربی کرونا با حضور معاون فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان تقدیر شد.
معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی از برگزاری مراسم افتتاحیه نمایشگاه عفاف و حجاب، ساعت 11 روز شنبه 21 تیرماه 99 خبر داد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۳:۲۷    
معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز از تعویق برگزاری دومین نشست هم اندیشی سواد رسانه ای و اطلاعاتی کشور خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۲:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
حجت الاسلام تدینی با اشاره به اهداف مشترک ادارات کل اوقاف و امور خیریه و فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان در راستای تعالی دین گفت: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی باید با ابزار فرهنگ و هنر در راستای تعالی دین اسلام تلاش کند.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۱:۴۶    
با پیگیری های مستمر معاونت امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قزوین ، تماشاخانه های قزوین شروع به فعالیت کردند.
جماران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۱:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
معاون دانشگاه علوم پزشکی استان قم با اشاره به اینکه طی دو هفته اخیر در حال افزایش بیماری در سطح این استان هستیم، گفت: بیشتر کرونایی های اخیر قم در مجالس روزهای گذشته مبتلا شدند. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۱:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان کارشناس مسئول طرح و برنامه ریزی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان گفت: ثبت نام در سامانه کارا تا آخر تیر ماه تمدید شده است.
پنجمین جلسه کارگروه استانی هماهنگی حمایت و توسعه محتوا و خدمات فرهنگی فضای مجازی صبح چهارشنبه 18 تیرماه با حضور حبیبی معاون سیاسی امنیتی استانداری قزوین و محمد حسین اسماعیلی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و بیدخام مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری در سالن جلسات اداره کل فرهنگ و ارشاد ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۰:۱۵    
معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی از اجرای برنامه های پیشگیری از اعتیاد این اداره کل به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر خبر داد.
تابناک ایلام   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۰۸:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام از ارسال بیش از صد اثر به نخستین جایزه ادبی کردی خبر داد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۰۰:۳۸    
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی، حجت الاسلام والمسلمین ناصر خدایاری مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، ضمن سپاس از خدمات علیرضا قوجاری، معاون سابق آن اداره کل ...