پنجشنبه ۲۴ آبانساعت ۲۰:۱۹Nov 2018 15

جدیدترین خبرهای «سپاه پاسداران»

ایرنا   ۲ ساعت پیش    
ایرنا - قزوین - کنگره 3000 شهید استان قزوین روز پنجشنبه با حضور سردار جعفری فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برگزار شد. *8*
شفقنا   ۳ ساعت پیش    
شفقنا- فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به یاوه گویی های رژیم آل سعود علیه کشورمان گفت: پاسخ های انقلاب اسلامی در مقابل این رژیم عمدتاً غیررسانه ای و غیرعلنی و به صورت چراغ خاموش، مخفی اما دردناک برای آن هاست. ...
خبرگزاری تسنیم   ۴ ساعت پیش    
فرمانده کل سپاه پاسداران با اشاره به وضعیت مرزبانان اسیر در کشور پاکستان گفت: مرزبانان آزاد می شوند اما این مهم نیاز به زمان دارد.
آناج   ۵ ساعت پیش    
حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم، امام جمعه تبریز گفت: اعتماد مردم به مجموعه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حوزه های مختلف درمانی، پزشکی، عمرانی، فرهنگی و همچنین نظامی نشان میدهد سپاه در روح مردم است.
فرتاک نیوز   ۵ ساعت پیش    
در نشست با خبرنگاران با اشاره به اقدامات انجام شده برای آزادی 25 نفر از کسانی که در میرجاوه به گروگان گرفته شده اند، گفت: تاکنون 5 یا 6 نفر آزاد شده اند و قرار است نیروهای پاکستانی آن ها را به کشورمان تحویل دهند. ...
جماران   ۵ ساعت پیش    
به گزارش جماران؛ مسئول روابط عمومی سپاه گفت: آنچه درخصوص آزادی 5 نفر از مرزبانان ایرانی منتشر شده، بر مبنای اطلاعاتی است که طرف های پاکستانی در جریان تعاملات و مراودات برای آزادی مرزبانان ما گفته اند. ...
ایسنا   ۵ ساعت پیش    
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به یاوه گویی های رژیم آل سعود علیه کشورمان گفت: پاسخ های انقلاب اسلامی در مقابل این رژیم عمدتاً غیررسانه ای و غیرعلنی و به صورت چراغ خاموش، مخفی اما دردناک برای آن هاست.
موج   ۶ ساعت پیش    
هفتمین سالگرد شهادت سرلشگر حسن تهرانی مقدم با حضور امیر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران در حسینیه امام رضا (ع) نیروی هوا فضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۶ ساعت پیش    
سخنگوی سپاه از اعلام طرف پاکستانی مبنی بر قول ربایندگان مرزبانان ایرانی برای آزادی 5 نفر از آنان در مرحله نخست خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۶ ساعت پیش    
سخنگوی سپاه پاسداران از قول پاکستانی ها برای آزادی 5 نفر از مرزبانان خبر داد.
ایرنا   ۶ ساعت پیش    
قزوین – ایرنا – اجلاسیه نهایی پنجمین روز از کنگره سه هزار شهید استان قزوین روز پنجشنبه با حضور سردار سرلشکر پاسدار محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۷ ساعت پیش    
فرمانده سپاه پاسداران از آزادی 5 نفر از مرزبانان ربوده شده میرجاوه خبر داد.
ایلنا   ۷ ساعت پیش    
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در کنگره ملی گرامیداشت 3هزار شهید استان قزوین از آزادی 5 نفر از مرزبانان میرجاوه خبرداد.
ایسنا   ۷ ساعت پیش    
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اعلام آزادی 5 مرزبان ایرانی در پاکستان گفت: امید زیادی به آزادی تمام گروگان ها داریم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۷ ساعت پیش    
فرمانده سپاه پاسداران از آزادی 5 نفر از مرزبانان ربوده شده میرجاوه خبر داد.
برترین ها   ۷ ساعت پیش    
خبرگزاری ایسنا: فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اعلام آزادی 5 مرزبان ایرانی در پاکستان گفت: امید زیادی به آزادی تمام گروگان ها داریم. سردار جعفری در نشست با خبرنگاران با اشاره به اقدامات انجام شده برای آزادی 25 نفر از کسانی که در میرجاوه به گروگان گرفته شده اند ...
خبرگزاری مهر   ۷ ساعت پیش    
قزوین- فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: با رایزنی انجام شده 5 نفر از مرزبانان هنگ مرزی میرجاوه که چندی پیش توسط عوامل نفوذی ربوده شده بودند آزاد شدند و به زودی به کشور منتقل می شوند.
صبح قزوین   ۷ ساعت پیش    
فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: پنج تن از مرزبانان ایرانی آزاد شده و آماده تحویل هستند؛ اما تروریست های پاکستانی چندتن از مرزبان ها را برای معاوضه با زندانیان مجرم خود در ایران نگه داشته اند که جمهوری اسلامی حاضر به این اقدام نشده است.
باشگاه خبرنگاران   ۷ ساعت پیش    
فرمانده کل سپاه پاسداران در جمع خبرنگاران قزوین از آزاد شدن پنج نفر از مرزبانان ربوده شده میرجاوه خبر داد .
ایرنا   ۷ ساعت پیش    
قزوین – ایرنا – فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: پنج نفر از مرزبانان میرجاوه آزاد شده اند و تلاش ها برای آزادی کامل دیگر گروگان ها نیز ادامه دارد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۷ ساعت پیش    
مراسم سالگرد شهادت مدافعان حرم با سخنرانی سردار سرتیپ پاسدار حسین سلامی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی 24 آبان ماه در تبریز برگزار می شود.
موج   ۷ ساعت پیش    
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه اگر صدای شهدا را شنیدیم گرایش به غرب و شرق از جامعه رخت بر می بندد، گفت: باید یاد شهدا روز به روز ترویج پیدا کند که در اینصورت شکست وجود ندارد. ...
جام جم   ۷ ساعت پیش    
قسمت اول سخنرانی سردار محمدعلی جعفری، فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در کنگره شهدای استان قزوین را مشاهده کنید.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۷ ساعت پیش    
مراسم هفتمین سالگرد شهادت سردار شهید حسن طهرانی مقدم (پدر موشکی ایران) صبح پنجشنبه 24 آبام 1397 در حسینه امام رضا(ع) فرماندهی هوافضای سپاه پاسداران برگزار شد.
ایکنا   ۷ ساعت پیش    
گروه سیاست و اقتصاد- فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه طبق تأکیدات مقام معظم رهبری اقتدار و هیمنه آمریکا رو به زوال و افول است، تصریح کرد: آمریکای امروز به مراتب ضعیف تر از آمریکای 4 دهه قبل است ...
خبرگزاری فارس   ۷ ساعت پیش    
فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: ماهیت امریکایی ها و ماهیت انقلاب اسلامی در تقابل حق و باطل قرار دارد این در حالی است که این مبارزه حق و باطل تا پایان تاریخ ادامه خواهد داشت.
شبستان   ۷ ساعت پیش    
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: زوال و افول اقتدار آمریکا آغاز شده و به طور حتم به نابودی محض و اتمام این قدرت شیطانی خواهیم رسید.
خبرگزاری برنا   ۸ ساعت پیش    
معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران گفت: مشکلات جامعه ربطی به انقلاب ندارد، حل مشکل اقتصادی و معیشتی مردم در برابر مشکلات انقلاب در طول 40 سال از همه راحت تر است، در اقتصاد دست ایران پر است.
خبرگزاری فارس   ۸ ساعت پیش    
مراسم هفتمین سالگرد شهادت سردار شهید حسن طهرانی مقدم (پدر موشکی ایران) صبح پنجشنبه 24 آبام 1397 در حسینه امام رضا(ع) فرماندهی هوافضای سپاه پاسداران با حضور امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده ارتش، سید یحیی صفوی دستیار و مشاور عالی مقام معظم رهبری و جمعی از فرماندهان و مردم شهید پرور برگزار شد
همسو نیوز   ۸ ساعت پیش    
به گزارش خبرگزاری همسو نیوز از فارس، امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده ارتش جمهوری اسلامی ایران ، صبح امروز طی سخنانی در مراسم هفتمین سالگرد شهادت سردار شهید حسن طهرانی مقدم (پدر موشکی ایران ) که در در حسینه امام رضا(ع) فرماندهی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برگزار شد ...
خبرگزاری دانشجو   ۸ ساعت پیش    
فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، با اشاره به اقدامات و موفقیت ها قدرت نظامی ایران است،گفت: امروز در منطقه قدرت نظامی ایران حرف اول را می زند و دوست و دشمن به این امر اذعان دارند.
همسو نیوز   ۸ ساعت پیش    
سپاه نیوز: فرمانده کل سپاه، شهادت سید نورخدا موسوی از جانبازان نیروی انتظامی را به خانواده این شهید بزرگوار تسلیت گفت. به گزارش خبرگزاری همسو نیوز ...
باشگاه خبرنگاران   ۸ ساعت پیش    
فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: اقتدار و هیمنه آمریکا در دنیا، رو به افول و زوال بوده و آمریکای امروز ضعیف تر از چهار دهه قبل است. به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان از قزوین ...
صبح قزوین   ۸ ساعت پیش    
فرمانده کل سپاه پاسداران با اشاره به اینکه وادادگان داخلی از تهدیدات پوشالی امریکا واهمه دارند؛ گفت: با نگاهی کوتاه و گذرا به انقلاب اسلامی و بررسی حوادث می توانیم این ادعا را ثابت کنیم که ایران اسلامی با اقتدار ایستاده است.
ایرنا   ۸ ساعت پیش    
قزوین – ایرنا – فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: اقتدار و هیمنه آمریکا در دنیا رو به زوال است و خیلی زود نابودی محض و اتمام این قدرت شیطانی فرا خواهد رسید.
رسا   ۹ ساعت پیش    
فرمانده سپاه علی بن ابی طالب(ع) از برگزاری یادواره شهید مهدی زین الدین و 6 هزار شهید استان قم با سخنرانی سردار فدوی معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۹ ساعت پیش    
قزوین- فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: اقتدار و هیمنه آمریکا در دنیا، رو به افول و زوال است.
خبرگزاری دانشجو   ۹ ساعت پیش    
معاون فرهنگی اجتماعی فرمانده سپاه پاسداران گفت: مردم باید اولویت ها را بشناسند؛ اگر مشکلاتی هست از انتخاب نادرست خود ماست و این ها ربطی به انقلاب ندارد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۹ ساعت پیش    
فرمانده هوا فضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: امروز مردم در محاصره کامل نوار غزه قدرتی را خلق کردند که سبب شد تا رژیم صهیونیستی ظرف 48 ساعت برای برقراری آتش بس دست به دامن کشورهای دیگری شود. و این یعنی آنها شکست را رسما پذیرفته اند.
شعار سال   ۹ ساعت پیش    
فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: از ابتدای سال تاکنون حدود 80 عملیات نا امن سازی کشور توسط گروهک های تروریستی به وقوع پیوسته که شناسایی و خنثی شده اند
کوگانا   ۹ ساعت پیش    
فرمانده هوافضای سپاه پاسداران گفت: سپاه پاسداران خادم ملت و سرباز مقام معظم رهبری است و در عرصه هوافضا در هر ماه یک محصول جدید دفاعی و نظامی را رونمایی می کند.
ایسنا   ۹ ساعت پیش    
فرمانده هوا فضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: قدرت نظامی جمهوری اسلامی ایران را از زبان دیگران از جمله ترامپ بشنوید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۹ ساعت پیش    
فرمانده سپاه: بحران ایران و آمریکا به جا های خطرناکی رسیده و ایران در تحریم های گذشته بسیار آبدیده شده است.
آنا   ۹ ساعت پیش    
فرمانده نیروی هوا و فضای سپاه پاسداران با بیان اینکه رژیم صهیونیستی تسلیم مقاومت شد، گفت: این رژیم دست به دامن کشورهای دیگر برای آتش بس شد.
رجا نیوز   ۱۰ ساعت پیش    
مراسم گرامیداشت هفتمین سالگرد شهادت سردار حسن طهرانی مقدم و یادواره شهدای نیروی هوافضای سپاه با سخنرانی سرلشکر سیدعبدالرحیم موسوی، فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی و با حضور آحاد مردم و مقامات کشوری و لشکری برگزار می شود. ...
خرداد نیوز   ۱۰ ساعت پیش    
خرداد: در این گزارش به موضوع کینه دیرینه محمد بن سلمان از سردار سلیمانی پرداخته شده است. روزنامه آمریکایی نیویورک تایمز در گزارشی که روز 11 نوامبر منتشر شد، فاش کرد برخی مقامات اطلاعاتی نزدیک به محمد بن سلمان، ولیعهد سعودی سال گذشته برنامه ریزی هایی برای ترور سردار قاسم سلیمانی ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۰۸:۵۰    
معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: غربی ها به اسم شرق شناسی تاریخ 8 هزارساله ما را به 2500 سال تقلیل دادند.
جهان نیوز   ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۰۸:۰۹    
فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: در عملیات حمله به قلعه محل حضور تروریست های دموکرات ، 2 اتاق محل جلسه آن ها را هدف گرفتیم، در آن جلسه نمایندگان سعودی و رژیم صهیونیستی نیز حضور داشتند و به درک واصل شدند.
نواندیش   ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۰۶:۴۳    
فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران گفت: ملت ایران برآیند اقدامات را به صورت قدرت نظامی مشاهده می کنند که امروز در منطقه خاورمیانه قدرت نظامی ایران حرف نخست را می زند و دیگران اعم از دوست و دشمن به این امر اذعان دارند. ...
ربیع   ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۰۲:۰۳    
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، به نقل از فارس از بیجار، حجت الاسلام حسن باباییان در محفل انس و مودت بازنشستگان سپاه بیجار که با حضور خانواده های آنان برگزار شد با بیان اینکه اقتدار و سرافرازی سپاه امروزه بر کسی پوشیده نیست ...