پنجشنبه ۱۹ تیرساعت ۲۳:۰۰Jul 2020 9

جدیدترین‌های «مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی»

 
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۰:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی ساوه گفت: بر اثر تصادف دو دستگاه اتوبوس و مینی بوس در اتوبان ساوه یک نفر کشته و 13 نفر مصدوم شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۱۱:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
یاسوج- رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی کهگیلویه و بویراحمد از سه کشته و سه زخمی بر اثر برخورد یک دستگاه خودروی سمند و پراید در محور یاسوج به اصفهان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۱۰:۲۵   + ۱۶ سایت دیگر  
اراک- سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی ساوه از وقوع حادثه ترافیکی در اثر برخورد یک دستگاه کامیون خاور با اتوبوس در محور ساوه به همدان طی امروز صبح خبرداد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۲۷ - ۲۱:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
دکتر مهرداد بابایی رییس مرکز فوریت های پزشکی استان البرز روز سه شنبه به خنصیرنیوز گفت : با احتمال افزایش بار ترافیکی در محورهای مواصلاتی در ایام تعطیل پیش رو، مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی البرز اقدام به استقرار واحدهای عملیاتی خود در جاده های پر تردد از جمله جاده کرج – چالوس ، اتوبان [...]
سلام نو / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۲۰ - ۱۰:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
تصادف در محوریاسوج- شیراز 2 کشته برجا گذاشت. به گزارش سلام نو، رکنا نوشت: رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: تصادف در محوریاسوج- شیراز دو کشته برجا گذاشت. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۷ - ۱۳:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد از اعزام جوان 28 ساله ای که در آتش سوزی جنگل های دیل گچساران دچار سوختگی شدید شده بود به اصفهان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۱۷ - ۱۲:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی کهگیلویه و بویراحمد از انتقال کوهنورد فداکار توسط بالگرد به مراکز درمانی اصفهان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۷ - ۱۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زاهدان گفت: سه هزار و 17 نفر از شهروندان این استان با تماس به شماره تلفن 115 از مرکز اورژانس این دانشگاه به صورت تلفنی در خصوص مسائل بهداشتی و درمانی مشاوره گرفتند.
بویر نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۲۲:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: تصادف مرگبار تریلی با پراید در کمربندی یاسوج اصفهان 3کشته برجای گذاشت. به گزارش بویرنیوز ، به نقل از روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی کهگیلویه و بویراحمد ...
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۲۰:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی کهگیلویه و بویراحمد از انتقال مادر باردار در منطقه لردگان چهارمحال و بختیاری به بیمارستان شهر کرد خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۱۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی کهگیلویه و بویراحمد از برخورد دو خودروی پژو و پراید در محور"یاسوج- سی سخت" محدوده دوراهی گنجه ای بویراحمد با سه مصدوم و یک کشته خبر داد.
سلام نو   ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۰۹:۲۷   + ۱۴ سایت دیگر  
تصادفات رانندگی بامداد امروز شهرستان ساوه 8 نفر کشته و مصدوم بر جای گذاشت. به گزارش سلام نو به نقل از رکنا، سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی گفت : در ساعت 2:28 بامداد امروز ، دهم خرداد خبری مبنی بر واژگونی یکدستگاه سواری mvm در محور اتوبان ساوه به همدان یک کیلومتر بعداز عوارضی نوبران ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۰۹:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
یاسوج- رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی کهگیلویه و بویر احمد از استقرار بالگرد استان در نزدیکی محل آتش سوزی جنگل های خائیز خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ - ۱۸:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
یاسوج- رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی کهگیلویه و بویر احمد از واژگونی خودرو 405 در جاده یاسوج به بابامیدان با هشت مصدوم خبرداد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ - ۱۵:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی گیلان گفت: در دومین پرواز بالگرد اورژانس هوایی گیلان در سال 99، پسر 16 ساله اهل تالش با موفقیت به بیمارستان پورسینا رشت انتقال یافت.
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۳:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی کهگیلویه و بویراحمد از عملیات سخت انتقال مادر باردار از مناطق صعب العبور کهگیلویه و بویراحمد خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۲ - ۲۳:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
شهرکرد-ایرنا-مسوول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی چهارمحال و بختیاری از فوت یک کوهنورد در ارتفاعات آبشار زرد لیمه اردل خبر داد.
خوزنیوز   ۱۳۹۹/۰۲/۳۰ - ۰۹:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
تصادف خودروی 405 با 2 دستگاه موتورسیکلت در جاده محمدبن جعفر دزفول منجر به کشته شدن یک نفر و مصدوم شدن چهار نفر دیگر شد. مسوول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی دزفول دوشنبه شب در این خصوص به خبرنگار ایرنا گفت: این تصادف ساعت 20 ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۲/۲۷ - ۱۳:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
یاسوج- رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی کهگیلویه و بویراحمد از مصدومیت 162 نفر در تصادفات رانندگی یک هفته گذشته در استان خبر داد.
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۰۲/۲۳ - ۰۰:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: تجهیز اورژانس پیش بیمارستانی استان به خودروی کمک دار فرماندهی، نقش بسیار موثری در تحقق بهتر ماموریت ها با توجه به توپوگرافی منطقه است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۲/۲۱ - ۱۰:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
یاسوج- رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی کهگیلویه و بویراحمد از یک فوتی و چهار مصدوم در حادثه انحراف و تصادف برای خودروی پراید در محور یاسوج به بابامیدان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۲/۱۸ - ۱۱:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
اراک- سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی ساوه گفت: صبح امروز واژگونی یک دستگاه سواری پژو 405 در اتوبان ساوه به همدان منجر به حادثه شد.
ندای گیلان   ۱۳۹۹/۰۲/۱۰ - ۱۱:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
اقدام به موقع مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی گیلان جوان 30 ساله ی گیلانی را از مرگ نجات داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۲/۰۶ - ۱۹:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
یاسوج- رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی کهگیلویه و بویراحمد از غرق شدگی و مرگ یک جوان 33 ساله در رودخانه بشار یاسوج خبر داد.
فانوس   ۱۳۹۹/۰۲/۰۶ - ۰۹:۱۲    
سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی ساوه گفت: برخورد کامیون با اتوبوس در محورهای مواصلاتی این شهرستان حادثه آفرید.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۲/۰۵ - ۰۹:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی ساوه گفت: برخورد کامیون با اتوبوس در محورهای مواصلاتی این شهرستان حادثه آفرید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۲۳ - ۱۰:۲۷    
بندرعباس- ایرنا- رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی هرمزگان گفت: از ابتدای امسال تا پایان آذرماه ، 32 درصد از مجموع ماموریت های اورژانس استان به حوادث ترافیکی اختصاص داشته است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۲۳ - ۱۰:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی هرمزگان از ارایه خدمات پیش بیمارستانی به حدود 2400 بیمار و مصدوم در ایام تعطیلات نوروز امسال (25 اسفندماه سال گذشته تا نیمه فروردین ماه امسال) خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۳:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
یاسوج- رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی کهگیلویه و بویر احمد از انتقال مادر باردار از طریق بالگرد امدادی گچساران به شهر یاسوج خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۲:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی ساوه از وقوع حادثه سقوط از ارتفاع و مرگ دو کارگر در این حادثه خبر داد.
سلام نو / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۷:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
یک نفر بر اثر مصرف الکل در نیشابور جان باخت. به گزارش سلام نو، رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی نیشابور به مسمومیت 9 نفر بر اثر مصرف الکل صنعتی در این شهرستان از ابتدای امسال تاکنون اشاره و بیان کرد: از این تعداد یک نفر فوت کرد و یک نفر به دلیل وخامت حال به مشهد اعزام شد. ...
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۵:۵۸   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد از مسمومیت و فوت 21 نفر ناشی از مصرف الکل صنعتی در این استان خبر داد. به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۰۹:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
کرمانشاه_ رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی استان کرمانشاه از مصدومیت 54 کرمانشاهی در چهارشنبه آخر سال خبر داد.
جماران   ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۰۸:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
مسوول روابط عمومی مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی دانشگاه علوم پزشکی مشهد سه شنبه شب با بیان این مطلب به خبرنگار ایرنا گفت: هفت نفر از این مجروحان توسط اورژانس 115 و چهار نفر با وسیله شخصی به بیمارستان منتقل شدند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۲۳:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی آذربایجان غربی آمار مصدومان چهارشنبه سوری در استان را تشریح کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۱۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی آذربایجان غربی آمار مصدومان چهارشنبه سوری در استان را تشریح کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۱۶:۵۵    
مسئول روابط عمومی مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی دانشگاه مشهد گفت: تمامی پایگاه های شهر و استان فعال و آماده باش هستند که در صورت بروز هرگونه حادثه ای در کمترین زمان وارد عمل شوند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۲/۲۶ - ۱۰:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه_ رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی استان کرمانشاه گفت: شب گذشته یکی از سخت ترین ماموریت های اورژانس در استان انجام شد و لقب ماموریت مرگ را به خود گرفت.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۱۹ - ۰۲:۳۲   + ۲۳ سایت دیگر  
ایسنا: رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی شهرستان رفسنجان گفت: در حادثه برای قطار بافق-بندر عباس 3 نفر مصدوم شده که بصورت سرپایی مداوا شدند. سید محسن مرتضوی بامداد دوشنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۱۶ - ۰۷:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی هرمزگان از افزایش پنج درصدی ماموریت های اورژانس هوایی استان از ابتدای امسال تا پایان بهمن ماه در مقایسه با مدت مشابه سال قبل خبر داد.
گیل خبر   ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۶:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
دکتر پیمان اسدی رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی گیلان، از انتقال جوان 20 ساله گیلانی از بیمارستان امینی لنگرود به بیمارستان حشمت رشت خبر داد.
آمد خبر   ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۴:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش رکنا، سانحه برخورد یک دستگاه موتورسیکلت با عابر پیاده روز پنجشنبه در مشهد منجر به مرگ دو راکب موتورسیکلت شد. مدیر روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: این موتورسیکلت که با سرعت زیاد حرکت می کرد در یکی از خبابانهای مشهد با یک عابر پیاده برخورد کرد ...
سلام نو / کرد پرس   ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۱۳:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
95 نفر از مهمانان یک تالار عروسی در سلماس دچار مسمومیت با گاز شدند. به گزارش سلام نو، رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی آذربایجان غربی از مسمومیت 95 نفر با گاز در یکی از تالارهای سلماس خبر داد و گفت: این حادثه فوتی نداشته است ...
سلام نو / ندای گیلان   ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۱۳:۴۳   + ۹ سایت دیگر  
4 کشته و5 مصدوم در حادثه برخورد پراید-پرشیا و سمند در جاده فومن به جا ماند. به گزارش سلام نو، ساعت 22:38 شب گذشته جمعه 18 بهمن ماه98_ ماموریتی مبنی بر برخورد چند خودرو در جاده سراوان -فومن (سه راه رودپیش)به اطلاع اورژانس 115 رسید. ...
کبنا نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۱۳ - ۱۲:۲۳    
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد از 220 ماموریت این مرکز در 48 ساعت گذشته خبر داد.
ندای گیلان   ۱۳۹۸/۱۱/۱۱ - ۱۶:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی گیلان ظهر امروز 15 مصدوم حادثه واژگونی مینی بوس در ارتفاعات ماسال را نجات داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۱/۰۸ - ۱۴:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
یاسوج- رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی کهگیلویه و بویراحمد از نجات جان بیمار 34 ساله در روستای بن زرد زیلایی خبر داد.
برترین ها / دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۱۱/۰۶ - ۱۵:۲۹   + ۱۰ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی استان هرمزگان از آتش سوزی چهار فروند لنج در بندر جاسک خبر داد. دکتر حسین قاسمی افزود: ساعت 12:40 دقیقه ظهر امروز(ششم بهمن ماه)، به دنبال انجام جوشکاری در یکی از لنج ها ...
سلام نو / خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۵:۲۷   + ۱۷ سایت دیگر  
مونوکسید کربن جان 2 جوان افغان را در یاسوج گرفت. به گزارش سلام نو، رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی کهگیلویه و بویراحمد از مرگ دو نفر بر اثر گازگرفتگی در یکی از باغات آبشار یاسوج خبر داد. ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۱۰:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی استان آذربایجان غربی از مسمومیت 24 نفر در ماکو با گاز مونوکسید کربن خبرداد.