شنبه ۲۷ مهرساعت ۰۸:۰۰Oct 2019 19

جدیدترین‌های «سپاه پاسداران»

باشگاه خبرنگاران   ۷ ساعت پیش    
اعضای اپوزیسیون پس از دستگیری روح الله زم توسط سازمان اطلاعات سپاه پاسداران با یکدیگر درگیر شده اند.
روز پلاس   ۷ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه در هر رخدادی نیروی زمینی سپاه جزو اولین واحدهای پشتیبانی کننده در صحنه حاضر است، اظهار داشت: خدمت رسانی به ملت مسلمان و انقلابی ایران و مردم مسلمان و آزاده جهان را وظیفه خود می دانیم.
بیانات رهبر انقلاب درباره سردار سلیمانی و بخشی از سخنان فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران در بین رزمندگان را مشاهده می کنید.
برترین ها / جمهوریت   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۲۳:۳۰   + ۳۸ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: وزارت داخلی منطقه کردستان عراق به خبر بازداشت روح الله زم ، سرشبکه سایت معاند و ضدانقلاب آمدنیوز در شهر اربیل، واکنش نشان داد. به نوشته پایگاه خبری شبکه المیادین ، منطقه کردستان عراق شامگاه چهارشنبه (24 مهر) در بیانیه ای اینکه زم در اربیل بازداشت شده باشد را تکذیب کرده است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۲۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
دستگیری روح الله زم توسط سازمان اطلاعات سپاه پاسداران باعث بروز اختلافات شدید بین عوامل آمدنیوز شده است.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۸:۰۵    
آیت الله دری نجف آبادی گفت: اقدام سپاه پاسداران نشان از قدرت و نفوذ جمهوری اسلامی از نظر اشراف اطلاعاتی در عمق اروپا است.
دانا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۷:۲۸    
ائمه جمعه استان لرستان عنوان کردند: سپاه پاسداران با هوشیاری و رصد کامل وقایع و تحولات به درستی از کیان انقلاب اسلامی دفاع می کند و اینچنین توطئه گران که با حمایت سرویس های اطلاعاتی کشورهای اروپایی می خواهند به انقلاب ما ضربه بزنند را از پا در می آورند.
انصاف نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۶:۵۸   + ۵۵ سایت دیگر  
سیدمحمود علوی، وزیر اطلاعات در نامه ای خطاب به فرمانده کل سپاه پاسداران دستگیری روح الله زم سرکرده شبکه آمدنیوز توسط سازمان اطلاعات سپاه را به فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تبریک گفت. به گزارش ایسنا متن پیام تبریک حجت الاسلام والمسلمین محمود علوی به شرح زیر است: ...
موج رسا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۵:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه موقت استان زنجان با اشاره دستگیری زم توسط سپاه پاسداران گفت: دستگیری خائن نظام با دیگر اقتدار سپاه پاسداران را به رخ جهانیان کشید.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۵:۴۳    
حجت الاسلام حافظ نیا به عملیات سازمان اطلاعات سپاه پاسداران در دستگیری روح الله زم اشاره کرد و گفت: دستگیری زم شاهکار اطلاعات سپاه بود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۵:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
ائمه جمعه در سراسر استان کرمان از اقدام اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در خصوص دستگیری مدیر شبکه معاند آمد نیوز تقدیر و تشکر کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۵:۰۸    
امام جمعه مراغه گفت : سربازان گمنام امام زمان (عج) در سپاه پاسداران با دستگیری مزدور رسانه ای غرب قدرت خود را به رخ دشمنان انقلاب کشید.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۵:۰۳    
حجت الاسلام دهشیری با بیان اینکه امروزه اربعین حسینی به عنوان آیت عظما و بی نظیر مطرح است، گفت: امروز مردم کشور، سپاه پاسداران را به عنوان معجزه بزرگ انقلاب اسلامی یاد می کنند که اقدامات موثری را توانسته انجام دهد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۴:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
مشهد - امام جمعه مشهد گفت: در آستانه اربعین، امدادهای غیبی ظهور می کنند و یکی از نشانه های آن، دستگیری سرشبکه اخبار ضد انقلاب توسط سپاه پاسداران است.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۴:۳۳    
حجت الاسلام رضوی اردکانی گفت: علیرغم اعمال حفاظتی و امنیتی از سوی برخی کشورهای غربی مدیر کانال آمد نیوز توسط سربازان گمنام اطلاعات سپاه و جوانان انقلابی دستگیر شد.
جماران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۴:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین مصطفی محامی در خطبه های عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته در مصلی قدس زاهدان با تقدیر از تلاش نیروهای اطلاعات سپاه اظهار داشت: این عملیات هوشمندانه و پیچیده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی هم از نظر نمایش قدرت نظامی اسلامی و درس عبرت شدن برای سایر مزدورانی که به دامن دشمنان پناه می ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۴:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه موقت زنجان : اقتدار سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در خنثی کردن توطئه دشمنان ستودنی است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۴:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با اشاره به شاهکار اطلاعاتی فرزندان جوان و انقلابی در سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: اقدام مبتکرانه فرزندان ملت ایران در دستگیری سر شبکه جنگ روانی دشمن و کانال تلگرامی آمد نیوز ستودنی بود.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۵:۰۹   + ۱۲ سایت دیگر  
خبرآنلاین: دستگیری روح الله زم، سرشبکه آمدنیوز و اقدام سازمان اطلاعات سپاه برای دستگیری وی موضوعی بود که از تریبون نماز جمعه بسیاری از شهرستان به آن پرداخته شد. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۴:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - نماینده ولی فقیه در گلستان و امام جمعه گرگان با اشاره به دستگیری روح الله زم مدیر شبکه معاند و ضدایرانی آمدنیوز و تحسین سربازان گمنام سپاه پاسداران در به دام انداختن وی گفت ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۴:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه اصفهان گفت:دستگیری روح الله زم توسط سپاه پاسداران کار ساده ای نبود و با ترفندهای خاصی انجام شد و کاری شبیه به زدن پهپاد و توقیف نفتکش انگلیسی بود.
جماران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۴:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
آیت الله سید یوسف طباطبایی نژاد در نماز جمعه شهر اصفهان با تبریک دستگیری روح الله زم مدیر کانال آمد نیوز توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، افزود: این فرد جنایتکار زیر نظر سرویس های اطلاعاتی آمریکا، فرانسه و با بودجه رژیم صهیونیستی مدیریت تولید شایعه، دروغ ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۴:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
امام جمعه موقت بوشهر با اشاره به شاهکار اطلاعاتی سپاه در دستگیری سرشبکه سایت معاند آمدنیوز و ضربه مهلک بر پروژه نفوذ گفت: در واقع سپاه پاسداران در کنار همه پدیده های شگفت آوری که اخیراً ایجاد کرده، با عملیات اطلاعاتی پیچیده اخیر به دنیا نشان داد که به صورت ماهرانه وارد رزم مدرن اطلاعاتی شده است.
جام نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۴:۰۴    
به گزارش جام نیوز ، پس از دستگیری روح الله زم توسط نیروهای اطلاعات سپاه پاسداران انفلاب اسلامی، رسانه های ماهواره ای و روزنامه نگاران ضدانقلاب با هدف بی اعتبارسازی اعترافات احتمالی مدیر سایت آمدنیوز - که احتمالا حقایق ناگفته زیادی از پشت پرده ارتباطات ضدانقلاب و عناصر نفوذی افشا خواهد شد- ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۴:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز بوشهر، امام جمعه موقت بوشهر در خطبه های نماز جمعه این هفته با گرامیداشت یاد همه شهدای حق و حقیقت و تسلیت ایام اربعین حسینی گفت: شاهکار اطلاعاتی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در دستگیری سرشبکه مجازی دشمن یعنی آمدنیوز قابل تقدیر است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۳:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه سلماس گفت: دستگیری روح الله زم سرشبکه آمدنیوز دومین ضربه جوانان انقلابی اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به دشمنان در چهل روز اخیر بوده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۳:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - امام جمعه موقت سنندج به دستگیری روح الله ذم سرکرده شبکه ضدانقلاب آمدنیوز توسط اطلاعات سپاه پاسداران اشاره کرد و گفت: تلاش حافظان امنیت کشور ستودنی است و مردم همیشه قدردان زحمات نیروهای امنیتی هستند و به این امر افتخار می کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۳:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
امام جمعه موقت ایلام گفت: دستگیری مدیر کانال آمد نیوز توسط سپاه پاسداران نویدی خوش برای مردم بود، افرادی که با وی در ارتباط بودند باید مجازات شوند.
حوزه   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۳:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ خطیب نماز جمعه تهران امام جمعه موقت تهران به دستگیری روح زم اشاره کرد و گفت: دستگیری عامل سرویس های جاسوسی که ساکن فرانسه، برگ زرین دیگری بر افتخارات سپاه بود.
جماران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۳:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
آیت الله سیدمحمد شاهچراغی در خطبه های نماز جمعه این هفته سمنان در مصلای این شهر افزود: باید به سپاه پاسداران به واسطه دستگیری جاسوسان و ضد انقلاب ها تبریک بگویم و افرادی که با زم و کانال آمدنیوز همکاری داشتند هرچه سریع تر شناساسی شوند تا ملت خادم و خائن ها را بشناسند. ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۳:۳۲   + ۳۶ سایت دیگر  
خبر آنلاین : خطیب موقت نمازجمعه تهران گفت: پدیده اربعین، پدیده ای الهی و آسمانی است که باب جدیدی از رحمت الهی را بر روی بشریت و امت گشوده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۳:۲۶    
امام جمعه سمنان با بیان اینکه باید همه کسانی که با روح الله زم، سرشبکه آمدنیوز همکاری داشتند، زودتر شناسایی شوند و با آنها برخورد جدی صورت گیرد، گفت: راهپیمایی عظیم اربعین، دنیا را متحیر کرده است.
آنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۳:۲۲    
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اولین همکار داخلی روح الله زم را معرفی کرد و کاربران فضای مجازی در توییتر به این خبر واکنش نشان دادند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۳:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
شاهرود - ایرنا - امام جمعه میامی گفت: دستگیری روح الله زم سرشبکه و مدیر آمدنیوز اوج اقتدار، آمادگی ،هوشمندی و اشراف اطلاعاتی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۳:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه موقت قشم گفت: دستگیری سرشبکه معاند آمدنیوز به عنوان فردی که تمام سرویس های اطلاعاتی دشمن از او حفاظت می کردند بیانگر اقتدار اطلاعاتی سپاه پاسداران است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۳:۰۳    
امام جمعه موقت ساری با اشاره به اینکه سربازان گمنام سپاه پاسداران در دستگیری روح الله زم افتخار آفریدند گفت: دستگاه قضایی با دشمنان داخلی همراه با روح الله زم برخورد کند.
پایگاه خبری تحلیلی گرو   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۲:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
نماینده نهاوند در مجلس گفت: عملیات پیچیده دستگیری یکی از سر شبکه های رسانه ای دشمن توسط سازمان اطلاعات سپاه پاسداران دنیا را متحیر کرد و اقتدار و اشرافیت اطلاعاتی این سازمان را به جهانیان نشان داد.
پارسینه   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۱:۴۱   + ۱۷ سایت دیگر  
در چند دهه گذشته شمار زیادی از مجرمین اقتصادی و امنیتی در آن سوی مرز ها به دام سربازان گمنام امام زمان (عج) افتاده و به کشور بازگردانده شدند. در این مطلب به برخی از مشهورترین آن ها می پردازیم. ...
هابیلیان   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۱:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
خبر عملیات دستگیری روح الله زم سرشبکه سایت ضدانقلاب موسوم به آمدنیوز خبر نخست و فوری بسیاری از رسانه های داخلی روز دوشنبه 22 مهرماه بود. سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بیانیه ای ضمن تایید خبر دستگیری زم تاکید کرد ...
اقتصاد آنلاین / عصر تبریز   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۰۰:۲۱   + ۳۷ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، در نظرسنجی جدید دانشگاه مریلند که نتایج آن امروز منتشر شد، از سردار قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بار دیگر به عنوان محبوبترین چهره سیاسی در ایران یاد شده است. ...
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۶:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
خبرآنلاین: عملیات بازداشت روح الله زم در صدر اخبار شبکه های فارسی زبان قرار دارد . مدیر کانال آمدنیوز که اعترافات جدیدی از او منتشر شده است، چطور بازداشت شده؟ این پرسش آنهاست که اخبار سیما در گزارشی اعلام کرده بزودی سپاه پاسداران نحوه بازداشت این فرد رااعلام میکند. ...
نواندیش   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۰۶:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
یکی از ادمین های کانال ضدانقلاب آمدنیوز لحظه اشراف اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را بر این کانال روایت کرد. به گزارش آنا، شیرین نجفی که بلافاصله پس از هک این کانال به وسیله اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مقصد کشوری نامعلوم سفر کرده است ...
رشت 20   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۲۳:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
این منبع به بی بی سی گفت زم بیش از یک روز در بازداشت دستگاه اطلاعاتی عراق بود و سپس مطابق موافقتنامه استرداد مجرمین به ایران تحویل داده شد. روح الله زم از گردانندگان کانال تلگرامی پرخواننده آمدنیوز بود ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۲۳:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
سردار محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از مقرهای عملیاتی سپاه بیت المقدس کردستان بازدید کرد.
مثلث   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۲۲:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان،پس از آنکه خبر دستگیری روح الله زم موسس کانال آمد نیوز در صدر اخبار ایران و رسانه های فارسی زبان خارج از کشور قرار گرفت . به تازگی اطلاعاتی جدید از این پرونده با معرفی فردی به نام محمد حسین رستمی منتشر شد ...
شبکه خبر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۲۲:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
روح الله زم در نخستین گفتگوی پس از دستگیری، از جاسوسان چند جانبه ای در سوریه می گوید که با کانال آمدنیوز ارتباط داشتند. روح الله زم دارنده کانال تلگرامی معاند و ضد انقلاب آمد نیوز چند روز پیش با گرفتارشدن در تور اطلاعاتی سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دستگیر و به کشور بازگردانده ...
تیتر شهر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۲۱:۲۰   + ۲۹ سایت دیگر  
فرمانده کل ارتش گفت: ارتش جمهوری اسلامی ایران و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی امروز نه تنها رقیب یکدیگر نیستند بلکه در اوج همبستگی و هم افزایی هستند.
میزان   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- شاهکار اطلاعاتی سپاه پاسداران در دستگیری روح الله زم، مدیر سایت معاند آمدنیوز، همچنان نقل رسانه های داخلی و خارجی است. فردی با نام مازیار که مسئولیت فنی آمدنیوز را برعهده داشته ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۹:۰۰    
فرمانده سپاه امیرالمومنین استا ن درجمع اصحاب رسانه درمهران با تشریح اقدامات سپاه در هنگام رفت و بازگشت زوار گفت:سپاه با تمام توان خود درپذیرایی و خدمت به زائران چیزی کم نگذاشته است.