جمعه ۰۹ اسفندساعت ۱۹:۲۶Feb 2020 28

جدیدترین‌های «مدرسه علمیه»

حوزه   ۱۳۹۸/۱۲/۰۹ - ۰۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه حافظین قرآن حاج شهبازخان کرمانشاه با بیان اینکه همدستی جریان غربگرا با آمد نیوز آشکار شد، گفت: اعترافات روح الله زَم، مدیر آمد نیوز از همکاری جریان غربگرا در داخل کشور پرده بر داشت.
رسا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۹ - ۰۱:۱۲    
تکریم و معارفه مدیران دو مدرسه علمیه خوزستان در بیت آیت الله موسوی جزایری برگزار شد.
حوزه علمیه خواهران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۸ - ۲۲:۲۵    
طلاب بسیجی مدرسه علمیه الزهرا(سلام الله علیها) یزد، از حجج الاسلام والمسلمین اکبرزاده مرشدی، جعفری و ابوالفتحی از روحانیون ایثارگر این استان تقدیر و قدردانی کردند.
حوزه   ۱۳۹۸/۱۲/۰۸ - ۱۸:۳۲    
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین بهرام پور گفت: لازم است با بهره گیری از تمامی ظرفیت ها و امکانات، برابر شرح وظایف و آیین نامه های مربوطه با تدبیر و برنامه ریزی مناسب، در امر اداره مطلوب مدرسه علمیه و تربیت و آموزش طلاب گرامی کوشا باشید.
حوزه   ۱۳۹۸/۱۲/۰۸ - ۱۷:۴۱    
حوزه/ طی مراسمی با حضور فضلای حوزه علمیه خوزستان، مدیران جدید مدارس علمیه علی ابن ابی طالب(ع) اهواز و امیرالمؤمنین(ع) شهرستان کارون معرفی شدند.
حوزه   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۲۲:۱۳    
حوزه/ مدیر حوزه علمیه خواهران آذربایجان شرقی و مسئول دفتر امام جمعه تبریز از مدرسه علمیه معصومیه تبریز بازدید کردند.
حوزه   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۲۰:۱۸    
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه شهرستان آوج گفت: باید از فرصت های عمر به بهترین نحو استفاده کرد و روزهای ماه رجب را غنیمت شمرد.
حوزه   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۸:۲۱    
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه سفیران هدایت بیجار گفت: کسانی که سهوا یا تعمدا به دنبال تخریب چهره بسیج هستند، پیاده نظام دشمنان و معاندان این انقلاب محسوب می شوند.
حوزه   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۶:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
حوزه| حجت الاسلام آل عامر گفت: إن شاءالله قرار است طی مراسمی دو نفر از مدیران مدرسه علمیه علی بن ابی طالب(ع) اهواز و همچنین امیرالمؤمنین(ع) شهرستان کارون تکریم و معارفه شوند.
حوزه   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۳:۱۹    
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه سیده النساء(س) تهران گفت: هم اکنون در شرایطی قرار داریم که همه خانواده ها و طلاب از لوازم هوشمند همچون تبلت یا تلفن همراه بهره مند هستند و حوزه های علمیه می توانند از ظرفیت فضای مجازی برای برگزاری کلاس های درس از راه دور استفاده کنند.
حوزه   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۲:۴۷    
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه امام خمینی(ره) اسلام آباد غرب گفت: برای جلوگیری از شیوع امراض نباید از ذکر و دعا غافل شد و تلاوت قرآن، زیارات و ادعیه مجرّب از حضرات معصومین(ع) تأثیر بسزایی دارد.
حوزه   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۰:۱۲    
حوزه/ طلاب، اساتید و پرسنل مدرسه علمیه آل یاسین در نامه به مدیر حوزه های علمیه آمادگی کامل خود را برای کمک رسانی به مردم اعلام کردند.
ایکنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۰۹:۱۲    
شصت و پنجمین شماره از فصلنامه علمی تخصصی اسلام شناسی به صاحب امتیازی مدرسه علمیه اسلام شناسی حضرت زهرا(س) مشهد منتشر شد.
حوزه   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۰۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
حوزه / مدیر مدرسه علمیه طالبیه تبریز در نامه ای به رئیس دانشگاه علوم پزشکی، آمادگی طلاب و اساتسد جهادی این مدرسه را برای خدمت رسانی به بیماران کرونا در مراکز بهداشتی و درمانی اعلام کرد.
رسا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۰۰:۰۷    
اعتمادیان گفت: اساتید مدرسه علمیه فاطمه الزهرا (س) در این روزها کلاس های درس را برای طلاب این حوزه به صورت مجازی برگزار می کنند.
حوزه   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۲۳:۲۰    
حوزه/ معاون تهذیب مدرسه علمیه امام باقر (ع) کامیاران گفت: تا زمانی که جمهوری اسلامی وجود دارد، عداوت دشمنان نیز پابرجاست.
حوزه   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۶:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ نماینده فعلی مردم ایذه، در توییتی مدعی شده که حوزه علمیه ایذه تعدادی روحانی از قم را به این شهرستان آورده و حاضر نیستند تست کرونا بدهند، درحالی که مدیر مدرسه علمیه ایذه قویاً آن را تکذیب و اعلام کرده که حوزه از چند روز پیش تعطیل است.
حوزه   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۴:۰۵    
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه تخصصی امام خامنه ای بجنورد گفت: مبارزه با تحریف اسلام و اعتلابخشی به تشکیلات شیعی از طریق تربیت شاگردان و مرتبط کردن آن ها با یکدیگر دو اقدام ماندگار امام محمد باقر(ع) است.
پرس شیعه   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۲:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیأت علمی گروه هنر و تمدن اسلامی پژوهشکده اسلام تمدنی گفت: برخلاف شبهاتی که از کتابسوزی اعراب در ایران گفته می شود، میراث علمی ایران قبل از اسلام حفظ و به عربی ترجمه شد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۰۹:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیر مدرسه علمیه سیادت گفت: امام باقر (ع) می فرمایند انتهای کمال و موفقیت این است که انسان از جانب خدا به توفیق برسد و همچنین انسان در سختی ها صبر کند و برای اقتصاد و معیشت تدبیر داشته باشد.
رسا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۸:۳۱    
سرپرست حوزه علمیه لرستان از تعطیلی 13 مدرسه علمیه برادران استان خبر داد و گفت: در راستای احتمال وقوع سیل در روز های اخیر و پیشگیری از بیماری کرونا مدارس تعطیل شد.
حوزه   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۰۸:۵۲    
حوزه / مدیر مدرسه علمیه امام موسی کاظم (ع) برزک کاشان با تشکر از حضور حماسی مردم در انتخابات، تصریح کرد: منتخبان خانه ملت قدردان اعتماد مردم باشند.
حوزه   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۰۲:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه معصومیه گفت: با افتخار عرض می کنم کسانی را داریم که یک ماه حاضر شدند، روزه استیجاری بگیرند و پولش را صرف سیل زدگان سیستان و بلوچستان کنند و این نهایت پاکیزگی نفس است.
حوزه   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۰۰:۱۶    
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه حضرت باقرالعلوم(ع) سرپل ذهاب با بیان اینکه سیاست بدون اخلاق کرونای سیاسی است، گفت: لجن پراکنی و شایعه سازی در خصوص کرونا جدید ترین بازی زشت ورشکستگان سیاسی علیه نظام اسلامی است.
حوزه   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۲۳:۱۹    
حوزه/ به همت اندیشکده رویش مدرسه علمیه ولیعصر(عج) تبریز، کارگاه تلبس طلاب در این مدرسه برگزار شد.
جماران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۹:۲۵   + ۱۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام رضا خدری روز یکشنبه در جمع خبرنگاران افزود: معاونت آموزش حوزه های علمیه کشور اختیار تعطیلی حوزه های علمیه استان را به مراکز استانی واگذار و اعلام کرده در صورت تصویب شورای تأمین استان ها، مدیریت های استانی حوزه می توانند مدارس علمیه را تعطیل کنند. ...
جماران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۶:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روز یکشنبه روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، در پی اعلام استانداری خراسان رضوی و به دنبال شیوع بیماری کرونا در برخی شهرهای کشور، دروس عمومی و مدارس حوزه علمیه خراسان از چهارم تا دهم اسفند 98 تعطیل است. ...
حوزه   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۶:۱۰    
حوزه / دوره تربیت مربی قرآن از سوی معاونت تهذیب مدرسه علمیه طالبیه تبریز برگزار می شود.
حوزه   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۵:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ سرپرست حوزه علمیه استان لرستان از تعطیلی 13 مدرسه علمیه این استان خبر داد.
حوزه   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۳:۳۹    
حوزه/ نشست علمی آشنایی با نظام فکری رهبر معظم انقلاب با حضور طلاب، اساتید و کادر مدرسه علمیه فاطمه الزهراء(س) اصفهان برگزار شد.
حوزه   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۱:۳۹    
حوزه/ نشست اخلاقی با موضوع معیّت با اهل بیت(علیهم السلام) در سالن اجتماعات مدرسه علمیه خواهران کوثر اصفهان برگزار شد.
حوزه   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۱:۳۳    
حوزه/ نشست اخلاقی با موضوع تبعیت و ولایت مداری مهمترین رکن زندگی ، در مدرسه علمیه فاطمه الزهراء(س) اصفهان برگزار شد.
حوزه   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۰:۲۱    
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه امام باقر (ع) شهرستان کامیاران گفت: نمایندگی مجلس صرفا یک شغل نیست، بلکه فرصتی برای خدمت به ملت و انقلاب است، لذا این مهم باید نصب العین این دوستان باشد.
مشهد/ کارگاه آموزشی ارتقای فرهنگ سلامت با محوریت پیشگیری از ویروس کرونا در مدرسه علمیه بیت الزهرا (س) مشهد برگزار شد.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۰۹:۲۱    
زنجان/ کارگاه آموزشی ارتقای فرهنگ بهداشت و سلامت با موضوع تغذیه سالم در مدرسه علمیه حضرت معصومه (س) خرمدره برگزار شد.
میلاد لارستان   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۰۸:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
مسئول نمایندگی مرکز خدمات حوزه های علمیه لارستان در دیدار با مدیر مدرسه علمیه برادران این شهرستان از برگزاری کارگاه های آموزشی بهداشت و سلامت در مدارس علمیه شهرستان خبر داد. به...
حوزه   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۰۸:۱۲    
حوزه/ نشست سیاسی با موضوع قدرت شیعه، زمینه ساز ظهور ، در مدرسه علمیه فاطمه الزهراء(س) اصفهان برگزار شد.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۰۸:۰۶    
مشهد/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه های علمیه خراسان رضوی با حضور در مدرسه علمیه موسوی نژاد مشهد با طلاب و اساتید این مدرسه دیدار و گفتگو کرد.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۰۷:۵۱    
بیرجند/ کارگاه آموزشی پیشگیری از سوانح و حوادث جاده ای در مدرسه علمیه سفیران هدایت شهرستان بیرجند برگزار شد.
حوزه   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۰۲:۳۳    
حوزه/ طلاب مدرسه علمیه باب الحوائج(ع) اهواز، در بیانیه ای ضمن تقدیر از حضور حماسی مردم، بر استمرار راه سردار سلیمانی از سوی منتخبین ملت تأکید کردند.
حوزه   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۰۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ با وجود شیوع ویروس کرونا در استان قم و کشور و اعلام تعطیلی همه مراکز آموزشی از جمله دروس حوزه علمیه قم، اما مدرسه ای در قلب شهر قم تعطیل نیست.
شبستان   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۶:۰۷    
پنجاهمین کرسی تلاوت قرآن ربیع القلوب به میزبانی مدرسه علمیه معصومیه(س) خرم آباد در حال برگزاری است.
حوزه   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۳:۳۰    
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه امام خمینی(ره) سنقر و کلیایی با بیان اینکه پیام دوم اسفند خدمت به مردم است، گفت: مردم انقلابی برای تحکیم هر چه بیشتر پیوند با نظام اسلامی و ساختارهای مبتنی بر مردم سالاری دینی، با حضور در پای صندوق رأی حماسه آفریدند.
گلستان 24   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۳:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون فرهنگی مدرسه علمیه سعدیه خواهران رامیان گفت: رفتارهای فردی و اجتماعی حضرت فاطمه(سلام الله علیها)، بزرگترین درس زندگی برای تمام بشریت و بهترین الگو برای پرورش و تربیت نسل مهدوی است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۲:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیر مدرسه علمیه ریحانه الرسول(س) از راه اندازی واحد رفاه طلاب در این مدرسه علمیه خبر داد و گفت: 50 درصد محصولات این واحد از تولیدات طلاب است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۲:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام اسفندیاری گفت: اولین نسخه گاهنامه پژوهشی مدرسه علمیه امام صادق علیه السلام شهرستان قروه چاپ شد.